Vraagt MM, Fepton, Vieesciiextract Kemiimficü Advertentiën. het goedkoopste en het beste. bij uwen WINKELIER. Buitenland. Frankrijk. Het „Journal des Débats" bericht, dat prins Pietro d' Alcantara, de oudste zoon van den gTaaf van Eu, naar Saint-Nazaire is vertrokken, waar hij zich met een gevolg van 20 personen zal in schepen naar Brazilië. De „Gaulois" verklaart dat de prins Pietro d'Alcantara zich niet heeft inge scheept te Saint-Nazaire. De prins, zegt het blad, is nog steeds op de militaire school te Weenen-Neustadt, en hij zal daar blij ven, totdat de vooruitzichten zekerder zijn en zijn moeder hem roept om een poli tieke rol te spelen. Overigens, voegt het blad er bij, is de gravin van Eu de erfgename van de kroon van Brazilië en denkt zij er geenszins aan, van hare rechten afstand te doen. Bulgarije. De dood van Prins Alexan- der van Battenberg zou eenmaal wellicht Europa in beroering hebben gebracht. Nu wekt dit sterfgeval alleen de herinnering aan oogenblikken waarop de vrede even vergankelijk scheen. Ini885, toen bij de in het volste geheim voorbereide aansluiting van Oost-Rumelië bij Bulgarije, Alexandervan Battenberg de kroon van dit land aannam, ontbrandde de oorlog met Servie, die wel tot de grondvesting van het Bulgaarsche vorstendom leidde, maar tevens den Batten- berger voorgoed met den toorn van den Czaar belaadde en Europa voor een alge- meenen oorlog deed vreezen. Door afstand te doen van den troon heeft Alexander dien oorlog wellicht voorkomen, althans zijn land gered. Duitschland. Met het oog op de vergaderingen van anarchisten te Berlijn en de anarchistische aanslagen in Spanje en Frankrijk, dringt de „Kreuzzeitung" aan op een krachtige onderdrukking van het anar chisme. Het blad wenscht dat tot dit doel internationale overeenkomsten zullen geslo ten worden, en dat Engeland en Zwitser land van het asylrecht zullen afzien. De conservatieven hebben bij den Duitschen Rijksdag een wetsontwerp inge diend, waarvan de strekking is om aan vreemde Joden de immigratie en het zich vestigen in het rijksgebied te verbieden. Canada. De politie heeft gisteren morgen te Montreal drie jongelieden van Fransche afkomst in hechtenis genomen, die op het punt waren het standbeeld van Nelson in de lucht te laten vliegen. Zij hadden een dynamietpatroon bij zich, die voldoende was om het monument te ver nielen en groote schade aan te richten aan de naburige hotels. Alle drie zijn Franschen en officieren in het Canadeesch leger; een hunner is de zoon van den gewezen minister-president Mercier. De politie was gewaarschuwd door een der samenzweerders. De aanslag is een gevolg van het drijven der Fransche pers te Quebec tegen alles wat Engelsch is. Brazilië. -De aanstaande Keizer, als de Mello-partij den strijd wint, is iS jaar en in dat geval zou dus Mello vooreerst wel zelf den grootsten invloed op de Regeering hou den. De vader van Predo van Alcantara, de graaf van Eu, is de oudste zoon van den her tog van Nemours, zoon van den burgerko ning Louis Philippe en derhalve de neef van den graaf van Parijs, het tegenwoordige hoofd van het huis Bourbon-Orleans in Frankrijk. Berichten, uit Brazilië over Lissabon ont vangen, melden dat er groote verontwaardi ging bestaat over de handelwijze van den gezagvoerder van de Engelsche mailboot „Tharaes," die twee daarop vluchtende zee officieren van de partij Mello uitgeleverd heeft aan Peixoto, die hen terstond heeft laten fusilleeren. Het heet dat er te Rio Janeiro een schrik bewind heerscht. De troepen van Peixoto plegen allerlei gewelddaden, hoewel zij dub bel bezoldigd worden. Peixoto moet heime lijk 75 millioen dollars aan bons hebben uitgegeven. De„Herald" deelt een telegram mede uit Buenos-Ayres, geteekend Barbosa, waarin verklaard wordt, dat geen geloof moet wor den gehecht aan het gerucht, dat De Mello de monarchie zou hebben uitgeroepen. De Mello kan dit niet doen, daar de vloot hem dan afvallig zou worden. Brieven van De Mello toonen trouwens aan, dat hij een ver klaard republikein is. Volgens een telegram van 14 dezer uit Rio Janeiro aan de „World," zijn te Nicthe- roy 300 huizen tot puin geschoten. Boven dien zijn vele honderden woningen bescha digd. Een paar honderd inwoners werden gedood. Dertigduizend van de 37,000 inwo ners zouden de stad hebben verlaten. Door het kanonvuur van de forten der regeering zijn de kruitmagazijnen der op standelingen op de eilanden Mocangue en Gobernador in de lucht gevlogen. De opstandelingen beschieten nog af en toe de hoofdstad. In het overige deels des lands is het rustig. Men gelooft dat de Argentijnsche republiek zich tegen het herstel der monarchie zou verzetten. Gemengd nieuws. DE STORM. Tengevolge van den NO. storm en den daarmede gepaard gaanden hoogen vloed, is Marken gisterennacht ondergeloopen. De schoener „Favorite" is bij Swansea met man en muis vergaan. De Fransche brik „Hortense" is te Swansea binnenge- loopcn met 4 leden van de bemanning van de „Quano"; 20 anderen zijn omge komen. De kracht van den storm was zoo groot, dat de trein naar St. Yves tot stilstand gebracht werd. De kusten van Frankrijk en Spanje zijn eveneens door een hevigen stortn geteisterd, I die weldra in een kringstorm overging. I Bij Barneville is de Engelsche schoener „Threc Janes" gestrand, de opvarenden i zijn gered. Te Cherbourg zijn een brik, j een kotter, een schoener en een driemaster I op het strand geworpende bemanningen der schepen zijn gered. Nabij Duinkerken is een onbekend ge bleven schip vergaan er zijn lijken aan gespoeld. Te Hdvre is een loods met zijn boot verongelukt. Bij kaap Levi, tusschen Vrasville en Retoville, is een groot stoom schip gestrand. Te Fékamp zijn de daken van de huizen weggeslagende schepen in de haven bekwamen belangrijke averij. Op 6 mijlen van Penzance (Cornwall) is een groot stoomschip, waarschijnlijk de „Haropshire," gezonkenvan de 22 op varenden zou slechts 1 gered zijn. Zondagmorgen strandde de Scheve- ningsche bom 115 op een strekdam van den Zuiderdam bij den Hoek van Holland; de bemanning bestond uit 9 personen. Onmiddellijk stoomde de sleepboot „Zuid-Holland" ter adsistentie derwaarts. Ter plaatse gekomen sloeg de sleepboot zelf op den Zuiderdam, waardoor hare be manning zelve hulpbehoevend werd. Het is onnoodig te zeggen, dat dit de spanning in hevige mate vergrootte, daar nu deze redders zelf in levensgevaar ver keerden, dewijl de woedende zee voort durend over het stoomschip heensloeg er bevonden zich 10 personen aan boord. Spoedig daarna vertrok de sleepboot „Wodan" met een reddingsboot van het Loodswezen ter adsistentie en trachtte de in nood zijnde vaartuigen te naderen, doch zij kon door de hevigheid van de zee onmogelijk zoo ver komen dat zij gemeen schap met de „Zuid-Holland" verkreeg. Van de Scheveningsche bom zag men niets meer, zoodat men de opvarenden verloren achtte. Inmiddels was ook de reddingsboot van Klugtenburg ontboden, als wellicht voor deze redding beter geschikt (zijnde geen kielvaartuigj en was deze spoedig aan den Hoek van Holland te water gelaten, ter wijl het mortier- en vuurpijltoestel naar de overzijde van het kanaal was gebracht, om zoo mogelijk daarmede de redding te be proeven. Ook anderen lieten zich niet onbetuigd, verschillende sloepen en vletten, waaronder een jol van het loodswezen, vertrokken naar de „Zuid-Holland," de laatste slaagde er gelukkig in de geheele bemanning van de „Zuid- Holland" te redden, waarop van de verschillende aanwezig zijnde vaartui gen de vlaggen werden geheschen. Van de Scheveningsche bom redden zich 4 opvarenden door op den dam te springen en in een gasopstand te klimmen, van waar zij met laag water den wal konden bereiken de overige 5 opvarenden verdronken. Een lijk spoelde reeds aan. Bij Noord wijk is gestrand de Engelsche schoener „Transit", kapitein Howes, van Londen naar Rotterdam, met een lading pek. Het schip is gezonken en zit tot het dek onder water. De bemanning is gered. De lading bestond uit 250.000 kilo kool- teerpek. Zestien visscherspinken zijn op het strand te Calais geworpende opvarenden zijn verdronken. De havendammen en de daarop aanwezige kustlichten zijn over een afstand van 200 meter, door den storm geheel weggeslagen men weet niet wat er met de lichtwachters is geschied. Het Grieksche stoomschip „Pasasteir Essopoulo", komende van Rotterdam en bestemd naar Cardiff, is bij St. Garmain des Vaux verongelukt. De Hollandsche loods en de tweede stuurman zijn omgekomen de rest van de équipage is gered. Een storm, vergezeld van sneeuwvlagen, woedt overal in Engeland. Een aantal schipbreuken mei verlies van menschen- levens worden van verschillende plaatsen aan de kust gemeld. Boomen zijn ont worteld, de telegraaf- en spoordienst zijn veel vertraagd en op onderscheidene plaat sen zijn ongelukken veroorzaakt. I)e aan komende schepen hebben alle vreesclijk weef gehad. Te Leiden wordt een „Studenten- geheel-onthouders-Vereeniging" opgericht. Door eenige adelborsten zal Vrijdag 29 December a. s. ten voordecle van het Marinefocds weer een liefdadigheids-voor stelling gegeven worden in het G;bouw van Kunsten en Wetenschappen te 's Hage. Jl. Donderdagochtend is zekere van Kessel, te Osch, wonende aan den straatweg naar Lith, in hechtenis genomen en des namiddags door marechaussees naar 's Bosch overgebracht. Des avonds te voren had hij zekeren van Hout, die water ging putten, opgewacht en op hem geschoten, zonder hem echter te trefien. Naar men verneemt zou van Hout een paar jaar geleden op van Kessel een schot gelost hebben en zou deze aan een lang gekoesterden wrok heb ben willen voldoen. De vorige week is op het IJ bij Amster dam proef gevaren met den kleinsten van de twee ijsbrekers, voor de scheepvaart- vereeniging „Stettin" gemaaktde proef voldeed goed. Bij vonnis van de rechtbank te 's Hage is gisteren de gep. luit.-kol. d. C., gen. C. bij verstek veroordeeld tot twee jaar gevan genisstraf, wegens het plegen van ontuchtige handelingen met een meisje beneden den leeftijd van 16 jaar. Maandag vervoegde zich bij den burgemeester van Kollumerland een troepje arbeiders uit Kollumerzwaag, werk vragende. Teleurgesteld naar huis trekkende, ontmoet ten zij bij den Kruisweg den armvoogd Hoekstra, en daar ook deze aan hunnen eisch geen direct gevolg kon of wilde geveD, hebben zij hem mishandeld. De daders zijn bekend. Te Deventer wilden twee jeugdige knapen iets meer van de wereld gaan zien. Zij voorzagen zich van leeftocht, verlieten heimelijk het ouderlijk huis en begaven zich naar Apeldoorn vandaar wilden zij naar Amersfoort trekken. Vreemd zagen zij echter op, toen zij in plaats van te Amersfoort te Zutphen aankwamen. Zij meldden zich daar bij de politie aan, die hen naar hun ouders terugzond. Uit Antwerpen wordt aan de „Mid- delb. Ct." gemeld In verband met den dief stal van 55.000 fr. is aangehouden mad. R., de vreindin van den effectenmakelaar Henri Frank, wiens lijk jl. Woensdagavond in den trein tusschen Breda en Rozendaal is gevonden. Zij ontving, volgens de door haar afge legde verklaring, den vorigen dag een brief van Frank, die zijn voornemen meldde om zelfmoord te plegen. Volgens de verklaringen van haren zoon had Frank verzocht hem dezen onmiddellijk te zenden, opdat hij hem papieren van waar de kon ter hand stellen. De jonge R. had een vrij dik couvert ontvangen en dit aan zijn moeder gegeven. Volgens haar zeggen bevatte dit slechts een biljet van 500 fr. Tengevolge van deze tegenstrijdige ver klaringen is mad. R. gevangen genomen. De slachtoffers van Frank zijr. Baswitz en Co. voor 35,000 fr. en De Brown voor 20,000 fr. Tot dusver heeft de justitie nog niets van het gestolen geld ontdekt. Stoomvaart en Sche'pstijtlingen. S o e n d a (s.), arriveerde 18 Nov. van Singapore te Amsterdam. Prinses Wilhelmina (s.), van Batavia naar Amsterdam, passeerde 17 Nov. Perim. Prins Hendrik (s.), van Batavia naar Amsterdam, vertrok 18 Nov. van Padang. Prinses Amalia (s.), van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 19 Nov. te Sout- hampton. A rdjoeno (s.), arriveerde 20 Nov. van Rotterdam te Batavia. Prins Willem I (s.), van Suriname naar Amsterdam, vertrok 18 Nov. van Havre. Amsterdam (s.),arriveerde 17 Nov. van New-York te Rotterdam. Veen dam (s.), vertrok 18 Nov. van New-York naar Rotterdam. E d a m (s.), vertrok 19 Nov. van Rotter dam naar New-York. Amsterdam, 20 Nov. Aardappelen: Kraneker Jammen f 1.50, f 1.60, dito Sanier» fl.20. f 1.30, Zeenwaohe Spuieche Jammen f 2a f2.10, id. Blauwe f 1.75. f 1.80, Flakkeeache Jammen f 1.80 af 1.90, Geldersche blauwe f 1.50, 1.60, id. Muiajca f f 2.10, Prui». Ilnmbiirzere f 2.75, f 2,80. Noord», firave f 2.20, I 3dito Zand- f 1.80. f 2.20. s.nen- heimer Zand f 1.50 a 1.60, Hillegomrner Zand f2, f 3.25. Leiden, 18 Nor, Wil te Tarwe, f5.50 a ƒ6.60; roode. f5 75 a f 0.—Walla-Walla, f 6.10 af 6 30; Kogge, f 4.50 a f 4.90; Zoraergerst, f 3 65 a f4.10; Winter-, f 4 50 a f 4.90 CbeTalier f4 85 a f5.50 Haver, I 3.60 a f 4.35; Erwten, f 5.75 a f 6. Winter-KoolMad. f 8 30 a f 9.10; Kanare, f 6 25 a f 7.50 Hennep, f 6.75 a f 10 Paardrnboonen. f 5.50 a 6.—Duivenb. f 6.30 a f 6,50 Itruine, f 7.25 a f9.Boter, le kw. per kwart vat f 58 a f 66 2de id.. f 50 f 56; le kw. het KG. f 1.45 a f 1.65 2e id. f 1.25 a f 1.40. Schiedam, 20 Nov. Moutwijn f7.25. Jenever 111.25, id. ArniL. proef f 12.75. Londen, 20 Nov. Ter Veemarkt zijn aan gevoerd: 2000 Kanderen. 10,000 Schapenen Lam meren, 10 Kalveren, 44 Varkens. Prijzen beste Rnnderen 2-8 a 5-2, Schapen en Lammeren 3-9 a 5-9, Kalveren 4-0 a 5-0, Varkent 3-0 a 5-0. Weerk. Waarnemingen te Helder. (Landskeet. Thermometer l Windrichting jnM. Ca. bii kracht. Stanil. Af». Stand. Af». 19 12 O. 1.8 Kg. 745.70|-18 20 6.6 I - 0.4 21] 12 N i i.t.N 50 761.00 f 2.00 5.2 - 1.7 21 8 Z. 0.2 771.00 f12.00 3.8 - 1.9 21 12 N.O. 1.2 771.80 f12.80, 6.2 - 0.6 ÏS 1 Toeatan J W eêrtgesteldheid. I van ÏL de zee. 19 12 0.88 Lichtbevro'kt, mooiwccr. Sleehtw. 20 12 0.73 Betrokken, stormweer. llol water. 21 8 Ö.83 Dichtbeirolk:. rnoriweer Vlak. 21 12 0.94 id. 1 id. 20 November. Grootste winddruk, ten 6 u. 40 min. 's morgens: 70 kilogr. op den vierk. meter. Te verwachten krachtigelater afnemende Noordoostenwind. Burgerlijke Stand van: Helder, van 16 tot 18 November. OndertrouwdG. Molenaar, korporaal- torpedist, en G. Meiliog. J. Veenstra, tor- pedist, en A. Kossen. J. Verdoorn, loods- leerling, en N. Vos. P. IJ. de Vries, tor pedist, en M. Slot. GehuwdP. de Boer en M. de Roos. P. v. d Wijk en J. J. A. Hendriks. Bevallen J. Hoep, geb. Smeets, z. T. A. J. Loijer, geb. Emont, z. N. J. Donker, geb. Kraan, z. L. Labree, geb. Boerma, d. M. C. G. Roodt, geb. de Vrijer, z. G. Edens, geb. Smid, z. Overleden J. E. M. Houben, 7 dagen. T. Zwaan, 3 w. Politie. Gevonden voorwerpen. Adres Bureau 11 portemonnnie, inhou dende eenig klein geld 1 huisdeursleutel. Adres Bureau II1 Infanterie-kwartier- muts, letters 1 T, wapennummer 231 Marine-muts No. 2361S. V i 3 8 c h e r ij. Nieuwediep, 21 November. Sedert jl. Zaterdag werden hier door 15 korders 5 tot 30 groote-, 5 tot 20 kl. tongen, 2 tot 8 rog gen, 2 tot 6 mandjes kl. schol en 1 tot 3 1 manden schar aangevoerd gr. tong gold 60 a 55 cent, kleine id. 25 cent, rog f 1.10 per stuk, kl. schol f 2.50 a f 2 per mandje en schar f 1 per mand. Marktberichten. Alkmaar, 18 Nov. Aangevoerd 2 Paarden f 50 a f CO, 2 Runderen f 180 n 230. 26 nuchtere Kal- vereu f 6 a 14 89 Schapen f 10 a 16 73 magere Varkens f 15 a 19; 252 Biggen f 7 a 11; 12 Bok ken en Gciteu f 2 a 13 alles per stuk. Alkmaar, 20 Nov. Aangevoerd: 42 vette Kalve ren 1 0.90 a f 1 per Kg., 16 nuchtere id. f 6 a 16, j 571 Schapen f 14 a 26.50, 178 vette Varkens 14 a 52 ct. per Kg., 86 magere id. f 15 a 18 Bovenkarspel (Station), 18 Nov. Meirapen j a -.Bieten f 4 a 6, wortelen f - a per 1000 stuks. Streekcr Muizen f0.60 a 0.70, kleit e f a -.blaune f 0.60 a f 0.65 en ronde f 0.70 a 0.90 per half hectoliter Bloemkool fijne f a grove f 1.75 a 2.25, reuzen 13.a 5.50; Witte Kool f 2.a 2.50, roode f2.- a 3.savooie f2.— af 2.50 per lOOstuks. Uien groot gele 11.15 a 1.20. kl. id. f 2.50*2 65, Peren I 0.90 a 1.75, Appelen f 0.60 a 0.90 per half Hl. Purmerend, 20 Nov. Op de heden gehouden «cheimsrkt ren aangeveerd 821 Runderen. Prijzen f 75 tot 190. Amsterdam. 20 Nov. Tarwe op leverii g vast; Nov. f 158; Maart 1894 f 168. Kogge op levering prijshoudend; Nov. f 111; Maart 1894 I 111. Kaapolie Oet. f 23.25. Lijnolie Nor. f22.50; Jan.-Mei 1S94 f 21.25 Juni-Aog. f 21.75. Kaapkoeken f 58 a 82. Lijnkoeken f7.75 11.50. Veemarkt: Aaugevoerd 323 Kanderen, 1ste qua). 71 et, 2de qnal. 61 et. en 3de qual. 51 et., per Kg.90 Melk- en Knlfkoeien f 100 a f 220 16 Garsk lvertn24 nacli'ere dito f 6 a 9; 112 Seha- pan j 360 vclte Varkeus 41 a 47 el per Kg. Laatste berichten 21 November. Donderdag a. s. herdenkt de heer P. Meijneke, baas der huistimmerlieden op 's Rijkswerf te Amsterdam, den dag waarop hij vóór 40 jaren in 's Lands dienst trad. Hij was gedurende dien tijd werkzaam te Vlissingen, Willemsoord en Arasterdam. In „de Amsterdammer" schrijft de heer Van Deth „Ik houd vol mijn beweren, dat Van 't Lindenhout meisjes heelt Jgcleverd aan verdachte huizen, en kan dit staven met vijf getuigen. Ik produceer die getuigen echter alleen voor tien rechter, die bevoegd is ze onder eede te hooren. Ik houd mede vol, dat een der meisjes haren nood aan den heer ds. Gheel Gildemeester heeft ge klaagd, doch zal ook haren naam alleen voor den rechter noemen." 's Gravenhage. Mr. C. Pijnacker Hordijk, oud-Gouverneur-Generaal van Ned.-Indiö, is gisteren om 1 u. 23 m. met zijn gezin alhier aangekomen. Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig lijden, onze geliefde Echtgenoot, Vader en Grootvader Jb. CRU M, in den ouderdom van 72 jaren en 10 maanden. Anna Paulowna, 16 Nov. 1893. Wed. Jb. Crum—van Wely. E. 1). Crum. J. K. Crum. J. M. CrumSiewbrs. A. Bakker. X. BakkerSmaal, en Kleinkinderen. [Herplaatst wegens misstelling j Heden overleed, tot diepe smart van mij nn mijne nog twee jeugdige kinderen, mijn dierbare Echtgenoote MAARTJE GIJZEN, in den jeugdigen leeftijd van 37 jaren. Allen, die haar van nabij gekend hebben, zullen beseffen hoe zwaar ons dat verlies valt. A. LANGEREIS, en verdere Familie. De Heer en Mevrouw Krol van der Hoek, betuigen hunnen dank voor de belang stelling, betoond bij de geboorte van hunnen Zoon. Kraambezoeken worden bij voorkeur afgewacht a. s. Donderdag en Vrijdag. Notaris HORDIJK, te Helder, zal op Woensdag 29 November 1893, 's avonds 7 uren, in het lokaal *»Tivoli* aldaar publiek verkoopen, de volgende perceelen te Helder, als 1. Een PAKHUIS en ERF aan de Zwaanstraat, groot 3 aren 20 centiaren. 2. Een HUIS met STEEG en ERF aan de Laan, No. 6, groot 2 aren 17 centiaren. 3. Een HUIS en ERF naast het vorige perceel, No. 4, groot 1 are 24 centiaren. 4. Een HUIS met STEEG en ERF naast het vorige perceel, No. 2, groot 1 are 46 centiaren. f». Een LOGEMENT en KOFFIE HUIS, waarin vergunning tot verkoop van sterken drank en ERF aan de Dijkstraat, hoek Laan, No. 50, groot 1 are 60 centiaren. 6. Een STAL en ERF aan de Laan, achter het vorige perceel, groot 3 aren 22 centiaren. 7. Een perceel BOUWLAND in den Helderscheu Polder, groot 55 aren 90 centiaren, helend ten noorden en oosten den Heer R. BOOMSMA, ten zuiden de Diaconie der Hervormde gemeente Helder en Huisduinen en ten westen den Heer D. HOOGEN BOSCH. 8. Een perceel WEILAND in den Ilelderschen Polder, groot 1 hectare 20 aren, helend ten oosten de Heeren C. KUIPER en A. METZELAAR, ten zuiden het Algemeen Weeshuis te Helder en ten westen het volgende perceel. 9. Een perceel WEILAND naast het vorige perceel, groot 1 hectare 14 aren 70 "centiaren, helend ten zuiden Mevrouw SA VERBEEK geb. WEBER en ten westen Mevrouw de Weduwe HAREMAKER. 10. Een perceel WEILAND in den Ilelderschen Polder, groot 53 aren 10 centiaren, helend ten noorden Mevr. EVERTS geb. KEIJSER, ten zuiden den Heer C. KUIPER, en ten westen het Algemeen Weeshuis te Helder en Mejuffrouw de Wed. WALRAVEN. 11. Een perceel WEILAND in den Ilelderschen Polder, groot 61 aren 70 centiaren, helend ten noorden het Algemeen Weeshuis te Helder en ten westen den Heer R. BOOMSMA en den Heer J. S. BEEK. Alles behoorende tot den boedel van wijlen den Heer H. GRIJM. j Breeder bij biljetten, terwijl nadere inlichtingen worden verstrekt ten kantore van genoemden Notaris HORDIJK, alwaar de veilconditiën van af acht dagen vóór den verkoop ter inzage liggen. Notaris HORDIJK, te HELDEK, zal op Donderdag 14 December l *93. 's morgens f O ure, in het lokaal ,TIVOLI' aldaar, publiek verkoopen Een compleeten en jroed onderhouden INBOEDEL, waaronder antiek Tafeltje en Cylinder- Bureau, Boekwerken, Porcelein, mits gaders GOUD en 7II.VEB. Behoorende tot den Boedel van wijlen den Heer H. GRIJM. Te bezichtigen in genoemd lokaal daags vóór den verkoopdag van 104 uren. Breeder bij biljetten, terwijl nadere inlichtingen worden verstrekt ten kan tore van genoemden Notaris HORDIJK.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1893 | | pagina 3