Nol ten greep de zege in Tour-Marathon Geen Nederlanders in de halve eindstrijd Dg Nederlandse ploeg sleepte dagprijs in de wacht Over enige jaren rijdt Jan Nolten beter dan Hugo Koblet DE STAND IN DE TOUR Limburger reed zich gemakkelijk los van concurrenten Bordeaux bejubelde opnieuw Nederlander Vandaag de laatste wedstrijden Tantes-Bordeaux (345 k m) werd een Benelux-triomf Volgende etappen 99 De organisator van de Tour de France, Jacques Goddet: 99 Wie zo een etappe wint kan veel verhalen Internationale tenniskampioenschappen H. van Swol verloor van Morea met 6-1, 6-0, 6-1 Kampioenscompetitie Ruim 100 paarden in Alkmaar aan de start (Van een speciale verslaggever ALS ééN PLOEG met grote voldoening van een rustdag in de Tour de trance gaat gen,eten, dan is dat het witte legioen van Kees Felle! „aars. Op waarlyk magistrale wij« heef, Jan Nolten de eerste ach, etappen afgesloten Deze voortreffelijke Limburgse pedaleur heeft de langste etappe van de veert.gste Tour de France op z!jn naam gebracht met byna zes minuten voorsprong op alle Tour-groten. Nollen,'die in de yijfde en zesde etappe tevergeefs had getracht zij„ 8ler tè laten schitteren, heef, dan eindelijk vandaag in de monstrueuze rit over 345 fw ZTS, 'VUT Nante' en ^rdeaux bggen, zijn faam be vestigd Met de turnde plaats van Gerrit Voorting, de eerste plaats in het dagklassement der ploegen, de suikerprijs voor de strijdlustige ren- „er welke Jan Nollen en passant in de wacht sleepte en de overige jon gens ,n het peloton kunnen de Nederlanders even een dag op hun lauweren rusten Moeten wij de successen in de eerste ach, etappen „og resumeren? Het zal niet nodig zijn. Heel Nederland weet toch im- mers dat twee van de acht etappen door Nederlanders werden gewon- „cn (Gerrit Voorting en Jan Nolten), dat Wout Wagtmans tweemaal op de tweede plaats eindigde, de Nederlandse ploeg vier keer het dag- klassement voor de ploegen won en driemaal de suikerprijs van f 1000 in de vette Nederlandse pot verdween. EEN JOURNALIST VAN NAAM be weerde gisteren voor de étappe Nantes- Bordeaux dat Koblet scherp zou aan vallen om zich van Bartali. Magni en Bobet te ontdoen. Een ander beweerde bij hoog en bij laag dat Wim van Est in deze marathon zijn kans zou grijpen en weer een ander was de vaste over tuiging toegedaan dat de Italianen zou den toeslaan. Maar welke voorspel lingen ook werden gedaan, er was nie mand die gistermorgen toen om vijf uur bij het licht van magnesium fak kels het startsein werd gegeven, aan Jan Nolten had gedacht Over de eerste 180 km kunnen wij kort zijn. Tot aan Ronnay volstonden de renners met het rijden van een straf tempo. Even voorbij Ronnay zag het er naar uit dat de strijd op zou laaien. Twaalf renners liepen toen weg bij wie Magni. Koblet. Bobet. Teisseire. Astrua. Baroni. en Gerrit Voorting. en uit die opsomming van namen wordt het al duidelijk, hoe zeer de Azen op elkaar letten. Magni en Koblet bijvoor beeld verloren elkaar geen seconde uit het oog. De groep liep tweehon derd driehonderd meter uit. hand haafde zich gedurende een tiental ki lometers en liet zich toen zonder ver zet inlopen. Even later moest Van Genechten wiens voorwiel defect was geraakt, af stappen. maar niet minder dan zes Belgen, Debruyne. Couvreur. De Smet, Van Geneugden. Adriaenssens. en Van der Stockt wachtten oo van Genech ten. Ook Van Breencn kwam aan de kant te staan omdat hij voor de tweede keer in deze rit overhoop lag met zijn achterwiel. Hij bleef echter niet lang alleen, want Suykerbtivk en Adri Voor ting lieten zich afzakken en Joosen schoot onmiddellijk te hulp- Bii kilome- terpaal 255 hadden al deze achterblij vers na fel jachten weer aansluiting gekregen. EN NIT WACHTTE IEDER In span ning op de werkelijke aanval, die. naar allen voelden, toch niet uit kon blij ven. door wie dan ook Ingezet. In een dorpie, waarvan waarschijnlijk geen enkele buitenlander ooit heeft gehoord, te weten Villexavier. 261 km van de start, bleek het grote offensief te zul len losbreken. Vier renners van .naam, Redolfi, Dacquay, Mahe en Molinerts werkten zich naar voren en reden zich los. Daar leek wat in te zitten, maar na een kwartiertje was ook dit vuurtje geblust. Na ongeveer 270 kilometer leidden de omstandigheden ertoe, dat Nolten. Van der Stockt. Dierkens. Bul- tel en Walkowiak zich tezamen aan de kop van het peloton bevonden. Zij iet- ten krachtig door. sloegen een bres en kregen spoedig 60 seconden voorsprong op de alleen rijdende Mirando en veer tig seconden op het peloton. Er kwam g»sn reactie en het viiftal liep steeds ¥ertirr na in net peioton. Leek Koblet zich niet te bekomme ren over wat er aan de kon gebeurde, hadden Magni en Bobet alleen maar oog voor elkaar en van de Zwitsers 'eed de groene trui-drager Schaer veel minder goed dan in de perste ctanoen en zakte de man in de gele trui. "a"i" senforder meer dan eens af naar de staart, waarna hii heel wat reserve* woest gebruiken om weer naar voren te komen. Toen de finish te Bordeaux nog ruim 32 kilometer verwijderd was. kreeg Nolten genoeg van het gezel schap Van Buitel. Van der Stockt, Dier kens cn Walkowiak. Hy demarreerde zo plotseling en scherp, dat hij in een ogenblik los was. Even heerste er verwarring achter hem. toen begonnen de vier aan de achtervolging, maar tegelijkertijd pro beerden zii elkaar te lossen. Van links naar rechts over de weg zwaaiend, in plaats van de krachten te verenigen. En Nolten, zich bewust van zijn supe rioriteit en vol zelfvertrouwen trok zich niets aan van dit gedoe. Hij ped delde maar voort in een constant tem po. als reed hii een tijdrit, met een ge middelde dat even beneden de 40 kilo meter lag. De volgers keken dit om beurten even aan. wuifden lachend tegen de Nederlanders en stoven toen fullspeed naar de finish te Bordeaux Zij begrepen dat de zaak bekeken was en dat alleen grote pech de zege aan Nolten zou kunnen doen ontgaan. Op een kilometer of twintig voor het eind punt had hit meer dan één minuut voorsprong op het groepje van vier en bijna vier minuten op de hoofdmacht. ..Trés bien, votre Nolten", riep een Marseillaanse collega ons toe in de sappige tongval van de Midi. Pech 12-IJ-14JULI f - too-n'erAppe ,'CAt/rrqtrs Ll'CHONli bleef de Limburger bespaard en toen h« alleen de wielerbaan te Bordeaux opreed, heerste er niet alleen vreugde >n het Nederlandse kamp. maar ook bewondering bij de Fransen, de Bel een, de Zwitsers en de Italianen over de geweldige prestatie. De Belg Van der Stockt, die op het laatste stuk de benen had kunnen nemen, volgde na anderhalve minuut en de Luxemburger Dierkens plaatste zich derde vóór Bul- tel en Walkowiak, op rujm twee en een halve minuut. Er was dus alle reden om van een Benelnx-zege te spreken 'n deze langste étappe in de Tour. waarin met een zo boog movenne gere den werd 34.672 ki'ometer per uur 'n plaats van de berekende 30 kilome ter dat de karavaan ongeveer an derhalf uur eerder te Bordeaux arri veerde dan verwacht, was. hetgeen de verkeerspolitie in de havenstad, die hier niet op had gerekend, voor lastige Problemen stelde. Gerrit Voorting wist, door een intel ligente krachtsinspanning, als tiende binnen te komen, ruim twintig secon den voor het peloton, waarin de ove rige Nederlanders een plaatsje hadden gevonden. Het verschil was gering, maar groot genoeg om Nederland, dank zij natuurlijk allereerst de zege van Nolten. de eerste plaats in het dage lijks ploegenklassement te bezorgen. De uitslag van de achtste etappe. Nantes-Bordeaux 345 km., was: 1 J. Nolten (Ned.) 9.56.40, 2 v. d. Stockt (Belg.) 9.58.06; 3 Dierkens (Lux.) 9.59.05: 4 Buitel (Fr. West) 9.59.04, 5 Walkowiak (Fr. N.O. Centr) z.t 6 Serra (Sp.) 10.02.05; 7 Diederich (Lux.) 10.02.09. 8 Audaire (Fr. West) z.t.; 9 Schellenberg (Zw.) z.t.; 10 Gerrit Voorting (Ned.) 10.02.14); 11 Hein (Lux.) 10.02.30; 12 Magni (It.) 10.02.37; 13 Koblet (Zw.) z.t.; 14 Ro- bic (F.r West) z.t.; 15 Schaer (Zwit.) z.t.; 16 Geminiani (Fr. Nat.) z.t. 17 Darrigade (Fr. Z-W.) z.t. 18 het pe loton met o.a. de Nederlanders Roks, Wagtmans, Van Est. Adri Voorting, Snykerbuyk en Van Brenen in dezelf de tijd als Magni. Het ploegenklassement van de acht ste etappe luidt: 1 Nederland 30.00.31; 2 België 30.03.20; 3 Luxemb. 30.03.43' 4 Frankrijk West 30.03,50; 5 Frank rijk Noord-Oost Centraal 30.04.18; 6 Spanje 30.07.19; 7 Zwitserl. 30.07.23; 8 Italië 30.05.51. Frankrijk Zuid-West, Frankrijk, Frankrijk Zuid-Oost, Ile de France z.t. (Van een speciale verslaggever) BELANGSTELLING in Bordeaux onderscheidde zich niet van die in andere Franse steden, waar de Ronde-karavaan de nacht heeft doorgebracht. Ook hier waren duizenden op de wielerbaan verzameld om de finish van de langste etappe in deze Tour van nabij mee te maken. Toen de luidsprekers bekend maakten, dat „le Hollandais Nolten" in zijn eentje met een vaart van 40 km naar Bordeaux zeilde, wekte dit bij het publiek herineringen op aan vorig jaar, toen Hans Dekkers als etappe-triomphator werd bejubeld. Dus weer een Hollan der, een landgenoot van Bertus de Harder, het idool van voetbalmin- nend Bordeaux. De Fransen hielden hun hartelijkste jubelkreten in petto voor de eenzame coureur, die de overwinning nabij ivist. En toen dan eindelijk de lange Jan met een soepele pedaalslag, als ivas hij op een Zondagsritje en niet aan het einde van een 345 km lange monster- course, de wielerbaan op fietste, kende het enthousiasme geen grenzen. Met een zuidelijke hartelijkheid als gold het een land-, ja sterker ge zegd een streekgenoot, werd Nolten begroet. En de Limburger? Lachend 'van tevredenheid, de rechterhand op het stuur, de linker wuivend naar het publiek, dankte hij voor de ovaties en gleed over de eindstreep. ren gesmoord, zat ik plotseling op kop. tezamen met vier andere renners. Nou. en toen zijn wij maar door gegaan. Dat moet ongeveer 70 km voor de finish zijn geweest". „Hoe heb 1e de kans gekregen, er al leen tussenuit te gaan?" vroegen wij. En de 1.83 meter lange Limburger vertelde verder. „Plotseling zag ik een jeep naast mij. Buitel van de westelij ke ploeg kreeg opdracht van zijn baas geen kop meer te doen. Wil hadden toen misschien al twee minuten gewon nen op het peloton. Van der Stockt, de Belg, de Luxemburger Dierkens. en verder Walkowiak. aarzelden even en van dat ogenblik profiteerde ik.He was ineens weg. had honderd, twee honderd meter te pakken- Ik weet niet. hoe die vier het met elkaar hebben uitgevoch ten, maar ik was weg. en ik voelde dat ik mijn voorsprong kon vergroten. On een wegwijzer zag ik. dat ik nor bijna 30 kilometer moest rijden, geen opgewekt vooruitzicht, want ik wist dat de laatste tien kilometer over hob belde keien, aan de buitenkant van de *tad zouden gaan. Het vorig dar roer Dekkers die étappe naar Bordeauj won. had men ook die route genomen .Wat daeht 1e. toen 1e als winnaar over de streen bI""'" was onze vol gende vraag aan Nolten. Nolten keek ons ru-dljf aam daeb' -ven na. en zei toen: „Tk geloof, dat iedereen nu wel overtuigd had. wat i" in m'in mars heb En verder daebt P' van Jefk" Jansen die dit zo gaarne had VJHen meemaken En ook. dat d) de monfelr overwinning van m"n loon. baan is geweest, nog mooier dan b- vorig laar te Monte Cario. al was die Wgptnnne toen zeker niet gema'-ke- 'iik. Meer voldoening geeft e-hter de- overwinning. omdat er in de voorat- gaand- dagen zo veel gebeurd is. 00/ met mll. DE LANGE RUSTIGE Nederlander liet de minutenlange ovatie kalm over zich heen gaan, glimlachte even toen hii door een leger fotografen en film operateurs onder vuur werd genomen cn stapte zo snel mogelijk cp zun fiets om ziin hotel.... en een bad op te zoe ken Eerst daarna kregen wu even ge legenheid een gesprek met de Limbur ger aan te knopen Ge weet", vertelde Jan Nolten. „dat op" die eerste 200 kilometer er eigen lijk niet veel bijzonders is gebeurd. Toch was het tempo behoorlijk hoog. En nadat enkele uitlooppogingen wa- Het peloton onder leiding van de Belg Van Geneugden, die wordt gevolgd door Lazarides (r.) Canut (achter L.) en Mahe (achter Van Geneugden). JAN NOLTEN Het raadsel Nolten. waarover wij enkele dagen geleden hebben geschre ven, heeft zelf de oplossing van het vraagstuk gegeven. Jacques Goddet heeft tegenover Pcl- lenaars zijn oordeel over Jan Nolten op kernachtige wijze uitgedrukt: Als Nol ten in de afgelopen dagen geen gekke dingen had gedaan de d'recteur van de Ronde van Frankrijk h-doeldc hier het ontactische rijden van Nolten in de afgelopen dagen. dan zou hij thans ais een der hoogstgeklasseerden heb ben gestaan ln de algemene rangschik king. Nolten is nog jong, over een of twee jaar riidt bii beter, aldus God det. dan Ilugo Koblet ooit heeft ge daan. Na het eind van de etappe zitten hier v.l.n.r. Lauredi, Gauthier, Corrieri, Remy en Bartali op een stoeprand nog even de voor- en tegenvallertjes van de gereden course te bespreken. (Van onze tennismedewerker) DE PARTIJEN welke Vrijdag voor de internationale tenniskampioenschap pen van Nederland te NooTdwijk wer den gespeeld, brachten de halve fina listen in de enkelspelen. Bij de dames een Amerikaanse, een Frangaise en twee Engelsen, bij de heren drie Aus traliërs en een Argentijn. Het wordt dus een volkomen buitenlandse aange legenheid. B|j de dames komen in de halve eindstrijd mevr. Rinkel tegen mej. Schmitt; dit zal wel een overwin ning worden voor mevr. Rinkel, of zorgt missrhien mej. Schmitt voor een verrassing? De andere finaliste moet worden mevr. Knode. Bij de heren zijn het de Australiërs Hoad, Wilderspin en Ayre en de Ar gentijn Morea. Voorspellingen komen vaak niet uit, maar normaal moet Hoad winnen van Wilderspin en Morea van Ayre. Het zal echter in deze enkel spelen warm toegaan. nEGENEN die gedacht hadden een lange spannende strijd te zullen zien tussen Van Swol en Morea, en dat wa ren er niet weinigen, zijn bedrogen uit gekomen. In het begin leek het er op dat Van Swol zijn partij duur zou ver kopen, maar hij verloor met de duide lijke cijfers 61, 60 en 61. Dat was niet, omdat Van Swol slecht op dreef w- s, maar Morea was verre superieur. Van Swol stond hier voor een over macht cn superioriteit, zoals men zelden ziet. Hij werd overspeeld door vaart, lengte en spreiding. De service van deze Argentijn was buitengewoon harfl en gevaarlijk. Geen moment Van inzinking deed zich bij Morea voor en zo moest Van Swcq ten onder gaan. Van deze Morea te verliezen is geen schande. In de partij Hoad tegen Wiltón is door de laatste uitstekend gespeeld. Zijn forehand scoorde ettelijke keren maar de Australiër won door meer vaart, tempo en meerdere variaties. Vieira—Wilderspin. Vieira is niet meer de Viera van een paar jaar ge leden, dat wisten we door Wimbledon, dat zagen we nu ook in Noordwijk. Hij mist dat flitsende van vroeger. De eerste set won Wilderspin met 6—2 en kwam in de volgende set met 4—1, waardoor het leek naar een snel einde te zullen gaan. Vieira dacht ei anders over. De tweede set won hij ,de derde was weer voor Wilderspin 6—4, en goed spel gaf hem 54 matchpoint in de vierde set, die Vieira echter overleefde Zelfs kwam Vieira nog voor in deze vierde set met 87, maar Wilderspin wint tenslotte de set met 1311 en daarmee de partij. Op volkomen regelmatige wijze ver loor De Vroe met 61, 63 en 64 van de Australiër Ayre die vooral in de aanval zijn grootste kracht zocht. De dames Knode en Van Rinkel kwa men zonder veel strijd in de halve fi nale. Meer moeite had mevr. Fletcher met mej. Fisher en een verrassing gaf de nederlaag v?n mej. Woodgate tegen mej. Schmitt. Deze pittige Frangaise beschikt over een krachtige forehand. Mevr. KnodeVieira zijn door een overwinning op mej. ten Bosch en Wil derspin in de finale gemengd dubbel [UA DE ACHTSTE ETAPPE is het algemeen klassement in de Ronde van Frankrijk: 1 Hassenforder (Fr. N. O. Centr.) 48.53.18; 2. Schaer (Zw.) 48.54.06; 3. Wagtmans (Ned.) 48.55.08-, 4. Renaud (Ile de France) 48 57.36; 5. Roks (Ned.) 48.58.01 6. Bauvin (Fr. N. O. Centr.) 48.58.46; 7 Mcunier (Fr. N. O. Centr.) 48 58 49 op 5.31; 8. Van Est (Ned.) 48.59.32 op 6.14; 9. Close (Belg.) 48.59.45 op 6.27; 10. Gerrit Voorting (Ned.) 43.59.51 op 6.33; 11. Mahe (Fr. West) 48 59 52; 12. Astrua (It.) 49.00.06; Anzile (Fr. N. O. Centr.) z.t.; Robic (Fr. West) z.t.; 15. Ernzer (Lux.) 4:1.00.11; 16. Diot (He de France) 49.01.13; 17. Lauredi (Fr.) 49.01.54; 18. Serra (Sp.) 49.01.5819. Caput (He de France) 49.02.08; 20. Impanis (Belg.) 49.02 11; 22. Geminiani (Fr.) 4904.34; 29. ex aequo in 49.06.43: Koblet (Zw Magni (It.), Bobet (Fr.), Bartali It.46. Van Brcenen (Ned.) 49.11.31; 60. Adri Voorting (Ned.) 49.19.49; 64. Nolten (Ned.) 49.22.04; 66. Suykerbuyk (Ned.) 49.23.30. LIET ALGEMEEN ploegenklassement: V. Frankrijk Noord Oost 146.09.03; Nederland 146.26.49; 3. Frankrijk West 146.32.05; 4. Ile de France 146-34.19; 5. Frankrijk 146 41.05 6. België 146.43.56; 7. Italië 146.50.51; 8 Zwitserland 147.05 00; 9. Luxemburg 147.13.16; 10. Frankrijk Zuid West 147.19.44; 11. Frankrijk Zuid-Oost 147.19.56; 12. Spanje 147.29.52. JJET JUBILEUM-KLASSEMENT: 1. Schaer (Zw.) 95 punten; 2. Robic (Fr. West) 98 punten; 3. Magni (It.) 106 punten; 4. Koblet (Zw.) 143 punten; 5. Van Est (Ned.) 147 punten; 6 Geminiani (Fr.) 151 punten; 7. Gerrit Voorting (Ned.) 183 punten; 8. Rolland (Fr.) 220 punten; 9. Astrua (It.) 223 punten; 10. Bartali (It.) 242 punten; 24. Roks (Ned.) 302 punten; 26. Nolten (Ned.) 304 punten; 29. Van Brecnen (Ned. 319 punten. gekomen. Ondanks enkele malen te hebben voorgestaan in de eerste set ging deze tenslotte verloren met 12— 10 en de tweede set gaf 61. Mej. ten Bosch speelde in dit zware milieu lang niet slecht. Het verwonderde ons alleen dat ze enkele ballen liet gaan zonder er op te lopen. Ook maakte ze naar onze smaak de tactische fout te veel op Vieira te spelen. Medio Juli en nog steeds rolt de voetbal. De spelers die het geluk had den hun elftal naar een kampioen schap te voeren zijn waarlijk niet te benijdem Zaterdagavond worden naar alle waarschijnlijkheid de laatste wed strijden voor het kampioenschap van Nederland gespeeld. Helemaal zeker is het echter niet, want als RCH van Sparta verliest of gelijk speelt is de mogelijkheid van een verlenging niet uitgesloten. In ieder geval nemen wij aan dat Eindhoven tegen Vitesse, de ploeg uit Arnhem die geen kans meer heeft, de punten thuis houdt. De licht stadbewoners komen dan op een totaal van 7 punten. Alleen RCH kan door een overwinning één punt meer ver zamelen. Verliezen de Haarlemmers dan eindigt Sparta met zeven punten en bij een gelijkspel komen RCH en Eindhoven gelijk aan de finish. Na een vrij lange rustperiode komt de paardensportvereniging „Vooruit" Zondag weer in actie, maar het zijn dan ook: meteen courses waarvoor de belangstelling zeer groot zal zijn. Niet minder dan 103 paarden, verdeeld over acht courses, komen aan de start. Het is nu reeds zeker dat op meer dan één afstand te veel paarden staan inge schreven zodat een splitsing noodzake lijk wordt. De kwaliteit heeft met de kwantiteit gelijke tred gehouden en het is ditmaal wel bijzonder lastig om tips te geven. Vooral voor de zevende course, de Roem van Kennemerlandprijs, waar voor een prijs van 1000.— werd uit- geloofd, is het aantal favorieten zeer groot. Twaalf cracks binden de strijd aan en het is met enige onzekerheid dat wij Olivier B als winnaar tippen, met Narciso van Zora en Madame B als zeer lastige concurrenten en Over Again als outsider. Aardbeien-prijs: 1. Quadrupède; 2 Pose Marie; 3. Roelina; Outs: Queen Dari?. Mizzi Schindler-prijs: 1. Signe d'Or; 2. Spencer Gay' Zoon; 3. Sonje Zora; Outs: Seigneur Bascom. Dutch Evern-prijs: 1. Meintje V; 2. Nonnie M; 3. Oosting's Lieveling; Outs: Partout. Amazonen-prijs; 1. Quant a Mcri; 2. R Patronia; 3. wuick Gregor V; Outs: Quo Vadis Duluih Z. Eiephant-piys: 1. Pauline; 2. Paul Houana C; 3. Pieter D; Ouis; O Bre- wer. Moulin Rouge-prijs: 1. O Nelly Zora; 2. Oui Volann; 3. Nora B; Outs: Oos ting's Oogappel. Roem v. Kennemerlandprijs: 1. Oli vier B; 2. Narcisa v. Zora; 3. Madame B; Outs; Over Again. Plutttis-prijs: 1. Lex V; 2. Our Dream; 3. Meeske S; Outs: Guy Hano- ver. Ook Duindigt geeft courses. Daar voor luiden onze tips: Warda-prijs: 1. Quitewel S; 2. Ra- mona S; 3. Kina Gay; Outs: Quando. Prima Donna-prijs: 1. Quadrupès; 2. Rhea Hollandia; 3. Otto H; Outs: Qui Gagne A. Jacqueline-prijs: 1. Lee Axworthy; 1. Ortolaan S; 3. Oranje Nassau; Outs; Prof Heny. Cisca B-prijs: 1. P Louis II; 2. Post- 'uifje G; 3. Our Bonni B; Outs: New Spencer. De Mijl van Duindigt: 1. Kenitsa; 2. stormalong; 3. Karioka; Outs: Gibana. Nederland-Zwitserlandprijs: 1. Boe kanier, 2. Aquavit; 3. Noordwester; Duts; Britoly. Diana-prijs: 1. Truus; 2. Riphales: 3 Sagita Brem-prijs (Hordenren): 1. Frédé- nque; 2. Moqueuse; Outs; Stormalong.

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 3