Wout Wagtmans goede tweede in derde etappe van de Giro ZEVEN RENNERS SPRONGEN WEG Hockey-titel dit jaar niet voor HHYC? Gerard Peters bezette de veertiende plaats r WEK DE GAL IN UW LEVER OP Castella verhoogt Uw charme! Nieuwelingencourse was voor J. Kaptein (Lisse) Woensdag pechdag voor Van Est c.s. V. d. Zande verbetert eigen 20 km record Nederlandse renners vol strijdlust Prinses Beatrix won het jeugd-concours hippique Belg Mingels won te Norg Gerrit Boeyen zegt de wedstrijdsport vaarwel BELG LOWIE LEIDT IN ROUTE DE FRANCE Lustrum Ronde N. W.-Nederland Een kilometers lange jacht In Schagen werden de vluchtelingen gepakt Peloton bijeen Overrompeling Terriers promoveert naar derde klasse IEDERE vrouw kan mooi zijn! Nu ook heerlijk fr'sse Bloemenzeep I SNELLE MAAR VLAKKE Heemstede zich aan de kop gewerkt en DRA VERIJEN TE HILVERSUM (Speciale berichtgeving) ALBINO CRESPI van de Italiaanse Livrieri-ploeg heeft gisteren de derde etappe van de Ronde van Italië gewonnen. Hij legde de rit van Rimini naar San Bcndetto del Tronto, welke over 182 kilometer ging, af in 5 uur 5 min. 23 sec. Onze landgenoot Wout Wagtmans bezette de tweede plaats in dezelfde tijd als de winnaar. Gerard Peters werd veertiende in het etappe-klassement. Ook Woensdag hebben de Nederlandse renners het best gedaan, in aanmerking genomen het feit, dat zij tijdens deze tweede etappe door pech werden achter volgd. Wim van Est kreeg maar liefst tweemaal een lekke band, kreeg een grote achterstand, maar wist desondanks als 43ste het stadion van Rimini binnen te rijden. Wout Wagtmans had zichzelf opgeofferd door een wiel aan Van Est af te staan en bezette hierdoor als laatste der Nederlanders de 99ste plaats. De tweede etappe werd gewonnen door de Italiaan Pasquale Fornara. TOEN gisteren de derde etappe ach ter de rug was. toonde Kees Pellenaars zich wederom uiterst tevreden over de prestaties van zijn jongens. De lof komt overigens niet alleen van zijn kant, want ook de journalisten en niet te vergeten de organisatoren geven zeer vleiende meningen ten beste. Wat hen allen heeft getroffen is de strijdlust, waarvan onze ploeg telkens weer blijken geeft. Dank zij deze offensieve tactiek zijn onze jongens tot nu toe de animateurs van de Giro geweest. Die tactiek is niet alleen aantrekkelijk, maar ze brengt ook geld op. En gisteren had het maar heel weinig gescheeld, of Wout Wagt mans had voor een tweede etappe zege gezorgd. Hij was er kort voorbij Civita Nova, toen er nog een kilometer of 35 gereden moest worden, met vijf andere renners: Gismondi, Celetto, Crespi, Conterne en Buratti vandoor gegaan. Hij zorgde er listig voor dat hij in de voorste rijen lag toen de finish in zicht kwam, ofschoon zijn concurrenten vijf Italianen tegen één Nederlander scherp op hem letten. Op het juiste moment zette hij zijn eindspurt in uit de tweede positie en in het Nederlandse kamp hoopte men al op zijn zege, toen plotseling de jonge Crespi onweerstaanbaar kwam opzetten en op de laatste 20 meter onze landgenoot met anderhalf wiel klopte. De andere Nederlanders hebben even eens uitstekend gereden. Tegenslagen bleven hun bespaard, afgezien van een lek bandje van Roks na ongeveer der tig kilometer. De materiaalwagen was gelukkig vlak in de buurt, een wiel werd vervangen en na een korte Jacht kreeg Roks weer aansluiting met de hoofdgroep. Gerard Peters werd veer tiende in het etappeklassement de an dere Nederlanders werden 16e ex aequo geplaatst met de rest van het veld. In het Zwitserse kamp was de stem ming heei wat minder opgewekt dan bij de Nederlanders, want in een of ficieel communiqué van de jury van de Giro is bekend gemaakt dat aan de Zwitser Ferdi Kubler wegens on gerechtvaardigd opgeven in de eerste etappe een boete van 100.000 lire is opgelegd. Om dezelfde reden kreeg de Zwitser Rolf Graf 20,000 lire boete. Enkele kilometers na de start heeft Emilio Croci Forti (Zwits.) als gevolg van een val, waarbij hij zijn linker sleutelbeen brak, de strijd moeten U snit 's morsen* „kiplekker" alt bed springen. Elko dag moet uw lever een liter gal In uw Ingewanden doen etromen. ander* verteert uw voedsel niet, het bederft. U raakt verstopt, wordt humeurig en loom. Neem de plantaardige CARTER S LEVERPILLETJES om dl* liter gal op te wekken en uw sptlsvertering en stoel gang op natuurlijke wijze te regelen. Een plantaardig zacht middel, onovertroffen om de gal te doen stromen. Eiet Carter s Leverpilletjea. (Advertentie, lng. Med.l Prinses Beatrix heeft gisteren op het 49ste concours ven de Vereniging tot Be vordering der Paardenfokkerij in Gelder land, dat te Bennekom werd gehouden, door met „Donaji" een foutloos parcours at te leggen de samengestelde jeugdwed strijd gewonnen. Zij kreeg daardoor ook c> medaille, welke Prins Bernhard als ereprijs voor deze rubriek beschikbaar had gesteld. Prinses Irene kan zich dit maal met onder de prijswinnaars klasse ten. De Belg Mingels heeft gisteren te Norg de moto.>errein wedstrijden om de grote prijs van Nederland motorcross gewonnen. Dit is de tweede wedstrijd, welke meetelt voor het Europees kam pioenschap. Op de tweede en derde plaats eindigden, met een gelijk aantal punten, de Belg Leloup en de Engels man Hall. De Nederlandse Baudin werd vierde. DOODVONNISSEN IN KENYA In Kenya zijn 17 Kikoejoes ter dood veroordeeld. Zij worden er van be schuldigd deelgenomen te hebben aan de moord op de vrouw van een rege ringsgezind opperhoofd tijdens de mas- «amoord van Lari. staken. Dit is dus na Kubler en Graf de derde Zwitser die opgeeft. Jos Suykerbuyck zorgde gisteren voor wat vuurwerk door er opeens full speed tussen uit te trekken. Crespi vloog aanstonds achter hem aan en wist het peloton bij te trekken. Nog een paar andere strijdlustige renners plaatsten af en toe een demarrage, en te Osimo, 70 km voor de finish, scho ten Astrua en Magni weg. Maar het peloton reageerde prompt, en met de Nederlanders in de voorste gelederen ging het achter de vluchtelingen aan, die spoedig tot rede werden gebracht. Pas bij Civita Nova ontsnapten de vijf Italianen en de ene Nederlander, die er in slaagden met een halve minuut voorsprong op het grote peloton over de eindstreep te gaan. De vierde etappe vandaag voert van San Benedetto. naar Roccaraso. een af stand van 171 kilometer, waarbij flink geklommen moet worden. Woensdag, de dag van de tweede etappe, heeft Wim van Est trots met de rose trui om de gespierde schou ders gereden, die hij na deze etappe moest afstaan aan de Italiaan De Santi, die het hem de eerste dag ook reeds bijster moeilijk maakte en nu de zevende plaats bezette. Buiten de nor male prijs voor het winnen van de etappe en de normale daggage voor elke renner levert deze éne rose trui dag Wim van Est 155.000 lire op. Thijs Roks en Jos Suykerbuyck kwamen deze tweede dag als 33ste en 36ste bin nen, Peters was 46ste, Van Breenen 48ste en Dekkers 56ste. Ook Peters en Dekkers hadden met bandenpech te kampen. In de derde etappe werd na Crespi Wout Wagtmans Conterno fit.) derde, Gismondo (It.) vierde en Coletto (It.) vijfde, allen in dezelfde tijd als de winnaar. Het klassement van de derde etappe luidt verder: 6 Coletto (It.), in de zelfde tijd als de winnaar; 7 Piazza (It.) 5.06.50; 8 Casola (It.) z. t.; 9 Bene- detti (It.) z. t.; 10 Monti (It.) z. t.; 11 Mollin (B.) z. t.; 12 Vivier (Fr.) z. t.; 13 Olmi (It.) z. t.; 14 Peters (N.) t. t.; 15 Rivola (It.) z. t.; 16 Ex aeequo alle andere renners, bij wie de Ne derlanders Van Est, Van Breenen, Roks, Dekkers, Suykerbuyck in de zelfde tijd. Wim van Est achtste Het algemeen klassement na de derde etappe luidt: 1 De Santi, It., 19.33.47; 2 Fornara. It., 19.34.52; 3-7 Ex aequo Koblet, Zwits., Bobet, Fr„ Coppi, It.; Bartali, It. en Brasola, It. 19.35.02; 8 Van Est, N„ 19.35.07; 9-10 Coletto, It. en Conterno, It. 19.37.31. Suyckerbuyck, N., staat met enkele andere renners ex aequo 33e geklas seerd in 19.38.50 en Roks, N., Is 45e in 19.39.18. Peters, N., Dekkers. N., en Van Breenen, N., zijn met twintig an deren ex aequo 46e geplaatst met een totaaltijd van 19.40.13. Wagtmans N., is 89e met 19.47.01. Janus van Her Zande heeft de giste ren te Alphen aan de Rijn door A.A.V. '36 georganiseerde nationale atletiek wedstrijden bijzondere kleur gegeven door op de 20 km voor een nieuw Ne derlands record te zorgen. Door een Hjd van 1 uur 3 min. 59 sec. voor zich te laten afdrukken verbeterde de Olympia-athleet het oude record, dat sinds 27 April 1952 met 1 uur 6 min. 50 sec. op ziji. naam stond, met niet minder dan ruim 3 minuten. Op de 80 meter horden wist Willy Lust (Zaanland) de tweede plaats te bezetten na Fanny Blankers— Köen in 12,4 sec. Op de 100 meter horden werd Willy Lust tweede na Puck Brouwer in 13 sec. De 800 meter heren werd ge heel een Lycurgus-aangelegcnheid: 1. Rem, 1.57.2; 2 Van der Hoeven, 1.59.2; 3. Boer. 2.1.4. Mars van Zaanland werd met 9.19.9 derde op de 3000 meter. De Osse wielrenner Gerrit Boeyen traint nog voor de Nederlandse baan- kamploenschappen, die In Juni worden gehouden, doch na deze wedstrijd zal hij afscheid nemen van de wielersport, want de werkzaamheden voor zijn hotel ln Heesch nemen te veel tijd in beslag. Boeyen is vooral bekend geworden als koppelgenoot van Gerrit Schulte, met wie hij vele zesdaagsen heeft gereden en gewonnen. Het algemeen klassement van de Route de France luidt na de tweede etappe: 1 Lowie (Belg.) 10.17.42 Van Genech- ten (Belg.) 10.18.01; Desmet (Belg) z.t.; 4 Baele (Frankr.) 10.19.14; 5 Benos- kl (Frankr.) 10.19.18; 0 Depaepe (Belg.) 10.19.35; 7 Janssens (Belg.) 10.20.06; 8 De Groot (Ned.) 10.20.22; 9 Bares (Frankr.) z.t.; 10 Van den Brekel (Ned.) 10.21.06: 17 Plantaz (Ned.) 10.27.17; 24 Van Roon (Ned.) 10.29.02; 26 Van 't Hof (Ned.) 10.29.38; 29 Stevens (Ned 10.30.12. En toen, bij Werversboof, kwam onverwacht een nieuwe uitlooppoging. Nu tan zeven man tegelijk: De Jong, Hofland BeverwijkK. Post, H. Kuit waard (Veisen), J. Ottenbros, A. Luyckx en D. Meier ('s Gravenland), Zij namen geruime tijd de kop, snelden als eersten door Medemblik en de Wierin- germeerdijk langs. De achtervolgers lieten niet af. In razende vaart joegen zij de pedalen in het rond, langs de gele koolzaadvelden van de Wieringermeer, over de gladde asfaltwegen naar Schagen. Het zag er naar uit, dat de achter volging succes zou hebben. Na een kilometerslange jacht gelukte het in derdaad aan Mahn, Mehagnoul, Don ker en Hultermans om zich bij de vluchtelingen aan te sluiten. De span ning, die zich reeds in de Beemster van allen had meester gemaakt steeg naar mate Den Helder naderde. Immers na de Marinestad zou ongetwijfeld met grof geschut worden geschoten en moest blijkën wie als favorieten op Alkmaar af zouden gaan. Het geschut kwam inderdaad, maar van een andere kant dan men verwacht had. Inplaats dat de vluchtelingen hun voorsprong vergrootten, werd deze steeds kleiner, doordat de tweede ploeg, bestaande uit elf man een be duidend hoger tempo begon te draaien. Van der Pütten uit Den Haag en J. la Grouw, die bij een valpartij zijn sleu telbeen had gebroken, lieten zich uit de groep vallen, die vervolgens Luyckx van de koploper* overnam. Slechts even trok Luyckx met de achtervolgers mee. Toen moest ook hij hen laten schieten. De man met de hamer liet hem hier bij Huisduinen niet passeren. Op de provinciale weg Den Helder Alkmaar toen de kans op een inzinking langzamerhand voorbij was, werden door het peloton de puntjes op de I's ge zet. Het was alsof zij de kop gedurig naar zich toehaalden en in Schagen werd dit een feit. Na de vlucht bij Wer- vershoSt waren de renners weer bij een. GEZAMENLIJK zetten zij koers naar **de finish in Alkmaar, er zich mee verzoenende, dat een felle sprint nu de beslissing wel zou brengen. Voorbij Schagen werd L. Hendriks uit Oss ge lost. De overigen gaven elkaar geen meter prijs. In het peloton zaten op dat moment Mahn, Mehagnoul, De Jong. Kuitwaard, Meier. Th. Stolker, Otten bros, Hofland, Donker, Hultermans, Bruggenkamp. Patsy Willekes, W. Bies- terveld, P. Schollen, Damen, Coone uit Eindhoven, Piet Peters, Wim Snijders. TOCH stond er nog een overrompeling voor de boeg. Dertien kilometer voor de finish namen De Jong en Bruggen kamp de benen. Zij scheurden dansend op hun pedalen uit het peloton weg, dat niet meer bij machte was hun deze ont vluchting te beletten. Nog hoger voer den de twee hun tempo op en pijlsnel raffelden zij over de Friese brug Alk maar binnen. In het laatste stuk naai de eindstreep zorgde de jeugdige De Jong voor de beslissing. Met de reserve, waarover hij nog had te beschikken schudde hij Bruggenkamp van zich af en met twintig meter voorsprong brachl hij zijn fiets voorbij de jury. Hij had over de 223 kilometer 5 uur 39 minuten en 16 seconden gedaan, een schitterende prestftie voor deze acht tienjarige jongeman, die dit jaar voor net eerst als amateur uitkomt en van de 12 courses. waarin hij nu heeft ge reden bu elf in de prijzen viel. Brug genkamp uit IJmuiden volgde op zes seconden en daarna kwam het peloton dat een tijd voor zich liet noteren van 5 uur 39 minuten en 55 seconden. Opnieuw waren er duizenden, die tegenwoordig waren bij het slot van de gigantische strijd om de Grote Prijs van de Verenigde Noordhollandse Dag bladen. Zij juichten Piet de Jong van harte toe, toen hij. met de erekrans om, zijn rondje maakte. De lustrum- ronde was ten einde. Zü heeft een spannend en een zeer vlot verloop ge- hacj en tienduizenden weer doen ken nis maken met de wielersport die de laatste jaren in Noord-Holland steeds meer aan belangstelling wint In café Tom san het Waagplein wer den, nadat de renners zich hadden verkleed, de prijzen uitgereikt door de directeur van de Verenigde Noordhol landse Dagbladen de heer C. Krak. die van deze gelegenheid gebruik maakte om de heer N. Bosenman van de wielrenvereniging Alcmaria Victrix. en de vele andere medewerkers aan de ronde van harte dank te zeggen. Er is sportief gestreden en doordat de troeven tot het laatste toe in het spel bleven won deze vijfde ronde aan levendigheid en spanning. De uitslag was: 1 De Jong (Made) in 5 uur 39 min. 16 sec 2 Bruggenkamp. IJmuiden 5 uur 39 min. 22 sec. 3 Post, Nieuw- Vennep 5 uur 39 min. 55 sec. 4 Coone, Eindhoven. 5 Snijders, Halfweg. 6 Mehagnoul. Amsterdam. 7 Hofland. Beverwijk. 8 Meier, 's Graveland. 9 Donker, Amsterdam. 10 Mahn, Amsterdam. 11 Biester- veld, Amsterdam. 12 P. Peters. Haarlem. 13 Kuitwaard. Velsen. 14 Damen. Lieshout. 15 Schollen, Tilburg. 16 Th. Stolker. Zuilen. 17 Ottenbros. Alkmaar, allen dezelfde 1iid als Post. 18 Janissen. Amster dam 5 49 54. 19 Rusman. Haarlem. 20 Wayboer, Krommenie. 21 T. Pe- tus. Haarlem. 22 Van Amer. Rotter dam. 23 Hooiveld. Wervershoof. 24 J. la Grouw. Amsterdam. 25 A. Luyckx, Halfweg, allen dezelfde tijd als Janissen. Daviscup. NederlandItalië. Single van Wilton (op de achtergrond tegen Del Bello, welke een nederlaag voor Wilton werd.. (Van onze hockeymedewerker) HET BEGINT ER NU WEL heel erg op te lijken dat het landskampioenschap heren dit jaar niet in het Westen terecht zal komen. Want, gedwongen om met verschillende invallers uit te komen, kon HHYC het in de uitwedstrijd tegen DKS niet verder brengen dan een gelijk spel en daar de Hagenaars voorlopig onvolledig zullen moeten blijven spelen zien we dit jaar de titel bij Venlo terecht komen dat uit tegen Meppel geen fout maakte. Kampong werd kampioen in de le klasse B door SCHC in een beslissings wedstrijd te verslaan, Terriërs maakte de promotie naar de 3e klasse tot een feit en Hermes vergrootte de kansen naar de 2e klasse door de uitwedstrijd tegen Hudito te winnen. jUET Invallers o.m. voor Kruize. Boerstra en Tiel kon HHYC het ln Enschede tegen DKS niet verder brengen dan 1-1 en daar Venlo in Meppel met 4-1 van het elftal van die naam won nam Venlo de leiding ln de competitie om het landskampioen, schap. Venlo HHYC DKS Meppel 2 2 3 3 4 11—3 3 7—1 3 5—8 0 4—15 ADVERTENTIE Castella brengt een nieuw, fijn stukje zeep in de handel: onverpakte Bloemen- zeep, geurend naar prille rozen en in de zachte tinten van de ontluikende lente. De prijs is zeer bescheiden, slechts 20 cent. Nu kan met recht IEDERE vrouw mooi zijnnu vallen Castella's zepen binnen het bereik van IEDERE beurs. U heeft maar voor het kiezen. Als Uw huid erg ontvankelijk is voor donzig, overvloedig schuim, dan neemt U Castella Spécial (32 cent). Houdt U meer van Castella's klassieke Schoon- heidszeep, ook deze kost 32 cent. Tijdelijk echter levert Uw winkelier U twee stukken voor 50 cent. Profiteert van dit aanbod. En tot slot: wilt U voor een lage prijs toch een echte merkzeep kopen, dan is er nu Castella Bloemenzeep voor U, fris en schuimend, voor slechts 20 cent. (Advertentie, lng. Med.) De Hagenaar Bazuin had reeds na tien ronden één ronde achterstand op gelopen en was de eerste, die uit de strijd genomen werd. Weinig gelukkig was ook de Alkmaarder Veenstra, die na een valpartij een gebroken rem- kabel kreeg. Na 29 ronden had Steenvoorden uit u scheen favoriet voor de éerste plaats. Wï?nOTDT TD Naarmate het aantal te rijden ronden tt HiUdlIUJL» kleiner werd, scheen zich het trio Vonk (Julianadorp), Jansen (Halfweg) en TERWIJL DE DEELNEMERS aan de De Nijs (Beverwijk) zich tot een lei- vljfe Ronde van Noord-West Neder- dend peloton te zullen opwerken. Met _„_j de laatste twee ronden in zicht, werden land door onze provincie raasden, vond 2„ echter verdrongen door de reeds op het langzamerhand klassiek gewor- eerder geroemde Heemstedenaar P. den circuit van Alkmaar, Jan van Steenvoorden en de Beverwijker J, Scorelkade, Van der Lijnstraat, Nic. Groot. Deze wist in de laatste ronde echter eerstgenoemde schudden. van zich af te De winnaar van de nieuwelingen course J. Kaptein, zal met de bloemen tn zijn hand beginnen met zijn ereronde. Beetskade een wedstrijd voor nieuwe lingen plaats over 7» k.m. (60 ronden), welke door J. Kapteyn werd gewon nen. f)E belangstelling van het publiek was y groter dan ooit tevoren, wat o.a. bleek uit het aantal premiën dat be- chikbaar werd gesteld. Van de 62 ingeschreven renners aren er zes niet aan de start versche en Van het resterende aantal moesten r door achterstand en pech nog een ental de strijd staken. Het veld bleef nagenoeg stepds ln gesloten formatie bijeen, en er viel weinig initiatief tot een serieuze uit looppoging te bespeuaen. Zij beperkten zich tot ten hoogste'veertig a vijftig meter, doch het volgende moment had het veld de achterstand weer geheel dorheden te laten omroepen over de genivelleerd. Ronde van Noord-West Nederland. Inmiddels kozen ook de overige ren ners hun positie en wisten zij Groot in de eindspurt te passeren. Het eindklassement luidt: 1. J. Kaptein (Lisse) 1 uur, 40 min., 12 sec.; 2. N. de Clerck (Amsterdam) 3. L. F. ten Dam (Den Haag); 4. J. Edelenbosch (Enkhuizen), 5. T. v. d. Valk (Amsterdam); 6. A. v. d. Bosch (De Meern); 7 R. v. d. Ruit (Amster dam) en 8. K. de Groot (West-Graft- dijk). Dank zij een voortreffelijke organi satie was het mogelijk, gedurende deze wedstrijden enige malen bijzon- 0 1 1 1 2 5—3 6—5 4—4 3—4 3-5 Voordaan, dat in de gewone compe titie uitkwam in de afdeling van Alk maar en onderaan eindigde, degra deert naar de 2e klasse. Tegen Be Fair 2 kon de ploeg het niet verder brengen dan 2-2, rust 1-1. Be Fair 2 blijft dus promotieklasser en verspeelt Hurley Zondag een punt tegen voor- daan, dan promoveert Hilversum 3 naar de Promotieklasse. Be Fair 2 4 2 2 Hilversum 3 4 2 1 Hurley 3 11 Voordaan 3 0 2 Kraaien 4 0 2 Voor de promotie 3e kl./2e kl. deed Hermes knap werk door de uitwed strijd tegen Hudito te winnen, terwijl de ploeg daarbij nog het voordeel had dat BMHC 6 en Strawberries tegen elkaar met 1-1 gelijk speelden en dui beide een punt verspeelden. BMHC 6 2 1 1 0 3 4—3 Hermes 2 1 1 0 3 43 Strawb. 2 2 0 2 0 2 3—3 Hudito 2 0 0 2 0 3—5 Voor de promotie-competitie 4e kl. 3e kl. speelde Terriers in Amsterdam gelijk met 2-2 tegen Amsterdam 7. Heeft Amsterdam 7 jl. Zondag van Kameleon 3 verloren, dan was dit ge lijke spel voor de Alkmaarse ploeg voldoende om naar de 3e klasse te promoveren. In het andere geval dient te worden afgewacht wat Am sterdam 7 a.s. Zondag te Hilversum 7 doet. Gooi won op eigen veld met 4-0 van Qulck en werd daardoor landskam- de dames. 3 3 0 0 6 12—0 3 2 0 14 4—4 2 0 0 2 0 0—7 2 0 0 2 0 0—5 bij pioene Gooi Quick Goningen Venlo G. De uitslagen van de gehouden draverij en te Hilversum luiden: EUROPA PRIJS (1). 1 Redloff Wb (N- Oosting) km tijd 1.29.8; 2 Quadrupes. 3 Quartus Spencer. W. f 1.90. P. f 1.1©. 1.20, f 1.50. K. f 4.40, C.c. f 4 70. AZ1EPRIJS. 1 Peter Scott (T. A. V. d- Veen) km tijd 1.30; 2 Paul b.; 3 Osemor- gen. W. f 5.20. P. f 1.90, f 1.80, f 3.10. K 1 12.10. C.c. f 6.50. GROTE FEESTPR1JS (1): 1 Louis Fh. (P. M. Smit) km tijd 1.24-5; 2 Marry Si- mons; 3 P. Louis 2. W. f 5.60. P. f 4.90, t 4.30, t 3.60. K. f 15.10. C.c. f 15.10. GROTE FEESTPRIJS (2): 1 New Spen cer (N. Oosting) km tijd 1.23.5; 2 Nel- lie Grogor; 3 My Darling. W. f 12.80. P- f 2 60, t 1.90, f 1.60. K. i 22.70. C.c. i 5.10. AUSTRALIEPRIJS: 1 Oosting'» lieveling (A. A. Borst) km tijd 1.28.3; 2 Nonnie M; 3 Overste v. Fresena. W. f 3.70. f 170, l 2.20, f 2.30. K. t 7.80. C.c. i 5.80. AFRIKAPRIJS (1): 1 Orkaan O (J- <*e Vlieger) km tijd 1.291; 2 Oscar; 3 Qui" ta Scott. W. t 2.00. P f 1.30, t 2.20, f 2 40. K. I 10.80. C.c. f 9.40. EUROPA PRIJS (2): 1 Romeo Spen cer (W. H. Geersen) km tijd 1-32; 2 Quo Vadis Duluth Z; 3 Parrlno P- W- f 1.50. P f 1.20, f 1.30, f 1.40. K. I 3.90. C.c. f 3.30. AFRIKAPRIJS (2): 1 Playsier (F- J- élerenberg) km tijd 128.4; 2 Parel Hol land C.; 3 Quita Hanover. W. f 28-60. P- t 3.00, f 1.40. f 2.40. K. t 112.90. Cc. f 4.10. FINALE GROTE FEESTPRIJS: 1 Over Agaln (R. Hamming) km tijd 1.22.5; 2 Lcuis Fh 3 New Spencer. W. t 2.40. P f 1.40, f 1.80. f 1.40 K. 'f 8.20. C.C. f 7.50

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 10