De tarieven zijn vastgesteld en lijken ons alleszins aannemelijk. Het transport voor heen en terug komt voor rekening van de Prov. voed- selcommissaris van Groningen. Ir. van Kretschmar deelde mede dat in de N.O. Polder 300 paarden kunnen worden ondergebracht. De paarden moeten eigen tuigen meebrengen. Graanmaaiers, zelfbinders en'tracto ren kan men ook gebruiken. Alles moet minstens tot 1 Januari blijven. Het transport voor de heenreis is voor rekening van de directie-N. O. Polder. Paardenknechten, die meekomen ko men in dienst van de directie. Alleen bij accoordwerk komen zij voor reke ning van de verhuurder. NED. HERV. GEMEENTE. Kerkdiensten: 24 Juni v.m. 10 uur, Wognum, Ds. Meijer Drees. Broek op Langendijk, 10 uur, cd. v. Woerden. Opperdoes, 10.30 uur, cd. v. Offeren. Oostwoud, 8 uur, cd. v. Offeren. 1 Juli, v.m. 10.30 uur.^bbekerk, Ds. Meijer Drees. 3 Juli, v.m. 11.30 uur, Medemblik, Ds. Meijer Drees. Huwelijksinzegening. 8 Juli, v.m. 10.30 uur, Twisk, Ds. Meijer Drees. Wieringerwaard, 2.30 uur, cd. v. Woerden. Mededeelingen van Ds. Meijer Drees. Ik maak bekend, dat mijn hulppredi ker de heer Van Wezep is vertrokken, om te zien of hij in Groningen thans zijn studie kan voortzetten. Dit is in overeenstemming met zijn benoeming, waarbij werd bepaald dat hij, zodra daartoe weer gelegenheid zou zij'n, met het oog op zijn studie zijn werk in de Wieringermeer zou mogen beëindigen. Niemand van ons zal ooit hebben ge dacht, dat hij ons onder zulke vreemde omstandigheden zou verlaten! Door stagnatie doe ik U deze mededeling een paar weken later dan mijn bedoeling was. Op Dinsdag 3 Juli zal door mij het huwelijk worden ingezegend van mej. Roelie Vos en dhr. A. L. de Vries, voormiddags 11.30 uur in de Hervorm de Kerk te Medemblik. Dit is officieel een dienst van de kerkeraad van Me demblik, maar gezien het bruidspaar worden er natuurlijk bij uitstek Wie- ringermeerders verwacht! 'ADVERTENTIES Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze dochter ANNA LIBERATHA MARIA J. v. SCHAIK A. M. J. v. SCHAIK-BOSMAN Grote sloot E 10, Schagerbrug. R. VOS en A. L. DE VRIES geven namens wederzijdsche ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaats hebben op Dinsdag 3 Juli 1945, des v.m. 11 uur te Medemblik. Kerkelijke inzegening des v.m. 11.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Medemblik door den Wel- eerw. Heer Ds. G. Meyer Drees van Wierin germeer. Medemblik, 15 Juni 1945 Oosterhaven 30 Bunnik Prov.weg 77 A Toekomstig adres Nachtegaallaan 7, Bilthoven. Gelegenheid tot feliciteeren na afloop van de dienst in de consistoriekamer. Serfaas Leyten en Geertruida Carolina Remclink hebben de eer U namens wederzijdsche ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Donderdag 28 Juni 1945 om 10 uur v.m. in het gebouw van Waard en Groet te Kolhorn. Kerkelijke bevestiging des namiddags 3 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Twisk door den Weleerwaarden Heer Ds. J. Germans, van de Wieringermeer. Twisk, Zuiderweg 11, 12 Juni 1945. Toekomstig adres: Bonaventurastraat 29 B, Rotterdam-Z. Gelegenheid tot feliciteren na de dienst in de Consistoriekamer.

Herrijzend Wieringermeerland | 1945 | | pagina 5