N T FRANSCHE REPUBLIC Q. Keulen den 16 April. Het gerucht van eenen gefloten wapen- ftillland, tusfchen den generaal Buonaparte en Prins Karei is hiel" zeer algemeen zelvs wil men dat de keizerlyke generaal daarvan kennis heeft gegeven aan den generaal Hoche ce Coblentz met voorhagen om nu ook den veldtocht aan den rhynkant niet te openen Hoche had daar op geantwoord dat hyhiervan geen officieele kennis dragendemee zyne operatiën zoude voortgaan. Heden morgen is alhier een Cou rier van het Uitvoerend Beftuur te Parys gearriveerden na het zeggen van een Officier van den Staf, was dezelve overbrenger van de tyding van den wapenltilftand in Italiënmet order aan den franfehen generaal om dien aan den rhyn ook te treffen- BAT AAFSCH'E R E P U B L I C Q. Alkmaar den 21 April, In de zitting van den Raad der Ge mee n- tf. dezer Stad, van laatstl. Dingsdag, wierd door den Voorzitter be- richt dat de burger Goudsblom voor den post als Lid van het Committé van Justitie, als mede voor de Commisfie tot de Caferneeringbedankt had; ltellende derhalven gem: Voorzitter voor om terftond tot de ver vulling van de vacant zynde plaats in het gem Committé overtegaan ten efnde het daartoe verkoozen Lid nog ftaande deeze Vergadering kon- de geïntroduceert worden; hiertoe door de Vergadering overgaan zynde k bleek dat by meerderheid van Remmen, als Lid van het Committé van Justitie, verkozen was de burger M Kuiperin welke betrekking dan ook door gem: burger de belofte, mitsgaders den ambtseed, wierd afgelegd. By misfive wierd door Dykgraaf en PIoog-Heemraaden van de Schermeer kennis gegeven dat het doen en fluiten der reekening &c van gem: Pol der op Donderdag den 27 April eerstkomende plaats zoude hebben, wor dende door de Vergadering ter bywoning daarvan gecommitteerd de bur ger A. Kok.Door den burger Z. van Foreest wierd de belofte als Hoofd schout dezer Stad afgelegd. Door Jan Koning word per requeste, om bygebrachte redenen) verzogc om aangelteld te worden als Schipper op

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 1