Committé van Rechtsoeffeningmet en benevens de burgers Boon Aart- zen en Bolten, welke aangebleven zyn, de burgers Prins, Lelieveld. Mannourie en Blom. Tot Hoofdfchout, de burger Zaehéus van Fo- reesc. tot leeden van het Committé tot de Weeszaken, de burgers Daavvan Dulcken en Catenius. Tot de Commisfie van Fabricque en Plancfcienen de burgers Kok, Verhoeve, van Vafen en Jantjes, tot Com- misfarisfen van Oorlog, de burgers Dyl en de Goijer. Tot het tekenen der Paspoorten, de burger van Dulcken. Tot het nemen van informa tion naar logementen, &c. de burgers GoudsblomPrins en Klinkhamer, lot de Inkwartiering, de burgers van Leuven, de Goijer, van der Meu- Jen, Post van de Velde, Stroo, de Leeuw, van Dulcken en Pot. Tot de Caferneermgde burgers Goudsblom en Bekker. Tot de Verpon ding, de burgers Ruys en Prins. Tot het affchryven derBankbilletten de burgers de Wie en van der Meulen. - Tot het adüsteeren van den voorzitterby het doen van Publication, voor zoo verre dezelve ftede- Iyke zaken betreffen, de burgers van Leuven, Klinkhamer, de Wit en Tiarencanpel. Door den Voorzitter voorgefteld zynde, om op morgen, in eeneextra- ordmaire zitting, de leden der onderfcheidene Committé's te inftalleeren word zulks door de Vergadering goedgekeurd. Ter bywoning van het doen der rekening van de Uitwaterende' Sluifen, op den 18 April aangaan de, is van wegens deeze Vergadering gecommitteerd de burger van der Horst. De naamlyst der Sollicitanten, na de vacant zynde Kaasdragers- en Runmetersplaatfen gelezen zynde, is gerefolveerd die posten over 8 dagen te vervullen. Door den Voorzitter voorgefteld zynde om de naamlyst der Sollicitanten naar de vacant zynde Ykmeestersplaats, te flui ten op" eerstkomende vrydag, word zulks goedgekeurd. In de extraördinaire zitting, gehouden den 5 dezer, word door den Voorzitter voorgefteld: dat, daar twee leden van het Committé van Jus titie, namelyk de burgers Lelieveld en Mannourie, voordien post hadden bedankt, en" door den Raad ontflagen warenderzelver plaatfennogftaan- de deeze vergadering, door twee andere burgers te vervullen; dit voor- ftel door de Vergadering goedgekeurden tot de benoeming overgegaan zynde, bleek, na het opnemen der Remmen, dat daartoe benoemd wa ren de burgers Nierop P. Z. en Goudsblom. Door de burgers Prins Blom en Nierop, zynde de burger Goudsblom afwezig, wierd, als leden van het Committé van Justitie, in handen van den Voorzitter, de belof te als mede door de twee laatstgenoemde burgers den ambtseed, afge legd. T- Door den Voorzitter word kennis gegeven, dat het doen der be lofte van den Hoofdfchout, plaats zal hebben na dat deszelvs aanftelling door de Hoogstgeconftitueerde Magt van dit Gewest ("ingevolge Art. 127 van het Reglement) is goedgekeurd. De leeden van het Committé tot de Weeszaken ter Vergadering verichéènen zynde, word door hun in banden van den Voorzitter de belofte afgelegd. Door den burger van der Horst word voorgefteldom aan den Prefident van deStemopnemers kennis te geven van de vacant zynde plaats als lid van den Raad, door de

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 2