van het „Noord-Hollandsch Dagblad” DE GRAVEN VAN EGMOND vm. Vrijdag 5 Maart 1326 KERKLIJSTEN. ALKMAAR. J/ ;-4 I 1 I 4 CoranL, eere den iseph. 1. Sir en Joannes Verduin gelegenheid en vr. Katechismus, Lof ter Jan beweegt I Response de Egmond. Ja de heer heeft my in zyn gramschap geslagen, van den H Jo in y nu dan! Maer ik moet bedruk telyk leven. Als een Vrouwe die verlaten is van baer Man. Raephorst. Met regt meugt gy wel bedryven lam men tatie, eere van Vr. 7 uur en Huibers. Za. 7 uur voor Jacob Buter de Jong. van Uytrecht. Albertus, de wade Soone van heer Jan de eerste, was een Kanoniek tot Uytreht. ad voor Weleerw. heer Franc. uur H. Mis, 8 uur Communie- en Aaltje HaVI» den Euch. en Maartje Ende my in deze dagen UyLmyn Koninlyke Zetel gestelt. Myn Kroone is vergaen als een dorre bloeme op 't Veld, Ende aen stukken gebroken uyttermaten zeer, Daerom ben ik van myn Edeldom verlaten veer, Dat komt omdat ik myn Schepper heb vergeten, Sanctam Mariam. Beatrix, heer Jans eerste Dogter, trouwde Giisbert Heer van Cyanen Berta de eerste, heer Jans tweede Dogter, trouwde Gerrit, heer van Kuylenhurg. Maria de eerste, heer Jans derde Dogter, trouwde Philips Burg-graef van Leyden, ende heer van Wassenaer. Katrina, Heer Jans vierde Dogter, trouwde Bartholomeus van Raephorst Antonia. Heer Jans vyfde Dogter, was een Clarisse tot ’s-Hertogenibos. Maria de tweede. Heer Jans sesde Dogter, is geweest de Huysvrouw van de Heer van Rysingen. U gestorven Anno 1354 ende be- graeven by haer Oom Johan, in ’t Klooster. Berta de tweede, Heer Jans sevende Dog ter, trouwde Walraven van Brederode. die de jongste Soone was van Diderik, de der tiende Heer van Brederode. Dit aenmerkende een Bloeder die gepro- fessyt was in de abdye tnt Egmond, ende was genoemt heer Garbrand van Raephorst, heeft gemaekt een klagt over Egmond. lam- menteerende en beklagend? zeer bedruktelij- ken het ongeluk ende misval dat Egmond over gekomen was, ende luyt als hier na volgt: Dit is de Lammentatie van Raephorst over Egmond. Wat let u o Egmond, of wat is u geschiet, Dat gjj zit in dusdanigen zwaer verdriet, Die hier voortijds vol waert van Jolyt! Hoe is *t nu dus subyt Met u verandert, dat gjj dus droeflijk zit in der asschen, En moet u roode wangen met tranen wasschen, Daer en boven verlaten van vrienden en magen, en Cath. Lof met Lijdensmeditatie. Deze week kwart over 7 uitr. 8 uur H. Mia Woensdagavond ten 7 uur Lof ter van den H. Jozef. A.s. Zondag Laetare, half vasten, alsdan Eucharistische dag. ZAANDAM. Zo. de H.H. Missen te 7, 9 uur en half 11; 12 uur Cat.; 4 uur oefening van de Derde •rde; half 5 en half 6 Patronaat; 7 uur Lij densmeditatie. In de week de H.H. Missen te 7 uur, kwart over 8 en 9 uur. Ma. half 8 oefening van de H. Familie. Wo. 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sa crament. Vr. 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. 4 uur bieehthooren; 7 uur Lof. Zo. schaalcollecte voor de kerk. LTMMEN. Zo. half 8 stille H Mis. 10 uur Hoogmis. Kwart over 1 catechismus, 2 uur Lof met Lijdensmeditatie daarna H. Familie, afd. Mannen. Wo. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef met rozenhoede. Vr. 7 uur Oefeningen v. d. H. Kruisweg. CASTRICUM. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lijdensmeditatie, daarna Lof. In de week de H. H. Missen om 7, 8 kwart over 8 uur. Za. 6 uur bij de Eerw. Zusters en te 7 en 8 uur. Van 48 uur Bieehthooren. Half 7 Lof ter eere van Maria. ZWAAG. Zo. derde Zondag van de Vasten: Vroeg mis 7 uur. waaronder uitreiken der H. Com munie; ook te half 9 wordt de H. Communie uitgereikt; Hoogmis te 10 uur; Eucharisti- eche dag voor de Parochie; half 2 bijeen komst van de Edelwacbt; half 3 Lof en Lij densmeditatie. Wo. 3 uur vergadering der Mariacongrega- tie: 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Vr. 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. van 38 uur gelgenheid om te biech ten. FFICIEEL KERKBERICHT ANNA PAULOWNA. Zondag 1ste Zondag der maand; de H.H. Missen te half 8 en 10 uur-, collecte voor de schulddelging der kerk; na de H. Missen ge- legenhei tot betalen der plaatsengelden; 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Do. na schooltijd komen de kinderen biech ten. Vr. moeten de kinderen half 8 in de kerk zijn om gemeenschappelijk te Communicee- ren; half 8 oefening van de H. Kruisweg. Za. bieehthooren van 5—8 uur. T VELD. Zo. 7 uur Euch. Bond, 7 uur Commu- nie-uitreiken en algemeene H. Commu nie der kinderen, uitstelling van het Al lerheiligste, 10 uur Hoogmis, half 3 Lof met Lijdensmeditatie. Van 6—8 uur Pa-« tronaat. Ma. 7 uitreiken. Ma., Di., Wo. en Vr. avondlessen pa tronaat. Op de overige dagen van de week om 7 uur communie-uitreiken, om acht uur H. Mis. Wo. avond 7 uur St. Jozeflof. Vr. avond 7 uur Kruisweg. Za. middag van 48 uur gelegenheid om te biechten en om 7 uur Lof ter eere van Maria. eerste, is getrouwt geweest met Johanna de Dogter van Dirk van Raephorst, Vrouw van Doortoge. Johannes de derde Soon, van heer Jan de eerste, is tweemaal getrouwt' geweest, ende hadde eerst te Wyve Juffrouw Wilhelmina, Vrouw van Wateringe. Daer na trouwde hij Juffrouw Henderica. Vrouw van Rodenburg, W'eldam; welke is geweest .Moeder van vier en twintig Kinderen, ende de eerste Moeder van de Quenneburgers. Willem, de vierde Sone van heer Jan de eerste, is geweest heer van Soetermeer, Seg- waert en Sevenhuvsen, heeft getrouwt gehad Macbtelt van Hemert. Otto de vyfde Soone van heer Jan de eerste, is getrouwt geweest met Mabila. de Dogter van Johannes, Heer van Arckel, ende Suster van Johannes van Arckel, Bisachop URSEM. Zo. half 8 Vroegmis tot eerherstel do be- leedigingen God aangedaan en tot bekeering van zondaars, dwalende en ongeloovigen. 10 uur Hoogmis, half 2 Catechismus, half 3 Raephorst, Gy doet Wel neemt tot hem u keere. Als daer deedeu den zondigen Publicaen, Dat God u dan verlaten zoude, dat’zy verre, Want die niet en viel en dorst niet opstaen. De achttiende Heer. Jan de eerste van die name, Soone van Heer Wouter de tweede, U gewórden na zijn Vaders dood de 18 heer van Egmond; hjj was een vroom on versaagt heer, en deede Egmond wederom hertimmeren en reparee- ren na zyn vermogen, maer niet zoo schoon als ’t te vooren geweest hadde. By deze heer Jans tyd, stont dat verma- ledyde spel op; ofte die partyen genaemt hoeks en kabeljauws, tot een groote ende vervaerlyke bederffenisse voor het gemeene Land ên Luyden; en was de eerste die 't met de Cahbeljauwse partye hield. Hy nam te Wyve Guidam. de eenige Erf genaam en Dogter van den beer van IJssel- steyn, by den welken hy heeft geteelt ses Soonen. Arent, die na hem Erfgenaem wert van alle heerlykheden, Gerrit. Jan, Willem, Otto ende Aelbert, seven Dogteren. Beatrix, Berta de eerste, Maria d“ eerste, Katarina, Antonia, Maria de tweede, ende Berta de tweede. In ’t jaer ons heeren 1351 als Graef Wil lem van Beyeren, toegenoemt de Wilde, het Land van Holland regeerde, is er een groo te oneenigheit tussohen heer Willem ende zyn Moeder ontstaen: want Margareta van Beyeren, zyn vrouwmoeder begeerde, dat Graef Willem haer Soon Jaerlyks zoude op- - brengen tot hare Tafel vyftig duyzend Fransche Kroonen. hetwelk Graef Willem on- mogelyk was te doen. Aldus is tussohefl de Moeder ende hare Soone een grooten Oor- I loge opgestaen, ende in ’t Jaer 1351 hebben I zy malkander een slag gelovert in Zeeland,, I daer de Moeder Victorie hadde. Graef Willem is na deze slag «eer bedroeft gekomen bv heer Jan van Egmond ende (H. Hart). Zo. half acht voor de parochie, 10 uur voor Piet van Langen, Cath. Jonker en overl. familie. Ma. 7 uur voor Jansje Bijpost; hsvr. van Jan Hoek, als lid van u Bond. Di. 7 uur voor overl. 'fam. de Goede en Bruijn, 8 uur jaargetijde voor Dirk van Schagen. Wo. 7 uur voor Petrus Borst, half 8 voor Trijntje Knol. Do. 7 uur voor overl. ouders van Lan gen, half acht tot zekere intentie ter St. Jcseph. voor overl. fam. Opperveld Over de groote blamatie. Die u o Egmond in geschiet. Want men niet meer en ziet. Ofte mag aensehouwen Het sponceren van de Edele Jonkheeren ende Jonkvrouwen. Die 's avonds plegen te gaen spelen agter straten, Maer in plaetse van dien zyt gy verlaten, Van uwe Rykdogjmen en Edelheyd; Het is te beschreyen hoe dattet hier leyd Zeer verwoest aen eiken kant. Uwe schoone huyzen zyn verbrant, Dattet schynt of Egmond waer als Sodoma verzonken, De kostelyke huysen zyn als moordkuilen en spelonken Daer nu woonen de witte Wvven en Nagtgeesten; Op uwe straeten weyd men nu de beesten. En zy wassen ook vol disteffen. doornen en onkruyts. Men hoort daef niet meer de stemme des Bruyds, Maer anders niet dan druk en tegenspoet. Daerom o Egmond valt uwen Sehepper te voet, En bid hem om vergiffenis en om zyn Goddelyke gratie, Dat hy u helpe en verlosse uyt deze trihulatie, Ende u beware voor kwade misval. Egmond, Ik hoop God zal My niet verlaten, maer beminnen, Alzoo dat ik myn ongeluk maer mag verwinnen, Daerom (too wil ik bidden God myn heere. ardus Wilken. Van 48 uur biechlhoo- ren, 7 uur Marialof. SCHOO RL, Zo. om hali acht de Vroegmis en om 10 uur de Hoogmis, 2 uur maandelijksch aanbiddingsuur. Wo. avond 7 uur Lóf ter eere van H. Jozef. Vr. 8 uur gez. H. Mis, des avonds 7 uur Kruisweg. De gebeden worden verzocht voor M r a Dekk r en et us Op am i met de laatste H.H. Sacramenten der Ster venden zijn voorzien. WARMENHUIZEN. Zo. half acht uitreiking van de H. Com munie. De H. Mis te 7 uur en te 10 uur de Hoogmis, kwart over één Cat., 2 uur Vespers en te 6 uur Patronaat. Ma. de H. Mis in de Kapel. Te 7 en 8 uur wordt in de kerk de H. Communie uitgereikt. Wo. 7 uur Lof ter eere zcf. Do. 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Vr. 7 uur Kruisweg. Za. van 48 uur bieehthooren. Te 7 uur Marialof. H. LAURENT4US. - Morgen te 4 uur moeten de meisje» komen biechten van de Woensdagsche leering; half 7" de Meisjes van het 8t. Agnes-PatrónaaL Zo. 3e Zondag van de Vasten, collate voor de St. Josephschool; half 7, kwart voor 8 en 9 uur stille H.H. Missen; half 11 de Hoogmis; 1 uur Bijbel en Liturgie; van 24 uur is de kerk open om den H. Kruisweg te komen, bidden; 6 uur Lijdensmeditatie. Ma. 7 uur Congregatie voor de Meisj-js. Di. kwart voor 8 voor de mannen. Wo. 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph, waarna Congregatie voor de vrouwen. Do. 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sa crament. Vr. 7 uur oefening van den H. Kruisweg en vereering der Relikwie; 4 uur moeten de jongens komen biechten voor wie Za. half 8 algemeene H. Communie. Za. van 46 uur en van half 79 uur ge legenheid om te biechten; 4 uur moeten de jongene komen biechten van de Zaterd ig- scho leering. Zo. kwart voor 8 H. Mis ’•oor Adriaaua, lid van het Ondersteuningsfonds. Wo. 8 uur Jaargetijde voor Albertus Bur- gering. Do. 8 uur MaandsWnd voor Agatha Jol Bos. Do. 9 uur gezongen Maandstond voor Hcp- irik Josephus Oortmeijer. ST. JOSEF. Zo. Ie Zondag der maand, volle aflaat, de Euch. dag in onze kerk, den geheeien Jag uitstelling van het Allerheiligste. Collecte voor het Piuagesticht, half 8 en 9 uur stille H. Missen, half 11 Hoogmis tot intentie der le den van den Euch. Bond, na de Hoogmis het Euch. Bondslied door allen mee te zingen. Half 1 gezamenlijke aanbidding en gez. der kinderen, half 7 Lijdensmeditatie. Ma. feest van den H. Tomas van Aquino, Kerklecraar en belijder van on«e H. Orde, volle aflaat, 45 uur biechten voor de kinde ren, 7 uur Lof ter eere van den H. Petrus, Mart. Patroon der zieken. Di. onder de H. Mis van half 8 algemeens H. Communie voor de kinderen, 67 uur ge legenheid om te biechten. Wo. Be der 7 W. ter eere van den H. Josef, 7 uur Lof met gebeden en gez. ter eere van den H. Jozef. Dow7 uur Lof t<r eere van 't Allerh. Sacra ment. Vr. 7 uur Kruisweg. KATECHISMUSLESSEN VOOR DE STAD ALKMAAR. Gekend moet worden in de week van 7 Maart: le leerjaar: Kleine Katechismus voor Com municanten, 15e les; 2e leerjaar, Uittreksel uit den Kleinen Ka techismus, vr. 6567; 8e leerjaar: Kleine Katechismus, 116—120: 4e leerjaar: Uittreksel uit den Grooten Ka- teehiemns, vr. 225233; 5e leerjaar: Groote Katechismus, zonder kleine letters, vr. 287298; 6e en 7e leerjaar: Groote geheel, vr. 320324. RINNEGOM. Zo. 7 uur voor Ide Bakkum en Theo dora Verduin, half 10 voor de parochie, 1 uur Cal, 2 uur Lijdensmeditatie. Col lecte voor de armen. Cat. volgens gewoonte. Ma. voor Nicolaas Zuurbier en Wil- Ysselsteyn om hulpe. Heer Jan beweegt zymle met Graef Willem, hepft hem bystand belooft;' ^aerorn dat Graef Willem zyn Moe der wederom den Oorlog aanzeyde. Op ’t zelve Jaer, op St. Maertens-dag in de Somer. is er geschied alzoo een bloedigen slag op de Mase te schepe. dat desgelyke niet noch voor, nog na geschied is, ofte in Holland gehoort en is. Als deze slag geschiede, worde omtrent Egmond Ruyters te Paerd in de Lugt gezien, tegens malkanderen vreeselvk steken. In dezen stryd hadde Graef Willem de Victorie meest door hulpe van heer Jan van Egmond en van Ysselsteyn, ende Margareta is ge- vlugt in "Engeland tot haer Suster de Ko- ninginne. ende hier worden veel Heeren ge vangen ende de heer van Brederoede die te gen Graef Willem geweest hadde. Na dezen slag vloeyde de Maese niet dan rood Bloed, drie dagen lang, ende <joor deze Victorie worde heer Jan zeer verheven van Graef Willem. Hierna heeft deze heer Jan eenen grooten stryd gehad. 1355. als den Beyer-Vorst het Stigt Uytrecht verwoeatede. ende lichtveer- delyken Jan van Arckel Bisschop van Uytrecht den Oorloge aengezeyd hadde. ende niet verre van Wyk te Duerstede zyn Leger agt dagen hadde. De heer van Buntsohoten om te stryden voortkomende, heeft heer Jan ten deele ter nedergeleyt, tendeele in de vlugt gedreven. Anno 1356 beleyde hy het huys te Nieu- veld, als men breeder lezen mag in de Chro- nyk van Holland. Dit geschied wezen de, heeft hy gestigt een Klooster te Ysselsteyn, van St. Barnardus orden, dat hy rykelyk begaeft heeft met zyn eygen renten. Hjj is gestorven in ’t jaer ons heeren 1370 den 27 dag in September, als hij 49 jaeren geregeert hadde, ende leyd by zjjn huys vrouw tot Ysselsteyn begraven. Gerrit de tweede Soon. van heer Jan de hel mina de Waard. DL voor Anna Groen-Meijne. Wo. 7 uur gez. Req. voor Clasina Ter- voort—Kloos als lid der Dirde Ordg, te half 7 Lof ter eere van St. Joseph. Do. voor Geertruida de WitZuur bier. Vr. voor Maria Apeldoorn—Zuurbier. Van 46 uur bieehthooren, half 7 Kruis weg. Za. voor Augustinus Levering. Van 4 tot 8 uur bieehthooren.' Zo. a.s. 7 uur voor Joseph Zwart en fam. Pepping, hall 1Ö voor de Par. Elders de H.H. Missen: Ma. voor Anna Leek. Di. voor Lucia Valkering en echtgen. Wo. voor de gel. zielen. Do. voor fam. Schoof van der Molen. Vr. voor Cornelis Zuurbier. Za. voor R. D. Breems. BERGEN. Zo. te half 7 en 7 uur uitreiking der H. - Communie, half 8 de Vroegmis, onder de vroegmis de eerste H. Communie der kleintjes daarom wordt men beleefd verzocht voor de eerwt-Communicantjes en hunne Ouders de eerste 9 banken a-aft beide zjjden van het middenschip op te laten; 10 uur Hoogmis; 1 uur Cat.; 2 uur worden de eerst-Communi- cantjee en hun Ouders in de kerk verwacht voor gemeenschappelijk gebed; half 3 H. Fa milie voor de vrouwen; 7 uur Lof en Lijdens meditatie. Wo. zesde der zeven Woensdagen, weke aan het feest van den H. Joseph voorafgaan; ’s avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jo seph. Do. ,’s avonds 7 uur Lof ter eere van hrt H. Sacrament met rozenh. Vr. ’s avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. nam. van 5half 9 gelegenheid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Jaco bus Bakker, Sientje Rake, Helena Maria v. d. Kolk hsv. van Gerardus Keet en Marg. Koot hsv. van Adr. Admiraal, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. EGMOND AAN ZEE. Zo. 3e Zondag van de Vasten, dag van Aanbidding. Half 7 en kwart na acht uitreiking van de H. Communie, 7 uur uitstelling van het Allerheiligste en de Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 2 Cat., en aanbidding voor de kinderen, half 3 aanbidding voor de leden van het Ge nootschap van het H. Hart; 7 uur Lof en Lijdensmeditatie. Ma. en volgende dagen, uitgezonderd Woensdag, uitreiking van de H. Commu nie om half 7 en 7 uur. Om 8 uur de H. Mis. Di. nam. na school onderrichting bieehthooren voor de Kinderen. Wo. half 8 de H. Mis. Onder de H. Mis algem. H Communie voor 'e kH ’eri-rt, 7 uur het Lof ter eere van den H. Joseph. Do. avond van half 7 tot half 8 oefe ning van het H. Uur. Vr. avond 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. nam. van 38 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. le Zondag, dag van Aanbidding; half 8 de Vroegmis voor Hendrik Schotten en Daerom ben ik gezeten Bedruk telvk met het hooft in den schoot; Myn Kinderen kleede ik met zyde en Scharlaken root, Die moet men nu beklagen Haer ongelukkige dagen Met druk en lydon groot. Myn heeren hebben my begeven, wie troost Agatha Bakkum; 10 uur de Hoogmis; 2 uur openbare aanbidding; ’s avonds 7 uur plech tig Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Ma. half 8 voor de overleden leden van de Vereering van den Levenden Rozenkrans; avonds 7 uur gelegenheid om te sparen ten huize van het Hoofd der school. Di. half 8 voor Anna de Waard, hsv. van Joannes Zonneveld. Wo. half 8 vóór Mej. Petronella Ignatie Maria BroersDoeswjjk; 12 uur Cat in de kerk; 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph met Lijdensmeditatie, daarna betaling der plaatsgelden. Do. half 8 voor Eduarda de Waard-Noort; ’s avonds van 6—7 uur de oefening van Let H. Uur. Vr. half 8 tot zekere intentie, ter eere van de H. Maagd en den H. Joseph; 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg; 's nam. na schooltijd komen de kinderen biechten van de 4e en 5e klas. Za. half 8 voor den Z.Eerw. Heer Gerardus Petrus Bom: 's nam. van 4—8 uur gelegen heid om te biechten. Zo. half 8 voor Joés. Klooster. AKERSLOOT. Zo. le Zondag der maand, te half 8 voor Jacob Tiebie, 10 uur voor de Par., half 2 Cat., half 3 Kruisweg, lied 47. Ma. voor overl. fam. Velzeboer. Di. voor overi. fam. Dekker-Conijn. Wo. voor Margaretha Kaptein, wed. van Theod. Kraakman. Des avonds om 7 uur het Lof ter eere van St. Joseph. Do. voor Haarman. Vr. voor Cornelia Meijne, hsvr. van Joannes Kaptein. Za. voor Gerardus Kuijs Zonneveld. Zo. half acht voor de Par., 10 uur tot zekere intentie. Laetare. Collecte voor de R. K. Vacantiekolonies en Herstel lingsoorden. De gebeden worden verzocht voor Cath. Hollenberg hsvr v M?t eus D k- ker, die met de laatste H.H. Sacramen- 1 ten der Stervenden is voorzien. HEILOO. Zo. 7 uur' voor fam. SwartLeering, half 9 voor de parochie, 10 uur voor Gerardus Wilken, te half 3 H. Fam. afd. vrouwen, 7 uur Lof en Lijdensmeditatie.' Ma. 7 uur voor Theod. Pepping en Marg. Hoogerwerf, kwart over acht voor Alida VerberneLobach, 7 uur bij de Zusters voor Gerrit Dirks. Di. 7 uur voor Adriana Molenaar Bruins, kwart over acht voor overl. ouders. Wo. 7 uur gez. H. Mis ter eere van den H. Willibrordus voor hen, die min stens f 25 voor de nieuwe kerk óegeven hebben, kwart over acht voor Willibror dus v. d. Steen, 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. 7 uur gez. Req. voor hen, wier namen op de doodceel staan, kwart over 8 voor Ant. Bak en Cath. de Wilt. Vr. 7 uur voor Willem Sombroek, te kwart over acht voor Matth. van Veen en overl. kinderen, 7 uur Kruiswegoefe ning. Za. 7 uur gez. H. Mis ter eere van O. L. Vr. ter Nood, kwart over 8 voor Ger- T ZAND. Zo. de H.H. Missen te half 8 en te 10 uur. Na de Hoogmis Cat., te half 3 Lij densmeditatie. Wo. na de 2e H. Mis Lof ter eere van den H. Jozef. Vr. na de 2e H. Mis vereering der re likwie van het H. Kruis. Za. middag van 58 uur om te biechten. H. H. WAARD. fH. Familie). Zo. half 8 voor Matthijs de Moei en Geertje Rood, 10 uur voor de Par. Ma. 8 uur voor Piet Appelman. Di. 8 uur voor fam. VlaarStrengman. Wo.^ uur voor Afra Noordstrand. Do. 8 uur voor Marijtje Akkerman. Vr. 8 uur voor overl. fam. Stetde Goede. Za. 8 uur Kimman.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1926 | | pagina 7