avonds ten 7 uuren. Aangenomen voor Notificatie. Tot liet by- wonen eener Vergadering van Gecommitteerden tot de zaken van den Hondsbosfche en Duinen te Petten, welxe op Donderdag den 27 deezer, des morgens ten 11 uuren, in de Stads Doelen te Purmerende zal ge houden worden, zyn van wegens deeze Stad gecommitteerd de burgers Kok en de Gooijer. Is gelezen en in handen der ió Leden van den Raad welke tor het in werking brengen der Grondvergaderingen gequalificeerd zyn, gefield, eene aanfchryving van 't Provintiaal Committé van Hol land concerneerende het organileeren van gem: Grondvergaderingen Is gelezen een Request van E. Gunterconcerneerende eenige verfchil- len tusfehen den Raad van Adminiftratie en Discipline der gewapende Burgermacht, binnen deeze Stad, en den Requestrant, over de afvorde- ring van boere. Gehouden in advis. Is gelezen een Request van J. M. van de Kleiberggeadfisteerd met haren Man, W. Brikkenaar van üyk concerneerende eenig verfchil tusfehen Overlieden van het Zilverfmits- Gilde, binnen deeze Stad, en de Requestrante, over het exerceerender Kashouders Winkel.Gehouden in advis. Door de Commisfie vare Algemeen Welzyn word kennis gegeven van een door gem: Commisfie medegegevene Attestatie, aan de van hier vertrokkene blaauwe Hulaaren- Goedgekeurd en gem: Commisfie bedankt. De Lyst der Sollicitanten naar de vacant zynde Turfdragers- en Klap-Wakersplaatfen aan de Leden van den Raad ter hand gefield zyndeis gerefolveerd om dezelve over. 8 dagen te beoordeelen. Volgens berichten van Londen, kwamen aldaar gedurig Bodens van Rysfel aandoch van de onderhandelingen lekte niets uit waarop men, eenigzins ftaat kon maken, echter wilde men, fchoon by geruchte, dat de cisfchen der Franfchen wat groot waren. HU WLYKS-PROCLAMATIE, gedaan binnen ALKMAAR; op Zondag den 30 July 1797. EERSTE GEBOD. Pieter Alberts de VriesJongman geboren te Uureterp in Vriesland, en Angenietje RenfelJonge Dochter geboren te Westzaandamen bei den alhier woonachtig. Cornells Steman, Weduwnaar, geboren te St Pancrasen Aagt je Ver dwaald, Weduwe, geboren te Limmen, en beiden alhier woonachtig. Gerrit Blom, Jongman, en Anna Oliemans, Jonge Dochter, beiden ge boren te Alkmaaren aldaar woonachtig. Teunis Vreem, Jongman, geboren te Vianenen Ariaantje Pays, Jonge Dochter, geboren te Alkmaaren beiden aldaar woonachtig. Andries MikkeJongman, geboren te Alkmaar, en Gerdina van Harre- veld. Jonge Dochter, geboren te Scbermerborn en beiden alhier woonachtig. Dirk Bruin, Jongman, en AnnaDulkesJonge Dochter, beiden geboren te Alkmaar en aldaar woonachtig. jOirk Wietfens Weduwnaar, geboren te Haarlem, en MarytjsvanKienen Weduwe, geboren te Petten, en beiden alhier woonachtig.

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 3