Stad en omgeving Bazar British Women's Club ten bate van Rampenfonds Echtpaar Boerman-Cam viert gouden huwelijksfeest Neptunus, KIM Hertog Hendrik in de volgende ronde r De wereldreis van Jimmy Brown Bevrijdingsdag kreeg feestelijk slot Ouderdag op Hr. Ms. Van Speijk in Amsterdam Verwen Hoeder Keurcollectie ten verkoop in cantine Mevrouw Burghard*XrVdoveel üver deze bazar hadden verrichtte opening IN HET KORT De gezinsverpleging van geesteszieken Schaakstrijd om het kampioenschap Circus Althoff komt niet in Nieuwediep Primeur voor de Kon. Marine De Leeszaal in April Evangelisatie-avond Onderscheidingen bij corps mariniers Om de Nederlandse basketball-titel Melkerscursus Firma J.N.QUERELLE NIEUWS UIT BREEZAND Sterren-variété een succes EVANGELISATIE BIJEENKOMST MOEDERDAGZORGENT mooie handschoenen, sjaals, nylons, zakdoekjes moderne japonvesten Firma JAN VEEN De heer C. H. Kingma benoemd tot notaris Nederlandse mijnenvegers in Ostende Tussen Haaks en Kuitje Sigarenbandjes met eigen beeltenis Strijd om „Burgemeester Rehorst-beker Volgende ontmoetingen op Maandag 11 Mei KVH Zaterdag naar Haarlem Julianadorp Lezing voor hervormde mannenvereniging DONDKKDAO 7 MKI ï»3 Wit GISTERMIDDAG de Marinecantine aan de Buitenhaven bezocht, kon zich moeilijk indenken, dat hier nog geen week geleden de grote fancy- fair van de Koninklijke Marine werd gehouden. Alle herinneringen hieraan waren verdwenen en er heerste een volkomen andere sfeer. De zaal werd grotendeels in beslag genomen door de bazar van de Biitish Women's Club, welke zich in een flinke belangstelling mocht verheugen. Voor de opening konden wij ons ervan overtuigen, dat de leden naarstig en met vaardige hand een keurcollectie werkstukken en -stukjes hadden vervaardigd, met het zo lofwaardige doel, deze artikelen ten bate van het Nationale Rampenfonds te verkopen. IJOE keurig ook het handwerk er uit zag, het meest werd toch onze aan dacht getrokken door de stands met zelfgebakken taarten, cake en koekjes. Wij hebben ons beperkt tot het nutti gen van een havermoutkoekje (ad vijf cent per stuk) en het uitspreken van onze bewondering voor de wijze, waar op de Engelse dames zelf weten te zorgen voor het arrangeren van hun thee-uurtjes. Voor ons, en de weinige andere „heren der schepping" die ba- zar-waarts waren gekomen, getuigden deze stands van een kostbare zin voor gezelligheid, sfeer en stijl. Zo had ook de tafel, die aardig geschikte bloem- stukjes droeg, een geheel eigen cachet. De andere stands onderscheidden zich niet van hetgeen men aantreft op bazars, die door Nederlandse dames clubs worden georganiseerd. Uit de be langstelling, die reeds vóór de opening werd getoond, bleek voldoende de waardering voor de prestaties, die de inzendsters hadden geleverd. In haar inleidend woord sprak de presidente van de British Women's Club, me vrouw De Blocq van Kuffeler, haar er kentelijkheid uit tegenover de dames, Vrijdagavond 8 uur in de daartoe welwillend beschikbaar gestelde Rehoboth-kerk, Fazantenstraat. waarin de heer TH. MALLET hoopt te spreken over z\jn reis naar Wuppertal. Kent gtf Uw Bijbel? Hebt ge nog tijd voor Christus? Alle belangstellenden hartelijk Welkom. «Advertentie, tng. Med.) De sociale werkster van de Ne derlands-Hervormde gemeente houdt op werkdagen, behalve des Maandags, spreekuur 's morgens van negen tot tien uur, en bovendien op Dinsdag- en Donderdagavond van zeven tot acht uur, aan het adres Tweede Vroonstraat 8, telefoon 2469. Het vijfjarig bestaan van de Ar- tillerieschool der Koninklijke Marine wordt vanavond gevierd tijdens een feestelijke bijeenkomst in de Marine cantine. —Het gezelschap van Willy Rex en Nol van Dijk treedt vanavond in ,.Fcr- mosa" op voor de Helderse Poiitie- sportvereniging. Op het Ankerpark-terrein wordt vanavond om zeven uur de voetbal wedstrijd ZeemachtWGW 1 gespeeld. Zondag begint voor de wielren- vereniging DOK de Mei-competitie. De renners, die een grotere afstand moe ten afleggendan gewoonlijk, starten om half tien bij de Donkere Duinen. In „Casino" treedt de Amuse mentsvereniging ,,'t Centrum" heden avond op met de cabaret-revue t Voorjaarsmenu". Op uitnodiging van de stichting „De Helderse Gemeenschap", sectie Sociaai- cn Maatschsppelijk Werk, wordt op Dinsdag 12 Mei in samenwerking met enkele verenigingen in de benedenzaal van „Formosa" een lezing met IUm gehouden. Mej. zr. F. Meijboom zal spreken over „Gezinsverpleging van geesteszieken, het doel van de Voor- e Nrzorg en van het Consultatieburau voor geesteszieken". Deze lezing gaat uit van de stichting Voorlichtingsdienst van de Algemene Psychiatrische In richtingen te Amsterdam en wordt toe gelicht met een film. De kosten worden door de Helderse Gemeenschap gedra gen. Leden van verenigingen en instel lingen, aangesloten bij de sectie S.M. W. vsn de Helderse Gemeenschap, kun nen bij hun secretarissen uitnodigin gen krijgen. Voor andere belangstel lenden zijn op verzoek uitnodigingen verkrijgbaar bij het secretariaat van de sectie. Bremstraat 147. of bij het agen- d-'bureau: Erasmusstraat 14, telefoon 2141, toestel 007; na zes uur 3524. Voor het kampioenschap vun Den Helder (schaken) werden deze week de volgende partijen gespeeld: hoofd klasse: Th. de Jeu—C. A. van Bodegom 0X; J. van der KuylJ. M. Koning %_iP. van Dijk—A. C. Leeuw 1—0; le klasse: J. vun Amesfoort—J. Wie- ringa 1—0; J. H. Kubbe—C. J. Bosch 0—1; G. BrandhoffG. Stofberg afge broken; 2e klasse: E. Bosch—I. Stolk 10; W. C. Wulffelé—R. Muller 01; G Geus—T. Couwenberg 10; 3e klasse: A. M. H. Krauth—J. J. Gijswijt 0—ÏJ'E» Zijlstra—F. Hilker 0—1. De opening werd verricht door de echtgenote van de Commandant Zee macht Nederland, mevrouw Burghard, die het bijzonder op prijs zeide te stel len, dat de leden van de British Wo men's Club op deze wijze iets wilden doen voor het door de nationale ramp getroffen gebied. Nadat aan mevrouw Burghard bloe men waren aangeboden door het zoon tje van mevrouw De Blocq van Kuffe ler, begon de „stormloop" op de stands, waarachter de dames handen vol werk hadden om de talrijke kooplustige klanten te bevredigen. Als U 't nog niet weet voor Moederdag, kom dan bjj ons die en niet te vergeten, die een bekijken. Verder nog tiental len zowel moderne als degelijke geschenken bij SPOORSTRAAT 70. «Advertentie Lng Meü.j Het grote circus Franz Althoff, dat binnenkort een tournee door Neder land begint (de eerste voorstelling is op 19 Mei te Rotterdam), zal zijn ten ten niet in Den Helder opslaan, zo vernemen wij. Dit 3-manéges-renbaan-circus zal wel in Hoorn een voorstelling geven. Blijkens de Staatscourant is de heer C, H. Kingma, Willem Barendszstraat 81 alhier, bij Koninklijk Besluit be noemd tot notaris ter standplaats Den Helder, in het arrondissement Alkmaar. De heer Kingma, die in 1919 te Den Helder werd geboren, is benoemd ih de plaats van de eervol ontslagen notaris J. W. de Wijn. Gisteren werd aan boord van Hr. Ms. fregat „Van Speijk" te Amsterdam een ouderdag gehouden. Dit is een pri meur voor het wapen der Kon. Marine. Vele ouders van schepelingen hadden van de gelegenheid gebruik gemaakt om eens een dagje mee te maken aan boord van het schip, waarop hun zonen binnenkort zullen vertrekken naar de Nederlandse Antillen. Bovendien konden de ouders getuigen verzameld, onder Wie de waarnemend burgemeester van Amsterdam, wethou der B. C. Franke," de commandant ma ritieme middelen Amsterdam kapitein ter zee J. F. van Duim en de comman danten van Hr. Ms. schepen en walin- richtingen der Kon. Marine te Amster dam. Voorts was aanwezig de heer F. van Meurs, directeur alsmede enige leden van het bestuur van het Burger weeshuis. In dit tehuis heeft Van Speijk zijn jeugd doorgebracht. De commandant van het fregat, E. baron Van Asbeck, deed in zijn toe spraak vóóraf uitkomen, dat de luit. ter zee der tweede klasse Jan Carel Josephus van Speijk, die in 1831 zijn bodem, Z.M. kanonneerboot no. 2 voor Antwerpen in de lucht deed vliegen, een echte Amsterdamse jongen was. Hij De Openbare Leeszaal te Den Helder verd in April bezocht door 506 mannen ea 102 «rouwen. Uitgeleend werden 2547 romans. 1276 studiewerken en 2188 jeugd boeken.. De nieuwe aanwinsten voor Mei zii»: «OMANS: Bakker, S. Melodie van óf eenvoud; Doolaard, den Kleine mensen in de grote wereld; Edmonds Strijd langs de Mohawk, 2 dln; Fran ken Claudta aanvaardt het leven; Jon- pe?an-de Groot Joost en Juul; Kauf- man De kinderen van Jubel; Lister Bij de wateren van Babylon; Marshall De werkers van het elfde uur; Naf ta™ Reddingshuis; Roche, de la De huw van Jaina; Roche, de la Mary Wa- kefleld; Silone Het zaad onder de sneeuw: Straetfield Jeugd; White De vrouw van November; Woltjes Ik hen Johanna. STUDIEWERKEN: Euwe Oordeel en plan; Kahn De wereld van het rt»n; Korevaar—Hesseling Inleiding tót de schilderkunst; Kwee Swan Llat Ontmoeting tussen Oost en West; Sablo- nière, de Vincent van Gogh; Toxopeus Woest water; Toxopeus Volksge zondheid in het geding; Vriend Bou wen, handboek voor de praktijk van het houwen; Vriend De bouwkunst van ons land, 3 dln; Dl. 1: De steden; Dl. 2: Het riatteland: Dl. 3: Hef Interieur; Weisglas. e.a. De Nederlandse industrie sinds :945. GESCHENKEN: The neon wilder- 'iess: Cerf Shake well before using: Cerf The unexpected!; Champsaur La caravane en folie; Detective omni bus: Golden Jest what the doctor or- dered: Hall The well of loneliness; legéne Tani, het godenkind; Moe der 1946; Perelman Grazy like a fox: Sterksma De traditie der voornamen; Stoep, van der Laterveer wil het rechte ween. Wur Men verzoekt ons, de aandacht te vestigen op een Evangelisatie-bijeen komst, die morgenavond wordt gehou den in de Rehobothkerk aan de Fazan tenstraat. Het gebouw is hiertoe wel willend ter beschikking gesteld. De motto's voor deze avond, die vrij toe gankelijk is, zijn: „Kent gij uw Bijbel?" en „Hebt gij nog tijd voor Christus?" 571 zijn van een kleine plechtigheid, nl. de xegde verder de nadruk op de hoge onthulling van het scheepsembleem. - Daarvoor hadden zich ook enkele ge nodigden aan boord van de „Van gpijk" De generaal-majoor der mariniers P. J. van Gijn heeft gisteren op het exer citieterrein van de van Ghentkazerne te Rotterdam enige koninklijke onder scheidingen uitgereikt. De kolonel der mariniers, H. Lieftinck, chef staf bij het korps, is- benoemd tot officier in de Orde van Oranje Nassau met de zwaar den, de kapitein-luitenant ter zee van Administratie H. A. Westerouwen vun Meeteren, intendant bij het korps, ont ving dezelfde onderscheiding, de ma joor der mariniers J. A. van Reijn, eerste officier bij het depót van het korps, is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. De gepen- sionneerde oppermuzikant van de ma rinierskapel J. Wolters ontving de ere-medaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje Nassau en de ser geant-majoor der mariniers J. A. Kuy- pers, opvolgend peletonscommandant afd. marine patrouilles Nederland, de eremedaille in vilver. verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Mijnenvegers van de Koninklijke Marine zijn in Oostende aangekomen, waar gisteren de voorbereidingen be gonnen van de mijnenveegoefening ..Bandau 7", die van 11 tot 15 Mei in het Zuidelijk deel van de Noordzee be gint. Zoals bekend zullen aan deze oefening Belgische, Britse, Noorse en Nederlandse schepen deelnemen. De oefening zal onder leiding staan van de Commandant der Zeemacht in Neder land, schout bij nacht F. T. Burghard. Het is morgen hoog water om 2.35 en 14.35 uur, en laag water om 8.15 en 21.25 uur. De temperatuur van het zeewater was 10,6 graden Celsius. plichtsbetrachting, die Van Speijk heeft getoond. De heer F. van Meurs onthulde daarop het embleem, bestaande uit een afbeel ding van het exploderende schip, met daaronder de woorden: „Dan liever de lucht in". De „Van Speijk" zal eind Juni ver trekken naar- de West. Daar -zal zij op 13 Juli aankomen, om het fregat „Wil lem van der Zaan" af te lossen. Het schip zal twee jaar weg blijven. Door de stormramp zijn grote veen- kluiten met een gewicht van 4 4 5 ton door het stroomgat op de wei landen bij Willemstad terecht ge komen. Op het ogenblik worden deze veenkluiten afgestoken, waar door turf voor huisbrand wordt verkregen. Wanneer de kluiten zijn verwijderd moet nog een laag zand van 50 cm die op de weilanden ts achtergebleven, worden weggeschept. Eerst daarna kan men weer gaan spreken van weiland. J^ORGEN VIERT IN ONZE STAD weer een echtpaar het gouden huwelijksfeest. Het zijn de heer en mevrouw BoermanCam, die in de Nachtegaalstraat een bijzonder knus eigen huisje hebben. Het bruidspaar, Meijert Boerman (op 10 Januari 1876 te Breezand geboren) en Guurtje Cam (geboren op 26 Mei 1874), verkeert nog in goede gezondheid en hoopt van de 8ste Mei 1953 een onvergetelijke dag te maken. De bruidegom, gepensionneerd politie agent, had eigenlijk timmerman willen worden, doch op 3 Januari 1903 ver- Met drie wedstrijden is gisteravond het O. en O.-tornooi om de „Burge meester Rehorst-wisselbeker" ingezet. Op het H.R.C.-terrein ontmoetten elkaar de mannen van de „Neptunus" en Onderhoudsbasis De Kooy van de Koninklijke Marine. Het was een aardige wedstrijd, waarin Neptunus aan vankelijk iets meer kreeg dan was verdiend. Middenvoor Van Knijff gaf zijn ploeg namelijk met een fraaie soloren de leiding, terwijl De Kooy in feite wat beter veldspel demonstreerde. Dat Neptunus de overwinning uit eindelijk toch verdiende, dankte het elftal aan de laatste phase van de twee de helft, toen De Kooy er bijna niet meer aan te pas kwam. Toch duurde het nog geruime tijd. aleer de stand 20 was bereikt. Eerst miste Van Knijff een opgelegde kans en vervol gens schoot linksback Vollewens, die er geheel in zijn ééntje tussen uit was getrokken, voor open doel naast. Kort voor tijd gelukte het eindelijk aan Van Knijff om het tweede doelpunt te sco ren. Uitblinkers in deze ontmoeting waren linksbinnen Nijsink, midden voor Van Knijff en linksback Volle- wens. Bij de tegenpartij was Klawer uitstekend op dree£ Rechtsbuiten Van Rooij had bepaald pech. Hij schoot enkele malen tegen de staander. Op het veld van Watervogels bonden „Hertog Hendrik" en „LuA Ypenburg" met elkaar de strijd aan. Met de rust was hier de stand 00. Vier minuten r,a de hervatting scoorde linksbuiten Van der Pas voor LuA een doelpunt. Meteen na de aftrap beging LuA in het strafschopgebied een overtreding, waarvoor Hertog Hendrik een penalty werd toegekend. Deze werd door Meijer benut (11). Kort voor het ein de maakte middenvoor Van Melissen 21 voor de „Nieuwediepers" en de zelfde speler vermocht zelfs de eind stand op 31 te brengen. De derde wedstrijd, op het terrein van WGW, ging tv/isen het Koninklijk Instituut en CMV Schiphol. De adel borsten schoten zich in een matige ont moeting naar een 31 zege. nadat de rust met gelijke stand (11) was in gegaan. Op Maandag 11 Mei wordt de twee de ronde gespeeld. Dan kan men gaan zien: PelikaanLuA Betuwe, AOK TexelLSK Den Helder en Banckert Luditm. Vakschool Weesp. huisde hij naar Haarlem, waar hij de Heilige Hermandad ging versterken. Kort daarop, op 8 Mei. trad hij in het huwelijk. Bij 4e Haarlemse politie Ties in 13011 Helder en Julianadorp zijn 4lÊeXt- 9e Jaeeg boerman drie en twintig jaar lang trouw zijn plicht betracht. ..Vroeger was het toch allemaal wel even anders", zo vertrouwde hij ons toe. „Ik heb weken meegemaakt van vier eh. tachtig uren dienst en een vrije dag was er eigenlijk niet bij. In 1926 ging de heer Boerman met pensioen! Hij vestigde zich in Driehuis- Westerveld. Het werden gelukkige ja ren. tot in 1940 de Duitsers hun intrede deden en het prachtige huis van de Bosrman's vorderde. Het echtpaar trok naar Haarlem en verbleef daar acht en een half jaar bij andere mensen. Twee jaar geleden kwam daaraan een einde en betrokken de beide oudjes de wo ning aan de Nachtegaalstraat. Zij hebben twee dochters, van wie er één in Breezand woont. De andere, mevrouw Scheeper-Boerman, drijft sa men met haar man in de Koningstraat de sigaren- en sigarettenzaak „Karei Doorman". Wij vertellen dit even, om dat mevrouw Scheeper-Boerman zo'n aardig geschenk had voor haar vader: een kistje met sigaren, die voorzien waren van bandjes met de beeltenis van het gouden paar. Mevrouw Boerman-Cram vertelde ons, dat zij zes kleinkinderen heeft. „En is het niet typisch", voegde zij er aan toe, „dat mijn beide dochters ieder twee meisjes en één jongen bezitten?" De Nederlandse kampioenschappen basketball worden op Zaterdag 9 en Zcmdag 10 Mei in het Krelagehuis te Amsterdam gehouden. Den Helder wordt in deze wedstrijden vertegen woordigd door de dames en heren van KVH, die de plaatselijke titel in de wacht sleepten. In de dames-afdeling nemen deel: HOC (Haarlem), Noord- Oosten (Groningen), KVH (Den Hel der), Blue Stars (Amsterdam), The Arrows (Rotterdam) en Te Werve (Den Haagt. In de heren-afdeling komen uit: Oosterkwartier (Haarlem), KVH (Den Helder), DED (Amsterdam) en de kampioenen van Groningen en Rotter dam, die nog niet bekend waren. Bovendien staan jeugdwedstrijden op het programma. Bij de meisjes gaat de strijd tussen Amsterdam en Haarlem, bij de jongens tussen Amsterdam, Haarlem en Groningen. De gezamenlijke landbouw-organisa- voornemehs, gedurende de zomermaan den in samenwerking met de coöperai- tieve zuivelfabriek „De Vooruitgang- Koegras" een melkerscursus te organi seren, welke bij voldoende belangstel ling zowel in Julianadorp als in Anna Paulqwna wordt gehouden. Vrijdagavond om acht uur wordt ln één der lokalen van de kerk te Juliana dorp een bijeenkomst gehouden van de Hervormde mannenvereniging. De heer J. Waasdorp zal spreken over het on derwerp „Honderd jaar bisschoppelijke hiërarchie in Nederland". Maar dan eens extra met een mooie TAS of vlotte PARAPLUIE van de Breewaterstr. 5 b.d. Spoorstraat. (Advertentie, Ing. Med.) 98. „Heb je benzine genoeg!" vroeg Jimmy aan Piet Potlood. Deze knikte. Vanmorgen nog getankt", antwoordde hij. Dit stelde Jimmy gerust. „Blijf hard rijden", ze hij, „want je kunt er zeker van zijn dat ze ons nazetten. We hebben echter een flii.ke voorsprong en die moeten w(j proberen te houden. Als wé de rand van het oerwoud maar tijdig kunnen bereiken dan zijn we vei lig. Maar ik wii ook nog gelegenheid hebben onze auto goed te verstoppen, want ik ben niet van plan mijn verdere leven in het oerwoud door te brengen". Terwijl Piet Potlood reed wat hij rijden kon, besteedde Jimmy alle zorg aan de arme chimpansee, die door de burgers van Oekoeroewanda bijna was gelyncht. Hij wond een zakdoek om zijn hoofd en goot wat jodium, dat hij uit de verbandtrommel haalde over zijn ver wondingen. De arme aap piepte even van de pijn. „Stil maar, arme jongen", bromde Jimmy „,'t Is voor je bestwil"' Dat begreep de Roekiraki ook wel. Hii zag zijn redder dankbaar aan. Af en toe keek Jimmy door de achterruit. De weg steeg langzaam. Na verloop van tijd kon Jimmy in het dal zien. Heel in de verte ontwaarde hij twee kleine stof wolkjes. „Harder Piet", gromde hij. „Ze komen ons achterna. Dat had ik wel gedacht". Piet Potlood trapte de gas pedaal nog dieper in. Hij keek naar de snelheidsmeterDie danste naar de 80 En dat op deze erbarmelijk slechte weg De auto maakte af en toe lucht sprongen De bevrijdingsdag is hier stilletjes voorbijgegaan.... tot de avond. Toen kon de voorzitter van de Oranjever eniging een zaal vol mensen, die feest wilden vieren, welkom heten, voor het optreden van Henk Westerman's Ster ren Variété. Wethouder Kloosterman, de pers, het gezelschap en de Cabal- lero's kregen een extra welkomst woord en de heer Moolenaar deelde ook nog even mee, dat er ruim 50 nieutue leden waren geboekt, zodat de Oranjevereniging nu 350 leden telt efi daarmee een van de grootste polderse verenigingen is. Kostja van Katwijk had met zijn prettige conférence al spoedig het ge wenste contact tussen toneel en zrai gelegd en vooral bij de jongeren sloeg daarop het optreden van The Rio's met hun Cowboy show zó in, dat hun lot tweemaal toe een toegift werd afge dwongen. Charles, de kleine man op de grote bal, voerde de stemming met z'n grappen en grollen nog meer op, maar dwong ook bewondering af door zijn bijzondere jongleerkunst. Henk Westerman zelf. de „directeur" van he.t gezelschap, zorgde met z'n telepathie voor wat rustiger afwisseling en Bap van Duinkerken, de pianist-accordeon ist stuurde met een vrolijke en door allen meegezongen potpourri op de pauze aan. Nadat nog even was gewacht op een kellner, die niet klaar was met bedie nen Matla maakte zelf wel veel grappen, maar mocht voor zijn moei lijk werk toch niet afgeleid worden door ainderen werden het publiek aan het begin van het tweede deel van de avond enige rillingen bezorgd door het vat-springnummer van de kleine man. The Rio's zongen nu uit hun Zuid-Amerikaanse repertoire, tango'* en rumba^s en toen Kostja van Katwijk met veel Amsterdamse gijn het pro gramma had besloten, kon de heer Moolenaar in zijn sluitingswoord zeg gen, dat de avond heel goed was ge slaagd. Hij dankte de heer Blokdijk voor het gratis beschikbaar stellen van zijn zaal en gaf degenen, die nog een poosje wilden blijven, over aan de lei ding van de Caballero's. die met hun prettige muziek, ook vóór de aanvang en in de pauze, de feeststemming ver hoogden. BOUW VAN BADHUIS AANBESTEED Gisteren had de aanbesteding plaats van de bouw van een badhuis, consul tatiebureau met cursuszaaltje, woon huis voor de badmeester en van de kleedkamers op het aan te leggen sport terrein. Ingeschreven werd door: Gebr. Broers, Breezand f 156.500; J. H. Keijzer, Den Helder f 155.000, K. de Klerk, Huisdui nen f 154.627; J. Hoep. Breezand f 152.885 G. de Vries, Breezand f 149.100 en Gebr. Kersbergen, Den Helder f 148.125. De begroting was f 147.000. Het werk is aan de laagste inschrijvers, Gebr. Kersber gen. gegund. Alle Zonder kop

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 2