van het II n „Noord-Hollandsch Dagblad” I lil A J 1® April 1S2H 4 i DE GRAVEN VAN EGMOND KERKLIJSTEN. ALKMAAR. en HlVB ft gelegen- Hoogmis voor overl. ouders Huiberg voor Corn, de Reus en overl. voor de plechtige H. gelegen- Elis. graven in de Capelie op ’t Hof, op den 18 7. ind, I* in *1 eerste aeng eslagen, na dat I uur Groen- o van de H. Com- Mis tot zekere 7 en 8 uur. Van i te biechten, 7 to in na 7—halt om de Mningen van Di. 4e Dinsda H. Antoniua van om te biechten 4half 5- en van van Lan- IFFICIEEL KERKBERICHT overt, fam. Oudeman en uur H. Mis voor bruidegom en HEEMSKERK. Zo. Euck.dag voorde** par. De H.H. Missen te 7. half 9 en 10 uur de Hoogmis half 2 Cat. in de K. S A en te half 3 Lof met preek, half 5 Mariacongr. Jon- genspatronaat, half 7 H. Fam, half acht vergadering Eer en Deugd. Ma. de H.H. Missen te 7 en 8 uur, ove rige dagen te 7, half 8 en 8 uur. Heden begint de voorbereiding de pl. H. Communie te it uur. DL voorbereiding van Communie te 11 uur. Wo. de H H Missen te 7 en 8 uur, te 9 uur pl. H Mis waaronder algem. H. pl. geloofs- plechtig het H. H. LAURENT1US. Morgen alleen biechthooren van 4-6 uur; 4 uur moeten de meisjes komen biechten van Je Woensdagsche leering en van het St. Ag nes Patronaat; 7 uur plechtig Lof met col lecte voor de versiering en verdere koeten. Zo. 4e Zondag na Paschen; collecte Semi narie Warmond, welke H.H. Collectanten ge lieven in te zamelen; in de maand Mei eiken avond Lof met Razenhoedje. Verder in de week alle oefeningen volgens gewoonte. Do. 's avonds van half 7half 8 gelegen heid om te biechten voor de eerste Vrijdag. Wo. half 10 Veni Creator en gezongen Hu welijksmis. Do. half 10 Veni Creator, gezongen Huwe lijksmis. -4 wyls van compassie ontsprongen, eensdeels om de dood van zyn Vader, ten anderen .om dat hy de Stad Brussel dus moeste verlaten. Korts daer na den 23 Juny 1579 beeft hy Nie- noven in Vlaenderen ingenomen, daer veel volks aen beyde zijden dood bleef. Maer werd weder ingenomen den 28en Maert 1580 van La Nove, alwaer den Graef, met zyn Broe der Graef Karei, en zyn Huysvrouw Maria, met baer Moeder, en de Heer van Noyelles gevangen worde, de Grave lag laag gevan gen op 't Kasteel te Gent, daer na op het Hirys te Kammekens in Zeeland, worde we der gelost den 18 Juny 1585 tegen den voorsz. Heer Franyoia de la Nove, die van den Burggraef van Gent gevangen was voor Ingel-Munster.-in Vlaenderen Daer na ia hy door last van den Koning van Spanjen in Vrankryk getogen, tot bulpe van die van der Ligne tegen haren Koning, is hy in de Veld slag te Ivry verslagen, op den 14en Maert 15901590 zonder Kinderen oud 32 jaren. Hy hadde getrouwt Vrouw Maria van Hoorn, de suster van den Grave van Hout- kerken (die dezen zyn Suster Vrouw Leo nora te Man hadde). Zjj hadde daer na baer tweede Man, Heer Jasper van Geneven, Mar quis van Lullyn, vader van den Baron vaa der Bastye, hier voren verheelt. Zjjn Heer Vaders goederen waren alle geooufjsquoert, tot dat dezen Grave met zjjn Broeders (mH* de Pacificatie ven Gent) wederom in 't bezit kwamen; maer vermits hy daer na des Ko- nings partye bleef houdende, zon bleven afjn Goederen in Holland meao hoewel die neer belast waren. De 27ste Heer. Lamoraal werd ha zyn Broeder de seede Graef van Egmond, Heer van Purmerenda, Hoogtwoude ende Aartewoode, etc. Hy woon de langen tjjd te Keulen ter studie; deer na onthielt hy zig een tjjd by den jongen Her tog van (Teef: van daer reysde hy na Ko ning Hendrik, die zyn Moeyen Dogter ge trouwt hadde, dewelke dood zynde, kwam hy wederom in Brabant, ende van daer 1595 ia Holland, ende bleef een tyd in 't Land op zyn goed tot Egmond; dog zyn staat verval lende door zyn groote aenhang, vertrok hy 1806 na Vrankrjjk, aldaar hy trouwde een Nigte van den Hertoge van Roban, gonoemt Vrouw Maria de Pierrevisve, en vertrok met haer na Henegouwen, ende ia ten lesten na veel avontner binnen de stad van Brugge zonder kinderen en Erfgenamen overleden 1617 zyn goederen werden (vermits de groote schulden ende lasten daer mede hy ze bezwaert hadde) verkogt aen diverse perse- len: als Aertswoude en Hoogtwoude, dat kogte Cornells van Mierop, Ontfanger Ge- nerael van Holland; Spanbroek, dat kogte Jonk hr Reyn oud van Brederoede, Baron van Wesenburg, en .Heer van Venbuyaen, snde Warmenhuyzen, dat kogte Willem Bar- desius tot Alkmaer, ende het Graefschap van Egmond met de Stede, Slot en Heerljjkheyd van Purmernda, kogten de Hoog Mog. Hee- ren Staten van Holland en Weet-Vries land 1607. uur voor overl. vader en moeder, uur voor Jacobfis Dekker. H. Hart Zo. 7 uur voor de parochie, 10 voor land. Ma. 7 uur voor wed. P. Borst, om half 8 voor Trijntje Zut, hsvr. van Jan Bos als lid der Broederschap van het H. Hart van Jezus. DL 7 uur gez. H. Mis tot zekere inten tie uit dankbaarheid. Wo. 7 uur Z.Eerw. Pastoor Helwig, voor Joanna en Do. 7 uur voor Simon Steur van Diepen. Vr. 7 uur voor overt fam. Oudeman en Commandeur, balf 8 voor P. gen. Cath. Jonker en overt fam. Za. 7 uur voor overl. fam. Oudeman Za. nam. van 38 uur gelegenheid te biechten, 7 uur Lof ter eere van Allerh. Maagd. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. 1ste Zondag der maand, dag van om 7 uur voor de leden van half Haarlem, dag kwart over 8 munie, 7 uur uitstelling en Vroegmis, 10 uur Cat. en Aanbidding voor de kinderen, te half 3 aanbidding voor de leden van het Genootschap van he-t Allerh. Hart 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sa crament. In de week 6 uur, half 7, 7 uur gelegen heid om te cotnmuniceeren, 8 uur de H. Mis, 12 uur oefening van voorbereiding voor de eerste H. Communie, des avonds 7 uur oefening van de Meimaand. Do. avond na de Meimaandoefening gelegenheid om te biechten Vr. 1ste Vrijdag van de maand. Te 7 uur gez. H. Mis ter eere van het Allerh. Hart van Jezus, des avonds 7 uur Lof met akte van eereboete. gez. Jaargetijde voor den ig. om half acht Simon Tesselaar. en Communie der kinderëh en belijdenis, des middags te 3 uur Lof waaronder toewijding aan Hart en opdracht aan Maria, 6 uur Ma- riacongregatie. te 8 uur opening Triduutn St. Jozefgezellen. Do. de H.H. Missen te 7 en 8 uur, 9 uur gez. H. Mis met Veni Creator voor brui degom en bruid, half 6 gel. om te biech ten en half 7 Lof met Rozenhoedje, 8 uur oefening St. Jozefgezellen. Vr. Ie Vrijdag der maand, te 7 uur gez. H. Mis, half 8 gel. H. Mis te 8 uur gez. H. Mis van Req. des avonds half 7 Lof ter eere van het H Hart met Rozenh., Lita nie en eereboete. Za. middag van 4 uur af gel. om te biechten, half 7 Marialof met Roz. Biechthooren voor de 3e en 4e klasse. Cat. naar gewoonte. Heer Philips van Egmond, de vyfde Grave van Egmond, van den welken hier na breeder. 8. Juffrouw Anna van Egmond, oud 28 jaren, is een Nonne Clarisse geworden, in een Klooster hy Atregt. in ’t jaer 1588. 9. Vrouwe Sabina van Egmond, Vrouwe van Beyeriand, trouwde tot Delft 1596 Orave Gregorius van Solms, dog hy stierf zonder Kinderen 1600. Ende zy 1642, oud 52 Jaeren tot Delft. 10. Juffrouw Johanna van Egmond, werd mede Nonne te Kameren, na den dood ha-rs Susters, Juffrouw Maria voocsz. oud omtrent 85 jaeren, ende daer na Priorisse in 8C. Eli sabeths Klooster tot Brussel. 11. 12. Grave Lamoraal van Egmond, de seede Grave, ende Grave Karel, daer van hier na breeder. Aanbidding, de R. K. Tuinbouwvaraeniging, om 10 de Hoogmis, 2 uur openbare aanbid ding en zegening der kinderen, 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. Ma. half 8 ter eere van den H. Geest om Gods zegen af te smeeken over het katholiek onderwijs bij het begin van het schooljaar, 12 uur oefening voor de com- muniekinderen, 7 aur Marialof en daar na gelegenheid om te sparen ten huize van het hoofd der school. DL om half 8 voor mej. Petronella Ign. Maria Broers^)oeswt;k, daarna komen de communiekmderen biechten, 12 uur oefening voor die kinderen, van 68 uur biechthóoren voor hunne ouders t.a., 7 uur Marialof. Wo. half 8 gez. H. Mis voor overl. ouders, waaronder de 1ste H. Communie der kinderen, des middags om 3 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd voor de Cotnmunie-kinderen. Do. half 8 voor Anna de Waart, hsvr. van Joannes Zonneveld als lid der Broe derschap van O. L. Vr. van Kevelaar, des namiddags na schooltijd komen de kinderen biechten van de 6e en 7e klas, van 68 uur gelegenheid om te biechten 7 uur Marialof. Vr. 1ste Vrijdag der maand, om 6 uur uitreiking van de H. Communie. 7 uur de gez. H. Mis, 7 uur Marialof. Za. half 8 tot zekere intentie ter eere van de Allerh. Maagd, des middags van 48 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Marialof. Zo. 7 uur voor de par., half 10 Hoog mis met Veni Creator uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 40-jarig huwe lijksfeest. ZWAAG. Zo. 4e Zondag na Paschen. Euch. dag. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 2 bijeenkomst der Edelwacht, kwart over 2 Vespers. De Hoogmis wordt opgedra gen bij gelegenheid van een zilveren hu welijksfeest. Geheel de week des avonds te half 8 Rozenhoedje, Litanie en een liedje iu de Lourdeskapel. Do. van 6half 8 gelegenheid om te biechten voor den Isten Vrijdag. Vr. 1ste Vrijdag der maand, bijzonder toegewijd aan de vereering van bet Al lerheiligst Hart, 8 uur gez. H. Mis, des avonds 7 uur Lof. T VELD. Zo. Euch. dag. 7 uur communie-uitrei- king, half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis. Het Allerh. Sacrament is van 7 tot na hei Lof ter aanbidding uitgesteld, half 3 oefening Edelwacht waarna Lof. Ma. 7 uur H. Mis, 8 uur communie-uit- reiken. DL en Wo. 7 uur cammunio-uitreiken, 8 uur H. Mis. Do. 7 en 8 uur communie-artreiken, 9 uur huwelijksinzegening van Adrianus Bijwaard en Margaretha Bakker. Na schooltijd biechthooren voor de j kinderen. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 7 uur gel. H. Mis, 8 uur gez. H. Mis, des middags na den schooltijd biechthooren voor de schoolkinderen, 7 uur Lof. Za. de H.H. Missen om 48 uur gelegenheid om uur Marialof. In den ondertrouw zijn opgenomen: Franciscus Groot en Petronella Mo- De 26ste He«r. Philips werde na zyn Vaders dood, de vyf de Grave van Ejnnond, Prince van Gaver-in ende Steenhuyeen, Heer van Fiennes, Pur- merende. Hoogst woude ende Aerswoude ete. Ri.lder van 't gulden Vlies, ende Stadhouder van Artoya, gebooren 1558. Hy heeft 1597 den 4 Juny, Bruiwel ingenomen voor dan Koning, alwaer hy op de markt van de Bur- gery beset worden, om dat hy de Poorten niet sterk genoeg met Wagt baset heeft gw laan, en vaa honger en ander gebrek, van haer ie gedwongen met accoort rt Marktvelt te verlaten, synde deeelve plaetoe op dezelve dag, daer zyn Vader 11 jarea te voren Ont halst was, *t welke hem daar ook dikwyls ward verwaten, zoo dat hem de tranen dik- AKERSLOOT. Zo. 1ste Zondag der maand, half acht voor de parochie, 10 uur voor Joannes Zoon en over!, fam., half 2 Cat, half 3 Lof ter eere der Moeder Gods met Roz. en lied 53. Collecte voor het Seminarie Warmond. Ma. kwart voor 8 voor Theodorus Schoon. Di. 8 uur uitreiking munie, 9 uur gez. H. intentie uit dankbaarheid voor een 40- jarig huwelijk. Wo. voor Cornelis Dekker. Do. van 57 uur biechtgelegenheid. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 8 uur uit reiking derzH. Communie, 9 uur gez. H. Mis voor de leden van het Genootschap. Za. 8 uur uitreiking van de H. Com munie, 9 uur gez. H. Mis Jot zekere in tentie uit dankbaarheid voor een 25-ja- rig huwelijk. Zo. half 8 voor Jacob Betjes, 10 uur voor de parochie. In den ondertrouw zijn opgenomen: Theodorus van den Aakster van Alk maar en Maria Verduin Jacdr. «van deze parochie. NIEUWE NIEDORP. (Kloosterkerk), Zo. half 8 Vroegmis. 10 uur voor de weldoeners, half 3 Lof met oefe- de Meimaand. 1J~g der Novene van den Padua. Van 6 uur tot na de Hoogmis uitstelling van het H. Sacra ment, 8 uur de Hoogmis voor de wel doeners, kwart voor 6 Lof met Mei- maand-oefening. Vr. 1ste Vrijdag van de maand De H.H. Missen om 6 uur en 7 uur. Om 8 uur Hoogmis voor de weldoeners. Kwart voor 6 Lof met toewijding aan het H. Hart en oefeningen der Meimaand. Deze week de Meimaandoefeningen Zo., DL en Vr. onder het Lof, op da andere dagen des avonds om 7 uur. H. H. WAARD. (H. FamiHa.) Zo. half 8 tot zekere i> '-ntia, 10 uur voor de parochie. Ma. 8 uur en Borst. Di. 8 uur familie. Wo. 9 uur H. Mis uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 25-jarig huwe lijksfeest. Do. 9 - bruid. Vr. 3 Za. 8 en Bekker, half acht voor mej. Cath, Egb. Graaf. DL middag van 68 uur gelegenheid •ro te biechten. Wo. morgen uitreiking van de H. Com munie, om 6 uur en om half 7. Om 7 uur gez. Jaargetijde voor den Z.Eerw. Fast Carolus Helwig, waaronder de verschil lende vereenigingen en schoolkinderen zullen cotnmuniceeren. URSEM. Zo. half acht Vroegmis voor de par.. 9 uur uitreiken van de H. Communie, IC uur Haogmis tot zekere intentie om Maria s hulp af te roepen, half 2 Cat., half 3 Lof met Roz. wegens de Mei maand. Ma. 9 uur gez. H. Mis uit dankbaar heid voor een 40-jarig huwelijksfeest, kwart voor 8 uitreiken van de H. Com- mfinie. Wo. half 10 gez. Trouwmis voor Joan nes Theodorus Groot en Maria Dol, bei den uit deze parochie. Vr. 1ste Vrijdag, 7 uur uitreiken van de H. Communie, half 8 uitstelling van het Allerh. Sacrament, Litanie en Acte van Toewijding, uitreiken van de H. Conr munie. gezongen H. Mis tot eerherstel en beleedigingen het Goddelijk Hart aange daan en tot bekeering van zondaars, dwalenden en ongeloovigen. des avonds 7 uur Lof tot dezelfde intentie. Di., Do. en Za. naar gewoonte 8 uur H. Mis en Di. en Do. kwart over 7 Com- munie-uitreiken. Do. gelegenheid de H. Mis, van acht uur. July. 4. Vrouw Magdalena van Egmond, had te Man Heer Floris van Stavele, Grave van Hetties, Heer van Glayoen en Haveekerke in Vlaenderen, Soon van den Heer Philipe van Stavele, Generael van 't Geschut; ende van Vrouw Vrouw Anna van Palland van Cuy- lenburg, maar stierf zonder Kinderen. 5. Vrouw Maria Gkrfütina van Egmond, hmide eerst te Man Heer Ovard van Bournon- vilie, die Anno 1578 mede in ’t beleg van Haerlem en Alkmaer was, ende daer na Hooft van ’s Konigs Finan tien wierd, en wan daer by een Sone Heer Alexander van Bournon- ville, Grave van Hennyn, Heer van Tem peest, die 1611 te Wyve nam Vrouw Anna van Melvyn, Suster des Prince van Espinoy. Ten tweeden trouwde zy Heer Willem van Laleyn, Grave van Hoogstraten, die stierf 1590, nalatende een Soon, Heer Anthonius van Laleyn, Grave van Hoogstraten, Heer van Borselen in eZeland, ende van Zuylen by Uytregt, het welk hy Anno 1612 verkogt aen Hendrik Goniet tot Amsterdam. Hy trouwde Maria Grave Floris Dogter van Bar- lemond, maer stierf zonder Kinderen op ’t Huys Harchies in Henegouwen 1613 out 26 jaren. Ten derden trouwden Vrouw Maria Chrhtyne Toorsz. Grave Cars! vat» Mans veld. die Anno 1505 iu Hongaren» sender Kinderen «ostorvsq is. Zy leefde nog Annno 1618 tot Brussel, een kloekmoedige Prin- v“ jaer haers leëens gestorvr XVI. Hjj liet achter dese elf levende Kinderen, jwMit Isabella, van de twaalf de seede, is 1. $rouw Elenora vaa Egmond, had Man Heer Gregorius van Houtkerken Vlaenderen, (Broeder van Heer Philipe van Hoorn, Heer van Hase, die in 1580 te Ke- noyt onthalst werd). Z(j stierf 1582 in den Hage: HQ tn 1608 nalatende twee Zonen ende een Dogter, als Vrouw Sabina van Hoorn, Vrouwe van Gaasbeek ft welk z(j Anno 1617 verkogt aen Heer Reynier van Renesae, Burg graaf van Montenaken, voor 380.000 guldens). Zjj bad te Man Clenardns Geneva, Baron van der Basteye, eenige Soon van den Marquis van Hoorn, Grave van Houtkerken, ongeheylikt: ende Heer I-amorael van Hoorn, Burggrave van Vierne, Baron van Stavele, gebooren in den Hage 1582 nam te Wyve Vrouw Juliana van Merode, des Hoeren Sus ter vaa Petersbern. 2. Juffrouw Maria van Egmond, werd na haer Vaders dood Nonne in de Abdye te Ka meren, alwaer zjj (vermits de Oorloge met de andere Nonnen vertrokken synde) gestorven fa omtrent den jare 1584, was zeer kloek van ’eretand, zoo dat zy van baer Vrouw Moe- <hn wegen de brieven aan Pfineen en grote Hoeren schreef ofte dicteerde. 8. Juffrouw Franyofoe van Egmond, ia Anno 1569 in den Hage, daer sy woonde, M* gehylikt overleden, na dat ay sekeren tyd de Kanker getegen hadde ends la be ll Communie voor de kinderen; half 10 Veni Creator en gez. Huwelijksmis. Wo. feest van den H. Pius V. Paus en Belijder van onze H. Orde, volle aflaau In de Meimaand eiken avond iu de week te 7 uur Lof, rozenhoedje en gez. BERGEN. Zo. half 7 en 7 uur uitreiking van de H. Communie, half 8 de Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lof en Meimaand oefening en gebeden voor de overlede nen van de zielenlijst, half 3 H. Familie voor de vrouwen, half 5 Maria-congre- gatie voor de meisjes in de Kapel der Eerw. Zusters, half 7 Mariacohgregatie voor de jongens in de kerk. Ma. en volgende avonden der week 7 uur Meimaandoefening. Wo. 9 uur gez. Maandstond* voor Jo anna Buis hsvr. van Arie Slikker. Do. 9 uur gel. H. Mis met Huwelijks plechtigheid, des namiddags van 57 uur biechtgelegenheid. Vr. 1ste Vrijdag der maand, 6 uur en half 7 uitreiking der H. Communie, 7 uur gez. H. Mis voor de lev. en overl. leden van de Broederschap van het Goddelijk Hart. 7 uur Lof ter eere van het Godde lijk Hart. Za. nam. van 5half 9 uur heid om te biechten. De gebeden worden verzocht voor Helena Keet van der Kolk. Mar<». Admi raalKoot, Joanna RooslootDenne- man en Immetje Duin, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Jacobus Bakker Jo anna SlikkerBuis, Nicolaas.Hille en Joës Kraakman, die in den Heer zijn overleden. In den ondertrouw zijn opgenomen: Petrus Bierman en Marg. Dekker. CASTRICUM. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur de Hoog mis. 2 uur Lof daarna de H. Familie Ma. 7 en 8 uur H. Mis, 9 uur gezon gen Maandstond voor Simon Kaper Di., Wo. en Do. de H.H. Missen te 7, 8 en kwart over 8. Do. middag vaa 56 uur gelegenheid om te biechten. Vr. (6 uur bij de Eerw. Zusters), 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het H. Hart, 8 uur H. Mis, half 7 Lof met eer herstel. Za. (6 uur bij de Eerw. Zusters), 7 en 8 uur H. Mis. Van 911 en van 48 uur gelegenheid om te biechten, half 7 Lof ter eere van Maria. EGMOND AAN ZEE. Zo. 4e Zondag na Paschen, Kerkwij ding der Kathedraal van St. Bavo te van aanbidding. Te half 7 uitreiking van de H. Com- van het Allerh. de Hoogmis, half 2 en het Lof. Confregatie voor de vrouwen. t de meisjes. Donderdagavond van 68 gelegenheid om te biechten rjjdag, le Vrjjdag van de maand, bfjtoa- J J van Jezus Goddelijk Hart, met vollen aflaat, ten half 8 gesongen H. Mis met iriteteiHng van bet Al- leriieiligiite. Zaterdagmorgen ten 9 uur ges. H. Mis en Veni Creator tot intentie van een zilveren Bruidspaar. Zondag ten 9 uur de H. Mi» met Veni Crea tor tot intentie van een zilveren Bruidspaar. ST. JOSEPH. Zo. Stille Omgang ter eere van het H. Moed van Mirakel te Alkmaar, de Eucharia- tische dag in onze kerk, den gebeelen dag uit stelling van het Allerheiligste, volle aflaat; kwart voor 5 H. Mis met preek en algemeens H. Communie voor de deeinemem aan den Stillen Omgang; half 8 en 9 uur stille H. Mis sen; half 11 Hoogmis, na de Hoogmis het Euch. Bondslied, door allen mee te zingen; oollecte voor de R. K. Kinder- en Herstel lingsoorden te Egmond aan Zee; half 1 gesa- menlijke aanbidding en ges. der kinderen; half 7 Lof en processie ter eere der Koningin van den Allerh. Rozenkrans. Ma. van 45 uur gelegenheid om te biech ten voor de kinderen, DL onder de H. Mis van half 8 algemeens H. DOM1NICUS. Zondag, de 4e Zondag na Paschen, tevens le Zondag van de maand, met vollen aflaat ran den AUerh. Rozenkrans; ’s morgens ten Kwart voor vyf H. Mis met predikatie en al gemeens H. Communie voor de deelnemers aait den Stillen Omgang, ten 6 uur, half 8 sa 9 uur stille H.H. Missen met onderrichting, ten half 11 de Hoogmis met predikatie, onder de' H.H. Missen .-M^uuUcoMecte voor de' kerk, die btysonder in de mlMdadigbeid wordt aan bevolen, ten kwart over twaalf en kwart voor dén catechiemue voor de groote lee ring, na den midag ten 5 uur congregatie voor de mannen, ten 6 uur Congregatie voor de jongens, ten 7 uur lof. oefeningen <ier Mei maand en processjg ter eere der Koningin van den Allerh. Rozenkrans. De geheele week 'a avonds ten 7 uur Lof en oefeningen der Meimaand. Maandagmorgen ten 8 uur de gezongen Maandstond voor Mej. Emerentia Vreeker geb. Hofstee. Maandagmorgen ten 9 uur de plechtige gezongen uitvaartdienst voor Ja cobus Ligthart, s avonds ten half 8. na het Lof vergadering voor de leden der Se Orde. Dinsdagmorgen ten half acht de Soletnnee- le Jaarstond voor den Hoog waar dig-ten Pa ter Lu do views Tbei»»ling, Magister Generaal der Dominicanen. Dinsdagmorgen ten 9 uur Solemueeie Maandstond voor dte» heeg Comeiis Joannes Goes. Dinsdagmiddag moeten alle kinderen komen Mochten om Woensdagmorgen ten kwart over 7 gezamenlijk te cotnmuniceeren. Woensdagmorgen ten half 10 Veni Creator gez. Huwelijksmis tot intentie van Bruid- Bruidegom; 's avonds ten half acht, na Donderdagavond, na bet lof. Congregatie voor ■"U der tóegrwyd aan de vereering H. Mis met uitetelHng van bet Al- irileiligste.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1926 | | pagina 16