Schagen had tegen Watervogels driemaal de leiding (4-4) Teleurstellende nederlagen van SRW, WGW, Zeemacht, Winkel rolt plakt brandt Slotoffensief kon HCSC tegen Zwaluwen niet redden Betere tactiek (Texel) bleef meester over betere techniek Na 2—0 voorsprong behaalde ZVV Schotloos Limmen liet benauwde 3-2 zege op Helder BKC en Forward deelden punten Kostbare fouten van doelman waren voor WGW in N. Niedorp funest Nieuwediepers sloegen in de tweede helft fel terug Feenstra stelde zege veilig Gasten dienden een protest in Succes de eer Bezoekers waren iets gevaarlijker Prachtig doelpunt van linksbinnen Schoor! Heldersen werden in drie minuten geveld Hugo-Boys versloeg Kaagvogels 31 JVC greep zege in de laatste minuten in Wieringerwaard VOETBAL IN DE AFDELING Hugo Boys en JVC blijven goed doorzeilen Callantsoog heeft nu stijgende papieren Neem dus nooit zomaar „vloei", vraag om MASCOTTE Gasten behaalden een benauwde 3-2 zege Bakker verrichtte de hattrick JHC-NIEUWS fl Onze KNVB-reserves MAANDAG IA MAART 195$ Het is geen grootse wedstrijd geworden, de belangrijke ontmoeting tussen ZW en Helder. Daarvoor stond er voor beide ploegen te veel o» het spel ZW zegevierde met 3-2 over de Nieuwediepers, die niet de kracht bezaten om op het juiste moment de genadeslag toe te brengen. Daartoe kreeg Helder overigens volop gelegenheid, want in de vijftiende en zeventiende minuut van de tweede helft haalde Helder een 2-0 achterstand, die het in de eerste helft had opgelopen, in. De ZW-defensie werd in die periode geheel onder de voet gelopen en met iets me®!! zouden de gasten zeker één, twee doelpunten meer gescoord hebben. Het is niet zo gelopen. ZW wist de zware druk te weerstaan en onder luide aanmoedigingen van de ZW-aanhang scoorde Feen- stra het voor ZVV uitkomst brengende doelpunt. /Ogenschijnlijk had ZW zich reeds on- ^middellijk op zijn gemak kunnen voelen, omdat rechtsbuiten KI. Pen ning, die bijzonder actief was, reeds ca drie minuten succes had met een harde schuiver in de hoek (1-0). Er deden zich in de doelmond enkele goe de kansen voor ZW voor, maar voor alsnog hield spil Van der Meulen er goed het oog in. Door dekkingsfouten in de ZW-defensie vooral kanthalf v. d. Zeijs maakte een zwakke indruk bleken de aanvallen van Helder niet ongevaarlijk te zijn. Men vond doel man De Boer op zijn post. Mede om dat de spelers van Helder het doel te hoog zochten bleef de stand tot vijf- en-dertig minuten na de aanvang on gewijzigd. Voo.r een onbetekende handsbal in het strafschopgebied van spil v. d. Melen mocht Feenstra een strafschop nemen, waarvan hij een dankbaar gebruik maakte (2-0). Toch was niemand van de ZW-ers gerust over deze 2-0 voorsprong, omdat er op nieuw te lauw gespeeld werd. Het was voor de Helderse doelman, de oud- Assendelver Boekei, spijtig, dat hij bij het doeltrappen vóór de aanvang van de tweede helft zodanig geblesseerd raakte, dat hij zijn plaats aan invaller Havenhoek moest afstaan. Wie in aan merking neemt dat deze speler, na zijn knie-operatie vorig jaar, niet meer gespeeld heeft, mag hem zeker geen verwijt maken voor het enige doelpunt, dat hij doorliet. Al ras bleek in de tweede helft, dat Helder vinniger begon te spelen. Men moest het ditmaal van het windvoor- deel hebben. De druk, die de Helderse kanthalves Heijster en Humpers op het ZW-verdedigingsblok uitoefenden, bleek na een kwartier te groot te zijn. De slechte, halfgeraakte ballen van de Z,W-verdedigers kwamen elk ogen blik weer bij de binnenspelers van Hei ier terecht, die toen zeker het mid denveld beheersten. Een treuzelpar. Hjtje werd de Zaandammers in de vijf tiende minuut noodlottig, toen de bal bij Schouwenaar belandde. Onhoudbaar Voor De Boer verdween het leder in bet net (2-1). Helder kwam terug. Twee minuten later sloeg rechtsbinnen Reut toe. Wel probeerde ZW het spel Onpretiiqe wedstrijd In een doelpuntrijke maar onprettige 'wedstrijd hebben BKC en Aiways For ward de punten gedeeld (41). Over enkele goals werd door de spelers druk geconfereerd. Vooral tegen het derde BKC-doelpunt bestond van de zijde der gasten ernstig bezwaar, zo zelfs dat men na afloop van de wedstrijd een protest indiende. Hoewel BKC in de eerste helft in het Veld zeker niet minder was, kon Always Forward in die periode een 31 voor sprong nemen. Spoedig na aanvang wei felde de BKC-achternoede met ingrij pen, waar Van Eeken uit een voorzet van Pietrese Always Forward de lei ding gaf. Na enkele mislukte aanvallen van BKC gelukte het Blok de stand ge lijk te maken, maar de vreugde was van korte duur, daar eerst Pieterse en daarna Schouten de weg naar het doel Van BKC konden vinden. In de tweede helft bleek dat BKC niet Van plan was de punten zo maar zon der meer af te staan. Blok scoorde uit een voorzet van Van Teulingen en een kwartier later deponeerde Blok de ge lijkmaker in de touwen. Het offensief dat Always Forward daarna inzette, Was oorzaak dat BKC enige tijd met de rug tegen de muur moest vechten. An dermaal kon Forward de leiding nemen, maar enkele minuten vóór het einde mocht Tiel, na een handsgeval in het strafschopgebied, een penalty nemen, waaruit hij de gelijkmaker scoorde. ZW-ploeg uit de verdrukking, door de aanvankelijk afgeslagen aanval, die door Roedema geleid werd, met een hard schot te besluiten. Hoog in de touwen kwam de bal tot stilstand (3-2). Bijzonder spannend zijn daarna de resterende twintig minuten verlo pen. Nadat ten scrimmage voor het ZW-doel had plaats gevonden, kreeg Feenstra in de dertigste minuut op nieuw een kans. Maar zijn schot, uit bijzonder moeilijke positie, ging juist naast de staander. Een vrije schop van De Vries, die juist op de deklat be landde, bracht andermaal gevaar voor het Helder-doel. Onder hoogspanning verstreken de laatste minuten, maar het bleef 3-2 voor ZW. te verplaatsen, maar het gelukte niet. Ternauwernood tipte doelman Haven- hoek een bal van Piet Kok tot corner. Vijf minuten later hielp Feenstra de De stoere Wleringers hadden hei voor de rust in de wedstrijd tegen Limmen lang niet gemakkelijk. Door een stevige bries gesteund zette Lim men menige aanval op waaraan de Succes verdediging handen vol werk had. Deze defensie, met de doelman aan het hoofd, bleek echter uit het goede hout gesneden en geen enkele maal kon de voorhoede van Limmen dan ook de weg naar het doel vinden. Dat komt echter niet alleen op het debet van de Succes verdediging. De voorhoede van Limmen miste nu eenmaal de stootkracht om een aan val op de juiste wijze af te werken en dat sprak te meer nu men eer. hechte verdediging tegenover zich vond. De eerste helft werden geen doelpunten genoteerd. Na de thee nam de voorhoede van Succes het doel van Limmen onder vuur. Daar ook deze Unie niet over een zuiver schot bleek te beschikken kon de Limmen doelman voorlopig stand houden. Succes kwam op goedkope wjjze aan zijn eerste doelpunt. De doelman van Limmen. die iets te laat uit zijn „hok" was gekomen, probeer de de bal weg te schieten, maar in- plaats van de vrije ruimte, koos hij het been van een Successer, met het gevolg dat het leer in het doel be landde. Het tweede doelpunt was van beter gehalte, uit een corner kwant de bal voor het doel en met een harde kopbal stelde een van de Suc ces voorwaartsen de zege veilig. Wat was dat gisteren een verschil met de vorige wedstrijd tussen Water vogels en Schagen in Nieuwediep! Ver leden jaar werd de ontmoeting eerst enkele malen afgelast en toen er ein delijk wèi gespeeld kon worden, wa ren de omstandigheden verre van ideaal. En gistermiddag scheen het zonnetje! Alleen die wind, daarop ver keek men zich nog gauw. Maar verder ging het nogal, want er deden zich heel aardige spelmomenten voor en er wer den acht doelpunt gescoord. Beide kee- peis werden viermaal gepasseerd. Reeds na vijf minuten namen de be zoekers de leiding. nadat doelman Maas de eerste aanval met de vuist had afgeslagen. HU trof het niet. dat daaruit de bal binnen het bereik kwam van linksbuiten Wit. die onmiddellijk hoog inschoot (01). Bii de Torren vlotte het enkele malen heel goed tus sen Van Mullem en Beekhoven op de rechtervleugel. Middenvoor Beers kreeg mede daardoor een paar kansen, maar hij werd zo geducht door spil J. Mole naar op de huid gezeten, dat er voor lopig niets van een doelpunt kwam. Linksbuiten Dirks had uit een snelle aanval de stand bijna in evenwicht gebracht, doch Slikker wierp zich lang uit naar de hoek en wist het gevaar nog juist te bezweren. Er waren twin tig minuten verstreken, toen midden voor A- Molenaar zün zin kreeg. Hij sloeg Maas met een verraderlijk schot (0—2). Intussen probeerde de middenvoor van Watervogels zich telkens van zün schaduw los te maken. Het gelukte hem erst na vüf en dertig minuten. Hij liep door op een vriie schop van rechtshalf Snijders en verscheen, ontsnapt aan enkele tegenstanders, plotseling voor Slikker. Dat het een doelpunt werd, dankten de Torren niet aan Beers. maar aan Slikker, die uit een zacht schot de bal liet glippen (1—2). Van dit ogenblik af lapte de thuis club Schagen tot de rust aan ziin laars. Achter elkaar rolden de aanvallen aan, doch Voorthuis, Kohnhorst (invaller uit het vijfde elftal) en Molenaar bleven baas in huis, zodat zü tot de rust de leiding voor Schagen behielden. Al twee minuten na de hervatting scoorde Dirks de gelijkmaker. Van rechts werd de bal hoog voor het doel van de bezoekers gedreven. Een ver dediger kopte mis en Slikker stompte mis, waarna het voor de linksbuiten van Watervogels een koud kunstje was. de bal laag in het doel te werken. (2 2). Maar weer zou Schagen de leiding nemen. Van rechts belandde het leder bij linksbinnen Schoorl. die was komen aanstuiven en meteen een hard schot afzond. Dit bijzonder fraaie doelpunt was geboren, éér Maas er erg in had (23). Schagen verspeelde deze voor sprong aan een penalty, die het gevolg WGW-doelman Van Hemmen beeft |n Nieuwe Niedorp een uiterst ongezel lige middag beleefd. Zelden hebben we een doelman zulke blunders zien ma ken als deze onfortuinlijke Van Hem men. In drie minuten tijd liet hij kort v®Pr de rust drie schoten „waaien", schoten, welke hij zeker had moeten stoppen. Het werden voor WGW fatale minuten. Daarvoor had het Nieuwe Niedorp malen erg tegengezeten. In de tyiae minuut juichte de thuisclub te vroeg °m een schot van Kater, dat doel trof Spaans trapte de bal achter de lijn vandaan en de scheidsrechter had het met gezien. Een vliegende schot van riuig beukte de paal en de derde pech kwam toen bij een doelworsteling een WGW'er de bal wegsloeg en de scheids rechter weer niets kon zien. Later ging het gemakkelijker. De pret begon voor Nieuwe Niedorp met een ver schot van Persijn, dat met medewer king van Van Hemmen een doelpunt werd. Een hoog, niet onhoudbaar schot van Ruig bracht de stand op 20, ter wijl daarna een schot van Kater geen tegenstand ondervond: 30. Hadden de Heldersen vóór de rust aardig en vlot spel laten zien in de tweede helft konden zij het tempo niet handhaven. De combinaties van Van Wees, Ramler en Laan (wel de gevaar lijkste mensen) leverden Druif geen on- overkomenlijke bezwaren op. De NN- achterhoede gaf trouwens toch weinig kansen weg en de aanvallen van de geelzwarten waren van opzet zeker zo gevaarlijk ais die van WGW. De afwer king liet echter te wensen over. Nieuwe Niedorps zege was zeker ver diend, maar WGW had wel aanspraken op een tegenpunt. was van onbeheerst aanvallen. De zware straf werd door Beers ten uit voer gelegd- Dat waren dus drie doel punten binnen vijftien minuten en met eend aarop heroverde Schagen ander maal de leiidng. Spil Van 't Hart ver zuimde, metéén Molenaar te dwarsbo men. waarna deze hem met een listig tikje voorbij ging en vervolgens ook Maas in de luren legde (34). Het zal de lezer duidelijk zijn, dat onder deze omstandigheden toch van spanning sprake was. ofschoon het peil van de ontmoeting geenszins hoog lag. Schagen bleef steeds de kop nemen, maal de leiding. Spil Van 't Hart ver dienden daardoor de puntenverdeling, hoewel vooral de voorhoede van de bezoekers veel kundiger opererde dan die van de gastheren. Wii hadden trou wens niet gedacht, dat Watervogels er opnieuw in zou slagen, gelijk te ma ken. Edoch, na dertig minuten won Beekhoven een duel. Vervolgens zette hij scherp voor. Wat kón dat wofden? Van Mullem en Blokker waren niet meegekomen, zodat alleen Beers en Dirks in het strafschopgebied waren. Als door een wonder volbracht de bal zijn tocht langs het doel. tót de plaats, waar Dirks klaar stond om beheerst in te schieten (44). En hierbij bleef het. want beide ver dedigingen lieten geen steekje meer vallen. Wij laten tot besluit de opstel lingen van de ploegen volgen: Watervogels: Maas: Gottschal en Van der Hert: Wessel. Van 't Hert en Snij ders; Dirks. Blokker, Beers, Van Mul lem en Beekhoven. Schagen: Slikker; Kohnhorst en Voorthuis; Kooy, J. Molenaar en Jon ker; Wit. Schoorl. A. Molenaar, Winkel en Watertor. In een matige wedstrüd heeft Hugo Boys gistermiddag met 3—1 van Kaag vogels gewonnen. De Boys stelden deze zege in het eerste half uur reeds veilig. Met een prachtige kopbal passeerde Beers na tien minuten doelman Kugel en nauwelijks van deze schrik bekomen moest de Kaagvogels doelman voor een kopbal van D. Deken zwichten. R. De ken produceerde daarna het derde doel punt. Vlak vóór de rust redde Kaag vogels de eer, waarmee de belangrijk ste wapenfeiten uit deze matte ontmoe ting zyn vermeld. Dat Wieringerwaard in de laatste minuten tegen JVC ten onder is ge gaan, mogen de roodbroeken voor een belangrük deel toeschrijven aan het feit, dat zij het middenveld niet be heersten. Een fout. welke in méér wed strijden is gemaakt. Er Is dan geen aansluiting tussen defensie en aanval, hetgeen tegen een ploeg als JVC, met gevaarlijke schutters als Hoornsman en Blaauboer, op de duur voor de defensie funest wordt. Al zat er voor de roodbroeken een gelijk spel in: de cornerverhouding (14-2 voor JVC) geeft wel aan, dat de zege der gasten wel verdiend kan worden genoemd. De dwars over het veld staande wind heeft aan het spel veel afbreuk ge daan. De enige treffer in de eerste helft kwam na 35 minuten spelen van de voet van P. Hoornsman, die dankbaar van een dekkingsfoutje profiteerde. Direct na de rust kreeg doelman Van Balen het even zwaar te verduren, doch in de vüftiende minuut maakte zijn collega Smit een fout, waardoor Jb. Buning de ploegen naast elkaar kon brengen. Hoornsman was vervol gens niet erg gelukkig. Zijn schoten gingen naast en over en aan de andere zijde sloegen de roodbroeken opnieuw toe. De JVC-achterhoede maakte fou ten, doelman Smit weifelde even en het was Verblaauw, die daarvan profi teerde (2-1). Enkele ogenblikken later knalde rechtsbuiten Breed de bal tegen de bovenlat. JVC geeft zich niet snel gewonnen. Na een half uur bracht Blaauboer de stand weer op gelijke voet en nog had den de blauwzwarten er niet genoeg van. Het bleek bij Wieringerwaard op het middenveld niet te kloppen en toen Blaauboer enkele minuten vóór tijd een afgemeten trekbal naar de schietgrage voeten van Hoornman bracht, werd het noodlot over Wierin gerwaard voltrokken (2-3). De rood broeken zagen hun wanhoopspoging om gelijk te maken mislukken. Hugo Boys en JVC hebben het geklaard. Beide ploegen hebben gewonnen ea staan in de eerste klasse C. van de afdeling nu vrijwel bovenaan de ranglijst. De Boys versloegen Kaagvogels met 31, terwijl de Julianadorpers met 3 2 de baas bleven over Wieringerwaard, dat zich uitstekend heeft verdedigd. Eéij en ander is de spanning vanzelfsprekend weer ten goede gekomen, want Vios, dat een vrije dag had, wenst natuurlijk ook nog een woordje mee te spreken. Voor WGW zijn de eventuele kansen op de titel aanzienlijk afgenomen door een 3—0 nederlaag bij Nieuwe Niedorp, dat weliswaar de leiding heroverde, doch drie wedstrijden meer heeft gespeeld dan ernstige gegadigden. SRC stelde nu teleur met een 2—0 nederlaag tegen St. Vic- tor. Een verrassing was de 31 zege van Koedijk, de hekkensluiter, op Vrone. Het ligt evenwel niet voor de hand, dat de Koedijkers nog aan degradatie ontkomen. De stand is nu: Nieuwe Niedorp 17 8 5 4 21 Hugo Boys 14 8 4 2 20 JVC 14 9 2 3 20 Vios 13 9 1 3 19 WGW 14 7 3 4 17 Vrone 15 6 2 7 14 St. Victor 15 6 1 8 13 Kaagvogels 14 4 4 6 12 SRC 15 1 9 11 Wieringerwaard 14 4 2 8 10 Koedijk 15 1 1 13 3 Zoals men ziet heeft Koedijk dus gisteren zijn eerste wedstrijd gewonnen. In 2 C handhaafden de leiders zich. Fievo zond Schoorl met een 43 neder laag weg, en Hollandia zegevierde met (Advertentie. Ing Med.» Tien minuten voor het einde van de wedstrijd tegen Zwaluwen zette IICSC een eindoffensief in dat tot doel had de 3—2 achterstand in ieder geval nog in een gelijkspel om te zetten. Wat de ploeg uit Den Helder echter ook pro beerde, het doel van de Zwaluwen bleef potdicht, zodat de gastheren ten slotte een benauwde maar nuttige zege be haalden. HCSC zocht in de eerste helft ijverig naar zijn vorm, maar dat kon niet ver hinderen dat Zwaluwen aanvankeüjk iets sterker bleek en dat overwicht na De 41 overwinning van Texel op bet bezoekende ZAP is zeer onverwacht gekomen, daar de tegenpartij technisch veel beter was en bijna voortdurend een veldoverwicht had. Wij zouden kunnen zeggen, dat een betere tactiek heeft gezegevierd over een betere tech niek. Na een wederzijds aarzelend begin kwam ZAP sterk opzetten, waardoor een overwicht groeide. Texel verdedig de gedurende byna de gehele eerste helft met acht man, en het was geen wonder, dat de schaarse aanvallen van de driemans-voorhoede zeer ongevaar lijk leken. ZAP forceerde vele corners, die vooral door L. Timmer uitstekend werden genomen. Er waren twintig minuten gespeeld, toen de bal, na fel doorzetten van Hui- zinga, belandde bij Bakker, die in moei lijke positie tussen enkele verdedigers door, een schuiver loste, waaruit keeper kuys het leder liet glippen (10). De volgende minuten varliepen sensatio neel. Een Texel-back wilde op zijn doel man terug spelen, doch de bal gleed van zyn schoen en ging vóór het doel langs. Middenvoor Kolster trapte er over heen, waarna Stikkelman kans zag, over te schieten. Even daarna liet Heer schap de bal voor de voeten van Kol ster vallen, die echter harnekkig wei gerde in te schieten en het presteerde de bal nóg langs het verlaten doel te jagen. Eén minuut vóór de rust gaf Bakker een verre pass naar Huizinga, die onmiddellijk retourneerde, waar- doro eerstgenoemde in volle ren de bal op zyn schoen kon nemen. Doelman Kuys heeft het leder zeer zeker niet gezien (2—0). De tweede helft was een getrouwe weerspiegeling van de eerste. Onop- houdelijk bleef ZAP aanvallen en Texel liet zich insluiten. Van Oosten faalde, door alleen voor de keeper staande, de I uit Haarlem. Het publiek was be- tien minuten spelen in een doelpunt van de rechtsbuiten tot uitdrukking bracht. Dat inspireerde HCSC tot grotere acti viteit, maar de verschillende kansen welke daardoor werden geschapen. De Haan kwam onder meer tweemaal al leen voor het doel, konden niet in doel punten worden omgezet. Nog vóór de rust kon Zwaluwen de voorsprong tot 2—0 vergroten. De eerste twintig minuten van de tweede helft gaf HCSC de toon aan. De verdediging van Zwaluwen kreeg het zwaar te verduren en in het nauw ge bracht door enkele HCSC-voorwaartsen hielp de thuisclub de gasten aan het eerste doelpunt. In die periode van HCSC-overwicht bracht een uitval suc ces voor Zwaluwen. Biesman gaf met een kopstoot de doelman van de Nieu wediepers het nakijken. Gootjes beant woordde dit doelpunt weinige minuten later eveneens met een kopbal waarvoor de goalie van Zwaluwen moest zwich ten. De laatste tien minuten waren zo als gezegd geheel voor HCSC, maar de stugge verdediging van Zwaluwen wist van geen wijken. In dezelfde klasse werden Zaterdag voorts gespeeld: DinduaJong Holland 22; RobaverBlauw Wit 31; AGT Marken 30; AMVJKromhout 40. JHC II speelde thuis tegen BKC IV, dat maar met negen man verscheen. Zo kon JVC een gemakkelijke 80 over winning behalen. JV»C III was minder fortuinlijk. Het kwsm met een 101 nederlaag van Winkel III terug. JVC-junioren speel den tegen Nieuwe Niedorp-junioren een aardig party tje .Ze wonnen met niet minder dan 80. JVC a was niet opgewassen, tegen Nieuwe Niedorp a. Ze verloren met 40. JHC I speelde thuis tegen Ccmcordia l—O bij hexkenlulter Kolptng Boys. Dat was daar even benauwd! Ook Geelzwart moest ervaren dat de ploegen in de ge varen-zóne zich geducht gaan roeren. Oosterend kon maar net met 1—0 wor den geklopt Duinranden wist het tegen Texelsa Boys 00 te houden, maar Wiron moest de punten aan Petten meegeven (23). Zeemacht had zeker weer spelersmoet* lijkheden, want de thuiswdstrijd tegen Con Zelo ging met 100 verloren. bal in zijn handen te schieten. Het te genpunt werd geboren, toen Heerschap, die wilde weg schieten, de bal door de vallende H. Timmer in zün heiligdom zag caramboleren (21). Bakker knal de even later liggend tegen de paal. Toen stopperspil Boon één van de tal loze ZAP-aanvallen had onderbroken, lanceerde hy met een ver schot in de ruimte middenvoor Bakker, die De Ruiter in de sprint sloeg (31). Jul- lens plaatste op een gegeven moment een boogballetje over Klink, waarna Huizinga een schot afzond (wellicht als voorzet bedoeld), dat de bal in de uiter ste bovenhoek bracht (4—X). nieuwd, daar men JHC thuis in lange tijd niet had zien handballen. Concor- dia had eerst het windvoordeel en wist daardoor voor de rust de stand op 2—0 te brengen. Na de rust verwachtte men, dat JHC wel zou ophalen, maar Ccmcordia wist de stand zelfs op 3—0 te brengen. Toen begreep JHC, dat het zo niet goed ging. Er werd wat flin ker aangepakt, zodat JHC nog twee tegenpunten wist te maken, zodat het einde kwam met 3—2 in het voordeel van Concordia I. JH»C III trok naar Twisk I en kwam met een 1—0 zege thuis. JHC a wist met 82 van DTS a te winnen. Flevo 17 16 1 0 39 Hollandia T. 15 13 0 2 28 Geelzwart 17 9 2 6 20 Con Zelo 16 6 4 6 18 Tex. Boys 15 6 3 6 15 Schoorl 17 7 1 9 15 Zeemacht 15 6 2 7 14 Duinranders 17 3 6 8 12 Wiron 15 4 2 9 10 Oosterend 17 3 3 11 9 Kolping Boys 15 Z 4 9 8 Koploper Winkel (3 C) heeft het gis teren tegen DWOW niet kunnen bolwer ken. De bezoekers wonnen met 20. Mede hierdoor kon Callantsoog, dat De Koog er met 81 onder hield, zijn posi tie aanmerkelijk verstevigen. AGSV verloor met 30 van Vesdo, en St Boy» met 21 van Dirkshorn. Cocksdorp kwam met een 62 nederlaag tegen ZDH. Winkel 16 13 0 3 26 Callantsoog 15 11 3 1 25 Dirkshom 14 10 1 3 21 DWOW 16 8 5 3 21 Vesdo 15 7 4 4 18 St. Boys 15 4 3 8 11 AGSV 16 5 1 10 11 De Koog 15 4 1 10 9 ZHD 15 8 1 11 7 Cocksdorp 15 0 3 12 3 Schagen 2 heeft in de reserve eerste klasse C gisteren geen fout gemaakt. Grasshoppers 2 kon onverrichterzak» huiswaarts keren (32). Helder 3 was lang niet tegen BKC 2 opgewassen (1—3) en Westfrisia 4 niet tegen Alcmaria 4 (1—7). WW 2 bleef met 20 meester over Texel 2. Schagen 2 14 10 2 2 20 Hollandia 3 li*.- 9 2 2 20 Succes 2 14 9 1 4 19 BKC 2 14 8 1 5 17 Helder 3 14 8 0 6 16 Alcmaria 4 14 6 1 7 13 Grasshoppers 2 12 4 2 6 10 WW 2 13 5 0 S 10 Westfrisia 4 13 2 2 9 Texel 2 15 1 1 13 3 lb RKDVO—BERKHOUT 3-2; SEW— HOSV 2—1; RKEDO—Sijbekarspel 3—1; WW—VALKEN 1—3; KGBSt. George 1—1. 2b WestfriezenSporters 10; MOC— SVW 2—1; Spartanen—LSW 0—4; Wou- dia—Heo 3S; StrandvogelsZwaagdijk 1—0. r2d Holl. T. 2Vrone 2 42; Kaagvo gels 2—HRC 3 00; Oudesluts 2—Water vogels 2 0—3; VZV 2-SRC 2 3—2. r3f ZAP 3—Schagen 3 4—5; HRC 8— ZAP 4 31; Flevo 2Watervogels 3 2—5; Helder 4—BKC 3 3—3. r3g Con Zelo 2—W'waard 2 0—3; Kaag vogels 3—N. Niedorp 2 4—2; ZAP Petten 2 2-0; VZV 3—Winkel 2 0—4. 41 SVW 3Dirkshorn 2 23; Holl. t 3—LSW 3 2—2; Con Zelo 3—Reiger B. 2 2—1; Hugo Boys 3Na Niedorp 3 92. 4m DWOW 2W'waard 3 26; Scha gen 4—Callantsoog 2 25; WGW 3Sm- ces 3 8—0; Kaagvogels 3ZAP 5 4—4. 4a JVC 2—BKC 4 8—0; St. Boys 2— Vesdo 2 1—3; SRC 3—Succes 4 1—6; WGW 4—Zeemacht 8 5—3. 4o Wieringerwaard 4Dirkshorn 3 7—1; Winkel 3—JVC 3 10—1. 4p Helder 5Zeemacht 2 05; Oos- terend 2—WGW 5 1—4; Watervogels 4-»- Texel 3 1—4. Junioren b Helder—Hollandia 1—2: Succes—Flevo 11—2; HRC b—BKC 24; HRC—Schagen 52. 1 Wiron—Watervogels 0—6; HCSC— Kaagvogels 13—0; Winkel—BKC b 12—1; JVCNieuwe Niedorp 62. j HCSC b—HRC c 2—6; HRC d—Flevo b 6—2. O WGW—Con Zelo 4—0; DWOW—zap 14; Geelzwart—SRC 12. Adspiranten m Helder—Hollandia 1—0; HRC—Helder b 7-0. n JVC—N. Niedorp 0—3; W'waard— BKC 21; HCSC—Texel 21; Oudesluta -Watervogels 7-1. o Succes b—St Boys 1-4; Callantsoog -Vesdo 1—1; Breez. Boys—Dirkshom q Watervogels b-HCSC b 2—2; HRC o —Helder c 11. t WGW—Con Zela 4—3; ZAP—DWOW 1—1; KSV-VZV 5-1. bb ZAP c-DWOW b 1—1; ZAP b- Geelzwart b 6—1. Van de Helderse KNVB-reserve* heeft alleen HRC 2 gisteren beslag ge- tl£nVr%V0Ue>lt; Pe uitwedstrijd werd met 3—1 gewonnen. K3A: Helder 2Hollandia 2 15- Vi- tesse '22 2KFC 4 l-£ Always For- HRC 3 3~?SV 3 *~U WSV 30 2~ i KVV 2Zilvermeeuwen 2 6— ^OSV 4—WFC 3 1-3; Zaandijk 2— £KVVA 2 KTC 2HRC 2 1-3; QSC 2—Ass«ndelft 2 1—0. R3C: Da Volewückers 4AFC 4 2-» 1: DWV 4—APGS 2 1-5; Ajax A-Zee- burgia 4 1—1; DWS 4—De Spartaan 1—0.

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 5