f THE PERFECT FOTO IETS NIEUWS ie KUIS FOTO'S voor ONGEKEND LAGE PRIJZEN 1% Alkmaar Mlsnt 2 - heek Waaepleii i i ld Vrijdag SB Aagwstus BURGERBRUG. Wo. 8 uur de H. Mis; 7 uur eere van den H. Joseph. Ook vergrootingen KERKLIJSTEN. ALKMAAR. Amsterdam. PAROCHIEKERK VAN a L. Vr. ONBEVLEKT ONTVANGEN PAROCHIEKERK VAN DE H. MARIA MAGDALENA. H Simon lag pening. Zondag preek in bei Misren en Dinsdagavond s!ui- Lof ter voor -Gerardus Visser en in; 2 uur Congro- uur Lof ter eere de H. Margaretha Maria; kwart voor 1 uur Br. T uur de gez. H. Mis akte van eereboete Maria :nheid. 8 uur genomen: luit en Ali- WOGNUM. g om half acht de Vroegmis loogmis en om twee uur d« nas Dekker van deze parochie en Gertrudis Ignatius Leo Vilha. Marga. ter geiegei onze gelei en Catharina uur Hoog- en Gor ge woonte en biechthooren voor 5e en 6e klasse. Do. 8 uur de H. Mis; van 5-;-8 uur ge legenheid om te biechten; van half 7 tot half 8 oefening van het H. Uur. Vr. Ie Vrijdag van de maand; 6 uur en half 7 uitreiking der H. Communie; 7 uur gez. H. Mis ter eere van en toe wijding aan het H. Hart v. Jezus; 's av. 7 uur Lof met akte van eereboete. Za. 8 uur de H Mis; van 3—8 uur ge- 7 uur Lof ter OFFICIEEL kerkbericht van het „Noord-Hollandsch Dagblad” HEILOG. Zo. 7 uur voor Jacobus Boogaard; half 9 voor de parochie; 10 uur tot ze kere intentie; half 3 Congregatie H. Fa milie, afd. mannen; half 8 Lof met roz. voor de zondaars. Ma. 7 uur voor Nic. Kuiper en overl. ouders; kwart over 8 voor Johannes Kraakman, 9 uur gez. uitvaartdienst r, Gerardus Everardua Anthonius Wilken. Dl. 7 uur voor Alida VerberneLo bach; kwart over 8 voor Joh. Kaandorp en overL ouders. Wo. 7 uur voor Petrus Joh. Kuiper; kwart over 8 voor Willem Zut. Zo. acht uur voor Laurentius Kam per, half 11 voor de parochie. Ma. acht uur voor Tjerk Arie Schou ten en overl. familie. Di. 8 uur voor Nic. Blauw, Maria Groot en overl. fam. Wo. acht uur voor Petrus Strooper en huisvrouw. Do. 8 uur Elis. Groot. Vr. 8 uur voor Arie Louwe en Jansje Tekelenburg. Za. acht uur voor Petrus Couwenberg en overl. familie. De gebeden Worden verzocht voor Laurentius Kamper, die in den Heer is overleden. Zo. na de Hoogmis Te Deum ter ge legenheid v. d. verjaardag van H. M. de Koningin, om half 3 Lof met Ror. Vr. late Vrijdag der maand, om 7 uur half 8 en 8 uur uitreiking van de H. Com munie, om 8 uur de gez. H. Mis, om half acht Lof met Litanie van het H. Hari. Za. gelegenheid om te biechten van 4 tot 5 en van half 8 tot 8 uur. koloniekinderen aogmis; half 2 Cat.; half 3 Con der H. Familie; 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Ma. 8 uur de H. Mis. Di. 8 uur de H. Mis. ~NIËUWE NIEDORP. Kloosterkerk. Zo. om half acht de Vroegmis en om 10 uur de Hoogmis voor onze weldoe ners. Dezen middag om half 3 gez. Ves pers en Lof. Di. avond om kwart voor 6 Lof ter eere van den H. Antonius. Vr. feestdag van de H. Rosa i Viterbio Maagd der Derde Orde, te verdienen volle aflaat voor alle geloovigen. Te vens le Vrijdag der maand, om 6 uur en half 7 gel. II. Mis en om acht uur gez. Hoogmis, waarna Litanie van het H. Hart. Des avonds kwart voor 6 Lof met akte van toewijding. N.B. Deze week iederen dag een Mis om 6 uur, half 7 en half acht. WARMENHUIZEN: Zo. G uur en half 8 de stille H.H. Misset^ half 10 de Hoogmis, 1 uur Catechismus, 2 uur de «Vespers. Do.avond cm 7 uur het Lof. Za. na de H.H. Missen en des namiddags van 4 tot 8 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Henri- cue Moseb. die in den Heer is overleden. WEST WOUD. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, 2 uur de Vespers. In de week de H. H. Missen te half 8 en acht uur. Voor en onder de H. H. Missen gelegen heid om te biechten. Za. half 12 gelegenheid om te biechten voor de kinderen, des namiddags van 3 tot 5 en van 6 tot 8 uur voor de andere paro chianen. Zo. morgen biechthooren bjj hooge uit sondering loomede voor diegenen die ver afgelegen hunne woonplaats hebben bieeht- hooren. Wo. 2 September, na de kermis is de vacantie der scholen voorbjj, en worden de kinderen weer op de gewone tjjd in de scholen verwacht ANNA PAULOWNA. Zo. 13e Zondag na Pinksteren. De H.H. Missen te acht uur en half 11. Heden de collecte voor de schulddelging der kerk. Na de Hoogmis Te Deum voor de Ko ningin, na de Hoogmis de naleering, 7 uur bet Lof Do. middag van 68 uur gelegenheid on te biechten. Vr. late Vrijdag der maand, toegewnd aan het H. Hart Na schooltijd komen de kinderen biechten, des avonds om uur het Lof. Za. moeten de kinderen om half acht in de kerk zjjn om gemeenschappelijk te com munie.' H?d tegenheid om te biechten; 7 eere van de Allerh. Maagd. Zo. a.s. dag van aanbidding. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. 7 uur voor de parochie: half 10 voor Auguste Korbmacber, eWd. v. Wilhelm. Feld man; na de Hoogmis de Lofzang Te Deum '**:nheid van de verjaring van H. M. Eerbiedigde Koningii gatie voor de vrouwen; 8 van “_.w Conereiratie voor de mannen. H. LAURENTIUS. Morgen te 4 uur moeten de schoolmeisjes komen biechten. Zij kunnen dan Zondag Je gelijk met hare ouders communiceeren. Morgen alleen biechthooren van 46 uur en van half 7 tot half 8. Zo. 13e Zondag na Pinksteren. Collecte voor de kerk. Half 7, kwart voor 8 en 9 uur stille H.H. Missen; balt 11 de Hoog mis, waarna „Te Deum” voor H. M. de Ko ningin. Geen Bijbelcursus. Van 2—4 uur is de kerk open om te ko men bidden ter eere van het Onbevlekte. Hart van Maria voor de bekeering der zon daars. Te 6 uur Broederachapslof met pre dikatie, waarna congregatie vu den H. Aloysius. Ma. 7 uur Congregatie voor de meisjes. Di. kwart voor 8 Congregatie voor de mannen. Wo. half 8 Congregatie voor de vrouwen. Do. vu half 8 tot half 10 uitstelling vu het H. Sacrament, vu half 7 tot had 8 ge legenheid om te biechten, 7 uur Lof ter eere vu het H. Sacrament. Vrjj. de eerste H. Mis te 6 uur, 8 uur gez. H. Mis voor de'leden vu het Genootschap vu het H. Hart, 7 uur Lot ter eere vu het H. Hart., te 4 uur moeten de schooljongens komen biechten voor wie Zaterdag half 8 algem. H. Communie. Za. alleen biechthooren vu 4 tot 6 uur en vu half 7 tot half 8. Vrjj. 6 uur H. Mis voor Antonius Taman, lid vu den R. K. Volksbond. A.s. Zondag kwart voor 8 H. Mis voor ’t Tienjarig bestaan vu de R. K. Kleermakers- Vereeniging St. Gerardus Maiella. Heden na de Hoogmis in het St. Agnes- Patronaat in de Nieuwstraat inschrijving der kinderen, die half October ek. tot de le H. Communie zullen worden toegelaten. ST. JOSEF. Zo. CoHecte voor het Piuagesticbt, half 8 en 9 uur de stille H. H. Missen, half 11 de Hoogmis, na de Hoogmis Te Deum ter gele genheid van de verjaardag vu H. M. de Koningin, half 7 Lof voor de geloovige zie len. Ma. om 7 uur Lof ter eere vu den H. Petrus Mart Patroon der zieken. Di. le D. der maand hjjzonder toegewjjd au du H. Vader Dominicus, volle aflaat, vu 45 biechten voor de kinderen. Wo. onder de H. Mis vu half 8 algemee- ne H. Communie voor alle kinderen, om 9 uur ges. Requiem op het Kerkhof. Da vu 5—7 gelegenheid om te biechten, om 7 uur Lof ter eere van bet Allerh. Sacra ment. Vr. le Vr. der maand, bijzonder toegewjjd aan het Goddelijk Hart van Jeans, om nalf 8 gez. H. Mis met uitstelling vu bet Allerhei ligste, om 7 uur Lof met eereboete vu het Goddelijk Hart. Za. le Z. der maud, volle aflaat. A.s. Zondag le Z. der maand, volle aflaat, de Eucharistische dag in onze kerk, den ge- beelen dag uitstelling vu bet Allerheiligste, half 7 Lof en Processie ter eere der Konin gin van den Allerh. Rozenkrans. BERGEN. Zo. Generale H. Communie voor de leden der H. Familie, afd. v. d. H. He lena; half 7 en 7 uur wordt de H. Com- munie uitgereikt; half 8 de Vroegmis en 10 uur de Hoogmis. Na de Hoogmis de Lofzang Te Deum, bij gelegenheid van den verjaardag onzer geëerbiedigde Koningin. 1 uur Cat.; 2 uur Lof en ge- beden voor de overledenen van de Zfe- lelijst, daarna H. Familie voor de Man nen; half 7 Maria-Congregatie voor de jongens. t> Ma. 7 uur vergadering voor de leden der 3de Orde. Di. 's morgens 7 uur Uitvaart voor 'Joës. Houtenoos, als lid der H. Familie; algemeene H. Communie voor de leden der H. Familie. Do. van 5—7 uur biechtgelegenheid en 7 uur Lof ter eere van het H. Sacra ment. Vr. eerste Vrijdag der maand; 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt, ook te half 7; 7 uur gezongen H. Mis en 's- avonds 7 uur Lof en Litanie ter eere van het Goddelijk Hart. Za. nam. van 5half 9 biechtgele genheid. De gebeden worden verzocht voor 'Joës. Houtenbos, die in den Heer is overleden. ENKHUIZEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 mis; 6 uur Lof. In de week de H. Mis om half 8. Ma. de H Mis in de Kapel. Di. 7 uur Meisjescongregatie. Vr. 7 uur Lof. Za. vanaf 5 uur biechthooren. HEEMSKERK. Zo. de H.H. Missen te 7 uur, half 9 en 10 uur de Hoogmis; half 2 Cat.; half 3 Vespers met rozenh.; half 5 Maria- Congrgatie; half 7 de H Familie. Ma. de H. Missen te 7 en 8 uur. Di. de H.H. Missen te 7 uur; half 8 en 9 uur plechtig gezongen Hoogmis. Wo. de H.H. Missen te 7 en 8 uur; 9 gez. H. Mis met Vent Creator voor en Br.; 6 uur Maria-Congregatie. Do. 's avonds van 6 uur af gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament met Rozenh. Vr. le Vrijdag der maand; 7 uur gez. H. Mis; *s avonds 7 uur Lof met Roz., Litanie en eereboete. Za. *s middags van 4 uur af gelegen heid om te biechten; 7 uur Maria-Lof met Rozenh. In deze wack Cat. als naar OBDAM Zo. acht uur de Vroegmis, half 11 de Hoogmis, 2 uur Cat., 3 uur Vespers. Ma. acht uur vergadering voor de le den der Derde Orde, van den H. Fran- ciscus. Do. middag van 67 uur gelegenheid om te biechten. Vr. te kwart voor 9 gezongen H. Mis en te 8 uur Lof met eereboete aan het Allerh. Hart van Jezus. Za. van 5-half 9 gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor de wed. Baafje BisschopGroot, die in den Heer is overleden. H. H. WAARD. H. Hart. Zo. om 7 uur voor de parochie, 10 uur voor Arie Zut en Aagje Pater. Ma. 7 uur voor Dirk van Schagen en Joanna Koomen, half 8 voor overl. fam. Groenland en Beentjes. Di. 7 uur voor Dirk Plak, half acht voor P. van Langen, C. Jonker en overl. familie. Wo. 7 uur voor overl. ouders, half acht voor Adr. Overtoom, Elis. Bes en overl. fam. Do. 7 uur voor Joanna Bibo, half acht voor Jan Ursem en Maria Schouten. Vr. half 7 voor overl. familie Borst Ligthart, 7 uur voor lev. en overl. leden van den Euch. Bond. Za. 7 uur voor overl. fam. Overtoom en Baars, half acht voor Z.Eerw. heer Pastoor Helwig. De gebeden worden verzocht voor Jo annes Jacobus Kapteijn, die in den Heer is overleden. Tridium Derde Orde. Van 58 Sept, wordt een 3-daagsche oefening gehouden voor de leden van de Derde Orde. Zaterdag opening. Zondag preek in bei de H. H. Misren en Dinsdagavond slui ting. RINNEGOM. Zo. 7 uur voor Pieter Léék en Haartje LeekGroen; half 10 voor de parochie; half 2 vertrek naar Heiloo; 7 uur xort Lof van dankzegging- Cat. volgens gewoonte. Ma. voor Joannes llefting en overl. kinde ren. Di. Maria LieftingNujjens. Wo. voor Petrus Liefting en Wilhelmina Bussing. Do. voor Petronella Henneman—Admiraal; van 57 uur biechthooren. Vr. gez. H. Mis voor de levende en overt leden van het Genootschap van het H. Hart. 7 uur preek. Za. voor Anna Leek; 38 biechthooren. A.s. Zondag 7 uur voor Joannes Swart en zoon; half 10 voor de parochie. De gebeden worden verzocht voor Wilhel mus Dekker, Joannes Duinmejjer en Simon Apeldoorn, die met de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden zijn voorzien. In den ondertrouw zijn opgenomen: Joaa- Corna. Kaandorp, van Limmen. Bergsina van deze parochie en WÜha. Marga. Peerdeman v. Westwoud. EGMOND AAN ZEE. Zo. 7 uur de Vroegmis; onder den H. Mis generale H. Communie voor de le den der H. Familie; half 9 H. Mis voor de badgasten en koloniekinderen; 10 uur de H gregatie T ZAND. Zo. de H.H. Missen te 8 uur en te half 11. na de Hoogmis Cat., te 3 uur de maandvergadering voor de Derde Orde. Do. midcrag van 5 tot 6 uur gelegen heid om te biechten. Vr. eerste Vrijdag van den maand. Dc H. Mis te 8 uur zal gezongen worden. Za. middag van 58 uur gelegenheid om te biechten. In den ondertrouw zijn opg‘ Nicolaas Petrus van der Fli da Hink. LIMMEN. Zo. 7 uur stille H. Mis; half 10 eerste plechtige H. Mis; geen Cat.; 3 uur pl. Vespers met roz. Di. 9 uur gez. Jaargetijde voor Dirk Mors. Vr. half 8 oefening van eerherstel en gez. H. Mis; 7 uur Lof ter esre van bet H. Hart met litanie en toewijding. 8CH00RL. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deum voor onze geëerbiedig de Koningin, 2 uur Vespers. Do. namiddag van 35 uur biechthooren. Vrjj. half 8 get. H. Mis, ’s avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Za. namiddag van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Antonia Meereboer en Maria Dekker, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden zjjn voorzien. ZAANDAM. Zo. de H.H. Missen te 7, 9 uur en half Al; 12 uur Cat.; 4 uur Vespers; half 5 half 6 Patroraat; 7 uur Jongelingscon- gre gatie. In de week de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Do. 's avouds 7 uur Lol. f Vr. te 8 uur gez. H. Mis en 's avonds 7 uur Lof met preek. Za. 4 uur biechthooren; 7 uur Lof. T KALF (ZAANDAM). Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis: geen Cat.; kwart voor 3 Vespers; half 4 vergadering Zelatricen van het Broe derschap v. d. H. Geest. Do. 9 uur gez. H. Mis v. Requiem; 6 uur gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof. Vr. le Vrijdag der maand; gezongen H. Mis voor de leden van het Broeder schap der Gedurende Aanbidding; 7 uur Lof. Na het Lof vergadering der 3de Orde. <P A.s. Zondag betaling der plaatsen gelden. lederen Zon< om half 10 de Vespers. Za. van half 34 en van 5—7 nur ge legenheid om te biechten. PAROCHIEKERK VAN DEN H. NICOLAAS. Prins Hendrikkade. Om 7 oor, half 9 eo 12 uur ds stille H. B. wlaseu, en 10 uur de Hoogmis. De Posthoorn, Haarlemmerstraat de Eenboorualuia. De H. H. Missen half 7, half 8,9,12 isr M half 11 de Hoogmis. Overige dagen om 7 sur H. MIs h> ds kloosterkapel en kwart over 8 EL Mis in de parochiekerk. BpaamdammentxaaL 1 Zo. de B. B. Missen om 5, 7, haH 9 ca 12 «ren. Om 10 »«x Boogmh. Ma. 7 uur voor Reinier Kleverlaan; 's av. om 7 uur gelegenheid om te sparen ten huize van het Hoofd der school. DL 7 uur voor Pieter Straat Melker. Wo. 7 uur tot zekere intentie; half 12 Cat. in de kerk; ’s avonds 7 iiur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 7 uur tot zekere intentie; 's middags van 68 uur gelegenheid om te biechten; van 78 uur de oefening van het H. Uur. Vr. le Vrijdag der maand; 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt; 7 's avonds 7 uur Lof met. a aan het H. Hart. Z*. 7 uur tot zekere intentie;; ’s middags van 48 uur "eigenheid om te biechten; ’s- avonds 7 uur Lot ter eere van de -Allerh. Maagd. Zo. 7 uur voor Arie Kool en Catharina Kersten. N.B. Als er een H. Mis wordt aangegevon tot zeekre intentie, beteekent dit gewoonlijk geen intentie. AKERSLOOT. Zo. 8 uur voor de parochie; 10 uur voor Henrietta Baas en Anna van Zijl; half 2 Cat.) half 3 Vespers, lied 46; na de Hoogmis Te Deum wegens de verja ring van H. M. de Koningin. Ma. 8 uur voor Corn. Nelis nelia Vink. Di. voor Jacobus Kerssens. Wo. voor Maria Martha Vis hsv. van Reinier Mul. Do. voor Nic. Velzeboer en Cornel isse; 57 uur biechtgelegei Vr. eerste Vrijdag der maand; uitreiking der H. Communie; 9 uur gez. H. Mis voor de leden van het Gen. met Litanie en akte van toewijding. Za. voor Joannes Krammer en v. d. Dam. Zo. half 8 voor Corn. Dekker en Mar garetha Sinnige; 10 uur voor de paro chie. Eerste Zondag der maand. Collec te voor de kerk. In den ondertrouw zijn opgenomen: Willem van Duin en Johanna Verduin, beiden van Akersloot. T yELD. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deum; ha* 3 Lot met rozenhoedje, waarna onmiddellijk lee ring voor de kinderen, die 1 Mei a.s. de school verlaten. Van 68 uur Patro naat. Do. na de schooltijd moeten de kin deren van het 4e, 5e en 6e leerjaar ko men biechten. Vr. le Vrijdag der maand; 7 uur Corn- munie-uitreiken; 8 uur gez. H. Mis. Na schooltijd biechthooren voor de kinde ren van het le, 2e en 3 leerjaar; 7 uur Lof. Za. biechthooren van 48 uur. URSEM. Za. gelegenheid tot biechten van 3 half 5 en van half 7half 9. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; half 2 Cat.; half 3 Vespers. Na de Vroeg en Hoogmis generale Absolutie van het feest van den H. Lodewijk, Dinsdag 1.1. en het feest der 7 Vreugden van Maria, Vrijdag 1.1. Di. half 8 uitreiking H. Communie; half 10 gez. Huwelijksmis voor Nicolaas Groen uit Egtnond aan den Hoef en Ca tharina van Dam uit deze parochie. Vr. gelegenheid tot biechten voor schoolkinderen, van 121 uur; voor volwassenen 's avonds van 68 uur. Vr. 7 uur uitreiking der H. Communie; haH 8 gezongen H.- Mis tot Eerherstel de beleedigingen het Goddelijk Hart aangedaan et} tot bekeering van zon daars, dwalenden en ongeloovigen. 's- Avonds ten 7 uur Lof tot dezelfde in tentie. Do. 7 uur voor Divera Geertruida Tamis van Koningsbrugge; kwart over 8 voor Petrus en Johannes Kamper; van 57 uur biechthooren. Vr. 7 uur gez, H. Mis voor de leden van het Genootschap van het Godd. Hart; kwart over 8 voor Augustinus Levering; half 8 Lof ter eere van het H. Hart. Za. 7 uur gez. H. Mis ter eere van O. L. Vr. ter Nood; kwart over 8 voor Wilh. Joh. Hoefjes; van 4half 9 biechthoo ren; half 8 Maria-Lof. De gebeden worden verzocht voor Gerardus Everardus Anthonius Wilken, die in den Heer is overleden. CASTRICUM. Zo. de H.H. Missen te 7 uur, en half 9 voor de kinderen; 10 uur Hoogmis; 2 ■ur Lof daarna Congregatie voor de mannen. Ma. de H.H. Missen te 7, 8 uur en kwart over 8. DL de H.H. Missen te 7, 8 uur en kw. over 8. Wo. de H.H. Missen te 7 en 8 uur; 9 uur gez. Huwelijksmis met Veni Crea tor. Do. 7, 8 uur en kw. over 8; van 56 uur biechthooren. Vr. 6 uur bij de Eerw. Zusters; 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het Ge nootschap van het H. Hart; 8 uur H. Mis; half 7 Lof met Eerherstel. Za. 6 uur bij de Eerw. Zusters; de H.H. Missen te 7 en 8 uur; van 48 uur biechthooren; half 7 Lof ter eere van Maria. liceeren. -Jen biechthooren tot 12 uur en van 49 uur in beide biechtstoelen. Zo. a.s. het Aar.biddinggfeest. In den ondertrouw zijn opgenomen: WÜ- helmis Joannes van der Meer en Johann* Cornelia Maria Rotteveel. WESTER-BLOKKER. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, des middags 2 aar LoL In de weel; de H. H. Missen kwart over 7 en half negen. Da avond om 7 aar Lof. Za. van 4—8 oor biechthooren.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1925 | | pagina 8