Tafeltennis verheugt zich in grote belangstelling Montgomery wil een opperbevel voor de koude oorlog Competitie 1952-1953 begint a.s. Zondag Wie raadt de uitslag? UW PUZZLE Unie van Brussel faalde door besluiteloosheid Al te afhankelijk van de Ver. Staten Scheepsberichten boekenhoekje voor vandaag Pittig en toch sacht Legerauto reed 200.000 km. Volgend jaar naar buitenland VOOR THT7IC ff TEN VOOR ZONDAG „Arts schuldig" rubber laarzen gymschoenen pantoffels DE SPELREGELS eerste prijs tweede prijs en drie priizen van Woensdag 8 October i LONDEN „De Atlantische staten liehhen een opper bevelhebber voor (le koude oorlog nodig, die tol taak zou moeten krijgen één vaste lijn te brengen in de Westerse propaganda", verklaarde veldmaarschalk Montgomery, plaatsvervangend opperbevelhebber der Geallieerde strijdkrachten in Europa, op een te Londen gehouden persconferentie. „Omdat wij de koude oorlogen niet had den gewonnen, hebben wij in hel verleden daadwerkelijk krijg moeten voeren. Wanneer de politici helemaal niet meer uit de knoeiboel van een koude oorlog komen, krij gen wij, militairen, de opdracht het dan maar daadwerke lijk uit te vechten. Het is van vitaal belang de koude oorlog te winnen. Daar voor zijn echter in de eerste plaats twee dingen nodig: over eenstemming over een algemeen geallieerd plan en het scheppen van een doelmatig werkende or ganisatie, die zich met het op lossen van het „koude-oorlog- vraagstuk" kan bezig houden. Voor zover ik weet zijn geen van beide punten verwezenlijkt. Wij zouden in een daadwerkelijke oorlog wel op de hiervoor aan gegeven wijze te werk gaan. Waarom dan niet in de koude fase ervan? Indien wij er in zouden slagen de koude oorlog te winnen, zal er mogelijk in afzienbare tijd geen krijg gevoerd behoeven te worden, zei Montgomery, die de volgende zes punten noemde als de voornaamste vraagstukken, waartegenover het Geallieerde Opperbevel in Europa zich ziet gesteld: 1. De luchtmacht der Westerse verbondenen. Lucht strijdkrachten kunnen, wanneer een oorlog eenmaal is begonnen, niet meer snel worden opge bouwd. 2. Reserves te land. Het zou noodzakelijk zijn snel de be schikking te hebben over reserve- divisies, indien de troepen-in. eerste-linie de eerste stoot zouden hebben opgevangen. Bonaire pass. 7 Oct. Kp. Fini- sterre/Madeira; Dongedijk pass. 7 Oct. Landsend/Antwerpen; Eos 7 Oct. te Oran; Garoet 7 Oct. n.m. te Aden verw.; Johan van Olden- barnevelt 7 Oct. 460 mijl Z.Z.O. Dondrahead; Langkoeas 7 Oct. van Suez/Djeddah; Nieuw Am sterdam 7 Oct. van Le Havre/ Southampton; Roepat pass. 7 Oct. Oporto/Marseille; Rotti 8 Oct. van Tj. Priok/Kidjang; Rijndam 7 Oct. 210 mijl W. Cp. Clear; Stentor 8 Oct. v.m. te South ampton verw.; Willem Ruys pass. 7 Oct. Gibralta/Pt. Said; Cottica 6 Oct. van Paramaribo/Plymouth; Langkoeas 6 Oct. van Pt. Said/ Djeddah; Maasland 6 Oct. van Recife; Oranje 7 Oct. te Pt. Said; Rijndam 6 Oct. van Kopenhagen; Westerdam 6 Oct. te New York; Garoet pass. 6 Oct. Kp. Guarda- fui/Aden; Indrapoera 6 Oct. 280 mijl W. Sabang/Belawan; Salland 7 Oct. te Bahia; Tabian 7 Oct. van Bombay te Bari; Tjitjalengka 7 Oct. te Montevideo; Waterland 7 Oct. te St. Vincent Kp. Verdi- sche Eilanden; Willemstad 6 Oct. n.m. 330 mijl N.O. Barbados/ Madeira; Fairsea 6 Oct. te Mel bourne; Grote Beer 6 Oct. 160 mijl Z.t.O. Sable eil.; Sibajak 6 Oct. 390 mijl N.O.t.O. Sombrero eil./Curasao; Tarakan 7 Oct. van Semarang te Tj. Priok. ZOEKLICHTEN OVER HET EVANGELIE Aan onze kusten staan de vuur torens. Met ononderbroken regel maat flitst in het donker van de avond of de nacht hun licht over land en zee, een veilig en be trouwbaar houvast biedend aan reiziger en zeevaarder. Als een baken ook is het boek dat Dr. R. Stock, godsdienstleraar bij het Middelbaar Onderwijs te Brugge, uit zijn lessen en voor drachten heeft samengesteld en bij H. Nelissen te Bilthoven heeft uitgegeven onder de titel „Zoek lichten over het Evangelie". God hebben oude Kerkvaders vergeleken bij een zee die zonder oevers is, onmetelijk wijd en niet te peilen. God overtreft het be grip en het bevattingsvermogen van elke mens. Maar ieder straal tje licht dat uitschijnt over deze grenzenloze vlakte en meer en beter doet zien, leidt tot een ont dekking die rijker en gelukkiger maakt Het Evangelie zal altijd een land blijven dat nooit genoeg doorzocht is. Steeds zal men er zich in kunnen verdiepen en er telkens andere, nog niet vermoe de vergezichten in aantreffen. Naarmate men bizondere aspec ten van het Evangelie bloot legt zal de aandacht des te meer gaan de gemaakt worden. Dr. Stock heeft op deze ma nier het zoeklicht op de Blijde Boodschap willen doen vallen <n een negental hoofdstukken die elk een of ander punt. behande len zoals bv. Jezus en het gebed, of het. Rijk van God in zijn fei telijk historisch milieu. Wat hu daarvan zegt. uitlegt of verklaart laat wel zien hoe onuitputtelijk schoon onze Evangeliën zén. Voor de verdieping van de god-'-'ien ';ge kennis evenzeer alr voor de verinniging van de vroomheid is dit een waardevol Poek De Uejjf.nde Bob»'-geleer de. prof <"opnens van Leuven hoeft Vet dan ook terecht een hart.eleke aanbeveling meege geven die wii hier gaarne aan onze lezers herhalen. openhartig 3. I n d o-C h i n a. Indien Frankrijk er niet in slaagt het Indo-Chinese vraagstuk op te lossen, zal het Franse leger in Europa niet tot die graad van ontwikkeling kunnen worden ge bracht, welke noodzakelijk is. 4. Troepenlegering en verplaatsing. Er moet voor de strijdkrachten te velde een ge zonde administratieve organisatie bestaan. Er bestaan op dit punt reusachtige moeilijkheden en het is zeer moeilijk deze te overwin nen. 5. Duitse deelneming aan de West-Europese verdediging Wij pogen een krachtig schild te bouwen, waarop de eerste schok van een aanval kan worden op gevangen, terwijl wij ons voor de volledige strijd aangorden. U be hoeft slechts een blik op de kaart van Europa te werpen om te zien welk een uiterst belangrijk ge deelte van dit schild door het West-Duitse grondgebied wordt gevormd. 6. Gezonde economische basis. Economische kracht en Puzzle 106 Horizontaal: 1. voormalig rederl. bezit 9. schande 10. leerling (fr.) 12. spat 14. dagtekening imeerv.) 16. het zijn; her welvaren 18. bijwoord 19. soort muziek 22. rustend predikant 23. interest 24. gothisch raam (eng.) 25. laatste nieuws 26. tussen fr. I 28. voegwoord 29. hetzelfde 31. soort handschoen 33. bedenking 36. gaarne (dui's) 38. strelen 40. plaats in Nederland Verticaal: 1. voorzetsel 2. vogelverbliif 3. gewest 4. vr. munt 5. vorm van oi.en 6. sleepkleed 7. uit Ierland afkomstig 8. evenredige v-ertegenwoordi- ging (afk.) 9. lid van het kerkbestuur 11. bestanddelen 13. tabulator (afk.) 15. vogel 17. telwoord (eng.) 20. lidwoord 21. deel v.h. hoofd 27. knikker (eng.) 30. rivier in Soanie 32. solozang 34. duw 35. bloeiwijze 37. bijwoord 39. rustend predikant (afk.) Oplossing nuzzle 105 Horizontaal: ob- 3. agave: 7. la: 8. asla: 10. l„ite: 12 bal: 13. ace: 15 alk: 17 era: 18. rek: 19. rio: 20. knal: 22 ober: 23. Paler mo: 24. mist: 26 nti: 28 ent: 29. bes: 31. aan: 32. nee: 33. esp: .'4. dag: 35. pees: 3' oder 39. ot: 40. stand: 41. th. Verticaal: 2. naarn: 3. al; 4. gaar: 5. vlek: 6 eo: 7. lelie: 9. slaapstee: 11. karbonade: 12. be komen: 14. celebes; 16. korting: 21. lat: 22. oma: 25 inept; 27. taart: 29. best: 30. spon: 36 es: wt dd gezonde nationale organisaties voor de voortbrenging zijn van vitaal belang. De militaire kracht moet in overeenstemming zijn met een gezonde nationale eco nomie. Montgomery hield zijn pers conferentie op uitnodiging van het Koninklijk (Brits) Genoot schap voor Internationale Zaken ter inleiding van een door dit Genootschap uitgegeven boekje over de Nato, „Atlantic Alliance" geheten. Een groep deskundigen komt daarin tot de conclusie, dat Rusland en China op het ogen blik blijkbaar een derde wereld oorlog wensen te vermijden, maar dat zij wellicht het slachtoffer zullen worden van hun eigen oude vrees, dat de kapitalistische wereld op het punt staat hen aan te vallen. Naar Montgomery's mening was de koude oorlog gewonnen, „wanneer wij er in slagen, de geknechte volkeren naar onze zijde over te halen". Hij betoogde ook dat door de Noord-Atlantische verdragsorga nisatie het militaire falen van de Unie van Brussel (waarin Groot- Brittannië, Frankrijk en de Bene lux samenwerken) vrijwel teniet was gedaan. De Unie van Brussel faalde, zeide hij, omdat er gebrek be stond aan leiding. Verder waren er besluiteloosheid, aarzeling, schuchterheid, verdenking en geen werkelijke samenwerking. Een andere bijkomstige factor was de te grote afhankelijkheid van de Verenigde Staten. „Men placht heel openhartig te spre ken, en ik vroeg mij vaak af waarom ik niet ontslagen werd", aldus Montgomery. Lusteloosheid bij Katholieke middenstandsorganisaties „Over het algemeen kan men zeggen, dat de belangstelling voor de vakorganisatie in de kringen van de middenstand niet onbevredigend is, maar ten op zichte van de standsorganisatie hebben wij van doen met de lusteloosheid, een apathie, welke schier niet te overwinnen schijnt." Dit verklaarde de heer A. A. Blessing, voorzitter van de Ka tholieke Middenstand te Amster dam, op een officieuze bijeen komst van voorzitters en geeste lijk adviseurs van de Katho lieke Middenstand. De heer Bles sing uitte een cri de coeur over de onbevredigende gang van zaken in de vereniging. In Amsterdam aldus be toogde de heer Blessing is het zo gesteld, dat van degenen, die lid zijn van de vakorga nisatie, een groot aantal geen lid meer is van de middenstands vereniging, omdat ze op grond van non-betaling gedurende lange tijd moesten worden af geschreven. Dat de vakorganisa tie niet in die mate gebukt gaat onder de algemene malaise, meende de voorzitter te moeten verklaren uit de omstandigheid, dat in de vakorganisatie directe materiële belangen behartigd worden, terwijl de standsorgani satie met haar ideële doelstel lingen en haar arbeid voor de middenstand in zijn geheel (ook voor de vakafdelingen),, slechts geleidelijk en eerst op de lange duur effect kan sorteren. Voorlopig Ned. Jeugdelftal Blauw-Wit 52 AMSTERDAM. Het voorlo pig Nederlands Jeugd-elftal heeft Dinsdagavond in het Olympisch Stadion te Amsterdam met 52 van Blauw-Wit gewonnen. De ruststand was 31. Dit was de laatste oefenwedstrijd van het Nederlands Jeugd-elftal voor de wedstrijd tegen de Belgische Jeugd op Zondag 19 October a.s. (Advertentie) Maar wie weet, misschien toch niet zó pau en zó zacht als De PURE VIRGINIA SHAG van Dobbelmann Zonder revisie! 's GRAVENHAGE 7 Oct. Bij het Nederlandse leger wordt blijkbaar zuinig met het materieel omgesprongen, want toen wii ver namen, dat in de garnizoensgara ge van Den Haag een personen auto (een Ford-Sedan) van 1949 thuis hoort, die 200.000 km heeft afgelegd, zonder ooit gerepareerd te zijn, keken wij even verrast op. Tweehonderdduizend kilometer reed de hoofdleger-predikant A. T. W. de Kluis, door stad en land, zonder dat ziin wagen ooit gere viseerd behoefde te worden. Na tuurlijk was een controle van tijd tot tijd wel eens nodig, maar steeds bleek, dat van deze ge dwongen rustpauses de korporaal chauffeur meer profiteerde dan het onverwoestbare karretje. Dat voelt zich altijd 't prettigst op de grote weg. COMP. 1952—'53 Wederom zullen Zon dag a.s. honderden ta feltennisspeelsters en spelers, met bat en gymschoenen gewa pend ten strijde trek ken. Met alle sportie ve middelen zullen zij trachten een zo goed mogelijk resultaat te behalen. Zondag a.s. zat de competitie 1952'53 van de afdeling I\.H.I\.K. een aanvang nemen en tvel in 12 klassen met een totaal aantal van 80 teams22 verenigingen verte genwoordigend. De propaganda-actie, welke in het voor jaar tverd gevoerd, heeft onmiskenbare resultaten afge worpen. 8 nieuwe verenigingen zijn de gelederen van de ■afdeling komen versterken, een toename, percentsge wijze de grootste over het gehele land. En nóg zijn de mo gelijkheden tot uitbreiding niet uitgeput. In Andijk aan schouwde Dinsdag j.l. een nieuive club het levenslicht, contact tverd gelegd met Hippolytuslioef, demonstratie avonden in verscheidene plaatsen van ons gewest slaan op het program en de invloed van deze vooruitgang in V. H. N. K. vindt reeds zijn gelding in de andere afdelingen van de Nederlandse Tafeltennisbond. Menigeen zal zich de vraag stellen, hoe is deze snelle uit breiding tot stand gekomen en wat is het motief dat hiertoe heeft geleid. Vooreerst kan de afdeling bogen op een bestuur dat geen mogelijkheid onbenut laat, om deze nog jonge tak van sport tot in de finesses te pro pageren, wetende dat zonder de nodige wilskracht het nog braak liggende terrein nooit en te nimmer ontgonnen kan en zal worden. Een nieuwe vereni ging is niet alleen een succes voor het bestuur, maar het sti muleert de naaste omgeving, het inspireert degenen die ook in teresse voor deze sport gevoe len. Om een voorbeeld te rele veren. Een demonstratieavond in Purmerend (voor een eivolle zaal) bracht niet alleen 'n ver eniging in de marktstad, maar bovendien in Edam, Watergang en enige weken later richtte men een tweede vereniging op in Purmerend. Ook in Obdam, Breezand, Twisk en Nw. Nie- dorp waren de resultaten van een demonstratie-avond van dien aard. dat tot aansluiting tot de afdeling werd overge gaan. Disnie (Hoorn) en I.V.A.- Blanco (Den Helder) droegen hier in niet onbelangrijke mate toe bij. Met driehonderd officieel aan gesloten bondsleden, een aantal dat nog nimmer is bereikt staat NHNK sterk tegenover de an dere afdelingen, aangesloten bij de Ned. Tafeltennisbond. In de voorgaande jaren werd maar al te zeer de indruk verkregen, dat ons gewest er niet. bijhoorde. Daar in de kop van Noord-Hol land moesten ze zelf de boontjes maar doppen. Invitaties voor tournooien of wedstrijden, bui len competitieverband waren 'n zeldzaamheid. Het getij is ge keerd! Men heeft meer oog voor ons gekregen en als eer ste inzel werd ons gewest ver zocht, twee groepen van dertig speelsters en snelers te forme ren voor een buitenlands tour nee van zes dagen volgend jaar Pinksteren. Ook aan het opvoeren van het spelpeil in NHNK wordt de no dige aandacht besteed. De KTC heeft het voornemen in de ko mende maanden een van Neer- lands beste spelers uit te nodi gen, om onze junioren en ad- spiranten die kennis en spel- vaardigheid bij te brengen, die leiden kunnen dat ook hier top figuren zullen worden voortge bracht. De eerste klas zal dit jaar aan voortdurende spanning on derhevig zijn. Blanco heeft ver sterking gekregen van de hoofd klasser Jan Louis van Well Shot uit Nijmegen, terwijl Vis ser in Disnie 2 is opgesteld: Het Alkmaarse DSS krijgt direct thuis de vuurdoop, daar Blanco de tegenpartij vormt. IVA I zal veel tegenstand ondervinden van IVA 2. Minder moeite heeft Disnie 2 met het derde team van de Hoornse vereniging. Di to ontvangt in de tweede klas Effect 2. het gepromoveerde DSS 2 en zal zeker alles in het werk stel len om de eerste puntjes te be machtigen. Blanco 2 met Sinje- wel achten wij favoriet over HCSC 2. HCSC 1 zal proberen het verloren terrein van verle den jaar te heroveren en IVA 3 met lege handen naar huis stu ren. Het Blokkerse Tempo ziet zich geplaatst tegenover de Merletten. In de promotie-com petitie werd in Bergen met 64 verloren. Zullen de gebroeders Degeling nu revanche nemen? In 3A zal WGW de handen vol hebben aan IVA 6. Of hebben de Wit-Geel-Witters dit jaar snode plannen? DSS 3IVA 5 en IVA 4HCSC 3 konden wel eens in een gelijk spel eindigen. In 3B krijgt St. Victor het iang niet malse DTO op visite. Hier is het oppassen voor de Obdammers, vooral als M. Deen bij de Venhuizers van de partij is. Dito 2 zal het in Noord Scharwoude tegen TOS niet ge makkelijk hebben, evenals Dito 3 bij Disnie 5. Het. Breezandse Be Fair, hoewel voor het eerst in de competitie, achten wij in staat Blanco 3 van zich af te schudden. IVA 7—HCSC 4 is een Helderse aangelegenheid, waarvan de uitslag wel eens 'n draw kon zijn. In 4B zal Effect het tegen DTO 2 en 3 wel kla ren. Treffers kan de eerste pun ten laten aantekenen tegen Be Quick. ODI 1 zou we] erg te leurstellen als het de eer aan ODI 2 laat. St. Victor 2 gaat in 4C Be Quick 2 het leven zuur maken. Wat Treffers 2 tegen Effect 2 en Treffers 3 tegen TOS 2 zal doen is een vraagte ken. In 4D zien wij Tempo 2 van Disnie 6 winnen, vooral daar het Hoornse team opnieuw is samengesteld. ETVPurmer end en Vice VersaWTTV is winst voor de ontvangende teams. In 4E alleen de ontmoe ting WTTV 2Vice Versa 3 wal een kleine overwinning voor 't team uit Watergang oplevert. Bij de dames in de derde klasse ziet het Texelse Ready zich geplaatst tegenover I.V.A. De eilandbewoners komen met sterke troeven als de dames Drost en Bruin, maar of zij de goedspelende mej. Vreugden- hill onder de dnie kunnen krij gen, lijkt ons niet waarschijn lijk Dito moet het sterke D.S.S. met een bezoek vereren, een gelijk spel zou al een eervol resultaat wezen. Treffers achten wij in staat Disnie een puntje afhandig te maken, aan de da mes uit de Coenstad de eer om deze prognose te logenstraffen. In 4a zullen in de wedstrijden I.V.A. 2H.C.S.C. 1, H.C.S.C. 2 Blanco en EffectD.S.S. 2 de bezoekende teams het leeuwen aandeel voor zich opeisen. 4 'o vindt de nabuurderby Treffers 2 Dito 2 plaats. O.D.I. 1 en 2 kan haar entree maken tegen Prop schoot in keel van patiënt *s-GRAVENHAGE, 7 Oct. De advocaat-generaal bij de Hoge Raad, Jhr. mr. van Asch van Wijck, heeft heden conclusie ge nomen in het cassatieberoep van de Rijswijkse arts A. L., die te Zevenhoven op 1 November 1950 in samenwerking met de plaatse lijke arts aldaar een inwoner van die gemeente tanden en kiezen trok onder narcose. Een prop, die de patiënt in de mond ge stopt werd om het bloed op te vangen, schoot in diens keel zon der dat de artsen er iets van merkten. K. is toen gestikt. De Rechtbank te 's-Graven- hage veroordeelde L. tot 1 maand gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar en een geldboete van f 1000.Het Haagse Gerechtshof heeft dit vonnis bevestigd. Aangenomen wordt, dat als twee artsen samenwerken, ieder ook verantwoordelijk is voor de fouten van de ander. Welnu, al dus de advocaat-generaal, dan zouden in de eigen stelling van de requirant eventuele fouten van de assisterende arts niets afdoen aan verdachte's eigen schuld. De advocaat-generaal conclu deerde mitsdien tot verwerping van het beroep. MARKT PURMEREND 7 Oct. De verwachting dal er tengevolge van de grote regen val een flink aanbod van gras- etende dieren op de markt te zien zou ziin. is bewaarheid. Bii het grote aanbod van vette koeien, werd de handel daarin heel flauw ingezet. De beste wa ren nog wel prijshoudend, maar de afwijkende soorten maak ten bii stugge handel flink wat lagere prijzen. Op de geldemarkt waar wel wat belangstelling was. was de gang heel kalm. de vraag prijzen blijven daar. aan de stiive kant. Trots het kleine aanbod van de verse melkkoeien, was het in die sector ook vrii stil. Met de pinken en graskalveren ging het niet veel beter. Nuchtere kalveren werden weer vrii rap verkocht voor hoge prijzen en ook de fokkers werden weer vlug afgenomen. Bii de vette kalveren liep het iets beter dan de vorige week: bii niet te groot aanbod nog al vraag. De Wolveemarkt was weer te klein voor 't aanbod, waarvan de lammeren de hoofdschotel vormden. Daar was vraag voor de export maar de prijzen lagen lager. Fokschapen vrii stroef evenals vette schapen en fok- rammen. Op de vette varkensmarkt liep het mis. Aanvankelijk leek het aanbod niet te groot en werden enkele van de beste voor 2.24 gedaan. maar de priis liep al gauw terug en toen bleek dat het aanbod aanhield zakte de prijs snel in tot f2.12. Vette zeu gen die eerst boven de f 2 gingen kwamen later flink wat lager terecht. Ook op de paardenmarkt was het stil. De pluimveemarkt gaf niet al leen een kleiner aanbod te zien maar ook een trage handel. Veemarkt Purmerend Eieren: 4000 kippeneieren f 18 f 20; 1000 eendeneieren f 12 p. 100 stuks Veemarkt: Runderen, totaal 1037 stuks. 428 vette koeien 2 4.65 p. kg; 445 gelde koeien 525 800: 92 melkkoeien 6751100; 20 pinken 375525; 18 stieren 6001300; 34 graskalveren 180 325; 28 vette kalveren 190375; 127 nuchtere kalveren voor de sl 50140; voor de fokkerij 75 150; 148 vette varkens voor de sl. 1.902.24 p. kg; 2703 schapen (weiderü) 80125; (fokkerij) 90 130; lammeren 5090; fokram- men 90150: 59 bokken en gei ten 1050: 30 paarden 600950. 4132 totaal aantal dieren. Pluimveemarkt: 7300 oude kip pen en hanen (witte en rode) 1.651.75: 950 oude kippen en hanen (blauw) 1.851.95 p. kg; 650 eenden 1.502 p. stuk; 500 konijnen 1.507 per stuk. Advertentie „Een goed begin is het halve werk", zegt het spreekwoord en dit is wel zeer van toepassing op onze voetbal-prijsvraag. Het aantal deelnemers overtrof namelijk alle tóch al stoute verwachtingen. Natuurlijk kunnen niet alle deelnemers dit gezegde op het door hun behaalde resultaat van toepassing brengen, maar globaal bezien vinden wij tóch, dat er voor de eerste keer en zo vóór in het seizoen uitstekend voorspeld is. Er waren er zelfs twee, die van de tien te behalen punten er 6 in de wacht wisten te slepen en daarbij natuur lijk ook de „poen"! Loting moest dus uitwijzen wie eerste en tweede prijs-winnaar waren. Hetzelfde gebeurde met de drie prijzen van één gulden, waarvoor vier deelnemers in aanmerking kwamen, die 5 punten hadden behaald. Tenslotte kwamen de winnaars als volgt uit de bus: le prijs: J. BAKKER, B 76 Goorn (gem. Berkhout) f5. 2e prjjs: J. BIERMAN, Aardorperdijkje 52, Alkmaar f2.50. 3e prijs: P. BEEREPOOT, Hoep 19, Schagen f 1. 4e prijs: D. v. VEEN, Munnikenstraat 53, Oudorp f 1. 5e prijs: A. WINNUPS, Hogeweg, Heiloo f 1. En nu de nieuwe opgave. Er zijn komende Zondag weer veel interessante wedstrijden en daarvan hebben wij de volgende voor U uitgezocht: UITSLAG NIET INVULLEN Z.F.C.Hollandia Meervogels '31Purmerend ZouavenAssendelft W'waardHugoboys ZeevogelsO.D.I.Z. Naam: Woonplaats: Adres: op Achter de namen van de clubs de CIJFERS plaatsen, waarmede volgens Uw mening de wedstrijd zal worden beslist. Oplossingen met duidelijke vermelding van naam en adres bij voorkeur op bovenstaand invul-formulier moeten als brief worden verzonden. De enveloppe NIET dichtplakken en de enveloppe schrijven „VOETBALPRIJSVRAAG", daarmee bespaart U ons veel werk. 3. Oplossingen moeten uiterlijk ZATERDAG 12 uur aan het bureau van dit blad zijn bezorgd. ELKE WOENSDAG ZULLEN WIJ DE PRIJSWINNAARS EN DE NIEUWE „WIE RAADT DE UITSLAG" PUBLICEREN Voor elke goed geraden uitslag worden twee punten toegekend. Voor het juist voorspellen van winst of gelijk spel, doch niet met de goede cijfers krijgt men één punt. Voor de beste raders (even tueel door het lot aan te wijzen), worden de volgende prijzen be schikbaar gesteld: ƒ5.00 ƒ2.50 1 00 Er wordt over de toekenning van de prijzen geen correspondentie gevoerd.

Noordhollands Dagblad : dagblad voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 6