PROGRAMMA’S t I NoX4 1 I DRUKKERIJ MODELBOEK TER INZAGE ■ca u 1 KERKLIJSTEN. ALKMAAR. OL utu gMQugcn H- Amsterdam. BURGERBRUG. „ONS BLAD”. sen. uur en kwart uur en over 8. kwart kwart kwart en geboorte, dag van H. Communie v. de Hoiplem e l’ee- ochie; 10 uur v-'or ualf van 48 uur Lof. i nur Hoogmis met oredikatie; 2 uur Cat.; half I -ochie; half 10 irgen en overl. Vro< uur van devotie; uur Ix>f met ■onheiii les vol- MEDEMBLIK. Zo. 7 nur Vroegmis, 10 uur Hoogmis. Hoogmis. oor 10 Vee- .v-ïl gensschool bij den Kapelaan; Cat die plechtig rijn aangenomen en school af zijn. WOQNUM. om half acht de Vroegmis loogmis en om twee uur de Maria-Congrega Wo. 6 uur M; SPANBROEK. Zo. half acht de Vroegmis, 10 uur Hoog mis. Deze week half acht de H. Mis. Za.-van half 3—7 uur bie<-hthoofJi. Telefoon 433 en 633. T VELD. Zo. Eucharistische dag en maaiMlclgkscbe algemecne H. Communie der kinderen; 7 uur uitstelling van het Allerh. Sacrament; half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; half 3 'del wacht; 3 uur Lof. Ma. In de week 7 uur Communie-uitrei- king; 8 uur H. Mis. Di. O. L. Vr. Geboorte, da 8 uur gez. H. Mis; ’s avonds rozenh. Za. biechthooren van 48 uur. WESTWOUD. Zo. 7 uur de Vroegmis; half 10 Hoogmis; 2 uur de Vespers. In de week de H.H. Missen om half 8 en 8 uur. Voor en onder de H.H. Missen gelegen- AKNA PAULOWNA. Zo. 11e Zondag na Pinksteren, plechtige aanbiddingsdag; de H. Communie wordt •i<k te half 7 uitgereikt; 8 uur H. Mis met gene rale H. Communie der geheele parochie; half 11 plechtige Hoogmis met preek, onder de H.H. Missen bijzondere collecte voor le on kosten van het feest Het H. Sacrament blijft den geheelen dag ter aanbidding uitgesteld; 3 uur openbare aanbidding; 7 uur plechtig Lof met feestpredikatie, processie, Passelijke Zegen en lofzang Te Deum. Ma. de H.H. Missen te half 8 en 8 uur. DL feestdag van Maria geboorte, dag 'an devotie. Do. na schooltijd komen de kinderen biech ten. Vr. moeten de kinderen half 8 in de ketk zijn om gezamenlijk te Communiceeren. Za. biechthooren van 58 uur. In den ondertrouw zijn opganomen: Wilhel mus Joannes van der Meer en Johanna Cor nelia Maria Rotteveel. ZAANDAM. Zo. de H.H. Missen te 7, 9 uur en half 11; 12 uur Cat.; 4 uur oefening v. d. Derde OrJe: half 5 Congregatie voor de meisjes; half o Patronaat; 7 uur Lof. Ma., Di. en Wo. de H.H. Miesen te 7, 8 en 9 uur. Di. feest van Maria geboorte, dj votie; 8 uurge: Do. de H.H. avonds 7 uur Lof. Vr. de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Za. te 4 uur biechthooren; 7 uur Lof. Do. *b avonds 7 uur Lof. Za. ’s namiddags van 3—7 uur bieelithoo- ren. De gebeden worden verzocht voor Antonia Meereboer en Maria Dekker, die met do laat ste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. heid om te biechten. Za. half 12 gelegenheid om te biechten voor de kinderen; 's middags van 35 uur en van half 68 uur voor de andere parochianen. Zo. ’s morgens bij hooge uitzondering, zoo mede voor diegene die veraf hunne woon plaats hebben, biechthooren. Cat voor de meisjes in de Zusterschool I ij den Pastoor. Cat voor de jongens in de jon- voor hen, i van de ZWAAGDIJK. Zo. 7 uur H. Mis Mis voor de parochie; half 10 voor Anna Humeijer; 2 uur la>f en gezamenlijke aanbidding. Aanbiddingsdag voor de leden van de Euch. Bond. Coliecte voor onze armen. Ma. half 8 voor Jan Wiening Az. Di. kwart voor 8 voor overl. fam. Schil Ier en Bakker. Feestdag van Maria geboorte; de H. Communie wordt ook om 7 uur uitgereikt Wo. 8 uur gez. Maandstond voor z.g. Jansje van Zwol. Na de H. Mis de Profundis. De H. Communie wordt ook om 7 uur uitgereikt. Do. half 8 voor Willem I>oen. Vr. half 8 voor Klaas Knol en Jansje Bak ker. Za. half 8 voor Jansje van Zwol, lid der Broederschap O. L. Vr. Kevelaer. Feest-Iag van de Zoeten Naam vtfh Maria. Zo. 7 uur H. Mis voor Jacob Ligtbart; naif 10 voor de parochie. Catechismus volgens gewoonte. Za van 3half 8 rrelecenheid om te l.iech- H. LAURENTIUS. Morgen van 46 uur en van half 7—9 uur gelegenheid om te biechten; 4 uur moeten de meisjes komen biechten van den Bijbelcursus; 5 uur de jongens van de Zaterdagsche lee- 14e Zondag na Pinksteren. Buitenge wone collecte voor bet St Fidelis-Patronaat; half 7, kwart over 8 en 9 uur stille H.H. Mis- •en; half 11 de Hoogmis; 1 uur Bijbelcursus voor de meisjes, die dit jaar de school heb ben verlaten; van 24 uur is de kerk open; 6 uur Broederschaps-Lof met predikatie, kw. voor 7 Congregatie v. d. H. Aloysius. Ma. 7 uur Congregatie voor de meisjes. Di. kwart voor 8 Congregatie voor de man- Mn. Wo. half 8 Congregatie voor de vrouwen. Do. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacra ment Vr. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Heden moeten de schoolmeisjes komen biech ten, voor wie Za. half 8 algemeene H. Comm. Za. van 46 uur en half 7—9 uur gelegen heid om te biechten; 4 uur moeten de ueis- jea komen Hechten van de Woensdxg.che Ma. van 67 uur gelegenheid om te oiech- ten. DL feestdag van Maria geboorte; 8 uur pi. Hoogmis voor de levende leden der Broeder schap van O. L. V. van Kevelaer; 7 uur Lof met rozenb. Za. feestdag van den Allerheiligsten Naam van Maria. Zo. (6 Sept.) kwart voor 8 H. Mis voor het bestaan van de R. K. Kleermakers- ing H. Gerardus Majella. I Sept.) in het St. Agnes-Patronaat HEILOO. Zo. 7 uur voor de parochie; half 8 voor Arie Dekker en overl. fam.; 10 uur voor Arie Klaassen en Marie Halfschepels; half 3 Con gregatie H. Familie, afd. vrouwen; half 8 Lof ter eere van den H. Willibrordus. Ma. 7 uur voor Simon Koetjes; kwart over 8 voor Gerardus Wilken. DL 7 uur tot zekere intentie; kwart over 8 tot zekere intentie. Feest van de geboorte van Maria; half 8 Maria-Lof met rozenh. Wo. half 8 gez. Maandstond voor Petrur Joan. Kugper; 10 uur gez. Huwelijksmis. Do. 7 uur voor Comelis Dekker, als lid van het Genootschap van het Goddelijk Hart; kw. over 8 voor Jos. Reevers en Theodora v. Bo- hemen. Vr. 7 uur voor Wilh. Joan. Admiraal; kw. over 8 voor Arie Dekker en overl. fam. Za. 7 tot zekere intentie; kwart over 8 voor Gerardus Wilken; van 4half 9 biechthoo ren; half 8 Maria-Ix)f; feest van den H. Naam van Maria. BEEMSTER. Zo. Collecte voor kerk en pastorie; 7 uur •mis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Vespers; 7 Lof. Pater Dankelman, Redemptorist, zal onder de beide H.H. Missen en des avonds onder het Lof spreken ovr de aartsbroeder schap der H. Familie; 's avonds gelegenheid zich als adflpirant-lid op te geven. Alles vol gens ouden tijd. Ma. 3 uur biechthooren voor Je jongen der school. Di. feest van Maria geboorte, dag van de votie; 7 uur Vroegmis; half 10 Hoogmis; 7 uur Lof. In de week de H.H. Missen te half 8 m te kwart over 8. Za. feest van Maria's Naam; biechthoorcr van half 4hlf 5 en van half 7half 9; halt 8 Lof ter eere van O. L. Vrouw v. Lourdes. De gebeden worden verzocht voor Arie Ots, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Pieter Je Lange, die in den Heer ie overleden. WEP VERSHOOF. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoi.gmi 8 Lof met Rozenh. In de week alle dagen de H. H >!l«seo om 7 en 8 uur OOSTER-BLOKKER. Zo. half acht de Vroegmis, half 10 Uoog» mis, 2 uur Vespers. lederen dag kwart over 8 de H. Mis. WESTER BLOKKER. Zo. 7 uur de Vroegmis, half 10 de Hoog mis, des middags 2 uur Lot. In de week de H. H. Missen kwart over 7 en half negen. Da avond om 7 uur Lot Za. van 48 uur biechthooren. 10-jarh vereeni Ma. aan de Nieuwstraat, te 12 uur, inschrijviiig van jongens en meisjes, die voor 1 Novem ber 7 jaar zjjn en half October tot de le H. Communie zullen worden toegelaten. H. DOM1N1CUS. Zo. Heden de 14e Zondag na Pinkster-'n, tevens 1ste Zondag der maand met vollen af laat van de Allerheiligsten Rozenkrans; te 6 uur, half 8 en 9 uur de stille H.H. Missen met onderrichting; half 11 de Hoogmis mot predikatie, ouder alle R H. Missen sehaa'coL lecte voör de Kerk, dit een ieder bgzouder blgft aanbevolen. Vandaag begint de groote leering voor de kinderen van het zesde leer jaar; kwart over 12 voor de jongens en te kwart voor 1 voor de meisjes. Vandaag l«e- rint ook de voorbereiding voor de kinderen, die 14 October worden aangenomen. Zg moe ten 's Zondags en ’s Donderdags te kwart over 12 in de Catechismuskamer zgn; 5 uur Congregatie voor de mannen; 6 uur voor de jongens; 7 uur Lof en processie ter eere der Koningin van den Allerh. Rozenkrans. Ma. 's avonds 7 uur vergadering voor de leden der 3de Orde en Lof. DL feest devotie; van Jerheiligste. 7 uur Lof. Wo. ’s avonds 7 uur Congregatie voor de vrouwen. Do. 's avonds Congr. voor de meisjes. Vr. 's avonds 7 uur Lof ter eere van bet H. Hart van Jezus. Za. Lof ter eere van de H. Maagd en Moe- Ue> Gods Maria. ST. JOSEPH. der maand, volle aflaat, da g in onze kerk, den geheelen ligste; collecte itille H.H. Mis- ~mis tot intentie der leden id; na de Hoogmis het half één gezamenlijke aanbidding en gez. der Koningin van de Allerh. Rozenkrans. itdag van Maria geboorte, dag van 'an 7 uur af uitstelling van het Ai sle; 9 uur ges. H. Mis en 's avonds ia geboorte, volle afloat, half 8 H. Communie voor alle kinderen; 9 uur gez. H. Mis; 7 uur Lof. Do. 7 uur Lof ter eere van ’t Allerh. Sa crament. te. Naamfeest van Maria, volle aflaat. BERGEN. Zo. te half 7 en 7 uur uitreiking der H. Communie; half 8 de Vroegmis; 10 uur de Hoogmis; 1 uur Cat; 2 uur Lof en gehelen voor de overl. van de Zondagsljjst, daarna H. Familie voor de vrouwen; half 5 Congre gatie voor de meisjes in de Kapel der Eerw. Zusters; half 7 Maria Congregatie voor de jongens. Ma. ’s avonds van 67 uur gelegenheid om te biechten. Di. feestdag van Maria geboorte; aigem. H. Communie voor de leden der Maria-Con- gregatie; te verdienen vollen aflaat voor de leden der H; Familie, der Maria-Congregatie en den 3de Orde; 6 uur wordt de H. Commu nie uitgereikt, ook te half 7; 7 uur gezongen H. Mis, en 's avonds 7 uur Lof ter eere van Maria met rozenh., daerna generale Absolutie voor de leden der 3de Orde. Do. 't avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament met rozenh. Za. nam. van 5half 9 biechtgelegenheid. De gebeden worden verzocht voor Joannes Routenbos, die in den Heer is overleden. SCHOORL. Zo. 7 uur Vroegmis; half 10 Hoogmis; 2 uur •aandelyluebe aaubiddin dag. Ik, uit dankbaar- IFFICKIL KEBOERICHT van het „Noord-Hollandsch Dagblad” lederen Zondag om half 10 de Ho Veepen. Za. van half 84 en vaa 5—7 uur ge legenheid om te biechten. PAROCHIEKERK VAN DEN H. NICOLAAS. Prins Hendrik kade. On 7 nor, half 9 eo 12 uur de stille H. H, B kisten, en 10 uur de Hoogmis. PAROCHIEKERK VAN O. L. Vr. ONBEVLEKT ONTVANGEN De Posthoorn, Haarlemmerstraat bQ de Eenboornaloia. De H. H. Miuen half 7, half 8, 9,12 nor ea half 11 de Hoogmis. Overige dagen om 7 uur H. Mis in de klooeterkspel en kwart over 8 H. Mis in de parochiekerk. PAROCHIEKERK VAN DE H. MARIA MAGDALENA. Spaarndammenuaat. Za de H. hT Missen om 5, 7, half 9 en IS ■ren. O>» 10 uur >l<M<mis. voor de leden van de 3de Familie, vervolgens Ix>f. Kwart over 8. Do. de H.H. Missen te 7, 8 uur en over 8. Vr. de H.H. Missen te 7, 8 uur over 8. Za. 6 uur bij de Eerw. Zusters; de H.H. Missen te 7 en 8 uur; van 4—8 uur biecht hooren; half 7 Lof ter eere van Maria. RINNEGOM. Zo. 7 uur voor Joh. Swart cn zoon; half 10 voor de parochie; Collecte voor do armen; 1 uur Cat.; 2 uur Vespers, daarna vergadering van de 3do Orde. Ma. 9 uur gez. uitvaartdienst voor Wilhel mus Dekker. Di. Feest van Maria geboorte, dag van de votie; 7 uur voor Petrus Melker. Wo. voor Nicolaas Zuurbier en Wilha. de Waard. Do. voor Joannes en Petrus Dry en overt, ouders, elders voor Maria ApeldoornZuir- bier; 7 uur Lof. Vr. Maria en Adriana Apeldoorn: 5—7 uur biechthooren. Za. voor Süuvu Apeldoorn; van 3—8 uur biechthooren. A.s. Zondag 7 uur voor Theodoras Kerk- laan; half 10 voor de parochie. Collecte St Pieterspenning. De geiteden worden verzocht voor Join.ies Duinmeilcr, die met de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden is voorzien, en voor Simon Apeldoorn en Wilhelmus Dekker, die in den'Heer is overleden. In den ondertrouw zjjn opgenomen: Joan nes van Duin, van deze parochie en Gertnidis Cornelia Kaandorp, van Limmen; Ignatius Leo Bergsina, van deze parochie en Wilha. Marga. Peerdeman, van Weet wond. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. le Zondag, dag van aanbidding, d.-n geheelen dag staat bet Allerheiligste ter aan bidding uitgesteld; 7 uur de Vroegmis v<x>r Arie Kool en Catharina Kersenn; half 10 de Hoogmis; 2 uur openbars aanbidding; 7 uur plechtig Lof ter eere van het Allerh. Sacra ment. Ma. 7 uur Lof tot lafenis der geloovige zie len; ’s avonds 7 uur gelegenheid om te spa ren ten huize van het Hoofd der school. DL feestdag van Maria geboorte, dag van devotie; 6 uur wordt de H. Communie nitge- reikt; 7 uur de gez. H. Mis voor Adelbertus Maria de Waard. Wo. half 7 en half 8 wordt de H. Commu nie uitgereikt; 9 uur gez. H. Mis met Veni Creator voor Bruidegom en Bruid; half 12 Catechismus in de kerk; ’s avonds om 7 uur Lof ter eere van de H. Joseph, daarna l-c- taling der plaatsengelden. Da 7 uur voor Petrus de Waard, Eduarda Noort en overl. kinderen; ’s avonds van 78 uur de oefening van het H. Uur. Vr. 7 uur uit dankbaarheid ter eere van het H. Hart. Za. 7 uur voor Mejuffrouw Petronella Ig- natia Maria BroestDoeswjjk; *8 middags van 48 uur gelegenheid om te biechten; s- avonds 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. Zo. om 7 uur voor de pari voor Joanna NjjmanStuifber kinderen. CASTRICUM. Zo. de H. Mis te 7 uur; 10 uur Hoog'nis; 2 uur oefening j-- - -- Orde, daarna H. P Ma. de H.H. Missen te 7, 8 over 8. Di. de H.H. Missen te 7, 8 Wo. de H.H. Missen te 7, 8 uur en T KALF (ZAANDA Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmi 2 jur CaL; kwart voor 3 Vespers. Do. 7 uur Lof. Vr. 8 uur gez. Requi m. Zo. Vandaag collecte voor de sieraden der kerk; half 3 Lof en tevens vergadering lan de 3de Orde, toegankelijk voor alle parochia nen; na bet Lof bestuursvergadering. Di. feest van Maria geboorte, titelfeest van onze parochie; 8 uur de gezongen H. Mis; de eigenlijke viering ons ons Patrones-feest wordt verschoven naar a.s. Zondag; ate-lan zal des avonds een plechtig Lof worden ge houden met feestpredikatie door een der Eerw. Kapelaans uit de kerk „do Liefde” van Amsterdam. Za. gelegenheid om te biechten van 45 uur en van half 8 tot 8 uur. Zo. 8 uur voor overl. fam. Kramcr-Scbra- ma; half 11 voor de parochie. Ma. 8 uur voor Tjork Arie Schouten en overl. fam. Di. 8 uur voor Nieolaas Blauw, Maria Groot en overl. fam. Wo. 8 uur tot zekere intentie. Do. 8 uur tot zekere intentie. Vr. 8 uur voor Martinus Zut. Za. 8 uur voor de geloovige Zielen. AKERSLOOT. Zo. eerste Zondag der maand; half 3 Cornells Dekker en Margaretha Sinnige uur voor Je parochie; half 2 Cat.; half 5 1 pers, lied 63. Collecte voor de kerk. Ma'. 8 uur voor Afra de Groot, hsv. van Com. Hoek. Di. feestdag van Maria geboorte; half 8 uitreiking van do H. Communie; 8 uur gez. H. Mis voor Nic. Kaandorp en Antje Mooi), dag van devotie. Wo. 8 uur uitreiking van de H. Communie; half 10 gez. Huwelijksmis voor Willem van Duin en Joanna Verduin. Do. voor Jacobus Kerssens. Vr. voor overl. fam. Za. voor Cornelia Duin, hsv. van Hng. Zo. half 8 veor de parochie; '-Z Joannes Leering en Heintje H^ker. lag van «le- H. Mis; ’s avonds 7 uur Lnf Missen te 7, 8 en 10 uur; M- OBDAM. Zo. aanbiddingsdag voor den Ench. Bond; 8 uur Vroegmis; half 11 Hoogmis; 3 uur Ves pers, daarna Catechismus. Ma. te 8 uur vergadering voor de leJen der 3de Orde van den H. Franciscos. Vr. te 8 uur H. Kruisweg. Za. van 5half 8 biechthooren. URSEM. Za. gelegenheid tot biechten ’s morgens tot' 10 uur; ’s middags van 3half 9. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis ter eere van den H. Canisius, tot bekeering der afgedwaalden in ons vaderland tot de ware Moederkerk; 1 uur Cat.: 2 uur Lof; half 3 vergadering van de Derde Orde. Deze week 7 nur uitreiking der H. Commu- EGMOND AAN ZEE. Zo. dag van aanbidding; 7 uur uitstelling van bet Allerheiligste en Vroegmis; 10 uur de Hoogmis; half 2 Cat in de school; daarna gezamenlijke aanbidding; half 3 vergadering en gezamenlijke aanbidding voor de luden van bet Genootschap van het H. Hart; 7 uur Lof met akte van eereboete. Ma. 8 uur de H. Mis. DL feest van Maria geboorte; half 8 gezon gen H. Mis; ’s avonds 7 uur Lof. Wo. en volgende dagen 8 uur de H. Mis. Do. n.m van half 7half 8 oefening van het H. Uur. 9 Za. n.m. van 38 uur gelegenheid -m te biechten; 7 uur Lof ter eere van de Allerh Maagd. Alkmaar. HEEMSKERK. Zo. le Zondag der maand. Eucliaristiache dag. Het Allerheiligste Sacrament blgft ter aanbidding uitgesteld tot ua het Lof van half 3; de H.H. Missen te 7 uur en half 9; 10 uur de Hoogmis; half 2 Cat. in de K. 8. A.; half 3 Lof met preek; half 5 Mariacongregatio Jcn- genspatronaat; half 7 H. Familie. Ma. de H.H. Missen te 7 en 8 uur; overige dagen 7 uur, half 8 en 8 uur. Di. feestdag van Maria devotie; 7 uur algemecne Maria-Congregatie. Wo. 6 nur Maria-Congregatie. Do. ’s avonds 7 uur Lof ter eere van bet Allerh. Sacrament met rozenh. Za. 's middags van 4 uur af gelegenheid om te biechten: 7 uur Maria-Lof met lozenh. In deze week Cat. als naar gewoonte tn biechthooren voor le en 2e klasse. T ZAND. Zo. de HJI. Missen te 8 nur en te half 11 na de Hoogmis Cat.; 3 uur de Vespers, daar na oefening voor de kinderen der Edelwacht Di. het geboortefeest van de H. Maria; de H. Mis te 8 uur zal gezongen worden. Za. 's middags vah'5—8 tmr gelegenheid om te biechten. i 'HF il Ma. tot en met Za. de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Dagelgksch uitreiken der H. Communie om kwart over 6, 7 en 8 uur. Biechthooren dagelijks voor de H.H. Mis zen. Di. half 8 Congregatie voor do meisjes. Wo. half 8 Lof ter eere van St. Jozef. Za. biechthooren van 4 tot 8 uur, en om 7 uur Lof ter eere van de H. Maria. NTEUWE-NIEDORP. Kloosterkerk. Zo. half 8 de Vroegmis; 10 uur de Hoog mis voor onze weldoeners; onder beide H.H. Missen schaalcollecte voor de Cathedrale Kerk te Haarlem; 's middags half 3 gez. Ves pers en Lof. Di. feestdag van Maria geboorte, dag van devotie, generale Absolutie voor de ledin der 3db Orde; 's avonds kwart voor 6 Lof. Vr. avonds om kwart voor 6 fcof. N.B. Deze week iederen dag een II. Mis om 6 uur, half 7 en half 8. HEERHUGOWAARD. H. Hart. Zo. 7 uur voor de parochie; half 8 voor 8. Groen, M. Doodeman; 10 uur voor ZJCerw Heer Pastoor Ch. Helwig, adviseur van de R. K. Volksbond. Ma. 7 uur voor A Groot; half 8 voor Dirk Plak; 8 uur voor J. Ursem en M. Schouten. Di. 7 uur voor over), fam. Oudeman en Commandeur; half 8 v. P. Noordstrand— en J. Morscb; 8 uur voor A. Overtoom. E. Bos en overl. fam. Wo. 8 uur v. N. Kieft, N. Wever en overl. fam; half 8 voor overl. ouders. Do. 8 uur voor P. v. Langen, C. Jonker en overl. fam.; half 8 voor J. J. Kaptegn. Vr. 7 uur voor overl. fam. Groenland cn Beentjes; half 8 voor lev. en overl. leden van Br. van het H. Hart. Za. 7 uur voor M. Melten, hsv. van A. Mo lenaar; half 8 voor Mej Cath. E. Graaf. Zaterdag a.s. opening van de driedaagscho oefening der leden van de 8de Orde. Deze is toegankelijk voor alle parochianen. De pro cessie naar Heiloo vertrekt Dinsdag 15 Sept. a.s. Kaarten te verkrijgen Zondag 18 BepL aan de pastorie. LIMMEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 2 processie-naar „Kapel.” Wo. 7 uur Broederschaps-Lof ter eere van de H.H. Martelaren van Gorcum met .-ot. Do. 9 uur Veni Creator en gez. H. Mis met trouwplechtigheid. ZWAAG. Zo. 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoogmis; kw. over 2 Vespers met rozenh. Uitreiking der H. Communie om kwart over 6; onder de Vroeg mis en te kwart voor 9. In de week de B. Mis te 8 uur. Communie-uitreiking in de week om 7 en 8 uur. Zx na 3 uur gelegenheid om te biechten. Anes geregeld volgens zonnetijd. ENKHUIZEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 uur Hoogmis; 6 uur Lof. In de week do H. Mis om half 8. Ma, in de Kapel. DL 7 uur Meisjescongregatie. Do. 7 uur Lof. Za. biechthooren vanaf 5 uur. ASSENDELFT. Zo. gelezen H. Mis met onderrichting; 10 nur Hoogmis met oredikatie; 2 uur Cat.; half 3 Vespers. nie; 8 uur H. Mis. Di. feestdag van Maria’s geboorte, dag van devotie; 8 uur gez. H. Mis; ook heden 7 uur uitreiking der H. Communie; 's avonds 7 uur Lof ter eere van Maria. Zo. le Zond: Eucharistische dag uitstelling van 't AUerheiligste; collccte ▼oor de kerk; half 8 en 9 uur stille H.H. Mis sen; half 11 Hoogmis tot intentie der lcd«n van den Euch. Bond; na de Hoogmis het Euch. Bondslied door allen mee te ringen; half één gezamenlijke aanbidding en gez. der kinderen; half 7 Lof en processie ter eere der Ma. van 45 uur biechthooren voor de kinderen; van 6—7 uur voor de ouderen; 7 ■ur Lof ter eere van den H. Petrus, Mart., Patroon der zieken. Di. feest van Maria onder Je H. Mis van L. «3 Kiuuvrvu, O I Do. 7 uur Lof ter eere van 't Allerh. Sa-

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1925 | | pagina 8