Vervolg stadsnieuws VROOM DREESMANN WOENSDAG KOOPJESDAG KOLEN-CONTANT IILGKMANN MEISJES Wat de postduiven presteerden Rookworst BOS „Uw banketbakker" Kousenatelier Vervanging Burgemeester Vluchten op Weert en Du ffel IETS VAN U BIJ? Volksspelen troffen nu ideaal weer Juttertjes J.H.C. I met beker terug uit Twisk Oen Helder Athletiekwedstrijden te Wieringerwaard Jongdierendag van de „Sportfokker" Breezand Anna Paulowna Interessante ontmoeting ZAP-HBC Verlies en winst voor de BKC-reserves APO's eerste tourrit goed geslaagd De wethoudersverkiezing Te koop aangeb Ruilen U slaagt in VISSER's BAZAR EET BOERSEMA's Onze magazijnen zijn gedurende de markt- verkoop gesloten tussen half één en half twee De verkoop op de buitenmarkt gaat dan normaal door Bezoekt gedurende deze marktdagen onze Parterre, die wij in een gezellige markt hebben omgetoverd Op deze markt is het gezellig winkelen en brengen wij vele extra aanbiedingen Personeel üiversen: DAMES EN JONGERE KLEINE HANDELSADVERTENTIES Wij kopen Blijvende goede Etna huishoudkachel Verdrijf de kilte Twee dagen Gedipl. Auto- en Motorinstructeur BEDIENDE D.K.W. A.s. Zaterdag Dames!! LOOPT U EVEN AAN Roomboterpunten 2 voor 25 ct. Mej. Walter Frans: Uw kapster aan huis Schuimrubber Auto- Als nieuw Permanent 6.50. Board, timmerhout, Kousenreparaties Aarzel niet langer! De hoogste waarde Rookt onze bekende Weide-, afrastering en drooglijnpalen. Feestzaal te huur Rijwielen Waarom I. Visser Bromfiets en motorkleding het meest gesorteerd. Jo-Ja's De postduivenvereniging „Victoria" vloog Zondag van Duffel (207 km), waar de vogels om half acht werden gelost. De wind stond West. De prijswinnaar werd getoond om 10.48.05 uur. De prijzen werden als volgt verdiend: J. A. van Steijn 1 3 6 17; D. Makelaar 2 11 16 18 22; P. J. Bruinink 4 7; A. Hcijblok 5 14 15; J. van de Wal 8: J. Kramer 9; C. Bregman 10 13 21 23; B, C. de Boer 12 19; J. C. Duinker 20. Vrijdag wordt tussen i7.30 en 18.30 uur ingekorfd voor Vilvoorde. De klokken worden Zaterdag tussen 18 en 19 uur gezet. „VOP" kreeg van Duffel de eerste duif binnen om 10.48.03 uur. De prijs winnaars waren: R. de Boer 1; A. de Graaf 2. 8; M. Mastemaker 3, 5, 13, 14, 15; J. Vlaming 4, 6, 7, 9. 10. 11; R. Ot tevanger 12, 16. Voor Vilvoorde wordt Vrijdag tussen 17.30 en 18.30 uur in- gemand. Ook „Hollands Noordpunt" vloog op Duffel. Nummer 1 keerde om 10.53 uur op het hok terug. Het verloop var de vlucht was traag en mede door de sterker wordende N.W.-wind werden er nogal verliezen geleden. De prij zen werden als volg verdiend: J. van Dam 1. 5, 7 D. van Reek 2, 3, 8, 10; B Schreuder 4. 11; J. Zoon 6. 9. Vrij dag van 17.30 tot 18.30 uur wordt in- In het kader van de Noordhollandse jeugdcompetitie organiseerde de vereni ging „Olympia" te Wieringerwaard athletiekwedstrijden, waaraan ook en kele nummers voor senioren waren toe gevoegd. Ook de HAV trok met een ploegje athleten naar Wieringerwaard. Men wist over het algemeen tot aardige prestaties te komen. Bij de meisjes C wist Co Leys de der de plaats in de wacht te slepen (tijd 9 seconden), en bij het vèrspringen nam zij dezelfde plaats in met een voor deze klasse aardige sprong van 4,39 m. Ko gelstoten meisjes B leverde Tia Veen de tweede plaats op met 9,20 m. In deze zelfde afdeling sprong Hanny Wclthaus 4,65 m ver en veroverde hiermede de tweede plaats. Op dit zelfde nummer werd Ina Fillerup vierde met 4,48 m. Bij het hoogspringen deed Ina het nog beter; zij werd eerste met een sprong van 1,30 m. Ook de A-meisjes toonden zich van hun goede zijde. Annie Wie- denhoff werd tweede op hoogspringen met 1,25 m en tweede op de 80 m hard lopen ir. de aardige tijd van 11,2 sec. Op dit laatste nummer werd zij op de voet gevolgd door Annie Reiff, die echter 11,4 sec. over deze afstand deed. Verder wist Annie nog beslag te leggen op de derde plaats bij het vèrspringen met 4,27 m. Als enige vertegenwoordi ger bij de jongens startte op de 1500 m voor HAV Jan Verblaauw. Hij toonde ook op deze voor hem vreemde afstand wel wat in zijn mars te hebben en leg de beslag op de derde plaats. Zijn tijd was 4.38.9 wat een nieuw HAV-club- record betekende. Bij de heren kwam Mart van Essen Weer eens op het kogelstoten uit. Hij smaakte het genoegen eindelijk de 11 m- grens te passeren. Zijn stoot was 11.08 m, waarmee hij promoveerde van de C- naar de B-klasse. In de D-klasse werd Frans Breed eerste met 9,87 m, waarmee hij ook een nieuw persoonlijk record vestigde. Jan van Trierum iiep een goede 800 m. Hij werd hier 3de in 2.31.8. Op dit nummer kwam verder nog uit Jan Mobach. Hiewel dit num mer voor hem volkomen vreemd was, wist hij toch tot een redelijke tijd te komen(2.15.6). Op hoogspringen wist Mobach in de C-klasse als eerste te eindigen door tot 1,64 m te komen. Re sumerende kunnen wij vaststellen, dat de HAV-jeugd over het algemeen in deze wedstrijden zich van haar goede zijde heeft laten zien. Het baanseizoen voor de athletiek zit er nu bijna weer op. In Den Helder zullen alleen de club kampioenschappen van de HAV nog worden georganiseerd; de datum hier van is echter nog niet bekend. Tijdens de jongdierendag van „De Sportfokker" geschiedde de keuring door onze oud-stadgenoot, de heer D. J. Kortman uit Arnhem, en de heer A. van de IJssel uit Den Haag. Ruim tweehonderd jonge dieren kwamen op tafel. Toegekend werd 7 x ZZG, 49 x ZG. 48 x GG en 35 x G. Winnaar van de bekers waren: J. P. Pool-Wit met VI. Reus; W. v.d. Hoek met Wit Weener; J. P. Warmedam met Rus: H. de Wit met Kleur Dwerg. Winnaar van de medailles waren: J. P. Pool-Wit met VI. Reus wit en kn. grijs; W. Veenstra met hs. Kleur. Met Fr. Hangoren kn: grijs S. Rijk met bont W. Rijk, D. Blansjaar en H. H. Kruize met wit P. v.d. Molen. Met Lotharinger zwart L. Anneveldt. idem met blauw. Met Gr: Chineilla G. E. Koopman en G. de Vries. Met Weener W. v.d. Hoek, F. Vermaning. A. N. Kaan. W. C. Brom mer. Met Rode Nieuw Zeelander: mvr. T. Kruize-de Graaf. Met Japanner: W. F. v.d. Vlies. Met Panillon: C. Bakker. Met Alaska: A. de Jong en A. Quast. Met Tan: J. G. Logeman en J. v. d Von-de. Met Rus: J. P. Warmedam. J. de Beurs en R. de Beurs. Met Pool: H. J. Schinper en mevr. H. de Zwart-de Jong. Met Kleurdwerg: H. de Wit. Met Rex: P. de Beurs. De keurmeesters en de heer F. Vogel, dierenarts te Juliana- dorn, snraken hun waardering uit over do "oede kwaliteit der voorgebrachte dieren. Een driejarig meisje, dat plotseling de Gravenstraat overstak, werd omver gereden door een fiets en moest met een gebroken linker scheenbeen naar hef gemeente-ziekenhuis worden ver- gebracht. gekorfd voor Vilvoorde; dit betreft voor 1953 de laatste wedvlucht. Begunstigd door mooi weer hield „Nieuwediep" met oude en jonge dui ven op Weert (203 km) de tweede najaarsvlucht. Door de N.-wind moes ten de vogels er stevig aan trekken, wilden zij de hokken weer bereiken. Toch behaalden de eerste duiven nog een snelheid van 1015 meter per mi nuut. De 271 vogels werden om kwart over één in vrijheid gesteld en om 16.34 uur meldde de eerste zich bij de eigenaar. De totale uitslag was: R. Ruiten 1, 31; P. Ham; 2; L. en J. Petrus 3, 9, 10, 19, 20, 23, 27, 30, 40; Gebr. Koopman en Zn. 4. 11, 18. 34, 44; M. van Straten 5. 32, 36; P. Bontes 6, 25; Hengsdijk-Van de Giessen 7; Pee- ters 8; P. Wit 12; G. E. Koopman 13; H. de Vroome 14, 29; D. van Kerck- hoven 15; J. Stam 16; M. Ruiten 17, 24 46; J. Bambach 21, 45; D. Trijsburg 22, 33; M. de Boer-Groote 26; A. Koorn 28, 42; P. Beukers 35; J. Woort 37, 47; J. Steinman 38; Bodestaf 39; G. de Wit 41, 43, 49, 50; H. van Trier 48; Van de Werf 51; Junioren: J. Minneboo 1. 4; C. Swart 2. 3. Vrijdag wordt inge korfd voor Roermond; tevens klok ken zetten. Gevonden: Regenjas; plastic badtas; nylonkous; kano; hond, bril; autoped. Verloren: Gouden ring; scheermes in étui; driewielig kinderfietsje; enveloppe met foto's; bril met bruin montuur; tas met groente; zilveren armband; akten- tas met inhoud; portemonnaies, respec tievelijk inhoudende f 10, f 9 en f 5. Voor de vorige week wegens de re gen uitgestelde, volksspelen had men geen betere weersomstandigheden kun nen verlangen dan waaronder ze nu, pl. Zaterdag, werden gehouden. Zelfs het bad, bijna onvermijdelijk aan tob- betjessteken en boegspfietlopen ver bonden, behoefde daardoor niet voor deelname te doen afschrikken en de opgave voor deze en de meeste andere spelen was dan ook vrij groot of zelfs heel groot. De belangstelling van het publiek was de gehele middag en vooral des avonds, bij de Ronde van Breezand, buitengewoon. De organisa tie zorgde voor een vlot verloop en de muziek van Concordia en Soli Deo Gloria, die eerst gezamenlijk een rond gang door Breezand maakten en op het terrein elkaar afwisselden, zorgden mede voor een vrolijke stemming. Het was alles even prettig (de oliebollen verkoop ten bate van de Stichting Al gemene Kleuterschool profiteerde daar mede in ruime mate van) alleen.... men zal een volgende keer voor de fietsenrace, die een terugkerend ver schijnsel in het programma wordt, vóór en tijdens de race betere en straffere maatregelen moeten nemen, anders kunnen ongelukken niet uitblijven. De uitslagen van de spelen waren: Sprietlopen: (na loting) le prijs P. Halfschepel, 2e pr. S. Filipsen, 3e pr. L. v. d. Berg. Zaklopen (tot 16 jaar): le prijs F. Verresen, 2e pr. L. Schrama, 3e pr. J. Schouten Az. Zaklopen voor paren: le prijs Jb. en S. Bouwers, 2e pr. S. v. d. Wal en mevr. Biersteker, 3e pr. P. Halfschepel en mej. Van den Berg. Stoelendans: le prijs A. Bergman. 2e pr. H. v. d. Wal, 3e pr. A. v. d. Park. Touwtrekken: le prijs, drietal L. de Vries-G. Daalder-G. Blom; 2e pr., drie tal J. Schurer-Th. Park-S. Wiersma, 3e pr., drietal A. Bijl-J. Langes-M. Wig- gers. Tobbetjessteken: le prijs L. de Vrie- ze. 2e pr. T. Hooimeijer, 3e pr. L. v. d. Berg. Behendigheidswedstrijden voor mo toren: le prijs J. van Oers (Slootdorp) 40 sec., 2e pr. L. Walraven, 41 sec., 3e pr. W. Hoogschagen. 46 sec, 4e en 5e pr. T. Bloothoofd en J. Kater, beiden 51 seconden. Ronde van Breezand: Prijzen en pre mies: le ronde: 1. G. Visser ('t Zand), 2. P. Kuiper (Den Helder)2e ronde: 1. G. Visser, 2. A. Berbee Gz.: 3e ron de: 1. G. Visser, 2. P. Kuiper; 4e ronde: 1. G. Visser. 2. J. Dietvorst (Van Ewijcksluis), 3. G. Jansen; 5e ronde: 1. G. Visser, 2. A. Berbee, 3. J. Dietvorst, 4. N. Rosloot. Na oplossing van een geschil nam de eerste prijswinnaar, G. Visser ('t Zand) sportief genoegen met de lau wertak, kreeg A. Berbee de wisselbe ker. beschikbaar gesteld door de heer Blokdijk, in bewaring en Dietvorst en Rosloot een medaille. Premies voor laatste, eerste en vijfde ronde, kregen resp. Verbrugge en H. Gerrits en voor het actiefste rijden (de „suikerprijs") A. Berbee Gz. BROEK OP LANGENDIJK, 7 Sept. 1600 kg aardappelen: Eigenheimers 16,10 en IJsselster 8,90; 5000 kg rode kool: A 7.60 en B 3,203,80; 14.000 kg gele kool: A 44,80 en B 3; 3000 kg groene kool 8,20—10; 45.000 kg witte kool 3,50; 2000 kg bieten A 6,30—6,70; 4200 kg uien 4,80—5,10 en nep 9.50—20.20; 3250 kg sla- bonen 204990. Z.A.P.'s laatste vriendschappelijke wedstrijd tegen bet bezoekende H.B.C., een derde klasser uit Heemstede heeft de elftalcommissie van deze vereni ging niet meer voor problemen gesteld. Een uit jonge spelers bestaande ZAP- ploeg heeft H.B.C. op waardige wijze partij gegeven. De 2—1 nederlaag, die de withemden leden, was dan ook enigszins geflatteerd en de winst die de Heemsteders naar huis namen hebben zjj wel voornamelijk te danken gehad aan hun uitstekende doelman Willemse, die zelfs een goed genomen penalty uit zijn doel wist te keren. In het begin waren de bezoekers technisch iets beter, doch dit lichte overwicht was reeds na het eerste ver kennen, verdwenen. Zo bleef de gehele eerste helft zonder scores, dank zij voortreffelijk doelverdedigen van Kuys en Willemse. Over het algemeen een vlug op en neer gaand spel met vele mooie kansen aan weerszijden. De tweede helft bracht na plm. een kwartier tekening in de strijd, toen een onverhoedse aanval van H.B.C. met een mooie kopbal achter Kuys in een 10 voorsprong voor de gasten werd afgerond. Direct daarop redde Kuys vallend een hard schot van Vogel. Z.A.P. liet het er niet bij zitten, Van Oosten, die steeds de spilplaats had be zet nam zijn oude voorhoedeplaats weer in en spoedig kwam Langelaan in een uitstekende scoringspositie, na een voorzet van Stikkelman, en passeerde Willemse onhoudbaar 11. Kort voor het einde had de H.B.C.-er Vogel, die door de Z.A.P.-verdediging op een gegeven moment te veel vrij werd gelaten, succes, toen hij op zijn eentje Kuys wist te passeren. (12). Met deze stand kwam het einde van deze op goed peil staande strijd. Het was jammer voor de spelers van het tweede elftal van BKC, dat zij hun overwicht in hun wedstrijd tegen het bezoekende Helder 3 niet in doelpunten konden uitdrukken. Verschillende goed opgezette aanvallen in deze eerste competitie-wedstrijd van de geel-zwar- ten liepen dood op harde schoten over het Helder-doel. Zo heeft Leyen ver schillende scoringskansen gehad, doch door onbesuisd schieten vlogen alle ballen naast of over het Helder-doel. In de tweede helft namen de Hel- dersen een tijdje lang wat veldmeer- derheid en bij een van hun aanvallen wisten zij doelman Nap te passeren. Hoe de geel-zwarten daarna het ook probeerden, zij waren in deze periode weer in de meerderheid, het lukte niet. BKC 3, de nieuwe tweede klasser deed het echter veel beter in de thuis wedstrijd tegen VZV 2. Gedurende de gehele eerste helft hadden de geel zwarten het beste van het spel en na men door van Drie een 10 voor sprong. Er volgde daarna een korte periode, waarin de BKC-doelman Paar- dekooper verschillende malen moest op treden. Eenmaal werd deze geel-zwarte doelman, die het lang niet gek deed, bij een V-aanval gepasseerd. (1-1). Nieuwe pogingen van de BKC-ers hadden op nieuw succes toen Wagemaker met een goed schot zijn ploeg de leiding her gaf. Na de rust bleef BKC in de meer derheid, van Drie wist tot tweemaal toe een gat te boren in de VZV-veste. De gasten probeerden het ook enige malen en hadden bij een van hun pogingen eveneens succes (4—2). Begunstigd door ideaal weer hield de M.C.A.P.O. haar eerste tourrit naar Apeldoorn. Een vrij grote opgave voor de allereerste keer, doch de twaalf motorrijders, begeleid door een repara tiewagen legden het gehele parcours, ruim vier honderd km glansrijk af. De heenreis ging over Amsterdam, via Abcoude, waar voor de eerste maal werd aangelegd, over de Veluwe naar de Hoge Veluwe. In Apeldoorn werd Berg en Bos bezichtigd. De terugreis ging over Amersfoort en Amsterdam. In Alkmaar werd het gezelschap ont bonden en ging ieder zijns weegs. In het verslag van de vergadering, waarin de nieuwe raad werd geïnstal leerd en de wethouders werden geko zen, is de uitslag van de verkiezing niet gemeld. „In de eerste ronde" verkreeg mr H. Jonker Hz 12 van' de 13 stem men, bij de stemming voor de vervuT- ling van de tweede vacature verkreeg de heer A. L. Kloosterman hetzelfde aantal. In de daarna gehouden B en W ver gadering is besloten, dat wethouder Jonker voor de komende vijf jaar de eerste plaatsvervanger van de burge meester (loco-burgemeester) zal zijn en wethouder Kloosterman de tweede. Aaressen mui v a oma en* vordert intslunend na uu» oekend cemaakt- Een haardkachel in pr. st, z„ merk „Olga 10". Kemp haanstraat 12. Een 2-pers. houten ledikant met Auping matras. Scemba- straat 14. Herbouwplicht. Br. onder nr 68, Bur. van dit blad. Mar. Off.-uniform en over jas (als nieuw), een jekker, een bruine swagger, 2 fau teuils, een gasstel en een Auping spiraal. Na 6 uur. - Badhuisstraat 132, Huisduinen Pl.m. 140 dakpannen en een kookkachel. Basstraat 64. D.K.W., model 1936, 98 cc. Duinroosstraat 20. Beste haardkachel, over compleet. Na 7 uur. Sluisdijk straat 125. Een mooi wandelwagentje f 20,—. Achterbinnenhaven 48 De dames-handbalvereniging JHC uit Julianadorp heeft met twee elftallen deelgenomen aan de seriewedstrijden, die door TSV uit Twisk waren uitge schreven. In de eerste ronde won JHC II met 7—1 van DTS, maar in de winnaars ronde moest het tweede elftal met 5—4 de zegepalm laten aan „Vlug en Vaar dig I" uit de Wieringermeer. Het eerste elftal won met 9—3 van Zwaluwen I uit Kolhorn. Ook in de winnaarsronde won JHC I, en wel met 3—2 van Tone- gido I. Hierdoor kwam JHC I in het bezit van de uitgeloofde beker. Beide elftallen uit Julianadorp speelden met verscheidene invalsters. Een WASKETEL, EMMER of TEIL, Süoorgra-ht 30-31, Te!. 3682 Reigerstraat Ooi evaarst raat HANDLICHTING Bij beschikking van de Kantonrechter te Den Helder d.d. 3 September 1953 is aan DIRK WIEGMAN van beroep electricien, wonende te Anna Paulowna, Molen vaart no. 7, beperkte handlichting verleend, waarbij hem de navolgende rechten van meerderjarigheid zijn toegekend het oprichten van een vennootschap onder firma, waarin D. Wiegman voornoemd als firmant zal worden opgenomen en het sluiten van alle uit voornoemde ven nootschap voortvloeiende verbintenissen; een en ander met inachtneming van het bepaalde bii artikel 484 B.W. De Griffier van het Kantongerecht ten Den Helder. K. KIEVIT w. Huis met twee slaapkamers voor iets groter. - Diaconie straat 41. Beneden-duplcx voor huis met 2 slaapkamers, liefst om geving de La Reijstraat. Br. onder nr 69, Bur. v. d. blad. Woningruil. Huis Polderweg bev. ben.: gang, 2 kamers en suite, keuken, kl. bijk., closet, grote boet en tuintje; boven een fl. sl.kamer en ruime zol der, voor gerieflijk zonnig huisje of duplex in het cen trum. Br. onder nr P 16, Bur, van dit blad. Gevraagd: een volslagen brood- of brood- en banket bakker. Bakkerij Bruinsma, Reigerstraat 3. Gevraagd: meisje van 8.30- 4 uur. Aanm. na 7 uur. Mevr. Agaart, Brakkeveldweg 74. Mevr. v. Prooyen, Banka- straat 2, vraagt dagmeisje, ongeveer van 8-15.30 uur. - Aanm. tussen 19 en 21 uur. Verloren: een groene glacé handschoen, Zondagavond 30 Aug., gaande Hoofdgracht, einde SingelTimorlaan. Ti- morlaan 21. Tel. 3279. Net persoon, 34 jaar, zoekt kennismaking met vrouw van 26-30 jaar; één kind geen be zwaar. Adres Bur. v. d. blad. Goed kosthuis gevraagd in rustig gezin of bij vrouw alleen. Br. onder nr 70, Bur- van dit blad. Verloren: in duinen Groote Keeten, een bruin jongens jack. Gaarne terug te bezor gen of bericht. Ceramstraat 19, Den Helder.- Onze zaak is jarig! 1„Mijn baas traeteert" op een heerljjke taart bij aankoop boven f 25. Spaart onze kassabon nen gedurende de maand September, „BillUk man", Koningstr. 63 Dames- en kinderconfectie. Deelnemer winkelactie. Bij het inzenden van num- merbrieven op adverténties wordt beleefd verzocht het juiste nummer in de linker bovenhoek van de enve loppe. TELEFOON 3532 Op enige afdelingen kunnen nog worden geplaatst. Aanmelden elke werkdag van 9-12 en van 2-5 uur bij de portier, Meeuwenstraat 2, Den Helder. Uitsluitend voor zakenlieden Prijs: 4 gedrukte regels, grote kop inbegrepen, 1.50 Elke regel meer 0.30, kopy minstens 1 dag tevoren alle merken radiotoestel len. Defect geen bezwaar. Radio Jellema, Zuidstraat 3, Den Helder, verdienste! Besch. huis a.h verkopers kunnen bij ons f 75.en meer per week verdienen. Alleen zij die te goeder naam en faam be kend staan gelieven te sol liciteren. Na gebleken ge schiktheid vaste aanstelling. Brieven onder no. 67 bureau van dit blad. geëmal., ongebruikt, tegen sterk gered, prijs. Smederij C. Korevaar, Langevliet 46, Julianadorp met een petroleumkachel. Diverse soorten voorradig. Jan Go vers, Koningstraat 66 Klopperreclame! Tijdens de markt 3 slagroomwafels 50 ct. Ze zijn van Klopperdus goed. Koningstr. 76, Tel. 2510 Landelijke Instelün^Töö^Të^^ëvêïTTan Auto- en Motorrijlessen heeft plaats voor een of iemand, die hiervoor wenst te worden opgeleid. Waarborgsom vereist. Uitvoerige schriftel. sollici taties met pasfoto van recente datum onder no. 48937 Reclame Advies Advertentie Bureau „Die Haghe" N.V., Plein 11, Den Haag. V. GEVRAAGD een tweede BANKETBAKKERIJ VIS, Koningstraat 8082. gaat veel langer meer! Ver tegenwoordiger Smidt's Automobielbedrijf Goverdwarsstraat 11. verzenden wy weer roestige teilen, wasketels, etc.'. Even een berichtje en wij halen ze bij U van huis! IJzelhandel A. Buytendijk Zn. Spoorstr. 58-60, Den Helder Heeft U een oude bontman tel? Laat daar een modern kort jasje van maken. Te vens alle reparaties aan bontwerk. D. Hoogland, Loodsgracht 13. Burgemeester en Wethouders van DEN HELDER maken bekend, dat zij voor de vervanging van de Bur gemeester in de eerste plaats hebben aangewezen de wethouder P. S. van der Vaart, in de tweede plaats de wethouder J. J. Landman, in de derde plaats de wet houder mr J. Mulder en in de vierde plaats de wethou der P. Th. Liuijkx. DEN HELDER, 4 September 1953. tydeng Uw wandeling door dè K.S.K. Wij hebben deze week als SFECIAI E RECLAME Bijzonder fijn met zuivere roomboter. HET FIJNE KOMT VAN SPOORSTRAAT 102 gedipl. pedicure, komt bij U aan huis. Ook buiten Den Helder. De La Reijstraat 6. Reiscursus voor gevorder den, f 3.75 p.p. per mnd 1'A les per week. Gebouw loodswezen, Buitenhaven 23, tel.' 2113 Waarom zou U Uw huls houding ln de steek laten als U zonder prijsverhoging aan huls gepermanent wordt? J. v. d. Velde, Keizer straat 26, tel 2785. lever ik U uit voorraad voor bedden, stoelen, dub bele motorzadels, enz. M. Govers, alleen Spoorgracht 24. en Motorhandel Fa. W. G. Manshanden en Zn., Middenweg 189. Tel. 2953. Diverse nieuwe en gebruik te auto's en motoren. Dealer van Renault, Dodge er. Standard, B.S.A. en Maico. worden Uw meubelen, als U ze door ons opnieuw laat stofferen. Vraagt prijs. M. Govers, alleen Spoor gracht 24. Tel. 2376. Complete bediening. Volle garantie. Salon Schoonhoven, Spoorstr. 22. Tel. 3139. drooglijn, hek- en afraste- ringspalen, alles tegen con currerende prijzen. Slopersbedrijf v.h. De Leeuw, Tel. 3161, na 6 uur tel 8369, Bassingracht 151. Goed, vlug, voordelig. „Succes". Alle ladders 5 ct. Mevr. Varenhorst, Ambon- straat 84. Reeds voor 1.35 per week wordt U bezitter van een Philishave. Radio Moor, Sluisdijk straat 39. Tel. 3413. voor lompen, metalen en ijzer. - B. Leufgen, Ruygh- weg 381. Corona-sigaren 10, 11,13 en 16 ct. Sigarenmagazijn P. Snel, Koningstr. 73, tel. 2000. Fa. H. Booy en Zn., Hout- en Steenkolenhandel, Molenstraat 134. Tel, 2381 en 2396. voor Verenigingen, Bruilof ten en Partijen. Vraagt con dities. Dennenheuvel - Hulsduinen. en -onderdelen. Rep. klaar terwijl U wacht. Rijwielhandel Henk Isendoorn, Narcisstraat 10.' In de rij staan? Uw spoorkaartje ligt klaar Julianapark 15 (bij het Stationsplein). Passage Bureau Velthuyg (Corr. Lissone Lindeman) D«n Helder Wagenstraat 7, geeft steeds de hoogste prijs voor gehele en ge deeltelijke inboedels, zol deropruiming, boeken, lom pen, enz. enz. Klaas Middelbeek, Loet. Tel. 251. RUwlel Solex off. station. Rubber Corsetten zijn toch beter! Verkrijgbaar bjj Marazijn „De Ster", Spoorstraat 2628,

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 6