BLANCA CASTRICUM Stoom- "WnscK- en StxijlEizxxiolxtixxg Levert voor lage prijzen PRIMA WERK. if l bezorgen gratis. •n stuktarief. i Vraag prijsopgaaf voor kilo- Afhalen en te om Zondag, Goede Vrijdag, gedenkdag Jan Tensen. de H. De schoolkinderen zullen gezamen- Dinsdag biechthooren de H. Te- uur Vasten en Zondag 7 Jhe- 'aaschmis. eere van Wo, Neeltje de uitstel- plech- het H. Land, van Vrijdag, Goede Vrijdag, 7 ling van het H. Sacramen tigheden. Heel den dag is er om den Kruisweg te komen bidden, om 3 uur het Stervensuur van ken Zaligmaker. Na de Kruisweg voor Cath. Berger en ig van het 8.30 plech des Uur van het H. Sacrament des Witte Donderdag 7 en 8 uur en onder de gez. H. Mis van 9 uur. Na de H. Mis blijft het Allerh. den geheelen dag ter aanbidding uitgesteld. Des avonds 7 uur gemeenschappelijke aanbidding. Goeden Vrijdag wordt te 7 uur Allerh. ter .aanbidding uitgesteld, 9 kerk open zijn tot particulier bidden de jongens, en van 49 uur de oudere geloovigen. Des avonds igregatie. Donderdag, de ge- van het H. Sa- BR. I H. Communie zal worden uitgereikt te 6.30, 7 en 7.30. Te 8 uur de plechtige H. Mis, waarna processie. Daarna den ganschen dag aanbidding. Ieder huisgezin stelle er een eer in, er toe mede te werken, dat het' H, Sacrament ook op de stille uren tusschen 10 en 12 uur geregeld aanbe den worde. Des avonds te 7 uur geza menlijke en luide aanbidding. Voor het doen branden van waslicht bij het H. Sacrament vervoege men zich 11, 2__ j kniele men op twee knieën. Te 7 uur uitstelling van het H. Sa crament. 'T waaronder de Kruisvereering sie. Des middags te 3 uur dc en te 7 uur de 1 Paasch-Zaterdag van het vuur, de doopvont. Te 8.15 H. Mis uitdeeling genheid tot biechten van 49 uur. A.s. Zondag Hoogfeest van Paschen of de Verrijzenis des Heeren. Het ge bruik van vleeschspijzen is deze week verboden alleen op Goeden Vrijdag, ook Woensdagom 12 uur oefe- (en plechtige Communie, alsmede Vrijdag middag na den Kruisweg. Woensdag gelegenheid om te biech ten voor en na de H. Mis van 8 uur en van 34 en van half 78 uur. Donderdag, Witte Donderdag, gedenk dag van de instelling van het H. Sacra ment, de H. Communie wordt uitgereikt om 7 uur, half 8, 8 uur en onder de gez. H. Mis, om 8 uur de gez. H. Mis, waarna processie en uitstelling van het H. Sa crament, om 7 uur gezamenlijke aan bidding. Vrijdag, van het sterven O. H. Jezus Christus, 's morgens om 7 uur uitstelling, 8 uur de plechtigheden, 2 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag, Paaschzaterdag, om 7 uur uur de gez. voor de Militairen van L- en Z.-macht, alsmede op Paasch-Zaterdag tot 12 uur. De Eerste H. Communie der kleine kinderen zal geschieden op den 2den Zondag na Paschen, dj. op den Isten Mei. LLMMEN. Zondag 7 uur stille H. Mis, 10 uur de - Hoogmis, doch eerst wijding en uitrei king der palm, kwart over 1 Cat., 2 uur Lof met Lijdensmeditatie, daarna H. Fa milie afd. vrouwen. Woensdag 8 uur H. Mis en algemeene H. Communie der kinderen. Donderdag 8 uur gez. H. Mis en Pro fessie, 7 uur luide aanbidding. Vrijdag half 8 wordt het ,,Ons Heer” uitgesteld. 8 uur de plechtigheden, 3 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag 7 uur de plechtigheden. De gebeden worden verzocht voor Jacoba Rol wed. D. Nanne, die in den Heer is overleden. ENKHUIZEN. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoog mis, 6 uur Lof met Meditatie. Voor de Hoogmis uitreiking In de week de H. Mis om 1 geb. Beentjes. Dinsdag 7 uur tot zekere intentie ter St. Jozef. Woensdag 7 uur voor Jacob Weel en Neeltje de Boer. Donderdag 7 uur tet zekere Intentie. Vrijdag 7 uur processie eta vereering van het H Kruis. Zaterdag 7 uur voor den Z.Eerw. heer Carolus Helwig. Donderdag uitreiking van de H. Com munie om 6 uur en half 7 en onder de H, Mis. Vrijdagmiddag half 3 Kruisweg. (H. Familie). Zondag half 8 Jaardienst voor Alida Vlaar, 10 uur voor de parochie. Maandag 8 uur voor Jacob Hes, Guur- tje van Dam en overl. fam. Dinsdag 8 uur voor Pieter Comman deur. Woensdag 8 uur voor Geertje Bijman- Leeuw. Donderdag half 8 overl. kinderen. Zaterdag 8 uur voor Petrus Bruijns. BURGERBRUG. Zondag half 8 voor het geest, en tijdel. welzijn van de parochie., 10 uur voor de lev. weldoeners van het lammerenfonds. In de week de H. Mis om 8 uur. Maandag voor T»erk Arie Schouten, Cath. Polder en overl. fam. Woensdag voor Gerarda Bloothoofd hsvr. van*Aldert Kruijer. Donderdag voor Petrus Strooper en echtgenoote. Vrijdag plechtigheden. Zaterdag voor Petrus Couwenberg en overl. fam. Palmzondag, begin van den Paaschtiid, welke 2 weken duurt. Onder de H.H. Mis sen collecte voor het H. Land, gelegen heid om plaatsengelden te betalen, om 2 uur oefening van den H. Kruisweg. Maandag vergadering van het kerk bestuur. Dinsdag en T ningen voor de kinderen der eerste ZAANDAM. Palm-Zondag. De H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Kwart over 10 Palmwijding en daarna de Hoogmis. Onder de H. Missen collecte voor het H. Land. 12 uur Cate chismus; 4 uur Vespers; 4.30 en 5.30 Pa tronaat; 7 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag, Dinsdag en Woensdag de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Woensdagtnorgen tot 12 uur, na den middag van 4 uur af biechthooren. Donderdag, Witte Donderdag, te 8.30 plechtige gezongen H. Mis, Den gehee len dag daarna stille en 's avonds te 7.30 gezamenlijke aanbidding. Vrijdag, Goede Vrijdag, van 7— 8.30 stille aanbidding; te 8.30 de plechtighe den. Nj den middag te 3 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdagmorgen te 7 uur begin der plechtigheden en wijding van den doop vont en daarnrf gezongen H. Mis. Biecht hooren tot 12 en na den middag te 4 uur. Geen I*of4—- ONDERDIJKi Palmzondag. De wjjding der palmen voor de Hoogmis. De palm-zal in het begin der II. Mis door misdienaars worden rondge deeld. In de H.H. Missen schaalcolleete voor het H. Land en het H. Graf. Geen Catechis mus. half 3 Lof met Lijdensmeditatie, waar na lied no. 16. Generale absolutie met vollen aflaat voor de Tertiarissen. Maandag half 8 Lof ter eere van den H. Gerardus Majella. Vereeering der relikwie. Oude lied. Dinsdagmorgen komen alle schoolkinde ren biechten. Woensdag. Onder de H. Mis Paaschoom- munie der kinderen met gezamenlijke voor bereiding en dankzegging. Biechthooren’s morgens tot 11 uur en ’s middags van 5—8 uur. Donderdag. Witte Donderdag, half 7 Com- munie-uitreiken, half 8 de gezongen H. Mi» met processie. Ook voor en onder de Ek Mis communie-uftreiken en daarna den ge- hcelen dag aanbidding, 's avonds half 8 de plechtigheden met luide aanbidding. Vrjjdag. Goede Vrijdag, ten 7 uur uitstel ling en plechtigheen; den geheelen dag Kruisvereeering, ’s avonds half 8 gezamen lijke Kruiswegoefening. - Zaterdag. Paaschzaterdag (vasten- en ont houding tot 's middags 12 uur), ten 7 uur de wjjding van vuur, Paaschkaars en doop vont; ongeveer hal* 9 de gezongen Paasch- mis. Na de H. Mis Communie-uitreiken. Daarna biechthooren tot zoolang er biechte lingen zjjn en 'a middags van 4—8 uur. Deze geheele week eiken dag na de B Mis en in het Lof Generale Absolutie mM vollen aflaat voor de Tertiarissen. Geboren: Joannes Josephus Schutte. Zondag half 8 maandstond voor Anna Manshanden, half 10 voor de parochie. Maandag half 8 voor Geertruida Metten Koomen. Dinsdag half 8 voor Divers vanwege C 7 velaar. dag v. d. Goede week gen. absol. der 3o Oruo. Ma. voor Geertruida de Wit-Zuurbier. Di. voor Clasina v. Weenen-Hollander. Biechtfi. der kinderen van 46 uur. Wo. voor Petrus Schilder en Maria Lau- wen. Gen. CogMhunie der kinderen. Den ge- beelen dag biechthooren-, behalve van 123 uur. Do. Witte Donderdag (instelling v. h. H. Sacrament). 7 uur gez. H. Mis voor do wed. Maria Valkering-Oudejans. Den geheolen dag aanbidding. 7 uur lof en aanbidding. Vr. Goede Vrjjdag; half 7 uitstelling v. b. H. Sacr^nent. 7 uur plechtigheden; half 3 Kruisweg. Za. half 7 de plechtigheden; 8 uur gez. H. Mis voor de wed. Klasina KapteinGroen als lid v. h. H. Hart. Den geheelen dag biechthooren. De gebeden worden verzoclit voor Elisa beth Baltus-Wittebrood, die met do laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voor zien. bij den Koster. Bij het komen en gaan kniele men op twee knieën. Goede Vrijdag, du sterfdag des Hee ren. Te 7 uur uitstelling van het H. Sa- Te 8 uur de plechtigheden, en proces- igs te 3 uur de Kruisweg laatste lijdensmeditatie. Te 7 uur de wjjding Paaschkaars en den de Paaschmis. Na de van wijwater. Gele- van 1112 en van palm, half 8. Dinsdag 7 uur meisjescongregatie. Vrijdag 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdag 8 uur gez. Paaschmis en ge legenheid tot biechten van 10 tot 12 en vanaf 4 uur. CASTRICUM, Zondag 7 uur de Vroegmis; 10 uur de Hoogmis; 2 uur Meditatie-Lof. Maandag om 7, 8, 8.15 de H. Missen. Dinsdag om 7, 8, 8.15 de H. Missen. Woensdag om 7, 8, 8.15 de H. Missen; 67 Biechthooren. Donderdag, Witte Donderdag, ge dachtenis der instelling van het H. Sa crament. 8 uur Plechtige H. Mis met Processie, den geheelen dag aanbidding. 7 uur Lof met openbare aanbidding. Vrijdag, Goede Vrijdag. 7 uur uitstel ling van het H. Sacrament; 8 uur plech tigheden. 2.30 Kruisweg. Zaterdag, Paasch, 6.30 wijding van Paaschkaars, doopvont, enz. 912 en van 48 biechthooren. AKERSLOOT. Zondag om 7.30 voor Come lis Abbes; om 10 uur voor de Parochie. Maandag kwart voor 8 voor Gerar dus Kuijs en Maartje Zonneveld. Dinsdag kwart voor 8 voor Henricus Groot. Woensdag kwart voor 8 voor overle dene familie Stam en Boon. Donderdag 9 uur voor Cornells Kaan dorp. Zaterdag half 9 voor Nicolaas Befjes. Heden collecte voor het H. Land, om 1 uur Cat., om 2 uur H. Familie voor de mannen, om 3 uur Vastenmeditatie. Maandag en Dinsdag biechthooren van 58 uur. Woensdag van 3uur. Vrijdag om 9 uur de plechtigheden van Goeden Vrijdag. Om half drie Kruis weg,-*'s avonds van 58 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag om 7 uur beginnen de plech tigheden, 's middags biechthooren van 3 tot 8 uur. Zondag collecte voor de sieraden der kerk. Dinsdag a.s. 1ste der 9 Dinsdagen, die het feest van St. Antonius voorafgaan. URSEM. Zaterdag 7 April biechthooren van 3 tot 5 en van 6 tot half 9. Zondag Palmzondag, kwart voor 10 palmwijding, half 2 Cat., half 3 Lof met Lijdensmeditatie. Na Vroeg- en Hoog mis gen. abs. voor de 3e Orde. Ook Dins dag, Donderdag en Isten Paaschdag zal na de H.H. Missen de gen. abs. worden gegeven. Vandaag collecte voor alsook gelegenheid tot betaling plaatsengeld. Deze week voor de H. Mis géén ge legenheid tot biechten, wel na de H. Mis. Verder Dinsdag te 3 uur zoolang er ach tereen komen en Donderdagavond van half 7 tot half 8. Woensdag van 34 en van 68 uur. Zaterdagmorgen na de H. Mis tot 11 uur en des middags van 3half 9. De H. Communie zal worden uitge- xeikt Maandag, Dinsdag en Woensdag te kwart ovei 7 en voor en onder de H. Mi» 10 uur voor de parochie, van 8 uur. Maandag 7 uur voor Em. Groenland de groots en van 25 uur de gelegenheid Iegeloovigen, om in stilte den te bidden. Te 7 uur lof met biddin; Vrij van het lijden en sterven uur i 9 de plechtigheden, 7 den H. Kruisweg. Zaterdag Paaschzaterdag, 7 uur de wij^ dingen, half 9 gez. H. Mis. \rzzl.z=. zz onthouding tot oen middag. Gelegenheid om te biechten geheel den dag, uitgenomen van 124 uur. - Zj Weel-Smlt, de Zwaagsche processU naar Ke- Woensdag half 8 voor Petrus Brandsen. Donderdag half 8 gezongen H. Mis voo» Jan Tensen. Zaterdag half 8 voor een overleden moe der. Zondag half 8 voor Anna Manshanden, half 10 voor de parochie. OBÖAM. Zondag 7.30 Vroegmis; 10 uur wij ding der palmen en processie, daarna Hoogmis. 2 uur Lof met Lijdensmedita tie. Woensdag des morgens tot 10 en des namiddags van 37.30 biechthooren. Donderdag te 7 uur uitreiking van de H. Communie, te 8.30 gezongen H. Mis waarna processie; te 7 uur gezamenlijke aanbidding. Vrijdag te 7 uur uitstellin; Allerheiligst Sacrament, te I tigheden; te 2.30 Kruisweg. Zaterdag te 7 uur wijding van vuur, Paaschkaars en doopvont; 8.30 Paasch- a mis; 38 biechthooren. T KALF ZAANDAM. Zondag Palmzondag, half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, vóór d^ Hoogmis wij ding en uitdeeling der palmen, 2 uur Cat., 3" uur Lijdensmeditatie. Woensdag geheel den dag gelegenheid om te biechten, uitgenomen van 124 uur. Donderdag, Witte Donderdag, ge denkdag van de instelling van het Aller heiligste Sacrament, hall 9 gez. H. Mis, daarna processie. Geheel den dag aan- 7 uur gezamenlijke aanbidding. Goede Vrijdag, gedenkdag ven O. H. J. C., 7 WESTWOUD. Hedenavond om 7 uur oefening van den H. Kruisweg, waarna vereering van de relikwie van het H. Kruis, Morgen (Zaterdag) half 8 gezamenlij ke H. Communie voor de kinderen van de St. Josephscholen, Zondag Palmzondag, 7 uur Vroegmi». half 10 Hoogmis, 2 uur Miserere, Lijdens meditatie en kort Lof, 5 uur Lof in de Kapel van het Patronaatsgebouw te Hoogkarspel. Maandag 11 uur Mariacongregatie voor de kinderen der St. Josephscholen. In de week de H.H. Missen te half 8 en 8 uur. Voor en onder de H.H. Missen bestaat gelegenheid om te biechten. Voor en onder de H.H. Missen uitrel- Zaterdag, Paaschzaterdag, begin der plechtigheden, 8 Paaschmis. Onder de Paaschmis gelegen heid om te communiceeren. Des namid dags gelegenheid om te biechten van 3 tot 8 uur. In den ondertrouw zijn opgenomen: Nicolaas Gerardus Verdun» en Maria Dekker. Theodoras Bernardus Verduin en Catharina Maria Neefjes. T VELD. Zondag 7 uur uitreiking van de H. Communie, half 8 Vroegmis, 10 uur palm wijding met palmprocessie, daarna de Hoogmis, half 3 Lof met Meditatie. Maandag en Dinsdag de H. Mis om 7 uur, 8 uur uitreiking van de H. Commu nie, waarna voorbereiding, deze voor bereiding ook 's middags na den school tijd. Woensdag 7 uur uitreiking van de H. Communie, 8 uur H. Mis met eerste H. Communie der kinderen, des middags van 38 uur biechthooren. Donderdag Witte Donderdag, om 8 uur H. Mis, verder den geheelen dag aanbidding, 's avonds 7 uur gezamenlijke aanbidding. ''Vrijdag, Goede Vrijdag, 7 uur uitstel ling van het Allerheiligste, 8 uur plech tigheden, des middags half 3 Kruisweg. Zaterdag Paaschzaterdag, 7 uur plech tigheden, ongeveer 8 uur gez. Paasch mis Van 3—8 uur biechthooren, geen Lof. ng, ijdag, lij uitstelling van het Allerheiligste, half 7 uur oefening van Goeden Vrijdag wordt te 7 uur het Allerh. ter.aanbidding uitgesteld, 9 uur de plechtigheden. Geheel den dag zal de kerk open zijn tot particulier bidden van den Kruisweg, 's avonds te 7 uur geza menlijke oefening van den Kruisweg, waarna vereering van de relikwie* van het H. Kruis. Daarna biechthooren zoo lang er achtereenvolgens komen. Paaschzaterdag 7 uur de plechtig! den en omstreeks half 9 gez. Paaschn.... De H. Communie zal alleen na de H. Mis worden uitgereikt. Voor en onder de H. Mis mag geen wijwater gehaald worden, alleen na de H. Mis. Deze week zijn vleeschspijzen verbo den alleen op Goeden Vrijdag en op Paaschzaterdag tot *s middags 12 uur. T ZAND. Zondag de H.H. Missen te half 8 en te 10 uur. Voor de Hoogmis wijding en uit deeling der gewijde palm, na de Hoog mis Cat., half 3 Lijdensmeditatie. Woensdagmiddag van 58 uur biecht hooren. Donderdag Witte Donderdag, de H. Communie wordt uitgereikt te 7 en te 8 uur en onder de H. Mis. De H. Mis be gint te 9 uur, waaronder processie. Den geheelen dag is het H. Sacrament ter aanbidding uitgesteld, des avonds half 8 luide aanbidding. Vrijdag, Goede Vrijdag, te 8 uur wordt het H. Sacrament ter aanbidding uitge steld, 9 uur beginnen de plechtigheden, des middags half 3 oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag Paaschzaterdag, te 7 uur be ginnen de plechtigheden, ongeveer te kwart over 8 begint de Paaschmis, des middags biechthooren van 4 uur af, De gebeden worden verzocht voor Maartje van Heiningen, wed. van Hen ricus rilmer, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voorzien ANNA PAULOWNA. Zondag Palmzondag. De H.H. Missen te half 8 en 10 uur. Voor de Hoogmis wordt de palm gewijd en na de Hoogmis uitgedeeld. Heden collecte voor bet Hei lig Land, 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Eén der bussen is bestemd voor de of fers der vastendispensatie. Dinsdag na schooltijd komen de kin deren biechten. Woensdag moeten de kinderen half 8 in de kerk zijn, des avonds van 68 uur biechthooren. Donderdag Witte Donderdag 8 uur de gez. H. Mis waarna overbrenging in pro cessie van het H. Sacrament naar het H. Graf. Heef den dag aanbidding, avonds half 8 viering van het H. der instelling Altaars. Vrijdag, Goede Vrijdag, 7 uur ling van het H. Sacrament, 8 uur gelegenheid onzen Goddelij- veree ring der relikwie van het H. Kruis. Paaschzaterdag, 7 uur beginnen Wijdingen van het vuur, de Paaschkaars, wijwater en doopvont, ongeveer 8 uur de Paaschmis met het eerste Alleluja. De H. Communie wordt alléén onder de H. Mis uitgereikt. Om 12. uur eindigt de vas ten. Biechthooren tot 12 uur en van 4 tot 9 uur. Paschen wordt de H. Communie *t eerst om half 7 uitgereikt. H. H. WAARD. H. Dionysius). Zondag 7 uur voor lev. en overl. leden L. T. B., half 10 Hoogmis voor de par. met wijding, uitdeeling en processie der palm. Maandag 7 uur voor de gel. zielen. 8 uur voor Willem Oudhuis, Dinsdag 7 uur ter eere van resia uit dankbaarheid, kwart over 8 Communie-uitreiken, 9 uur gez. Maand stond voor J. Brink. Woensdag 7 uur voor Corn, en Maria Rood, 8 uur voor overl. fam. Smit Bes. Donderdag 8 uur pl. gez. H. Mis voor overl. fam. OudhuisSchouten. Heel den dag aanbidding, des avonds van 78 uur openbare aanbidding. Vrijdag 7 uur uitstelling van het H. Sacrament, 8 uur de plechtigheden, 7 u. Kruisweg. Zaterdag 7 uur begin der plechtighe den. H. Mis voor Tam is Floris. Zondag 7 uur voor J. Brink, 10 voor de parochie. De gebeden werden verzocht voor Klaas Kieft Jr„ die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voor zien en voor Pietje Bakker, die in den Heer is overleden. (H. Hart). uur voor overl. fam. Kager, king van de H. Communie. Donderdag, Witte Donderdag, na de H. Mis uitstelling van het H. Sacrament. Vrijdag, Goede Vrijdag, 7 uur uitstel ling, half 9 plechtighec en, 3 uur oefe- van ^en Kruisweg. Zaterdag half 12 gelegenheid biechten voor de kinderen. Zaterdagmiddag van 35 uur en van half 6 tot half 8 voor de andere parochi- arffen. Zondagmorgen bij hooge uitzondering zoomede voor diegenen, die verafgele gen hunne woonplaats hebben, biecht hooren. Cat. voor de meisjes in de zuster school bij den Pastoor. Cat. voor de jongens in de jongens school bij den kapelaan. Zondag Cat. voor hen, die van de school af zijn. De gebeden worden verzocht voor Catharina van Kleef, Adriana Wagenaar en de Eerw. Zuster Overste, Zuster Ewalda, die met de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden zijn voorzien en voor Neeltje Hoogland, die in den Heer is overleden. NIEUWE-NIEDORP. (Kloosterkerk). Zondag, Palm-Zondag, begint de Paaschtijd. Om 7 uur de Vroegmis, om half tien de Hoogmis. Voor de Hoogmis de Palmwijding, onder de Hoogmis laat ste lijdensmeditatie. Half drie oefening van den H. Kruisweg en Lof. Deze week iederen dag generile ab solutie voor de leden der Derde Orde. Dinsdag kwart voor zes Lof ter eere van den H. Antonius van Padua. Woensdagmiddag om 5 uur de donke re Metten. Donderdag, Witte Donderdag, om 6 en 7 uur uitreiking der H. Communie. Om half acht de plechtige Hoogmis, waarna de processie met het Allerheiligste. Om 5 uur de donkere Metten, Vrijdag, Goede Vrijdag, om 8 uur de plechtigheden. Om 5 uur de donkere Metten. Zaterdag, Paasch-Zaterdag, om 7 uur wijding van het vuur en de Paaschkaars. Om 8 uur de Hoogmis. Onder en na de Hoogmis uitreiking der H. Communie. *s Middags om 12 uur eindigt de Vasten. ZWAAG. Zondag 10 April, Palm-Zondag. Vroeg- Mis te 7 uur. Palmwijding om 9.30. Daar na Hoogmis. 1.30 Catechismus. 7.15 Lof met Lijaensoverweging. Donderdag, Witte Donderdag, H. Mis te 8 uur. Vrijdag, Goede Vrijdag, begin der plechtigheden te 8 uur. Zaterdag, Paasch-Zaterdag, begin der plechtigheden te 7 uur. HELDER. (Parochie O.L. Vroaw). Zondag, 10 April. Heden Palm-Zon dag, om 7.30 de Vroegmis; te 9 uur de Militairenmis en te half elf de Hoogmis. Voor de Hoogmis de wijding en de uit reiking der palmen en daarna de Palm processie. Heden onder de H. Missen de collecte voor het H. Land en het Wees huis te Bethlehem. Te 1 uur leering voor di Kruisweg te- Lijdensmeditatie. E_ lijk hun Paschen houden op Witte Don derdag, en daartoe worden voorbereid op onze scholen. Woensdagmorgen te half negen biechthooren voor de meisjes en te elf uur voor voor geen lof en geen con^ Donderdag, Witte denkdag der instelling v crament des Altaars. De lie

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1927 | | pagina 14