van het I T. Terlouw, Scharloo 17. Alkmaar. „Noord-Hollandsch Dagblad” Firma De Waal, Telefoon 332, Fnidsen 78. De stad Alkmaar heeft 30.000 inwoners maar slechts Eén speciale Kaaswinkel I» c 1 22 diverss soortis! Esn qualiteitde allerbeste. No 88 Vrijdag 80 September 1087. WEEKKALENDER. Telrnhnon 3*5 Briino, Bel., Stich- Spec, fijne Vleeschvvaren. ALL? BESTELLINGEN WORDEN AAN HUIS BEZOBGD s Delicatessen handel. h a s f MISKALENDER. KERKLIJSTEN. ALKMAAR. 4 Vrijdag 7 Oct.: No. 8 en No. 8. Polle, half 10 gezongen H. Mis in de bede- telkena Dinsdag half 8 voor Dirk Bakker en overt. sieraden- r en t Cornells Bos voor en biecht- het lof, Mariacongregatie voor de 4 dagmiddag van j I f 1 r i Zo. 9 Oct Hoogfeest gebed. DE WHEERE (ABBEKERK). Zo. Heden Rozenkransfeest cn tevens ao collecte voor Hageveld; 1 uur Catechismus; 2 uur Vespers met Rozenhoedje, etc. Dezo week biechthooren en Catechismus volgens gewoonte en bovendien nog Zater dagmiddag van 35 uur en van 68 uur. ft x V X X 4 1 OFFICIEEL KERKBEMCHT Uü UWJBJVS. Di. na het lof Mariaeongregatie voor mannen. Wo. na vrouwen. Dj. feestdag van den H. Franciscus. en aart je half 9 RINNEGOM. Elders wordt gelezen: Ma. voor de fam. Leek. Dinsd. voor Lucia Valkering en Echtgen. EGMOND AAN ZEE. 7 uur H. Mis voor Johannes Wil- ofhuis; 10 uur voor de Parochie en ENK HUIZEN. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 6 uur Lof. Ook om 9 uur uitreiking der H. Communie. In de week de H. Mis om half 8. Dinsdag 7 uur Meisjescongregatie Vrijdag half 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof van het H. Hart. Saterdag vanaf 5 uur biechtgelegenheid. Wij verzoeken de parochianen dringend op het Hoogfeest van den H. Rozenkrans tot de H. Tafel te naderen. Wat de biecht betreft, het volgende: 1. Zij, die dagelijks Communiceeren of minstens vijf maal per week, behoeven niet op den voor den aflaat bepaalden tijd te gaan biechten. 2. Zij, die gewoon zjjn te biechten om de veertien dagen, kunnen met dezen biecht volstaan. 3. Voor alle geloovigen is de biecht van de laatst» 8 dagen voldoende. Uederen. Vrijdag 30 Sept: No. 5 en No. 7. Zaterdag 1 Oct.: No. 26 en No. 27. Zondag 2 Oct: No. 6 en No. 10. Maandag 3 Oct.: No. 16 en No. 17. Dinsdag 4 Oct.: No. 25 en No. 5. Woensdag 5 Oct.: No. 30 en No. 27. Donderdag 6 Oct.: No. 16 en No. 9. SPANBROEK Zondag half 8 stille H. Mis, 9 uur uitrei king van de II. Communie, 10 uur de Hoog mis. kwart voor 2 Cat., half 3 Lof met Ro zenhoedje. Voortaan is in de week de H. Mis te 8 uur. Donderdagmiddag van 57 uur booren. Vrijdag, le Vrijdag van de maand, kwart vóór 8 uitreiking der H. Communie; 8 uur gez. H. Mis; ’s avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag half 8 uitreiking van do H. Communie, de H. Mis bij de Eerw. Zusters, van 35 en van 68 uur biechthooren. Aflaten. Zondag, op het Hoogfeest van Maria, de Koningin van den Allerheiligst en Rozen krans; zie boven. Gedurende de maand October: Een vollen aflaat te verdienen op het feest van den Al- lerheiligsten Rozenkrans, of op een der zeven daarop volgende dagen, mits zij op al die 8 dagen het Rozenkransgebed in de kerk of tehuis hebben gebeden. Een vollen aflaat te verdienen als men na het octaaf van het Rozenkransfeest minstens 10 maal in de Octobermaand het Rozenhoed je in de kerk of tehuis hebben gebeden. Een aflaat van 7 jaren en 7 quadr. iedcren dag der Octobermaand waarop mefi" het Ro zenhoedje in de ke{k of tehuis bidt, overige voorwaarden zjjn: Biecht en H. Communie volgens de bekende regels. Do. ’s middags van 35 en van 67 uur vaartskerk te Heiloo, ’s avonds 7 uur Lof en-4-biechthooren. Na 7 uur niet meer. Vr. ’s morgens Communie-uitreiken om half 7, half 8 en half 9; ’s middags 2 uur Lof met de oefeningen van de Octobermaand. die op de overige dagen geschieden na de H. Mis F E".’ SCHOORL. Zondag. Aanbiddingsfeest. 7 uur voor Pe- tronella Rietveld-Schouten; half 9 voor Jansje Veldboer, 10 uur voor de parochie, ’s Namiddags 2 uur openlijke aanbidding, 7 uur Lof, predikatie en processie. Maandag half 7 voor Bertus Schermer en Anna Duin, half 8 voor Afra Kager, 9 uur gezongen voor de levende leden van den stillen omgang, ’s avonds 7 uur Lof met pre dikatie. Dinsdag half 8 voor Nicolaas Praat en Ma ria Dekker, 7 uur voor Alida Spaansen CASTRICUM. Zondag 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lof, daarna H. Familie. Maandag de fl.H. Missen te 7 ujtr, 8 uur en kwart over 8. Dinsdag de H.H. Missen te 7 uur, 8 uur en kwart over 8. j Woensdag de H.H. Missen te 7 en 8 Uur, 9 uur gez. Huwelijksmis met Veni Creator. Donderdag de H.H. Missen te 7 uur, 8 uur en kwart over 8, van 5—6 uur biechthooren. Vrijdag 6 uur H. Mis bij de Eerw. Zusters, 7 uur in de kerk gezrfngen H. Mis voor de leden van het genootschap van het H. Hart. 8 uur H. Mis, half 7 Lof met eerherstel Zaterdag 6 uur bij de Eerw. Zusters, 7 en 9 uur gezongen H. Mis uit dankbaarheid voor een 28-jarig huwelijksfeest, van 4—8 uur biechthooren. Half 7 Lof ter eere van Maria. ONDERDIJK. 17en Zondag na Pinksteren. EucbaristI- sehen dag van Aanbidding. Uitstelling vaa het Allerheiligste om 7 uur tot na de Hoog mis, dan om 2 uur tot na het Lof. 1.30 Cate chismus 2 uur uitstelling en'gezangen. 2.30 Lof met Octoberocfeningen en collects voor arme kerken, lied no. 32. Feestdag van de H.H. Engelbewaarders. Volle aflaat voor de Tertiarissen. Maandag, 7 uur Lof ter eere van den H. Gerardus Majella. Vereering der relikwie. Oude lied. Dinsdag, feestdag van den H. Vader Franciscus. Generale Absolutie met vollen aflaat voor de Tertiarissen, ’s Avonds om 7 uur feestvergadering in de zaal van den heer Schouten, met lichtbeelden tot sluiting van het jubeljaar van St. Franciscus. Donderdagavond 7 uur Lof met predikatie tot opening van het 40-urengebed, wat Vrij dag, Zaterdag en Zondag in onze kerk ge houden wordt. Te 7 uur uitstelling van het Allerh. Vrjjdag en Zaterdag 7 uur gek-zen H. Mis en 8 uur gezongen H. Mis. Voor en onder de H.H. Missen Communie-uitreiken. lederen avond 7 uur Lof met preek. Donderdag- en Vrijdagavond van 57 u. biechthooren. Zaterdagmorgen tot 11 uur en 's middags van 4 uur af. Zaterdagmorgen onder de H. Mis van 7 uur algemeene II. Communie der schoolkin deren. De geloovigen worden vriendelijk herinner aan de bloemenhulde voor bet Allerh. Sacra ment. Achter in de kerk hangt het busje voor verseiring en waslicht Zondag half 8 voor Tinus Brandsen en overleden familie, half 10 vor de parochie. Maandag half 8 voor de geloovige zielen. Dinsdag half 8 voor de overleden leden der Derde Orde. Woensdag half 8 voor Divera W’eelSmit. Donderdag half 8 voor Petrus Mansbande. Vrjjdag half 8 voor Margaretha Keizer en Maria Dudink, 8 uur voor Veronica v. d. Meer. Zaterdag half 8 ter eere van O. L. Vrouw van het H. Hart tot zekere intentie, 8 uur voor Marjjtje Dekker. Zondag half 8 voor Margaretha xan Velsen. half 10 voor de parochie. predikatie tot sluiting van de hernieuwing der H. Missie. Woensdag half 7 Margarrtha Schutvan Dijk, half 8 voor Geertje Spaansen, 8 uur ge zongen requiem voor de overledenen der parochie. Donderdag voor Maria Roozendaal. Vrijdag voor Henricus Groot. Zaterdag voor Nicolaas Dekker, ’s nam. van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Adria- nus Schouten, die met de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden is voorzien. van half 8. Donderdagavond te 7 uur Missie-avond over de Chansi in China, door den oud- missionaris Pater Kruitwagen. Causerie met 150 lichtbeelden. Zo. half 8 voor de Parochie; 10 uur vooi de lev. en overl. leden van de Broedrschap v. d. Levenden Rozenkrans. Ma. half 8 voor Comelis aWgcnmaker. Dinsdag half 8 voor Dirk Bakker en overl. faiu. Wo. half 8 voor Jacob Vriend en Cornelia van Beers. Do. half 8 voor Arie Boots Dekker. Vr. half 7 voor Hein Oppen veld; voor Jan Klaver. Za. half 8 voor Cornells de Groot. Zo. half 8 voor Parochie; 10 uur voor de lev. en overl. leden van het Ziekenfonds St. Antonius. x Thans reeds zorgen voor Uw winteropelagUw eigen belang. Zaterdag voormiddag van 7 tot half 11 en nam. van 5—6 en van half 7 tot 9 uur biechtgelegenheid; morgens te 9 uur de H. Mis ter eere v. h. H. en Onbevlekt Hart van Maria tot bekeering der Zondaars. Zo. 9 Oct Hoogfeest van ’t Veertiguren- Zondag helmus H< parochianen. Heden feest van de Allerheiligste Rozen- I krans. Gen. H. Communie. half twee ca- I techismus. Half drie H. Familie, 7 uur Lof. Maandag 8 uur H Mis ter eere van de H. Theresia voor de leden van het St. Petrus’ Liefdewerk. Dinsdag 8 uur H. Mis voor de levende leden der 3de Orde. Wen.' absolutie voor de leden derde 3de Orde. Woensdag 8 uur H Mis voor overledene ouders Overpelt; ’s avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag 8 uur Fundatiemis voor Joh. Groot en Marg. Kraakman; 6.307.30 uur oefening v. h. H. Uur. Vrjjdag 7.30 uur H. Mis voor de levende en overleden leden van het Genootschap van het H. Hart, ’s’avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met akte van eereboete. Zaterdag 8 uur voor Cath. Cornelia Ruy ter, echtgenoote van Th. Rustenburg. Van 3-8 uur gelegenheid om te biechten. Zondag. Aanbiddingsdag. Maandag 10 October begint de naaicursus bjj de Eerw. Zusters, voormiddags; voor de kleinen, namiddags voor de groeten. SINT DOMINICUS. Vr. ’s avonds 7 uur Veni Creator en plech tige opening van de October-maand. Zo. 17e Zondag na Pinksteren, Hoogfeest van Maria, de Koningin van den Allerheilig- eten Rozenkrans, met volle aflaat voor allen, die gebiecht en gecommuniceerd hebben, zoo dikwijls zij opnieuw de kerk bezoeken en bid den tot intentie van Z. H. den Paus. Deze af laten zjjn te verdienen van Zaterdagmiddag- 12 uur tot en met zons-ondergang van Zon dagavond. De H.H. Missen om 6 uur, half 8 en 9 uur; half 11 de Solemneele Hoogmis, waarna de Pauselijke Zegen voor de leden der Derde Orde. Heden collecte voor de jeugdorganisatie. Heden geen Catechismus en Congregatie voor de jongens, ’s Avonds om 7 uur plechtig Lof, feestpredikatie en groots processie, 's Avonds collecte ter bestrijding der onkosten van de versiering gedurende de October-maand. Ma. 's morgens tot 10 uur en ’s avonds van 6half 8 gelegenheid om te biechten, ’s Nam. na sohooltjjd biechthooren voor de kinderen, 'e Avonds half 7 vergadering van de Derde Orde; 7 uur Lof van de October-maand. Dl. 's morgens 7 uur uitstelling van het Allerheiligste; kwart over 7 algemeene H. Communie der kinderen; 9 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius. Tevens vierde Dinsdag ter eere van den H. Vader Dominicus. Avonds 7 uur Lof van de Os- tober-maand; half 9 Conferentie, voor ieder een toegankelijk. Wo. 's avonds half 7 Congregatie voor de vrouwen. Do. morgens half 10 Veni Creator en gezongen Huwelijksmis voor bruid en brui degom; ’s morgens tot 10 uur en ’e avonds van 6 uur tot na bet Lof gelegenheid om te biechten; half 7 Congregatie voor de meisjes. Vr. eerste Vrjjdag der maand, bijzonder toegewjjd aan bet Allerheiligst Hart v. Jezus; half 8 gezongen H. Mis; tot half 10 gelegen, heid om te biechten; avond 7 uur Lof. Za. ’s avonds 7 uur Lof en oefeningen van de October-maand. Dankbetuiging. Wjj brengen vriéndelijk en oprecht dank aan allen, die op eenigerlei wjjze hebben me degewerkt om de Hernieuwing der H. Missis zoo schitterend te doen slagen. Conferenties voor niet-Katholieken. De Conferenties voor niet-Katholieken zul len plaats hebben op 4, 11, 18 en 25 October. Men leze de aanplakbiljetten. Deze conferen. ties bedoelen alleen een juiste voorstelling te geven van de Katholieke leer omtrent de aangegeven onderwerpen. Zjj zjjn voor ieder een toegankelijk. October-maand. Gedurende de October-maand iederen avond om 7 uur Lof met de oefeningen van de October-maand. De vergadering van de Derde Orde en de- Congregaties voor vrouwen en meisjes zullen op de gewone dagen plaats hebben, maar om half 7. DOM1NICAANSCHE MISKALENDER. Zo. 2 Oct. 15e Zondag N. O. D. Rozen- kransfeest; gedachtenis van den Zondag de H. H. Engelbewaarders; credo, praefatie der H. Maagd. Het evangelie van den Zon dag wordt op bet einde der H. Mis gelezen. Ma. 3 Oct Feest van den Z. Dominicus; gedachtenis van het octaaf van 0. L. Vr. praefatie der H. Maagd. Di. 4 Oct. feest van den H. Vader Fran ciscus; alles geljjk het missaal aaugeeft. Prae fatie der H. Maagd. Wo. 5 Oct. Feest van den Z. Raymundus; gedachtenis van het octaaf van O. L. Vr.; praefatie der H. Maagd. Do. 6 Oct. feest van den H. Bruno; ge dachtenis van het octaaf van 0. L. Vr. en praefatie der H. Maagd. Do. te 7 uur de gezongen H. Mis ter eere v- b. Allerheiligste Sacrament voor de leden der Broed, van de Gedurige Aanbidding. Het Allerheiligste bljjft ter aanbidding uitgesteld tot na de H. Mis van 9 uur; ’s nam. 6 tot half 8 biechtgelegenheid. Na het Lof vereering van de Relikwie v. h. H. Bloed. Vr. Ie Vrjjdag der maand, te 6 uur gele zen, te 7 uur gezongen H. Mis voor de leden v. h. Genootschip van het H. Hart, te 8 en 9 uur gelezen H. H. Missen, te 4 uur biecht hooren voor alle meisjee, die op school gaan, voor wie Zaterdag te half 8 algemeene Hr Communie, TUITJENHORN. Heden schaalcollecte voor het fonds, 2 uur Vespers. Donderdagochtend tot 9 uur gelegenheid om te biechten. Om 9 uur gezongen Huwe lijksmis met Veni Creator. Donderdagmiddag om half 4 komen de kinderen der beide scholen biechten. Van 4 tot 7 uur gelegenheid om te biechten voor de grootcren. Vrijdag le Vrijdag der maand, toegewjjd aan de vereeering van het Allerh. Hart van Jezus. Om half vjjf wordt het eerst de H. Communie uitgereikt en verder ieder half uur tot half -8. Om 5 uur de stille, om 7 uur de gezongen II. Mis. Om kwart voor 7 moeten alle kinderen in de kerk zjjn ten einde om 7 uur gezamenljjk te communie te gaan. Des avonds om 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Litanie. Maandag 7 uur tot zekere intentie. Dinsdag 7 uur voor overleden familie Te.j- selaarKok. Woensdag 7 uur voor M. D. Cornells Groot en Antje Sjjjkennan. Donderdag 9 uur voor Bruid en Bruidegom Hubertus Tiebie en Elisabeth van Straaten. Vrjjdag 5 uur voor Anna Groot, 7 uur M. D Leden van het Genootschap van het H. Hart. Zaterdag 7 uur Maart je Stroopcr. Zondag 7 uur voor de parochie, half 10 voor Joes. Burger. ANNA PAULOWNA. Zondag. 17de Zondag na Pinksteren. De II.II. Missen te half 8 en 10 uur. Na de H. Missen voor de laatste maal gelegenheid tot betalen der plaatsengelden. Collecte voor de schulddelging der kerk. Na de Hoogmis de naleering. 3 uur Lof met Oetobergebeden. n de week wordt dagelijks, behalve Zater- da g,de rozenkrans onder de II. Mis gebe den. Donderdag na schooltijd komen de kinde- r enbiechten, ’s avonds biechthooren van 78 uur. Vrjjdag. le Vrijdag van het II. Hart van Jezus. De kinderen moeten half 8 in de kerk zijn. Zaterdag biechthooren'van 58 uur. He denavond wordt om 7 uur de rozenkrans openbaar gebeden, waarna de zegen met het Allerheiligste. De gebeden worden verzocht voor Bernar dus Zwirs, die met de laatste H.H. Sacramen ten der Stervenden is voorzien. ST. JOSEF. Zo. Hoogfeest der Koningin van den Al lerh. Rozenkrans, volle aflaat, de Euch. dag in onze kerk, de geheele dag uitstelling van het Allerheiligste. Collecte voor den St. Pie terspenning. Half 8 en 9 uur stille H. Missen, half 11 plechtige Hoogmis, na de Hoogpiis het Euch. Bondslied door allen mee te zin gen, half één gezarbeljjke aanbidding en gez. der kinderen; half 7 plechtig Lof en Processie ter eere der Koningin v. d. Allerh. Rozenkrans. Ma. 4—5 uur biechten v. d. kinderen. Di. feest van den H. Vader Franciscus. te vens 4e der 15 Di. ter eere van den H. Va der Dominicus, volle aflaat, onder de H. Mis van half 8 algemeene H. Communie der kin deren. Wo. half 10 Veni Creator en gez. huwe lijksmis. Do. 67 uur gelegenheid om te biechten. Vr. le Vr. der maand, bijzonder toegewjjd aan bet Goddelijk Hart van Jesue, half 8 gez. H. Mis met uitstelling van het Allerhei- li^de. In de Octobermaand eiken avond in de week te 7 uur Lof, rozenhoedje en gez.; wjj verzoeken de geloovigen dringend deze oefeningen zoo trouw mogelijk bjj te wonen. 2. Oct. Zondag. 17e Zondag na Pink- steren. Uiterlijke plechtige viering v. h. Rozenkransfeest. Gedachtenis van het Feest der H.H. Engelbewaarders en het octaaf van St. Bavo. Op het Rozenkransfeest d.i. 7 Oct. kunnen de gejoovigen op dit feest of op der dagen van het octaaf ’n vollen «Haat verdienen wanneer ze na gebiecht en gecommuniceerd te hebben de kerk bezoeken en bidden tot intentie van Z.H. den Paus, mits ze dan ook op dezen dag en op eiken dag van dit octaaf in of buiten de kerk het Rozenhoedje bidden Na het octaaf van het Rozenkrans-, feest kunnen ze onder de zelfde voor waarden nog een V. A. verdienen op 'n dag naar verkiezing, wanneer ze tenmin. ste tienmaal in de kerk of te huis het Rozenhoedje bidden. Bovendien verdienen ze nog 'n aflaat van 7 jaren en 7 quadragenen op eiken dag waarop ze in de kerk of tehuis 't x Rozenhoedje bidden. Eindelijk kunnen ze op dezen Zondag, wanneer de plech tige viering heden wordt gehouden, na het ontvangen der H.H. Sacramenten, zoo dikwijls als ze kerk en het beeld der H. Maagd bezoeken, telkens 'n V. A. verdienen als ze dan ook bidden volgens de intentie xan Z.H. den t aus (dus gelijk de Portiuncula-aflaten). Maandag. De twee gebroeders de H. Ewald de blonde en zwarte priesters, martelaren, vaderlandsche heiligen. Dinsdag. Sterfdag H. Franc, v, Assisië Belijder, Ordestichter. Woensdag^ van het Octaaf van St. Ba vo, ged. H. Placudus en Gezellen, Mar telaren Donderdag Heilige Briino, Bel., Stich ter der Karthuizerorde, overl. 401. Vrijdag le der maand toegewijd aan de vereering van het Godd. Hart. Feest van den H. Rozenkrans der Allerh. Maagd Maria. Ged. H. Marcus, Paus en Bel. 336 en H.H. Sergius, Bacchus, Marcellus, Apulejus Mart. De twee eersten 300, de twee laatsten eerste eeuw. Zaterdag octaaf St. Bavo. Ged. H. Bri- gitta, Zweëdsche Prinses, ontving open baringen v. d. Zaligmaker over zijn lijden en stierf te Rome in 1373. BERGEN. Catechismus: 2e leerjaar Irt 26; 3e leerjaar les 17; 4e leerjaar les 17. Geheel de week om 7 uur Lof met Oetobergebeden. 'Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis 2 uur Lof met Oetobergebeden, daarna H. Familie, afd. vrouwen, half 7 congregatie voor de jongens. Dinsdag 7 uur gezongen H. Mis voor de leden der Derde Orde. Donderdag van 57 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag le Vrijdag, 7 uui gezongen H. Mis voor de leden en overleden leden van de Broederschap van het H. Hart Zaterdag van 46 uur en van 79 uur gelegenheid om te biechten. Zondag le H. Communie der kinderen on der de H. Mis van half 8. De kinderen met familieleden nemen plaats in de 8 voorste banken. ST. LAURENTIUS. Zondag 2 Oct 17e Zondag na Pinksteren. Heden wordt het feest gevierd van den Al- lerheiligbten Rozenkrans. De H. H. Missen te half 7, kwart voor 8, 9 uur en half elf de Hoogmis. Onder de H. H. Miesen collecte voor de Noodzakelijke reparaties der kerk met bizondere aanbeveling, te half een Bjj- belsehe Geschiedenis, van 2 tot 5 uur is de kerk open voor een bezoek aan het Aller heiligste en het bidden v. d. H. Kruisweg, te 6 uur Lof ter eere v. h. H. en Onbevlekt Hart van Maria met predikatie en oefenin gen der Octobermaand, daarna Congregatie voor de jongens en Patronaat. Gedurende de maand October eiken avond in de week te 7 uur, des Zondags te 6 uur, Rozenkranslof. Ma. Feestdag van de H. Theresia van het kindje Jesus. Na het lof Mariaeongregatie ,v<jor de meisjes. de Wo. voor Nic. v. d. Mey en Agatha liaams- veld. Do. voor Marg. v. DamBaart. Vr. voor Cornelis Zuurbier. Za. voor Anna Leek. Zo. om 7 uur voor Petrus Hes, om half 10 voor de parochie, collecte voor de armen, om 2 uur Vespers. Ma. tot zekere intentie. Di. Feest van St. Franciscus, om 7 uur gez. H. Mis ter eere van St. Franciscus. gener. absolutie. Wo. voor Joannes de Wit en Geertruida Zuurbier. Do. om 9 uur plecht, gez. maandstond voor Comelis Baltus, van 7 bieebth. Vr. le Vrjjdag om 7 uur ges. H. Mis voor de lev. en overl. leden van het genootschap van het H. Hart, om 7 uur Lof en preek. Zaterdag voor Maria ImminkStuifbergen van 45 biechten de kinderen van 58 de overigen. Dagelijks na de H. Mis Rozenkransgebed.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1927 | | pagina 10