De loonsverlaging in de mijnen. KERK EN SCHOOL' LANDBOUW EfJ WlSSfMlj, SPORT EN SPEL 2 >N.V. SSDE TIJDGEEST". fevefagfórg VW?'8É HuMBama-T BIÜMEMLIKDSOIS ÜIEUWS. Belie schuld van Duitschland gaat; dat de belasting van eiken Duitscher althans leven hoog is als van eiken Franschman. Havas seint nog afzonderlijk het ge- Üeelte uit Clemenceau's redevoering, dat ovr de verplichtingen van de bondgenoo- iten jegens Frankrijk voor de handhaving van den vrede handelt. Wanneer eenmaal ide schadeloosstelling, die ons door ÏDuitsch'land verschuldigd is voor zijn barbaarsclie verwoestingen, geheel afbe taald zal zijn, dan, zeide Clemenceau, zal de zorg voor onze veiligheid boven alles gaan. In zake de schadevergoeding is hel I-'ar'lem-enl ons volkomen inlichtingen schuldig. Ten einde den yrede te handha ven, hadden onze bondg^nooten de nood zakelijkheid geve ld 0111 ons hun steun aan te bieden zonder te wachten dat de Fransche onderhandelaar hun dien ge vraagd had. Zij hebben daartoe verplich tingen onderleekend, waarover hun te Cenigertij'd gesproken zal worden, dank zij het voorbehoud van het verdrag van Versailles. Hun daden zullen dan over de onze beslissen. YAP. De „New York Herald" ver-"->rnt uit Japansche bron, dat de groote i van de overeenkomst betreffende Japan de volgende zijn; De Vereenigde Staten krij gen den kabel van Yap naar Gaam; Ja pan dien van Yap naar Shanghai; N c- ■derlnd dien van Yap naar Menado. De Vereenig le .Staten hebben het recht op Ihet eiland Yap een kabel te doen leggen, idie het eiland met China of een ander ge bied verbindt. De geallieerde mogendhe den zullen eerst met het accoord in ken nis worden gesteld, voordat het wordt gepubliceerd. Uit Düitscliland. iSen ultimatum. De nieuwe voorzitter van de centrumc- 'fractie in den Rijksdag heeft een scherpe verklaring afgelegd tegen de heeren van rechts, die door hun nationalistische en anti-republikeinsche agitatie trachten de positie van den rijkskanselier Wirth te ondermijnen. Hij zei: „Alleen voor mijn persoon, doch ik ■ken de stemming van mijn vrienden, verklaar ik, dat als deze aanvallen (tegen de leidende mannen van het cen trum worden voortgezet, wij zeggen zul len: nu is ons geduld ten einde, Dan mogen de anderen, die 't heter weten, de teugels van 't bewind in handen pe- men. Wij zullen onzen plicht doen, indien 'Let vaderland ons rospt, maar de tijd Jian komen, dat de mensch op den Voor grondt treedt en het plichtsbewustzijn zegt, dat men zioli niet langer mag laten .trappen en uitschelden voor eo® ver rader, niettegenstaande men de grootste ioffers voor het volk heeft gebracht." Deze scherpe verklaring heeft des te meer waarde, omdat zij te voren was goedgekeurd door de fractie. V v OPPER-SILEZIë. Do openbare meening in Duitschland .vreest dat de beslissing over Opper- -Bilezië opnieuw op de lange baan zal taken. Zoo meldt de Intransigeant dat 1de Volkenbondsraad pas 11 November i.ïijn advie3 zal uitbrengen. Tevens duiken weer geruchten op over 'ifcieuwe verdeelingsplannen. De Duitsclie 'vertegenwoordigers, die de Volkenhonds- raad heeft gehoord, hebben volgens de Petit Parision verlangd dat geheel Op- per-Silezië bij Duitschland zal blijven en in particuliere gesprekken te kennen gegeven dat aanneming van de Sforza- lijn tot den val van het kabinet-Wirth zou leiden. .GEUS. WEU. BEE10ÜTEM. VALSOHE MUNTERS. Sinds eenige weken waron in Parijs vrij veel valsche biljetten van 20 frs. in omloop, model eerste uitgifte, op geel achtig papier. De politie stelde een onderzoek in en ontdekte te Vigneux (Seine en Oise) een werkplaats van valsche munters. Een fler leden werd daar gegrepen; deze gaf inlichtingen over zijn medeplichtigen, die op één na te Parijs gepakt werden. OUD-MINISTER TREUR OVER DE VALUTA-KWESTIE. De „Temps" bevat een interview van Jean Herbette met mr. Treub, die zich te Genève bevindt voor de vergadering van den Volkenbond. De heer Treub zeide o.m., dat de Vol kenbond opgericht is om oorlogen te voorkomen. Maar de ervaring leert, dat de feitelijke grond van alle moderne oor logen een economisch conflict is. Hoe zal men den vrede kunnen handhaven wan neer de economische belangen van de verschillende volkeren aan elkaar tegen overgesteld bleven, zooals men tegen woordig in Europa ziel? De economische verwarring, die op h.et oogenbiik in Europa bestaat, leefcent zich af in de verhouding der valuta. Daaronder tijden de landen met een hoo- ge waarde van luie munteenheid niet minder dan die met met een lage. In Holland wordt men zeer gehinderd door het feit dat de hooge stand van den gul den de arbeidsloonen te hoog en de pro ductie te duur maakt. De Nederlandsohe handelsbalans zoo zeide de heer Treub vertoont een passief, dat ik schat op ïjs milliard gulden per jaar. Zeer hoog geschat leveren de inkomsten uit het bui tenland die niet voortkomen uit feitelij ken uitvoer {dividenden, vracht, enz.) per jaar hoogstens een milliard gulden op. Er blijft dus in totaal een tekort van een half milliard, waarbij komt, dat fabrieken en scheepswerven zonder bestellingen zit ten. Hoeveel rijkdommen een natie ook vergaard moge hebben, een dergelijk re giem kan het op den duur niet volhouden. Daarom, zoo betoogde de heer Treub, hebben wij er evengoed als de Franschen, belang bij, te komen tot stabiliseering van de valuta. A'lle maatregelen, die men daarvoor echter tegenwoordig wel neemt, lijkeu hem verkeerd, zoo wel wanneer een land met lage valuta de zoogenaamde luxe-invoeren verbiedt, als wanneer een land met hooge valuta invoerrechten heft onder hel voorwendsel, de eigen industrie te moeten beschermen. Het eerste lokt represailles uit. het tweede verhindert de daling van prijzen in de landen met hoo ge muntwaarde. De heer Treub keurt daarom alle na tionale of internationale dwangmaatrege len af. Ook is hij tegen inflatie. Welis waar profileert de Duitsche industrie er thans zeer van dat het Duitsche papier geld zich zoo vermenigvuldigt en zoo zeer in waarde vermindert, want zoodoen de kan niemand met haar concurreeren, maar het ontwaken zal onaangenaam zijn en dan zal men van methode moeten ver anderen. Men merke echter op, zoo besloot de heer Treub, dat wanneer een land met buitengewoon gedeprecieerde munieen- lieid zijn goedkoope waar op de buiten- landsche markt gooit, het een wapen maakt van zijn eigen financieele moeilijk- he-dien eti van de verarming van zijn wenc- lieden en employe's. Het is een nood- druftsccncurrentie, die het zijn mededin gers aandoet. Daaraan ziet men, hoe moeilijk het probleem op te lossen is. Men kan het niet regelen tegen eenig land om. Alle 'Janden zijn in zekeren zin sölidair. Hl is door h.et begrip van deze solidat iteit in breeder kring bekend te maken. In de Hedwigskirehe te Eerlijn is Zaterdag een goIsdien.(plechtigheid ge houden, gewijd aan do nagedachtenis van de conlrumsafgevaardigden Trimborn, Burlage, Hitze en Erzberger. De cen- trumsgroep van den Rijksdag en den Pruisischen Landdag waren voltallig aanwezig, eveneens rijkskanselier Wirth, minister-president Stegerwald en talrijke leden van de Beiersche Volkspartij. Te Hamhui-g staken de typografen wegens een loongeschil, zoodat er gis terenochtend geen kranten z'jn versche nen. De burgerlijke bladen geven geza menlijk een krantje uit met het voor naamste nieuws. Een inzameling op Cuba voor de Duitsche kinderen heeft 1,828,000 mark opgebracht. De kellnersstaking is te Berlijn vrij wel algemeen. Waar het personeel Zon- Idag werken wilde werd het soms met geweld uit de lokalen verdreven. De vreemdelingen hebben veel ongemak van feit dat ook bet personeel van de sta- iionsrostaurants staakt. In bet hotel Tier- gartenliof hebben stakers gisteren ven sters en deuren kapot geslagen. Het dorp Loshoim in het district Malmédy dat oorspronkelijk aan België was toegestaan doch door de grenseom- misiis aan Duitschland werd toegekend is Zondag aan de Duitsche autoriteiten overgedragen. Wolff meldt, dat de inwo ners overgelukkig waren met hun bevrij ding uit vreemde heerschappij. De eerste trein met bijen niet tninder dan 24 wagens is Zaterdag uit Vinnkorst bij Hannover naar Frank rijk vertrokken. Binnen enkele dagen zul len nog zes van zulke treinen de bijen itransporteercn, die volgons verdrag Duitschland Frankrijk moet teruggeven. De gewezen Koning van Wurtom- herg is Zonlagmorgen in den ouderdom •van 73 jaar overleden. .ken, en nader te bestudeeren, dat <le Volkenbond groote diensten kan bewe zen. Een ongezonde toestand. Men schrijft uit de provincie Groningen, dat de gemeenten meest met groole voorra den geklopte keien zitten, waarmede ze geen weg weten, terwijl ze de komende maanden weder arbeiders door middel van (keikloppen aan den slag moet helpen Het Rijk en de provincie die groore voorraden van dezen steenslag noodig hebben voor wegenondetthoud-, betrekken deze echter geklopt en al uil Duitsohlanct. De Duilschv arbeiders worden dus aan werk geholpen, de eigen arbeiders niet. Verschillende gemeentebesturen hebben zich <*.iarom tol Rijk cn province ge wend om hierin verandering te brengen. VERKEER EN POSTERIJEN. De bezuiniging bij de Post. -Naar aanleiding van de voergenomen bezuini ging bij de Posterijen, verspreidt de Cent Ned Ambtenaarshond een manifest,waar in voorspeld wordt dal te Amsterdam deze bezuiniging o.a. tot de volgende mis standen zal leiden: le dat de bediening der loketten sooi de uitbetaling der postwissels en de uit- reiking der aangeteekende _sluk:ken_ in de drukke morgenuren aanzienlijk is ver slechterd; 2e dal de bestelling van de Pakkelposl de pakketten uren later in het bezit van geadresseerden brengt d^n voor 01 liid bet geval was; 3e. dat de lichting der hijbussen belast is met de expeditie der depêches van de bijkantoren, waarvan vertraging in de v zending der correspondentie 't gevolg1, 4e dat zelfs aan de expresse-besteilmg der Pakketten, die na 9 uur n.m. aanko men, niet wordt voldaan, omdat deze in de gewone eerste bestelling worden opge- nomen; 5e. dat er een besteldienst dreigt te v,or- ingevoerd, die in zich zelf met en waarborg biedt voor een tijdige bezorging der correspondentie. In het manifest wordt vermeld, dat 261 hulpbestellers ten gevolge der maatrege- len op sraat zijn of zullen worden gezet. 3E1EHGD HIEBWS. DE MILLIAftDEN-ZWENDEL TE WEENEN. Omtrent deze sensatie ^kkende en het faillissement van den Hollander Daniël Duijm wordt nog fienaeld, dat de bankiers zijn totale verplichtingen op L2 milliard kronen schallen. Op moet hij 550 millioen kronen medegen men hebben. Hij is jaar oud cm met een dame getrouwd, die als „ster aa Weensdhc filmmaatschappij werkzaam de gewezen kroonprins. De gewezen Duitsche kroonprins Is Af™»* trsr Generaal in algemeens* dienst. 'Mr Ram naar Doorn gereisd, ten einde PPft bezoek |tÊ brengen aan zijn jflffel.j Stephan Frïëdrich de vroegere Hongaarsche minister president, die een staatsgreep in West-Hongarije beraamt. EEN HUIS OP AMERIKAANSCHE WIJZE VERPLAATST. Een mooi stuk werk, op echt Ameri- kaansche wijze uitgevoerd, is te Steenwijik Zaterdagmiddag beëindigd. Tengevolge de kanalisatie van „De Bol der'" was de' firma J. Wicherson en Zn„ houthandel aldaar, genoodzaakt haar elec- trisohe zagerij van den eenen kant van genoemd kanaal naar den anderen kant over te brengen. De fa. W. Voerman en Zn. was dit werk opgedragen, 't Gebouw afbreken en aan de andere zijde van 't kanaal weer opbouwen was een langwljlig werk. Men besloot de overbrenging op Amerikaansche wijze te doen geschieden. Het 16 meter lange en 9 meter breede gebouw werd op een houten stelling over het 20 meter breede kanaal geschoven. J.I. Donderdag is men met dit groote werk begonnen. Zaterdagmiddag om 12 uur reeds had men het gcheele gebouw met den zwawn electromotor en alle drijfwer ken er in, naar de overzijde van het bree de vaarwater overgebradht. MINDER AANGENAAM. Zondagavond kocht ceil man, in be schonken toestand verkeerend in oen siga renwinkel aan de Scheepslimmermanslaan le Rotterdam eenige sigaren. Bij zijn heengaan liet hij er echter zijn kind van zeven maanden, dat hij op den arm ge dragen had, op de toonbank achter. De winkelier, hierover minder aangenaam ge stemd belde, wijl dc man inmiddels ver dwenen was, de politie op, die zich over de kleine ontfermde en spoedig de moe der opspoorde. ER IN GELOOPEN. Zaterdagochtend marcheerde c,en afdec- ling mariniers over den Go-udsehen Singel te Rotterdam. De schooljeugd vond er behagen in de militairen te bespotten en zelfs met steen tjes cn anderzins te werpen. De 11-jarige H. v. W. uit de Hugo de Grootstraat, te dicht in de nabijheid ko mend, kreeg van één der mariniers een slag met den kolf van diens geweer tegen het hoofd, waardoor een bloedende wonde" ontstond, naar het politiebureau Aan de Lange Toren-straat geleid, werd de jon gen daar verhonden. Hij loonde .zich toen erg zenuwachtig, waarin de inspecteur aanleiding vond, hem te laten foutUeeren, waarbij men op liet veelbelovend joiig- men.seh oen pak sigaretten, een portemon- naie en een streng veters vond. dSpahjj be kende op de nunkt aan den GÖddsehen singel gestolen le hebben. KORTS iERliiTEis Een granaat gevonden. Bij hot graven van oen nieuwe bedilln# voor de &ocn»pe- sloot te Doélinclictni is oen granaat gevon den. Het is oen raadsel hoe liet projectiel er ge>komen is. Vossen in Groningen. De vorige >voe.k zijn in Oostelijk Groningen vijf oude vossen -en oen jonge vos heinaohligd; liet waren de kippendieven tier laatste weken alhier. In een beerput. Aan de Soherpen- dreohlsche kade te Rotterdam, hoéf t men Maandagochtend uit oen beerput opge haald het lijk van den 37-jarigen A. R. uit de Bernardinostmat. De ongelukkige is er vermoedelijk door de ingev'aillen duisternis misleid, ingevallen. GROOTE BRAND. Zondagmiddag -to half 4 uur onfëtond op het gehucht Hot Kruis te Hoezo (N.-B.) door onbekende oorzaak brand in het café van don heer Wildenberg. Hel huls stond mode door de riolen, dakbedekking spoedig in lichte laaie. De vonken vlogen over naar do nabijgelegen afzonderlijk liggende boerderijtjes van J. Sfca-s, P. Sak, W. Senders, J. Enkkoren en de vorJing van den smid H. Wildenberg. Te lialf 5 uur reeds lagen de zes flinke woningen, die alle riolen daken hadden legen den grond. Het was een geweldige, kortston dige vuurzee. De plaatselijke brandspuit 0^4272 NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 3 October - Ee Klasse 9c Lijst. House priizea: E2 4641 9630 15747 20140 elk 1000. 1337 6921 15019 17930 19168 elk 406 484 705 3074 5680 17405 elk ƒ200. 4226 4917 6440 8078 10016 10133 13722 16736. 19595 21345 21632 elk ƒ100. tri* filed 'wMiifet Ka ïwooatkwam groober onheil. Het meubilair fa tea deeSe, het vee geheei gered. De «oogst ging vedkmeh. Een' en anjdter is. slodhits laag verzekerd, ordeIémarbiid* Het colL arbeidscontract aanvaard. Da socialistische en neutrale mijnwac- Isersbonden hebben, zooals de Christelijke Bond reeds deed, Maandag de collectieve arbeids-overeenkomst volgens de voorstel len der directies aanvaard. Deze C. A. O., houdende loonsverlaging, duurt tot 1 Januari e.fc. In de vergadering gingen verschillende stemmen op om te staken. Een zeer lange resolutie werd aangenomen, die aan het slot als volgt luidt: De vergadering enz. besloot ter-wille van -de eenheid onder de arbeiders, georgani seerd in de verschillende bonden, 't col lectief contract onder protest te aanvaar den, en zich bij de opgedrongen loonrege ling n-eer te leggen, doch wijst verant woording voor alle gevolgen van de ver laging der loonen af, wekt alle arb-Iers op zich te organiseeren in den modernen algeme-enen mijnwerkersbond om zich ge reed te maken een eventucele loonsverla ging op 1 Januari, zoo noodig door staking te koeren. Conflict in ée Amsterdaïnsche haven. Maandagochtend is in de haven van Am sterdam een staking uilgebroken van boot werkers, ten gevolge waarvan het z.g. „wilde -bedrijf" in de ochtenduren geheei stil is komen -le liggen. Op 15 schepen ligt het werk stil, o.a. in de -Houthaven, bij de Holland-Amerikalijn en bij den Kon. Holl. Lloyd. Over de oorzaak van dit conflict wordt van de Scheepvaart-vereeniging „Noord" het volgende vernomen: Ten einde de Havenarbeidsreserve te handhaven was een regeling getroffen, waarhij hel Tijk en de gemeente een subsi die zouden geven en ook de arbeiders zou den steunen. De moderne bend, de Chris telijke en de Katholieke havenarbeiders, hadden met de scheepvaartvereeniging een fégeUng gefroïïen, WS5r3oör Üeï mogelijk is gemaakt de H. A. R. in haar tegenwoor- digen vorm te handhaven. Deze regeling kwam hierop neer, dat door de havenarbeiders in de kosten der werkloosh-eidsuitkeering van de H. A. R. wordt bijgedragen en wel: le. dooT de vaste arbeiders ten hoogste de helft hunner gratificatie; 2e. door de losse arbeiders ten hoogste bun gelieele gratificatie. Eenstemmig is in den loonraad tot het doen van dit voorstel aan wederzijdsche leden besloten cn de vertegenwoordigers van alle partijen, ook van de Ned. Fede ratie van Transportarbeiders, verhonden zich het voorstel in hun vergaderingen te verdedigen. De federatie-vertegenwoordiger deed het niet en de bootwerkers der Fe deratie, die op syndicalistischen grondslag slaat, weigerden aan de regeling deel te nemen. Zaterdag liecft de Scheepvaartver eeniging Noord aan alle bootwerkers een manifest verzonden, waarin gemeld werd, dat de havenarbeiders, die geen lid zijn van den modernen bond, den Christel, of den katholieken en die niet bereid waren, de regeling te aanvaarden, zulks vóór 5 October moesten berichten. Te Rotterdam heeft deze regeling, naar tot dusver bekend is, geen moeilijkbeden opgeleverd. Te Amsterdam evenwel zijn de boot werkers der federatie 's-morgens vroeg nog op het werk gekomen, doch om 9 uur be gonnen zij te staken. Langzamerhand breidde het aantal stakers zich uit. Zij trokken langs de verschillende maatschap pijen, om werkwilligen over te halen, het werk neer te leggen. Bij het gebouwtje van de H. A. R. op de Java-kade beletten de stakers de werk lieden, die zich voor werk wilden laten „bestek-en" naar binnen -te gaan. De scheep vaartvereeniging heeft daarop de stempe ling stop gezet. Op verschillende punten hebben de sta kers tegen de werkwilligen geweld ge bruikt en zijn o.a. de terreinen d-cr Kon. Holl. Lloyd en van de Mij. Nederland bin nengedrongen. Politiebescherming is aangevraagd. PATER ANT. VERHEIJ O. P. Maandag overleed in het St Aftfonit-, gesticht te Rotterdam, woar liij zijn [aa(T levensdagen sleet, de Zeereerw. Pater Anre nius Verhefj O. -P. laatstelijk Pastoor y» de parochie van het -H. Hart aan de y Oldenharneveltstraat te Rotterdam. Zins I Eerw. bereikte den leeftijd van 70 jaar. De haringvangst. -Men schrijft jj. „De Ned.": Wat sommige personen reads beweejj hebben dat er dit jaar weinig hariag zou worden gevangen, heeft den schjjj van bewaarheid te worden. Immers, t-jj zijn reeds in de derde week van Sep tember, een tijdperiode waarin doorga^ veel baring werd aangebracht en in week van 14 tot 23 September zijn vjj de Nederlandsehe haringvloot in 't gj heel maar 5-3 schepen teruggekeerd mej 14.000 ton baring, welke aldus plaat I selijk is verdeeld. To Scheveningen mui Schiedam 16 schepen met 4500 tonnea, I te Maassluis 7 schepen met 1650 tonnen, I te Vlaardingen 11 schepen met 3250 ton. nen en te I-Jmuiden met Katwijh 1) schepen met 4-550 tonnen. EEN MOOIE PRESTATIE. In -den HollandEngeland lit (te| Irouwbanrhci-d en snelheid), -die 1.1. Maan dag in Engeland gehouden is gewordeq -dongen 4 motorrijwielen mede van lid bekende Simplex fabrikaat en won:® alle 4 rijders een trien prijs, zijnde een gouden medaille. Daar Engeland zijn beste rijders had I uitgezonden, is deze -overwinning zeer zeker voor hot Simplex fabrikaat een schitterend suec-es. Priizen .van 70: 101 343 473 491 518 580 611 615 706 794 1199 1233 1331 1522 1532 1917 2103 2281 2375 2418 2513 2530 2579 2778 2877 2894 2906 3002 3204 3349 3362 3473 3534 3720 3849 3889 4136 4198 4322 4360 4583 4776 4979 5013 5152 5197 5268 5351 5377 5496 5653 5682 5S14 6026 6423 6553 6560 6603 6621 6642 6661 6799 6850 6989 7194 7213 7319 7680 7767 7903 7916 7996 8072 S317 8458 8459 8513 9293 9300 9429 9475 9575 9584 9658 9727 9881 9971 10069 10092 10168 10233 10459 10569 10627 10638 10684 11016 11121 11134 11248 11313 11402 11425 11587 11948 12037 12081 12089 12107 12126 12333 1236J 12460 12478 12525 12594 12627 12628 1263» 12646 12779 12872 12913. 13020 13051 13072 13159 13216 13219 13229 13262 13336 13497 13596 13671 13941 14040 14041 14043 14110 14276 14340 14406 14558 14641 14772 14795 14868 15286 15312 15421 15474 1553T 15618 15701 15718 15742 15767 15973 15979 16010 16111 16161 16140 16343 16563 16602 16645 16852 16895 16916 16934 17024 17160 17378 il7385 17439 17480 17733 17868 17877 1790? 18038 18100 18273 18352 18396 18536 18547 18585 18706 18710 18-914 18963 18966 18671 18999 19082 19212 19301 19305 193» 19414 19483 19549 19791 19800 20025 20177 20219 20246 20417 20470 20493 20685 20871 20959 >1395 2146? 21515 21526 21578 21584 22001 22077 22175 22243 22279 22307 m. mx jsüflL zm. .22758 22244, - 28 425 7S5 1112 1425 1920 2189 2592 2794 3018 1-3239 3384 3640 3S79 4079 4166 44 So '4555 4S25 4959 5118 '5244 5635 5S8S 6261 6544 6625 6919 7292 ,7601 7712 .7844 7974 8354 8561 8330 9022 9261 9390 9697 9869 10024 10282 10519 10868 11095 11367 11529 U8S2 12161 12280 I23S7 12675 12893 13304 13537 13708 13S41 14070 14362 14571 14S25 14970 15100 15254 15603 15843 15964 16166 16332 16482 16719 16S15 16946 17218 17249 17373 17552 17833 1S063 18282 18451 1S565 18731 18815 19078 19320 19542 19676 19874 20096 20226 20132 20587 20838 21169 21486 21754 21993 22157 22343 22361 -22568 22730 2W NIETEN: 91 479 839 1142 1466 1980 2300 2597 2835 3034 3254 3410 3641 3935 4091 4287 4492 4662 4857 4961 5157 5253 5718 5895 6294 6554 6945 7359 761S 7731 8008 8450 8597 8847 9064 92S8 9424 9716 9903 10121 10326 10775 10952 11110 11386 11539 11934 12178 1- 32 12462 12789 12590 13355 13556 13717 1386S 14101 14375 14662 14841 149S7 15105 15331 15630 15902 15975 16195 16351 16514 16737 1683S 16960 17228 17258 173S1 17556 17857 18070 18300 18454 18618 18762 18828 19132 19329 19560 19689 15876 20102 20109 20244 20292 20441 20447 20635 20656 20863 20884 21202 21308 21512 21541 21774 21783 125 482 894 1187 1636 1983 2311 2608 2837 3082 3259 3435 3649 3948 4093 4388 4514 4679 4893 4966 5160 5299 5766 5501 6308 6701 7100 7426 7622 7737 8107 8453 8711 8964 9083 9294 9474 9745 9960 10123 10449 10782 10991 11125 11401 11601 11951 12205 12307 12486 12790 13034 13380 13585 300 493 920 1239 1746 2024 2319 2644 2856 3116 3257 3460 3685 3985 4094 4403 4518 4720 4897 5015 5181 5396 5791 5988 6376 6712 7116 7445 7635 7765 8131 8476 8720 8966 9115 9336 9510 9795 9990 10134 10477 10800 11014 11161 11419 11703 11966 12232 12332 12563 12802 13106 13443 13614 13744 13762 13933 13950 14119 14403 14671 14857 15017 .15119 15383 15672 15910 16004 16' n 1- „o 16551 16779 16S40 17011 17259 17387 17629 17911 18090 18328 18502 18662 18763 18849 19165 19383 19563 19693 19887 14121 14464 14588 14892 15044 15134 15409 15715 15917 16044 16236 16425 16614 16789 16887 17014 307 018 956 1291 1767 2088 2337 26S1 2913 3128 3273 3467 3722 4018 4121 4414 4531 4737 4502 5016 51S5 5420 5S11 6016 63SS 6753 7133 7531 7671 7804 8281 8479 S742 8959 9130 9353 5538 9817 10005 10232 10487 10811 11054 11194 11438 11733 11983 12236 12340 12591 12344 13148 13475 13652 13765 13986 14213 1446S 14707 14893 15046 10180 15423 15770 15918 16078 16287 16452 16625 16799 16896 170S4 377 656 1004 1352 1800 2100 2397 2765 3013 3185 3333 3490 3S13 4054 4138 4442 4550 477S 4911 5018 5193 55.39 5333 6202 6444 6829 7273 7536 7678 7S16 8291 8430 8773 8991 9244 9362 9666 9820 10017 1026S 10510 10S55 11077 11215 11458 11803 11990 12263 12372 12604 12845 13151 13477 13677 13810 14010 14312 14543 14753 14920 15052 15205 15459 15779 15924 16098 16295 16464 16629 16802 16940 17103 421 738 110-1 1374 1851 2120 2416 2773 3017 3196 3334 3575 3871" 405! 4141 4491 4638 478"- 4942 504= 5224 5601 5838 6256 6548 6S9C 7271 7543 7711 7817 S35j 863fi 8302 8995 925' 938', 9681 S82S 10021 - 10279 10513 lOSófi 11091 1133? 11516 11880 12105 12277 12377 12615 12869 13156 13503 13683 13330 1401S 14341 14566 14790 14965 15061! 15224 15477) 15(95 15940 16153 16299 16481 16667 16810 16942 17150 17315 17399 17650 17924 18114 18373 18512 18673 18764 18894 19229 19467 19593 17361 17543 17739 18021 18155 1736-7- 17550 17792 18061 18226 18386- 18436 18527 18553 22046 22158 22059 17323 17534 17667 17998 18117 18383 18513 18683 18778 18979 19237 1948S 19596 19716 19742 19911 19948 20136 20175 20300 20301 20501 20512 20728 20773 20795 20974 21034 21060 21353 21360 21364 21376 21558 21570 21582 21700 21853 21927 21951 21974 22074 22079 22093 2211( 18708 18785 18984 19243 19524 19602 19761 18729 18800 19061 19319 19526 19609 19778 19997 20000 20185 20206 20338 20370 20515 20539 20812 21084 22183 22194 22287 22314 22324 5 -34 22391 22407 22412 22484 22504 2255J 22573 22599 22668 22688 22716 2272' 22741 22748 22759 22816 22836 228, 22905 23931 22937 5è Klasse 8a Lijst: 5201 m.z. 5201 met 70 11276 met ƒ70 m.z. 11276 met niet; 17671 et ƒ70 m.z. 17671 met niet; 20844 ^Mm'j hl-W. h-iw'h. Trekking van975numrn2rs ten overstaan van Notaris A. 5. MULiE. Maandag 3 October 1921. P: ijs van 1C00 6 40-J 5106 16475 2 0 100 6716 18758 370 7935 1572 J y3S3 382 7530 197 5 19486 10247 184 4 9799 2419 11690 11780 13341 16652 3073 124C4 1830-5 4726 140.4 Prezen van, f 90.(eigen geld) 126 1933 4066 5895 8783 11192 13546 15770 17605 200 76 75 5907 8SI5 11238 03 74 17787 230 2259 93 22 8351 11500 73 80 96 53 75 4131 6003 9102 11853 86 15835 17805 60 23SI 4361 20 9229 12049 13673 16028 52 68 84 98 6110 0580 75 13789 76 17900 551 2450 4431 17 9653 81 Ï3R25 16136 95 89 97 43 26 9792 12155 14019 16218 18095 636 2502 91 51 9821 12374 14107 16358 18746 710 23 4511 6293 9900 12423 38 16440 18859 912 2692 87 6455 10041 54 73 16602 19005 1013 2737 4639 67 10115 1261914315 28 19121 66 2839 4742 61 98 12782 78 30 35 77 2975 4954 6588 10282 1288^ 144 1 37 19298 89 3014 67 7094 10345 12971 14530 16819 19311 1109 3134 5016 7482 10502 13005 14608 35 19488 SS 3372 5173 88 16 02 71 65 19S33 1303 3409 92 7563 41 13103 14763 85 37 ,1413 65 98 71 10G07 23 14951 16988 19939 1 83 75 5359 7676 50 5015020 17043 47 1510 3558 5459 7S55 10 13221 50 17135 20176 50 3615 5506 8185 10883 54 51 73 20368 '96 U 55 8261 10908 13300 97 17208 20466 1649 69 5671 80 41 12 15416 17346 90 t 84 3756 5778 8421 53 4U 45 64 20621 1777 3857 87 8575 58 62 58 91 92 1879 75 5804 8633 11143 13412 86 17504 20825 90 3933 33 42 72 781535617663 17529 Later a losbaar 38 2261 4851 7049 9292 11453 13415 162S0 18898 81 2342 52 73 9300 58 56 951S94S 85 45 64 78 7 76 7716305 72 123 58 96 85 51 11506 13503 51 '77 24 b6 97 87 9438 13 44 64 19009 42 47 67 16471 12 72 90 05 76 80 13 73 9516 73 78 81 68 78 47 98 97 16500 80 86 8711602 13503 29 93 7346 9622 7 69 36 19100 71 33 8 13717 87 11 74 86 19 90 16631 48 80 9707 24 13800 50 83 70 2460 4907 7233 79 93 9 220 2532 58 57 35 £002 210 52 84 14 2600 5148 44 13 51 419 37 5224 43 42 52 5301 97 12 21 3j 61 39 42 '92 96 99 208 2805 12 21 23 82 57 96 7410 35 52 74 73 79 41 90 90 12 11712 61 16718 92 60 13 13922 57 19274 61 32 57 16818 77 69 49 77 57 82 84 7538 71 71 79 94 87, 96 87 9801 78 14004 16964 19331 «03 2909 5540 98 95 11820 40 93 47 90 72 48 7612 9D09 11901 701700719417 36 81 85 37 24 31 86 88 28 707 2044 5613 62 35 35 14183 89 58 53 65 5701 84 83 51 14227 17163 13514 73 78 35 7758 10025 80 14307 82 37 81 88 63 7833 10119 89 30 91 39 831 3157 75 71 53 12035 14447 93 82 46 3200 98 73 56 12112 5217224 84 65 4 5835 7913 64 47 67 4519617 703 37 5920 33 69 50 14586 54 22 13 39 29 71 10220 12211 98 17303 23 79 74 40 95 62 12 14874 32 65 90 76 43 8019 76 14 86 43 66 95 97 68 33 10308 69 14706 66 75 4091 330» 87 92 4012324 14S1217410 S3 1115 10 6000 8116 94 68 62 17539 IS?04 20 3503 13 23 1043312403 79 43 S2 28 29 49 41 58 11 14922 46 13811 nO 33 63 68 76 44 63 17648 15 a 65 49 79 70 10504 66 48 59 23 82 3680 81 8215 23 80 15080 17731 91 96 3707 6247 86 25 12535 15104 17803 19902 ,1227 18 51 8321 51 48 17 93 37 1322 99 76 90 91 86 34 17923 38 .38 3855 79 8411 10656 89 15200 25 64 46 65 81 20 83 12601 6 18085 SO 9 23 90 20064 16 57 18194 69 26 29 29 15345 18216 73 46 82 71 54 69 20134 47 10809 83 15438 95 50 80 25 97 15522 1834 84 41 127 IS 33 55 93 59 60 39 Oil 20212 60 12803 44 01 58 97 64 51 63 20337 51 69 87 8500 97 99 84 6318 15 10723 (1451 3945 50 - 62 70 75 95 40 H 77 98 94 6439 '1517 4107 51 86 22 34 94 8330 i 31 62 6533 45 48 64 6Q07 93 51 87 41 8728 10906 12929 6318409 54 53 99 67 47 46 37 15615 1120401 <1643 4204 72 62 84 52 57 31 29 V 51 25 6704 6811025 54 83 73 44 71 65 29 8850 11125 72 93 18504 93 ,1712 70 77 78 3213053 15731 26 20560 - 55 4355 87 8830 38 65 36 84 61 61 80 6S38 34 45 93 52 92 7» 72 95 52 54 52 13105 15845 99 20623 «17 96 92 56 11221 79 15980 18631 55 29 4455 6934 98 46 81 16030 43 20735 -81 60 45 £032 71 13204 34 64 20858 Xllfj 62 57 73 72 23 37 18739 90 47 60 79 96 75 44 58 62 20909 "SO 4500 81 9101 11302 59 16113 66 19 S3 63 7017 61 3213332 19 75 94 72 4605 38 84 53 47 25 94 95 4717 66 9246 11409 56 47 18802 <134 19 7102 58 24 84 16250 88 1219 94 39 91 25 93 53 97 Yorige lijnt stond 12789s» mz 12798»» 21-IS m* 144 2150 mz 2157 2161 mz 21d9JU8SLB*2d«f

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1921 | | pagina 2