*.s „Steun fraude"-gevallen veelvuldig en ernstig Officier van Justitie verscherpt zijn eisen Coloradokever-invasie Zwerm van millioenen streek neer bij Vorden Heilookan weer rustig het hoofd neerleggen Twee inbrekers gearresteerd Koeiendrama in Volendam K BEX - THEATER CINEMA AMEPJC1IN Victoria Theater - Tel. 3103 JiglitofThe Silvery Moon: iitïecfai&lfi M L.T.M. - HOORN ALAN LAD0 "By The 'n Moeilijk geval De conferentie om Korea Werner Naumann gearresteerd Markt en Beurs chitterende ermisprogramma's vindt U in: mm RUNDVLEES ANTOON BISKANTER LOCALE PREMIEKEURING van merrieveuleiis en merriën ALKMAAR Gistermiddag heeft de Alkmaarse politie rechter mr. J. Markus wederom enkele gevallen van steunfraude te behandelen gekregen. Deze gevallen gaan steeds meer voorkomen en sommige ervan zijn zeer ernstig. De omvang van de zaken neemt zelfs toe, in ver gelijking met enkele jaren terug. Hoe dit komt, is nog niet precies na te gaan. Wellicht is de controle verscherpt, wellicht heeft het slechte voorbeeld anderen aangestoken en op het idee gebracht, het ook eens te proberen. Naarmate deze gevallen in aantal en omvang toenemen, ver scherpt de Officier van Justitie, Dr J. Vellinga zijn eisen. Op de zitting van gistermiddag zei hij. dat hij nu langzamerhand zijn geduld begon te verliezen en er ernstig over na ging denken, maar eens onvoorwaardelijke ge vangenisstraffen te eisen. De Officier gaat trouwens ook al metterdaad in die richting en de Rechtbank sluit zich daarbij in de meeste gevallen aan. Het wordt dus langzamerhand ge bruikelijk, dat de gerechtelijk vervolgden een gecombineerde straf wordt gegeven, een voor waardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van meestal drie jaar, met daarnaast een flinke geldboete. Op deze wijze hoopt men deze misdrijven de kop in te drukken. Wellicht, dat de voorbeelden, die thans gesteld gaan worden, anderen ervan zul len weerhouden, zich op het pad van de misdaad te begeven. De landarbeider N. H. te Wog- num werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee maan den, doch voorwaardelijk met 'n proeftijd van drie jaar. De Of ficier van Justitie had een voor waardelijke gevangenisstraf van drie maanden met drie jaar proeftijd geëist en daarnaast een geldboete van f 35.bij niet betaling te vervangen door 15 dagen hechtenis. In de periode van 8 Februari tot 8 Maart van dit jaar had hij werkbriefjes vals opgemaakt. Hij had daarop aangetekend dat hij geen inkomsten genoot, terwijl hij in werkelijkheid een bedrag van f 70,had verdiend met het verkopen van spruiten en spruit- kool. Op die wijze poogde hij uitbetaling te krijgen van steun gelden ingevolge de Werkloos heidswet. De bloemenhandelaar E. F. te Purmerend had op dergelijke werkbriefjes te weinig aan geno ten inkomsten opgegeven, waar om hij veroordeeld werd tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden met drie jaar proeftijd en een boete van f 20. subs. 10 dagen. De middenstander J. S. te Cas- tricum, die zich op ongeveer de zelfde manier ten onrechte een bedrag van f 1680.aan kinder bijslag had laten uitbetalen, kreeg vier maanden voorwaarde lijk met een proeftijd van 3 jaar en onder toezichtstelling van de R. K. Reclassering en een boete van f 100.subs. 30 dagen. N. T. te Wieringen werd con form de eis veroordeeld tot drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar, omdat hij op 14 Februari j.i. een amb tenaar van Sociale Zaken, die hem geweigerd had steun uit te betalen, waar hij ten onrechte om had gevraagd, bedreigd had met een zware bijl. Tenslotte kreeg de Politierech ter nog een geval van diefstal met schuldheling te berechten, 'n diefstal van het soort, dat in de omstreken van Andijk herhaalde lijk pleegt voor te komen. Tal van tuinpercelen liggen daar, ver van de woonhuizen, dicht bij en naast elkaar. Voor de ene tuinder is het gemakke lijk per schouw op het land van zijn buurman te komen. Zelfs is het gemakkelijk, groenten, bollen of andere gewassen te stelen, om dat zulks onmogelijk te contro leren valt. De tuinder A. de V. was ook iemand, die zijn buren op deze wijze bestal. Bij de een halde hij een kwart kilogram leliezaad weg, bij een ander zelfs 2 kg en bij een derde een groot aantal leliebollen. Het kon pas bekend worden, toen een politieman op de ge dachte kwam, zijn land te in specteren. Toen hij daar het ge stolen goed, opnieuw uitgezaaid, aantrof en het aannemelijk was, dat de verd. het moeilijk elders kon hebben betrokken dan van het land van z'n buurman, moest de tuinder bekennen. Hij werd veroordeeld tot een voorwaarde lijke gevangenisstraf van twee maanden en een proeftijd van 3 jaar en een boete van f 100. subs. 30 dagen. Zijn twee broers, die een gedeelte van de gestolen leliebollen als geschenk hadden aangenomen, zonder voldoende navraag te doen naar de her komst ervan, werden elk wegens schuldheling, veroordeeld tot f 50.subs. 15 dagen. TONEELUITVOERING VAN V.O.P. W ARMENHUIZEN Maandag avond werd door de Toneelver eniging V.O.P. in café Slikker het blijspel „De Privé-Secretaresse", van A. den Hartog, opgevoerd. Er was veel belangstelling en het spel was zeer goed te noemen. Vooral mej. W. Mink, die de hoofdrol vertolkte, gaf uitstekend spel te zien, evenals mej. A. van Basselaar die zeer goed articu leerde. Ook de heren D. Pastoor en P Sevenhuizen verdienen een vermelding. De heer G. Nieuw- land steunde wat veel op de souf fleur, en wellicht zou het aanbe veling hebben verdiend als men het stuk nog wat langer zou heb ben ingestudeerd. De nog wat jonge debutante, mej. Houtkoper had wat last van plankenkoorts, doch speelde overigens goed. De vele liefhebbers van toneel waren ongetwijfeld zeer voldaan en beloonden de acteurs met een hartelijk applaus. Décor en Grime waren in han den van Jac. v. Baar en lieten niets te wensen over. NIEUWS UIT DE BEEMSTER BEEMSTER De bromfiets berijdster mej. B. Schilder Sd. van de Jisperweg te Beemster reed dezer dagen met een vrij grote snelheid tegen een stil staande personenauto aan de Zuiderweg te Purmerend. Mei. Schilder moest met een hoofdwond, een gekneusd schou derblad en enige wonden aan het bovenbeen naar het St. Liduina- ziekenhuis worden vervoerd, van waar zij na behandeling naar huis kon worden overgebracht De bromfiets werd beschadigd. De middenstanders van de Beemster zullen in October a.s. een tweede Bemitento organise ren en wel in het Heerenhuis. Men wil gelijktijdig met de ten toonstelling op het sportpark te Midden-Beemster een rugbywed strijd laten houden tuSsen ploegen uit Amsterdam en Haarlem. Reeds 23 zakenlieden uit de Beemster hebben reeds hun me dewerking toegezegd. TUITJENHORN „Een moei lijk geval" noemde de Politie rechter te Alkmaar de zaak tegen de smid-rijwielhersteller S„ die reeds tweemaal eerder veroor deeld was wegens het uitoefenen van zijn bedrijf* zonder de ver eiste vestigingsvergunning. Het was nu dus de derde keer, want S. was door de omstandigheden gedwongen geweest met het be drijf door tegaan. daar hij an ders geen mogelijkheid zag om zijn gezin te onderhouden. Wel had hij volgens zijn zeg gen sinds kort het riiwielbedrijf aan de kant gedaan, omdat de fabrikanten en grossiers geen rij wielen meer aan hem afleverden, daar hij niet erkend was. Omdat S. geen examen kan doen, heeft hij ook nooit pogin gen aangewend om een midden standsdiploma en een vakdiploma te verkrijgen. Omdat dit de derde maal was, en de beide vorige ma len al een geldboete was geëist, bliek leefde mee en er was enkele VORDEN, 20 Aug. Dezer dagen heeft men onder Vorden (Gld.) een invasie van Colorado kevers beleefd, die veel weg had van een sprinkhanenzwerm. Als een zwarte wolk van enkele tien tallen meters doorsnee kwam de zwerm aangevlogen en streek neer op het gele zand, waarmee stratenmakers bezig waren een verharde weg aan te leggen. De weg ter plaatse was in een oogwenk bedekt met een zwart- grauwe massa krioelende kevers,, die zich daarop op de omliggen de velden, w.o. aardappelvelden, ging verspreiden. De boeren hebben onmiddellijk de Rij'ks-Landbouwvoorlichtings- dienst gewaarschuwd, die ter plaatse arriveerde om de nodige maatregelen te treffen. Met sproeiers ging men de gehele om geving intensief bewerken met een extra sterke dosis verdel- gingsmiddel, waardoor duizenden Burgerlijke stand ALKMAAR. Geboren: C. M. d. v. Th. C. Wildenboer en G. A. Veltman; M. J. d. v. P. L. N. Disselöorp en M. Vos. Gehuwd: P. Klein en A. J. van de Kuijt. Afscheid kapelaan LIMMEN. In verband met het vertrek van Kapelaan J. van der Stap is er hedenavond om 8 uur in 't Patronaatsgebouw St. Maarten gelegenheid afscheid van hem te nemen. De paro chianen zullen zeker in grote fetale van deze gelegenheid ge- ruik. maken. Onenigheid over samen stelling delegaties NEW YORK, 19 Aug. De Russische gedelegeerde bij de verenigde Naties Andrei Wis jinsky heeft vandaag de Zuid- koreaanse president Syngman Khee ervan beschuldigd, dat deze al het mogelijke doet om, ge steund door reactionnaire Ame rikaanse elementen, een vreed zame oplossing van de Koreaan se kwestie onmogelijk te maken. Wisjinsky drong bij 't bespre ken van de Koreaanse vredes conferentie aan op een politieke conferentie op brede basis en oefende critiek uit op de Ameri kaanse plannen om de besprekin gen, te beperken tot de beide belhgerenten. Wisjinsky ver klaarde dat de Amerikaanse ge delegeerde John Cabot Lodge de .wapenstilstandsovereenkomst niet juist interpreteerde, wanneer hij beweerde dat de conferentie be perkt moet blijven tot die lan- d,el?. die daadwerkelijk aan de stryd deelgenomen hebben. Volgens Wisjinsky wordt in de overeenkomst alleen maar gezegd dat beide partijen hun delegatie samen mogen stellen en wordt verder aan de vrijheid van het samenstellen niet getornd. De Sowjet-Unie heeft voorge steld vijf neutrale landen en zes belhgerenten uit te nodigen tot de conferentie. Lodge stond onmiddellijk open beschuldigde Wisjinsky van po gingen om Zuid Koreanaar de Teej blaats te verdringen. Lodge doelde hiermee op een voorstel van de Sowjet-Unie dat aa? de partijen die de wapen stilstandsovereenkomst getekend hebben, het recht van veto toe gekend zal worden tijdens de po litieke conferentie. Als lid van de Verenigde Naties heeft Zuid Korea niet apart getekend. Lodge verklaarde: dit is pure onrecht vaardigheid tegenover hen die moedig gevochten hebben. Hij verzekerde Wisjinsky dat Dulles geen geheime overeenkomst m»t Syngman RLee gesloter had HEILOO Heiloo heeft de af gelopen dagen last gehad van twee loslopende inbrekers, die in een kort tijdsbestek een tweetal vrij zware inbraken hebben ge pleegd. Beiden waren onderge bracht geweest in een van de af delingen. waar de broeders van de St Willibrordusstichting, het toezicht over hebben. In de nacht van Vrijdag op Zaterdag ontsnapte een beroeps inbreker, een zekere B. uit Am sterdam en Zaterdagmiddag om 4 uur al ontving de Rijkspolitie van de heer P. aan de Ooster zijweg aangifte van vermissing van een portefeuille met f 500, en een portemonnaie met f 20. Samen met een kameraad die 'n tijdlang bij P. werkzaam was. had de man de inbraak gepleegd. Deze kameraad, J. de R. uit Ven- lo, had die dag juist verlof, zodat hij ongehinderd het terrein van de Stichting had kunnen verla ten. Na de inbraak zijn ze spoor loos verdwenen. Gisteren kwam een nieuwe aangifte binnen van een bewoner van de Kanaalweg, die f 100, en een fototoestel miste. De po litie kreeg toen na onderzoek de finitief de sporen in handen van M. en de R., die 's avonds om half tien reeds door de opper- Een koe, die zich vlak voor zij het slachthuis werd binnengeleid losrukte alsof zij begreep wat haar te wachten stond en ver volgens in wilde vaart de benen nam, heeft gisteren grote verwar ring gesticht in het door vele buitenlandse toeristen over stroomde Volendam. Haastig zochten velen van hen een goed onderkomen in de lage huisjes langs de dijk, terwijl de koe hier aan kwam galopperen. Het nerveuze dier stormde ten slotte loeiend de dijk af, dwars door enkele prikkeldraadversper ringen heen en botste vervolgens tegen het z.g. misthuisje aan. Prompt begon hier een sirene te loeien. Intussen stortte de koe zich in het IJsselmeer en zwom snel weg. Drie mannen sprongen in een bootje en gingen achter de vluch teling aan. Als een volleerde cowboy wierp een dezer Volen- dammers de koe een touw om haar hals, waarna zij op sleep touw werd genomen. Met vereen de krachten trok men het uit geputte dier de dijk weer op. H»t werd. lw plaatse afgemaakt wachtmeester Waterdrinker in 'n café'tje te Alkmaar werden ge vat. Vier andere onder toezicht gestelden zijn voortvluchtig: de politie vermoedt dat ze diep naar het Zuiden zijn getrokken. Wel licht dat een of meer van hen van plan zijn zich aan te geven bij het Franse Vreemdelingen legioen. Uit het politierapport ALKMAAR. Gistermiddag om kwart voor 4 vond op de Nieuwesloot een aanrijding plaats tussen een vrachtauto en de 16-j. wielrijder Simon R. uit Oudorp. Gedwongen door de ker misattracties moest de vrachtauto de linkerkant van de weg op zoeken en juist toen Simon R. de wagen passeerde sloeg het portier open. Door bliksemsnel te bukken wist de jongen te voorkomen dat het portier te gen zijn hoofd sloeg, doch wel werd hij aan zijn rug door het portier gegrepen, zodat zijn kle ding ernstig werd beschadigd en hij een schaafwond opliep aan zijn schouderblad. De auto reed na het ongeval onmiddellijk door. In verband hiermede ver zoekt de politie getuigen van dit ongeval zich te melden op het politiebureau. Gegund LIMMEN. Dezer dagen wérd door de woningbouwvereniging „Bloemhof" te Haarlem het aan nemersbedrijf R. Min de bouw gegund van 58 woningen. Bij de aanbesteding was dit bedrijf de laagste inschrijver met een be drag van f 585.000. HAMBURG, 19 Aug. Dr. Werner Naumann, leider van de Duitse Reichspartei (Nazi) is hier vanavond gearresteerd toen hij geen gehoor gaf aan een waar schuwing van de politie niét deel te nemen aan een politieke ver gadering. Ongeveer 400 van zijn poli tieke volgelingen vulden een zaal met luide protesten toen de po litie Goebbels' vroegere rechter hand opdracht gaf het podium te verlaten. „Laat Naumann vrij", riepen i zij. „Wij willen Naumann". Eerder had de politie Naumann reeds verzocht niet te verschij nen omdat zijn politieke vijanden wanordelijkheden wouden kunnen veroorzaken. Na afloop van de vergadering werd Naumann weer in vrijheid gesteld kevers de dood vonden. Niette min meent de Voorlich tingsdienst dat de kevers niet ge heel en al verdelgd zijn. Een voortdurende controle blijft ge boden. Men vreest dat de insec ten toch nog kans hebben gezien een grote hoeveelheid eitjes te leggen, zodat de landbouwers in deze omgeving in het komende voorjaar op hun hoede dienen te blijven. eiste de Officier nu, behalve een geldboete van twee maal f 10, bovendien stillegging van het smids- en riiwielbedrijf. Dit zou inhouden, dat S. dan brodeloos zou worden, waarop hij dan ook heftig reageerde, en zei. dat hij evengoed onverbiddelijk door zou gaan, want hii en zijn gezin moesten toch leven. De Politie rechter hield rekening met deze moeilijke omstandigheden en eis te een boete van 2 maal f 30. zonder stopzetting van het be drijf. SPORTMIDDAG T.O.G. HEERHUGOWAARD De R.K. Gymnastiekvereniging T.O.G. al hier heeft j.l. Zaterdag haar jaar lijkse sportmiddag gehouden. Om 1 uur had er in de parochiekerk van de H Dionysius een kort lof plaats waaronder predikatie. Het T.O.G.-bestuur had deze keer de R.K. Gymnastiekvereni ging D.W.S.V. uit Ursem uitgeno digd Na het lof stelden beide verenigingen zich op en voorafge gaan door de R.K. Muziekvereni ging Hou en Trouw marcheerde men naar het gem. sportterrein. Hier werd het openingswoord ge sproken door de voorzitter van T. O.G., de heer Adr. Breed. Gym- leider Piet Bruin nam nu het heft in handen en zette alle groepen aan het werk. Alles liep vlot van stapel. Alleen bij het binnenko men op het sportterrein vonden wij dat de dames van T.O.G. zeer slordig liepen. Die van D.W.S.V. deden het beter. Ringen, Brug, Springen, grond- gymnastiek enz., het was alles aardig om te zien. Ook de athletiek had een plaatsje gekregen. Eerst werden de series verlopen van 100 meter. De eerste prijswinnaar werd Ber- tus Schouten. De 400 maal 100 meter estafette werd een overwinning voor S.V. W. Tweede werd K.S.V. en derde T.O.G. De 1500 meter bracht veel deelnemers aan de start. Het pu- minuten vol spanning. De geluidsinstallatie van de heer Jac. Borst deed het weer goed. Het weer was prima voor gymnastiek en athletiek; we had den ons het bezoek groter voor gesteld. Ingekomen en vertrokken personen ALKMAAR Ingekomen: A. M. Nieuwboer, van Sijbecarspel naar van Everdingestraat 18; G. A. Thijs met gezin van Haarlem naar Spieghelstraat 59; B, Da vidson van Noordwiikerhout n. Gasthuisstraat 1; A. C. Dekkers van H. H. Waard naar Bierkade 3; J. Schot van Oudorp n. Wes- terweg 53; M. A. Verberne van Bergen naar Stationsweg 126; G. E. Wustlich met gezin van Ber gen naar Spieghelstraat 37; A. F. J. Baars van Amsterdam naar Overdiepad 26; J. de Feijter met gezin van Langedijk naar Spie ghelstraat 49; P. de Jong met ge zin, van Velsen naar Kinheim- straat 41; Gebr. Rademaker van Den Haag naar Corfstraat 28; H T. Soethout met gezin van Am sterdam naar Spieghelstraat 29; D. Fortuin, geb. Rijnman van Blaricum naar Oudègracht 164 J. J. Sonneveldt van Assen naar Kennemerstraatweg 128: J. Sta pel en echtgen. van H. H. Waard naar Lemoraalstraat 7: J. C. van Veen van Nijmegen naar Nas- saulaan 30; E. M. Hegeman van Wieringen naar Pr. Julianalaan 14; D. op den Kelder van Schoonhoven naar N. G. Pier- sonstraat 54; T. W. Koelewijn m. gezin van Zaandam naar Coorn- hertkade 54; F. Luijt en kind van Haarlem naar v. d. Woidestraat 10; D. v. d. Maas en echtgen. van Oud Vossemeer naar Bergerweg 41; A. Lina, geb. Mul, van Heiloo naar C. W. Bruinvisstraat 6: C. de Ruiter van St Pancras naar Veerstraat 1; K. Tuinman met fezin v. Heiloo naar Rekerstraat K. Woutersen van Heiloo naar A. van Burenstraat 36. „STERVAART" VOOR MOTOREN OBDAM De uitslag van de stervaart is als volgt: 1. P. Vlaar 4 pnt. en J. Dekker,-Mul 4 ptn; 2. A. Steltenpool 5 ptn.; 3. S. Bakker en J. Dekker Cz. ieder 6 ptn.; 4. J. Neefjes Jbz. 7 ptn.; 5. S. Bakker Sz. 12 pnt.; 6. C. Bakker Pz. 14 ptn.; 7. P. Wes ter 14 pnt. (met kano); 8. N. Groenland 18 ptn.; 9. J. Potveer 56 ptn. en A. Henselmans 56 ptn.: 10. A. Steltenpool 88 ptn. Voor het hoogste aantal straf- punten werd een doos bonbons beschikbaar gesteld. Deze werd gewonnen door A. Steltenpool. LANGEDIJK, 20 Aug. Aan voer 15000 kg. aardappelen: Ei genheimers 13.6013.80: bl. ei- genh. 13.50—13.80; bintjes 11.60 —11.80; 16000 kg. Rode kool A 5.10—10.40; B 4.10—4.20; 14000 kg. Gele kool A 5.30—6.90; B 3.00—3.70; 28600 kg. Slabonen 20.00—28.60; 8000 kg. Uien 7.60— 11.60; 750 kg. Tomaten A 30.00 35.00;B 27.00; C 22.00; 6000 st. Bloemk. A 19.10—27.50; A 2 8.00 10.60; Doorgedraaid 2450 kg. Slabonen. Marktbericht Schagen 20 Aug. Lammeren voor ex port tot f 70; foklammeren 30 45; handel kalm. Vette schapen 70—100, handel matig. Vette koeien 1,10—1,30 p. p.; duurder, handel vlug. Vare koeien 700— 950, handel goed, prijshoudend. Geen geldekoeien en geen pin ken. Nucht. kalveren 2568, handel minder. Biggen 3555. Schrammen 5070. Drachtige zeugen 300—350. Natte zeugen 0.90 p.p. Werk- en tuigpaarden 5001100, handel zeer stil. Veu lens 220270. Pluimvee handei minimaal. TELEFOON 2429 TEL 2609 PREMIèRE tegelijk met „ROYAL" A'dam. ARLENE OAHL RICHARD CONTÉ N.V. Alkmaarschs Exportveiling Het Bestuur brengt ter kennis, dat op Zaterdag 5 Sept. 1953 in het geb. ,,'t Gulden Vlies", Koor straat Alkmaar, des na. middags 2 uur een buitengewoon algem. vergadering van aandeelhouders gehouden zal worden tot liquidatie der Naam. loze Vennootschap met het doel de rechtsvorm van de Veiling te wijzi gen door omzetting van de N.V in een Coöpera tieve Vereniging. De agenda voor deze vergadering is aan de adressen der Aandeel houders voor zover deze bekend zijn, toegezon den en ligt overigens ten kantore der N.V. voor Aandeelhouders ter inzage. Namens het Bestuur, E. MAK. Directeur. Toegang 14 jaar. Tijdens de kermis: ELKE AVOND 2 voorst. 7 en 9.30 per Doorr. lappen Magere lappen Riblappen Biefstuk Saucijsjes Gehakt half om Metworst Bloedworst Leverworst kg 1.50 1.70 1.80 2.20 1.40 1.15 1.10 0.80 0.60 SCHOUTENSTRAAT t.o. Radio Fraay 13 HANNERL MATZ WALTER MULLER RUDOLF F0RSTER MARIANNE WISCHMANN JOHAN HEESTERS Regie: Wiili Forst Muziek: Ralph Benatzky VANAF VRIJDAG 21 AUGUSTUS yOUR E)/E5 HA\JE TOLD ME SO AltJ'T WE 60TFUN"* MYHOWE TOWN BE MY LITTLE BUMBLE BEE'*.!U-FORGET VOj^ JUSTONE&RC +.BY WeLI6HTOF THE 5IL VERY THOOE! HE6I6: DAVIDBUUER Voorstellingen Vrijdag 2.30 en 8 uur; Zondag vier voorstellingen; andere dagen 7 en 9.30 Vanaf heden kunnen wij weer evenals voorheen uw familiefeesten, brui loften en partijen ver zorgen. Geheel nieuw geïnstallleerd. - Prima keuken. Café met vergunning, binnenkort offic. opening Gedurende de kermis 't Café reeds geopend. Gezellig zitje. Prima consumptie. Populaire prijzen. Bel. aanbevelend. A. HARING Oudegracht 136 Alkmaar Alle leeftijden OP DONDERDAG 3 SEPTEMBER a.s onder leiding van de Ver. toj Bevordering van de Land bouwtuigpaardfokkerij, afld. N.-Holland. Vraagprogramma 1. Merrieveulens 2. 1-jarige Merriën 3. 2-jarige 4. 3-jarige 5. 4-jarige merriën en oudere Aangifte zo spoedig mogelijk bij de Secretaris van de L.T.M., J. B. van Bockxmeer, Veemarkt 21, Hoorn, of de heer L. W. Biesheuvel, Santpoort

Noordhollands Dagblad : dagblad voor Alkmaar en omgeving | 1953 | | pagina 7