van het „Noord-Hollandsch Dagblad’ I» m© n Vrijdag *25 September 1325 KERKLIJSTEN. ALKMAAR. OFFICIEEL KEBKBERICHT half acht vergadering voor de uur uur uur den H. Vader eere van gelegenheid ■H. Missen; Joanne* 3—8 van en I voor Joanne* Orjj, ithooren. des het H. avond om 7 uur het Lof. uur LoL gez. :n*p Lof het Godd. Hart voor van is uur Hoog- en Trijn- uur gelegenheid uur 1ste H. Commu- voor de kinderen Zaterdag 11 uur. H. LAURENTIUS. ..en te 4 uur moeten de meisjes ko men biechten van de Woensdagsche leering. Zo. 17e Zondag na Pinksteren; halfjarige collecte voor den St. Pieterspenning; half 7 kwart voor 8 en 9 uur de stille H.H. Missen; half 11 de Hoogmis; 1 uur Bijbelcursus voor J: Jta 4 a^a - nieuwing* dér Doopbeloften zyn toegelaten; uur is de kerk open. 6 uur Broeder- doeners van het Heiligdom stel, des avonds om 7 uur om te sparen, ten huize der school. Di. om 7 uur voor Joës Glorie en overl ouders. Wo. om 7 uur voor Pieter Straat en Catharina Melker, om half 12 en ook de volgende dagen om half 12 oefening voor de kinderen, die op 8 October hun 1ste H. Communie zullen doen, des avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 1ste dag van de maand October, toegewijd aan de Koningin van den Al- lerheiligsten Rozenkrans, om 7 uur de H. Mis tot zekere intentie, des middags van 57 uur gelegenheid om te biech ten, 7 uur Lof met Octobergebeden. Vr. 1ste Vrijdag der maand, om 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt, om 7 uur de gez. H. Mis, des avonds om 7 uur het Lof met Octobergebeden. Za. om 7 uur voor mej. Petropella Ig- natia Maria Broer*Doeswijk en daar na de Octobergebeden, vóór den middag tot 12 uur en na den middag van 3—8 uur biechthooren. LIMMEN. Zondag half acht stille H. Mis, 10 de Hoogmis, kwart over 1 Cat., 2 uur Vespers met Rozenh., daarna H. Fami lie, afd. vrouwen. Vrijdag half acht oefening van eer herstel en gez. H. Mis, 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Rozenh. en gebe den. De gebeden worden verzocht voor Ja cobus Boersen, die in den Heer is over leden. Zo. wordt voor deze parochie plechtig gevierd het feest van den Allerh. Rozen krans, 1ste Zondag der maand, tevens dag van aanbidding. EGMOND AAN ZEE. Zondag 7 uur de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis, half 2 Catechismus, balt 3 Congre gatie der H. Familie, 7 uur Lof. Maandag 8 uur dg H. Mis. Dinsdag 8 uur de*H. Mie. Woensdag 8 uur de H. Mis, ’s avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag 8 uur de H Mis. Van 58 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof. Gedurende de Octobermaand, iederen avond te 7 uur Lof met Rozenkrans. Vrjjdag. Ie Vrjjdag van de maand. Om 6 uur en half 7 uitreiking van de H. Commu nie, 7 uur gezongen H. Mis ter eere van de akte van toewijding aan het Allerh. Hart van Jezus, ’s avonds 7 uur Lof met akte van eere- boete. Zaterdag 8 uur de H. Mis. Van 38 gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof. N.B. Zondag a.s. feest van 0. L. Vrouw van den Allerh. Rozenkrans en dag van aanbidding. RINNEGOM. Zondag 7 uur voor Petrus Zuurbier en Anima Zentveld, half 10 voor de parochie, 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers. Cat. volgens gewoonte. Maandag voor Wilhelmus Dekker. Dinsdag voor Gerardus Gaarthuis. Woensdag 9 uur gezongen Huweljjksmia voor Wiilhelmus Blom en Catharina Admi raal. Donderdag voor Joannes Liefting en overleden kinderen, van 57 uur biecht hooren. Vrjjdag le Vrijdag, gezongen H. Mis voor levende en overledene leden van het Ge nootschap van bet H. Hart, 7 uur Ix>f en preek. Zaterdag uuur biechi A.s. Zondag 7 uur voor Catharina Dekker- Baltus en Maria Duin, half 10 voor de pa rochie. In den ondertrouw zijn opgenomen: Wil helmus Blom van Heiloo en Catharina Ad» miraal yan hier. Hendrik Blom van Hgüö#. en Anna Apeldoorn van WerA plechtig Lof met predikatie, en Te Deum. om half 7 en te alle meisjes, die dit jaar tot de plechtige ver nieuwing van 24 schapslof met predikatie; kwart voor 7 Con gregatie v. d. H. Aloysius. Ma. 7 uur Congregatie voor de meisjes. DL kwart voor 8 Congregatie voor de man nen. Wo. halt 8 Congregatie voor de vrouwen. Do. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacra ment van half 7half 8 gelegenheid om te biechten. Vr. 4 uur moeten de schooljongens komen biechten, voor wie Zaterdag half 8 algem. H. Communie; 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Za. voormiddags van 7half 11 en van s nam. 46 uur en van half'79 uur gele genheid om te biechten; 4 uur moeten de jon gens komen biechten van de Zaterdagsche leering en te 5 uur de meisjes van het St Agnes-Patronaat. Zo. a.s. en volgende Ma. en Di. voor^onze parochie het Hoogfeest van het Veertig Urengebed. Vr. (2 Oct.) 0 uur H. Mis voor Arie Mak, lid van de R. K. Volksbond. H. D0M1N1CU8. Zo. Heden de 17e Zondag na Pinksteren; de stille H.H. Missen met onderrichting te 6 uur, half 8 en 9 uur; half 11 de Hoogmis met predikatie. Onder alle H.H. Missen schaalcollecte voor de St. Josephscholen; kwart over 12 en kwart voor 1 Cat. voor de groote leering; ook ten kwart over 12 voor bereiding voor de kindeien, die 14 October worden aangenomen. Na den middag te half 5 Congregatie voor de mannen en 7 uur Lof voor de geloovige Zielen. A.s. Zondag ook plechtige viering van het 12H-jarig bestaan der Jongenscongregatie; 8 uur H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der leden met algemeene H. Com munie. ’s Nam. te kwart over 5 Feestcoiujre- gatie, opdracht der nieuwe leden en predica te, welke zal gehouden worden door den ZeerEerw. Pater S. Boom* van de Orde der Franciscanen. De ouders worden verzocht deze plechtigheden bjj te wonen. Dien dag ook een H. Mis voor Pater Augustinus Orie. Di. 3de der XV Dinsdagen ter eere van onzen H. Vader Dominicas; van 7 uur af uit stelling van het Allerheiligste; 9 uur gez. H. Mis en 't avonds 7 uur Lof; ’s namiddags te 6 uur moeten alle kinderen biechten, om Woensdagmorgen ten kwart over 7 gezamen lijk te communiceeren. Wo. avonds 7 uur Congregatie voor de vrouwen en opening der Octobermaand. Ge durende die maand iederen avond 7 uur Lof en voorgeschreven gebeden. Z. H. de Paus verleent aan allen, die deze oefeningen bij wonen, een aflaat van 7 jaren en 7 maal veertig dagen en aan hen, die tienmaal deze oefeningen hebben bijgewoond een vollen af- la<ft, mits zy biechten en communiceeren en bidden tot intentie van Z. H. den Paus: 5 Onze Vaders en b Weesgegroeten. Zieken en en allen die wettig verhinderd zijn deze oefeningen in de kerk bij te wonen, kunnen dezelfde aflaten verdienen, wanneer zij thuis deze oefeningen verrichten. Do. 's morgens te half 10 gez. Huwelijks mis tot zekere intentie. ’s Avonds half 8 Con gregatie voor de meisjes en van 68 uur gelegenheid om te biechten. Donderdagavond te half 9 algemeene ver gadering van den Universiteitsdag. Ter meer dere bekendmaking van de beteekenis der R. K. Universiteit voor de Katholieke cul tuur, voor volk en vaderland tal op die ver gadering spreken Prof. Mag. G. de Langen- Wendels O.P. Een algemeene uitnoodiging gaat hierbij uit naar de leden van alle paro chiale Comité's in en buiten Alkmaar en ook naar allen, die belang stellen in de R. K. Universiteit. Het Diocesaan Comité verwacht, dat allen, tot meerdere kennisneming van het doel der stichting van de Katholieke Univer siteit, deze vergadering zullen bij wonen. Vr. 1ste Vrijdag der maand, bijzonijpr toe gewijd aan de vereering van Jezus’ Goddelijk Hart met vollen aflaat; half 8 gez. H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste. Zo. Hoogfeest van den Allerh. Rozenkrans; van Zaterdagmiddag 12 uur tot Zondag- Maandagmidderuaoht zoo dikwerf te verdie nen een vollen aflaat, als men na gebiecht en gecommuniceerd te hebben deze kerk be zoekt en bidt tot intentie vin Z. H. den Paus 5 Onze Vaders en 5 Weesgegroeten. Deze Aflaten zjjn dit jaar alleen toepasselijk op de geloovige Zielen. ST. JOSEPH. Zo. Collecte voor de Jeugdorganisatie der parochie; half 8 en 9 uur stille H.H. Missen; half 11 Hoogmis; half 7 Lof voor de geloo vige Zielen. Ma. van 46’uur biechten voor de kinde ren; 7 uur Lof ter eere van den H. Petrus, Mart. Patroon der zieken. Di. 3de der 16 Di. ter eere van den 1 gewjjd aan het Goddelijk Hart van Jezus; half 8 gez. H. Mis met uitstelling van ’t Al- lerheiligste. I Za. le Za. der maand, volle aflaat. In de Octobermaand eiken avond in de week te 7 uur Lof, rozenh. en gez. A.s. Zondag Hoogfeest der. Koningin van den Allerh. Rozenkrans, volle aflaat, de Eu charistische dag in onze kerk, de geheele dag uitstelling van ’t Allerheiligste; half 11 plech tige Hoogmis; half 7 plechtig Lof en proces sie ter eere der Koningin van den Allerh. Ro zenkrans. Di. 3de der 15 Di. ter eere van den H. Va der Dominicus, volle aflaat, onder de H. Mis van half 8 algemeene H. Communie voor alle kinderen; 7 uur Lof met gebeden en gez. ter •ere van den H. Vader Dominicu*. Wo. 7 uur Lof met Veni Creator tot ope ning van de Octobermaand. Do. half 10 Veni Creator en ge* huwelijks mis: 5—«7 uur gelegenheid om te biechten. Heden le Vrijdag der maand, bijzonder toe- nie en acte van toewijding voor de le- den van het genootschap. Za. kwart voor acht voor Joanne* Kramer en Simon van den Dam. Zo. Rozenkransfeest Eerste Zondag der maand, half acht voor de parochie, 10 uur voor Margaretha Hoogewerf, hsvr. van Jacob Swart. T VELD. Zo. 7 uur communieuitreiken, half 8 de Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 3 Lof met Rozenhoedje, waarna leering. Do. na de schooltijden biechthooren voor de schoolkinderen, des avonds te 7 uur Lof tot opening van de October maand. Biechthooren van half 78 uur. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 7 uur get H. Mis, 8 uur gez. H. Mis, middags na schooltijd biechthooren voor de kinde ren, 7 uur Lof. Za. 7 en 8 uur H. Mis. Biechthooren van 48 uur, 7 uur Lof. Zo. a.s. 7 uur algem. H. Communie der kinderen. Euch. dag. HEERHUGOWAARD. HL Familie. Zo. half acht voor overl. fam. Dekker- Ursem. Ma. 8 uur voor Willem Limmen. Di. acht uur voor Gertrudis Dekker Wo. 8 uur voor Anthonia Groot Do. 9 uur Maandstond voor Jansje d« GrootSchilder. Vr. 8 uur veor Dirk Bruijns tje Smit Za. 8 uur voor Nicolaas Zwemmer. H. Hart. Zo. om 7 uur voor de parochie, 10 uur voor Jan Beers. Ma. 7 uur voor Jacob Buter en Aaltje de Jong, half acht tot zekere intentie. Di. 7 uur voor Z.Eerw. Pastoor Hel wig, half acht voor Dirk Plak. Wo. 7 uur tor Petrus Gerardus Graal half acht voor Piet van Langen, Cath. Jonker en overl. fam. Do. 7 uur voor Joanna Bibo, half acht voor Ant. Overtoom, El. Bes en overt familie. Vr. bail 7 voor de lev. en overl. leden van d Euch. Bond, 7 uur voor overt fam. de Goede. Za. 7 uur voor overl. fam. Groot en Ursem, half acht tot zekere intentie. Zo. 4 Oct. feest der 3de Orde van den H. Franciscus. Des morgens algemeene H. Communie en nam. 2 uur feestverga- dering. Tot broedermeester van O. L. Vr. ter Nood te Heiloo is aangesteld Th. de Goede. Zangboekjes voor kerkliederen onzer parochie zijn verkrijgbaar voor 15 een ten per boekje., HEILOO. Zondag 7 uur tot zekere intentie, half 9 voor overleden familie Brouwer-Schouten, 10 uur voor de parochie, half 3 Congregatie H. Familie, afd. mannen, half 8 Lof ter eere van den H. Willibrordus. Maandag 7 uur voor Catharina Smit en ©verleden familie, kwart over 8 voor Petro- nella Broers-Doeewyk. Dinsdag 7 uur uit dankbaarheid, kwart over 8 voor Alida Verberne-Lobach. Woensdag 7 uur voor Theodorus Pepping en Margaretha Hoogerw^rf, kwart over 8 voor Mattheus van Veen en overleden kin deren. Donderdag 7 uur voor overleden ouders, kwart over 8 voor Simon Admiraal en Ca tharina Pepping, van 4half 8 biechthooren, te half 8 Lof met Octobergebeden. Vrijdag 7 uuur gezongen H. Mis voor de leden van het Genootschap van het Godd. Hart, half 8 voor Theodorus Oudejans, kwart ovpr 8 voor Gerardus Wilken, te half 8 Lof ter eere van het H. Hart met Octobergebeden Zaterdag 7 uur bjj de Eerwaarde Zuster* voor Gerardus Wilken, 7 uur in de kerk voor Divers Geertruida Tamis-van Konings- bruguge, kwart over 8 ter eere van den H. Antoniue om een gunst'te verkrijgen. Biechthooren 's morgens tot 12 uur, 's mid dags vanaf 4 uur. Te half 8 Lof met Octo bergebeden URSEM. Zaterdag 26 Sept, gelegenheid om te biechten van 3 tot half 5 en van 6 tot 8 uur. Zondag half acht de Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 2 Cat., half 3 Vespers. Donderdag Patroonfeest St. Bavo, te half acht Vroegmis, 10 uur Hoogmis met feestpredikatie, 7 uur Lof met oefening van de Octobermaand. Vrijdag eerste Vrijdag der maand, te half acht gez. H. Mis tot eerherstel der beleedigingen het Godd. Hart aange daan. en tot bekeering der heidenen, des avonds om 7 uur het Lof met Octo- beroefening. De gebeden worden verzocht voor Cornelia Hille (geb. Potveer), die in den 9 uur Di. te 7 en 8 uur gel. H. Mis te 10 uur gezongen. Do. middag van 6—8 uur om te biechten, 7 uur Lof. Vr. te 8 uur gez. H. Mis. Za. te 4 uur biechthooren, 7 uur Lof. T IL LF (ZAANDAM). Zo. half acht de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis, 2 uur Cat., kwart voor 3 de Vespers. Do. 6 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof en oefening der Octobermaand Vr. 8 uur gez. H. Mis voor de leden van het Broederschap der Ged. Aan bidding, 7 uur Lof, daarna vergadering der Derde Orde. Zo. a.s. halt acht nie. De voorbereiding Woensdag, Vrijdag en HEEMSKERK. Zo. de H.H. Missen te 7, half 9 en 10 uur de Hoogmis, te half 2 Cat., half 3 de Vespers en Rozenhoedje, te half 5 Ma- ria-congregatie voor het Jongenspatro- naat, half 7 H. Familie. Ma. de H.H. Missen te 7 en 8 uur, overige dagen te 7, half 8 en 8 uur. Wo. middag 3 uur Mariacongregatie. Do. de H.fL Missen te 7 en 8 uur, 9 uur gel. H. Mis met Veni Creator, des avonds van 6 uur af gel. om te biechten, 7 uur Lof met Roz. en voor geschreven gebeden van de Octobermaand. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 7 uur H. Mis voor de leden der Broederscl van het H. Hart, des avonds 7 uur met Roz., eeieboete enz. Za. 8 uur gez. H. Mis met Veni Creator bij gelegenheid van een zilveren huwe lijksfeest. Van 4 uur af gel. om te biech ten. In deze week Cat. aaar gewoonte en biechthooren voor de le en 2e klasse. AKERSLOOT. Zo. half acht voor Corn. Leeuw en Cath. van Dam, 10 uur voor de paro chie, half 2 Cat., half 3 Vespers lied 31. Ma. acht uur voor Corneli* Zoon en Afra Zijp. Di. voor Afra Boon hsvr. van Mul. Wo. tot zekere intentie ter eere van de H. Theresia van het Godd. Kind. Do. voor Agatha Steeman, hsvr. van Corn. Duin. Begin van den Rozenkransmaand. H. Mis voortaan kwart voor acht en na de H. Mis Rozenhoedje. Van 57 uur ge legenheid om te biechten. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 8 uur de uitreiking van de H. Communie en Ro zenhoedje. 9 uur gez. H. Mi* met LRa- de gezongen H. Mis. De H. Communie wordt uitgereikt om 7 uur, half 8 en 8 uur en onder de H. Mis van 8 uur. de* avonds half acht Lof met Litanie van het H. Hart, daarna de Octoberoefenin- gen. Za. gelegenheid om te biechten van 45 en van half 88 uur. De October gebeden worden, als er Lof is, onder het Lof gebeden, anders altijd na de H. Mis van 8 uur. Zo. a.s. 4 Oct. om half 3 Derde Orde, verkiezing van een bestuur; de candi- daten zullen tijdig worden bekend ge maakt. ENKHUIZEN. Zo. half 8 stille H. Mis, 10 mis, 6 uur het Lof. In de week de H. Mis om Ma. in de Kapel. Di. 7 uur meisjes-congregatie. Vr. gez. H. Mis voor den eersten Vrij dag. Do. Vr. avond 7 Za. middag vanaf 5 uur gelegenheid- om te biechten. ASSENDELFT. Zo. 7 uur gel. H. Mis met onderrichting 10 uur de Hoogmis voor de parochie met predikatie, 2 uur Cat., half 3 de Vespers. Ma. half 7 H. Mis bij de Eerw. Zus ters, sucht uur in de kerk. De overige dagen de H.H. Missen te 7 en 8 uur. Vr. gez. H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Za. na de H.H. Missen tot IQ. uur gel. om te biechten, des namiddags van 4 tot 8 uur. In de week vóór de H.H. Missen om half 7 en half acht. Di. avond half acht Congregatie. Wo. avond half acht Lof ter eere van den H. Josef. Vr. avond half acht Lof ter het H. Hart met eereboete. ZAANDAM. Zo. de H.H. Missen te 7, 9 en half 11 uur, 12 uur Cat., 4 uur Vespers, half 5 Congregatie voor de meisjes, half 6 Pa tronaat, 7 uur Jongelingen-Congregatie. In de week de H.H. Missen te 7, 8-en BERGEN. Zo. half 7 en 7 uur wordt de H. Com munie uitgereikt, te half acht de Vroeg mis, 10 uur Hoogmis, 1 uur Cat., 2 uur Lof, daarna de gebeden voor de overle denen van de zielenlijst. H. Familie v. d. mannen en te half 7 Maria-congregatie voor de meisjes. Ma. avond 7 uur vergadering voor de leden van de Derde Orde. Do. nam. van 57 uur biechthooren te 7 uur pl. Lof met Rozenh en voor geschreven gebeden tot opening van de Octobermaand. Vr. 1ste Vrijdag der maand, te 6 en half 7 uitreiking van de H. Commu nie, te 7 uur gez. H. Mis en des avonds 7 uur Lof ter eere van het Godd. Hart met Rozenhoedje. Za. nam. van 5half 9 biechtgelegen heid, te 7 uur Rozenhoedje en zegen met het Allerh. Zo. feestdag van den Allerh. Rozen krans, tevens feestdag van Franciscus. De gebeden worden verzocht voor Engelina Blankendaal, die met de laat ste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. SCHOORL. Zo. Aanbiddingsfeest, 's morgens om 6 uur communieuitreiken, de H.H. Mis sen om 7 uur en half 10. 's Namiddags 2 uur openlijke aanbidding, des avonds 7 uur plechtig^Lof met predikatie, pro- Ma. de H.H.’Missen half acht. Di. bedevaart naar Heilo, de* mor gens om 7 uur communieuitreiken. Om 8 uur vertrek der pelgrims, ongeveer te kwart voor 10 de gez. H. Mis in de klei ne Kapel te Heilo. Do. middag van 35 om te biechten. Vr. half acht gez. H. Mis en avonds te 7 uur Lof ter eere van Hart. Za. middag van 37 uur gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Antonia Meereboer en Maria Dekker, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. CASTRICUM. Zo. 7 uur Vroegmis, half 9 H. Mis voor de kinderen, 10 uur Hoogmis, half 2 Vertrek van de processie naar Heiloo. Ma. 7 uur gez. H. Mis voor de gel. zielen, 8 en kwart over acht H. Mis. Di., Wo. en Do. de H.H. Missen te 7, 8 en kwart over 8. Do. van 56 uur biechthooren. Vr. 6 uur bij de Eerw. Zusters, 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het H. Hart, 8 uur H. Mis, half 7 Lof met eer herstel. Za. 6 uur bij de Eerw. Zusters, 7 en 8 uur H. Mis. Van 48 uur biechthooren, half 7 Eof ter eere van Maria. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. 7 uur de Vroegmis voor Reinier Kleverlaan en overl. ouders, om half 10 de Hoogmis, om 2 uur Congregatie voor de vrouwen, om 7 uur Lof ter eere van de H. Marg. Maria. Ma. 7 uur voor de lev. en overl. wel- van Eerher- ge legenheid van het hoofd Heer is overleden. WARMENHUIZEN. lederen dag om 7 uur uitreiking van de H. Communie. Ma. om 7 uur de H. Mis bij de Eerw. Zusters. Do. 9 uur gez. H. Mis met Veni Crea tor voor bruidegom en bruid, des av. om 7 uur Lof ter eere van Maria. Vr. kwart voor acht gez. H. Mis voor de vereerders van het Gofid. Hart, om 7 uur het Lof ter eere van ----- De gebeden worden verzocht Catharina Maria Weiling, hsvr. Gerbrand Zoon, die in den Heer overleden. NIEUWE NIEDORP. Kloosterkerk. Zo. half acht de Vroegmis, om 10 uur de Hoogmis voor onze weldoeners. Om half drie gez. Vespers en Lof. Feestdag van den H. Elzearius, belij der der Derde Orde, te verdienen een vollen aflaat voor alle geloovigen. Di. om kwart voor zes uur Lof ter eere van den H. Antonius. Vr. 1ste Vrijdag der maand, toege wijd aan het H. Hart van Jezus. Oin 8 uur gez. Hoogmis met Litanie van het H. Hart. Des avonds kwart voor zes Lof met acte van eereboete. Za. Vigilie van St. Franciscus, vasten en onthoudingsdag voor de tertiarissen OBDAM. Zo. 8 uur Vroegmis, half 11 Hoogmis 2 uur Cat, 3 uur Vespers. Do. van 67 uur biechthooren. Vr. te kwart voor negen gezongen H. Mis en te 8 uur Lof met eereboete aan het Allerh. Hart van Jezus. Za. van 5half 9 biechthooren. BURGERBRUG. Zo. 8 uur voor Gerarda Bloothoofd, hsvr. van Aldert Kruijer, half 11 voor de parochie. Ma. acht uur voor een overl. moeder. Di. 8 uur voor Joannes Petrus Filmer Wo. 8 uur voor overl. ouders van Leeuwen. Do. acht uur voor Tjerk Arie Schou ten en overl. fam. Vr. 8 uur voor de levende leden van de Broederschap van het Apost. des Ge bed* en van het H. Hart. Za. 8 uur voor Petrus Strooper huisvrouw. Za. 2e van de 12.Zaterdagen, die het feest van O. L. Vr. Onb. Ontv. vooraf gaan. Zo. om haH drie Lof met Rozenhoedje Vr. l*te Vrijdag der maand, om 8 uur

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1925 | | pagina 11