M !il A •KI No 27 Vr 4d*g 17 Juli 1222 K vr. .1 BURGERBRUG. KERK EN SCHOOL. BINNENLAND. KERKLIJSTEN. ALKMAAR. Amsterdam. OFFICI der oar. Hoogmis. Hoogmis, half 1 Lof. daarna Maria-Congre- bü de Eerw. Zusten; 78 I remeene Ler com- de St. Vincentius-Vereeniging; half 7, kwart voor 8 en 9 uur stille H. de Hoogmis; 1 uur groote naleering voor de meisjes; van 24 uur is de kerk open; 6 uur predikatie; kwart v. H. Aloysius. LIMMEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 uur Hoogmis; kwart over 1 CaL; 2 uur Vespers met roz., daarna H. Familie, afd. vrouwen CASTRICUM. Zo. 7 uur en half 9 Kindermis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof. daarna Maria-Congre- gatie. Ma. de H.H. Missen te 7, 8 uur en kwart over 8. Di. te 7 uur. Wo. te 7 uur. Do. te 7 uur. Vr. te 7 uur. Zaterdag 6 uur MEDEMBLIK. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmh- Hoogmis. WEP VERSHOOF. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur 8 Lof met Rozenh. In de week alle dagen de H. H. Missen om 7 en 8 uur. OOSTER-BLOKKER. Zo. half acht de Vroegmis, half 10 H xxr- mis, 2 uur Vespers. lederen dag kwart over 8 de H Mis. WESTER BLOKKER. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, des middags 2 uur Lof. In de week de H. H. Missen kwart over 7 en half negen. Da avond om 7 uur Lof. Za. van 4—8 uur biechthooren. dagen om 7 uur H. Mis in de kloosterkapel en kwart over 8 H. Mis in de KATECHISMUSLESSEN VOOR DE STAD ALKMAAR. Gekend moet worden in do week yan 19 Juli: i le leerjaar. Kleine Katediismus voor Communicanten, herhaling alle lessen; i 2e leerjaar. Uittreksel uit den Klei nen Katediismus, vr. 92—109; 3e leerjaar. Kleine Katediismus, .101—182; 1 4e leerjaar. Uittreksel uit den Oroo- ten Katediismus, vr. 306350; I 5e leerjaar. Groote Katediismus zon der kleine letters, vr. 407—4655; 6e en 7e leerjaar. Groote Katediis mus geheel, vr. 422—465. ZWAAG. Zo. 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis; kw. Over 2 Vespers met rozenh. Uitreiking der H. Communie en onder de Vroegmis. In ‘de week H. Mis om 8 uur. Uitreiking der H. Commu nie in de week om 7 en 8 uur. Za. na 3 uur gelegenheid om te biechten. 'Alles geregeld volgens zonnetijd. ST. JOSEPH. Zo. collecte voor bet Piusgesticht; half 8 en 9 uur stille H.H. Missen; 10 uur Hoogmis voor de lev. en overl. leden der Broederschap van O. L. Vrouw ter Nood. Na de Hoogmis gelegenheid om zich te laten inschrijven in de Broederschap van het Scapulier van O. L. Vrouw van den Berg Carmel; half 7 Lof met gebeden en gezangen ter eere van O. L. Vrouw ter Nood. Di. onder de H. Mis van half 8 algemeene H. Communie voor alle kinderen. Wegens de schoonmaak der kerk, deze week geen H. Mis om 9 uur en geen Ix>f. Men wordt verzocht, om de schoonmaak, boeken en kussens mee naar huis te nemen. en Barbara Nan- ;s; half 9 tot zekere intentie. j gebeden worden verzocht voor Lauren- Zwemmer, die met de laatste»H.H. Sacramen ten der Stervenden is voorzien. OBDAM. Zo. 2 uur Cat; 3 uur Vespers. Ma. half 10 Maandstond voor Joanna Rui- ter; 's avonds te half 9 vergadering voor de leden der 1de Orde van den H. Franciscua. Za. 8half 9 biechthooren. WARMENHUIZEN. Zo. 6 uur en half 8 de stille H.H. Missen; half 10 de Hoogmis; 1 uur Cat.; 3 uur Ves pers. Do. ’s avonds 7 nur Lof. Za. na de H.H. Missen en des namiddags van 4 tot 8 uur biechthooren. HEEMSKERK. Zo. de H.H. Missen te 7 uur, half 9 en 10 uur; de Hoogmis; te half 2 Cat.; te half 3 Lof met recollectie voor oud-retraitanten; half 5 Maria-Congregatie voor Jongenspatroaaat; half 7 H. Familie. Ma. en overige dagen de H.H. Missen te 7 en 8 uur. Do. ’s avonds te 7 uur Lof ter eere van bet H. Sacrament met rozenh. Za. ’s middags van 4 uur af gelegenheid dhi te biechten; 7 uur Ldf ter eere van Maria met rozenh. Deze week geen Cat.; biechthoo ren voor de 5e en 6e klasse. URSEM. Zo. kwart over 7 H. Communie; half 8 H. Mis. Na de H. Mis uitreiking H. Communie; 9 uur uitreiking H. Communie; 10 uur Hoog mis; half 2 Cat.; half 3 Lof. Na de Vroegmis tot Lof uitstelling van het H. Sacrament. Deze week 7 uur uitreiking der H. Com munie; 8 uur H. Mis. Wo. 8 uur gez. Requiemmis. Za. gelegenheid tot biechten 3—4 uur en van half 79 uur. uur biechthooren; half 7 Lof ter eere van Maria. H. DOMINICUS. Heden de 7de Zondag na Pinksteren, ten 6 uur half 8 en 9 uur de stille H. Miissen met onderrichting, ten half 11 uur de Hoog mis met predicatie, onder alle H. Missen echaalcoUecte voor de Piusstiohting, ten half één en één uur voorbereiding v. d. kinderen, die 29 Juli hun geloofsbelijdenis en doopbe loften hernieuwen; ten 5 ure Congregatie voar de mannen, te 6 ure voor de jongens, ie A 7 ure lof ter eere der H. H. Martelaren van Gorcum. Maandagavond ten 7 uur Lof en aanbid ding voor de leden van den Eucharistiechen Bond. Dinsdagmorgen van 7 uur af uitstelling v. h. Allerheiligste, ten 9 uur gez. H. Mis en avonds ten 7 uur Lof ter eere v. d. H. An tonins. Dinsdagnamiddag moeten alle kin deren biechten om Woensdagmorgen ten kwart over 7 gezamenlijk te communicee- ren. Woensdag feestdag der H. Maria Magda lena, beschermster onzer H. Orde, avonds Mn 7 uur Congregatie voor de vrouwen. Donderdagavond voor de meisjes. Vrijdagavond en Zaterdagavond ten 7 ure Lof. ZAANDAM. Zo. Eucharistiaehe dag; de H.H. Missen te 7, 9 uur en half 11; 12 uur Cat Na den mid dag van 38 uur aanbidding van het Allerh. Sacrament; ’s avonds te 7 uur Lof met preek. Ma. de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Di., Wo. en Vr. te 7 en 8 uur. Do. te 8 en 10 uur. Za. te 7. 8 en 9 uur. Ma. half 8 oefening v. d. H. Familie. Do. 7 uur Lof. Za. 4 uur biechthooren; 7 uur Lof. *F KALF (ZAANDAM). Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 Mbr Otfkwart voor 3 oefening H. Kruisweg. Wo. feestdag van Maria Jfagdatenaf p nes der parochie; 8 uur gei. H. Mis; 7 Lof. A.s. Zondag de plechtige viering, 7 uur Lof en feestpreek. Do. 7 uur Lof. ENKHUIZEN. Zo. stille H. Mis onthelt 8; 10 uur Hoog mis; 6 uur Lof. In de week de H. Mis om half 8. Ma. in de Kapel. Di. 7 uur meisjes-Congegatie. Do. om 7 uur Lof. Za. biechthooren vanaf 5 uur. T ZAND. Zo. de H.H. Missen te 8 uur en half 11. Na de Hoogmis Cat; 3 uur Vespers. DL, Wo., Do. en Vr. is er maar één H. Mis en wel te 8 uur. Vr. vandaag begint de Novene ter eere van het H. Hart om Gods zegen over de aan staande Missie af te smeeken. De Missie zal beginnen Zaterdag 1 Aug. en eindigen op Zondag 9 Aug., op het Aanbiddingsfeest Za. ’s middags van 58 uur gelegenheid om te biechten. Di. is do H. Mis niet om 8 uur, maar te half 8. Za. om 8 uur en half 9. Wo. en Do. leering. Za. geen leering. Vr. om 12 uur komen de jongens biechten, die hunne Communie gedaan hebben en nog op de leering zyn; 4 uur voor de meisje?; ’s avonds om 7 uur komen de bruidjes en de misdienaars oefeningen houden; half 8 Lof met predikatie. Za. half 8 gelegenheid om te biechten, tot 12 uur, en ’s middags van 39 uur. Zo. 8 uur voor de geloovigen Zielen; half 11 voor de parochie; half 3 Lof met Rozenh. Ma. 8 uur voor Tjerk Arie Schouten en overl. fam. Di. half 8 voor de geloovige Zielen. Wo. 8 uur voor Nicolaas Blauw, Maria Groot en overl. fam. Do. 8 uur voor Joannes Petrus Filmer. Vr. 8 uur voor Jacobus Hes en Guurtje van Dam. Za. 8 uur voor Aldert nings, De l tins Kampers, die met de laatste H.H. Sacra menten is voorzien. familie. Wo. half 8 voor Maartje Swaan. Oo. half 8 voor overl. familie Kempen. Vr. half 8 voor een zieke. Za. half 8 voor Jacob Vlaar en Neeltje Paai Zo. 7 uur H. Mis voor de Parochie; half 19 voor de leden van de Broederschap van het H. Sacrament ag van Aanbidding. De H. Communie wordt uitgereikt om half 7, 7 uur enkwart voor 9. Van de laatste H. H. Sacramenten Stervenden is voorzien Maartje Tool. Vrijagmidag van 5—8 en Zaterdag den geheelen dag behalve van 123 gelgenheid om te biechten. WESTWOUD. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, 2 uur Vspers. In de week de H. H. Mis sen om half 8 en 8 uur, allee volgens de oude tyd. Voor en onder de H. H. Missen bestaat gelegenhei om te biechten. Za. half 12 gelegenheid om te biechten voor de kinderen. Za.middag van 3—5 uur en van half 68 uur voor e andere parochianen. Zo. ’s morgen bij hooge uitzondering, zoo mede voor diegenen die veraf gelegen hunne woonplaats hebben, biechthooren. HEM—VENHUIZEN. Zondag de H.H. Misken te 7 en half 9 en om 10 uur de Hoogmis. SPANBROEK. Za half acht de Vroegmis, 10 uur Hoog’ Deze week 'aaM acht de H. MIs. Za. van half 3—7 aar biechthoor n. cramenten der Stervenden is voorzien. In den ondertrouw zijn opgenomen: Anto nins Andriessen en Joanna Siegmund. EGMOND AAN ZEE. Zo. 7 uur de Vroegmis, onder de Vroegmis plechtige Communie der kinderen; half 9 H. Mis veer badgasten en koloniekinderen; 10 uur Hoogmis; onder de Hoogmis Geloofsbelij denis en Vernieuwing der Doopbeloften; kalf 3 plechtig Lof; onder het Lof toewijding aan do Allerh. Maagd Maria; 7 uur vergadering Derde Orde. Ma. 8 uur de H. Mis. Di. 8 uur de H. Mis. Wo. 7 uur gez. H. Mis met Veni Creator, uit dankbaarheid voor de echtgenooten G. SnoeksJonker; ’s avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 8 uur de H Mis; van half 7 tot half 8 oefening van het H. Hart. Vr. 8 uur de H. Mis. Za. 8 uur de H Mis; van 38 uur gelegen heid om te biechten; 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. 7 uur Vroegmis voor de parochie; om half 10 voor Antonius Joannes Scholten; ’s middags om 2 uur Congregatie v. d. H. Fa milie voor mannen en vrouwen, daarna de wijding en oplegging van het Scapulier van den Berg Carmel; ’s avonds om 7 uur Lof ter eere van de H. Margaretha Maria. Ma. om 7 uur voor Hendrikus Ranzyn; 8 uur voor den Z.Eerw. Heer Joannes Niedfeld; ’s avonds om 7 uur gelegenheid om te sparen ten huize van het Hoofd der school. Di. om 7 uur voor Joannes Groot; 8 uur voor den Z.Eerw. Heer Joannes Verhoeven. Wo. 7 uur voor Joannes Glorie; 8 uur tot uren. Om 10 uur Hoogmis. BERGEN. Zo. Feestdag van den II. Vincentius a Paulo. Algemeene H. Communie voor de le den der St. Vincentius Vcreeniging, te half 7 en 7 uur uitreiking der H. Communie; half 8 de Vroegmis en 10 uür de Hoogmis; te 1 uur Katediismus, 2 uur Lof en gebeden voor de overledenen van de zieleljjst, daarna H. Fa milie voor de vrouwen, wart voor 5 Maria Congregatie voor de meisjes in de Kapel der Eerw. Zusters, half 7 Maria Congregatie voor de jongens. Ma. ’s avonds half 9 Conferentie voor nict- Katbolieken. Onderwerp: Het Vagevuur, door Z.Eerw. Pater A. Winkel O.P. Wo. feestdag van de H. Maria Magdalena, patrones v. d. 4e afd. der H. Familie, afd. vrouwen. Do. ’s avonds 7 uur Lof ter eere van H. Sacrament met rozenh. Za. feestdag van den H. Apostel Jacobus, dag van devotie, ’s nam. van 5—half 9 ge legenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Joan nes Houtenbos, die met de laatste H.H. 8a- SCHOORL. Zo. 7 uur Vroegmis; half 10 Hoogmis; 2 uur Vespers. Na de Vespers inkleeding in het scapulier. Di., W<k, Do. en Vr. geen H. Mis; kwart over 6 uitreiking van de H. Communie Za. ’s nam. van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Antonia Meereboer en Maria Praat—Dekker, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. IEL KERKBERICHT van het „Noord-Hollandsch Dagblad” i de. Om kwart voor elf ving de PontifiicalJ Hoogmis aan, waarby Mgr. Gallier werd ge assisteerd door den hoogeerw. heer Mgr. M. Möllmann, vicaris-generaal, als presbyter-as- sistens, de hoogeerw. heeren plebaan L. A. A. M. Westerwoudt en Mgr. P. C. Wyten- burg, oud-deken van 's-Grayenbage, als troon diaken, terwijl als diaken en subdiaken fun geerden de ZeerEerw. heeren A., Homulle en G. Maat, voorts ad baculum prof. A. Ver hagen, ad mitram prof. W. J. J. de Jongh, ad gremiale prof. L. H. M. Nieuwenhuizen, als thuriferarius prof. N. L. Ammerlaan, ad candelam J. J. A. Starrenburg, ad librum prof. L. J. Henning. Ceremoniarii waren de secretarissen J. M. van der Tuyn en Th. W. Pichot, alsmede prof. M. Th. van der Drift Vele geestelyken uit het bisdom woonden de plechtigheden bij. Ook waren tegenwoor dig de burgemeester en wethouders van Heemstede, de architect Jan Stuyt, de aan nemer Jonckbloedt en de hoofdopzichter J. Veldman. De „Schola Cantorum” voerde op voor- trefflejjke wjjze de Mis van A. Lotti uit. Op het eind der H. Mis las Hgr. Möllmam» de bulle van de consecratie van kapel en al taar voor welke zjjn toegewijd aan den H Jozef. Mgr. Callier sprak hierna de aanwezigen toe. Des middags bad een drukbezochte re ceptie plaats, waarvan het huis en de omge ving werden bezeihtigd. Om haf drie vereenigden professoren en studenten, benevens de hooge gasten en velé genoodigden zich aan een feest-diner in het refectorium. Daar werd namens het college van professoren door d<£R#0ogeerw. heer ple baan L- A. A. M. Westerwoudt aan Mgr. Gal lier een guodeu herinnerings-medaille aange boden. De medaille vertoont aan de eene zjjde het borstbeeld van den Bisschop van Haarlem en aan de keerzyde het Seminarie in vogelvlucht met de data van eerste steenlegging en con secratie der kapel. De gedenkpenning ii b% de firma Begeer te Utrecht geslagen. Een zelfde medaille in zilver werd aan geboden aan Mgr. Möllmann en den regent Th. F. Ebbinkhuysen. Er heersebte gedurende den dag een op gewekte stemming. Broederschaps-Lof met 7 Congregatie van den Ma. 7 uur Congregatie voor de meisjes. Do. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacra ment. Vr. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. De schooljongens moeten deze week niet komen biechten om Vrijdag te 4 uur^ maar- Zaterdag te 4 uur. Za. van 46 uur en van half9 uur ge legenheid om te biechten. Wo. vergadering van de Zelatrieen van het H. Hart. Heden kwart 7 H. Mis voor de leden en weldoeners der St. Vincentius-Vereeniging. DL 9 uur Jaargetij voor Maria Sys-Opdam. Do. 8 uur en half 10 voor Bruid, en Bruid; tq half 10 Veni Creator en gezongen Huwe lijksmis. Vr. 8 uur H. Mis voor Catharina EUeeker Korver, lid van den R. K. Vrouwenbond. N.B. Deze week Di., Wo, Do. on Vr. slechts 2 H.H. Missen te 8 en 9 uur; half 7 en 7 uur zal de H. Communie worden uitge reikt. ZWAAGDIJK. Parochie „St. Joseph.” Zo. 7 uur H. Mis voor Marytje Spil; half 10 voor de parochie; om 2 uur Vespers. Ma. en Dinsdagmorgen van 812 uur, in nen van plaatsen gelden in de Bewaarschool. Ma. half 8 voor Jan Groot en overl. fami ne. Di. half 8 voor Sybert Schaper en overl. DE FEESTELIJKHEDEN OP „HAGEVELD”. Giseterochtend om half acht nam de Con secratie der nieuwe kapel, de eigenlijke plech tigheid, een aanvang. De Consecratie werd verricht door Mgr. A. J. Callier, daarby ge assisteerd door den hogoeerw. heer regent Th. F. Ebbinkhuysen a4s diaconus ecclesiae, de professoren C. J. Boekhorst en Th. Vis, reep, als diaconie en sub-diaconis consecra- ionis. Verder fungeerden prof. H. J. M. v. d. Heuvel ad mitram, prof. L. J. H. Wolf ad baculum, prof. F. M. H. v. d. Lugt ad thuri- bulum, prof. S. J. Lauwrier als crucifrarius, prof. J. J. H. Juffermans ad librum en prof. D. Bont als ad aepersorium. On half elf was deae plechtigheid ten eiu- zekere intentie; 's avonds 7 uur Lof ter eere van den H; Joseph. Do. om 7 uur voor een overledene; 8 uur voor de geloovige zielen; 's av. van 78 uur oefening van het H. Uur. Vr. 7 uur voor Maria Bruin, wed. van Ja cobus Schuit, als lid van de Broederschap van de HJI. Martelaren van Gorcum; 8 uur tot zekere intentie. Za. 7 uur tot zekere intentie; 8 uur tot ze kere intentie; 's middags van 48 uur gele genheid om te biechten. Zo. om 7 uur voor de parochie; half 10 voor de leden, en weldoeners der 8t. Vlncen- tiusvereeniging. HEILOO. Za 7 unr voor Catba. StetKraakflmn; half 9 tot zekere fntentft;-UI t»ur-voor <te parochie; half 3 Congr. H. Familie, afd. man nen; half 8 Lof ter sere van den H. Willi- brordus. Ma. 7 uur voor Elis. Heljnis—Klaver; kw. over 8 voor Wilh. Joan. Hoetjes. Di, 7 uur H. Mis voor de leden van het Genootschap v. d. Ged. Aanbidding; kwart over 8 voro Marga. ZonneveldLeek. Wo. 7 uur voor overl. fam. Ursem—Koop man; kwart over 8 voor Reinier Kraakman en Agniet Roobeek. Do. 7 uur voor overl. fam.; kwart over 8 voor Alida VerbemeLobach. Vr. 7 uur voor Augustinus Levering; kw. over 8 voor Marga. Zonneveld—Leek. Za. 7 uur by de Zusters, voor overl. fam.; 7 uur gez. H. Mis ter eere van 0. L. Vr. ter Nood; kwart over 8 voor Simon Hoetjes, als lid van Piëtas; van 4half 9 biechthooren; half 8 Maria-Lof. R. K. WERKLIEDENVERBOND. Te Utrecht kwam in bet St. Josepteebouu onjer leiding van d.en heer A. C^oe'Bruyn, het R. K, Werkliedenverbond in vakbonds- vergadering bijeen. Na zijn openingsrede deelde de voorz. jnede, dat in de vergadering zullen behandeld worden adviezen van den Hoogen Raad inzake de onderwijswet, als mede het standpunt van den minister, be treffende de ziekte-wetten. Ook zyn onder- handelingen gevoerd, om de voorschotten op de werkloozenkassen kwijtgescholden te krjjgen; tot heden werd nog geen succes be haald. De volgende week zal besproken worden in het Verbondsbestuur dezer organisatie, of dit 't noodig oordeelt, zitting te nemen in des Partijraad der R. K. Staatsparty. Hierop werd een bespreking gehouden over bet reeds in druk verschenen jaarver slag. Uit de cijfers blijkt, dat het ledental in 1924 met 6339 of 6.27 pCt. verminderde. Wa> het verlies-percentage betreft, staan Gronin gen en Friesland bovenaan. Vijf bonden gingen in ledental vooruit. Het valt op, dat het vooral de kleinere organisa ties zyn, welke het grootste verlies-percen tage hebben. Er moest in 1924 door de aangesloten bon den nog meer dan één millioen driehonderd duizend gulden worden uitgekeerd aan werk- looze leden. Toch is dat bedrag byna een half millioen gulden minder dan over 1923. In 1924 werd aan staking ruim 563 duizend gulden uitgekeerd, dat is 228.000 gulden meer dan in "23. De totale inkomsten der aangesloten bon den bedroeg over 1924 gezamenlijk 2.374^86.78; de uitgaven 2.248.680.31 h By deze cijfers zijn de werkloozenkassen buiten beschouwing gelaten. By de bespreking van het hoofstuk „Be roepskantoor” bracht de voorzitter hulde ana prof. dr. Jac. v. Ginneken, afgetredeu leider van het Centraal zielkundig beroepskantoor, voor het uitstekende werk, dat deze in zija functie steeds verricht heeft. Het concept-jaarverslag werd, behoudens enkele wijzigingen, vastgesteld. Uit het financieel verslag noteeren wy, dat er een batig saldo is van 2592.2054. Het overzicht van de luiten en lasten van het bureau van de R. K. Vakorganisatie ovei 1924 sluit op een totaal bedrag var 106.992.13 aan baten en tan *06.188.91.54 aan lasten. De verlies- en winstrekening sluit- op een totaal van 58.710.0154. De balans per 31 December 1924 sluit op 56.871.5054, terwijl de beknopte balans pei 31 December 1924 aan aktiva en passiva sluit op 133.582.60. De balans van het weerstands- en reserve- weerstandsfonds per 31 Dec. 1924 sluit op een totaalbedrag van 134.696.06. Het financieel verslag werd alsdan vastge steld, waarna langdurige besprekingen even eens leidden tot het aannemen met alge stemmen van het tweede rapport de missie, tot onderzoek naar de mogelijkheid tot vaststelling van bet weerstandsfonds en reservefonds, waarvan de hoofdlijnen reeds in dit blad werden meegedeeld. Daarop werd de vergadering geschorst tot gisteren- NIEUWE NIEDORP. Kloosterkerk. Zo. om half 8 de Vroegmis en om 10 uur de Hoogmis. Dezen middag om half 3 gez. Vespers en Lof. Di. 's avonds om kwart voor 6 Lof ter eere van den H. Antonius. Wo. feestdag van den H. Laurentius A Brundusio. Bel. der le Orde, te verdienen volle aflaat voor alle geloovigen. Vr. ’s avonds om kwart vóór 6 Lof. N.B. Deze week iederen dag een H. Mis om 6 uur, half 7 en half 8. HEERHUGOWAARD. H. Hart. Deze week wordt do kerk schoongemaakt. Kussens e.d. worden meegenomen naar huis; Zo. half 2 Hle Orde; half 3 Lof. Vandaag spelden dag voor Herwonnen Levenskracht. Zo. 7 uur voor overl. fam Koopman; 10 uur voor de parochie. Ma. 7 uur voor Wilhelmina Hoogeboom. Di. 7 uur voor Joanna Bibo. Wo. 7 uur voor overl. moeder. Do. voor overl. ouders. Vr. 7 uur voor Antje Bypost, hsv. van Jan Hoek. Za. 7 uur voor ZeerEerw. Pastoor Chr. Hel wig. De gebeden worden verzocht voor Jacob Kapteyn en Jo. Swinkels, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zyn voor zien en voor Jansje Bypost, hsv. v. J. Hoek, die in den Heer is overleden. Kennisgeving. Eerdaags beginnen de H.H. Kerkmeesters een offertje te vragen tot dekking der on kosten van het priestergraf. H. Familie. Zo. half 8 voor Jansje Schilderdo Groot; 10 uur voor de parochie. Ma. 8 uur voor den Z.Eerw. Heer Franc. Kimman Di. 8 uur v. Wiliem Nieuweboer en Elisabeth Danen berg. Wo. 8 uur voor Geertje KosterBraas. IV. 8 uur voor Drik Bruyns en Trijntje Smit. Vr. 8 uur voor overt, vader. Z>. 8 uur voor-over!, fam. de RensNoojj. De geleien worden verzocht voor Nicolaas H. LAURENTIUS. Zo. 7e Zondag na Pinksteren. Collecte vcor miging; H.H. Missen; half 11 WOGNUM. lederen Zondag om balt acht de Vroegmis om half 10 de Hoogmis en om twee uur de Vespers. Za. van half 34 eo van 5—7 uur ge legenheid om te biechten. PAROCHIEKERK VAN DEN H. NICOLAAS. Prins Hendrikkade. Om 7 uur, half 9 en 12 uur de stilte H. H. kissen, en 10 uur de Hoogmis. PAROCHIEKERK VAN O. L. Vr. ONBEVLEKT ONTVANGEN De Posthoorn, Haarlemmerstraat bjj de Eenboornsluia. De H. fl. Missen half 7, half 8, 9,12 iur en half 11 de Hoogmis. Overige eras parochiekerk. PAROCHIEKERK VAN DE H. MARIA MAGDALENA. Spaarnda aimers traaU Za de H. H. Missen om 5, 7, half 9 en 12

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1925 | | pagina 14