The Perfect Foto, Eerste klas Foto's voor ongekend lagen prijs. VERLAAGDE! ZOMERPRIJZEN". Jonge vette Melkaaa. De beste kwaliteit 50 et. per pond. Dt WBRl’s Kaashandel, 70 fnidsen. Alkmaar. SPECIAAL ADRES VOOR HOTELS EN PENSIONS. „Noord-Hollandsch Dagblad Mient 2 (hoek Waagplein), HLKMHHR. No 30 OOK VERGROOTINGEN OIZB FOTO'S VEBKLEUBES KOOIT MISKALENDER. r KERKLIJS1 EN. ALKMAAR. EPISTEL EN EVANGELIE. aanbidding. Maria is uur Geert rudis ter I FF WIE EL KERKBERIGHT van leven, lods be- RINNEGOM. uur voor Jacobus Bommer, de parochie, 2 uur Cat., 3 voor Pe- Dirk Kle- gegeven, deze gebe- de St. Laurentiuskerk 1ste Vrijdag Mis, 7 uur 1 van 58 bij de Eerw. Zusters; 7 voor de leden Genoot- I uur H. Mis, half 7 uur en Ma- tinus gedachtenis van de H. Stephanus en Donderdag 4 Aug. Feest van den H. Va- -r>-->- -*- en oc- de gel, zielen, •irk Meester, half uur gelegenheid 'o viering van het 8L Ie parochie; om half 11 de levendo en A.s. Zondag, le Z. der maand, volle af laat, de Euch. dag in onze kerk, de geheele dag uitstelling van het Allerheiligste, plech tige viering van het feest van den H. Var der Domlnicus, half 11 plechtige Hoogmis, half 7 Lof en Processie ter eere der Ko ningin, van den allerh. Rozenkrans, van de maand, 7 Lot ST. LAURENTIUS. Zondag de H. H. Missen te half 7, kwart voor 8, te 9 uur de plechtige Hoogmis waaronder de plechtige H. Communie en Ge loofsbelijdenis der kinderen, te elf uur nog een stille H. Mis met predikatie. De kinderen die hun plechtige H. Communie doen, moe ten 's morgens kwart voor 9 en ’s avonds kwart voor 6 in het St. Agnespatronaat zjjn in de Nicuwstraat. Geen btjbelsche gesch. On der de H. H. Miesen collecte voor de nood- 'zakelyke reparaties der kerk, 's middags van 24 uur is de kerk geopend voor een be zoek a. h. H. Sacrament en het bidden van den Kruisweg, ’s Avonds 6 uur plechtig Lof tot voorbereiding van de processie naar Ke velaer, ter eere v. h. H. en Onbevl. Hart van Maria tot bekeering der Zondaars. Onder het plechtige Lof hernieuwing der Doopbeloften en toewijding aan de Allerheiligste Maagd. Onder het Lof schaaleollecte tot bestrijding der onkosten van de kinderretraite. Maandag 7 uur H. Mis voor een goede reis naar Kevelaer, ’s Avonds 7 uur Maria Con gregatie voor de meisjes. Dinsdagavond kwart voor 8 Maria Oon- grepratie v. d. Mannen. Woensdagavond half 8 Maria Congr. v. d. Vrouwen. Donderdag half 10 gezongen H. Mis met huweljjkspiechtieheid: ’s nam. 67 biechtgelegenheid, te 7 uur Lof ter eere v. h. Allerheiligste Sacrament, daarna vereering der Relikwie v. h. II. Bloed. Vrydag le Vrijdag der Maand,, te zes uur de eerste H. Mis, te 7 uur de gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart voor de leden van het Genootschap, te 8 en 9 uur de stille H. H. Missen. Na de H. Mis van 9 uur moe ten de schooljongens komen biechten voor wie Zaterdag te acht uur de Alg. H. Com munie. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van het Allerheiligst Hart Zaterdag te 9 uur H. Mis tot bekeering der Zondaars ter eere van het H. en Onbevlekt Hart van Maria, *s nain. van 46 en van half 7 tot 9 uur biechtgelegenheid, te 7 uur Lof ter eere der Allerheiligste Maagd. Zondag 11 Aug. te half 11 de H. Mis tot dankzegging voor de volbrachte bedevaart reis naar Kevelaer. den Rozenkrans; 9 uur plechtige H. Mis; 's morgens tot 10 uur en 's avonds tot half 8 gelegenheid om te biechten. Vr. le Vrijdag der maand, bijzonder toe- gewjjd aan de vereering van het H. Hart van Jezus; half 8 gezongen H. Mis; avonds 7 uur Lof en toewijding aan het Allerheiligst Hart. Za. 's avonds 7 uur Lof ter eere van de Al lerheiligste Maagd en Moeder Gods Maria. Zondag a.s. plechtig! Dominicusfeest voor de Solemneele Hoogmis voor de levendo overleden leden der St. Dominicus-penning, waarna Zegen voor de leden der Derde Orde, ’s avonds 7 uur plechtig Lof cn feestpredi katie, welke zal worden gehouden door den ZeerGel. Pater Dr. B. Lugckx, uit ons kloos ter te Huissen. Plechtige H. Communie. Zondag 31 Juli a.s. plechtige H. Commte nie; om 8 uur de H. Mis, speciaal voor Je kinderen en hunne ouders. De kinderen ne men plaats in de eerste banken, de overige plaatsen achter de kinderen zjjn vrij voor de ouders. De ouders worden verzocht na de kinderen tot de H. Tafel te naderen. De overige H.H. Missen zijn dien dag naar gewoonte, om 6 uur, half 8, 8 uur, 9 uur en half 11. ”s Middags'om half 4 plechtig Lot voor de kinderen en hunne ouders. Onder het Lof hernieuwing der Doopbeloften, op dracht aan het H. Hart en aan de Moeder Gods Maria. Na het Lof uitreiking der Di ploma's. Verpachting der plaatsen.1 Zjj, die hunne plaatsen wenschen op te zeggen, worden verzocht hiervan vóór den zesden Aug. kennis te geven aan het Kerk bestuur of de Pastorie. De verkooping der opengevallen plaatsen geschiedt Dinsdag 9 Augustus, ’s avonds na net Lof. zes maal Weesgegroet en zes maal Glorie zij den Vader bidt tot intente van Zijne H. den Paus. Verdere yoorwaarden, om den aflaat te verdienen zjjrf: biecht en H. Communie. Wat de biecht betreft het volgende: le. Zij die dagelijks communiceeren, of 5 A 6 maal per week, behoeven om een aflaat te verdienen, niet op den voor den aflaat be paalden tijd te gaan biechten. 2e. Zij, die gewoon zjjn 2 maal per maand dus om de 14 dagen te biechten, kunnen met dien twee-wekeljjkschen biecht alle aflaten verdienen, waarvoor een biecht vereischt wordt. 3e. Zü die noch onder No. 1, noch onder No. 2 vallen, kunnen hun biecht, om een af laat te verdienen, doen binnen de 7 dagen die aan den aflaatdag voorafgaan, of binnen de zeven dagen, die op den aflaatdag vol gen. De H. Communie moet men ontvangen om den aflaat te verdienen, of op den dag van den aflaat of op den dag. die daaraan voor afgaat. Alleen in de kerk v. d. H. Laurentius kan de Portiuncula aflaat worden verdiend, daarom behoort in die kerk of een beeld of een relikwie v. d. H. Franciscue te worden uitgesteld en moeten er voor Z. H. den Pans en de belangen det H. Kerk, voor de bekee ring der zondaren, dp uitroeing der ketterijen en voor den vrede en eendracht onder de volkeren publieke gebeden worden gehouden en wel een aanroeping van O. L. Vrouw der Engelen, en van den H. Franciscue, de Lita nie van alle heiligen, en de Zegen met het Allerheiligste worden den zullen gebeuren in de St Laurentiuskerk Zondagavond 7 Aug. in het Lof van 6 uur. BERGEN. Zondag de H.H. Missen te 6 uur, half 8 en 10 uur de Hoogmis, 2 uur Lof, daarna H. Fam. afd. vrouwen, half 7 con gregatie voor de jongens. Donderdag half 10 gez. H. Mis met Vent Creator en Huwelijksinzegening, van 57 uur gelegenheid om te biechten 7 uur Lof. Vrijdag, 1 uur gez. H. Zaterdag van 58 uur gel. om te biechten. N.B. De Portiuncula-aflaat is in deze kerk te verdienen op 2 Aug. of Zondag d.a.v. naar keuze. Donderdag half 9 Cat. voor alle school kinderen. Daarna biechthooren der kin deren. ST. JOZEF. Zondag collecte voor de kerk, half 8 H. Mis waaronder de plechtige H. Communie der kinderen, 9 uur stille H. Mis, half 11 plechtige Hoogmis, waaronder de Geloofs belijdenis der kinderen die de school ver laten, half 7 Lof met hernieuwing der Doop beloften en opdracht aan het Goddelijk Hart en de Moeder Gods. Maandag 45 biechten v. d. kinderen; 7 uur Lof ter eere v. d. H. Petrus Mart. Patroon der zieken. Dinsdag le Dinsdag der maand bijzonder toegewjjd aan den H. Vader Dominicus volle aflaat, onder de H. Mis van half 8 algemee- ne H. Communie der kinderen, 9 uur gez. Jaars'ond voor Jacoba van Leeuwen-^Jans sen. 7 uur Lof. Woensdag 9 uur gez. Maanddienst voor Gertrudis RoskamSpaansen. Donderdag feest d. H. Vader Domini ons, volle aflaat, 9 uur gez. H. Mis, 6—7 uuj- g legt nheid om te biechten, 7 uur Lof. Vrijdag le Vr. der maand, bijzonder toe gewijd aan het Goddelijk Hart v. Jezus, 9 uur gez. Maanddienst voor den heer Corne lls Schneider», 7 uur Lof met toewijding aan het Goddelijk Hart. A.s. Zondag, le Z. der maand, volle laai, UK r.uvii. u, vut.v .tin, un f dag uitstelling van het Allerheiligste, tige viering der Dominie ENKHU1ZEN. Zondag feest van aanbidding, 7 uar uitstelling van het Allerheiligste, half 8 de Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 6 uur Lof, den geheelen dag aanbidding. In de week de H. Mis om half 8. Dinsdag 7 uur Meisjescongregatie. Vrijdag half 8 gez. H. Mis, des avonds om 7 uur Lof. Zaterdag van af 5 uur gelegenheid om te biechten. Zondag 31 Juli. Achtste Zondag na Pink ster en. 2e gebed v. d. H. Ignatius, Belijder. Praefatie v. d. H. Drievuldigheid. Maandag 1 Augustus! Sint Petrus’ Ban den 2e gebed v. d. H. Paulus; 3e gebed v. d. Machabeesche Broeders. Credo, praefatie der Apostelen. Dinsdag 2 Augustus. H. Alphonsus Maria de Uguori, Bisscbop, Belijder en Kerk- leeraar; 2e gebed v. d. H. Stephanus I, Paus- Martelaar. Credo. Woensdag 3 Augustus. Vinding v. d. H. Stephanus, Martelaar; 2e gebed tot de Hei ligen; 3e gebed naar keuze. Donderdag 4 Augustus. H. Dominicus, Belijder. Vrijdag 5 Augustus. Kerkwijding van O. u. Vrouw ter Sneeuw; Credo; praefatie v. d. II. Maagd of Mis v. h. H. Hart; credo met praef. v. h. H. Kruis. Zaterdag 6 Augustus. Gedaanteverwisse ling O. H. in de gelezen Mis; 2e gebed v. d. H. Xystus en Gez., Martelaars. Credo met praef. v. Kerstmis. DOMINICAANSCHE MISKALENT 2R Zondag 31 Juli. 6e Zondag N.O.D. gedach tenis van den H. Ignatius en den H. Ger- manus; credo en praefatie van de H.-Drie vuldigheid, Maandag 1 Aug. Feest van H. Petrusban den; gedachtenis der H.H. Machabeërs; cre do en praefatie der apostelen. Dinsdag 2 Aug. Feest van den H. Alphon sus Maria; gedachtenis van den H. Stepha nus; credo. Woensdag 3 Aug. Feest van den H. Augus- t' 2. het 3de gebed op blz. 392. der Dominicus in de H. Mis sequentie credo; eigen praefatie ged. het geheele taaf. Vrydag 5 Aug. Feest van O.L. Vr. Sneeuw, gedachtenis van den L.ï.o__ Dominicus; credo en praefatie der H. Maagd. Brielscbe Processie. Wjj sporen de geloovigen vurig aan, deel te nemen aan de bedevaart naar Brielle. Kaarten zjjn verkrijgbaar bij de broeder- meesters en aan de Pastorie. R. K. Lyceum. Het Curatorium van het R. K. Lyceum te Alkmaar maakt bekend,, dat het tweede toe latingsexamen zal gehouden worden op Maandag 5 September a.s. Aangifte van leerlingen kan vanaf heden geschieden bij den Rector, den Heer M. v. d. Wejjst, Cos- terstraat 8 Alkmaar of bjj den Secretaris van het Curatorium Mr. H. A. J. M. Kusters, -Ken- nemerstraatweg 17, Alkmaar. H. DOMINICUS. Zo. heden 8ste Zondag na Pinksteren; de H.H. Missen om 6 uur, half 8, 8 uur, 9 uur en half 11 de Hoogmis; schaalcollecte tot be strijding van de onkosten der plechtigheden. De regeling van de plechtige H. Communie volgt hieronder. 6 uur Congregatie voor de jongens; 7 uur Lof voor de geloovige zielen. Ma. ’s middags 4 uur biechthooren voor de kinderen; 's avonds half 9 Congregatie voor de mannen; geen Derdo Orde. De vergade ring zal worden gehouden op Maandag 8 Augustus. Di. 7 uur uitstelling van het Allerheiligste; kwart, over 7 algemeene H. Communie; 9 uur gezongen H. Mis en 's avonds 7 uur Lot eere van den H. Antonius van Padua. Wo. ’s avonds 7 uur Congregatie voor de vrouwen. Do. 's avonds 7 uur voor de meisjes. Wo. ’s avonds van 6 uur tot 7 uur gele genheid om te biechten. Do. feestdag van den H. Vader Dominicus, insteller van onze H. Orde en patroon der parochie, volle aflaat voor de Derde Orde en voor overl. fam. Kruijf en het Godd. Hart van Jezus, des avonds 7 uur Lof met acte van eereboete. Zaterdagmiddag van 38 uur gele genheid om te biechten, 7 uur vergade ring voor de leden van het Aartsbroe derschap van Maria, Koningin der Smar ten. Zondag a.s.jgtag van HE1LOO. Zondag 31 Juli. Te half 7 uitreiken der H. Communie in de Noodkapel; half 8 de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis op Ka pel. Te 2 uur Lof ter eere v. d. H. Willi- brordus. kwart voor 3 Congregatie van de H. Familie, afd. Vrouwen. Maandag, Dinsdag, Woensdag en Don derdag de H. Mis te 7 uur. Te 8 uur uit reiken der H. Communie. Donderdag 47 biechthooren (45 voor de kinderen). Vrijdag te 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het genootschap v. h. Godd. Hart. Te kwart over 8 de 2de H. Mis. 's Avonds te half t> Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag de H. Mis te 7 uur. Te 8 uur uitreiken der H. Communie. 4—8.30 biechthooren. Te 7 uur Maria-Lof. Zondag 8 i half 11 voor uur Vespers. Maandag voor Clasina Kaptein-Groen als lid der Broederschap der H.H. Mar telaren van Gorcum. Dinsdag voor Clasina v. Weenen Hollander. Woensdag voor Wouter Groot ria IJpelaan. Donderdag voor Nicolaas Zuurbier en Wilh. de Waard, van 57 uur biecht hooren. Vrijdag 1ste Vrijdag van de 'maand, 8 uur gez. H. Mis voor de lev. en overl leden van het Genootschap van het H. Hart, 8 uur Lof en preeb Zaterdag voor Wilhelmus Dekker en Simon Klaver, van 5uur biechten voor de kinderen, van 69 uur voor de ove ïgen. Elders wordt gelezen: Maandag voor Lucia Valkering en echtgenoote. Dinsdag voor Anna Leek Woensdag voor Marg. v. DamBaart. Donderdag voor Cornelis Zuurbier. Vrijdag voor Anna de Boer en Maria Zentveld. Zaterdag voor overl. fam. Valkering. SCHOORL. Zondag 7 uur Vroegmis voor Petrus Orij, half 10 Hoogmis voor de parochie, des middags om 2 uur Vespers. Maandag kwart over 6 voor Henricus Groot. Dinsdag Schipper. Woensdag voor Nicolaas Dekker. Donderdag voor Joannes Kooijman en Cath. Roozendaal. Vrijdag voor Nicolaas Bijl en Hoebe. Zaterdag ter eere van O. L. Vr. van Heiloo (uit dankbaarheid). EGMOND AAN DEN HOEF. Zondag half 8 Vroegmis ter eere van de Allerh. Maagd, 10 uur Hoogmis, om 2 uur Vespers, 7 uur Congregatie voor de mannen en vrouwen. Maandag half 8 tot zekere intentie, 7 uur gi van h Dinsdag half 8 Maanddienst tronella verlaan. Woensdag half 8 voor Anna de Waard hsvr. van Joannes Zonneveld, 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag half 8 voor Joës Glorie en overl. ouders, van 68 uur biechthoo ren, van 78 uur oefening van het H. Uur. Vrijdag, 1ste Vrijdag der maand, om 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt, 7 uur de gez. H. Mis, 7 uur Lof met acte van eereboete aan het H. Hart. 'Zaterdag half 8 voor den Z.Eerw. heer Joannes Hermanus Henricus Saulenn, van 48 uur biechthooren. Zondag, 1ste Zondag van de maand, dag van Aanbidding, half 8 Jaardienst voor Joannes Belleman. PORTIUNCULA AFLAAT. De Portiuncula aflaat kan verdiend wor den óf van 1 Aug. *s midd. 19 uur tot den avond van 2 Aug., 6f van Zat. 6 Aug. 12 uur s mid. tot Zondagavond 7 Aug. In de SL Laurentiuskerk worden de publieke gebe den voorgeschreven voor het verdienen van den aflaat, gedaan op Zondag 7 Aug. in het Lof van 6 uur, bijgevolg kan men in de St Laurentiuskerk den Portiuncula aflaat ver dienen van Zat. 6 Aug. 12 uur middag tot Zondagavond 7 Aug. en wel een vollen af laat Iedere keer als men de St Laurentius- .♦erk bezoekt en dan zee maal Onze Vader, EGMOND AAN ZEE. Zondag, 8ste Zondag na Pinksteren, half 7 en kwart over 8 uitreiking van de H. Communie, 7 uur de Vroegmis met pl. H. Communie der kinderen, half 9 H. Mis voor de badgasten en kolonie- kinderen, 10 uur Hoogmig^met hernieu wing der doopbeloften, half 3 pl. Lof en Toewijding aan Maria, Te Deum. In de week te 6 uur, half 7 en 7 uur uitreiking van de H. Communie, 8 uur (behalve vrijdag) de H. Mis. Woensdagavond 7 uur Lof ter eere v. den H. Joseph. Na het Lof vergadering van de zelatricen. Donderdagmiddag van 58 tïur gele genheid om te biechten, van half 7 tot half 8 oefening van het H. Uur. Vrijdag, 1ste Vrijdag van de maand, half 8 gez. H. Mi» met toewijding aan CASTRICUM. Zondag 7 uur Vroegmis. 10 uur Hoog mis. 2 uur Lof, daarna Maria Congrega tie. Maandag om 7, 8 en kwart over acht. Dinsdag om 7, 8 en kwart over acht. Woensdag om 7, 8 en kwart over acht. Donderdag om 7, 8 en kwart over acht 56 uur biechthooren. Vrijdag 6 uur 1 uur Gez. H. Mis schap H. Hart, 8 Lof met eerherstel. Zaterdag 6 uur bij de Eerw. Zusters, 78 uur, 48 uur biechthooren; half 7 Lof ter eere van Maria. SCHAGEN, Zondag 7 uur voor de parochie, 10 uur voor Aloysius Crombeen. - Maandag 7 uur voor de bekeering van 1 uur voor Reijer de Moei en ACHTSTE ZONDAG NA PINKSTER. Epistel uit den brief van den H. apostel Paulus aan de Romeinen; VIII, 12—17. Broeders, wjj zijn schuldig, niet aan het vleesch om naar het vleesch te leven. Want, indien gjj naar het vleesch leeft, zoo zult gij sterven; maar, indien gjj de werken des vlee schee door den geest doodt, zult gij Want allen, die door den Geest stuurd worden, die zjjn kinderen Gods. Want gjj hebt niet ontvangen den geest der sla vernij andermaal tot vrees; maar gij hebt den geest der aanneming tot kinderen ontvan gen, door wien wjj roepen: Abba -- Vadert Want de Geest zelf geeft getuigenis aan onzen geest, dat w(j kinderen Gods zijn. Doch, zoo wij kinderen zijn, dan zijn wjj ook erfgenamen, namelijk, erfgenamen van God en medeerfgenamen van Christus. Evangelie volgens den H. Lucas; XVL 1—9. In dien tijde zeide Jesus deze gelijkenis aan Zijne leerlingen: Zeker rijk man. bad eenen rentmeester, dl» bii hem Werd be schuldigd. dat hij zijn goed verkwist bad. HQ riep hem dan, en zeide bem: Wat boor ik van u? Doe rekening van uw rentmeester schap; want gij kunt nu mijn rentmeester niet langer blijven. De rentmeester zeide dan b|j zich selven: Wat zal ik doen, wül mijn beer m(j bet rentmeesterschap afneemt? Spitten kan ik niet te bedelen schaam ik mij. Ik weet, wat ik doen zaL opdat zij mij in de buizen zullen opnemen. als ik van het rentmeesterschap zal afgezet zjjn. En bij riep de schuldenaars van zijnen beer, een voor een bij zich, en zeide tot den eerste: Hoeveel zijt gjj mijnen heer schuldig? En deze zeide: Honderd vaten olie. En hij zeide bem: Neem uw handschrift, en zit spoedig neer, en schrijf vijftig. Daarna zeide hjj tot eenen ander: En hoeveel zQt gij schuldig? Hjj telde: Honderd mudden tarwe. Hjj telde hem: Neem uwen brief, en schrijf tachtig. En de heer prees den onrechtvaardigen rentmeester, om dat hjj voortlchtig gehandeld bad; want de kin deren deter wereld zjjn voorzichtiger in bun geslacht, dan de kinderen des lichts. En Ik zeg u: Maakt u vrienden van ‘de ongerech tige rijkdommen, opdat, als rf snit te kort schieten, zij o In de eeuwige woningen ont vangen. Nederland, 8 Maria Winnubst. Dinsdag 8 uur voor J. B. Keet en Geertr, ten Winkel. Woensdag 7 uur voor Elis. Spierings- Rieu, 8 uur gez. H. Mis voor Marinus Ranke. Donderdag van 67 om te biechten. Vrijdag 8%ur gez. H. Mis voor Theo dora KonigBrugemann. 6 Zaterdag 8 uur voor Cath. Taling Koots, 7 uur Lof. De gebeden worden verzocht voor Coenraad Melten, die in den Heer overleden. ONDERDIJK. Zondag half 8 voor Cornelis Ursem en Cornelia Smit, half 10 voor de parochie. Maandag half 8 voor Jacobus Kaarse- maker en Jacob Besseling. Dinsdag 5 uur voor Grietje Grent. Woensdag half 8 voor Petrus Smit. Donderdag hall 8 voor Jacob Laan. Vrijdag half 8 gez. H. Mis voor Nee!- tje Ootes. Zaterdag half 8 voor Zondag half 8 voor Dirk 10 voor de parochie. Zondag 8ste Zondag na Pinksteren, 1 uur Cat., 2 uur Lof met Rozenh. lied no. 8. In de H.H. Missen open schaalcollec- te voor de kerk, welke bijzonder wordt aanbevolen. Maandag half 8 Lof ter eere van den H. Gerardus Majella. Woensdag half vergadering van de Derde Orde, afd. vrouwen en meisjes. Donderdag van 68 uur biechthooren, geen Lof. Vrijdag 1ste Vrijdag van de maand, half 7 Communieuitreiken en voor en onder de gez. H. Mis van half 8. half 8 Lof ter eere van het H. Hart, lied no. 18. Zaterdag half 12 biechten voor de kinderen. Van 58 uur voor de overi gen. Zondag Euch. dag van Aanbidding. Mededeeling. In onze kerk kunnen alle geloovigen de Portiuncula-aflaat verdienen van des middags 1 Aug. tot 's avonds 2 Aug., of van 's middags 6 Aug. tot 's avonds 7 Aug. onder de gewone voorwaarden. gelegenheid om te sparen ten huize iet hoofd der school. ig- Apeldoorn, wed. van ter heiligen Zaterdag 6 Aug. Feest van de gedaante verandering O.H.; gedachtenis van de H.H. Syxtus en gezellen; credo en praefatie der H. Drievuldigheid.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1927 | | pagina 9