T IV E E D E GEBOD. Jacob Doll, Jongman, geboren te West-Graftdyk, en Adriana Moodt Jonge Dochter» geboren te Alkmaaren beiden aldaar woonachtig. Dirk Hries, Weduwnaar, geboren in de Zypeen Elifabetb Har de korst Jonge Dochtergeboren te Enkbuizen en beiden alhier woonachtig. derde gebod. Pieter Pays, Jongman, en Necltje Cornelisfe Mynderfe JFinkelbeiden ge boren te Alkmaar, en aldaar woonachtig. Gerrit Janfe Snip, jongman, geboren te Zaandam, en Pietje j.ms de I/nes Jonge Dochtergeboren te Alkmaaren beiden aldaar woonachtig. Aangegeeven LYKENter Secretarie der Stad ALLMAARj van den 15 Mey tot den 21 dito. Jan Walraven55 jaar. 'Adam NaaybausSoldaat onder 't Regiment van Waldek, 25 jaar- Hermanns Winkel1 maand. Gerrit van Gyzen 3I jaar. Tryntje Enhlfioet, Huisvrouw van Albert Cornelisfe, 60jaar. Helena Wolzak, Huisvrouw van P/*- ter van Oostveen, 56jaar. HendrikZoon van Frans van den Berg, 1 jaar. Een doodgeb. Zoon van K. v. Slee, Men zal op Woensdag den 7 J^y 1797des morgens ten 10 uuren, binnen Alkmaar, in de Langeftraat, het ede Huis van het Huis der Ge meente i'ublicque Verkoping houden van een zeer nette Verzameling Nederduitse Boêken, in vcrfcheidene Wetenfchappendogbyzonder ons Vaderland betreffende; als mede eemge Fraaije Prenten en Kaar- ren. Alles daags voor de Verkoping te zien. Het van der Veen's Elixir, a Zulpbcnte vooren door den Boekverkoper H. Harte mink verdebiteerdis thands en in 't ver- volg te bekomen by Hendrik Koster, Boek-Drukker en Verkoper op de Voordam te Alkma.r'r. Vle-je met Berigt a 8 Stuivers. CORNEL IS SPROO, Makel .ar zal op Vryiag den 2 6 Mey 1-Q7 des namiddags ten 5 uuren, prefenteeren te verkopen: een extra fraai welaangelegd Buiten He.blyv, gelegen aan den Hout, buiten de Geester-Poort der Stad Alkmaar, deszelvs aangenaam en vermaaklykuit- zicht hebbende over de Landeryen na de Egmonden, Bergen, Koedyk, &c De Gegadincdens vervoegen zich ten dage voorn, ter plaatle voorkz. ah'waaneer gemelde Perceel zal worden geveild, en op Zaturdag den 27 Mey afgefl ïgen. Bv den Drukker dezes, zyn in de Generaliteits Lotery waar van de Eerde Clasfe op Maandag den 19 Juny 1797 begint te trekken, lleeleen Gedeeltens van Loten ce bekomen. Tc Alkmaar, door A. Sterck, op de Oude Gracht.

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 4