epn fapnalfan tftkftt te wlll#i behnnfafan, wtófl spreker, zou zeker een zeer geschikte tekst voor zijn onderwerp geweest zijn de woorden uit den brief aan de Hebreen: „Laat ons onze onderlinge bijeenkomsten niet nalaten.* Na het nut en het groote gewicht van bede stonden, d. w. z. samenkomsten voor het gebed, te hebben betoogd, eindigde spreker met gebed, waarna de voorzitter, ds. Verhoeff, van Utrecht, de gemeente verzocht te zingen Gezang 436„Och, dat aller menschen tongen...." Met het uitspreken van den gebruikelijken zegen door ds. Verhoeff eidigde de samenkomst. (U. D.) Jl. Woensdag morgen ten lü ure werd de vergade ring van moderne theologen in Maison Stroucken te Am sterdam voortgezet. De voorzitter bracht hulde aan de nagedachtenis van Ch. Busken Huet, waarna aan de orde werd gesteld het derde punt van den agendade opleiding der aanstaande predikanten aan onze Universiteiten. De referent, prof. H. Oort, had zijne denkbeelden in de volgende stellingen samengevat: 1. Deze opleiding is in sommige opzichten ondoelmatig als meer gericht op de vorming van geleerden, dan van evangeliedienaars. 2. De gebreken van het thans heerschend stelsel zijn moeielijk weg te nemen, omdat wetenschappelijke vorming der aanstaande predikanten hoogst wensehelijk is. 3. Tot verbetering is vooral aan te bevelen het inrichten van gelegenheden, waarbij professoren en studenten samen werken, gepaard aan zeer sterke vermindering der open bare lessen. Over dit onderwerp ontstond een belangrijk debat, waaraan door de hecren prof. Van Bell, dr. Slotenmaker, prof. Knappert en Hugenholtz jr. werd deelgenomen. Na de pauze werd mededeeling gedaan van de samen stelling van het moderamen, waartoe verkozen zijn de heeren prof. Van Bell, J. J. Van Hille en J. H. Maronier. Alsnu kwam aan de orde het 1ste punt van den agenda, over „den Allgemeinen Evangelisch-Protestantischen Messions- Verein* en de zending. De referent, de heer J. C. Schagen van Zoelen, hield over dit onderwerp eene uitvoerige rede, die waarschijnlijk door den spreker, op verzoek van de vergadering, eerlang in druk zal gegeven worden. De heeren Wiersma, oud-zendeling, prof. Knappert en ds. M. A. Rovers gaven nog eenige toelichtingen en stelden den spreker eenige vragen, die door deze werden beant woord. Ten slotte kreeg prof. Knappert het woord ter inleiding van het laatste vraagstuk: „over den kerkelijden strijd in Amsterdam." Hij ontwikkelde de volgende stellingen: 1. Het oordeel over den kerkdijken strijd te Amsterdam is door de omstandigheden, waaronder hij plaats vond, zeer bemoeilijkt. Om dien goed te begrijpen, moet men onder scheid maken tusschen de verwijderde en de naaste oorzaak. 2. De kerkelijke strijd te Amsterdam is in den grond een uitvloeisel van het streven om kerkdijke leertucht toe te passen. De onmiddellijke oorzaak van dien strijd ligt echter in de poging om het beheer van de kerkelijke goederen uit de handen van vertegenwoordigers der gemeente in die van leden eener enkele partij over te brengen. Hierin schuilt een groot gevaar voor de Ned. Herv. kerk. De strijd gaat nu over de vraag: vóór of tegen de Ned. Herv. kerk. 3. Met het karakter van den strijd is ook de partijver houding geheel gewijzigd. Deze stellingen gaven aanleiding tot een kort debat tusschen den inleider, den heer Van den Berg en prof. Tiele, waarna prof. Knappert kort repliceerde en de vergadering werd gesloten. De bevolking des Rijks is in 1885 toegenomen met 29,620 mannen en 28,120 vrouwen, te zamen 57,74ü. De bevolking bedroeg op 1 Januari jl. 4,336,012. Te Scheveningen is overleden de heer Erangois Pollen, de bekende natuur-onderzoeker. Een student te Groningen is jl. Woensdag veroor deeld tot f 100 boete, subsidiair 15 dagen gevangenisstraf, wegens het ontvreemden van onderscheidene belknoppen en een spionspiegeltje, dat men vergeten had in te nemen. Vergadering der Centrale Kiesvereeniging in het hoofdkiesdistrict Schagsn, gehouden den 6 Mei 1886, in het lokaal van den heer C KOS Pz., te Schagen. t) Voorzitter de heer B. G. De Vries van Heijst. Bij de opening der vergadering wordt door den Vice- Voorzitter medegedeeld, dat de Voorzitter, de lieer mr. A. P. Do Lange, door bezigheden verhinderd is deze bijeenkomst bij te wonen. Na de lezing en goedkeuring der notulen, ontvangt de ver gadering mededeeling van een aantal ingekomen stukken, als reen 3tal inmiddels reeds beantwoorde brieven van 'c Bestuur der Liberale Unie; eene brochure over de Atjch-aangelegenheiien en eene uitnoodiging van 't Bestuur der Kiesvereeniging „Burger plicht" te Rotterdam, om een adbaesie-adres in te zenden bij de Vertegenwoordiging en bij de Regeering, ten eir.de op krachtige maatregelen in zake Atjeh aan te dringen. Op voorstc-l van 't Bestuur, wordt besloten aan deze uitnoodiging geen gevolg te geven en de missive eenvoudig voor kennisgeving aan te nemen, 't Bestuur deelde als zijne meening mede, dat de zaak, in't adres besproken, veel te ingewikkeld is en ook niet ligt op den weg van deze Vereeniging. Aan de orde wordt nu gesteld de behnnde- ling van 't Concept-Reglement, door eene Commissie van 7 leden ontworpen en ingediend. Door bijzondere omstandigheden is echter slechts de kleinste helft der leden van die Commissie in de vergadering aanwezig en na eenige discussie wordt, op voorstel van den heer Van der Hoeven, met 16 tegen 3 stemmen besloten, de behandeling van dit en van de overige punten van den agenda te verdagen tot eene eerstdaags uit te schrijven bijeenkomst. „Nu, in 's hemels naam, laat de geheele bent dan maar binnen!" riep Eberhard. De jonge man liet zich dit geen twee maal zeggen en zette de deur wgd open. Al de wachtenden stroomden naar binnen en de dokier was eensklaps het middel punt van do zoo verafschuwde demonstratie. Met een merkwaardige en ongeloofelijke zachtmoedigheid onder wierp hij zich daaraan. Hij snauwde noch Sebastiaan, noch Vinzenz af, toen ze hem hun dank betuigden, liet de zes broertjes en zusjes van Wastl één voor één zeggen hoe ze heetten, en hield zich zelfs bedaard, toen de herbergier hem met een ann- spraak overviel. Bij deze gelegenheid zou Wastl echter den dokter van den arm worden genomenmaar het scheen den knaap daar te bevallen; hg stribbelde tegen en behield zijn plaats. „Laat het kind maar zitten!" zeide Eberhard. „Hij heeft de eerste aanspraak gehouden en er die best afgehrAcht. Steek nu maar van wal, hospes!" En de hospes stak van wal en was verbaasd over zgn eigen welsprekendheid. (Slot volgt.) DpAT ppn fa* fafan wordt fa woryph giftnft, fa* (He rwg/vVriry» op Donderdag 20 dezer te Schagen zal plaats hebben, 't Wordt eohler, ook met hc-t oog op de behandeling van zaken betreffende de Liberale Unie, aan 't Bestuur overgelaten, die bijeenkomst in den loop dezer mnand uit te schrijven. Door den heer Brechaart Sr. wordt de wenschelijkheid bepleit, dat tot de beide afgevaardigden van dir district ter Tweede Kamer de vraag worde gericht, hoe zij denken over eenige vraagstukken, die op 't oogenblik den staatkundigen toestand behcersehen. Spreker zou het zells wensehelijk vinden, als 't kon, dat die beide afgevaardigden in de vergadering der Cmtrnlc Kiesver eeniging tegenwoordig waren om hun gevoelen den kiezers duidelijk cn onomwonden mede te deelcn. Tegen dit denkbeeld worden door den heer Cohen Smart en door den Voorzitter bezwaren geopperd, en wordt o. n. aangevoerd, dat de volgende bijeenkomst zeker voor een groot deel gcwjjd zal zijn aan de behandeling van 't Concept-Reglement, terwijl ook de meening wordt geuit, dat het meer gewenscht is te achten, liet gevoelen onzer afgevaardigden te weten, bijaldien er te eeniger tijd eene Kamer-ontbinding mocht plaats hebben. De discussie eindigt met het aannemen van een voorstel des heeren Kloeke, inhoudende, dat, vanwege het Bestuur, tegen de volgende vergadering de vraag tot de beide afgevaardigden zal worden gericht om hun gevoelen te vernemen over kiesbevoegd heid, terwijl dan door hel Bestuur de in te komen antwoorden aan de ver.adcring zullen worden medegedeeld. Op dit voorstel werd door den heer Cohen Stuart een amendement voorgesteld, de strekking hebbende om bg de bedoelde correspondentie met de afgevaardigden te voegen een extract uit de notulen van de vorige vergadering der Kiesvereeniging, waarin sprake is van 't geen deze Vereeniging over kiesbevoegdheid denkt, blijkens hare meening over de voorstellen der Liberale Unie. Dit araendement werd verworpen. De vergadering werd door den Voorzitter voor gesloten verklaard. t) In ons vorig nommer deelden we in hoofdzaak het verslag van deze vergadering reeds als telegrafisch bericht mede. Bultenlana. De heer Gladstone deelde gisteren avond in liet Engolsche Lagerhuis mede, dat hij uit Atiiene nog slechts onvolledig bericht had omtrent Griekenland's antwoord, hetwelk echter onbevredigend geacht moest worden De Britsche, Duitsche, Oostenrijksch-Hongaarsche en Italiaansche gezant hadden Athene reeds verlaten. Uit Chicngo wordt dd. 6 dezer gemeld: ,,Er heerscht thans rust en het vertrouwen herleeft. Eene poging tot brandstichting is heden morgen ontdekt in eene bergplaats van hout, waar eene doos met. ontplof- baie stuffen werd gevonden. Het kruis, door Keizer Wilhelm van Duitsrhland aan den Paus aangeboden, is 12 bij 9 centimeter groot en met 't handvntsel 16 centimeter lang Het is geheel van goud, prachtig geciseleerd, en met kolossale brillanten en robijnen bezet. In het midden bevindt zich een afbeelding van den Christus, door een stralenkrans van diamanten omgeven. liet handvntsel bestaat uit twee elkander de hand reikende engelen. De keten, geheel van goud, is een meter lang. In het noorden van Oostenrijk viel dezer dagen veel sneeuw; te Weenen is het zeer koud, hagel en sneeuw wisselen elkander af. Jl. Maandag avond kwam een welgekleed 66jarig grijsaard met twee, volgens anderen drie jonge vrouwen in een restaurant aan den Beileville-boulevard te Parijs soupeeren. Na omstreeks een uur hoorde men in liet vertrek, waarin het gezelschap zich bevond, vijf revolver schoten, en toen met behulp van de politie de deur was opengebroken, vond men twee der vrouwen geheel bebloed en als levenloos onder de tafel liggen, de ééne met een revolverkogel in den rug, de andere in den buik. aan den arm en aan den schouder gekwetst, geen van beiden in staat om een w :onl uit te brengen. Zij heetten, blijkens de papieren, die ze bij zich hadden, Johanna Cherrier en Matbilde Bercourt, zes- en twee-en-twiutig jaar ou l. De grijsaard was langs eene achtertrap gevlucht en niet te vinden. Een uur later gaf hij echter zich zelf aan en zeide, Pieter Benaïs te heeten, fabrikant van smeltkroezen. Hij verklaarde den volgende» dag, toen hij eerst tot zich zeiven kwam, dat hij veel gedronken had en reeds lang verbitterd was op Matbilde, zijne bijzit, die hem bedroog. In plaats van hem neer te zetten, hadden de vrouwen hem gesard en „zelfs belet champagne te drinken." In woede ontstoken, ha I hij yop den hoop" geschoten. Benaïs is in het volle bezit zijner geestvermogens. Johanna Cherrier alleen verkeert in levensgevaar. Wat er van de niet genoemde derde vrouw geworden is, blijkt niet. Benoemingen., enz. Tot rechter in de Arrondissements-rechtbank te Alkmaar is benoemd de lieer mr. M. J. E. Viruly Verbrugge, thans substi tuut griffier bg de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam. Vi^otLtoerionten. Tnch:ig korders cn beugers brachten jl. Dinsdag 15 tot 180 groote tongen, 20 lot 200 kleine en middelbare idem, 9 tarbotten, 18 tot 40 roggen en 60 tot 200 schelvisschen ter afslag; groote tong gold 40 k 50, kleine en middelbare idem 10 a 20 cents, tarbot f 8.50 k 9.—, rog 65 a 72 cents per stuk, en schelvisch t 14.50 a 15.— 't honderd. Van Wieringen en door trekkers werd 20 tal geep aangevoerd, die tegen f21 tot 19 per tal werd afgeslagen. Drie last (150 tal) haring werd ondershands verkocht. Zeven-en-vijftig korders en beugers brachten jl. Woensdag 100 tot 300 schelvisschen, 2 tot 1" kabeljauwen, 10 tot 50 roggen, 15 tot 800 gr< otc, 60 tot 360 kleine tongen, 2 tarbotten en 1 tot 7 mandjes kleine schol ter afslag; schelvisch gold f 10 't honderd, kabeljauw f 1.15 h 1 55, rog 48 a 47 cents, groote tong 40 a 50 cents, kleine idem 8 a 20 ceuts, tarbot 1 8.50 per stuk en kleine schol f 3.20 per mandje. Door trekkersbooten werd 86 tal geep aangebracht, welke tegen f 20.50 per tal werd afgeslagen. Zes-en-zcventig korders en beugers brachten Donderdag 40 tot 250 groote, 50 tot 440 kleine tongen, 1 tot 8 mandjes kleine schol, 60 tot 150 schelvisschen, 10 ;ot 100 roggen en één zalm ter afslag; groote tong gold 40 il 50 cents, kleine idem 10 it 20 cents per stuk, kleine schol f 3.10 por mandje, schelvisch f 9.50 f 10.50 't honderd, rog 35 k 55 cents per stuk en de zalm f 20.50. Burgorlijlie Stand Gemeente HELDER, van Donderdag tot Zaterdag. Ondertrouwd: J. Gouwenberg, voerman, en J. C. Moorman. J. De Klerk, metselaar, en Al. Oostendorp. C. Oostbaan, zeeman, en J. Griek. J. E. Van Uintc, broodbakker, en A. Witsenburg. Gehuwd: Geene. Bevallen: M. llankes, geb. De Beer, Z. A. De Graaff, geb. Schaal, Z. C. C. Kroonstuiver, geb. Schook, Z. A. Smit, geb. Kok, Z. Overleden: J. C. Van Amerongen, 8 maanden. Gpmppntp WiuhINGEN, ton 1 tot Sp April, OndertrouwdCornelis Mulder en Pietcrtje Mostert. Dir Mulder on Haartje Nd. Mostert. Reger Tgsen en Trgntje Kegze: Dirk Bais en Aatje Vermeulen. Gehuwd: Jan Jb. Lont en Geertje Ruiter. Cornelis Mulde en Pietcrtje Mostert. Dirk Mulder en Manrtje Nd. Moster Rvijor Tijsen en Trgntje Kcijzer. Dirk Bais en Antje Vei meulen. Geboren: Hendrika, dochter van W. Blok en J. II. Kok Jacob. zoon van C. Jbz. Kool en Antje Evers. Trgntje, dochte vnn L. De Hnan en Antje Pruimcboom. Jan, zoon van A Bakker en Anije Halfwceg. Catbarina Theodora, dochter vai P. Muis en Johanna Grootcwal. Overleden: Jacob Iveijzer, 64 jaren, echtgenoot van Aafj| Broei. Cornelis Kool, 79 jaren, echtgenoot van Maartje Tgsep Grietje Wagender, 77 jaren, echtgenooto van wglen Dirk Vauduiq Manrtje Smit, 38 jaren, echtgenoote van Jan De Haan. Dieu- wertje Klein, 79 jaren, echtgenoote van wijlen Lourens Smit Cathnrina Johanna Tool, 19 jaren, dochter van J. Tool et echtgenoote. Gemeente SINT-MAARTEN, van 1 tot 30 April. Ondertrouwd: Pieter Levendig en Geertje Stam. Klaas Qual en Trijntje Groenveld. Gehuwd: Pieter Levendig, jonkman, 25 jaren, en Geertji Stam, jongedoehter, 21 jaren, wonende te Warraenhuizen. GeborenCornelis, zoon van Cornelis Mars en Aai je Koorn Pieter, zoon van Dirk Boontjes en Manrtje Francis. Overleden2 als levenloos aangegeven kinderen van het vrou welijk geslacht vnn Maarije Zomerdijk, echtgenoote van Willen Filmer. Dirk De Geus, 56 jaren, echtgenoot van Maartje Klink hamer. Gemeente OUDE-NIEDORP, van 1 tot 30 April. Ondertrouwd en Gehuwd: Dirk De Boer cn Maartje Haring huizen. Hendrik Kuiler en Aalje Haringbuizen. Geboren: Simon, zoon van Jan Broersen cn Trijntje Schilder. Jacob, zoon van Jacob Stoop on Aaltje Jonker. Trijntje, dochte: van Jan Wiering en Netltjc Kraakman. Aaltje, dochter vai Michicl Bijwaard en Geertje Kok. Gerrit, zoon van Corneli Butter en Trijntje Kooij. Maria Cathnrina, dochter van Willen Bakker en Elizabeth Wezel. Overleden: Alarihn Slijgers, dochter van Frcdrik Hcrmanus Stijgers en Aafje Veldman, 25 jaren. Everardus Mach tel, zoob vau Klaas Mnchtel en Anna Van Leeuwen, 11 weken. Gemeente WINKEL, van 1 tot 30 April. Gndertrouwd: Klaas Hegmans, weduwnaar van Maartje Dekker, eerder weduwnaar van Trgntje Schagen, en Trijntje Boerdgk, weduwe vnn Ilermanus Ilcijmans. Jan Nieuwpoort, jonkman, en Jannetje AmeD, jongedoehter. Willem Mul, jonk man, en Trijntje Koeten, jongedoehter. Reindert Kuiper, jonkman, en Grietje Knevel, jongedoehter. Gerrit Leijen, jonkman, et Trijntje Haringhuizen, jongedoehter. Gehuwd: Pieter Siins, weduwnaar van Maartje Veen, en Grietje Brouwer, weduwe van Pieter Bghouwer. Klaas Hegmans, weduwnaar van Maarije Di kker, eerder weduwnaar van Trijntje Schagen, en Trijntje Boer.tijk, weduwe van Hermnnus Hegmans. Geboren: Antje, dochter van Pieter Peetoom en Murijlje Visser. Neeltje, dochter van Klaas Breebaart en Maartje Stins. Jan, znon van Gerrit Krap en Neeltje Keetman. Floris, zoon van Abraham Cliristiann Muller en Jannetje Korver. Overleden: Jantje Klaver, weduwe van Christiaan Dekker, eerder weduwe van Ililbrand Kolles, 84 jaren Jan Rezelman, echtgenoot van Christina Kaan, 35 jaren. Neeltje Koeten, dochter van Cornelis Koeten en Maartje Vlam, 4 maanden. Doodgeboren zoon van Pieter Port-"ijs en Trijntje Brouwer. Trijntje Brouwer, echtgenoote van Pieter Portegijs, 44 jaren. Klaas Zeilemaker, ongehuwd, zoon van Simon Zeilemaker en Marijrje Vel, btiden overleden, 24 jaren. Pieter Brinkman, liedjeszanger, woonplaats waarschijnlijk Rotterdam, omstreeks 60 jaren. Gemeente BARSINGERHORN, van 1 tot 30 April. OndertrouwdSijvert Rentenaar, jonkman, 25 jaren, en Neeltje Schouw, jongedoehter, 19 jaren. Ariu Goedhart, jonkman, 23 jaren, en Trijntje Veltum, jongedoehter, 28 jaren. Corneli* Van der Oert, jonkman, 24 jaren, cn Antje Swang,jongedoehter, 23 jaren. Cornelis Van der Molen, jonkman, 21 jaren, en Ile-nderica Voorihuijsen, jongedoehter, 25 jaren. Klaas Brouwer, jonkman, 26 jaren, en Pietertje Wagemaker, jongedoehter, 21 jaren. Cornelis Mantel, jonkman, 21 jaren, en Geertje Wage- maker, jongedoehter, 20 jaren. Dirk Semeins, gescheiden echt genoot van Dieuwerije Schuijt, 27 jnren, en N.elrje Smit, jonge doehter, 24 jaren. Jan Broersen, jonkman, 22 jaren, en Brcgtje Bakker, jongedoehter, 23 jaren. Aldert Kamp, weduwnaar van, Jannetje Peetoom, 42 jaren, en Maatje Souiiis, jongedoehter, 84 jaren. Gehuwd: Aric Goedhart, jonkman, 23 jaren, en Trijntje Velium, jongedoehter, 28 jaren. Sijvert Rentenaar, jonkman: 25 jaren, en Neeltje Schouw, jongedcchter, 19 jaren. Geboren: Aaltje, dochter van Jan Bood en Aaltje Fok. Hen drika Berthn, dochter van Isaae David Werkendam en Klaartje Schager. Jacob Simon, zoon van Jacob Kuiper en Grietje Stuurman. German, zoon van Willem Van der Klooster en Anna Margaretha Kraak.- Overleden: Pieter Beers, zoon vnn Pieter Beera en Hester, Keg/.er, 7 maanden. Jan Ploeger, 22 jnren. Geertje Zeeman, weduwe van Willem Hom, 75 jnren. Lena De Graaf, 6 jaren,, en Louis De Graal, 4 jaren, dochter en zoon van Cornelis De Graaff (overleden) en Bartje Tamis. Gemcc-nte HARINGKARSPEL, van 1 tot 30 April. Ondi rrrouwdJacob Berkhout, jonkman, 22 jaren, wonende te Oudknrspel, en Dieuwertje Kuiper, jongedoehter, 21 jaren. Lourens Van der Oord, jonkman, 24 jnren, cn Dieuwertje Breed, jongedoehter, 24 jnren. Arie Komen, weduwnaar van Grietje Van Dijk, 32 jaren, wonende te Heer-Hugowaard, en Antje Kwens, weduwe van Pieter Stoop, 36 jaren. Jakob Koog, weduwnaar van Aalje Diepsmeer, 25 jaren, wonende te Zgpe, en Jannetje Koning, jongedoehter, 21 jaren. Hendricus Bleeker,, jonkman, 24 jaren, wonende te Sint-Maarten, en Maria Hoogeboom,1 jongedoehter, 25 jaren. Gehuwd: Maarten van Twngver, jonkman, 26 jaren, en Neeltje Kuiper, jougedochter, 22 jaren, wonende te Schagen. Hendrik Berkhouwer, weduwnaar van Maartje Borat, 41 jaren, en Antje De Moor, weduwe van Pieter Plevier, 31 jaren. Jan Veter, jonkman, 27 jaren, en Jannetje Bras, jongedoehter, 24 jaren. Dirk Gelder, jonkman, 23 jaren, wonende te Oude-Niedorp, en Jannetje Dekker, jongedoehter, 19 jaren. Cornelis Bleeker, jonkman, 26 jaren, en Aagje Groen, jongedoehter, 25 jaren. Pi'ter Zut, jonkman, 25 jaren, en Geertje Spil, jongedoehter, 24 jaren. Geboren: Maartje, dochter van Freek Hink en Trgntje Com mandeur. Margtje, dochU-r van Reger Klaver en Sgtje Nannes. Pieter, zoon vnn Tennis De Jong en Manrtje Kroon. Aagjo, dochter van Jan Stoop en Antje Zut. Pieter, zoon van Jan Bruin en Geerije Volkers. Jan, zoon van Arie Blokdgk en Maria Sieriks. Neeltje en Elizabeth, dochters van Jan Hoek en Antje Bijpost. Jan, zoon van Jan Stoop en Neelje Van der Berg. Pieter, zoon van Klaas Manneveld en Immetje Doorn. Overleden: Grieijc Kok, echtgenoote van Jacob Agcnant, 28 jaren. Elizabeth Hoek, 2 dagen. Neeltje Hoek, 3 dagen. Een als levenloos aangegove kind van Klaas Korver en Celina Timmer. Gemeente NOORDSCHARWOUDE, van 1 tot 80 April. Ondertrouwd: E. Vlug, jonkman, 23 jaren en T. Swager, jongedoehter, 28 jaren. GehuwdGeene.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1886 | | pagina 2