Stad en omgeving Piet Ham weer sterkste in „WSOV'-wedstrijd Magistraal concert besloot het orgelconcours te Haarlem Jimmy Brown en de Oranjehemden Goede zwemstrijd in het kanaal Kindermiddag van de speeltuin visbuurt Ds M. Hamming niet naar Tasmanië Vacantie voor het Agenda-bur. H.G. IN HET KORT BOERENSKÖS" OP ROODE STEEN De nationale roeikampioenschappen Callantsoog Breezand VAN STRAATEN TEXTIEL80KSERS J' V 1 Trainer Jongepier kansloos geklopt Raadhuis bleef „DEBO" opnieuw de baas Regeling storingsdienst Mijnenveger „Beemster" aan marine overgedragen Hoe de postduiven vlogen Tussen Haaks en Kuit je Noordhollands ORKEST geboren Belangrijke compositie van Sem Dresden beleefde eerste uitvoering „ZILVEREN TULP" aan Piet Kee uitgereikt Eerste steen gelegd voor het nieuwe hotel KEIZERSTRAAT 69 BESOMMINGEN IJMUIDEN MARKTBERICHTEN - MAANDAG 20 JULI 1953 Drie en een halve kilometer bedraagt liet stuk door liet kanaal, van vliegveld de Kooy tot liet Woonwagenkamp, over welke afstand de Werf Sport- en Ontspanningsvereniging Zaterdagmiddag bij stralend weer een zwemwedstrijd en tourtocht hield. Wij kunnen niet anders zeggen, dan dat de tocht een groot succes is geworden, hetgeen groten deels te danken was aan de organisator, de heer J. Smit, en voorts natuurlijk aan de deelnemers. Er waren één en dertig deelnemers voor de tourtocht, die vijf minuten later begon dan de wedstrijd. Zij ar riveerden evenwel niet alle zwem mend aan de finish. De contrölepost meldde tien uitvallers, die door on geoefendheid of door koude het wa ter hadden moeten verlaten. De pret was er echter niet minder om en er is menige „dikke boom" opgezet, daar in het vaarwater langs de Rijksweg. DE WEDSTRIJD. Het was drie uur geweest, toen voor de wedstrijd het startsignaal werd ge geven en zeventien zwemmers onder de startlijn doordoken, om te gaan trachten, in het bezit te komen van de „Kolonel B.rendregt-wisselbeker" die vorig jaar door Piet Ham werd ge wonnen. Wij zagen een aantal bekende ge zichten in de gelederen, onder andere dat van Piet Jongepier, de tegenwoor dige trainer van de Helderse Bruin vissen, die de afstand buiter. mede dinging aflegde. Onmiddellijk vormde zich een kopgroep van vier man, die gedurende de gehele wedstrijd niet ver uit elkanders nabijheid gingen. Het warenaan kop Jongepier, op de voet gevolgd door Piet Ham en Bas Weemhoff, met aan de zijkant Ab Scholte. Even verder ontwaarden we Jansen, Henk Amiabel, Henk Kohier en Frans Hoelandt, en daarna kwamen druppelsgewijs de anderen, die het hoge tempo reeds van het begin af niet konden bijhouden. Ook de dames Wulp, Jongepier, Pronk en Stolk ver bleven in de achterhoede. Vóór ging het spannend toe. Jonge pier had nog steeds de kop, maar toen hij na ongeveer 500 meter overging op schoolslag om even uit te rusten, zat Ham hem direct op de hielen, ge volgd door Bas Weemhof, die evenwel niet helemaal ko bijtrekken en daaróm maar broederlijk opzwom met Ab Scholte. De beide rivalen bleven aan elkaar klitten, met een iets vooruitschuiven de Ham, die echter moeilijk los kon komen van Jongepier. Tot ongeveer een kilometer voor de finish bleef dit beeld hetzelfde en daarna begon Piet Kam, de onverwoestbare stayer, zijn eigen tempo te nemen, direct daarop een gedeprimeerde Jongepier achter latend, die meteen alle vechtlust liet schieten. Ham was niet meer -te houden. Hij schoot hoe langer hoe meer naar voren, nu door niemand gehinderd. Hij werd onbedreigd eerste. Inmiddels woedde een fel gevecht tussen Bas Weemhoff en Ab Scholte om de twee de en derde plaats, dat tenslotte ein digde in een welverdiende overwin- Plet bestuur van de afdeling „Vis buurt" der speeltuinvereniging organi seert op Woensdag 29 Juli een gezel lige middag voor de kinderen van zes tot en met twaalf jaar. Het programma begint met blokjes- rapen en ballopen voor de jongens van zes en zeven jaar, dan volgt ballopen en zaklopen voor de jongens van acht en negen jaar, hindernislopen voor de jongens van tien, elf en twaalf jaar, blokjesrapen voor de meisjes van zes en zeven jaar, ballopen voor de meis jes van acht en negen jaar, en ten slotte hindernislopen voor de meisjes van tien, elf en twaalf jaar. Bovendien wordt, indien daarvoor voldoende belangstelling blijkt, met de kinderen van zes tot en met twaalf jaar een uitstapje naar Hoorn en om streken gemaakt. Dat zal dan zijn op Donderdag 6 Augustus. Opgaven kun- hen dagelijks worden gedaan bij de opzichter van de speeltuin. Op het Helder-terrein hebben de elf tallen van het Raadhuis en drukkerij De Boer Zaterdagavond voor de tweede maal met elkaar de striid aangebonden om de „Cor Kelder-beker". Evenals verleden jaar dolf Debo het onderspit (51), zodat het Raadhuis de beker nu tweemaal achteréén heeft gewonnen. De storingsdienst van de gemeente-, water- en lichtbedrijven is deze week als volgt geregeld: Electriciteit: heden: A. A. Cornielje (Ruyghweg 201, tel. 2842), Dinsdag: J. P. Agema (Fabrieksgracht 16, tel. 35941, Woensdag: F. Kramer (Niasstraat 17 tel. 2877), Donderdag: W. Oostendorp (Reigerstraat 8 tel. 2457), Vrijdag: A. Schutte (Jacob Beenstraat 25, tel. 2431). Zaterdag en Zondag: A. A. Cornielje (Ruyghweg 201, tel. 2842). Gas en water: H. J Bennink (Bin nenhaven 147, tel. 2882), S. Biersteker (Ceramstraat 32 tel, 3467) en D. Oos tendorp (Van Limburg Stirumstraat 24, tel. 2452). Aan boord van het s s. „Cottica". dat vermoedelijk op Woensdag 29 Juli uit de Nederlandse Antillen in Am sterdam zal terugkeren, bevindt zich onze stadgenoot sergeant-schrijver F. T. Hesselmans, Coenraad Botstraat 35. ning van eerstgenoemde, Scholte als prima derde achter zich latend. De Werfsportvereniging heeft er goed aan gedaan, ook dit jaar een dergelijke tocht te organiseren. Wij twijfelen er niet aan, dat deze wed strijd een traditie zal worden. De uitslagen waren: Heren: 1. wisselbeker P. Ham, 35.27 min.; 2. B. Weemhoff, 36.12 min.; 3. A. Scholte, 36.18 min.; 4. H. Kohier, 38.29 min.; Amiabel, De Wit, Jansen, Huf- kens, Kohier, Stins Treffers, Ho' 'andt en Jongepier bereikten eveneens de finish. Dames: 1. J. Pronk, 48.55 min.; 2 en 3 Jongepier en C. v. d. Wulp 54.55 min. 4. Stolk. Tourzwemmers: De volgende deel nemers legden het parcours geheel af, de dames Moser en Van de Lans en de heren: Van der Vaart, Doeleman, Bregman, 'C. Verblauw, W. Hoelandt, Steyvers v. Orselen, Nebbeling, Koo- ger, Van Amesfoort, Schraag, Beetjer, Schouwenaars, Nieuwbuurt, Oosten dorp, Roelee, Kuiper, Oosterbeek, J. Pronk en Postma. Naar wij vernemen heeft ds M. Hamming, gereformeerd predikant hier ter stede, bedankt voor het beroep, dat onlangs op hem werd uitgebracht dooi de gereformeerde kerk op het eiland Tasmanië, ten Zuiden van Australië. Hr Ms mijnenveger „Beemster", die in het wederzijdse hulpprogramma door Amerika ten behoeve van Nederland is gebouwd, is Vrijdag te New Orleans aan de Nederlandse Marine overgedra gen Ten gerieve van belanghebbenden delen wij mede, dat het Agenda bureau van de Helderse Gemeenschap van Zaterdag 1 tot en met Zondag 15 Augustus wegens vacantie gesloten is. Men gelieve hiermee ook rekening te houden bij het doen van opgaven voor onze wekelijkse rubriek „Wilt u even noteren?" Vanmiddag om twee uur starten te Amsterdam de deelnemers aan de tweede helft van de Watervierdaagse 1953 der Koninklijke Marine. Post voor opvarenden van Hr. Ms. „Willem van der Zaan" moet uiterlijk hedenavond ten postkantore zijn, wil men kunnen rekenen op uitreiking in de aanloophaven Kwajalein. Vanavond om half zeven wordt het basketball-tornooi van FAC voort gezet op de nieuwe velden bij de Windwijzer. Vanmiddag om half drie beginnen in „Formosa" de biertapwedstrijden van het Centraal Brouwerij Kantoor. Het is morgen hoog water om 1.50 en 14.05 uur, cn laag water om 7.45. en. 20.40 uur. De postduivenvereniging .Hollands Noorderpunt" heeft Zondag met de ju nioren van Vilvoorde '227 km) gevlo gen. Door de nog onbekende oorzaak werd van het vastgestelde lossingsuur afgeweken; de duiven gingen pas om 9.40 uur bij een kalme ZW-wind de vrijheid in. Het werd een snelle vlucht en de eerste vogel arriveerde reeds om 12.27 uur. Bij „Hollands Noordpunt" werden de prijzen als volgt verdiend: J. Borst 1, 10, 15; J. C. van Reek 2 5; A. van de Maas 3, 13; J. Zoon Jr 4, 14; J. Visser 6, 12; B. Schreuder 7; J. van Wolferen 8, 16; H. Brons 9; J. van Dam 11. Don derdag wordt ingekorfd voor de laatste vlucht oude duiven; tevens slot van de „Tour de France". Voor de junioren (op Mons) wordt Vrijdag van 17.30 tot 18.30 uur ingemand. De Nederlandse kustvaarder „Tromp", met een lading kolen onder weg van Goolle naar Veille, heeft Za terdag de haven aangedaan om te pro vianderen- Eveneens om de voorraden aan te vullen liep Zaterdag de met hout gela-- den motorschoener „Arusa". op weg van Rafsö naar Teurnsey, het Nieuwe- diep binnen. De Zweedse driemastschoener „Margito", onderweg van Kiel naar Rotterdam, moest gisteren de haven; binnenvallen wegens een machinesto ring. Het Noordhollands Provinciaal Or kest. ontstaan uit de Haarlemse Or kestvereniging, is Zaterdag geboren in het Provinciehuis te Haarlem, waar de oprichtingsvergadering der stichting, die het orkest zal beheren, werd ge houden. Zoals reeds gemeld, wordt de ze stichting mede gesubsidieerd dooi de Noordhollandse steden boven de 20.000 inwoners, die tevens een of meer vertegenwoordigers in het bestuur heb ben. De musici hebben in een telegram erop aangedrongen, dat tegelijk ook een pensioenregeling zal worden ingevoeld, doch deze is niet gemakkelijk te ver wezenlijken. Zij zal mettertijd wellicht nog tot standkomen, indien de finan ciën het toelaten. GESLAAGD VOOR EXAMEN MULO-A TE ALKMAAR. De volgende streekgenoten zijn dezer dagen geslaagd voor het examen MU LO-A dat te Alkmaar werd afgeno men: de dames C. M. Nel, C. T. M- de Weerd, en M. Verduin, allen te Hippo- lytushoef, en mej. M. W. Lont te Den Oever. IIET INTERNATIONALE ORGELCONCOURS te Haarlem is Zaterdagavond in het Gemeentelijke Concertgebouw besloten met een brillante demonstra tie van Nederlandse compositiekunst. De II.O.V. onder leiding van Toon cr- hcy en de Haarlemes organist Albert de Klerk hebben tezamen namelijk het Orgelconcert van Sem Dresden ten doop gehouden. Bovendien hebben wij de Symphonische Proloog van Henk Badings mogen beluisteren. Het spreekt welhaast vanzelf, dat er voor dit concert een zeer grote belangstelling bestond. Zo waren vele prominente figuren uit de Nederlandse toonkunstenaarswereld aanwezig. De componisten Dresden en Badings waren eveneens bij de uitvoering van hun geesteskinderen tegenwoordig. Na afloop van het concert is tijdens een ontvangst ten stalhuize door burgemeester, mr P. Cremers, de Zilveren Tulp aan de jonge Alkmaarse organist Piet Kee. de winnaar van het concours, overhandigd. ft*-' De eerste steen voor het nieuwe hotel in Callantsoog, dat in de plaats komt van het destijds door brand ver woeste hotel van de heer Ben de Vries, is gelegd. Een belangrijke ge beurtenis, zoals burgemeester Correljé opmerkte. Tevens een feit, dat van moed en optimisme getuigt. Van ge loof in de toekomst van Callantsoog. Aan dit hotel hebben, wij ontzaglijk veel gebrek. De eerste steenlegging geschiedde door de kleine Els, dochtertje van de heer De Vries, die op vaardige wijze de troffel hanteerde. De heer De Vries vertelde ons zeer tevreden te zijn over het tot dusverre geleverde werk van de aannemers, de firma Heidsma. In een korte toespraak zei hij dat het de bedoeling was de traditie te doen voortleven. Er kan in dit geval geen sprake zijn van pannebier, om dat er geen pannen op het gebouw zullen komen. Daarom werd er een enveloppe met inhoud onder de eer ste steen gelegd, die er later weer door de arbeiders wordt uitgehaald en waarvoor zij iets kunnen kopen. De inhoud was geschonken door het ere tevens oudste lid van de bil jartclub, de heer Jb. Mooij Tz. Aan het einde verklaarde burge meester Correljé met vreugde te zul len uitzien naar de dag, waarop dit café zal worden geopend. GESLAAGD VOOR MULO-DIPLOMA. Atie de Vries, leerlinge van de Chr ULO-school te Den Helder, slaagde te Alkmaar voor het Mulo-diploma A. Op de Bosbaan te Amsterdam^ zijn de nationale kampioen schappen roeien gehouden. Die Leythe won de vier met stuurvrouw, Nereus werd twee de, Spaarne en Hunze bezet ten resp. de derde en de vierde plaats. Kort voor de finish ontwikkelde zich een span nende strijd tussen Die Leythe en Nereus. Het concert werd begonnen met de Symphonische Proloog van Henk Ba dings (geb. 1907). Dit werk schreef de componist in opdracht van de Wie ner Philharmonie, toen dit orkest zijn honderdjarig bestaan herdacht. De luisteraars waren onmiddellijk in de ban van dit interessante en zeer bewogen stuk, dat zich door een gro te melodische spankracht en een kleurrijke instrumentatie kenmerkt. De moderne harmoniek doet het ge oefende oor allerminst geweld aan, zelfs in de bitonale canon tussen fluit en clarrnet viel de moderne construc tie niet eens op. Dirigent Verheij en het orkest gaven er eën temperament volle en indrukwekkende vertolking van. Henk Badings verscheen na de uit voering van zijn werk op het podium om de uitvoerenden voor de respec tabele vertolking te danken. Hierna heerste er in de zaal als het ware een geladen spanning, want men stond voor de eerste uitvoering van het Concert voor Orgel en Orkest van Sem Dresden (geb. 1881). Het schrij ven van een muziekwerk voor de combinatie orgelorkest in een zeer delicate zaak, welke instrumentaal gezien meer problemen opwerpt dan andere combinaties. Het was dus de vraag, hoe de hedendaagse componist Dresden dit artistieke vraagstuk zou hebben opgelost. Hoewel dit moderne werk meer audities eist, wil men de volledige waarde tot in détails kunnen bepalen, bleek onmiddellijk, dat hier een werk tot stand kwam met rijke vondsten aan klankschakering en boeiende wisselwerking tussen orkest en solo-instrument, waarbij het karak ter van het orgel onaangetast bleef. Met vrij grote zekerheid kan men zeggen dat van Nederlandse zijde de orgel-literatuur met een belangrijk werk is verrijkt. De organist Alb. de Klerk en de H.O.V. gaven er een interessante en toegewijde reproductie van. Ook Sem Dresden gaf jegens dirigent, orkest "n solist, op het po dium uiting aan zijn erkentelijkheid voor de geslaagde uitvoering van zijn Orgelconcert. Het programma na de ^>auze was geheel gewijd aan werk van Joh. Seb. Bach, n.1. drie Sinfonia's voor orgel en orkest. Moest het contact tussen solist en orkest in de D-dur Sinfonia nog even volledig gevonden worden, in de beide andere, a-moll en D-dur (Kantate 169) werd voortreffelijk en stijlvol gemusiceerd. De organist-solist Alb. de Klerk, de dirigent Verheij en het orkest haden een langdurige ova tie van het auditorium in ontvangst te ne'men. VERVOLGENS werden in de feeste- lijk versierde hal van het stadhuis vele genodigden door Burgemeester Mr. P. Cremers ontvangen om getui ge te zijn van de prijsuitreiking van het Improvisatie-concert. In een korte toespraak zei Haarlems Burgemeester er trots op te zijn, dat de betekenis van de Serie-concerten in het kader van het orgel-concours 1953 wederom tot ver over de lands grenzen is doorgedrongen. Hij dankte de deelnemers, de componisten, de juryleden, de dirigent en het Orkest en de organisatoren die aan de impro visatiekunst weer een sterke impuls hebben gegeven. Hteme-overhandigde hij onder het uitspreken van een har telijke felititatie" aan de winnaar' van het concours de talentvolle Alkmaarse organist Piet Kee, de wisselprijs, de Zilveren Tulp. Piet Kee zeide het gemakkelijker te vinden, achter het orgel van de St. Bavo plaats te nemen, dan te spreken. Toch wist hij de juiste bewoordingen voor een uitstekend dankwoord te vinden. Namens het Alkmaars Gemeente bestuur zeide de wethouder vai On derwijs, de heer R. Bakker, dat Alk maar deelt in de vreugde om het grote succes, dat de organist Piet Kee ten deel viel, spr. wies er voorts nog even op, dat Alkmaar óók een zéér mooi orgel bezit. De Haarlemse wethouder van Kunst zaken, de heer D. Geluk, bracht even eens zijn dank aan alle medewerkers en aan de instanties welke aan dit orgelfestijn finantiele steun verleen den. Op dit concours begon van Alkmaar de Victorie, misschien zal het ideaal en streven van de prijswinnaar Piet Kee nog eens in vervulling gaan en in de toekomst ook Alkmaar als een Orgelstad bekend worden. W. SCHREURS. J)E PREMI'eRE van het Vrij dagse optreden der Schermer dansers op de Roode Steen te Hoorn is gisteren gegaan en ze was lang niet onverdienste lijk. De Schermers trokken in optocht van café ,.Het H apen van West-Friesland" naar het historische marktplein en het bleek, dat er al een behoor lijke belangstelling was. Een grote touringcar had een vrachtje touristen naar hier gebracht en verder sagen wn talrijke Engelsen, Zweden, Duitsers en Belgen, die hier per eigen auto heen gekomen waren. En verder stonden er natuurlijk honderden Horena ren te kijken, trant het weer tras goed en wie voelt er dan als hij er tijd voor heeft niet voor een verzetje? De aankondigingen in het En gels, Duits, Frans en Zweeds via de geluidsinstallatie waren zeer duidelijk en de vreemde lingen die we spraken toonden zich zeer content over deze service. Wat de Schermers betreft, ze hebben hun nummer goed verkocht. Er werd aardig ge danst, zij, het dat het wat don ker in de muziektent was. Op een plankier zouden de dansen beter tot hun recht komen. Maar nu ja. er blijft altijd wat te wensen over (Advertentie. Ing Med.t Besommingen van Vrijdag: Prijzen: per 50 kg: heilbot 2,60—2,25, gr. tong 3,352,15, gr. m. tong 2—1,67 kl. m. tong 1,97—1,81, kl. tong I 1,81 0 62, kl. tong II 1,39—1,20, tarbot I 2,65 —2,10. Per 50 kg. tarbot II 96—70, tongschar 75, kl. tongschar 42 kl m schol 67-62, kl. schol I 51-40, kl. schol II 36—8, schar 30—10, bot 13—8, v haring 28-17, makreel 47—35, kl. schelvis II 49 —8, wijting 21,50—8,50, gr. gul 48—30, middel gul 4227, kleine gul 3421, kl. haai 23—14,50, ham 94, horsmakreel 8, kl koolvis zw. 27—22 en muilen 25— 21,50, Per 125 kg: gr. kabeljauw 248 —100, gr. koolvis zw. 60-44 en gr. leng 39. Jackie had heel goed gehoord wat zijn vader naar hem geroepen had, maar hij reageerde er nauwelijks op. Jackie zat diep in de put. In de kleedkamer had Dirk Dreun een klein speechje tegen de spelers afgestoken en daarin had hij gezegd dat de wedstrijd reeds verloren was en dat de jongens alleen moesten proberen niet met 10 Of 12—0 te verliezen. Het lag helemaal niet aan hen, maar het was alles de schuld van een jammerlijke vergissing van de elftalcommissie, die een wijzi ging had aangebracht die niet verant woord was geweest. Degene, die dit be trof en hier had Dirk Dreun Jackie midden in het gezicht aangekeken behoefde zich daar niets van aan te trekken. Hij kon het ook niet helpen, dat hij nog lang niet rijp was voor het eerste elftal. Hij zou dat ook wel nooit worden, want zijn lichamelijke gesteld heid maakte het hem onmogelijk te vol doen aan hetgeen hij Dirk Dreun zijn jongens altijd voorhield: doorsjou wen en dreunen maar. ,,'t Is heel jam mer zei Dirk Dreun nog hardop tegen de spelers, „dat die kleine bruine geen blessure heeft opgelopen. Dan zou Dries Drabbeldruif nog hebben kunnen in vallen en dan zou er althans nog iets van deze verloren strijd terecht geko men zijn...," Jackie had de grootste moeite zijn waterlanders in bedwang te houden. En in die stemming was hi i in het veld teruggekeerd. LANGEDIJKER GROENTENCENTRALE, 18 Juli. 98.000 kg aardappelen 12,40 14, Doré 7,20—15,80, Eigenheimers 13,40— 15,20, bl. idem 13—14,90, Saskia 12,40— 12,70, grove 12—12,80 en' drielingen 9,70 10.60; 35.000 kg rode kool: A 5,90—11 en B 5,906,60; 1500 kg gele kool: A C 50—8,70 en B 4.60—5; 12.000 kg witte kool 3.80-4,60; 500 kg tomaten: A 66— 69, B 61 en C 58; 250 kg slabonen 43 56; 200 kg zilvernep 44—47; 2500 stuks bloemkool: AI 43—57 en AII 30—37. NOORDERMARKTBOND, 18 Juli. 78000 kg aardappelen: Eerstelingen 12.60 —13,70, rode idem 14,50—14,60, Eigenhei mers 14,40—16,30, bl. idem 12,10—14,70, Doré 14,80—14,90, grove 12,20—12,60, drielingen 8,50—9,80 en kriel 45,80; 6500 kg witte kool 5,50—5,70; 600 kg bieten: A 6,20—10,30 en B 4,10—5.10; 500 kg zilvernep 43—47 en zilver drielingen 20; 100 kg slabonen 45—48. OBDAM, 17 Juli 1953. 30.000 kg grote aardappelen 12.50-13; 20.000 kg onfioen c1„2„50,: 1200 k« drielingen 9.40 —9.80; 500 kg kriel 5.50—8; 1200 kg rode aardappelen 13.70—143300 kg zilvernep 35-38, drielingen 19-24. 7 90—fVw?' 17 Ju."- Vr- aardappelen L °r15'71°; sP|nazie 30-43, postelein E- U, uien 15, bieten 3—5.90. gele kool li rode kool 8.1010.70, slabonen 465L snijbonen 20—74, tuinbonen 11—12 peul en 60—80, tomaten 33—72, rabarber 3- 12 sla 4.60-9.50, bloemkool16-68, komkommers 816, perziken 7—70 aardbeien 75-125, frambozen l24llS 208 993 J!R?n v64-116' Frankenland senTi 'ai tte ,be,?sen 4I~47, rode bes- n-66lwar?r0ieflC 38n71- kru'sbessen loon fi'dlZ rh56" 55-61.70, netme- iersf V?a\£lor* V- Zwaa« 224. rode rode pruimen 47—93, eerst 12—14.30 morellen 37. GROOTEBROEK, 17 Juli - Tor,»» »HtS" 1020-10.50: Saskia jlröi groot 11.60 Aanvoer 340.000 kg. l9 Rn l Srote Muizen U 60- in ini ui 40 blanke Eigenh 14 60 20.80, blauwe Eigenh 14.10—16. grove 12 1019*30 jIi Schot driel 9.5o! midd' 15.60-16.50,

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 2