eeren Rookers n ird Fa. Behrs. Hhlzel. Alkmaar PATRONEN naar maat verkrijgbaar. MEJ.N.E. BRUIN, MODEVAKSCHOOL, tuliirackt Ut. lUkmtr. 30 cent per half pond. het KERK EN SCHOOL. A. II I MEIJER’S VISCHHANOEL. Vraagt Uw Winkelier naar de Prima Rook- on Pruim tabak I 18 oo 20 coot por 000, van de Tabaksfabriek PLATEN TER INZAGE Mode Vakschool. van Commenéé, ALKMAAR. I G en van van midden stand uil van congregatie Moeder Gode Con gr. OP Aug. Patronaatsmeisjes uit Haar- maand-tond Kath. Garde ft uur t de on- gewooud, kunnen deelachtig worden aan den ;en worden uren gebed eiken te en en Dotider- >t H. Sacra. 2e 4e 6e 8e 10—13 Jezuiët. 16—19 lern. 22—25 Vrijdagavond te kwart v. d. H. Familie, uur gelegenheid om te kwart over 8. kwart over acht. Dagelijks aanroer vaa versche Zeevlsch alt eigen riaacherf. Specialiteit in gebakken Vloek, Garnalen M Visch-croqueta. ZOUTE VISCH, 3TOKVÏ9CH, in verschillende soorten en prf- zen. Verder allee wat tot bet val I behoort. Beleefd aanbevelend. LANOESTRAAT 60. Teief 511. Afd. Afd. Afd. Afd. Afd. Afd. Afd. Afd. Afd. en processie. In de week H. Mis te 8 uur. Broederschap van het H. Hart; ’e nam. 37 uur biechthooren. Biechthooren van 3 tot 5 en van half tot 7 uur. Geboren: Agatha Pctronella, dochter en en en en en lOo en 12e en 14e en 16e en 18e Za. feestdag van het H. Hart; de eerste II. Mis te 6 uur; de gezongen II. Mis te 7 uur; te 8 en 9 uur gelezen H.H. Mi^set^/s nam. van 46 en half 79 uur gelegenheid om te 12.30— 1.00—1.30 1.30— 2— 2.00—2.30 2.30— 3— 4.00—4.30 11e 4.30— 0— 13e 5.Q0—5.30 15e 5.30— 6— 17e uur voor Nic. Konijn. Vr. 7 uur voor J. Bakker, C. Sjerp overl. fani.; 8 uur Regje Rood. Za. 7 uur voor Martha Rog, lid Br. Mart. v. G-irkuin; 8 uur voor O. Spr-iit en A. Meea- ter. Aug. Jonge dames Euch. retraite. P. Augustijn. 27— 30 Aug. Patr. meisjes Par. 0. L. Vr. Onb. Ontv. den Haag. P. Jezuiët. 69 Sept. Meisjes Congregatie uit Bloe- mendlal. P. Augustijn. 12—15 Sept. Geh. leden der Aartsbroeder schap der H. Fam. Par. H H. Engelbew. den Haag. P. Capucjjn. 9—22 Sept Geh. leden der den Haag. P. Capucjjn. 2528 Sept Jonge dames. P. Carmeliet. 28 Sept, tot 1 Oct. Meisjes. P. Redempto rist. 36 Oct. Meisjes uit Aalsmeer en andere deelneemsters. P. Capucjjn. ONDERDIJK. Zo. 1 uur Catechismus, 2 uur Lof met Ro zenhoedje en lied no. 16. Ma. half 8 Lof ter cere van den II. Gerar dus Majella. Vereering relikwie. Oude lied. Wo. half 8 Vergadering der Derde Orde. Afdeeling mannen on jongens. Vr. Feestdag van het II. Hart, half 7 en voor on under de gezongen H. Mis van half 8 coromwiicuitreiken. Half 8 Lof met predika tie ev vernieuwing der Intronteatie. Za half 12 biechten voor de kinderen; van 5— 8 nul voor de overigen. Zo. In ile II. H. Missen open schaalcollec- te voor do kerk, welke bijzonder wordt aan bevolen Zo. half 8 voor Cornells Nieuweboer. Half 10 voor de parochie. Ma. half 8 voor Martha Beemster. Di, hajf 8 voor een overledene. W». half 8 maandstond voor Antje Keiser- Mol. Do. half 8 voor Divcra Weel-Smlt. Vr. half 8 voor Antjo Bakker. Za. half 8 voor overleden leden v. d. Le vende Rozenkrans. Zo. half 8 voor Jan Mol en Aafje Ettes. Half 10 voor de parochie. biechten; 7 tiuxjxif ter ecre van het H. Hart. Zondag 26 Juni noodigt onze H. Vader de Paus allen uiLtot de H. Communie te na- I deren met deze intentie, dat de veelvuldigs en dageljjksche H. Communie worde bevor derd. VENHUIZEN. Zo. 7 uur t. e v. Treesje v. ’t Kindje Je- >us. half 9 int 10 uur parochiemis. .Ma. 7 uur voor Thecla Wiering; 8 uur voor Agatha Polle. Di. 7 uur voor Geertje Krjjnsen; ▼oor Gerard Roozendaal. Wo. 7 uur voor Aafje Vrucht. 8 uur voor Dirk Konjjn. Do. 7 uur voor P. Deken en S. Neefjes; 8 in Teekenen, van Dames- en Onderkleedmg. WARMENHUIZEN. Zo. half 7 uitreiking der H. Communie; 7 uur de Vroegmis; 10 uur de Hoogmis; 2 uur Lof ter eere van het II. Hart; half 7 Patro naat. De H. Mis te half 7 in de Kapel. Maandag, Dinsdag, Woensdag dag te 7 uur Lof ter eere van hei ment. Do. 8. uur Congregatie voor jonge mannen; van 68 uur biechthooren in 2 biechtstoelen. Vr. de H.H. Missen te 7 uur en kwart voor 8: Eucharistische dag; 2 uur wordt het H. Sacrament ult^betetó en blijft uitgsteld tot na het !x»f; 7 uur Lof met preek ter eere van het H. Hart; van 4 uur tot half 7 biechthoo ren. Za. feestdag van het H. Hart; de H. Mis te 5 uur; kwart voor 8 gez. H. Mis; de H. Com. muuie wordt uitgereikt vóór en onder de H. Mis van 5 uur; verder de H.H. Missen te half 7 en half 8; 7 uur larf ter eere van het H. Hart; van 58 unr biechthooren in 2 biechtstoelen. WOGNTM. Zo. et 7 uur II. Mis voor overl. fam. Stroet on Giling; te 9 uur voor de Parochie. Na den middag te 2 uur Predikatie, waar na Lof met den lofzang Te Deum tot bevor dering van de veelvuldige H. Communie. Na hot lof lied no. 63. Geen catechismus. Ma. te half 8 H. Mis voor Jan Appelman en Joanna Elisabeth Kuip. Di. te half 8 voor Weled. Heer Nicol aas Adianus Commandeur. Wo. te half 8 voor Willem Op den Kelder en Catharina Wagenaar. Do. te half 8 voor Aaltje Koele man, huis vrouw van Piet den Boer. Biechthooren van 5 tot 7 uur. Vr. te half 8 voor Antonius Ootes en Maar- tjo Wennips. Heden wordt gevierd het feest van het H. Hart vau Jesus. Te half 8 gezongen H. Mis m ’s avonds te 7 uur lof ter eere van het H. Hart van Jesus. Na liet lof lied no. 75. Za. te 7 uur in het St. Agncsgesticht voor Trijntje van Berkel. Voor mannen in het Bisschoppelijk Retraiten- huis „Sint Clemens” te Noordwjjkerhout. 25 Juli. St. Joseph-Gezellen, Amsterdam IV. P. Redemptorist. 812 Juli. St. Josephs-Ambachuluerlin- gen, den Haag. P. Franciscaan. 16—19 Juli. H. Familie Par. H. Maria Magd., Amsterdam. P. v. h. Gez. v. Maria. *2124 Juli. Retraite-club SL Jan, Haar lem. P. Dominicaan. 2629 Juli. Weesjongens uit Den Haag. P. Capucijn. 14 Aug. Heeren Onderwijzers. Pr. Hart 69 Aug. St. Rita Club, Amsterdam. P. Capucijn. 1316 Aug. R. K. Volksbond, ald^DelfL P. Redemptorist. 90—23 Aug. Studieclub „Dr. Nuycns”, Den Haag. P. .H.H- Harten. 27 -30 Aug. Gehuwden en ongehuwden v. d. gewonen stand. P. Augustijn. 3— 6 Sept. R. K. Volksbond, afd. Haar lem. P. Franciscaan. 8—11 Sept- Sept Gehuwden en ongebuw- den v. d. gewonen stand P. Carmeliet. 1316 Sept. 11. K. Politiebond ..St. Mi chael”. P. II. H. Harten. CASTRICUM. Zqndag 7 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; half 7 Lof met Processie in den tuin. Maandag 7, 8 en kwart over 8. Dinsdag 7, 8 en 9 uur Gez. Huwelijks mis met Veni tfFeator. Woensdag 7, 8 en Donderdag 7, 8 en 56 Biechthooren. Vrijdag 7 uur Gez. H. Mis voor ae Leden van het H. Hart, 8 uur H. Mis; half 7 Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag 6 bij de Eerw. Zusters; 78, 48 biechthooren; half 7 Lof ter eere van Maria. om 7 uur ROOSTER DER RETRAITEN. Voor vrouwen in het Bisschoppelijk Retrai- tenhuis ..De Thabor” te Rotterdam. 2023 Juni Gehuwde dames gegoeden stand Euch. retraite. P. Augustijn. 2730 Juni .Gehuwde dames SL Rita-Club, Amsterdam. P. Capucjjn. 47 Juli. Geh. led. d. H. Fam. Par. H. Ma ria Magd-, Amsterdam. P. Franciscaan. 1114 Juli. Meisjes der Maria Congr. Par. v. d. H- Rozenkr. en van het H. Hart, Amster dam. P. H.H. Harten. 1720 Juli. Jonge da mes Congreg. Par. H, Ther-, den Haag. P. Franciscaan. 2427 Juli. Ongeh. Congr. Par. H. Dom., Amsterdam. P. Dominicaan. 2831 Juli. Ongeh. led. der. Kath. Garde, den Haag. P. Carmeliet 14 Aug. Leden der 3e Orde van St Do minions. P. Dominicaan. 710 Aug. Ongeh. leden Maria Par. H. Maria Magd., Amsterdam. Aug. Dames Onderwijzeressen. P. de allerheiligste Maagd en Maria. OBDAM. Zondag om 8 uur de Vroegmis, half 11 de Hoogmis, te 3 uur Lof met predi katie, daarna Catechismus. Maandag te 10 uur Huwelijksmis voor A. J. Leroi en C. J. Schneiders. Maandag tot Vrijdag ie leren avond BID.UREN voor de leden der Vrouwencongregatie Zondag 19 Juni 1927. Ie 3e 5e 7e 9e 1922 Sept. Heeren Haarlem e. a. P. Jezuiët 2427 Sept Recruten. P. Jezuiët 1—4 Oct Ketraite-Club St Gerardus Ma jella,, Gouda. P. Dominicaan. 10—13 Oct. Heeren Middenstand uit Delft e. a. P. Redemptorist 17-20 Oct Studenten St. WilUbr. Coll., Katwijk. P. JezuiëL 2225 Oct. Gehuwden en ongehuwden v. d. gewonen stand. P. Carmeliet 28—31 Oct Studenten St Ignatius Coil., Amsterdam. P. Jezuiët 5— 8 Nov. R. K. Post-, Teief.-, Telegr.-Per- soneel e. a. P. Capucjjn. 1013 Nov. Westlandsche Patronaten. P. Augustjjn. x 1518 Nov. Gehuwden on ongehuwden v. d. gewonen stand. Pr. H Hart 2124 Nov. Heeren uit den Middenstand. P. Franciscaan. 2629 Nov. Ongehuwde St Josephs-Ge- zellen e. a. P. Carmeliet. 14 Dec. Patronaatsleden. P. Dominicaan. 6— 9 Dec. Gehuwden vau den gewonen stand. P Jezuiët 1215 Dec. Ongehuwden uit HiUogom. P. Augustijn. 17SO Dec. Gehuwden én ongehuwden uit Noordwjjkerhout. P. H H. Harten. 28- 26 Dec. Ongehuwde St Joe. Gezellen uit Leiden e. a. Pr. H. Hart «CHOORL. Zo. 7 uur Vroegmis; half 10 Hoogmis; 2 uur Lof met predikatie. Ma. voor Henricus Groot. Di. voor Antonius Koojjman, als lid de Broederschap van Sittanl. Wo. vvor Theodorus Stadegaard en overl. echtgenoote. I Do. voor Petronella Schouten, als lid van de Begrafenisvereeriiging; ’s nam. van 35 uur gelegenheid om to biechten. Vr. haiL8 gezongen H. .Mis voor Cornelia Rietveld, tIs jid vau de Bcgrafenisvereenl- ging; ’s avonds 7 uur ter eere van het H. Hart. Za. voor Gerardus Polle. als lid van de Goedgekeurd bij de Vereeniging van Mode Vakscholen in Nederland. Grondig onderricht Naaien en Knippen Kinder Boven- en m Volledige opleiding voor Examens. Speciale cursus voor gehuwde dames. Leerares Directrice Weaterweg 110 Alkmaar. Papieren patronen naar maat VERPASSEN ONNOODIQ. (ZIE ETALAGE). ST. LA11RENT1US. Zo. 2e Zondag na Pinksteren, Hoogfeest van Aanbidding; do H.H. Missen te half 7, kwart voor 8 en 9 uur; 10 uur de Solem- neele Hoogmis; na de H. Mis vim half 7 ge lieven de heeren Zangers eenige strofen van het Adoro Te te zingen. Den geheelen dag blijft het Allerheiligste ter aanbidding uit gesteld. l_>e gUoovigen wordep beleefd ver zocht vooral te komen bidden in de uren van 12 tot 2; ’s nam. 2 uur gezamenlijke Aanbidding voor alle kinderen; geen Bjjbel- scho Gesdüedensi; 7 uur het plechtige Lot met feestpredikatie, processie en «Te Deum. De parochianen worden vriendelijk uitgenoo- digd het refrein: Hosanna, hosanna, hosanna Filio David, mode te zingen, ’s Avonds geen Jongelingscnucregatie en geen Patronaat. Ma. en volgende avonden der week Lof tei eerQ van het Allerheiligste Sacrament. Meden 9 uur gezongen Uitvaart voor Joannes de V ries. Di. 's avonds kwart voor 8 Maria Congre gatie voor do manuen. Heden gaat de R. K. Vrouwenbond ter bedevaart naar O. L. Vrouw ter Nood te HeUoo, alwaar te half 11 de Solemneele Hoogmis. Wo. 's avonds na net Lof Mariacougregatie voor de vrouwen. Do. 9 uur gezongen H. Mis ter eere van het Allerheiligste Sacrament met uitstelling; daarna, alsook na het Lof, vereering van de Relikwie van het ,H. Bloed; ’s nam. biecht hooren voor de jongens. Vr. feestdag van St. Joannes’ Geboorte, dag van devotie; 'b avonds van o—half 8 ge legenheid om te biechten; 7 uur plechtig Lol ter eere van hei H. Hart en toewijding dez Parochie aan het Goddelijk Hart. TU1TJENH0RN. Heden schaalcollecte voor de St. Pieters penning Om 2 uur Lof met predikatie. Don derdag 9 uui Gezongen Requiem. Donderdagochtend tot 9 uur gelegenheid om te biechten. Des middags van 4 tot 7 uur. Om half 4 komen de kinderen der beide scho len te biechten. Vrijdag, Zaterdag en Zondag 3-daagsche oefening ter eere v. h Allerh. Hart. Donderdagavond half 8 openingslof met Veni Creator en Predikatie. Vrijdagochtend wnrdt om 4 uur het eerst de H. Communie uitgereikt en verder ieder half uur tot.half acht De stille H. Mis om 5 uur, de gezongen om 7 Om 7 uur algemeene H. Communie der kinderen. Vrijdagavond om half 8 Lof met predika tie. Zaterdagochtend de H H. Missen oin 5 en 7 uur. Gedurende de ochtend tot 8» uur en des middags van 4 tot 7 unr gelegenheid om te biechten. Half 8 Lof. Zondag laatste dag v. h. Triduum. De H. Communie wordt uitgereikt om 6 uur en on der de H. Mis van 7 uur. Half 10 plechtige Hoogmis. Des middags om 2 uur Lof. feest predikatie, toewijding der huisgezinnen aan het H. Hart Pauselijke Zegen en lofzang Te Deum. Dringend noodigen wjj allen uit om gedu rende de dagen van het Triduum niet slechts ééns maar zoo mogelijk 2 of 3 maal tot de H. Tafel te naderen. Ma. 7 uur voo£. W. D. Teunis Hoogen- boom. Di. 9 uur rtior Bruid jj Bruidegom Beriiar- dus Pancras en Cath. Hesshig. Wo. 7 uur voor Overleden familie Tesse- laar-Kok. Do. 9 uur Langedjjk. Vr. 5 uur ter eere v. h. H. Hart. 7 uur voor de leden v. h. Genootschap v. h. H. Hart. Za. 5 uur vooi Willem Tïlmer. 7 uur voor Jacobus Burger. Zo. 7 uur voor de parochie. Half 10 voor Cornelis Veldman. De gebeden worden verzocht voor Maria Pronk-Mul, die niet de laatste H. H. Sacra menten der Stervenden zijn voorzien en voor Herinanus Langendijk. Jacobus Burger en Willem Tilmer, die in den Heer zyn over leden. In den ondertrouw zjjn opgenomen: Idria- nus Braakman van Venhuizen en Geei ruida Klaver. ZAANDAM. Zondag feest van Aanbidding, de H.H. Missen om half 7, 7, 9 uur gelezen; half 11 plechtige Hoogmis. Den ganschen dag uitstelling en aanbidding van het Allerh. Sacramept. 7 uur plechtig Lof met preek, proces-- sie en Te Deum. In de week de H.H. Missen te 7, 8 en 9 uur, en ’s avonds eiken dag te 7 uur Lof Donderdag- en over 8 oefening Zaterdag te 4 biechten. te 8 uur Lof. Donderdag 67-i uur biechthooren. Vrijdag uitwendige viering van h feest van het Allerheiligst Hart. Zaterdag van 4 tot half 6 en half 7 tot 8 uur biechthooren. LIMMEN. Zondag, Euch. dag, half 8 stille H. Mis, 10 uur de Hoogmis, geen Catechis mus, 2 uur Lof ter eere van het H. Sa crament, preek, processie en Te Deutn. Vrijdag half 8 gez. H. Mis 9 stille H. Mis, half 8 Lof ter eere van het H. Hart met Litanie en toewijding. De gebeden worden verzocht voor Nicolaas Decker, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. ZAANDAM. t Kali). Zondag om hall 8 stille H. Mis. 10 uur de Hoogmis. Geen catechismus. 3 uur Lof met preek, processie, „Te Deum”. Donderdag om 7 uur Lof. Vrijdag om 7 uur Lof. Zaterdag Feest van het Goddelijk Hart. 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZWAAG. Zondag 19 Juni half acht de Vroeg mis, om 10 uur de Hoogmis, 19 uur Lof URSEM. Zaterdag biechthooren van 3 tot half 5 en van half 7 tot 8 uur. Zo. Vandaag op verlangen van Paus en Bisechop gezameljjke Communie der gelpo- vigon. t Te half 8 de vroegmis; 10 uur Hoogmis; half 2 catechismus; half 3 uitstelling van het Allerh. Sacrament tot aan het lof ten 7 uur, waaronder predikaJe over het H. Sar crainent, waarna het gebed „0 allerliefste Je zus”, daarna Te Deum. Vooral vandaag brengt men God dank voor Zyne Gave bij uitnemendheid, door Hem in het 11. Sacrament een extra bezoek te gaan brengen. Deze week kwart over 7 uitreiken der H. Communio, ten 8 uur H. Mis, behalve a.s. Vrijdag, met feest v h. H. Hart. Alsdan ten - half acht gezongen H. Mia voor lev. en overl. v. h. Apostolaat des Gebeds. óór de H. .Mis en ook onder de H. Mis zal de H. Communie worden uitgereikt Voor al op dien dag vraagt het H Hart van ieder, die kan komen, een eerherstellende H. Com munie. 's Avonds ten 7 uur lof ter eere van bet H. Hart met opdracht der selatricen. C. Weuker en C. van Zelm. De gebeden worden verzocht voor Corne lia Komen geb. Loos, die van do laatste II. Sacramenten is voorzien en voor Grietje Blauw geb. Commandeur, die in den Heer is overleden. voor Herinanus SINT D0MTN1CU8. Heden. Zondag onder het octaaf van het H. Sacrament, tevens plechtige viering van het Hoogfeest van het Heilig Sacrament des Altaars en Eucharistische dag. De H. H. Miesen om 6 uur, half 8, negen uur en om half elf de Solemneele Hoogmis. Onder alle H.H. Missen schaalcollecte voor de kerk, welke wij bjjzonder aanbevelen. Den geheelen dag zal het H. Sacrament ter aanbidding zijn uitgesteld. Om kwart over twïalf gemeenschappelijke aanbidding voor de kinderen. Geen Congregatie voor de jongens. Om 7 uur plechtig lof, feestpredikatie en processie. Onder het lof collecte met open schaal voor de versiering. Maandagmiddag om 4 unr biechthooren voor de kinderen. Half 9 Congregatie voor de mannen. Dinsdag om 7 uur uitstelling van het Aller heiligste. Om kwart over 7 algemeene H. Communie der kinderen. Om 9 uur gezon gen H. Mis en ’s avonds om 7 uur Lof ter eere van den H. AtUonius van Padua. Woensdagavond T uur Congregatie voor de vrouwen, daarna lof ter eere van het H. Hart Donderdagavond voor de meisjes. Vrijdagavond 7 uur plechtig lof met feest predikatie tot viering van den feestdag v. h. Allerh. Hart v. Jesus. Zaterdagavond om 7 uur lof ter eere van -i:i j i HELDER. (Parochie O. L. Vrouwe Onb. Ontv.) Zondag, 19 Juni. Heden de 2de Zon dag na Pinksteren en de plechtige na- viering van H. Sacramentsdag. Hef is de wensch van Z.H. den Paus, dat alle geloovigen, die Donderdag j.l, verhin derd waren, heden zullen communicee- ren uit dankbaarheid voor de instelling .van het H. Sacrament des Altaars. Te half acht de Vroegmis, te 9 uur de Mi litairen- en te half 11 de Hoogmis: te 1 uur de groote leering en te 7 uur H. Sa- cramentslof met predikatie over het H. Sacrament des Altaars en hef Pau selijk gebed voor de toeneming des da- gelijksche H. Communie. Heden onder de H.H. Missen de col lecte voor de instandhouding der retiai- tenhuizen van ons bisdom. Dinsdag de feestdag van den H. Alo- ysius, den patroon der jongelingen Woensdag geen H. Mis te 7 uur, wel gelegenheid tot ontvangen der H. Com munie. Te 7 uur St. Josephslof en daarna de Maria-Congregatie Donderdag te 7 uur de eerste H. Mis en niet te 8 uur maar te 10 uut gezongen H. Mis voor Bruidegom en Bruid Vrijdag de feestdag vdto den H. Joan nes den Dooper. De eerste H Mis te 7 uur. Des middags te 4 uur processie met Bloemenhulde der kinderen aan het H. Hart. Te 7 uur Lof ter eere van het H. Hart en van 58.30 gelegenheid om te biechten voor den feestdag van het H. Hart, welke dit jaar op Zaterdag valt. Zateedag de feestdag van het H. Hart. Te 6 uur de eerste H. Mis en te half acht gezongen H. Mis. Des avonds te 7 uur plechtig lof ter eere van het H. Hart met Litanie en akte van toewij ding. Na het Lof de generale absolutie voor de leden der Derde Orde van St. Franciscus. A.s. Zondag Tie collecte voor schulddelging en het noodzakelijk derhoud onzer kerk. ST. JOSEPH. Zondag, Sacramentszondag, de kerk noo- digt alle gcroovigen nit op dezen Zondag de H. Communie te ontvangen, half 8 en 9 uur stille H. Missen, hall 11 Hoogiuu; collects voor de kerk, half 7 Lof voor de geloovigo zieeu. Maandag van 4—5 biechten voor de kin deren, 7 unr Lof ter cere van den H. Petrus Mart. Patroon Ier zieken. Di. onder de II. Mis van half 8 algemeene H. Communie der kinderen. Do. van 5half 8 gelegenheid qm biechten, 7 uur Lof met Veni Creator praek tot opening van het 40 uren gebeti- dat Vrijdag. Zaterdatr en Zondag in onze kerk zal gehouden worden. Zy die na gebiecht en gecommuniceerd te hebben, in. die dagen he*k Allerheiligste be zoeken en bidden tot intentie van Z. H. den Paus, kunnen een vollen aflaat verd(e- nen. De preeken worden gehouden door den ZeerEerw. Pater Lector Albertus Winkel uit het Domnicanest-enklooater te Zwolle. Op de 3 dagen van het 40 uren gebed is de le H. Mis te half 7. Voor de 4 Lofa vonden kan men gereser- I veerde plaatsen bespreken by «den koster. I De geloovigen worden verzocht gedurende het 40 uren gebed kaarsen te offeren by het Allerheiligste en ook bij te dragen voor de versiering, zeer praktisch is het als de bewoners van leen buurt gezamelyk een bloemstuk aanbieden. Vr. Feest van den H. Joannes den Doo per, onder de H. Mis van half 8 algemeene H Communie der kinderen, 9 uur gez. H. Mis, kwart over 12 kinderbulde aan het Al lerheiligste, 7 uur Lof en preek. Zaterdag 2e dag van het 40 urengebed, feest van het Goddelyk Hart van Jesus, na de H. Mis van half 8 de toewyding aan het Goddelyk Hart met Litanie, 9 uur gez. H. Mis, kwart over 12 kinderhuid» aan bet Allerhei ligste, 7 uur Lof en preek. Zo. de laatste dag van het 40 urengobed, half 11 pl. Hoogmis half 1 kinderhuMe aan het Allerheiligste, 7 uur plechtig Lof, Proek, Pauselyke zegen, Processie en Te Deum. Al- len die tweemaal de predikatie hebben by- Pauselyken Zegen. De geloovig ^verzocht gedurende het 40 uren g <fag de H. Mis by te wonen en te communi- ceeren en meermalen op den dag het Aller heiligste te komen aanbidden.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1927 | | pagina 14