Nieuwe energie voor het Kiein- Europa in Baden-Baden? De „Drietanders" sliepen best in hun Brabants bivak Favorieten voor de wereldtitel komen aan de start Britten zijn jaloers op K.S.G. De wekelijkse wereldschouw Werkloosheidscijfer in Juli verder gedaald Veldrantsoen is goed, maar de magen zijn groot Frankrijk voor een nieuwe vuurproef Eerst wordt het gat in inlaagdijk gedicht Gonzaies dit seizoen uitgeschakeld De Ronde van België voor onaf hankelij ken Tips voor Mereveid en Duindigt Het totaal aar.tal is thans 54.667 Dijkval op Schouwen Conservenfabriek door brand geteisterd Cigaretten-klachten bij Drietand DE FRANSE PLOEG VOOR LUGANO FANNY BLANKERS-KOEN IS GEBLESSEERD Speedwagcracks naar Nederland Gouden Helm inzet van belangrijk evenement Er heerst een uitstekende geest Grote prijs van Amsterdam £R ZIJN weer punten te over, die het meer dan waard maken deze aan een nadere beschouwing te onderwerpen. Het Sovjetantwoord op het voorstel van de Washingtonse conferentie om een bijeenkomst van de ministers van Buitenlandse Zaken der Grote Vier te beleggen, deze week in de vorm van een nota aan het Westen overhandigd, geeft reden tot een weinig optimisme en anderszins tot teleurstelling. Er is reeds druk overleg gaande voor het opstellen van een zo gelukkig moge lijk antwoord aan het Kremlin. De koude oorlog toont zich in het ..Korea van het Westen" met name Berlijn weer in allerlei aspecten. In Korea zelf zwijgt het kanon, wordt druk gewerkt aan het uitvoeren van de voorwaarden van het bestand, maar wachten nog ontelbare delicate problemen op een oplossing. In Frankrijk staat de regering-Laniel, zo dapper vechtend tegen een storm van vraagstukken, voor een practisch het gehele land omvattende staking van personeel uit de overheids- en genationaliseerde bedrijven. Jüen staking, gesteund door alle grote vak honden, waardoor het economische leven van dit eigenlijk toch zo rijke land voor de zoveelste maal wordt ontwricht. Opnieuw met verlies van enorme geldbedragen en productie-uren. En in Baden-Baden begon gisteren de conferentie van de Europese Zes met het doel de samenwer- j king in het kleine-Europa althans weer iets stabieler te maken. JJET LIJKT ons juist ditmaal eens met het laatste te beginnen, want i bij de bijeenkomst in de Zuidwest- ïduitse badplaats Baden-Baden, is ons ■land als deelnemer aan dit kleine-Euro- fpa direct betrokken. De ontwerp-grond- J wet van het Europa der Zes (Frank rijk, Italië, Duitsland en de Benelux- landenvormt weer uitgangspunt van de conferentie, die vooral or. aandrin gen van de Westduitse bondskanselier ■dr Konrad Adenauer bijeen komt iAdenauei heeft dit klein-Europa als Jbasis van zijn buitenlandse politiek ge- j maakt, eventueel als uitgangspunt voor seen nog grotere Europese gemeenschap. De verkiezingen in de Duitse Bonds- j republiek naderen snel en de strijd jom de macht, om het wél of niet voort zetten van de huidige Westduitse koers is enorm fel. Adenauer heeft onverbid- dellijk partij voor het Westen gekozen. Zijn grote tegenspeler Ollenhauer, lei- :der der Socialisten, zoekt het meer in ieen soort „derde weg". Het is wel ze ker. dat een nederlaag van Adenauer werkelijkheid en droom der Europese samenwerking met inbegrip van West- Duitsland naar een verre achtergrond zal schuiven. Vandaar de grote bete kenis van de politieke worsteling in i West-Duitsland. Vandaar ook, dat ■Adenauer hoopt op concrete resulta nten in Baden-Baden, met welke hij 'zich zeker sterker teweer zal kunnen J [istellen tegen een harde en door tgroeiend extremisme (Naumann c.s. I verwarrende oppositie. Doch in welk leen moeilijke positie verkeert deze ['grijze, taaie Duitse staatsmanZijn I jigrote medestander De Gasperi heeft Moor tegenslagen van niet geheel on- |||gelijke aard in Italië het roer uit han dden moeten geven. In Rome is nog geen nieuw kabinet tot stand geko- 'men, waarin mogelijk De Gasperi weer |een rol kan spelen. Schuman is in Frankrijk al enige tijd terug moeten Itreden. Adenauer zal dus in Baden- Baden moeten werken zonder de steun 'van zijn Franse en Italiaanse mede strijders. Ij Het ontwerp van de Europese grond wet, waarop een politieke gemeen- U|schap za' moeten worden opgebouwd, ijl: verkreeg practisch reeds aller instem- jfming. Directe verkiezingen zouden een 'lEuropees parlement in het leven roe- pen. De Kolen- en Staalgemeenschap, j|de eerste realiteit in het Europese streven, zou een onderdeel vormen !van een zich over een veelzijdig ge- ibied uitstrekkend geheel. Moeizaam li wordt gedokterd aan het Europees IjLegerverdrag. Maar verder is men nog n niet. Dat wil niet zeggen*, dat wij deze zaak kleineren. Neen, men mag zeer j I l veel respect hebben voor dat wat Jll reeds werd bereikt omdat het eigen- 3 llijk reeds in de huidige vorm zonder voorbeeld is in de wisselvallige histo- jl rie van het Europese continent. Maar jstilstand is achteruitgang, is gevaar- ]vol. Nu dan, van dit Baden-Baden I dient voor de Europese samenwerking in het „kleine" verband der Zes een (stimulans uit te gaan. Een prikkel om (voort te bouwen. Als men dit bereikt, lis er al veel gewonnen. En dan willen ji wij ons niet verdiepen in de verschil lende facetten van de agenda dezer [conferentie, waarop de Nederlanders i opnieuw ter tafel zullen komen met t de stelling, dat tegelijk met een poli tieke samensmelting ook dient te worden gewerkt aan een scherp eco- I nomisch samengaan, aan een gemeen- III schappelijke markt. Een loffelijke ge- dachte, maar een ons inziens in het I# stadium van nu nog te idealistische idee, waartegen in de boezem van dit kleine-Europa vele bezwaren wor- den geopperd. Wij zijn intussen be- j nieuwd hoe minister Beyen het er met i zijn kundig opgezet plan zal afbren- gen. Wij schreven het al, hoe het ook zij, men kan zich over dit voortgaande en i evenzeer onontbeerlijke Europese ge- I sprek verheugen. Er is overigens deze week nog een punt. naar voren geko- tne dat in dit verband tot optimisme aanleiding geeft. Zo men weet hebben de Britten zich steeds over dit klein- Europa vrij negatief uitgelaten. De meesten hunner achten het klein- Europa een soort staat in de staat en voorspellen de hele zaak als een tot. mislukken gedoemd zijnd geval. Tóch blijken sommige groeperingen aan de andere zijde van het Kanaal met een zekere jaloersheid de ontwikkeling in de Schuman-landen gade te slaan. Donderdagavond is nl. door een groep vooraanstaande Britse Conservatieven, Socialisten en Liberalen, w.o. Lord Beveridge en de Liberaal Davies een verklaring uitgegeven, waarin wordt aangedrongen op een nauwere samen werking van Engeland met de Euro pese Zes. Men wil deelneming van Engeland aan de Kolen- en Staal gemeenschap, coördinatie van investe ringsprograms, standaardisering van organisatie en uitrustii r van de Britse en Europese legers en het vormen van Britse eenheden voor deelneming aan het Europese leger. „Het is noodzake lijk, dat Groot-Brittannië een stap on derneemt om de ondernemingslust en verbeeldingskracht van de makers van de plannen in het klein-Europa te evenaren". Zie een dergelijk geluid van „buitenstaanders" geeft de ,Euro- pa"-mens toch weer moed HE VERKLARING van Moskou, dat het wenst deel te nemen aan de door de Ver. Staten, Engeland en Frankrijk voorgestelde conferentie vpn ministers van Buitenlandse Zaken der Grote Vier, is op zich zelf verheugend Voor en te na is beredeneerd, dat een samenkomen aan de groene tafel van deze wereldmachten ter bespreking der zovele spanningen veroorzakende vraagstukken, van enorm belang is Maar.terwij! het Westen als agenda punten steldé het Duitse probleem en het Oostenrijkse vredesverdrag, dus een afgebakend geheel, wenst het Kremlin ook andere zaken ter tafel te brengen en komt het opnieuw met het geval van Rood-China voor de dag. Telkens weer brengen de Russen naar voren, dat communistisch China als een der grote mogendheden dient te worden erkend, dit land mede de gang van zaken in de wereld wenst te bepa len en in de grote conferenties ook een woord mee wil spreken En steeds weer stuit men dan in de eerste plaats op de Amerikanen, die er niet aan denken om het China van Mao Tse Toeng te erkennen. In Londen, Parijs en Washington wordt thans druk over de jongste Russische nota gesproken om een zo goed mogelijk antwoord samen te stellen. Wij weten het, elk der partijen tracht een zo gunstig mo gelijke positie te -veroveren en men zal door blijven gaan tot men de ze kerheid heeft, dat Ik voor zich de mogelijkheden voorlopig heeft uitge buit. Het blijft een tasten naar weder zijdse gevoelens en denkbeelden, een politieke krachtmeting, maar de deur voor het gesprek staat open en zal wel open blijven staan ook Tenslotte hopen wij an harte, dat de regering-Laniel Frankrijk en Europa met spoed en voortvarendheid van de nieuwe staking zal verlossen. Laniel sprak reeds krachtige taal, maar d» Fransen zijn in binnenlandspolitiek opzicht erg onberekenbaar. Zien zij dan niet dat deze gespletenheid hun (ook door ons geliefd) land naar de politieke en economische afgrond leidt? Het direct beschikbare aanbod van mannen daalde in de loop van de maand Juli met 5864, hetgeen blijkt uit de daling van het aantal werklozen van 56.089 tot 54.667 en de daling van het aantal DUW-arbeiders van 15.451 tot 11.009. Mede tengevolge van het gunstige seizoen daalde het aantal beschikbare bouwvakarbeiders van 7759 tot 7282, landarbeiders van 7728 tot 5196, han- Met man en macht wordt thans ge werkt aan de dichting van het gat in de inlaagdijk achter de oude buiten dijk tussen Zierikzee en Schelphoek, waarin Donderdag een dijkval is voor gekomen. In deze inlaagdijk lag een bruggetje, waardoor in de dijk een opening van 15 meter breed beston i. Eerst wanneer deze opening is ge dicht, hetgeen men vannacht hoopte te kunnen voltooien, kan men met de herstelwerkzaamheden van de oude buitendijk beginnen, omdat eerst dan de sterke stroom tot rust zal zijn ge komen. Volgens de laatste peilii.g heeft het door de dijkval ontstane gat ret'ls een diepte van 17 meter en breedte van honderd meter Koningin Juliana is voornemens op 12 Augustus een kort bezoek aan enige delen van Zeeland te brengen. In de mid daguren zal zf1 verdronken gebied be zoeken, des middags een streek, waar reeds aan de maatschappelijke opbouw wordt gewerkt Gistermiddag heeft een teile brand gewoed in de conservenfabriek „Bato" van firma Van W te Oosterhout in de Betuwe. Drie grote opslagruimten met afgewerkte producten gingen in vlam men op. De brandweren van Ooster hout, Valburg en Eist slaagden er in de aangrenzende fabriek en te woning van de directeur te behouden. De brand is ontstaan, doordat de vlam men van een door buurtbewoners in brand gestoken hoop afval naar de pakhuizen oversloegen. QEDURENDE de oefening „Drie- tand" worden aan de Derde Divisie dagelijks per man tien cigaretlen verstrekt. Deze ciga- retten zijn verpakt in tinnetjes van 50 stuks, waarvan er iedere dag een per vijj man wordt uit gereikt. Reeds vele keren ts er over geklaagd, dat in sommige tinnetjes geen 50, maar minder cigaretten zaten, soms waren dat er 48 of 40. Ook de journalisten zijn hun rantsoen cigaretten gaan tellen en inderdaad bleek, dat niet alle tinnetjes 50 cigaretten bevatten. Minister Staf was. toen dit hem gistermiddag werd verteld, hierover allesbehalve te spreken. Hij achtte het niet on mogelijk, dat opzet in het spel was. Èen onderzoek zat worden ingesteld om licht te brengen in deze. kwestie, die uiteraard de soldaten van de Derde Divisie nn aan het hart ligt delsspersoneel van 4308 tot 4135, hotel personeel van 1728 tot 1490, transport- personeel van 5313 tot 4594 en losse arbeiders van 13.217 tot 11.796. Het aantal beschikbare metaalarbeiders steeg van 5837 tot 6756 en kantoorper soneel van 5375 tot 5532. Het aantal werklozen in onze pro vincie bedroeg eind Juli 12.540. In Juli vorig jaar was "it aantal 17443. De relatieve werkloosheid was hier het hoogst. De Argentijnse cuuieur Froilan Gon zaies, die tijdens de Grote Prijs van Lissabo bij een ongeval verwo' ding n opliep, heeft zich te Bologna röntgeno- logisch laten onderzoeken. Gebleken is, dat hij een blessure aan de ruggegraat heeft. Gonzaies zal drie maanden plat op zijn bed moeten blijven liggen, wil algehele genezing mogelijk zijn. De Ar gentijnse coureur zal dus dit seizoen niet meer aan wedstrijden kunnen deelnemen. De Franse ploeg voor het wereld kampioenschap op de weg voor pro fessionals. die op Zondag 29 Augustus te Lugano wordt gehouden, zal bestaan uit Louison Bobet. Geminiani. Darriga- de. Deledda. Lauredi, Mahe, Mallejac. Robic. Rolland. Teisseire. Varnojo en een nog nader aan te wijzen renner. Het is nog met zeker dat Fanny Blankers-Koen Zondag zal kunnen starten in de landenwedstrijd tegen Duitsland, welke te Treebeek wordt gehouden. Zij heeft namelijk last van een blessure aan haar linkerknie. Nog steeds heeft Tinus Me.t zeiaar. de Noordhollandse speedwaycrack uit Vimmen, na zijn terugkeer uit Zuid-Afrika, nog geen racernotor aangekeken. Zoals bekend, brak hij daar bij de „Springbokkies een been en hij is nog niet vol doende hersteld om zich aan deze inspannende sport te wagen. Oat is uiteraard zeer jammer, maar voo'ral nu te Rotterdam en Am sterdam zulke belangrijke speed waywedstrijden zullen plaats vin den. De zestien snelste speedway- rijders van de wereld komen namelijk naar Nederland om el kaar Zondag en Maandag de Goti- Ergens in Oost-Brabant komt aalmoezenier Stam een kijkje nemert bij de soldaten, die deelnemen aan de oefening Drietand. Samen met soldaat Van der Ven kykt hij naar een konijntje dat slachtoffer werd van de proef- mobilisatie. (Van onze speciale verslaggever) (JEWEKT DOOR HET SIGNAAL „REVEILLE", dat als de schreeuw van een vreemde vogel de stilte van de bossen bij Deurne verscheurde, wreven wij gisterenmorgen de ogen uit. Het duurde even, voor het lot ons doordrong dat onze legerstede was geimproviseerd in een der vele bivaks, welke de Derde Divisie in het Brabantse land had betrokken. Het zonlicht, dat door honderden mazen in het tentzeil zeefde, voor spelde een prachtige dag. Wij hadden voortreffelijk geslapen en dal zal niet de meeste mannen van de Drietand-divisie wel het geval zijn ge weest. Een nacht ongestoord uitrusten was welkom en geenszins in strijd met het karakter van deze oefening, die immers niet werd opgezet om eens te testen, hoeveel men physiek wel van de mannen kan vergen. Zo begon de dag rustig, als in een kampement van vacantiegangers. Vreedzaam en lieflijk lagen de bossen in de morgenzon, maar de boom kruinen overkoepelden een indrukwekkende krijgsmacht, die gereed lag om op het eerste sein een grote vuurkracht te ontketenen QOK VOOR DE SOLDATEN was dit de eerste nacht in de bivak te velde. Zij hadden deze uren van zorgeloze rust verdiend na de vermoeienissen, die zij sedert het afkondigen van de proefmobilisatie hadden doorstaan. In het deels door de natuur gecamou fleerde bivak stonden de duizenden legertenten, waarna zich na het sig naal „reveille" de bedrijvigheid van het soldatenleven ontplooide We haal den onze hete koffie in een etensblik je en openden de pakken met „5-in- een" rantsoenen. Overal zagen we mannen in veldgrauw, dik met jam of kaas belegde koeken wegwerken, of met smaak genieten van de voor treffelijke vruchtenptiddhiE uil het blik. Dat soldatenleven is goed, al moet je aan de samenstelling van het menu wel even wennen. De voedingswaarde is ruimschoots voldoende. „Alles zit er in", maar we kunnen ons voorstel len dat velen zich met hun rantsoen se magen en zeker die van gezonde jonge kerels zijn nu eenmaal ge wend aan een flink volume Daarom weten we zeker, dat menige „Drie- tander" voor zijn gevoel honger heeft geleden, maar we zijn er toch ook wel van overtuigd, dat het met deze mili taire rantsoenen best uit te houden is. Het is een kwestie van aanpassing, zoals heel het leven te velde, dat een innerlijke omschakeling vereist. De oefening duurt te kort, om dat voor een hele divisie te verwezenlijken W/E hebben de hele Vrijdüg besteed met he'. rondkilkon in bet stel- tinggebied. waar alles in afwachting was van vijandelijke activiteit. De kleine veldoefening, die tot besluit van „Drietand" was geprojecteerd beoogde een passende afronding van het geheel De mannen van de Derde Divisie behoefden dan niet naar huis terug te keren met de gedachte, aldus een rompslomp voor niets te hebben meegemaakt Uit vele persoonlijke gesprekken met militairen van hoog tot laag. is ons 'rnitwens gebleken, dat men bij de terde Divisie de zin van dit alles tn- Generaie Blaf en ue divisie-comman dant, met tal van officieren, maar ook met tientallen „gewone jongens" Van phase tot phase hebben wij, dank zij de service die de legerleiding ons heeft verschaft, d>. oefening „Drie tand" kunnen volgen en menige blik achter de schermen kunnen werpen QISTERMIDDAG spraken wij nog even met de minister van Oorlog, ir C. Staf, die persoonlijk het stelling- gebied kwam inspecteren. Geleund tegen de muur van een tot staïkwar- tier gepromoveerde boerenstal, sprak de minister zijn grote tevredenheid uit over hetgeen de mannen van de Derde Divisie van Drietand hadden gemaakt Hij had alle lof voor de op komst. Bijna niemand had zonder gel dige reden verstek laten gaan „Ze zullen eens zien wat we kunnen dat zullen we dan eens laten zien!" Met deze woorden karakteriseerde minis ter Staf de geest bij de Derde Divisie Minister Staf had nog geen officieel contact met de buitenlandse waarne mers gehad. De door het hoofdkwar tier van de SHAPE te Parijs op ver zoek van de Nederlandse regering ge zonden waarnemir-sdienst, zal het r ipport rechtstreeks aan SHAPE uitbrengen De verhoudingen zijn ech ter zodanig, dat minister Staf ér niet aan twijfelde of hij zou van al deze rapporten afschriften ontvangen Dank zij een vriendelijke geste van de minister werden wij even later in de gelegenheid gesteld, het stelling- gebied van de lucht uit te bekijken. Toevallig was een weiland op een paar honderd meter afstand als lan dingsstrip in gebruik. Zo waren er vijf nriniatuu- vliegtuigjes (Piper Cubs), die verkenningsvluchten moesten uit voeren. In zo'n olijk brommertje dat huppe lend het luchtruim koos, konden wij van geringe hoogte waarnemen, dnt de Derdb Divisie zich terdege had ge camoufleerd en daarbi,, alle profijt had getrokken van een natuurlijke ge steldheid van het operatieterrein. Intussen waren vijftig man van de Commandotroepen erin geslaagd, de Maas over te steken en in kleine groepjes verdeeld, het bosrijke gebied tvnnen te dringen We behoeven waarschijnlijk niet te vertellen, dat de invaller een geduch te tegenstand kreeg en met „bebloede liet verzadigd voelen. De Nederland- zag. Wij spraken met de chef van de koppen" het veld "moest ruimen! den Helm te betwisten, een trofee ter waarde van f 1500, Het Feyenourd Stadion krijgt Zon dagavond de primeur en Maandag avond worden de zelfde wedstrijden in het Olympisch Stadion gereden Tonny Kroeze, jarenlang leider van een waag halzerige motorkozakkengroep zal Ne derland vertegenwoordigen tezamen met G. Jonkers In de jongste inter landwedstrijd tegen Denemarken heeft Kroeze de snelle Deen Bertelsen. die ook naar Nederland komt. met een neuslengte geklopt. Phil Bisschop, de Engelse candidaat voor het wereldkam pioenschap treedt samen met zijn land genoot Howdy Beyford in het strijd perk. De Nieuw-Zeelander Wilf Plant, winnaar van de Gouden Helm van het vorige jaar, zal ook aanwezig zijn evenals de fenomenale Duitser „baby face" Hoffmeister, een jongeman van achttien jaar die men op zun ui'erlijk nauwelijks veertien zou geven. Nog nimmer zijn er in Nederland wedstrijden gehouden met een derge lijke zware beze;'ing. De acht landen teams zien er als volgt uit: N'euw Zeeland, Ronny Renz en Wilf Plant; Australië, Rod Laudrur. en Fraak Mo- lof; Zuid Afrika, Frank Nrwton en Glan Mitchell; Engeland, Phil Bisschop en Howdy Beyford; Denemarken, Jur- gen Stabirk en Kiehn BertelsenZwe den Kjeld Frandson en Ivrad Ander- son; Duitsland, Josef Hoffmeister en Frans Seidl; Nederland, Tonny Kroeze en G. Jonkers. De eerste etappe van de ronde van België voor onafhankeliiken. van Brus sel naar Charleroi over een afstand van 192 kilometer, is gewonnen door de Belg Beckaert in 5 uur 6 min. 7 sec. ging hij als eerste over de eindstreep. Zijn landgenoten Van Vaerenbergh (5 08.24) Briesen, Janssens en Menno (allen 508.45) bezetten resp. de twee de, derde, vierde en viifde plaats. Voor de Nederlandse ploeg, waarin Jaak Fooy. Piet Maas en de in Frankrijk Woonachtige Wim van der Voort reeds bij het vertrek uit de Belgische hoofdstad verstek lieten gaan. is deze eerste rit niet biizonder succesrijk ge weest Piet van Roon boekte met een 57e plaats (5.12.12) het beste resultaat. Harrv de Boer arriveerde in 5.2? 18 als 92è, Theo Paas in 5.32.45 els 109c, Jan van Sosta. die 5.40.42 nodig had. kwam na het sluiten van de controle binnen. De op Donderdag 13 Augustus in het Olympisch Stadion te houden wed strijd om de Grote Priis van Amster dam. voorheen steeds door sprinters betwist, zal ditmaal onder een geheel andere formule worden gereden. Z®* sprinters en zes stayers zijn tót kor oels bijeengevoegd, t.w. Gosselin ei. Verschueren (beiden Beleiëi Plattner (Zwitserland) en Wagtmans (Neder land). Derksen en Biister (beiden Ne derland). Van Vliet (Nederland) en Lohmann (Duitsland). Bellenger en Lemoine (beiden Frankriik. Mockridge (Australië) en Pronk (Nederland) De sprinters riiden 15 matches a deux. De stavers een uurswedstrijd. Het resultaat van elke konpelgenoot wordt in het totaal klassement ver werkt en het koppel, dat bet kleinste aantal punten heeft vergaard, is win naar van da Grote Priis, is groot f 1000. Er is voorts een tweede prils van f 600 en een derde van f 400. Het program ma wordt gecompleteerd met wedstrij den voor amateurs en nieuwelingen. Voor de paaraenspuiiliefheb- bers is het Zondag niet eenvoudig een keus te maken. Zowel te Duin digt als te Mereveid worden na melijk courses georganiseerd. On ze tips luiden: M ERE VELD: DE BILT-PRIJ S. 1. Ramona S, 'i Keuze W. Leeuwenkamp (Quick- ness, Quirina Fanfare, 3. Quality F. Outs.: Rose Marie. AMERSFOORT-PRIJS: Ï.Mc Heng 2. New Spencer. 3. Junoschka Outs.: Oriënt Express. DRIEBERGEN -PRIJS. I, Qulte lieny, 2. Qui Saint, 3. Querelle Spencer. Outs. Rebecca. ZEIST-PRIJS I Sir Spencer, 2. Sus van Vredenho 1, 3. Striver Spencer. Outs.: Sorento. MEREVELD'S MIJLRECORD- PRIJS. 1 Slüermann, 2. Over Again, 3. Nike van Hollo. Outs.: L/GO Axfcit UTRECHT-PRIJS. 1. Lee Axwor- thy, 2. Phenomenal, 3. Pepsi Cola Outs.: Nellie's Tjamme WB VAN GEND EN LOOS PRIJS. 1. Qui Hollandia G, 2. Norbert M, 3 O Nelly Zora. Outs:.- Miss Zelda. DUINDIGT. GOUDSTER-PRIJS. i. Reine d'As ter, 2. Rudolf G. 3. Peter Snel Outs.: Quick P. FLAMBEAU-PRIJS. 1. Quactrupés, 2. Quena BH, 3. Quick Boy Outs.. Our Bonni. ETAMPUS-PRIJS. 1. Pauline 2. Quick Star. 3. Persimmon. Outs.: Nora Belwin. EMMA HARV ESTER-PRIJS l. Pétulance K, 2. Pretty Polly, 3 Prinses Zora. Outs.: Ovtedo A Rennen: LOUF.NIIlilN-PHIJS l Capriola du Einrath, 2. Windora 3. Stal Dekkers iMélisse Invlcta) Outs.: Campo. MERCURIUS-PRijs. 1. Morina, 2 Brandal, 3. Marlotta. OuU Tnriol GROTE PRIJS DER 3-JARIGEN 1. Pistache. 2. Truus. 3 Rende.z Vous. PRIMA DONNA-PRUS 1. Britoly 2. Aquavlt. 3 Fluivn r.ni nuts

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 6