No 4* Vrijdag SO October IBM Hoogmis, echtgenoot. 'V’t H. Hart. Zo. ’s morgens bjj hoog» uitzondering, aoo- KERKLIJSTEN ALKMAAR. 1 VOOT- bet Godd. Hart, 8 unr ter ee.re vaji den H. te biechten roegmii», half 10 Hoogmis. 2 In do week de H. H. Mbt-en biechten Mis, en van' 12—1 uur voor de iche leering; half 7 de jnee Patronaat. Wjj re- j der ouders. Zondag na Pinksteren; Hoogfeest Vr.'voor Anna I .eek. Za. voor R. D. Breen»». «and, te 6 uur on 'ornmunie, te 7 uur Mis. me* jescongregatie tot be- nderwjjs NIEUWE NIEDORP? Klooeterker^. uur de Hoogmis voor de wel doeners; half 3 gezongen Vespers en Lof met oefening van de Kruisweg. Do. 9 uur gezongen Requiem. 7 uur taf. ir- <-*- o jezongen H. Mis lerschap der Ge- Zo. feestdag van Allerheiligen; half 8 de Vroegmis; 10 Rozenh. en voorgeschreven gebeden, Gene rale Absolutie voor de Tertiarissen. Ma. Allerzielendag; vanaf 6 uur ieder half uur een H. Mis; 8 uur gez. Requiemmis; voor de geloovige Zielen; ’s avonds kwart vóór taf met Rozenhoedje enz., waama oefening van den H. Kruisweg. Dl. kwart vóór 6 Lof Antonius. Vr. Ie Vrydag der maand; 8 uur gez. Hoog mis met Litanie van het H. Hart; ’s avonds kwart vóór 6 Lof met acte van toewijding aan het H. Hart. Za. feestdag van den H. Willibrordhs, pa troon van Ons diocees. aan de vereering van het Allerh. Hart van, Jezus. Za. feest van den H. Willibrordus, naamste Patroon van ons Bisdom. HEERHUGOWAARD. Zo. geen Eucharistische Bond en geen Edelwacht; ’s middags gelegenheid om te biechten van 4—7 uur. De Zielenvespers met predikatie zijn Zondagavond te half 7. Ma. Allerzielen, op dezen dag de le H. MU om 6 uur; de gezomren H. Mis om half 8; on der alle H.H. Missen wordt de H. Communie uitgereikt. Vr. le Vrijdag'der maand, gezongen H. Mis om half 8. De kinderen van het Genootschap der H. Kindsheid betalen 2S cent per maand. Ver eist hte leeftijd tot 12 jaar. Zo. half 8 voor de parochie; 10 uur voor overt, fam. GroenKoopman. Ma. 6 unr tot intentie van Z. ,H.; half 7 voor dé geloovige Zielen: 7 uur voor Dirk Plak; half 8 gezonden H. Mis voor den Zear- Eerw. Pastoor Helwig; 8 uur voor de geloo vige Zielen; half 9 tot intentie van Z. H. Di. half 8 voor overl. fam. 1’rsemv. Scha- gen; 8 uur gezongen H. Mis voor overl. wel doeners der kerk. Wo. half 8 voor Haartje Winter; 8 uur voor Je overt, leden van de 3de Orde. Do. half 8 voor overl. fam. Mette»—f’orie; 8 uur voor Anna Bjjpost, hsvr. van «tan Hoek. Vr. half 8 voor Piet Noordstrapd en Jansje Morsch; 8 uur tot zekere intentie. Za. half 8 gezongen H. Mis tot zekere in tentie; half 9 voor de leden van den L. T. B. De gebeden worden verzocht voor Joanna Swinkels en Joannes Koojj, die in den Heer zijn overleden. EGMOND AAN ZEE. Zo. Hoogfeest van Allerheiligen, 7 uur de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis, half 3 Vespers en Octobergebeden, na de Vespers tot 5 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Vespers der overledenen en Allerzielenpredikatie. Ma. Allerzielen, om 6 uur beginnen de eerste drie H.H. Missen, half acht Londes der overledenen, na de taudes uitreiking van de H. Communie, 8 uur gez. H. Mis voor de overledene weldoenerc der kerk, gevolgd door twee stille H.H. Missen, des avonds te 7 uur Lof tot sluiting van de Rozenkrans*- maand. Dl 8 uur de H. Mis. Wo. 8 uur de H. Mis; 's avonds 7 uur ver gadering van de Aartsbroederschap van Ma ria, Koningin der harten; daarna vergadering der Zelatricen. Do. 8 uur de H. Mis, van half 5half 8 gelegenheid om te biechten, 'van half 7 tot Lalf acht oefening van het II. Uur. Vr. 1ste Vrijdag der maand, te. 6 uur en half 7 uitreiking van de H. Communie, 7 uur gez. H. Mis ter eere van het Allerh. Hart van Jezus voor de leden van het Genootschap en akte van toewijding, 7 uur taf met akte van eereboete. Za. 8 uur de H. Mis. Van 38 uur gele genheid om te biechten, 7 uur het Lof ter cere van de Allerh. Maagd. Zo. a.s. dag van aanbidding. OFFICIEEL KERKBERICHT van het „Noord-Hollandsch Dagblad” RINNEGOM. Zo. Feestdag van Alle Heiligen. Te half 8 voor Jo. Liefting en overl. kinderen. 10 unr voor de parochie. Generale Absolutie. Col lecte Sieradenfonds. 2 uur Lof. Van 38 uur biechthooren. Half 7 zielenlof en preek. Ma. Allerzielendag. Te half 8 plechtig ge zongen Requiem voor alle geloovige zielen; de 2e H. Mis voor Jo. Swart en zoen; de Se H. Mis tot intentie van Z. II. don Paus; half 7 Kruisweg en rozenhoedje. Di. voor Maria van der Molen. Wo. voor Wilhelmus Dekker. Do. voor Wilhelmina Zuurbier. Van 16 uur biechthooren. Vr. half 8 gez. H. Mis voor de lev. en overl. leden van het genootschap van bet H. Hart. Half 7 Lof en preek. Za. tot intentie v. d. R. K. Volksbond; van 38 uur biechten. A.s. Zondag half 8 tot intentie van een 12J4 jarig huweljjkspaar; lOAiur voor de pa rochie. Euch. Zondag. Elders wordt gelezen: Ma. voor fam. Leek. 1 Di. voor Geertruida de WitZuurbier. Wo. voor Cornelia Zuurbier. Do. voor Lucia Valkering en mede voor diegenen die veraf gelegen hunne woonplaats hebben, biechthooren. Vr., eerste Vrjjdag van de maand; de H. H. Missen om 7 uur en acht uur gezongen H. Mis. Des avonds om 7 uur Lof. Cath. voor de meisjes in de Zusterschool bij den Pas toor. Cath. voor de jongens in de jongens school bjj den Kapelaan. Zo. Cat. voor hen die plechtig zjjn aan genomen en van de school af zijn. ANNA-PAULOWNA. Zo. 22ste Zondag na Pinksteren, tevens Feestdag van Alle Heiligen. De H. Missen te half 8 en 10 uur. Geen naleering. Na de H. Missen kunnen zij die ver afwonen biechten. Heden collecte voor de schulddelging der Kerk. 3 uur zielevesper daarna biechthooren zoolang er biechtelingen zijn. Ma. Allerzielen, ’s Morgens wordt geen biechtgehoord. Er zijn 8 H. Missen n.l. te 7 uur, half 8 en 8 uur plechtige Requiem. De. H. Communie wordt uitgereikt te kwart voor 7 en vervolgens onder iedere H. Mis. Om 3 uur wordt de rozenkrans voor de geloovige zielen geboden. Wio gebiecht en gecommuniceerd heeft kan van Allerheiligen 12 uur of tot den avond van allerzielendag een volle aflaat verdienen voor de geloovige zielen zoo dik wijls men de kerk bezoekt en bidt voor de zielen in het vagevuur. Do. na schooltijd komen de kinderen biech ten. Verder van t>8 uur gelegenheid om te biechten. Vr. le Vrijdag van het Goddelijk Hart van Jesus. De kinderen moeten om half 8 in de kerk zjjn om gemeenschappelijk te comnru- niceeren. Za. Feestdag van den H. Willibrordus. Pa troon van ons vaderland. Biechthooren vau 58 uur. BURGERBRUG. Zo.-feest van Allerheiligen; 2 uur Lof met Rozenhoedje en Octobergebeden; na het Lof biechthooren, zoolang cr achtereenvolgens biechtelingen zijn. Ma Mierzielen; geen gelegenheid om 's- morgens vóór de H. Mis van 7 uur en verder om 7 uur, half 8 en 8 uur de gezongen Re quiem. Do H. Communie wordt uitgereikt 's- morgens vóór de H. Mis van 7uur en verder ieder half uur tot en met de gezongen Mis van 8 uur Wo. en Do. geen H. Mis. In geval van gees telijke bijstand, gelieve men zich aanstonds te richten tot den Eerw. Heer Pastoor vau Schoort en Tuit jenhom. Vr. lete Vrjjdag der maand; 8 uur de zongen H. Mis en om 7 uur Lof ter eere van bet H. Hart. Za. gelegenheid om te biechten van 34 uur en van 7half 8. Zo. 1 Nov. collecte voor de sieraden der kerk, bijzonder aanbevolen. Vanaf 12 uur, 1 Nov. tot en met 2 Nov. gelegenheid een vol len aflaat te verdienen voor de geloovige Zie len, zoo dikwerf men de keft bezoekt en bidt volgens de meening van den Paus (5 Onze Vaders. 5 Weesgegroeten). Na de Hoogmis opening der leesbiblio theek in de Parochiale school. A.s. Zondag, 8 Nov. inkleeding en professie voor de leden van de Drde Orde. Die wen- schen toe te treden als lid kunnen zich daar toe vervoegen bij den heer Pastoor of bij een der leden van het Bestuur; die zjjn de heeren P. Apeldoorn en Aid. Kruyer Jr. en de dames W. KrujjerStujjt en A. Hoedjesde Wilde. Zo. half 8 voor Laurentius Kampop 10 uur voor de parochie. Ma. 7 uur voor alle geloovige Zielen; half 8 tot intentie van Z. H. den Paus-, 8 uur gez. Requiem toor hen, die op do doodceel staan. Di. 8 uur voor Cornelia Bruin en Adriana Blauw. Wo. en Do. geen II. Mis en geen uitreiking der H. Communie. Vr. 8 uur gezongen H.’Mis voor de levende leden van het Genootschap van het H. Hart en Apostolaat des Gebeds Za. 8 unr voor Gerarda Bloothoofd. De gebeden worden verzocht voor Maria Alida Kooij, geb. tarnen, die met de laatste H.H Sacramenten der Stervenden is voor-, zien. DL te 7 uur gezongen jaargetijde voor de overleden weldoeners der parochie. Do. nam. van 57 uur biechtgelegenheid en te 7 uur taf ter eere van hét H. Sacra ment met Rozenhoedje. Vr. 1ste Vrijdag der half 7 uitreiking der H. gezongen II. Mis en 's avonds te 7 uur taf ter cere van het II. Hart. Za. Feestdag •van den H. Willibrordus, Patroon van ons Bisdom, dag van devotie, ’s Nam. van 5half 9 biechtgelegenheid en te 7 uur taf tot bekeering van ons Vader land. In den ondertrouw zijn opgenomen: Gerar dus Keizer en Cornelia Petronella Dekker. Maarten Oskam en Elizabeth Joanna Schouten. T ZAND. Zo. Heden feestdag v. Allerheiligen; de H.H. Missen te half 8 en te 10 uur; vandaag geen Catechismus; ’s middags te half 2 Vespers, daarna Vespers voor overledenen. Ma. Allerzielen; de H.H. Missen zijn te half 8, 8 uur, half 9 en 9 uur; 10 uur gezongen II. Mis; daarna het Rezenb. tot sluiting van do Octobermaand. Wo. na de H. Mis van 8 uur oefening van Je Derde Orde voor onze overledene Caecilia Bleeker, hsv. van Nicolaas de Haan. Za. middags van 58 uur gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Caecilia Bleeker, hsv. van Nicolaas de Hian, die ju den Heer is overleden In den ondertrouw zijn opgenomen: Anto nius Frajiclscus Meijer, van deze parochie en Hillegonda Maria Vlaming, van Schagen. Ni- colas Jozef Praat, van Alkmaar en Agnes Geertruida Vader, van deze parochie. WARMENHUIZEN. Zo. de II.H. Missen te 7 uur en half 10; 2 uur Vespers, .laarna biechtgelegenheid tot zoolang er achtereenvolgens biechtelingen zijn; 7 uur Zielevospers met predicatic. .♦Ma. de H.H. Missen van 6—half 7 en 7 uur gezongen H. Mis; vóór de H. Mis van tl uur en onder de H.H. Missen uitreiken van de H. Communie. Di. 7 uur H. Mis bij de Zusters. Vr. kwart voor 8 gezongen H. Mis \oor de bijzonder vereerders van het Goddelijk Hart. URSEM. Vr., 30 Oot., gelqgenheid om van 34 uur en half 78 uur. Za. gelegenheid tot biechten van 3--8 uur. Heden Vasten en Onthoudingsdag. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; na Vroeg- eu Hoogmis Generale Absolutie; geen CaL; half 3 Lof; van 3—4 uur gelegenheid tot biechten voor die ver van «ie kerk wo nen en van half 6--half 7 voor die in hei dorj» wonen; 7 uur oefening van Oktober maand voor de Zielen des Vagevuurs, daarna Miserere, vervolge»» predikatie over de Zie len des Vagevuurs. .Ma. Allerzielen; 7 uur en kwart voor 8 ge lezen H. Mis; half 10 gezongen II. Mis. Do H. Communie za) alleen worden uitgereikt onder de beide gelezen H.H. Missen, dus niet ten 7 uur, en verder ook ^pn kwart voor 9 en onmiddellijk vóór de gezongen H. Mis. 's av. 7 uur oefening van de Octobermaand voor de geloovige zielen, waarna korte oefening van ion H. Kruisweg uit Contemus. Met Al lerzielen zal er gelegenheid zijn het kerkhof te bezoeken; toch voor het verdienen van de vole aflaten is bezoek der kerk veretecht. Do. gelegenheid tot biechten morgens n* de H. Mis, en van' 12—1 uur voor de •choolk inderen en verder voor volwassenen van 4kalf 5 en van 7half 8. ,Vr. eerste Vrjjdaa der maand, toegewjjd kinderen; 7 uur Lof met gebeden en gezan gen ter eere v. d. H. Vader Dominicus. Do. 87 uur gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof ter eero van het Allerh. Sacrament. Vr. le Vrijdag der maand, bijzonder toege wijd aan bet Goddelijk Hart van Jesus; half 8 gezongen H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste; 7 uur Lof met eereboete aan het Goddelijk Hart. Za.*le Zaterdag der maand, volle aflaat. A.s. Zondag Eucharistische dag in onze kerk do geheele dag uitstelling van het Aller heiligste; half 7 taf en Processie. KATECHISMUSLESSEN VOOR DE STAD ALKMAAR. Gekend moet worden in de week van 1 November: le leerjaar: Kleine Katechismus voor Com municanten, le les; 2e leerjaar: Uittreksel uit den Kleine Ka- techismus,, vr. 81—34; 3e leerjaar: Kleine Katechismus, vr. 445-50; 4e leerjaar: Uittreksel uit den Grooten Ka techismus, vr. 91100; 5e leerjaar: Groote Katechismus, zonder kleine letters, vr. 118130; 6e en 7e leerjaar: Groote Katechismus, ge heel, vr. 159—178. HEILOO. Zo. 7 uur voor de parochie, half 9 tot zek. intentie, 10 uur voor Cath. Admiraal. Heden feest van Allerheiligen, te half drie Zielenvespers met preek en Octobergebeden. Daarna biechthooren voor Allerzielendag, zoolang er achtereenvolgens biechtelingen zjjn. Ma. half 7 tot int van Z. H. den Paus, de 2e 11. Mis voor alle gel. zielen, de 3e om streeks te kwart over 7 gez. Rep. voor Ja coba Louter, 8 uur voor Cath. Stet-Kraak man, half 9 tot intentie van Z. H. den Paus, 9 uur voor alle gel. zielen. Heden Allerzielendag. Te 7 uur Kruisweg oefening voor de overledenen. Di. 7 uur voor over), fam. Vermeulen, 8 uur voor Petrus Joan. Kuiper. Wo. 7 uur bjj de Zusters ter eare van de H. Theresia, 7 uur in de kerk tot zekere in tentie. Do. 7 uur voor een overl. vader, 8 uur voor Petronella Broers-Doeswjjk. Van 58 uur biechthooren. Vr. 7 uur gez. H. Mis voor de leden van bet Genootschap van bet Godd. Hart, 8 unr voor Joannes Ond. Eerste Vrjjdag van de maand, des avonds 7 uur het taf ter eere van het H. Hart. Za. 7 uur. zoor Maria Kops-Hoetjes, 8 uur voor hen, die minstens f 100.voor de nieuwe parochiekerk geschonken hebben. Heden feest van den* H. Willibrordus, pa troon van onze kerk, welk feest echter Zon dag plechtig wordt gevierd. Des avonds te 7 uur taf ter eere van den H. Willibrordus. Van 48 uur biechthooren. ZAANDAM. Zo. feest van Alle Heiügr je H.H. Mis sen te 7, 9 uur en half tl; 12 nur Cat.; 4 uur Oefening van de Derde Orde, waarna biecht hooren tot 7 uur; 7 uur plechtige Vespers voc. de overledenen met preek en gebed v. d. Rozenkrans enz. Ma. kerkeljjke gedachtenis van alle over leden geloovigen, en zullen van 59 uur on afgebroken H. Mis worden opsedra-en; 9 uur plechtige gezongen H. Mis; ’s avonds te 7 uur Oefening vaq den H. Kruisweg en ge bed v. d. Rozenkrans enz., voor de overle denen. In de week verder de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. DL te half 8 Oefening voor de H. Familie. Do. vau 6 8 uur biechthooren; *s avonds van 1011 nur H. Uur. Vr. te 8 uur gezongen H. Mis; ’s avonds to 7 uur Lof met preek ter eere van-het Allerh- Hart. Za. te 4 nur biechthooren; 7 uur taf. T KALF (Zaandam.) Zo. Hoogfeest vau Allerheiligen. Half 8 vroegmis 10 uur Hoogmis, 2 uur Katecb., kwart voor 3 Vespers. 7 uur Vespers der ge loovige zielen met preek. Ma. Gedenkdag Allerzielen. H. H. Missen te 7 uuri half 8 en4 8 uur gezongen. 7 uur BERGEN. Zo. Feestdag van Alle Heiligen. Te half 7 en 7 uur wordt de H. Comiuuniê uitgereikt. Te half 8 do vroegmis, te 10 uur de Hoog mis, 1 uur katech., 2 uur kort taf met Ro zenkrans, 7 uur zielenvesper het predikatie. Na den Rozenkrans Generale Absolutie voor de leden der 8e Orde, daarna nog gelegen heid om te biechten, zoolang er achtereenvol gens biechtelingen zuilen zijn. Ma. Allerzielendag, do H. H. Missen te 6 uur, half 7 en 7 uur de gezongen H. Mis, dan te 8 uur, half 9 en 9 uur. ‘s Avonds 7 uur Rozenkrans voor do Geloovigen Zielen en zegen met het Allerheiligste. Vr. 1ste Vrjjdag. 8 uur gi voor de leden van de broom durige Aanbidding. 7 uur Lof. T VELD. -Zo. 7 uur communie-uitreking; 10 uur Hoogmis; half 3 Vespers van Allerheiligen en Allerzielen. Hierna biechthooren. Van 68 patronaat. Ma. De H. H. Missen om 7 uur, half 8 en 9 uur gezongen Requiem, ’s Avonds 7 uur Ixrf met voorgeschreven gebeden. In de week om 7 uur comftnmie-uitreiken, om 8 uur H. Mis. Ma., DL, Do. en Vr. rtm 68 uur avond lessen voor het patronaat Do. na den schooltjjd biechthooren voor do kinderen, van 6-7 voor de anderen. Vr. le Vrjjdag der maand. H. H. Missen om 7 en om 8 uur (laatste gezongen). Na' schooltijd biechthooren voor de kinderen; 7 uur Lof. Za. De H. H. Missen i en 8 uur. Bieehthoo- ren 4— 8 uur. Zo. Eucharistische dag. OBDAM. Zo. aanbiddingsdag voor den Euch. Bond. Te half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur taf met rozenkrans; half 7 Vespers der over ledenen met^predikatie. Ma. Te half 7 en 7 uur gelezen H. Missen; half 8 gezongen Requiemmis; half 9, 9 uur en half 10 gelzen H. Missen; te 7 uur kruis weg voor do overledenen. Vr. te 8 uur gezongen H. Mis en 's avonds half 7 Lof. Za. van 3.—half 5 en van half 9—half 3 biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Dirk Boots die in den Heer is overleden. LIMMEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 uur Hoogmis; geen cSLt.; 2 uur oefening van den H. Kruis weg voor de geloovige zielen Ma. kwart voor 7 achtereenvolgeiwl 2 stil le H. H. Missen; 7 uur gezongen Requiem. Kwart voor 9 H. Mis in de kapel. In de kerk te kwart voor 9 achtereenvolgende 2 stilb» H. H. Missen. Vr. half 8 Oef. van eerherstel en gezongen H. Mis; 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met litanie en toewijtling. CASTRICUM. Zo. Allerheiligen. De H. H. Missen te 7 uur en 100 uur de Hoogmis; half 2 Vespers daar na Zielenvespers; half 7 Ix»f met Predikatie. Ma. Allerzielen. H. Misdpm 6 uur en half 7. Gezongen II. Mis voor allo geloovigen zielen; H. H. Missen om half 8, 8 uur, half 9; ’s avonds om half 7 Kruisweg voor de over). Di. De H. H. Missen om 7, 8 uur en kwart ovef 8. Wo. de H. H. Missen te 7 en 8 uur; 9 uur gezongen huwelijksmis met Veni Creator. Do. do H. H. Missen te 7 en 8 uur; 9 uur Gezongen huwelijksmis met Veni Creator; 56 uur Biechthooren. Vr. H. Mis om 6 uur bjj de Zuster; 7 uur Gezongen H. Mis voor do leden v. h. H. Hart. 8 uur Stille H. Mis; half 7 Lof met eerherstel. Za. Om 6 uur H. Mis bij de Eerw. Zusters. Om-7 en 8 uur H. MKJVan 4—8 uur Biecht hooren; half 1X)< ter eero v. Maria. ENKHUIZEN. Zo. half 8- Stille H .Mis, l(f uur 6 uur taf. In do week de H. Mis om half 8. Ma. jn de Kapel. Vr. gezongen H. Di. 7 uur 1 Do. en Vr. om 7 uur Lof. Za. biechthooren vanaf 5 uur. WEST W OUD. Zo. 7 uur de Vi uur de Vespers. In- om half acht en acht uur. Voor en onder de H. H. Missen uitreiking van de H. Commu nie. Voor en onder de II. H. Missen gele genheid om te biechten. Za. half 12 gelegenheid om te voor de kinderen. Za.middag tot half acht voor de andere pa rochianen. H. LAURENTIUS. Morgen Vigilie voor het Hoogfeest van Al lerheiligen, geboden Vaeten en Onthoudings dag. Gelegenheid om te biechten v.m. van 7half 11, n.m. van 46 uur en van half 7 9 uur; 4 uur moeten de jongens komen biech ten van de Zaterdi meisjes van het St. kenen op de goede medewerking Zo. 22e Zondag na Pinksteren \an Allerheiligen; collecte voor de Jeugdor ganisatie van onze parochie; de H.H. Missen te half 7, kwart voor 8 en 9 uur; half 11 de Hoogmis; 3 uur Vespers met do Octoberge- beden; 6 uur Zielevespers met Allerzielen predikatie; van half 6half 8 gelegenheid •om-to biechten. Ma. Allerzielendag; des 's morgens geen biechthooren; van half 7half 9 elk half uur t*en H. Mis; 9 uur plechtige Requiem voor alle geloovige Zielgn; 7 uur oefening van den H. w Kruisweg, waama de Octobergebeden; geen Congregatie voor de meiajee. Di. kwart voor 8 Congregatie voor de vrouwen. Do. van half 7—half 8 gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof. Vr. 6 u. le H. Mis; 7 u. Lof; 4 u. moeten de schoolmeisjes komen biechten, voor wie Za. algemeene H. Communie. Za. alleen biechthooren van 46 uur en van half 78 uur; 4 moeten de meisjes ko men biechten van de Woensdagsche leering: 7 uur taf ter eere van de H. Willibrordus met toespraak. Wjj vertrouwen, dat alle le den van den R. K. Volksbond „afd. Alkmaar” hierbjj tegenwoordig zullen zjjn. Wo. 9 uur pl. Requiem als Jaargetjj voor de overleden leden der Broederschap van O. L V. van Kevelaer. Zo. a.s. half 7 H. Mis voor Dirk Groothui zen, lid van de Mannencongregatie; kwart ▼oor 8 voor de levende en overleden leden van den R. K. Volksbond. Van Allerh.-middag tot Allerziclen-avtmd ▼oor de gel. Zielen te verdienen den volle af- laat „Totiea quoties”, met kerkbezoek en ge bed tot intentie van Z. H. den Paus. ST. DOMINICUS. Za. Vigilie van Allerheiligen, geboden ▼as ten- en onthoudingsdag. Van 4—9 uur gelegenheid om te biechten. Zo. Hoogfeest *<kn Allerheiligen, met vol len aflaat van den Allerh. Rozenkrans, te 6 uur, half 8 en 9 uur de stille HJL Missen, te half 11 uur de Hoogmis. Onder alle H.H. Missen collecte voor de vereeniging vordering van het Katholiek Bjjz. Or in ons Bisdom. Na den middag geen Congregaties, maar van 5 uur af gelegenheid om te biechten, te 7 uur Lof en Te Deum tot sluiting van de Octobermaand, daarna predikatie voor de gel. zielen. Allen, die na gebiecht te hebben op Allerheiligen of Allerzielen waardig com- Tiiiniceeren, kunnen van Zondagmiddag 12 uur af en Maandag den gcheelen dag zoo dikwerf een vollen aflaat verdienen als zjj en kerk bezoeken en bidden tot intentie van 7. H. den Paus 5 Onze Vaders en- vijf Wees gegroeten. Zo. geen Cat. voor de groote leering. Ma. Allerzielendag, dag van devotie, te 6 uur, half 8 en 9 uur telkens drie stille H.H. Missen en te kwart voor 10 Solemneelo H. Mis van Requiem, des avonds 7 uur Kruis weg voor de gel. zielen. DL 8 uur gez. H. Mis van Req. voor de afgestorven leden der Vrouwencongregatie, waaronder generale II. Coipmunic d”r leden. lYouwe opkomst wordt gevraagd. DL 9 uur Solemneelo H. Mis van Req. voor do overl. leden van de Broederschap der Brielsche Processie. DL middag moeten alle kinderen biechten ■>m Woensdagmorgen kwart over 7 gezamen lijk te communiceeren. Di. avond 7 uur het Lof, dien dag de 8ete der 15 Dinsdagen ter eere van onzen H. Va der Dominicus. Wo. avond 7 uur Congregatie voor de vrouwen. Do. avond voor de meisjes. Do. avond van 68 uur gelegenheid om te biechten. Vr. 1ste Vrjjdag der maand, bjjz. gewjjd <aan de vereering van Jezus Goddelijk Hart, ®et vollcn aflaat, half acht gez. H. Mis met uitstelling van het Allerh. des avonds' 7 uur Lof en eereboete. Za. avond te 7 uur taf ter eere der Allerb. Maagd en Moeder God» Maria. ST. JOZEF. Zo. Feestdag van Allerheiligen, volle af laat, collecte voor de schulddelging der kerk- half 8-en 9 uur stille H. Missen; half 11 Hoog mis; 4—half 7 gelegenheid om te biechten; half 7 Lof en Preek. De geloovigen die na gebiecht te hebben op Allerheiligen of Allerzielen' waardig com- municeeren kunnen van dezen middhg 12 uur tot Maandag den geheelen dag een vol len aflaat verdienen voor de geloovige zielen telkens zoodikwjjl» zjj opnieuw de kerk bezoe ken en bidden tot intentie van Z. H. den Paus. Ma. Allerzielen, dag van devotie; half 7, 7 uur, balf 8, 8 uur, half 9 stille H. Missen; 0 uur gezongen Requiem; 45 uur biechten vnor de kinderen; .7 uur Kruisweg voor de geloovige zielen. Di. 8e der 15 D. ter eer» van den H. Va der Dominlcu», volle aflaat, onder de H. Ml» i van balf 8 algemeen» H. Communie voor alle

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1925 | | pagina 9