„ONS BLAD" zijn slachtoffer! Bureau: HOF 6, ALKMAAR. - Telefoon: KSESTE".!!? BUITENLAND. No. 470 Vrijdag 28 April 1922. 14e Jaargang. KOUSEN RECLAME TABAK ROOD MERK BLAUW MERK GHOEIig MERK VERSPREIDS BERICHTEN KORTE BERICHTEN- -HOLLANDSCH DAGBLAD Abonnementsprijs: Per "rwartaal voor AlkmaarI 2. Voor ouiten Alkmaar ...f2 85 Met Qetlkistreerd Zondagsblad 0 60 f hooger. 111 1 «MK Advertentieprijs; Van 1—5 regels f 1.25; elke regel meer f 0.25; Reclamei per regel f 0.75; Rubriek „Vraag en aanbod" bij voon uitbetaling per plaatsing f 0.60 Aan alia a&onné's wordt op aanvrage gratis een polis verstrekt, welke hen verzekert tegen ongevallen tot een bedrag van f 500,—, f 400,—, f 200,—t 100,—, f 60,—, f 35,—, f 15, H. BULTHUIS, Lan&es raat S3 Hoogsirasf 13. <Q02EIE SCr»AAR»£E" P^ooie beste Nachthemden 3 SO 4.0O 4 SO Prachtige qoede kw p'Reit mei dubbel geweven knieën, in alle ma en. Alle kinderen moes- ten deze kousen gebruiken. Beleetd aanbevelend. f¥ïALLE GEVALLED. De Conferentie te Genua maakt nu juist geen verheffenden indruk. Opge zet om een plan te beramen voor den economischen opbouw van Europa en tot blussching van den oorlogstest bij de volken van dit oude wereld deel, hebben de vertegenwoordigers der verschillende naties tot nu toe nog niet veel anders gedaan dan met elkaar ruzie te maken, elkander aan te blaffen. En van den wederopbouw is al heel weinig terecht gekomen. Wat dan nog bereikt is geschiedde in besloten commissievergaderingen en wat daaromtrent uitlekte maakt ook al een heel zonderlingen indruk. Naast de oplossing van het Rus sische vraagstuk, welke altijd nog op zich laat wachten, interesseerde de wereld het meest, hoe men te Genua langs een omweg Duitsehland in zijn financieelen nood te hulp zou komen. Langs 'n omwegl Immers, over het voornaamste, het vraagstuk der scha devergoeding mocht niet gesproken WOl H rustigste mannen te Genua, die net minst aan „politiek" doen, gevoe len wel, dat het moet komen tot een internationale leening aan Duitseh land, waardoor dit land zich weer op de been kan helpen en zijn schuld- eisehers afdoen. Zoolang deze onmis bare schakel niet wordt geslagen, komt er van den opbouw van Europa niets terecht. Maar er is noch m Eu ropa, noch in Amerika een bankier te vinden, die Duitsehland op zijn huidig crediet zulk een leening wil of kan be zorgen, een leening, welke om afdoen de te zijn, vier milliard gouden mar ken zou moeten bedragen De handige Rathenau, een geslepen onderhandelaar zooals Duitsehland er nog maar weinig heeft gehad, is nu op het idee gekomen, om het Duitsche onderpand buiten Duitsehland aan te wijzen. Wat men tot nu toe in Duitsch land trachtte te ontkennen, of waar over men althans maar het liefst zweeg, wordt nu toegegeven: de Duit sche kapitalisten hebben hun bezittin gen zooveel mogelijk buiten de grens in veiligheid gebracht. Op buitenland- sche banken hebben zjj enorme deposi to's. Ongeoorloofd natuurlijk; strijdig met de wet op de kapitaalvlucht enz. Maar een feit, eengelukkig feit! Wanneer wij nu aldus de Duitsche onderhandelaars te Genua -deze on ze zondige landgenooten kunnen be wegen om hun buitenlandsche saldi af te staan in ruil voor belastingvrije goud-obligaties, dan is daar een nieu we basis, een nieuw Duitsch crediet gevonden! Natuurlijk zal er dan een wet moe ten komen, welke kwijtschelding be looft van alle straffen aan hen, die onrechtvaardig hun kapitaal over de grenzen hebben gesmokkeld. Anders zullen de bezitters immers de plaats hunner schatten geheim houden en heeft het geheele plan geen kans van slagen. Men ziet, tot welke malle gevallen men in dezen chaotischen toestand komt: de staat noodigt zijn zondige zonen tot openbare belijdenis en be looft vooraf vergeving, ja, laat zelfs thans doorschemeren, dat de begane overtreding de eenige uitkomst voor het reddelooze land zal zijn! En niet minder mal is het geval, dat al deze besprekingen over de moge lijkheid om Duitsehland financieel te helpen, in Genua in het geheim moe ten geschieden; dat zij eigenlijk verbo den zijn. Immers, er is over den Duitschen geldnood niet te spreken, zonder een balans van de schuld op te maken en dit is weer onmogelijk, zonder den voornaamsten factor, dien der schade vergoeding te bekijken. En dezen heb ben de geallieerden op last van Frank rijk, buiten de bespreking gehouden! Wanneer de heeren eenige denk beelden hebben uitgebroed gesteld al, dat hun dat geoorloofd is dan moeten zij ''die hij de Commissie van Herstel binnensmokkelen. En deze heeft weer een comité benoemd, om te onderzoeken, op welke voorwaarden Duitsehland een leening in het buiten land zou kupnen plaatsen Zoo speelt men te Genua verstop pertje om toch maar de werkelijkheid niet te zien en wil maar .niet begrijpen dat heel de wereld koud blijft voor al die gevoeligheden van gróote en klei ne Entente, van Commissies van Her stel of vergaderingen van ambassa deurs, de wereld, die nu eindelijk wil, dat men een eind maakt aan de cri sis door ernstig overleg en tegemoet koming wederzijds. Maar met zulke malle gevallen zal de oplossing der wereldcrisis nog wel een weekje op zich laten wachten! DE CONFERENTIE VAN GENUA. Het Duitsch-Russische verdrag. In Moskou is een vergadering ge houden van hel centraal comité van de communistische partij van Rus land, waarop de kwestie der doelma tigheid van het te Rapallo tusschen Rusland en Duitsehland gesloten ver drag besproken werd. Zinowjef bracht rapport uit over dit verdrag. Hij wees er op, dat het verdrag juist voor Rus land op het oogenblik van groote be- teekenis was, daar Sovjet-Rusland door een overval wordt bedreigd. Een samenkomst. De Engelsche delegatie heeft Woens dagavond een communiqué gepubli ceerd, waarin wordt medegedeeld, dat de meerderheid der geallieerden het noodzakelijk acht, dat de onderte.eke- naars van het verdrag van Versailles tot overeenstemming komen omtrent de maatregelen, die Poincaré in zijn rede te Bar-le-Duc heeft aangekon digd. Lloyd George en Barthou hebben van gedachten gewisseld over de inter pretatie, te geven aan zekere woor den van eken Britschen premier naar aanleiding van de rede van Poincaré te Bar-le-Duc. Lloycf George stelde be paaldelijk voor te Genua een vergade ring van de geallieerden te houden, ter bespreking van de kwestie van het herstel en die van de nalevihg van het verdrag van Versailles. Lloyd George wenscht de bedoelin gen te kennen van de Franscke regee ring aangaande den vervaltermijn van 31 Mei a.s. De Kleine Entente zou aan die ver gadering deelnemen. De Britsehe pre- TABAKSFABRIEK „BE WAKENDE LEEUW" PRIMA KWALITEIT BILLIJKE PRIJZEN mier drong aan op de komst van Poin caré te Genua. De vroegere vijandelijke mogendhe den zullen uitgenoodigd worden. Een financieel Consortium. De financieele commissie heeft be sloten tot de vorming van een finan cieel consortium voor het herstel van Europa. De neutralen hebben zich eenparig bij dit plan aangesloten, terwijl bank- groepen zich bereid hebben verklaard aan1 de vorming van dit consortium deel te nemen. De officieuse „Petit Parisian" stelt thans de kans op een afzonderlijk mi litair optreden van Frankrijk weer als veel grooter voor dan Woensdag. Poincaré zal waarschijnlijk afwim pelen om naar Genua te gaan, maar zal voorstellen Lloyd George te Parijs te spreken op diens doorreis naar Londen, ongeveer 8 Mei. Een plenaire zitting. Maandag a.s. zal eenplenaire zit ting der conferentie van Genua wor den gehouden, waarin rapport zal wor den uitgebracht- omtrent alle resulta ten die tot dusver in de hoofd- en sub-commissies zijn bereikt. Men hoopt vóór deze zitting tot overeenstemming te zijn gekomen nopens het Europee- sche Dact. Be douanerechten. De economische commissie heeft de artikelen in het memorandum van Londen, betreffende de douanerechten verder besproken. De landen zullen uitgenoodigd wor den om na te gaan óf het mogelijk is, om de geregistreerde contracten en de koopwaren die van een vrachtbrief vergezeld zijn aan de nadeelen van douanewijzigingen te onttrekken. Polen en Duitsehland. Skirmunt heeft met Rathenau een langdurig onderhoud gehad. Het heeft allen schijn, dat wanneer de tus schen beide landen bestaande kwesties zullen zijn opgelost, Polen en Duitsch land economische onderhandelingen zullen aanknoopen. Polen en Rusland. Naar Paul Scheffer uit Gonua meldt heeft Skirmunt aan Facta een nota overhandigd, waarin wordt medege deeld, dat Polen'op het standpunt staat, dat de rechten, die in art. 116 van het verdrag van Versailles aan Rifeland werden toegekend, geen be trekking hebben op Polen en dat dit land onafhankelijk van Rusland, zijn houding ten aanzien van dit artikel zal bepalen. Het ontwerp-Europeesch pact. Nu de transportcommissie haar taak beëindigd heeft en de financieele com missie alleen nog het vraagstuk der oredieten moet behandelen, is de taak die de conferentie te Genua nog te vervullen heeft, feitelijk tot twee pun ten beperkt, nl. Rusland en het Euro- peesche verdrag. Wordt dit laatste aangenomen, dan zal een commissie van deskundigen worden benoemd om den tekst van het verdrag op te stellen. Amerikaansche belangstelling. De vroegere Amerikaansche gezant te Berlijn, die op reis is naar Europa, zal ook niet-officieel de conferentie te Genua bezoeken. Samenkomst van onderteekenaars Uit goed ingelichte bron in Londen wordt gemeld, dat het waarschijnlijk is, dat de Opperste Raad tegen het. einde der komende week te Genua bij een komt, om den toestand te bespre ken naar aanleiding van Duitschlands houding tegenover het herstel der scha devergoedingen. Engeland, Frankrijk, Italië, Japan en België zullen vertegenwoordigd zijn. Een Nederlandsch ontwerp. De Nederlandsche delegatie heeft aan het comité over de kwestie betref fende den intellectueelen- en handen arbeid een ontwerp besluit over den arbeidsdag voorgelegd. Duitsehland en Polen. Naar de „Koerjer Polski" verneemt hebben Rathenau en Skirmunt beslo ten de Duitsch-Poolscho ecenomische onderhandelingen binnenkort te her vatten. Een Russische nota. Gisteravond zou de Russische dele gatie den geallieerden een nota over handigen. De Russen verklaren met nadruk, dat zij noch op het afbreken der onderhandelingen aansturen, noch voornemens zijn de verdere onderhan delingen te saboteeren. Rusland moet echter zijn souvereini teit verdedigen. Russen en Italianen. De bijzondere berichtgever van het „Berl. Tageblatt" meldt, dat in een hotel te Genua een bijeenkomst is ge houden tusschen Tsjitsjerin, Litwinof en Rakofski eenerzijds en een aantal Italiaansche afgevaardigden ander zijds, ter bespreking van de spoedige hervatting der economische betrek kingen tusschen beide landen. EEN REDE VAN LLOYD GEORGE. Llovd George heeft aan het En- gelsch-Amerikaansche persdiiier het woord voerend, een zeer ernstige schi,dering gegeven vam den Europee- schen toestand. Hij vergeleek Europa bij een vul kaan van kokende rasscnlava, welke, evenals de aardkorst, moeilijk tot stil stand kan komen. Lloyd George wees er met nadruk op, dat Europa rekening moest hou den met een uitgehongerd Rusland, dat door een wrokkend Duitsehland zou worden uitgerust. Spr. bt Lreurde,, dat Amerika te Ge nua afwezig was. Lloyd George uitte de meening,, dat de desorganisatie van Europa op de geheele wereld van invloed zou zijn. Tenzij Europa zou worden gereorga niseerd öl de conferentie van Genua er in zou slagen een vredespaet tot stand te brengen, was &pr. overtuigd, dat Europa nog tijdens zijn leven en zeker tijdens het leven dergenem, jon ger dan hij, opnieuw in een poel van bloed zou wprden gedompeld. Wij moe ten rechtvaardig zijn en ons weten be beperken. Slechts wanneer de Eu- ropeesene problemen worden opgelost, kan men er zeker van zijn, dat de macht is overwonnen door het recht. DE OPPER-SILEZISCHE KWESTIE. Een W.-B. meldt, dat de Entente de Poolsehe en de Duiitsche regeering heeft uitgenoodigd vertegenwoordigers te zenden naar een op 4 Mei te houden bespreking van de maatregelen in ver hand met de overdracht van het be zette O.-S. gebied aan de Etajtsahe en. de Poolsehe regeering. Naar een B.TA-bericht uit Oppeln meldt, zijn vier stukken Fransch veld geschut door de geallieerde autoritei ten gevonden, verbórgen in een schuur vlak bij de Duitsche grens. Een on derzoek is ingesteld. DE IERSCHE KWESTIE. Dublin en Belfast. De voorloopige regeering te Dublin heeft een officieele kennisgeving uit gevaardigd, inhoudende dat de voor loopige regeering tot de conclusie is gekomen, dat samenwerking onmoge lijk is. Zij heeft dientengevolge de commis sie van onderzoek inzake de Iersehe spoorwegen opgedragen op 2 Mei haar openbare zittingen te Dublin te be ginnen. Gevechten tusschen de beide legers. Een ernstig gevecht tusschen de Iersehe vrijstaters en de republikein- sehe troepen heeft plaats gehad te Mullingar in het graafschap West- meath. De republikeinen deden een aanval op een vrachtauto met vrij staters, die op het marktplein stond. De laatsten kregen versterking en na men zes republikeinen gevangen. De inwoners vluchtten uit de stad, waar de winkels werden gesloten. Een inval werd gedaan in de vrij metselaarsloge en in het postkantoor. De wandaden. Rechter MooTe zeide bij de opening van het hof van assizen te Belfast, dat er sedert Februari te Belfast 97 moor den, 59 pogingen tot moord en 150 beroovingen hadden plaats gehad. Een commissaris van politie deelde hem mede, dat slechts 1000 personen van de 400.000 zielen tellende bevol king aan de misdadige ondernemingen deelnamen. Hij hoopte daarom, dat het overige gedeelte der bevolking er in zou slagen de wetsovertreders onscha delijk te maken. Een uitspraak der R. K. Bis schoppen. In een bijeenkomst in het seminarie voor Iersehe priesters te Maynooth hebben de R. K. bisschoppen den hui- digen toestand in Ierland krachtig ver oordeeld en een pleidooi gehouden voor niet-inmenging in de verkiezin gen. Evenals de groote massa van de natie zijn wij van meening, dat het 't best en 't verstandigst voor Ierland is het verdrag te aanvaarden en de vrij heid. welke het ongetwijfeld brengt, zoo goed mogelijk te gebruiken, een vrijheid, die het voor het eerst in ze venhonderd jaar geniet. De bisschoppen karakteriseeren de jongelieden, bij een militairen opstand betrokken, die het land in een schan delijken oorlog brengt, als parasieten. Wanneer zij hun broeders aan de an dere zijde doodschieten, zjjn het moor denaars, wanneer zij openbaar en par ticulier eigendom beschadigen, zijn het roovers. Hoe spoediger de verkiezin gen plaats hebben, hoe beter, meenen de bisschoppen. Wederom dooden. Gistermorgen ontstond er een ge vecht tusschen de Vrjjstaatsche en Re- publikeinsche troepen te Mullingar. Zie advertentie RfEROP'c Boedkoope RQuEelhandcl in dit nummer. Tot nu toe zijn er twee dooden en zes gewonden. Alle winkels zjjn gesloten. Drie bewoners uit Dunmanway in Cork zijn in hun huizen doodgescho ten. Griffith beschuldigt De Valera. Stormachtige tooneelen speelden zich gedurende de debatten in de Dail Ei- reann af. Griffith beweerde, dat vóór het ver trek der Iersehe gevolmachtigden naar Londen, De Valera tot hem ge zegd heeft, dat niemand de republiek kon mee terugbrengen; hij vroeg Grif fith hem de rechte republikeinsche jas uit te trekken, zeggende dat er mis schien zondebokken zouden moesten gemaakt worden. Na deze mededeeling ontstond een tumult De Valera ontkende, dat hij ooit gewankeld had in zijne republi keinsche positie en vroeg om de waar heid van deze bewering door een reeb terlijke commissie te laten onderzee ken. WEDEROM SOCIALISTEN EN FASCISTEN. Na een periode van betrekkelijke rust is weer éen conflict uitgebroken te Milaan tusschen socialisten en fas cisten. Zaterdagavond kwam een groep airdili del Popoio (de soc. tegenhan gers van de fascisten) eenige fascisten tegen, omringde hen en ging ze te iijf. Een fascist werd gedood en een .hem vergezellend meisje gewond. EEN REDE VAN MILLERAND. Havas maakt melding van een door Millerand te Philippeville gehouden rede, waaraan we de volgende zin snede onileenen: Op de vraag, of men met recht mocht beweren, dat een Duitsehland hetwelk een bewijs zou leveren van zijn goeden wil om zijn verpdichtin-( gen na te komen ten aanzien van de ontwapening en de schadevergoeding, niettemin ondanks den gesloten vrede, in Frankrijk hardnekkigen tegenstand zou vinden tegen de hervatting der economische relaties, antwoordt Mille rand: stellig niet! ONMENSCHELIJKE STRAATROO- VERS. Een brutale overval, gepaard met mishandeling, heeft te Bonn plaats ge had. Een zekere dr. Roth, die aldaar een voetbrug passeerde, werd door 3 bandieten overrompeld, die hem van zjjn geld beroofden en daarna som meerden in het water te springen. Daar de aangevallene dit weigerde, grepen zij hem beet en wilden hem in het water werpen. Toen hij zich in doodsangst aan het hekwerk van de brug vastklemde, sneden zij met mes sen over zijn handen, zoodat hij moest loslaten. In zijn val wist hij zich aan een soort stelling onder de brug vast te klampen. Ook daar volgde hem een der mannen, sloeg hem het neus been stuk en takelde hem vreeselijk toe. Hevig bloedend kwam dr. Rotb in zjjn hotel aan. De Belgische en de Fransclie minister van oorlog hebben zich naar Hamburg begeven. Rapp is Woensdag geopereerd. Zijn linkeroog werd weggenomen, eveneens onderging hij een schedel operatie. Zijn algemeene gezondheids- FEUILLETON 65. „Maar ge hebt het toch niettemin gedacht. Mijne dochter is niet waardig de vrouw van graaf d'Arbois te zijn," riep de oude zaakwaarnemer uit, woedend over de laatdunkende wijze, waarop de markies hem behandelde. Deze sprong driftig op, en met vlammende oogen riep hij uit ^Mijn heer Lantin, ge vergeet wie en waar ge zijt, en wat ge gedaan hebt in uw leven „Ik! We! heb ik ooit iets uitge voerd zonder uw bevel „Mijnheerriep de markies uit. Lantin ging voort:,,ik houd innig veel van mijne dochter. Om haar rijk en gelukkig te maken, heb ik getracht er boven op te komen. Ik heb een lijd gehad, dat ik niet van haar hield. Och eigenlijk gezegd, gevoelde ik voor hieinand liefde. Misschien heeft mijn Va£jerhart een weir.ig te laai gespreken Ün iS."L!'e'de gekomen met den voor- ïföéj.. ijest.mogelijk, maar nu spreekt zij even sterk als vroeger mijne eer zucht. Ik wi! niet, dat één wensch mijner dochter onvervuld blijve. Ik heb de domheid begaan graaf d'Arbois aan haar voor te stellen, welnu, deze heeft haar hart gestolen, hij zal haar echtgenoot worden." De markies sidderde. Zijne vingers balden zich krampachtig. „Ik begrijp u, ge wilt mij met het verleden dwin gen." ",,lk wil, dat mijne dochter gravin worde." „Ge wilt misbruik maken van de geheimen, welke ge kent." „Ik wil mijne dochter gelukkig zien." „Ellendeling „Niet dergelijke woorden, markies Aan mijne handen kleeft geen bloed. Anderen hebben uwe bevelen uitge voerd." Met een woesten kreet wilde de markies zich op zijn medeplichtige werpen, maar .deze bleef bedaard staan, en zei Komaan, waarom luis tert ge niet, zonder u boos te maken „Omdat mij dat onmogelijk is Goede God, mijn zoon dwingen, uwe dochter te, h.uweji^jils hij jiFet wij „Ik vraag u hem niet te dwingen, maar alleen om op onze hand te zijn. Ge hebt genoeg invloed op den graaf met uwe welsprekendheid." „ik zal met hem spreken," ant woordde de markies,-die wei inzag, dat hij zich in de macht bevond van den man, dien hij om verschillende rede nen moest ontzien, hoeveel innerlijke strijd 't hem ook kostte. „Ik zal met hem spreken, maar meer kan ik u niet 'beloven." „Voor 't oogenblik verlang ik niet meer." „Ik zal u antwoord laten weten." „Spoedig „Wanneer ik de gelegenheid heb gevonden, dat onderwerp ter sprake te brengen." Doch de gelegenheid deed zich niet spoedig voor en de markies repte geen woord van Lantin's plannen, zoodat deze op nog dreigender toon dan den eersten keer, hem er toe kwam aan zetten, waarop de markies geloofde, ditmaal de gevoelens van denjongen graaf eens te peilen. Zoo stonden de zaken, toen deze met zijn pleegvader naar het bosch van Boulogne reed met een bezwaard hart en een kommer vol peinzend gelaat, afgetrokken en stil, reeds de oude man naast Mark voort- VII. LANTIN'S BEVELEN. Toen de markies en de graaf een eindweegs door het bosch gereden hadden, wendde de eerste, die een paar stappen vooruit was, zich tot Mark en vroeg, zonder eenige in leiding :„Wat denkt ge van de Lan tin's?" Zijn paard even aanzettend, was Mark in een oogwenk naast den mar kies. „Wat ik van hen denk, vader," vroeg hij verwonderd. „Wel, ik denk, dat zij rijk zijn, omdat zij ons dat zelf verteld hebben." „Zoo, en hoe vindt ge de dochter „Zoo en zoo, een flink meisje en.. „Valt zij nog al in uw smaak „Och vader, ik vind haar erg forsch en wat ruw en.. „Hebt ge nooit eens gedacht, dat zij wel eens goede partij voor w kon zJkKJj „Wie Juffrouw Lantin O, néén, in 't geheel niet 1" De markies maakte eene ongedul dige beweging. „Zij brengt twee mülioen als huwe lijksgift mede." „Wat mij betreft, kreeg zij er tien, dan nog.... Bovendien gij kent mijn oordeel op dat punt." „Ja, ik weet het, ge wilt niet trou wen. Ik heb misschien dat denkbeeld bij u opgewekt en er te veel op aangedrongen, dat ge ongehuwd zoudt blijven." „Misschien wel." „Met den leeftijd verandert het oordeel." „Het mijne is in dit opzicht het zelfde gebleven. Ik heb er verder ook nooit over nagedacht. Wat mij be treft, ik geloof dat juffrouw Lantin niet in staat is iemand aan te trekken. Zij Iaat mij in alle geval volkomen onverschillig." De markies zuchtte. Hij voorzag welke moeilijkheden hem wachtten, welke onaangenaamheden zouden ont staan, indien Lantin bleef aandringen. Mark zag, hoe peinzend en ernstig zijn pleegvader er uit zag, en belang' stéllend, vroeg hij :„Het schijnt, da gij ontstemd zijt, vader. Heeft mijn antwoord u verdriet 'gedaan „Welk antwoord „Gij weet wel, betreffende juffrouw Lantin. Gij hadt dat huwelijk mis schien gaarne gezien De blik van den markies werd nog donkerder. „Wat brengt u op die gedachte „Niets, maar het schijnt mij toe, of gij na-ons gesprek stiller en somber der zijt geworden." „Ik ben noch stil noch somber." „Nu dan peinzend." „Ook niet. Ik heb niets met de Lantin's uit te staan." „Des te beter," zei Mark, „want ik zou niet gaarne hebben, dat ik de oor-1 zaak van uw verdriet was." „Tot straks," zei de markies plot seling en keerde zich om. Zoodra hij Parijs weer bereikt had, draafde hij huiswaarts, wierp den staljongen, die hem stond op te wach ten, de teugels toe, en liet zich met grooten spoed in zijn rijtuig, naar <j4 woning van Lantin 'brengen. (Worilt vervolg'U'

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1922 | | pagina 1