Centraal Kleedermagazijn EERSTDAAGS OPENING van het Specialiteit in Moderne HEEREN- en KINDER- KLEEDINGSTUKKEN. Hr. Ms. instructie-korvet «Nautilus" heeft jl. Vrijdag het droge dok te Hellevoetsluis verlaten en ligt nu in de Imiteumarinehaven, om naar het Haringvliet te gaan voor de oefeningstochten binnengaats. Hr. Ms. schroefstoomschip 4de kl. «Bonaire", ouder bevel van den kapt.-luit. ter zee H. Schot- borgk, wordt binnen enkele dagen uit Suriname alhier terugverwacht. De luit. ter zee 1ste kl. T. M. Van Gelsdorp wordt belast met het beheer over het visch-torpe do-atelier te Hellevoetsluis. De luit. ter zee lste kl. J. A. Kloek heeft jl. Zaterdag liet hevel aanvaard over Hr. Ms. stoom- ri vier vaartuig «Merva", welk vaartuig in de volgende maand een oefcningstocht zal houden op de boven- rivieren. Van de inet 1 Mei overgeplaatste hoofdofficieren der artilh-rie komen of blijven in garnizoende luit.-koloncl Soheltus als hoofd der Visie afd. van het departement van Oorlogde luit -kolonel Van Hasselt als commandant der pantserfort-artillerie de majoor In de Betou als commandant van het detachement van het 4de rcg. vest.-art.de ma joor Meijen, toegevoegd aan den commandant der vest.-art., en de majoor Wcstlioff, toegevoegd aan den inspecteur der artillerie, allen te Amsterdam te Breda de luit.-kolonel Moorrees, als lste officier bij de Milit. Academie; alhier de luit.-kolonel Krantz, bij het 4de rcg. vest.-art., thans lste offi cier hy de Milit. Academie. Onverwacht ontsliep in den vroegen morgen van gisteren te 's Gravenhage de gepeusionneerde nee- admiraal, de heer J. W. Binkes, een vlagofficier, die gedurende zijn eervolle loopbaan aan het land en aan het hoofd van den staat gewichtige diensten heeft bewezen. Deze bijna 63-jarige officier die den 13den Mei 1828 te Bolsward werd geboren was rid der van de Militaire Willemsorde 8de kl., komman- deur van de orde van den Ned. Leeuw, Grootkruis van de orde van de Eikenkroon, kommandeur van de orde van den Gouden Leeuw van Nassau, ter wijl vele audere ridderteekenen zijn borst versierden. Landbouw en Veeteelt. Hoogkarspel. De oprichters der kaasfabriek, vijf ondernemende veehouders alhier, hebben aan vankelijk zeer bevredigende uitkomsten verkregen van hunne machinale kaasbereiding. In den regel toch bedongen zij op de markt zeer goede prijzen voor hunne producten, zoodat hun fabrikaat in dit opzicht wel knn concurreeren met de kaas die op de gewone manier wordt vervaardigd. Ook zonden dezen winter reeds een zestal hoeren hunne melk naar de fabriek. In Aug. 1890 begonnen met de melkopbrengst van 76 koeien, bewerkt zij tegen woordig de melk van 154 koeien, waardoor de ondernemers zich genoodzaakt zien enkele toestellen te vergrooten. Vooral 's winters, als de hoeveelheid melk in de meeste boerderijen sterk vermindert, geeft samen werking een groot gerief en voordeel voor de kaas bereiding. Jl. Zondagavond is te Kwadijk in eeue verga dering van veehouders besloten tot het oprichten van een onderling veefonds. De uitkeering is vast gesteld tegen twee-derde van de waarde het af gekeurde of gestorven rund is ten voordeele van hel fonds. Tot directeur is benoemd de heer W. Zijp, gemeente-ontvanger te Kwadijk. Door de afdceling Bennebroek en Vogelenzang van de Algemeene Vereeniging voor bloembollen cultuur zul van 18 Maart tot en met 1 April te Bennebroek eene tentoonstelling gehouden worden, hoofdzakelijk van bloemen, van bol- en knolge wassen. De deelneming is blijkens de toegezegde inzen dingen aauzienlijk en de tentoonstelling belooft zeer aanzienlijk te zijn. De geruchten omtrent de schade, door de strenge vorst van den jongsten winter aan de bollen toege bracht, zyn zeer overdreven en voorbarig. Over die schade welke natuurlijk niet uitge bleven zijn kan zal eerst geoordeeld worden in het begin der maand Mei, wanneer uit de meer of minder krachtige ontwikkeling der planten kan blijken of de gewassen veel geleden hebben of niet. Het Oosten. Groot opzien in diplomatieke kringen baart het bevel, door de Italiaansche Regeering gegeven aan haar diplomatieken agent te Sofia, om geen persoonlijke betrekkingen met Prins Ferdinand meer te onderhouden. Dit wijst op een geheele omkeering in de Oostersche poli tiek, in afwijking van die der bondgenooten Duitschland en Oostenrijk. Gemengd nieuws. Toen jl. Maandagmiddag te Hulst de land bouwer Putters met zijn zoon per rijtuig huis waarts keerde, geraakte hun paard, dat waar schijnlijk bang werd voor een goederentrein, op hol en sprong over den afsluitboom van de halte „De kijkuit", van de spoorlijn Mechelen-Temeuzen, op het oogenblik, dat de goederentrein op die plaats passeerde. Het rijtuig werd stukgeslagen en de beide mannen werden vreeselijk verminkt onder den trein weggehaald. Van beide onge- lukkigen waren de beenen afgeredeneen van hen is kort daarop overleden. - De Weener correspondent der «N. R. Ct." herinnert een vermakelijk voorval uit bet leven vau den overleden Koning Kalakaua I van Hawaï-Sand- wich. Z. M. wenschte bij zijn laatste bezoek aan Wcencn den vroolijken kant van de Europecschc beschaving te leeren kennen en begaf zich daartoe niet een lieer van zijn gevolg naar een danshuis in den Prater, waar bij in een loge het schouwspel gadesloeg.. In den beginne bleef Knlnkana rustig zitten maar loon het vrij gemengdedamespnblick van zijne aanwezigheid de lucht kreeg, ontbrak het niet aan pogingen, om de aandacht van den Koning tot zich te trekken. Toevallig was naast zijne loge eene jonge vrouw gezeten, die wat Engelsch sprak en die het Financiëel nieuws. Dezer dagen werd te Amsterdam gehouden de tweede jaarlijksche algcuiecno vergadering van de Northwes tern and l'ncitic Hypotheekbank, onder voorzitterschap van den president-commissaris, den heer M. J. Wallcr. Kekent men echter het bestaan der Vennootschap van den datum der oprichting van de „Northwestern and Paoilic .Morthige-Compauy" in Spokaue-Kalls (Washington U. S. A af, wunrvan de tegenwoordige Vennootschap de voortzetting is, dan is het in deze vergadering uitgebrachte jaarverslag het vijfde, daar de Amerikaansche .Maatschappij dcu löden Juli 1885 werd opgericht. I.'it genoemd verslag, loopende over liet boekjaar 1890, blijkt, dat, het maximum der uit te geven Pandbrieven bereikt zijnde, den lstcn Augustus de 2de serie aandeelen ten bedrage van f 1,200,000 werd uit gegeven met eeue verplichte storting van 30 pCt. enSpCt. bijstiirting in het reservefonds, en dat alle houders van aan deden der lste serie van hun recht van optie hebben ge bruik gemaakt. Uepanld werd hierbij, dat deze anndeelen voor vijf-twaalfde zouden dccleu iu het dividend over het loopende jaar. Doordnt ook thans verscheidene aandeden dadelijk werden volgestort is het totaal gefourneerde kapitaal geklommen tot f 941,340. (lp 1 Jan 1890 waren uitstaande 617 hypothecaire lee ningen, bedragende 1 7G9.110.20 Ds. .Sedert kwamen iu 386 aanvragen, bedrngeude 2,643,421.60 Ds„ waarvan geweigerd werden 37 aanvragen, bedragende 275,000 Ds., zoodat wer den aangenomen 349 leeuingen, bedragende 2,368,421.60 Ds. Daarentegen werden afgelost 68 leeningen, bedragende 106,389.25 Da, zoodat liet totaal der op 31 Dec. 1890 uitstaande S9S lceniugeu bedroeg4,031,142.55 Da.» f2.50 f 10,077,856.371. Deze 89S lceaingeu bestaan uit 483 leeningen op boerde rijen, geschat op eene waarde van 1,488.000 Ds., waarop verstrekt 502,842.55 Ds. en uit 415 stadsleeniiigcu, geschat op eene waarde vau 9,736,000 Da., wnnrop verstrekt 3.528,300 Da., zoodat op het totaal uitgeleende bedrag van 4,031,142.55 Ds. eone overwaarde is te constateeren van pl. m. 7,192,857.45 Ds. Evenmin als gedurende het vorige boekjaar, zng ook thans de .Maatschappij zich verplicht, van hare bevoegdheid tot verkoop bij wanbotuling gebruik te makon. Op 1 Jan. 1890 bedroeg het aantal 5 pCt. pandbrieven in omloop f 8,950,500. Gedurende den loop van het jaar ..uii» uie wat ïMigetscn spraK en cue het I wer^ geplaatst f 5,520,500, daarentegen werd uitgeloot door 's Koniugs begeleider aangeboden glas clinm- i f 219,600, waarvan kosteloos tegen nieuwe stukken werd pagne niet versmaadde. Kalakaua, op haar opmerk- ingewisseld f 197,000, zoodat totaal op 31 Dec. 1890 in zaum gemaakt, verzocht deze «fesche Wicncrin", bij omloop was voor een bedrag van f 9,449,000. hem in de loge te komen, wal. voor zijn gevolg het tceken was om den beheerscher van Hawaï met vau 3 pCt 0j zijne nieuwe kennis alleen te laten. Natuurlijk viel j terwijl uit de dat «tclc-a-tête" zeer in het oog en was 't voor alle bloemenmeisjes een reden om hare geurende koopwaren den galanten Koning te koop aan te bieden. Z. M. kwam zichtbaar in steeds beteren luim en op eens zag liet verbaasde publiek Koning r-i-i.-i - - - 1 Kerknieuws. Beroepen bij de Herv. Gem. te West-Terschel ling, gem. Terschelling, ds. Ter Spil, pred. te Avereest. ie» neeren van i* Kalakaua met de jonge dame aan den arm de loge I twaalfde daarvau verlaten en de zaal binnentreden, waarbij de bezit- j ter van liet «café-chantant" Ronacher en de dans- I meester Rabensteiner de «honneurs" waarnamen en de uoodige inlichtingen gaven, tot groot vermaak van het talrijke publiek, dat op zijde ging en ruimte maakte. Maar het zou nog grappiger worden want eensklaps greep Z. M. zijne dame om het mid den en wierp zich met haar in het. dansgewoel. Een algemeen hoera ging door de zaal, welke teekenen van goedkeuring door den Koning met een blijk- baar welgevallen werden beantwoord, waarop liet niet lang duurde of hij /was de eenige danser, j Daarna begaf de Kouing zich weer in zijn loge i maar nauwelijks begon de kapelmeester met een i wals van Strauss, of Z. M. verscheen weer in de 1 zaal en engageerde een nieuwe danseres. Geen r"j vn»us- wonder, dat aan de pret van het publiek steen einde "!rbo„°d'i? .f1'"; nl' d- Het Reservefonds, dat op 1 Jan. 1890 f 30,000 bedroeg, vermeerderde op 1 Aug. met f 36,000 door de bijstorting vnn s »rt de nieuw uitgegeven 2de serie aandeelen, winst over het afgeloopen jaar daaraan f 29,000 wordt toegevoegd, zoodat het Reservefonds thans f 95,000 bedraagt. De winst- cu verliesrekening toont eene netto wiust nan van f 310.508.00L waardoor het mogelijk is aan aandeel houders over hunne verplichte storting een dividend uit te keeren van 44 pCt. op de aaudeeleu serie A en van vijf- i of 18^ pCt. op de aandeelen serie B, na afschrijving van het geheelu bedrag der Inventaris-Rekening en na stortiug van f 29.000. in de Reservekas. Voorts wordt in het verslag nog gemeld, dal volgens mededeelingen vau het Hoofd-Agentschap to Spokaue-Kalis deze stad in hot afgeloopen jaar onmisbare blijken gaf vnn grooten vooruitgang op elk gebiedzoo werd er voor een bedrag vau 5,000,000 Ds. aan nieuwe gebouwen opgetrok ken, waarvan velen vau vijf a zes verdiepingen, terwijl de stad zich bij voortduring sterk blijft uitbreiden. Het aantal bankinstellingen vermeerderde tot 11 met een totanl-knpi- taal van 1,500,000 Ds. en een bedrag van 3,000,000 Ds. aan deposito'sverscheidene dezer Banken zyn Nationaal Banks. De stad betaalt 300,000 Ds. per maand aan vracht op koopmansgoedereu aan de spoorwegen. De omzet vau een duizendtal firma's wordt in het afgeloopen jaar geschat op meer dan 23,000,000 Ds. tezamen. De stad is het middelpuut van 7 spoorwegen, terwijl waarschijnlijk op het einde van dit jaar ook dc Groat-N'orthern Spoorweg haar zal bcreikcu, waardoor zij dan met 4 trans- Rechtszaken. Kanton Helder. Zitting van 25 Maart 1891. Uitspraken: P. S., te Texel, belemmering van het verkeer op een openbaren zandweg, vrijgesproken. F. S. G. H., te Helder, openhouden herberg na het bepaalde uur, f 3 boete, subs. 1 dag hechtenis. J. B. en H. B., te Helder, loopen langs een spoorweg zonder recht op toestemming de eerste f 0.50 boete, subs. 1 dag hechtenisde tweede van rechtsvervolging ontslagen. K. P., te Texel, jagen binnen ('en kring eener geregistreerde en afgepaalde eendenkooi op ver boden wijze f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis. E. de B. en J. W. K., te Helder, burengerucht, ieder 1 1 boete, subs. 2 dagen hechtenis. J. K., te Texel, burengerucht 1' 1 boete subs. 2 dagen hechtenis. E. de B., te Helder, dronkenschap en burenge rucht 2 maal f 1 boete, subs. 2 maal 2 dagen hechtenis. C. v. d. W., te Helder, dronkenschap, 8 dagen hechtenis en plaatsing in een rijkswerkinrichting voor den tijd van drie maanden. J. de L., te Helder, dronkenschap, 8 dagen hechtenis. H. W.t P. B, G. de B. en H. v. d. V., te Helder, dronkenschap, ieder f 1 boete, dubs. 2 dagen hechtenis. Buitenland. Duitschland. Het Elzas-Lotharinger mini sterie verbood den invoer van rundvee en kalveren in het Rijksland uit België, Luxemburg en Neder land, wegens aldaar heerschende longziekte. kwam, dat voortdurend «hoch Kalakaua!" riep. Door die bewijzen van sympathie zichtbaar ge- vleid, bleef de Koning in de zaal en bestelde als elk gewoon sterveling zijn bier. Ook aan de cotil- I Ion uit de «Clo-hes de Corneville" nam Kalakaua I deel cn het juffertje, tegenover wie hij de voorgc- schreven buiging maakte, was rood van plezier over I dc haar wedervaren eer. Dit ging zoo den nacht i door en de zon begon zich reeds in het oosten te 1 vertoonen, toen Kalakaua het lokaal verliet en naar zijn hotel terugreed. Ongelukkig spraken de bladen over het nachtelijk avontuur, wat voor den Koning zeer onaangename gevolgen heeft gehad, want Keizer Franz Jozef, die den Sandwichman tot dusver als een souvereiti be handeld had, maakte nu aan al dc hem geschonken eerbewijzen een eind en beval, dat de schildwachten voor het hotel zouden worden ingetrokken. Tenge volge daarvan zonden alle personen, die de Kame- hamehaorde hadden ontvangen, de ordeteekenen aan Kalakaua terug, en voor den jovialen Koning van Hawaï bleef niets anders over dan zoo spoedig mo gelijk Weenen te verlaten. Dezer dagen brak te Rijssel brand uit in de „cour Gilson", ten huize van zekere Sophie Dejonge. De spoedig aangerukte brandspuit was reeds eenigen tijd aan het werk, toen plotseling een stem uit de menigte toeschouwers riep „Er is nog een vrouw in huis, op de eerste verdieping „Neen," antwoordde een man, „er is niemand meer in. Iedereen is gered. Ik heb Sophie Dejonge nog geen vijf minuten geleden gezien. Zij is bij een buurman gevlucht." „Neen, ze moet nog in haar kamer wezen," herhaalde de eerste spreker. Daarop maakte de man, die beweerde, haar gezien te hebben, zich uit de voeten. Na verloop van een uur, toen men de vlammen meester was en de brandweermannen in de kamer van Sophie Dejonge kwamen, vonden zij daar het lijk van die vrouw op haar bed liggen verkoold, maar niet zoo geheel en al, of het was duidelijk aan een gapende wond aan den hals te zien, dat zij vermoord was. Men vermoedde terstond, dat de misdaad gepleegd zou zijn door den man der vermoordene, Egide Dielgens, een Ó7jarige Belg, die uit Frankrijk verbannen was, maar soms heimelijk te Rijssel Pacifio, de Union-I'acific, dc Great-Northern en de C'anadinn- Pacific Spoorweg, en wel met de laatste lijn door middel van den Spokaue-Nortkeru Spoorweg, welke tot de grenzen van Britach-Coluiiibia loopt, vanwaar de verbinding verder per stoomboot geschiedt. In het geheel bezit de stad Spokane-Kalls thans 34 Eng. mijlen tramwny, terwijl men bezig is den paardentram te vervangen door een electrischen tram, waarvan reeds 7 mijlen in exploitatie zijn. De graanoogst is in Ooslolijk-Washiugton in liet afgeloopeu jaar byzondur overvloedig geweest deze bedroeg 25,000,000 bushels, vertegenwoordigende eene waarde van 12,000,000 Da. Do waarde van do totulo exportatie uit den Staat Washington wordt geschat op 50,000,000 l)s. op eene bevolking van 345,000 zielen. kwam. Dielgens, dezelfde man, die beweerde, dat Sophie Dejonge gered was, werd Dinsdag in een kroeg te Antwerpen gevat. Hij heeft bekend, zijn vrouw vermoord en daarna het huis in brand gestoken te hebben om ontdekking van de misdaad te voorkomen. Hij verklaart, uit ijverzucht (zijne vrouw was 20 jaren jonger dan hij) den moord gepleegd te hebben. De Fransche Regeering heelt zijne uitlevering aangevraagdmaar waarschijnlijk zal hij, als Belgisch onderdaan, in België terecht staan. Te Parijs is weer een zwendel-bankier, zekere Bron, gevangen genomen, die de lichtgeloovige speculanten 60 pCt. winst beloofd had van hun gede poneerde gelden en noch interest, nóch kapitaal verantwoordde. Hij heeft zich op die wijze 160.000 frs. toegeëigend. Stoomvaart en Scheepstijdingen. Conrad (s.). van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 27 Maart te Padang. Burgemeester den Tex (s.), vertrok 28 .Maart van Batavia naar Amsterdam. Prins van Oranje (s.), van Batavia naar Amster dam, passeerde 30 Maart Poiut de Galle. Prins Hendrik (s.), van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 30 Maart te Soutkampton. Volgens bij de Stoomvaart-Maatschappij „Nederland" ont vangen bericht uit Rodeidah, dd. 27 (lezer, is het Ncd. stoomschip „Voorwaarts" zonder schade vlot gekomen. Grimsby, 28 Maart. Het Eng. stoomschip «Elstow" is hier in dok gebracht. Er is een stoom pomp langs zijde om het water uit te pompen. IJmuiden, 30 Maart. Het Noorsche stoom schip «Balto", van Cardiff naar Christiania, is met gebroken schroef en meer andere schade door het stoomschip „Boskenna Bay" hij de Haaks ontmoet, op sleeptouw genomen en tot voor de pieren gebracht, waarna het door de sleepboot «Simson" is overgenomen en alhier binnengebracht. IJmuiden, 30 Maart. De stoomschepen «Vesta" enEmbericos" zijn hedenmorgen tijdens het passeeren bij Buitenhuizen met elkander in aanvaring geweest, waarbij de «Vesta" eenige schade aan de verschansing beliep. Marktberichten. Alkmaar, 26 Maart. Aangevoerd 110 stapels Kaas; wegende 45.617 kg.; Hooikaas f33.50 commissie hooi f31 on middelbare hooi f 29.50 alles per stapel van 50 kg. Amsterdam, 27 Maart. Fijne zadeu. Er ging niets vau belang om. Bruin mosterdzaad gold f 25 n 23.50 Geel id. f 20 a 23 Kannriezaad f 10.75 alles por 100 kg. Karweizaad 1889r f 10.75 a 10.50; id. 1890r 10.25 blauw Maanzaad f 15.50 a 16; alles per 50 kg. Koolzaad vast, circa fö hooger; Oct. f335. Lijnzuad lager, by weinig aanbod. Bombay f262. Raapolie dadelijk stil, doch vast. Ook op de termijnen ging niet veel om. Lijnolie aanvankelijk f0.25 a 0.50 lager, sloot, bij meer kooplust, vast op de verlaging. Schiedam, 28Maart. Moutwijn f 10..Jenever f 15.50, Aiust. Proef f 16.75, Spoeling-Commissie l 2. V I s 8 c h e r ij. Nieuwediep, 31 Maart. Sedert jl. Zaterdag worden alhier door 3 sloepen, van de grootc visschery binnenge komen, 260 levende-, 180 doode kabelj., 82 levende-, 18 doode lengen, 4 heilbotten, 17 ben- en 18 punt rog, 12ben vleet en 480 schclv. aangevoerdlev. kabelj. gold f 1.35 a 1.70, doode id. 85 cent a f 1.15. lev. leng f 1.80 af 1.85, doode id. f 1.25 a F 1.35, heilbot f 10.50 a f 12.50 per stok. rog f 19 a f 20 per beu en f 6.90 per punt, vleet f 14.50 a f 17.50 per ben en schelv. f 42,50 a f 48 't honderd. •ïeerk. Waarnemingen te Helder. (La ndskeet.) f Windrichting Barometer mM. Thermometer Ci. i-> en kracht. Stand. A fw. Stand. Afw. 29 30 31 31 12 12 8 12 N.W.t.W.16 Kg. W. 20 N. 3 N. 1.4 749.60 748.17 759.44 760.83 -10.70 -12.13 - 0.86 t 0.53 3.9 2.6 1.8 2.8 - 1.9 - 3.2 - 2.1 - 3.1 Weersgesteldheid. 12 I 0.81 12 0.83 8 0.76 12 1 0.77 Bewolkt, onst., buiig, kond. Bew., onst., buiig, koudw. Helder, bew., koudw. Bew., koudw. Verwachting Veranderlijken wind. Slechtw. id. Burgerlijke Stand van: Helder, van Zaterdag- tot Dinsdagmiddag. BevallenC. W. Ileith, geb. Jansen. Overleden: Brast, 5 m J. Bijlsma, wed.. Schaafsma, 67 j. M. J. Politie. Gevonden voorwerpen. Adres Bureau II: 1 portemonuaie, waarin enkele centen n een zilveren voorwerp. Correspondentie. I. K., alhier. Uw ingezonden stuk plaatsen wij in het volgend nummer. Laatste berichten. 31 Maart. Hr. Ms. monitor „Cerberus" vertrok heden van Amsterdam naar hier om te dokken. Hr. Ms. schroefstoomschip 4de kl. „Suri name," commandant de kapt.-luit ter zee H. R. J. J. Thorbecke, vertrekt morgen van Amsterdam naar hier. Brussel, 30 Maart. -- Een zwaar geladen wagen, welke verdacht voorkwam, is heden te Seraing in beslag genomen door den agent van politie Cornet. Van de drie mannen, die den wagen vergezelden, namen twee de vlucht; de derde is aangehouden. Bij onderzoek bleek, dat de geheele vracht bestond uit kisten dynamiet. Sedert eenigen tijd werden groote hoeveelheden dynamiet ontvreemd uit de steenkolenmijnen in de omstreken. Calcutta, 30 Maart. Quinton, de commis saris-generaal van Assam, was met twee regi menten Ghoorkas vertrokken, om het hoofd, dat den rajah had onttroond, in hechtenis te nemen. De inlanders deden een aanval op de Engelschen, wier ammunitie uitgeput raakte en die de vlucht moesten nemen. De overlevenden zeggen dat 460 Ghoorkas gedood zijn. Quinton en zeven Engel- sche officieren worden vermist. Drie regimenten zijn naar Manipore vertrokken. ADVERTE WTIEN. Den ode» April a. s. hopen mijn j geliefde Kinderen MAARTEN VLAMING en ANTJE DALMEIJER, hunne vijf-en-twintigjarige Echt ver eeniging te herdenken. Visserstraat 35, Nieuwer-Amstel. Uit naam hunner Moeder en verdere Familie. Anna Paulowna, 31 Maart 1891. Ondertrouwd: C. A. VAN NECK, van Helder, en A. W. W. KREEFFT. Meppel, 30 Maart 1891. Eenige en algemeene kennisgeving. Den 28 Maart 1891 overleed te Am sterdam, zacht en kalm, tot diepe droef heid van mij en mijne kinderen, mijne geliefde Eclitgenoote JOHANNA BROUWER, in den ouderdom van ruim 58 jaren. Sd. KEIJSER Pz. Texel, 29 Maart 1891. van A. A. H E S, KANAALWEG 10 7.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1891 | | pagina 3