AANBESTEDING 1861. IlËLDERSCilË en NEliWEDIEPER COliRA\T. ZONDAG 21 APRIL. SCHEEPVAART Noordhollandsch Kanaal. bij enkele inschrijving, 1TIE "J 77 S IJ D 11T C-31T. NEGENTIENDE JAARGANG. Wordt uitgegeven op Zondag en Donderdag door den Boekh. G. BAKKER Bz., te Nieuivediep Abonnementsprijs per kwartaal f 1.30 Franco per post«1.50 Enkele nommers«0.10 Men abonneert zich bij alle boekhandelaars en post directeuren. ADVERTENTIES worden aangenomen tot Zatur- dag en Woensdag middag 12 uur. Prijs van 1 tot 4 regels is f0.60. Voor iederen regel meer f0.15. Zegelregt voor eike plaatsing f 0.35. Buitengewoon groote letters, naar mate der ruimte, die zij beslaan. Brieven en stukken franco aan den Uitgever OP HET De Commissaris des Konings in de provincie Noordholland berigt aan de belanghebbenden dal de schutting door de groote opening van de WiUemsluis, ter zake van bet verwisselen van Sluisdeuren, tusschen den 24n en 50n April aanslaande, eenige stremming zal ondervinden; zullende bet doorschuiten evenwel plaats hebben voor zoo veel de werkzaamheden dit zullen toelaten. Haarlem 15 April 1861. De Commissaris des Konings voornoemd, EOËLL. op Donderdag den 2den Mei 1S61, des namiddags ten half drie ure, aan het lokaal van het Provinciaal Bestuur van Noordholland te Haarlem, van: 1 Het planten van stroo en helm en het stellen van rietschuttingen op de duinen van het eiland Texel en van den vasten wal van Noordhollandin den zomer en het najaar van 1861 en het voorjaar van 1862, in drie perceelen. 2°. Het leveren van brik, zet- en stortsteen en het doen van bestortingen tot onderhoud en verbete ring der Heldersche Zeewering, in twee perceelen. 3". Het tweejarig onderhoud van den provincialen zee dijk te Petten, met de daarvóór gelegen hoofden, paalwerken, enz., van lo. Mei 1861 tot lo Mei 1863. De bestekken zijn, tegen betaling van 10 Cents per exem- 1 plaar, te verkrijgen aan de provinciale Griffie van Noordholland te Haarlemaan het bureau van Buitenlandsche Paspoorten, te Amsterdam', en bij den provincialen opzigter van den Wa terstaat C. van der Sterr, aan den Helder. De aanwijzing in loco van het laatstgenoemde werk zal plaat® hebben op Zaturdag den 27sten April 1861, des middags ten twaalf ure. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij den Ingenieur van den Waterstaat J. F. IV, Conrad te Alkmaar. HELDER en NIEUWEDIEP 20 April 1861. Wij vestigen de aandacht van onze lezers op de hierachter voorkomende advertentie, waarbij eenc opvoering van het stuL Het huur- en verhuurkantoor van Onzin en Comp. wordt aangekondigd. De heer van Lier heeft met de opvoering van dit stuk te Amsterdam veel genoegen gegeven, de aandacht is in de jongste dagen ook door talrijke brochures op Onzin ge vcstigd, waarom wij niet zonder reden verwachten, dat het lokaal Tivoli dien avond eivol zal zijn, ten einde dat belang wekkende stuk te zien voordragen. De poging van den directeur, om ook alhier dat fraaije tooncelstuk voortedragen, verdient een algemccne ondersteuning! Z. M. fregat met stoomvermogen Admiraal Evertsen is eergisteren van de reede alhier in de haven gekomen. Men meldt uit Helievoetsluis 16 April: Eerstdaags zal Zr. Ms. brik de Lynx van hjfr worden getransporteerd naar Rotterdam, ten einde de brik de Arend te vervangen als kost - schip. Den loden dezer zijn de laatsten der noodlijdenden, uit Zall-Bommel, naar hunne woonplaatsen vertrokken, met uitzon dering van eeuige zieken en eene kraamvrouw. Naar men verneemt, heeft Z. E. de commissaris des Konings in de provincie Zuidholland bepaald, dat de trekking

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1861 | | pagina 1