gen, welke, door den t'zamenloop van zo veele omflandighedenmee* en meer bedenkelyk is géwordén; zyn dagelykfche Rechter, waar van wy hem niet hebben afgetrokken, zal nu over zyn gehouden gedrag kun nen uitfpraak doen." En is deeze Misfive voor notificatie aangenomen. Alkmaar den 9 Juny. In de zitting van het Adminiftratief Bty ltuur dezer Stad, van 11. Dingsdag, is gelezen eene Misfive van het Ad- minifiraticf Befluur van t voormalig Holland, betreklyk het aanleggen en doen in gereedheid brengen van een Stemregister voor de Stemge rechtigden dezer Gemeente, ingevolge de eerfle Afdeeling van dentwö- den Titul der Staatsregeling voor de Bataaffche Republicq. Waarop gerefolveerd is om gem. Misfive te renvoieeren naar de by Decreet de zer Vergadering, op den 15 Mey 11.tot die werkzaamheden reeds be- noemde Commisfiemet communicatie aan den Voorzitter en Secreta- ris van bovengem: Stedelyk Befluur, om te ftrekken tot derzelver na- Naamlyst der Sollicitanten naar de vacant zynde post als J. onnemeter gelezen en de daarop vermelde perfoonen beoordeelt zyn de, is de vervulling van die vacatuure op den 12 dezer bepaald.— De gedaane voordragten van de burgers J. van Leeuwen tot Regent van 't Gereformeerde Weeshuis, W. Belten tot Kerkmeester van de Groote Kerk, en A. Pilger tor. Regent van 't Aalmoesfeniershuis, zyn geappro- becrd, en is gerefolveerd om daarvan aan de Prefidenten van die onder scheidene Collegiën te doen kennis geven. Ten opzichte van het in de laatstgehoudene ordinaire Zitcing in advies gehouden Voorftel, betrek lyk het weeren van Bédelary, is gerefolveerd de Commisfie van Alge meen Welzyn tc qualifïceeren tot het concipiëeren van eene Publicatie, jflrekkcnde tot verbod van alle Bédelaryhoegenaamd binnen deeze Stad en Jurisdictie. Tot het onderteekenen der door Thefaurieren ge daane en door deeze VergaderinggeapprobeerdeStads-Rekening, zynge- qualifkeerd de burgers de MoorKok en Kleef. Het fluiten der Naam lyst van de Sollicitanten naar de vacante Zakke- of Koorndragersplaats is bepaald op eerstkomende vrydag. Tot het fluiten der Rekeningen van respective Godshuizen, mitsgaders tot het doen in orde brengen der nodige verëischtens tot het houden van Grondvergaderingenop den 26 dezer maand, is de Commisfie van Algemeen Welzyngequalificeerd:> Het doen der gewoone jaarlykfche Rekening, door dezer Stads Commis fie van Fabrice &c.is bepaald op aanflaande Maandag, den 11 Juny, 's namiddags ten 3 uuren. Door den Prfefident word den Leeden de zer Vergadering herinnerd, zich, tegen de aanflaande ordinaire zitting, gereed te houden, tot het verkiezen van een Voorzitter, een tweeden Voorzitter, mitsgaders twee Leeden om zitting te neemen in de Com misfie van Algemeen Welzyn. Heden is hier het volgende gepubliceerd: Het Adminiftratief Befluur der Stad Alkmaar aan alle desfelvs Medeburgers, Heil en Broederfchap 1 doet te weeten: Dar, nademaal wyzyn gelastby Publicatie door het Uitvoerend Bewind der Bataaf fche Republiek, om een openbaar Stemregister te doen aanleggeningevolge de 2de 'J'itul der Acte yan Staatsregelingenby eene

Noordhollandsche Courant | 1798 | | pagina 2