'A'e Ajlkmaar* door A. Sterckj op de Oude Gracht; mw 8 Aangegeeven LYKEN, ter Secretarie der Stad ALKMAAR; van den 2 October tot den 8 Dito. Willem van 't Hofnajaar. Een doodgeboren Zoon van Pierre Francais Esnault. Alida de Forcéjaar. Amoldus Theodoras Lieshout12 jaar. Carel Oliegaar48 jaar. Alle de geenen, die genegenheid mogcen hebben om de Bank van Leening binnen de Stad Alkmaar, onder de hand, te pachten, worden verzogt zich desvvegens, binnen de drie eerstvolgende weken ca dato dezes, te addresfeeren aan de Commisfie van Algemeen Wel- zyn der voorn. Stad, als zynde daartoe by een fpeciaal Decreet van den JRaad der Gemeente van gem: Stad, in dato n July 1797, gequalifieeerd of wel aan den cydelyken Voorzitter van dezelve, ter bekoming van de nodige informatiën; zullende inmiddels de Conditiën en Voorwaarden van gem: Verpachtinggedurende dien tyd door een ieder dagelyksch kun nen gezien en geleezen worden op het Secretarie deezer Stad, des mor gens van 10 tot 12, en des namiddags van 3 tot 4 uuren, uitgenomen des Sondags. Ter Ordonnantie van voorn. Commisfie. Alkmaar den 30 September J. C. van Veen, 1797. Secretaris. Cornelis Stroo, Makelaar, zal op Donderdag den ia October 3797, des Avonds ten 6 uuren, aan de Kerkbuurt van Kalverdyk, pre- fenteeren te verkopen: een Huis en Erve, zynde een Broodbakkery, ilaande en gelegen te Kalverdyk. J. Haarselhorst, op de Varkenmarkt, en A. Siekman in Comp.Steenkopers binnen Alkmaar, adverteeren, dat by hun te beko men zyn allerhande foorten van beste geforteerde Met/el-Materiaalen, ten civielften pryze; verzoekende een ieders ghnst en recommandatie, kun nende verzekerd zyn van eene prompte bediening. Men zal op Vrydag den 13 October 1797, 's Namiddags ten 1 uurprse- cïes, ten huize van L. KlinkhamerCastelein in de Posthoorn te Alk maar, laten verloten: een extra Vette Koe, wegende 1000 ponden; de prys van ieder Lot is bepaald op 4 Gl. Ook zullen, behalven gemel de Koe, nog 3 Prtemiën, als een van 21 Gl. en 2ieder van 14 Gl.kun nen gewonnen worden. Op Zaturdag den 14 October 1797, des Avonds ten 7 uuren, zal men ten Huize van H. Weening, Castelein in de Nieuwe Stads Herberg bin nen Alkmaar, laten verloten: twee extra zwaare Vette Varkens,1 tegens 45 Stuivers ieder Lotzullende aan de Winders van gem. Var- Jcenszo zy dezelve niet verkiezen te houden70 Gl. terug gegeeven worden.

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 4