SCHOONMAAKIIJO VEEL DAMES Beautyform Juttertjes Ook Uw gezin gaat profiteren van grootse ontwikkeling op margarine-gebied Blue Band smaakt nu totaal anders dan margarine tot nog toe Op 't brood, in de panBlue Band natuurlijk BEAUTYFO RM actief persoon Te koop aangeb. Te koop gevraagd: Ruilen: Personeel: is een prettige tijd ais U met onze artikelen werkt: 72 ct. 29 ct. 25 ct. Iedereen proeft het verschil: en iedereen zegt:/zz, dit is de smaak! Kostelijk is de geur die uit Uw pan opstijgt! Er is nog méér: gezondheid door een rijkdom aan zonneschijn-vitamine Zoveel goeds voor zo weinig geld! KLEINE HANDELSADVERTENTIES Hoogste prijs Tuinder Stofzuigers: Meubelen van José Voor Philips-Radio JoJa's Electrische Uw radio defect! En voor Uw bruiloft Robertson's Breiwol Gramofoonplaten Horloge nodig? Philishave Voor alle huisbrand Afslag kaas Als U 't zakje Dames en heren „Electro" „Elk wat wils" Een pasfoto Ongelooflijk Eenvoudige Rietsuiker V.N.R. Tuingereedschap Afdoende bekendheid Compo Terra Pootaardappelen Een feestje Tuingereedschap mvfri DONDERDAG 18 MAART 1954 overtuigen reeds elkaar van de enorme verbete ring, die brengt. i Zij gaan eerst het allernieuwste stof- fencorset met de RONDE BALEINEN in DE BIJENKORF zien. U voelt zich slank en vrij als U bemerkt hoe deze balein veer krachtig de slanke lijn aan Uw figuur geeft en tevens heerlik steunt. Geen pijnlijk ste kende baleinen meer In gezel schap kunt U ge makkelijk zitten en tijdens het wer ken bukt U zich met een gemak, waarvan U zelf versteld staat.. Met maagsteun of elastieken buik band, uitstekende stof en afwerking 18.50 - I P2S 26.25 - 20.85 - 1 J Gordels en heupcorsetten eveneens met Ronde baleinen 750 13.55 - 11.70 - Deze prachtige corsetten, die uitsluitend in Den Helder in „De Bijen korf" verkrijgbaar zijn, kunt U vrijblijvend zien en passen in de Speciale afdeling van de Bijenkorf I Hebt V al een f ff onderhoek je? Vraag inlichtingen over de bijzondere voordelen die U hierdoor geniet. DEN HELDE 4 GEVRAAGD welbespraakt v. h.a afsluiten van foto opnamen aan huis. Ruime verd. mogelijk. Liefst pers. die op dit gebied bekend zijn. Br. no. 6734 Adv. Bur. Verheul Co., Amster- dam-C. Adressen Bur, v. d- blad enz. worden uitsluitend na 4 uur bekend gemaakt Twee kinderledikanten. Olivier van Noortstraat 12. Massief eiken toonbank m. glas vitrine en 20 laden 2.65 x 80 cm. Schoenmagazijn H. v. d. Poll, Spoorstraat 109. Compleet weckstel met ke tel en 54 weckflessen, 1-pers. modern ledikant met spiraal en een zinken bad, alles nieuw 4 inmaakpotten. J. in 'tVelt- straat 58. Complete nieuwe badk.-in- stallatie. v. Limburg Stirum- straat 18. Een kinderwagen, crème. - Duinroosstraat 113. Keurig onderhouden kin derwagen f 42,50, gitaar met hoes f 35,in g. st. z. wrin ger f 12,50, motorband 19/325 f 3,en motorduo f 3.50. - Schagenstraat 85. j Huiskamer-ameublement, zeer solide. Te zien: Meid- straat 128. Twee 1-pers. ledikanten compleet met tafel en 2 stoe len, hutkoffer, bloemtafel, 2 fonde stoelen en electr. kachel Jan Blankenstraat 9. Eiken salontafeltje, - 2e Vroonstraat 30. Z. g. a. n. kinderwagen met bedje, prijs f 75.—. Kuy- perstraat 11. Na 5 uur. Twee kleine crapauds met steunen aan de rugzijde met opgave prijs. Br. onder nr 73, bur. van dit blad. Huis Joubertstraat met drie voor ons te kleine sl.kamers vraagt ruiling voor idem met royale slaapkamers. Br. ond. nr 86, bur. van dit blad. Huis, bevattende 2 kamers, 2 slaapkamers, grote keuken en closet, huur f 6,20, voor ander huis, huur tot f 7,50. Goversstraat 5. Huis, huur f6,40, voor gro ter, huur tot f 9,Geen Nieuw-Den Helder. Reiger straat 69. Aangeb. vrij hoekhuis, 2 ka mers, 3 slaapkamers, fl. zolder en schuur, omg. Prof. Blok- straat, voor éénkamerwoning met douche. Br. onder nr 84, bureau van dit blad. Wasserij Roovers, Ambon- straat 90, kan direct plaatsen een flinke jongen, 16 jr, voor bestel- en wasserij-werkzaam heden en een meisje 15 a 16 jaar voor de mangel. Net meisje zag zich gaarne 's middags in winkel of keu ken geplaatst. Br. onder nr 85, bureau van dit blad. Er kunnen enkele meisjes geplaatst worden om strijken of persen te leren. Goede ver dienste en nette werkkring. - Wasserij „Aurora", Breewa- terstraat 63-65, Tel, 2635. GRATIS ontvangt U l/2 Kilo zachte zeep bij 4 stukken Toiletzeep ÉEN GULDEN Zakken HUISHOUDZEEP, 10 stuks Zelfwerkend WASMIDDEL (prima kwaliteit) voor slechts l'/i kg. SODA voor 1 wafeldoekje, 3 rol KASTPAPIER, 1 werkborstel geblokt, groen, blauw, 1 pannenspons 65 ct rood 79 ct. En dan tracteert u op de heerlijke RONDELLO'S 6 stuks voor ZS ct. TH. NOOT, Julianadorp H. VEUL, Julianadorp G. K. DE BEURS, Reigerstraat 45 N. BLOM, 2e Vroonstraat 54 A. DE BRUIN, v. d. Duin v. Maasd.str. 3 P. DOP, Begoniastraat 26a P. RIJKERS, Schagenstraat 97 C. SCHOUTEN, Emmastraat 74 A. J. DE VRIES, Spoorstraat 72-74. Inderdaad, eindelijk is Uw wens vervuld: cr is nu een margarine die oneindig veel beter smaakt dan margarine tot nu toe. Voortaan maakt U de boterhammen smakelijker en gaat U fijner koken; Uw hele gezin gaat lekkerder eten, iedere dag. Want nu en morgen en altijd zult U de pakjes nieuwe Blue BancHotj Uw leverancier vinden; Blue Band, gemaakt volgens een geheel nieuwe bereidingswijze. In Nederland werd deze be reidingswijze gevondenin Nederland wordt ze het eerst toegepast. En U, Uw gezin, wij allemaal gaan ervan profiteren, ons leven lang. Zo ging het met duizenden huisvrouwen die Blue Band keurden nog vóór ze in de winkels te koop was. Zo gaat het met iederéén die Blue Band proeft, nu ze overal voorradig is. Dat zijn allen huisvrouwen zoals U, even critisch, even gevoelig voor smaak als het om margarine gaat. Is dat voor U niet een reden om Blue Band eens te proeven? Kom, haal morgen een paar pakjes; smeer de boterhammen met die nieuwe margarine; bak er mee, proef de jus die U ervan maakt. Na die proef zegt U heel eerlijk: ja, dit is werkelijk de smaak! Ja, ook de geur van Blue Band, wanneer ze in Uw pan smelt, is anders, veel lekkerder, dan die U tot nu toe van margarine kende. En zoals Blue Band geurt, zo smaakt alles wat U ermee bakt, braadt en kookt. U gaat lekkerder eten met Blue Band! Vitamine D zonneschijn-vitamine is onmisbaar voor U, Uw man, Uw kinderen, voor iedereen. U kunt er zeker van zijn, dat Blue Band U die geeft, volop, het hele jaar door. Dat is een grote geruststelling voor iedere huisvrouw en moeder Want zonneschijn- vitamine geeft meer weerstand. Zonneschijn-vita mine zorgt ér voor, dat Uw kinderen opgroeien tot stevige, gezonde meisjes en jongens. Nog een reden om Blue Band te nemen, morgen en altijd. Grote voedingswaarde, hoog vitamine-gehalte èn een smaak die totaal anders is dan die van margarine tot nu toe: deze 3 voortreffelijkheden samen kosten U 46 cent. 2D iOiX9.liO.Ji Uitsluitend voor zakenlieden Prijs-? 4 gedrukte regels, grote kop inbegrepen, 1.50 Elke regel meer 0.30, kopy minstens l dag tevoren voor metalen, lompen en oud-papier betaalt C. D. Hollander, Spoorgracht 14-15, tel. 3469 De grootste sortering tuin- artikelen vindt U natuurlijk weer bij Jan Govers, Koningstraat 66. Huurkoop. Geen vooruitbe taling. Lagere rente. Geen incasso, maar betaling aan de zaak. wekelijks of maan_ deljjks. Dit is Uw voordeel. B. Pulnbroek, Keizerstraat 53 - Tel. 3068 gaan jaren mee en 't scheelt in Uw porte- monnaie. Meubelhandel „José", Zuidstraat 4. Tel. 3069, Den Helder. naar iï. Fuinbroek. Speciaalzaak voor Philips- producten, Keizerstr. 53. Tel. 3068. Bij huurkoop geen vooruit betaling. Betalingen weke lijks of maandelijks aan de zaak. Rubber Corsetten zijn toch ceter! Verkrijgbaar bij Magazijn „De Ster", Spoorstraat 2628. installaties. J. v. Dam, Sluisdijkstr. 40. Tel. 2210. Haasdjjk maakt hem weer perfect! Spoorstraat 79. de accordeonnist-feestleider Jo Siesllng, Breezand. Tel. K 2232 no. 415. Wijnhandel. Californiestraat 3. Tel. 2626. Kélimwoi, Smyrnawol, Rits sluitingen alle maten. Het Kelimhuis, Keizerstraat 25. Tel. 3096. Ruime keuze langspeelpla ten, Verzending ook naar buiten. Joh. Strang. Julianapark 7 (bij 't Sta tion), Telefoon 2978. Gemakk. betaling. Directe aflevering. Overal te ont bieden. (Ook alle soorten gouden ringen). Firma M. Nerden, Juwe- ienhandel-Horlogerie, Nieu we Keizersgracht 116, Am sterdam-C. Tel. 50388. en Braunshaver, reeds voor 1.35 per week. Radio De Zeeuw, Keizerstr. 30 - Tel. 3055. en industrieolie. Bethiehem's Brandstof- fenhandel, Spoorweg-em placement, Polderweg. Tel. 2378. Noord-Holl. Edammer M kilo f 1.14, Noord-Holl. Edammer, Meikaas V2 ki lo f 1.48. Gouda volvet V2 kilo f 1.25. H. Jagersma, v. Galenstr. 62, tel. 2751. open doet, ruikt U het reeds, dat is verse aller hande met roomboter ver werkt, per half pond f 0.80. Meer dan 20 soor ten. Crones Bakkerij, Huygensstraat 17-19. Doe thans 2 maal zo lang met Uw kleding. Ga over tot het keren. Uiterst lage prijzen. Mantels en jassen vanaf f 20.—, costuums 2- delig, vanaf f 35.uni formen marine, tuniek en pantalon, laken, vanaf f 25—, kamgaren f 30.—, afzonderlijk de jekker f 20—, pantalon f 7.50. Ook reparaties. Door mij gekeerd is het als nieuw, v. d. Vaart, Goudsbloemstr. I. Wikkelinrichtingf^an moto ren, dynamo's, lastrafo's, betontrillers. Inkoop, ver koop, verhuur. C. A. den Otter, Binnenhaven 19-20, tel. 3289 2e hands boeken, Wis-, natuurkunde, techn., we- tensch., Lat., Gr., Hebr., gramatica, Hist. gesch., med. en chemie. Ned., Eng. Fr. en Duitse romans en vele andere werken. Ie Vroonstraat 21. kan óók netjes zijn. Ga naar Werner Crone, Koningstraat 29. is de lichte gang van een R.S. Stokvisrijwiel. Beta ling 3.50 per week. Diver se fraaie modellen. Fa. Moree, Sluisdijkstr. hoek Ruyghweg. afwasbare huiskamerlamp met trekpendel 18.25. S. Schcllinger, v. Galenstraat 48. per V2 kg f 0.52. J. J. v. d. Plaat, Spoorstraat 53, Tel. 2674 harken met steel v.a. 1.25, heggenscharen v.a. 3.50, spaden v.a. 4.50, 60 soorten kippengaas v.a. 15 ct p. mtr. J. M. Glotze, Keizerstr. 15 van Uw artikel bereikt U slechts met een gegaran deerde huis-aan-huis be stelling uwer folders door Kramers Bestel Centrum Telefoon 3779. beter dan kunstmest. Ver betert de structuur van Uw grond. 3.75 per 25 kg, voldoende voor 40 m2. Zaanhandel Koorn, Keizerstr. 55, Den Helder. gele en rode Eerstelingen, blauwe en gele Eigenhei mers, Noordelingen, Liber- tas, elk kwantum. Kunst mest in alle soorten. Zaadhandel Koorn, Keizerstr. 55, Den Helder. of gezellig avondje? Trac- teer Uw visite dan eens op onze heerlijke grote sprit sen of jodekoeken. Succes verzekerd! Klopper, Koningstr. 76 Harken met steel v.a. 1.33, Schoppen met steel v.a. 1.75 en voor -de schoon maak Bezems 95 ct, Werk- boenders 15 ct, Zeemlap pen v.a. 1.75. A. Brakhoven, Ruyghweg 5, Tel. 2158.

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 8