van het „Noord-Hollandsch Dagblad” 1 '"tweede blad. I 1 I Vrijdag 29 Augustus 1924 ■o. 35 KERKL.I JSTEN. ALKMAAR. i i n u katechismuslessen Amsterdam. Vrjj. Y.jjdag nernraand. Van 6 uur af gel. om te Communiceeren, kwart over 8 gez. H. Mis met plechtige uitstelling, ’s av. half 8 H. Hart Lof met'preek en toewijding aan het Godd. Hart. t ZAN* 1 M OFFICIEEL KERKEERICHT Ge 7e cn I in en te biechten met -4— 1 nis, 10 uur Hoogmis, 1 uur Lof, daarna Maria- Vrjj. te half 9 ter eere van het “lis, kw. itreikiug —mis en i om 8 H. Laurentiua. Zo. 12e Zondag na Pinksteren. Half 3 der I Heden de 12e Zondag 6 uur, half 7 en 9 uur d< Zo. 12e Zondag na Pinksteren. Half 7, kwart voor 8 en 9 uur stille H.H. Missen, half 11 de Hoogmis, jaarljjksche collecte i 4 Zo. 8 uur Vroe| uur Katechismus, Do. van 6—7 uur biechthooren. gez. H. Mis, te 8 uur Lof Allerh. Hart van Jezus. Za. van 5half 9 biechthooren. ONDERDIJK. Zo. half 8 H. Mis voor overt, ouden Mol en Kaagman, half 10 H. Mis voor de paro chie. Ma. half 8 vnnr Rakker H. Familie. Zo. half 8 voor Afra Noordstrand, 10 uur voor de parochie, half 2 Katechismus, half 3 Lof en Rozenhoedje. Ma. 8 uur voor Piet Koppes. Di. 8 uur voor Jan Molenaar en Geertje VI D ten behoeve der St. Vincentius-Vereeniging v. onze parochie. Na de Hoogmis de Lofzang Te Deum voor den verjaardag van H. M. onze geëerbiedigde Koningin. Geen Kate- chismus, van 2—4 uur is de kerk open. 6 uur Broedqrschapslof met predikatie. Geen congregatie van den H. Aloysius. Heden, aanstonds na de Hoogmis, in de Nieuwstraat, inschrijving van nieuwe leden van het St. Agnes Meisjespatronaat. Maandag 12 uur in het MeisjespatronAt in de Nieuwstraat aangifte voor de le H. Coftununie, op den 2en Woensdag in Octo ber e.k. van Jongens en meisjes, die voor don len November 7 jaar zijn. Ma. 7 uur Congregatie voor de meisjes. Di. kwart voor 8 Congregatie voor de om te biechten van 7—8 de oefening het H. Uur. Vrij, le Vrijdag, om zes uur wordt de U. Communie uitgereikt, om 7 uur de gez. H. Mis, ’s avonds om 7 uur Lof met acte van eereboete aan het H. Hart Za. om half 8 voor Joanna de Waard, als lid der Rzoederschan van de H.H St. Joseph Zo. Collecte voor het Piusgesticht, half 8 •ju 9 uur stille H.H. Missen, half 11 Hoogmis, ua de Hoogmis Te Deum ter gelegenheid ran den verjaardag van H. M. de Konin- rtn, half 7 voor de geloovige zielen. Ma. 7 uur Lof ter eere van den H. Petrus, Martelaar, Patroon der zieken. DL le Dinsdag der maand bijzonder toe- gewjjd aan don H. Vader Dominicus, volle aflaat, van 4—5 uur biechten voor de kin deren. Wo. onder de H. Mis van half 8 algemeen® H. Communie voor alle kinderen, 9 uur ge» Requiem op het kerkhof. Do. van 5—7 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof ter eere van 't Allerh. Sacrament, Vrijdag der maand, bijzonder toe- i het Goddel. Hart van Jesus, H. Mis met uitstelling van het ite, 7 uur Lof met eereboete aan ities, ten 7 uur Lof. Ing voor de I, Dominicus te half 8 Lof, vergadering en Lof voor allen toegankelijk. Di. le Dinsdag der maand, bijzonder toe- gowijd aan de vereering van onzen H. Va der Dominicus met vollen aflaat, van 7 uur af uitstelling van het Allerh., ten 9 uur gez. H. Mis en 's avonds te 7 uur Lof. Dinsdag namiddag. te half 5 moeten alle kinderen biechten om Woensdagmorgen te kwart over zeven gezamenlijk te communiceeren. Wo. avor 1 te 7 ”ur Congregatie voor de vrouwen. Do. avond voor de meisjes. Donderdag morgen te half 10 gez. H. Mis met Veni Crea tor. Do. avond van 68 uur gel. om te biechten. Vrjj. le Vrijdag der maand, bijzonder toe gewijd aan de vereering van Jezus’ Godde lijk Hart met vollen aflaat, te half 8 gez. H. Mis met uitstelling van het Allerh. en ’s av. te 7 uur Lof en eereboete. Za. avond te 7 uur Lof ter eere der Allerh. Maagd en Moeder Gods Maria, van 49 uur gelegenheid om te biechten. Zo. le Zondag der maand met vollen af laat van den Allerh. Rozenkrans. <fan 15 tot en met 17 September gaat de processie naar Kevelaar. Pelgrims daarvoor kunnen zich aan de pastorie Breedstraat opgeven vóór 1 September, daarbij is dan noodig opgave van naam, geboortedatum en woonplaats. Wij verwachten dat de pa rochie van den H. Dominicus in de proces sie naar Kevete-j’ goel VmU^enwoordigd zijn. in den Heer is overieuën.' SCHOORL. Vroegmis, half Vrij, le T gewijd aan half 8 gez. Allerheiligst het Goddellijk Hart. Za. le Zaterdag der maand, volle aflaat. a.s. Zondag le Zondag der maand, volle aflaat, de Eucharistische dag in onze kerk, den geheelen dag uitstelling van het Aller heiligste, half 7 Lof en Processie ter eere der Konln«rin van den Allerh. Rozenkrans. VOOR DE STAD ALKMAAR. Gekend moot worden in de week van 31 Augustus: Kleine Katechismus voor Communican- ten- 1* le*rfo>ar: Het Kruisteeken: Uittreksel uit den Kleinen Katechismus, 2e leerjaar 12; Kleine Katechismus, 3e leerjaar 15; Uittreksel uit den Grooten Katechismus, 4e leerjaar 110; Groote Katechismus zonder kleine letters 5e leerjaar 113; Groote Katechismus. geheel, leerjaar 113. PAROCHIEKERK VAN DEN I H. NICOLA AS. Prins Hendrikkade. Om 7 uur, half 9 en 12 uur de stille H. H. Missen, en 10 uur de Hoogmis. PAROCHIEKERK VAN O. L. Vr. ONBEVLEKT ONTVANGEN De Posthoorn, Haarlemmerstraat bij de Eenhoornsluia. De H. H. Missen half 7, half 8, 9, 12 •tur en half 11 de Hoogmis. In de weel: de H. H. Missen kwart over 7 en half negen. Do. avond om 7 uur Lof. Za. van 4—8 uur biechthooren. PAROCHIEKERK VAN DE H. MARIA MAGDALENA. Spaarndammerstraat. Zo. de H. H. Missen om 5, 7, half 9 en 12 uren. Om 10 uur Hoogmis. WEP VERSHOOF. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 3 Lof met Rozenh. In de week alle dagen de H. H. Missen om 7 en 8 uur Di. kwart voor mannen. Wo. half 8 Congregatie voor do vrouwen. Do van half 8 tot half 10 uitstelling van het Allerh. Sacrament, van halfhalf 8 biechthooren, 7 uur Lof. Vrjj. le Vrijdag der maand, 7 uur Lof, te '4 uur moeten de schooljongens komen biechten voor wie Zaterdag half-8 Algem. H. Communie. Za. van 46 en van half 79 uur gele genheid om te biechten. Za. en Zo. te verdienen een vollen aflaat. Vrij. 6 uur een H. Mis voor Gerardus Roobeek, als lid van .den R. K. Volksbond. Bjj genoegzame deelneming zal de Alk- maarsene processie naar Kevelaar gehouden worden: den 15en, 16en en 17en September Deelnemers gelieven zich ten spoedigste op te geven aan de pastorie of bij de heeren Broedermeesters. H. Dominicus. na Pinksteren, ten Ie stille H.H. Missen, met onderrichting, ten half 11 de Hoogmis met predikatie, onder de H.H. Missen schaal collecte voor de scheden. Na de Hoogmis de lofzang Te Deum vanwege den verjaardag onzer geëerbiedigde-Koningin. Na den mid dag geen congregaf’ Ma. avond te 7 uur vergadering leden der Derde Orde van den H. en BERGEN. Zo. de H.H. Mjssen te 7 uur, half 9 en 10 uur. De H. Mis te half 8 vooral voor de vreemdelingen, 1 uur Katechismus, 2 uur Lof en H. Familie voor de vrouwen, half 5 Maria-Congregatie voor de meisjes in de ka pel der Eerw. Zusters, half 7 Maria-Congre- gatio voor de jongens. Na de Hoogmis Te Deum en gebed voor H. M. de Koningin. Wo. 9 uur gez. Maandstond voor Nicolaas Zuurbier. Do. van 67 uur biechtgelegenheid, 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Vrjj. le Vrijdag der maand, 6 uur uitrei king de H. Communie, 7 uur gez. H. Mis voor de levende en overt, leden der Broe derschap van het H. Hart. 7 uur Lof en Li tanie ter eere van het H. Hart. Za. nam. van 5—half 9 biechtgelegenheid. De gebeden worden verzocht voor Cath. Jonker hvr. van Piet Leering, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voer Zuurbier, H. H. WAARD. H. Dyonisius. Zo. 7 uur voor G. Wjjtiker en M. Zuur bier. 10 uur voor do parochie. Heden kaar tjes verkrijgbaar voor Heiloo. Ma. 7 uur ter eere van de H.H. Engel bewaarders, 8 uur gez. H. Mis met Venl Creator tot opening van het Schooljaar. Di. 7 uur voor overt, fam. TrompBak ker, 8' uur Communie-uitreiken, 9 uur gez. Maandstond voor Kees Oudhuis. Wo. 7 uur voor Hendr. Koopman, 8 uur gez. H. Mis voor overt, leden St. Liduina. Do. 7 uur tot intentie pelgrims Heiloo. kwart voor 8 voor een afgedwaalde, half 11 Hoogmis in Oesdom. Vr. 7 uur voor Anna van Diepen en overt kind, 8 uur gez. H. Mis voor Neeltje Duin. Za. 7 uur tot dankbaarheid, 8 uur voor Maria Cath. Zuurbier. De gebeden worden verzocht voor Wil lem Nieuwboer die met de laatste H.H. Sa cramenten der Stervenden is voorzien en voor Kees Oudhuis, die in den Heer is over leden. Wo. 8 uur voor Dirk Brujjns. Do. half 8 uitreiking van de H. Commu nie. Dien dag bedevaart naar Heiloo naar O. L. Vr. ter Nood. Geen H. Mis in de pa rochie, maar circa half 11 Hoogmis in Ma ria’s genadeoord. Vrij, le Vrijdag <ler maand. 8 uur gezon gen H. Mis ter cere van het H. Hart voor Jacob Hes, Guurtje van Dam en overl. fam. Za. 8 uur voor den Weleerw. Heer Fran- cisous kimman. Van 58 uur biechtgel. H. Hart. Zo. 7 uur tot zekere intentie uit dank baarheid, 10 uur voor de parochie, half 2 Katechismus, half 3 Lof en rozenhoedje. Ma. 7 uur tot zekere intentie, 8 uur voor den Wfled. Heer P. Jansen, echtgenoote en overl. Familie. Di. 7 uur voor Jac. Buter en Aaltje de Jong, 8 uur voor Anna Beers, hvr. van Wil lem Groot; Wo. 7 uur voor overl. fam. Plak en v. d. Laan. 8 uur voor Corn. Korver. Do. 7 uur voor overl. fam. Overtoom Koopman, 8 uur voor Agatha Groot, ’s nam. van 48 uur gelgenheid om te biechten. Vrjj. le Vrjjdag der maand, 7 -uur gez. H. Mis voor overl. fam. Borst-Ligthart, 8 uur voor overl. fam. UrsemGroot, ’s av. om 7 uur Lof ter ere van het H. Hart. Za. 7 en 8 uur tot zekere intentie, ’s nam. van 48 uur gelegenheid om te biechten, om 7 uur Lof en Rozenhoedje. HEEMSKERK.- Zo. de H.H. Missen te 7 uur, half 9 en 10 uur de Hoogmis, half 2 Katechsimus, half 3 Vespers met rozenhoedje, half 5 Mariacon- gregatie Jongenspatronaat, half 7 H. Fami lie. Ma. en overige dagen de H.H. Missen te 7 en 8 uur. Di. te 8 uur gezongen H. Mis van Req. Do. te 8 uur gez. H. Mis van Requiem, van 6 uur af gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament des Altaars met rozenhoedje. Vrjj. le Vrijdag der maand, 7 uur gez. H. Mis voor de leden der broederschap, 7 uur Lof met eereboete en rozenhoedje. Za. middag van 4 uur af gel. om te bicch ten. 7 uur Marialof met rozenhoedje. In deze week katechismus als naar gewoonte, be halve Woensdag. Biechthooren voor 3e en 4e klas. ZWAAG. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmi over 2 Vespers met rozenhoedje. Uiti van de H. Communie onder de Vroogi te kwart' voor 9. In de week H. Mis uur. Zaterdag vanaf 3 uur gelegenheid om te biechten. Alles geregeld naar zonnetijd. ANNA PAULOWNA. Zo. 12e Zondag na Pinksteren, de H.H. Missen te 8 uur en half 11. Heden geen col lecte, om 7 uur Lof met rozenkrans. Deze week Katechismus naar gewoonte. Dagelijks wordt om half 8 de H. Commu nie uitgereikt. Heden na de Hoogmis Lof zang Te Deum voor de Koningin. a.s Zondag gelegenheid tot betaling der ■plaatsengelden. Do. na schooltijd komen biechten. Vrjj. le Vrijdag van het H. Hart. Alle kin deren moeten om half 8 in de kerk zijn, gaan te kwart voor 8 te Communie. De H. Mis begint om 8 uur. Za. biechthooren van 58 uur. a.s. Zondag eerste Zondag van de maand. Het aanbiddingsfeest wondt gevierd op Zondag 14 September. WARMENHUIZEN. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, 1 uur Katechismus, 2 uur Vergadering der Derde Orde, half 7 Lof. Do. avond 7 uur Lof. Za, at de H.H. Missen dtg -namimragS Van 4—8 uur blëênthooren. WESTWOUD. Zo. half 8 de Vroegmis, 10 uur de Hoog mis, half drie de Vespers. In de week de H.H. Missen om half acht en acht uur. Voor en onder de H.H. Missen gelegenheid om te biechten. Za. half 12 gelegenheid om voor de schoolkinderen. Zaterdagmiddag tot half acht voor de an dere parochianen. Zo. morgen bij hooge uitzondering, zoo mede voor diegenen die verafgelegen hun woonplaats hebben, biechthooren. Katechismus voor de meisjes in de Zus terschool bjj den Pastoor. Katechismus voor de jongens in de jon gensschool bjj den Kapelaan. Zopdag Katechismus voor hen, die plech- tieg zijn aangenomen en van de school af Vin. LIMMEN. Zo. half 8 stille H. Mis, 10 uur Hoogmis, kwart Over 1 Katechismus, 2 uur Vespers met rozenh. daarna H. Familie afd. Vrou wen. Vrij, half 8 oefening van eerherstel en gez. H. Mis, 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, met litanie en toewijding. OBDAM. nis, half 11 Hoogmis, 2 uur Vespers. ren van Gorcum. ’s Middags van 48 uur gelegenheid om te biechten, om 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd voor de be- keering der zondaars. Zondag le Zondag, dag van aanbidding, om 7 unr voor Joannes Klooster en Maria van Duïn. EGMOND AAN ZEE. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 9 H. Mis voor de koloniekinderen en badgasten; 10 uur de Hoogmis, half 3 Congregatie der H. Fa milie, half 7 Lof met Te Deum Ma. en Di. 8 uur de H. Mis. Wo. 8 uur de H. Mis, half 7 Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 8 uur de H. Mis. Van 58 uur gel. om te biechten. Van half 7 tot half 8 oefe ning van het H. Uur. Vrjj. le Vrjjdag van de maand. Om 6 uur H. Communie, om 7 uur gez. H. Mis ter eere van en acte van toewijding aan het Godd. Hart. Om half 7 Lof tgr eere van het H. Hart met acte van eereboete. Za. 8 uur de H. Mis. Van 34 en van 58 uur gelgenheid om te biechten. Om half 7 Lof ter eere van de Allerh. Maagd. r Zondag a.s. dag van aanbidding. CASTRICUM. Zo. 7 uur Vra uur Katechismus, Congregatie. Ma. 7 uur gezongen voor de Gel. Zielen. 7 uur voor het Maria-altaar, 8 uur H. Mis. Di. de H.H. Missen te 7 uur, 8 uur en kwart over 8. Wo. de H.H. Missen te 7 en 8 uur, 9 uur gez. Huwelijksmis met Veni Creator. Do. de H.H. Missen te 7 uur, 8 uur en kwart over 8. Van 5—6 uur Biechthooren. Vrjj. 6 uur bij de Eerw. Zusters. 7 uur gezongen H. Mis voor de leden van het H. Hart. 8 uur H. Mis 7 uur Lof met Eerherstel Za. 6 uur bjj de Eerw. Zusters, 7 en 8 uur H. Mis. Van 48 uur biechthooren, half 7 Lof ter eere van Maria. DE WHEERE. Zo. half 8 voor de parochie, 10 uur voor de overl. fam. Ros. Heden na de Hoogmis Lofzang Te Deum, bjj gelegenheid van de verjaardag van onze geëerbiedigde Koningin. Om 2 uur een kort Lof met Rozenh. voor de vruchten der aar de. Na het Lof lied 57 en daama de Kate chismus voor de hoogste naleering. Ma. half 8 voor Ewgdbcrtus Molenaar. Di. half 8 voor Piet en Mijntje Oomes. Wo. half 8 voor Dirk Koning. Do. half 8 voor de overl. familie Opper- veld en van Dam. Donderdagmiddag biechthooren van 58 uur. Vrjj. Communie-uitreiken om half 7, half 8 en half 9, half9 gez. H. Mis voor Jan Ros, Trijntje Hetzen en overl. familie en om 7 uur Lof met het Rozenhoedje en verdere gebeden. c Za. Communie-uitreiken ook van half 7, half 8 en half 9, half 9 de gezongen H. Mis voor de overl. fam. van Oostwaard. In den middag biechthooren van 3—5 uur en van 68 uur Zo. half 8 voor de parochie, 10 uur voor Jan, Conjjn en overl. kinderen. a.s Zondag le Zondag van de maand Sep tember, bijzonder toegewjjd aan de veree ring der H.H. Engelbewaarders, dan is er een volle aflaat te verdienen voor de leden der verschillende broederschapen. Gedurende deze week biechthooren Katechismus volgens gewoonte. T VELD. Zo. de H.H. Missen om 8 uur, 9 uur en half 11, 3 uur Jvruisweg, waarna kort lof, 6 uur Patronaat. Heden in beide H.H. Mis sen, predikatie door den jierw. Heer E. van Baar, waarna collecte. Na de Hoogmis Te Deum. Do. ’s avonds half 8 H. Kruisweg, waar na kort Lof en biechtgelegenheid tot b;’f g. Za. nam. 3 uur Marialof met roz. Biecht gelegenheid van 3—5 uur cn van half 79 uur. ■VHBBwaibbibbbmbkhb DL half 8 voor Maartje Grooteman. Wo. half 8 voor Theod. Degeling. Do. half 8 voor Jan Mol en Aafje Ettes. Vrjj. half 8 voor Antonius Bakker. Za. half 8 voor Arie Bakker. Zo. half 8 voor Wilh. Slaman. voor de parochie. Heden 12e Zondag ua pinksteren. Maan- deljjksche collecte voor onze kerk. 7 uur Communie-uitreiken, half 10 de Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deum voor H. M. de Koningin, te half 2 Katechismus, half 3 Lof met Rozenhoedje, lied no. 3. In de week de H. Mis ten half 8, voor en onder de H. Mis Communie-uitreiken. Ma. avond half acht Lof (’t oude lied), daama vereering van de relikwie van den H. Gerardus. Do. H. Rosa van Viterbo, volle aflaat voor de Tertiarissen, ’s avonds van 68 uur biechthooren. Vrjj. le der maand ten half 8 uur gez. H. Mis, 's avonds half 8 Lof ter eere van het H. Hart met litanie, lied uo. 4. Za. ten half 5 biechthooren voor de kin deren, van 58 uur voor de volwassenen. a.s. Zondag Eucharistische dag. RINNEGOM. Zo. Plechtig Aanbiddingsfeest. Uitstelling van het Allerheiligste om half 7, tie H. II. Missen om 7 uur voor de parochie, half 10 Hoogmis voor de geloovige zielen, schaal- collecte Sieradenfonds, 2 uur Aanbidding en gezangen, 6 uur plechtig Lof met predi katie, processie en Te Deum. Ma. 7 uur voor J. Swart, 8 uur voor N. Zuurbier en W.. de Waard. Di. 7 uur voor G. de WitZuurbier. Wo. 7 uur voor de Eerw. Br. P. Groen. Do. half 9 gezongen maandstond voor A. v. d. MejjRaamsveld, van 57 uur biecht hooren, 7 uur Lof met rozenh. Vrij. Vrjjdag der maand, 7 uur gez. II. Mis met uitstelling en gebeden voor de le vende en overl. leden van het Genootschap van het H. Hart. Geen biechthooren, 7 uur Lof met rozenhoedje ter eere van het H. Hart. Za. 7 uur voor de overl. familie L^ek, van 38 uur biechthooren. a.s. Zondag le Zondag der ma:uid, 7 uur voor J. en G. Castricum, schaalcollecte voor de armen. Deze week elders de H. H. Missen: Zon dag. voor M. Noort—Corneiisse, Dinsdag voor M. v. DamBaart en overl. kinderen. Woensdag voor overl fam. Valkeriug. HEILOO. Zo. 7 uur voor Joannes Kraakman, half 9 voor de parochie, 10 uur tot zekere inten tie. Te half 3 Lof ter cere van den H. Willi- brordus. Ma. 7 uur voor Corn. Melker en Immotje Dekker, 7 uur bjj de Eerw. Zusters voor do verlaten geloovige zielen van het Vagevuur, kwart over 8 voor Adriana Molenaar Bruins. Di. 7 uur uit dankbaarheid voor de gel. zielen van het Vagevuur, half 8 voor overl. fam. Seutor, kwart over 8 voor Wilh. Joan. Koetjes als lid van het Genootschap van eht Godd. Hart. Wo. 7 uur voor Nic. Kuiper en overl. ouders, kwart over 8 voor Theod. Pepping en Marg. Hoogewerf. 8 uur op Kapel voor de Zeercerw. Heer Joan. Geurs. Do. 7 uur voor Petrus Roetjes en overl. fam. half 8 voor Math. v. Veen, kwart over 8 voor Jacob Verduin en Wilh. Kuis, van 58 uur biechthooren. Vrjj. 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het Genootschap van het H. Hart, half 8 voor Wilh. Joann. Koetjes, kwart voor 8 voor Corn. Pepping, te half 8 Lof ter eere van het H. Hart. Za. 7 uur gez. H. Mis ter eero van O. L. Vr. ter Nood, kwart over 8 voor overl. Ouders. Van 4half 9 biechthooren, te half 8 Marialof. te half 8 Lof ter eere van het H. Sacrament. Za. middag van 23 uur en van 5 uur af gelegenheid om to biechten. a.s. Zondag oefening voor van de edelwacht. ZAANDAM. De H.H. Missen te 7 uur, 9 uur en half 11, 4 uur vespers, half 6 Patronaat, 7 uur Jon- gelingscongregatie. In de week de H.H. Missen te 7 uur, 8 uur en 9 uur. Donderdag en Zaterdag te 7 uur Lof. Za. te 4 uur biechthooren. NIEUWE NIEDQKP. Kloosterkerk. Zo. om 8 uur <’.o Vroegmis en om half 11 de Hoogmis voor onze weldoeners. Dezen midag om half 3 gez. Vespers en Lof. Van daag na de Hoogmis de lofzang Te Deum wegens den verjaardag van H. M. de Ko ningin. i. des avonds kw. voor 6 Lof ter eere van den H. Antonius. Do. feestdag van de H. Rosa van Viterbië Maagd der Derde Orde, te verdienen tjölle aflaat voor alle geloovigen. Vrjj. le Vrjjdag der maand, toegewjjd aan het H. Hart van Jesus. Om 6 uur en half 7 gel. H. Mis en om 8 uur ges. Hoogmis, waar na Litanie van het H. Hart. Des avonds kw. voor 6 Lof met akte van toewijding. N.B. Deze week lederen dag een H. Mis nm ft vur- halt 7 en half 8- Zo. de H.H. Missen te 8 uur en te half 11. Na de Hoogmis Katechismus, to 3 uur Maandvergadering, voor de leden der 3e Orde. Di. te half 9 gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius. Do. 's morgens van 56 uur gelegenheid om te biechten. Vrjj. te half 9 gezongen H. Mis en ’s av. half 10 WOGNUM. lederen Zondag om half acht de Vroegmis om half 10 de Hoogmis en om twee uur de Vespers. In de week de H. Mis om acht uur. Za. van half 84 en van 5—7 uur ge legenheid om te biechten. HEM EN VENHUIZEN. Zo. .half acht de Vroegmis, 10 uur de Hoog mis. Overige dagen om 7 uur H. Mis In de kloosterkapel en kwart over 8 H. Mis in de parochiekerk. SPANBROEK. Zo. half acht de Vroegmis, 10 uur Hoog mis. Deze week half acht de H. Mis. 4 Za. van half 3 —7 uur biecht hour-n. MEDEMBL1K. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis. Hoogmis. DOSTER-BLOKKER. Zo. half acht de Vrcegmis, half 10 Hoog, mis, 2 uur Vespers. lederen dag kwart over 8 de H. Mis. WESTER-BLOKKER. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, des middags 2 uur Lof. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, kwart over 1 Katechismus, 2 uur Vespers. Do. namidag van 3—5 uur biechthooren. Vrjj. half 8 gezongen H. Mis en 's avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. - Za. namidag van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Maria RoozendaalSmit, die met <lo laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Maria WjjnkerBruin, die in den Heer is overleden. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. onder de H.H. Missen collecte voor de sieraden der kerk, om 7 uur de Vroegmis voor de overl. fam. KraakmanKaandorp om half 10 de Hoogmis, om 2 uur Kruisweg voor de bekeering der on-katholieken van ons Vaderland. Ma. om half 8 voor de meest verlaten zie len. Di. om half 8 voor Mejuffrouw Petrouella Ignatia Maria Broers-Doeswjjk. Wo. om balf 8 voor Hendrikus Ranzjjn, om 12 uur Katechismus in de kerk, om 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. om half 8 voor Eduarda de Waard Noort, ’s avonds van 6—8 uur gelegenheid om te biechten van 7—8 de oefening van de kinderen alle kinderen

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1924 | | pagina 14