BATAAFSCHE REPUBLIC Q. Den Haag den 7 Maart. In de zitting der Conflitueerende Vergade ring van eergister, i- gelezen een adres van de bocië eit Voor Kenlieid en OndeelbaarhJd te Alkmaar daar by aanbi.dende 1556 Guldens en 10 Stuivers, benevens nog eemge vreemde Muntfpeciën, 111 die Mad en eni ge omleggende Dorpen gecollecteerd, ten behoeve der Weduwen en We zen van gefneuvelüenen der gequetflen in den jonglten Zet fl tg. Met dankzegging aangenomen, en van deze gift honorable inentie gemaaki an de notulen Alkmaar den 10 Maart. In de Zitting van den Raad der Gemeen- 9e dezer Madvan laatscj. Dingsdag, is gelezen en in handen der Com- mishe van Algemeen Welzyn gefield eene mnfive van het Stadsbefluur van Haarlem daarby te kennen gevende, dat try een gedaan onderzoek naar de oorzaak van het ongeregeld aankomen der Postwagen aldaar door de Voerlieden dier Stad berigt was. dat zy dikwerf naar°de van de ze Stad rydende Postwagen moesten wachten; worden Ie derhaken door liot gemelde Beduur vei/ogt dat daaromtrent de nodige order worde ge itel i. V\ aarop door den Voorzitter wierd te kennen gegeven, dat door de Commisfïe van Algemeen Welzyn ton dien opzichte leeds voorlopig de nodige maatregels waren genomen. Aangenomen voor Notificatie en de Commisfïe bedankt. Is gelezen eene misfive van den eerden Co n- mi*-fa'is dei Iranfche Troupes, gefchreven in den Haag, flrek ende ter gelelde van 2 Advertentiën benevens 2 Contracten van aanneeming tot het leveren van Fivres en bourages voor de Franfche Troupes, in dienst der Bataaffcbe Republicq; verzoekende dat aan dezelve de nodige publi citeit worde gegeven. Waarop, zonder refumriegerefolveerd isom gem. Contracten in de Logementen den Burg en Oude Doelen te'r le zing te doen legg nen de Advertenriën te doen aanp'akken. Ten opzichte van het Request van den burger L Landdam is gerefolveert het zelve zonder dispofï ie af te geeven; conftrme rende zich den Riad met het uitgebragt r.pport der Commisfïe van Algemeen Welzyn, zon der refumtie. Op ten uitgebragc advies der Commbfïe van Algemeen Welzyn, is gerefolveerd om de gedaane propofitie tot het doen hervaar digen eener Caferne, voor As nog te hou Jen in advies. Is gelezen een request van den burger P. van Aalburgdaarby een Acte van Civisme en Patriottisme verzoekende. Zonuer rel'umn'egeaccordeerd. Tot Schip per der Goedfchuit van hier op de Oude Sluis, en vice verfa, is aanze il UI de burger IV. Colthof. Door het overlyden van den burger C« Denman is de pose van Houttelder vacant verklaard. Ampliade Keure op Articu! 7 van de Keure, omtrent het venten met Grben- tensen het houden der Markt, gearresteerd op den 7de Juny De Raad der Gemeente der Stad Alkmaar in ervaring gekomen zvn ie dat de zogenaamde Oudroesten binnen deeze Stad zich veroorloven* emtot merkelyk nadeel van de Yfer verkopers, op de wekelykfche

Noordhollandsche Courant | 1798 | | pagina 2