Stoffen t T.T.-race naa 't geluk Van de handba Afscheid van Kapelaan van der Ploeg mui VET'S MANCHESTER W. VETs S«K H Heel het land moet op zijn kop staan Enorme belangstelling K. V.P. - Jongeren bijeen in Schoorl J. OLIJVE Reeds 50 JAAR .s BETER ook per meter g 14T5 a 29.50 26.50 23.50 a Manchester per meter? Vet heeft keus! i Wie rekentp i koopt bij Speciale Aanbieding Prima strijkplank 10.95 Dolle op 't Hofplein Wij openen het Najaars-seizoen met een fantastische collectie voor herfst en winter nieuwe stoffen. 7.25 mtr5.95 j<»|a Thuisfront Tombola Per auto naar het Legioen Gaat Indonesië voor militaire hulp betalen? Jubileum in Retraitehuis Mevr. Steenberghe overleden Ter kennismaking Speculaas of Taai-Taai PUBLICATIE Vrijdag 26 September 1952 Pagina 5 UK astiekdirec- SIALISEREN op van profiteren, iking geven wij én voor Moeder, r één GRATIS lekker IOOM voor de advocaat X ALKMAAR Telefoon 5039 RECLAME K: 60 ct. per 250 gr. 70 ct. per 250 gr. 60 ct. per 250 gr. 45 ct. per 100 gr. 30 Denier ITEREN VAN GELEGENHEID Manchester jassen van 39.50 voor 29.80 B 21.75, 18.75, 15.95 Manchester broeken Manchester mouwvesten, vanaf Manchester plusfours, vanaf 13.98 Corduroy sportpantalons 19.75 MANCHESTER BROEKEN naar MAAT Eigen kleermakerswerk, manchester zakken, in elk gewenst model 5 Ontvangen: Echte Engelse schipperstruien 13.75; Amerik. oliejassen 8.75; oliebroeken 8.95; overalls 9.88; krimpvrij 12.98; flanel len werkhemden 5.75; khaki hemden 4.98; whipcord broeken 13.95; khaki stofjassen 11.95; jaeger hemden 2.75; heren flanellen 3.98 alle kleuren, div. kwaliteiten, van 5.95 tot 7.50 H Aangesloten bij El Financieringsinst. - Voorzorg - Vesta LANGESTRAAT 35 ALKMAAR 7IIIIIIIIIBIIIBIIIIIMIBIMIBIIIIIH Koopt Uw houtwaren bij de vakman! WOLLEN JAPONSTOFFEN In de moderne noppé dessins, zeer gedistingeerd, 130 breed, p. mtr. - WOLLEN JERSEY. cm. 130 cm. breed, een prachtige kwaliteit, in de nieuwste na- jaarstinten.p. mtr. 2.95 ANGORA YERSEY De grote mode van dit sei zoen, 140 cm. breed, in div. aparte kleuren, p. m. 15.95 WOLLEN RUITSTOF voor japonnen; in het grote ruiteffect, dat dit seizoen zeer modern is, 130 cm. br., per mtr6.95 voor meisjes en jongensjek kers, 140 cm. breed. In, ma rine en bruin, extra voor delig, per mtr9.50 MELTONSTOF Zo uitermate geschikt voor zeiljoppers. skibroeken en cape§, 140 cm. breed. In ma rine en bruin, p. mtr. 7.95 TWEEDSTOF Een uiterst solide kwaliteit voor jongenskleding, 140 cm. breed, in diverse tinten, per TINNEROY, 90 cm. breed. De stevige stof welke U zoveel mogelijkheden biedt. In diverse urn-tinten, per mtr5.90 In far.tasiedessins, 70 cm. br., per mtr4.95 COCKTAILZIJDE Voor Uw avondtoilet, in een ruim kleurenassortiment v. d. nieuwste dessins. 90 cm. br., per mtr3.95 3.25 A L K M A A B Verleden jaar heeft het gehele land gedaverd onder de drukte van de propaganda-aetie voor het Nationaal Katholiek Thuis front, welke toen onder de naam „Actie Baas boven Baas" de belangstelling van elke Nederlander heeft gehad. Radio en Pers hebben er alle medewerking aan gegeven en er voor gezorgd, dat de actie zodanig slaagde, dat een flink bedrag aan geld kon worden verzameld, dat zijn weg naar de verschillende doelen wel heeft gevonden. 326 - ALKMAAR Ook dit jaar gaat het Nationaal Katholiek Thuisfront weer een actie voeren, die heel Nederland op zijn kop moet zetten. Weer moeten millioenen Nederlanders geïnteresseerd worden bij het werk dat het N.K.T. verricht voor de militairen, die in deze tijd van defensie-inspanning toch al in het brandpunt van de belangstelling staan. Tegelijk echter met de technische bewapening en defen sie moet de geestelijke verzor ging van de militairen doorgang vinden. Want een militair, die geestelijk niet weerbaar is, is een waardeloze soldaat, al is hij ook tot de tanden toe bewapend, al beschikt hij ook over de meest moderne machtsmiddelen. Zes weken achtereen gaat ook de K.R.O. weer achter het Thuis front staan, om het te helpen aan de gelden, die het voor de gees telijke verzorging van onze mili tairen in toenemende mate nodig heeft. T.T. heet de actie ditmaal. Thuisfront Tombola. T.T. race naar het geluk, voor allen, die er aan deelnemen. Weer zal er gelegenheid zijn om voor de mi crofoon kaarten aan te bieden. De uitzendingen zullen worden ver zorgd vanuit Hilversum, Gronin gen, Maastricht en Den Haag. Wat te doen? De afdelingsbesturen van het N.K.T. zullen huis aan huis kaar ten verspreiden. Daar moeten geen postzegels op geplakt wor den. Het kan natuurlijk wel, er zijn vakjes voor open gelaten, maar het is meer economisch, wanneer men het geld stort op Giro 520.000 Nat. Kath. Thuis front, Den Haag. Men kan in de verschillende plaatsen de R. K. Fanfares en de jeugdverenigin- WEEKOYERZICHT Langedijker veilingen BROEK OP LANGEDIJK. De handel in eetaardappelen is deze week oo de Langedijker veilingen flauw gebleven. Slechts een enkele par:ii kon een priis maken boven een dubbeltje per kg. Grove aardappelen voor ex port overzee waren eveneens la ger en gingen van de hand voor 9.209.80 per 100 kg. De goede vraag naar witte kool bleef aan houden. de prijs van zuurkool- witte liep verder omhoog, waarbij als hoogste prijs 5 cent genoteerd werd. Er was enige export naar Frankrijk en de Amerikaanse le gers in Duitsland. De markt voor rode kool was onreglmatig. bij toenemende aanvoeren kon de prijs voor a-kool. die tot 14 cent was opgelopen, zich niet handha ven. Bij de Woensdag ingetreden prijsdaling werd een groot deel van de aanvoer opgehouden. Gele kool was iets beter, bii kleine aanvoeren werd voor a-gele tot 9 cent betaald. Groene kool. die van prima kwaliteit is, was slechts te plaatsen. Uienaanvoe- ren bleven zeer klein waardoor de priis zich op 1516 cent kon handhaven. De export van uien had weinig te betekenen. Bieten waren goed te plaatsen, voor a-bieten werd tot 9 cent betaald en ook de b-bieten werden goed verkocht. Slabonen bleven zeer in trek door het uitermate slechte weer lopen zowel de aanvoeren als de kwaliteit snel terug. De hoogste notering voor bonen 1 die geboekt kon worden was 60 cent per kg. Bloemkool bleef vrijwel op hetzelfde peil als de vorige week voor b varieerde de prijs tussen 20 en 35 cent per stuk. De tweede soort non nu ook voor 1012 cent worden geplaatst. gen inschakelen, om de actie openbaar te maken. Deze T.T.- race moet een record-race wor den van Katholiek Nederland, voor het behoud van het goede moreel onder onze militairen. Er zijn drie prijzen-klassen, prijzen naar keuze ter waarde van f 5.000.prijzen naar keuze ter waarde van f 1000.en prij zen naar keuze ter waarde van f 500.Op de achterzijde van de kaarten staan twee vakjes, waar in men een getal moet invullen. Het invullen van één getal kost f 0.50, twee getallen f 1.Wie beide getallen invult (geheel zelf te bedenken) loot in alle drie de prijs-klassen mee.... (Kaarten zijn o.a. verkrijgbaar op het Bureau van ons blad, Rit sevoort 52, Alkmaar). HAARLEM. Twee jongeman nen, J. W. en J. P., van omstreeks twintig jaar uit Haarlem, hadden in April plannen om dienst te ne men in het Vreemdelingenlegioen. Daarvoor was het nodig een reis naar Parijs te maken. Over geld beschikten zij niet en hun plan was te liften. Op het Wilsonplein te Haarlem zagen zij een auto staan en het bleek een van hen, dat het portier geopend was. Met een schroevendraaier slaagden zij er in de motor op gang te krij gen. Op de Wagenweg werd ge tankt en daarna is de reis naar Putte in Noord-Brabant gemaakt. In dit grensplaatsje zetten zij de auto in een garage en deelden de garagehouder mede, dat zij een week later terug zouden keren, om de auto te halen. Liftend werd de reis naar Pa rijs voortgezet. De. ouders van P. hadden inmiddels bericht gekregen waar hun zoon vertoefde. Vader begaf zich naar Parijs en nam zijn zoon mee naar huis. In Haarlem werd de jongeman aangehouden, verdacht van dief stal van de auto. Zijn vriend daarentegen heeft Noord-Afrika wel bereikt, doch minder prettige ervaringen opgedaan. Later is het hem weer gelukt Haarlem te be reiken. Ook hij werd na aankomst aangehouden. Thans heeft het tweetal voor de Haarlemse rechtbank terecht gestaan. De eis luidde een gevangenis straf van zes maanden met aftrek van voorarrest. CON BRIO—VLIEGENSVLUG DE WEDSTRIJD Vol verwachting klopt ons hart. Zullen de velden het overtollige regenwater a.s. Zondag verwerkt hebben? Of zal het de eerste Zondag worden waarop reeds hiaten zullen ontstaan in de af werking van de rooster? Helaas, moeten we het ergste vrezen. Maar hopen tevens in stilte, dat het niet waar zal zijn. In de hoofdklasse gaat TÖP te gast bij een oud tegenstander. We zijn zeer benieuwd hoe deze buurt-derby zal verlopen. Tot nu toe liet Geel-Zwart geen dende rende dingen zien. maar de derby sfeer kan wel zoveel spirit geven dat een onverwacht resultaat uit de bus komt. T.O.P. is in elk ge val gewaarschuwd. V.I.O. zal o.i. wel het hoofd moeten buigen in Slootdorp, waar D.W.O. vast besloten is, dit jaar de kans op de titel met mannenmoed te verdedigen. D.T.S.W.G.W. zal een span nende. gelijk opgaande strijd te zien geven. Beide elftallen lijken ons aan elkaar gewaagd, en met enig optimisme zouden we zelfs D.T.S. de beste papieren dutven geven. In de eerste klas is van groot belang de strijd Con BrioVI. Vlug. Con Brio behoort in deze afdeling tot een van de kansheb bers. Ze hebben echter een schrik voor de oude „rot" VI. Vlug. Deze laatste liet in haar eerste wed strijd geen daverende dingen zien. Mogelijk hebben ze er een les uitgetrokken, en zal Con Brio een geladen tegenstander ontmoe ten. De uitslag? Nu vooruit Con Brio behaalt de volle buit. Hugo Girls is ook geen slechte ploeg, maar kan er zo maar niet inkomen. Nu ontvangt het V.Z.V. dat de laatste maal met grote cijfers over Forward de baas bleef. Het ziet er dus voor Hugo Girls ook ditmaal niet erg roos kleurig uit. En toch, durven we het op een gelijk spelletje aan te houden. In de tweede klas kan St. Vic tor aan de eerste punten komen door van Strandvogels te winnen, het moet o.i. kunnen. Con Zelo daarentegen zal heel goed op moeten passen, want V.I.Ó.S. is vast van plan de overwinningen reeks van Con Zelo te stuiten. Hier wacht ons ook een aardige strijd, met gelijke kansen. VI. Vlug 2 en V.Z.V. 2 zijn ook aan elkaar gewaagd en zullen wel tot een puntenverdeling ko men. K.S.V. dat vorice maal na lange tijd weer eens het zoet der overwinning mocht smaken, zal alle zeilen bij moeten zetten om tegen W.G.W. 2 hetzelfde resul taat te bereiken. Winst zien we ook voor S.E.W. dat St. Victor 2 op bezoek krijgt. Bii de Junioren zal uiteindelijk VI. Vlug a wel overwinnen bij Hugo Girls maar ze zullen het niet cadeau krijgen. Con Zelo a krijgt een kansje bij D.W.O. a om wat hoger op te klimmen, terwijl W.G.W. a ook V.Z.V. a wel aan de zegekar zal binden. Strandvogels a zal een gemak kelijke prooi blijken te zijn voor St. Victor a. dat het voor de eerste maal in de competitie lang niet slecht doet. S.E.W. a zal meer tegenstand ontmoeten dan de laatste keer. maar D.T.S. toch met lege handen huiswaarts stu ren. Con Brio a zagen we nog niet spelen, we moeten dan ook vre zen dat V.I.O. al direct een te sterke partij voor hen zal blij ken te ziin. In afd. B staan aardige wed strijden op het programma, waar van zo maar geen voorspelling is te doen. O.i. liiken alle ver enigingen aan elkaar gewaagd te zijn, hoewel we ons daar in het begin van de competite vrii ge makkelijk in kunnen vergissen. Vertrouwend dat de weergoden ons voor Zondag wat gunstiger genegen zijn wachten we gelaten af. wat de verenigingen zich van onze prognose hebben aangetrok ken. Zondag 28 September Diocesane klasse Noord: Geel ZwartT.O.P. 16.15 D.W.O.—V.I O. 13.30 D.T.S.—W.G.W. 16.00 1ste klasse: Hugo Girls—V.Z.V. 17.30 Con BrioVI. Vlug 16.15 2de klasse: St. VictorStrandv. 14.00 V.I.O.S.Con eZlo 13.40 VI. Vlug —V.Z.V. 2 16.15 3de klasse: K.S.V.—'W.G.W. 2 13.00 S.E.W —St. Victor 2 16.15 Junioren Aa: VI. Vlug a-Hugo Girls a 17.15 jj.wo. aCon Zelo a 14.30 V.Z.V. a—W.G.W. a 16.30 Junioren Ab: St. Victor aStrandv. a 15.00 S.E.W. a—D.T.S. a 17.00 Con Brio a—V.I.O. a 17.00 Junioren B: VI. Vlug a—V.Z.V. b 16.15 Con Zelo b—W.G.W. b 16.15 V.Z.V. c—S.E.W. b 15.45 HEILOO. Zoals wij reeds hadden aangegeven, is het bericht van de benoeming van kapelaan M. v. d. Ploeg tot kapelaan van de St. Josephparochie in Den Haag door de parochie Heiloo met spijtige verrassing ontvangen. De benoeming kwam onverwachts af. Naar aannemelijke berekenin gen had hij een ^nieuwe benoe ming eerst in Augustus van het volgende jaar verwacht en daar om had hij vooral ten aanzien van de jeugdverenigingen nog grootse plannen, die de activiteit in het verenigingsleven op bijzondere wijze zouden hebben gestimuleerd. Afgezien van het feit, dat kape laan v. d. Ploeg, die in Augustus 1950 in onze parochie kwam, hier een, zoals hii met stelligheid ver klaarde, prettige werkkring had gevonden, was hij toch blij met zijn benoeming in een grote-stads- parochie, waar hem een niet al te gemakkelijke taak wacht, gezien het vrii grote aantal non-paschan- ten, dat de St. Josephparochie in Den Haag telt. Kapelaan v. d. Ploeg heeft hier tijdens ziin werkzaamheden vele vrienden verworven, vooral onder de jongeren. Zijn priestelijke ar beid heeft onder de parochianen veel waardering gevonden, het geen ook moge blijken uit de enorme belangstelling op zijn af scheidsavond, gisteren in het N.K.J.B.-gebouw na de tweede Misweek-conferentie. Een onafge broken rij van parochianen stroomde van half 10 tot bij half elf het NKJB-gebouw binnen, om van de kapelaan persoonlijk af scheid te nemen. Velen gebruik ten deze gelegenheid voor een hartelijk dankwoord, dat sommi gen lieten vergezeld gaan van een passend klein geschenk. Naar schatting waren er niet minder dan 500 parochianen. Onder hen bevonden zich de afgevaardigden van alle katholieke verenigingen, corporaties en instanties, waarvan kapelaan v. d. Ploeg aalmoezenier, geestelijk adviseur, directeur, mo derator of promotor is geweest. Hii kende hen allen met naam en toenaam en ziin toewijding in dit opzicht zal er vooral toe hebben bijgedragen, dat kapelaan v. d. WASHINGTON, 25 Sept. (AP) Het departement van Buiten landse Zaken heeft vandaag be- hekend gemaakt, dat de Verenig de Staten en Indonesië bespre kingen voeren over een nieuwe hulpovereenkomst op grond waarvan Indonesië voor de Ame rikaanse militaire hulp zal gaan betalen. Volgens de bestaande overeen komst, die nog steeds geldig is, ontvangt Indonesië, op grond van een twee-jaren-programma, mili taire hulp ter waarde van 5.000.000 dollar, terwijl het jaar lijks economische bijstand tot een bedrag van circa 8.000.000 dollar krijgt. Het departement van Buiten landse Zaken heeft verklaard, dat de huidige besprekingen gaan over de mogelijkheid, dat „Indonesië de overeenkomst van 5 Januari 1.1. wenst te vervangen door een nieuw accoord, volgens hetwelk het land ten behoeve van de economische en technische hulp giften zou blijven ontvangen terwijl het voor het militaire ma terieel zou gaan betalen". Telefonisten vinden nieuwe bestemming WIERINGERWERF Onze te lefonisten Mej. A. de Caluwe en haar zuster Mej. C. C. de Ca luwe, welke laatste als telefo niste werkzaam was aan het kantoor te Oudezeug, zijn beiden als telefoniste aangesteld op het telefoonkantoor te Delft. Ploeg in geheel Heiloo als een ge ziene figuur heeft gegolden. Buiten zijn voornaamste werk, de zielzorg, waren zijn speciale activiteiten gericht op deN.K.J.B., Rood-Geel, H.S.V. en de Handbal vereniging, op de Verkennersbe weging en de Jongens-, Jonge mannen- en H. Familie-congre gatie. Ongeveer anderhalf jaar gele den richtte hij de Debatingclub op, waarvoor hij als leider bleef fungeren; voorts nam hij het ini tiatief tot instelling van een Ver loofdenclub, waarvoor hij een zgn. Verloofden week heeft gege ven, welke club hij op talrijke avondbijeenkomsten waardevol le adviezen heeft gegeven. Te vens was hij de promotor van de NKJB-dansavonden, waar mede hij zeker op geslaagde wijze de abnormale danswoede onder de jeugd binnen de per ken heeft weten te houden. Op het moment, dat ons blad in Heiloo verschijnt, spoort kape laan van der Ploeg zijn nieuwe parochie tgemoet. Geheel de pa rochie wenst hem langs deze weg een ad muitos annos toe in zijn verdere priesterlijke arbeid. ROODGEEL-NIEUWS Rectificatie OudesluisH.S. V. HEILOO. De wedstrijd Oude sluisH.S.V. welke Zondag a.s. in Oudesluis wordt gespeeld, be gint niet, zoals aangekondigd om 2.30 uur, doch om 2 uur. Het ver trek van de bussen is bepaald op 12.45 uur uiterlijk. VOLKSWAGEN SLIPTE OP DE AFSLUITDIJK 2 gewonden LEEUWARDEN Gistermor gen omstreeks negen uur is een volkswagen bestuurd door de 42- jarige heer J. J. Dekker uit Voor schoten ter hoogte van de Spui- sluizen te Kornwerderzand ge slipt en tegen een aldaar aan het werk zijnde compressor ge slagen. Hierbij werd zowel de bestuurder van de volkswagen als de drijver van de compressor, de 41-iarige heer S. van der Kreke uit Den Oever gewond. Beiden werden naar het St Jozef ziekenhuis te Harlingen overge bracht. De volkswagen en de compressor werden beide zwaar beschadigd. Morgen herdenkt de Heer C. Ellis de dag dat hij 25 jaar geleden, op 27 September 1927 W. als tuinman in dienst kwam bij de Eerw. Paters Redemptoristen van het Retraitehuis te Bergen. Met grote toewijding heeft hij steeds de tuin verzorgd, een tuin die altijd bewondering afdwingt door zijn kleurenpracht en artis tieke aanleg, en waar de 75.000 Retraitanten die in deze 25 jaar het genadeoord bezochten, gaar ne vertoefden. Ook door de zusters is de jubi laris zeer gewaardeerd, vooral toen tijdens de bezettingstijd de paters en zusters het huis moes ten ontruimen en de Heer Ellis zo veel als in zijn vermogen lag het huis beheerde om ernstiger ver nielingen te voorkomen. Zaterdagmorgen zal om 8.30 een plechtige Hoogmis tot inten tie van Jubilaris en familie wor den opgedragen in het Retraite huis, waarna gezellig samenzijn. Later op de dag kan men de jubilaris gelukwensen in de hui selijke kring op de Oude Berger- weg 58. Bouwactiviteit in Bergen Regelmatig verrijzen er nieuwe woningen in Bergen. Zo wordt er aan de Rondelaan en Mosselen- buurt een villa gebouwd, terwijl er tevens een woning wordt gezet aan de Oosterweg. Brandweerraat! geïnstalleerd DEN HAAG 25 Sept. De Minister van Binnenlandse Zaken heeft de Brandweerraad. die is ingesteld bij de onlangs tot stand gekomen Brandweerwet, geïn stalleerd. De voorzitter van de Jongeren- statenkring „Hoorn", Jac. Laan opende in Schoorl de vergadering van de Jongerengroep en stelde na een kort welkomstwoord Cor Vlaar in de gelegenheid zijn in leiding over het bevolkingsvraag stuk te houden. Spr. constateerde dat het bevolkingsoverschot in de wereld in het algemeen geen ern stig karakter zal aannemen. Er zijn bepaalde landen m.n. Japan, China en w.o. wij ook ons kleine landje kunnen rekenen, die met een' overbevolking te kampen hebben. Wanneer wij ons mogen beperken tot ons eigen landje, dan kunnen wij waarnemen dat sinds 1870 het sterftecijfer sterk is afgenomen door betere hygië ne, betere volkshuisvesting, bete re voeding. Gevolg hiervan is dus een zeer snel aangroeiende bevol kingsaanwas, die wjj achtereen volgens kunnen ondervangen door industrialisatie, emigratie, landaanwinning, ontginning. Spr. ging vervolgens uitvoerig op de diverse punten in en wees op de voor- en nadelen die er aan ver bonden zijn. Hiermede werd het eerste ge deelte van deze bijeenkomst afge- sloten en na de inwendige mens beheer der domeinen te Breda. versterkt te hebben kreeg Cor de Wit het woord om van zijn kant het bevolkingsvraagstuk te be lichten. Waar de eerste spr. het Êractische gedeelte voor zijn re ening nam, legde de tweede in leider het accent meer op het theoretische gedeelte van dit onderwerp. Spr. greep terug in de H. Schrift en haalde citaten uit vroegere tijden aan, waarin hij de diepere oorzaak zocht, die hij als norm wilde stellen voor dit bevolkingsoverschot. Ook hij was van oordeel, dat de bevol kingsaanwas geen onrustbarende vorm zal aannemen. Na een zeer geanimeerd debat en een verkwikkende rondgang door de duinen, werd deze in alle opzichten geslaagde bijeenkomst gesloten zoals zij was begonnen en waren de K.V.P.-Jongeren weer een gedachte rijker gewor den. Overplaatsing WIERINGERWERF Onze plaatsgenoot de heer B. Bakker, werkzaam bij het Rentambt Wie- ringermeer, is met ingang van 1 October overgeplaatst naar het Na geruime tijd ernstig ziek te zijn geweest, overleed gister avond is het St. Antoniuszieken- huis te Utrecht, waar zij kort ge leden was opgenomen, toch nog vrij plotseling mevrouw P. A. F. Steenberghe-Engering in de leef tijd van 78 jaar. In tal van Kath. vrouwenorganisaties vervulde zij functies. In 1922 werd zij door Z. H. de Paus benoemd tot presidente van de Internationale Unie van Kath. Vrouwenbonden. een functie, waarin zij haar grote organisato rische gaven geheel tot ontplooi ing heeft weten te brengen en welke zii eerst neerlegde in Mei van dit jaar na de verplaatsing van het secretariaat van deze Unie naar Parijs. Ringers Chocolade fabrieken - Alkmaar 4 nieuwe soorten REPEN fabriceren Repen van de beste chocolade „Ringers chocolade" geven wij gedurende eén week een van deze repen naar keuze geheel GRATIS by aankoop van 1 pond Aléén by: Laat 129 Alkmaar Tel. 2479 ONTTREKKING GED. RAAKSJE EN WOLF- PAD AAN HET OPEN BAAR VERKEER Burgem. en Weth. van ALKMAAR brengen ter kennis van belangheb benden, dat ter secre tarie der gemeente van 29 Sept. tot en met 20 October a.s. ter inzage is gelegd hun voorstel aan de gemeenteraad ontwerp-raadsbesluit) tot onttrekking aan het openbaar verkeer van het gedeelte van het Wolfpad tussen de Com. pagniestraat en het Raaksje en van het ge deelte van het Raaksje tussen het Wolfpad en de Zuiderpleinsteeg, wel ke gedeelten op de bij gevoegde tekening in rood zijn, aangeduid. Belanghebbenden, die bezwaren tegen dit voor stel hebben. kunnen hiervan gedurende bo vengenoemde termijn aan de gemeenteraad doen blyken. Alkmaar. 26 Sept. 1952 Burgemeester en Wet houders voornoemd, G. v. Slingerland, lo. burgem. R. Veendorp, secretaris

Noordhollands Dagblad : dagblad voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 5