tan gister, wierd, door een aantal van 3000 a 4000 Gereformeerde In gezetenen van Amfterdam door middej yan 64 eensluidende Re- questen, der Vergadering onder't bog gebragt dat by de eerst ontwar, pen Conflitutie, in het 744, 746, 747 en 748 Artykelen, ook'ten haren opzichte, eeoe der voornaamfte redenen dier verwerping was geleden geweestwaarom zy by dezen der Vergadering verzogten van te zor gen, dat in het aanftaande Ontwerp geene dier poincten zouden in aan merking komenmaar dat omtrent de geestelyke goederenin welks be zit haarlieder Kerkgenoodfchap, zedert den jaare 1581 is geweest, hoe genaamd geene dispofitie by dc Conflitutie worde gemaaktonvermin derd het recht, welke eenige andere Gezindheid zoude fustineeren daar op te moeten makenin welk geval zy zich naar uitfpraak van rechten zouden moeten gedragen. A l K M a a R den 4 November. In de zitting van den Raad der Gemeente. dezer Stad, van laatstl. Dingsdag, wierd door de burgers Mr. J. Groot: en P. van Dulcken ,i een Attestatie van derzelver.goed gedrag en politic- que denkwyze verzogt. Zander refumtie geaccordeerd. Is gelezen en tn handen der Comniisfie van Algemeen Welzyn, om den Raad ter dienen van advis, gefield, een Request, ondertekend door eenige Inge zetenen van Broek op Langedyk, betrekkelyk het varen door deezc Stad met hunne groentens. Is gelezen en in handen der Commisfie van Fa- brice gefieldeene lyst van zodanige Gebouwen, binnen deezeStad, waar van geen Verponding word betaald. De Voorzitter geeftuie naam van den Raad van Adminiflratie en Discipline der Gewapende Bur germacht dezer Stad, te kennen, dat tot Auditeur by gemelde Burger macht aangefteld is de burger Naming Gorter. Aangenomen voor No tificatie, Tot het bywonen der Verpachtinge van de Schulpvaart te? Eimmen welke op den 9 dezer plaats zal hebben, is van wegens deeza Stad gecommitteerd de burger Verboeve. Een Misfive van het Commit- té van Algemeene Bondgenoodfchap te Lande, benevens eenige daarby- gevoegde Aanmerkingenis gefield in handen van de burgers Dr. vare der Horsten den Secretaris Vonk, om den Raad te dienen van advis. De tyd der betaling van het gewone afleggeld, door de Atnbtenaaren is oepaald op de maand December. Nog is gerefolveerd om het Veer van de Jleverwyk op Alkmaar vacant te verklaaren. Dry zen der Obligationwelke op Vrydag'den 4 November 1797, in de Ou- de Schutters Doelen geveild en verkogt zyn. Een Obligatie, ten lasten van West-Vriesland en 't Noorder Quartier ten Comptoire Alkmaar dato 1632, groot 300 gl.Z van Foreest45A. pro cento. Een Dito, dato 1636,.groot 1600 gl., van Foreest465 pio cento. Een Dito, dato 1633, groot 1400 gl., Z. van Foreeste\F~ pro cento. Een Dito, dato 1635, groot 400 gl.Stroo, 48 pro cento.. Een Oito, dato i64t, groot 1200 gl.van der Gragt464pro cento. Een Dito dato 1641, groot 2000 gl.Stroo, 464 pro cento. Een Diro, da to X040, groot 1600 gl.Z. van Foreest4.6^ pro cento. Een Dito, dato i?C9> §ro®5 Kok, 50^ pro cento. Een Dito, dato itijgrooc jocogi.j F aller47 pro cento. Een Pito, dato 1702, groot <300 g!.,

Noordhollandsche Courant | 1797 | | pagina 3