FIRMA ZUT, laadmarkl 52, Alkmaar. Rsparatis billijk ML MLUTO AAHBIVEUMTDl te I I k' MEUBELEN K Stt nm oudr Bekende eere» 1 .7'. i - voor olie soorteo - - Modern Drukwerk. Vrij- PROVINCIAL NJtUWS S EmE-'ï.-ie 8 om lid H. vasten- Kerk- wordt Johannes ten een af deelm en den Vrijdag vasten en ont- Viacentrus- 8t. Dinsdag half 8 voor Jacob Laan, gez. H. MIs voor Johannes DRUKKER IJ „ONS BLAD". Telefoon 433 en 633. Vrijdag om half 8 voor Pieter Danen- berg. Zaterdag voor over- den van van MODELBOEK TER INZAGE. Hofplein Alkmaar. *T ZAND. Vrijdagavond om 7 uur Kruisweg on ver- 4e der 7 Woensdagen, die het It. Joseph voorafgaan. 1.28.10 H.A., Purmerender- uur Vroeg- Vespers, 5 de Cate- in de Jongen s- voor Gerarda Bloothoofd, hvr. rujjer. gez. H Mis, om 7 uur Kruisweg- Zaterdag half 12 biechten voor de kinderen. 58 uur voor de overigen. Zondag in de H.H. Missen openschaal, collecte voor de kerk, welke bijzonder wordt aanbevolen. De gebeden worden verzocht voor Arie Groot die met de laatste H. H. Sa cramenten der Stervenden is voorzien en voor\Johannes Grooteman die in den Heer is overleden. Geboren: Anna Maria Jong. WEST WOUD- Zondag, Quinquagesima, 7 mis, half 10 Hoogmis, 2 uur uur Lof in de kapel van het Patronaats- gebouw te Hoogkarspel. Maandag 11 uur Mariacongregatie voor de kinderen der St. Josephscholen. In de week de H.H. Missen te half 8_ en 8 uur kindermis. Voor en onder de H.H. Missen uit reiking der H. Communie- Voor en onder de H.H. Missen bestaat gelegenheid om te biechten. Woensdag, Woensdag ter Adriana Jansen. om half 8 maanddienst voor Martinus Blankendaal en echtgenoote. Zaterdag om half 8 weekdienst voor 'Joannes Tesselaar. Deze week is het op Woensdag en Vrijdag verboden vleeschspijzen te ge bruiken. Op 2.3 'Be Orde, volle aflaat Vrijdag kwart voor 6 Lof ter eere van ibet H. Hart. voor Joannes Tesse- uitreiken der H. Communie, Hoogmis, half 1 catechismus. Vespers. ZAANDAM, •t Kalf- Zondag half 8 Vroegmis. 10 uur Hoog mis, kwart over 2 catechismus, 3 uur Vespers. Woensdag Aschwoensdag begin van de 40-daagsche Vasten. Voor de H Mis van 8 uur wijding en uitdeeling der asch. Donderdag 7 uur Lof met rozenhoedje voor de gel. zielen. Vrijdag 7 uur oefening van den H Kruisweg en vereering der relekwie. Zaterdag van 38 uur biechthooren. LIMMEN. Zondag Euch. dag. half 8 stille II. Mi», 10 uui H jogmis kwart over 1 Cat.. 2 uur Vespers met aanbidding, daarna de II. Fam. afd vrouwen. Woensdag kwart gewijde asch Vrijdag 7 Kruisweg. over 8 uitdeeling der en gez. H. Mis uur oefening van den SPANBROEK. Zondag half 8 stille H. Mis, 9 uur uit reiking der H. Communie, 10 uur Hoog mis. kwart voor twee katechismus, half 8 Lof met Rozenhoedje. In de week is de H. Mis te 8 uur. Woensdag.. Aschwoensdag, geboden vas ten- en ónthoudingsdag, kwart vóór 8 uit reiking der H. Communie, 8 uur gezongen H. Mis, vóór de H. Mis zal de asch wor den gewijd, na de H. Mis en ook te half 18 uitdeeling der asch. Vrijdagavond 7 uur oefening van H. Kruisweg. Zaterdag half 8 uitreiking der H. Com munie, waarna de H. Mis in de Kapel; van 85 uur en van 68 uur biechthoo ren. RINNEGOM. Zondag half 8 voor fam. Bak en Lute, 1 uur Catechis- om half 8 voor overl. fam. Overtoom en Baars. TUITJENHORN. Zohdag Quinquagesima, 19 Febr., 7 CASTR1CUM. 7 uur de Vroegmis, 10 uur oefening van de Derde en Lof. gez. H Mis voor de H. Mis. 8 uur H. Mis. H. H. WAARD. (H. Hart). Zondag half 8 voor overl. fam. Zijp en Kerssens, 10 uur voor de parochie- Maandag half 8 voor Jan Ursem en Maria Schouten. Dinsdag half 8 voor Nicolaas"Blom. Woenslag half 8 voor Simon Tesse laar. Donderdag om half 8 voor Anna Beers, bsvr. van Willem Groot. en ontiioudingsdag. begin van de 40-daagsche vasten, half 8 gezongen H. Mis voor Cor nelia Maria Valkcring, voor de H. Mis wij ding en uitdeeling der II. Asch. Donderdag voor Maria Apeldoorn-Zuur- bier en overleden kinderen. Vrjjdag voor Petrus Brakenhof en Cath. de Waard, half 7 Kruisweg. Zaterdag voor Reinier Groot als lid van het Genootschap van het H. Hart. Van 45 uur biechten voor de kinderen, van 58 uur biechten voor de overigen. AKERSLOOT. Heden en de twee volgende dagen in deze Parochie het 10 uren gebed gehou den. Te dezen morgen om 7 uur wordt het H. Sacrament tiitgreteld. Na de Hoogmis ge legenheid om te Biechten voor de parochi anen uit de Schermer en ook van 57 uur. Heden om 3 uur Vespers en om 7 uur Lof nr.et preek en lied no. 32. Maandag om 8 uur gez. H. Mis, waaron der Algemoenc H. Communie voor de kin deren der schooi. Om 7 uur Lof met preek en Lied no. 33 Van 57 gelegenheid om te Biechten. Dinsdag om 9 uur gez H .Mis, avonds om 7 uur ïx>f met preek en Te Deum en Processie. waarna lied no 83. Woensdag. Aschdag. begin van de Veer- tigdaagsche Vasten. Om half negen gez. H. M.. Voor en na de H. Mis uitdeeling-der Ge wijde Asch. uur H. Mis voor een overledene, half 10 Hoogmis voor de parochie, 2 uur Vesper. Maandag half 8 voor Hermanns Lan- gendijk. Dinsdag half 8 laar en Zoon. Woensdag, Aschwoensdag, begin v. d. 40-daagsche vasten. Om 7 uur de ge- congen H. Mis voor Anna Groot. Vóór de H. Mis wijding en na de H Mis uit- 'deeling der gewijde asch. Zondag om Hoogmis, 2 uur Orde, daarna H. Fam. Maandag 7 uur Gel. Zielen, 8 uur Dinsdag 7 en Woensdag Aschwoensdag. Onthou- dingsdag, begin van de 40-daagsche vas ten. 7 en 8 uur gez. H. Mis„ kwart over 8 H- Mis, voor de H. Mis t an 8 uur wij ding en uitdeeling der geivijde asch. Donderdag 7, 8 en kwart over 8 de H.H. Missen, 7 uur Lof met predikatie tot voorbereiding van het 40-urengebed. Vrijdag half 7 uitstelling van het H. Sacrament, 7 en 8 uur gez. H. Mis, kwart over 8 H. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H Sacrament- Zaterdag half 7 uitstelling van het H. Sacrament, 7 en 8 uur gez. H. Mis, kwart over 8 H. Mis. Van 9 tot 12 en van 4 tot 8 uur biechthooren, 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. -V BURGERBRUG. Zondag om 2 uur Lof met Rozenhoedje. Woensdag. Aschwoensdag, om 8 uur wij ding der Ascbe, waarna de gezongen H. Mis. Na -Ie H. Mis gecombineerde verza-lo- ring van Kerk- en Armbestuur. I Zaterdag gelegenheid om te biechten van 34 uur en van 7half 8. Woensdag is het ónthoudingsdag en vas tendag. Donderdag en Zaterdag is het geoorloofd éénmaal per dag vleesch te gebruiken. Z|j, die om welke reden dan ook. niet behoeven te vasten, mogen meermalen daags vleesch gebruiken, behalve Aschwoensdag en Vrij dag. Zondag half 8 voor overleden ouders Koortens en de Groen, 10 uur voor de pa rochie. In de week de H. Mis om 8 uur. Maandag voor Tjerk Arie Schouten en overleden familie. Dinsdag voor Petrus Schilder en Alida Wijnker. Woensdag van Aid. Ki Donderdag voor Aldert en Barbara Man nings. Vrjjdag voor overleden familie de Haan en Schouten. Zaterdag voor alle geloovige zielen, van wege de bug. De gebeden worden verzocht voor Bea trix Theodora Blauw geb. v. d. Veld, die met de laatste H.H. Sacramenten der Ster venden is voorzien. om half 8 voor de overl. Straathof en Valkering, van 56 de oefening van het H. AN NA-P AL LOWN A. Zondag genaamd Quinquagesima. De H.H. Missen te half 8 en 10 uur, collecte voor het ^ammerenfonds. Na de Hoogmis de Na- leering, 3 uur Lof met Rozenkrans. Woensdag. Aschw’oensdag, begin der 40- daagsche vasten. Van heden af gesloten tijd voor huwelijken. Vóórre H. Mis wordt de asch gewijd en uitgedeeld. Na school tijd komen de kinderen biechten. Donderdag. De kinderen moeten te half 8 in de Kerk zjjn om gemeenschappelijk te communiceeren. Zaterdag. Biechthooren van 58 uur. De gebeden worden verzocht voor Ja coba van der PeetMolenaar, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden ie voorzien. Op 2, 3 en 4 Maart wordt het 40 uren gebed in onze parochie gevierd. De gebeden worden verzocht voor Maria PronkMul die met de laatste H H. Sacramenten der Stervenden is Voorzien en voor Jacobus Spaansen die in den Heer is overleden. ONDERDIJK. Zondag half 8 H. Mis/voor Antje Bak ker en overl. familie. Maandag half 8 voor ZWAAGDIJK. Postbode. Na <-en vacature van zeven maanden, ontstaan door het vertrek van den heer de Graaff is tot postbode langs den Zwaagdijk aangesteld de heer H. W. Oos tendorp. L. T. B. Tot voorzitter van den L.T.B. is aangesteld de beer P. Bakker en tot se cretaris de heer H. Karsten. Landstorm. Alhier worden pogingen aangewend tot oprichting van een afdeelmg der Bjjz. Vrijw. Landstorm. Aanrijding, Een onzer ingezetenen keerde op een avond uit de kerk huiswaarts en werd bij vliegenden wind aangereden door ««en fietsrijder, waardoor hij omver ge worpen werd en bewusteloos bleef liggen Men droeg hem in een woning binnen. .De gei -heer constateerde her«eus<-hud li- -. T VELD (NIEUWE NIEDORP). Verhuring. Het Tuindersbedrijf van P. Noordstrand Az. is verhuurd voor 4 jareu aan J. G. Impink alhier. SCHAGERBRUG. Radlodistributie. Bij Ministerieel? beschik - king is aan den heer H. de Graaf, alhier een vergunning verleend voor radiodistributie, voor de wijken Schagerbrug en Stolpen. BEEMSTER. Dienstplicht. In deze gemeente werden verbaliseerd P. 8. en F. S.. beiden alhier, wegens het verzuimen van het doen van aangifte voor den dienstplicht der lichting 19211 van hun zoon. Verkooping. Op Dinsdag 14 dezer, verkocht notaris A. E ter Horst te Purmer- end' in café Boon, aldaar voor den heer 8. Veltiop Szn., alhier een tuinderswoning met tuingrond, samen groot - staande en gelegen aan den weg alhier. Kooper werd de heer J. Landsmeer voor f 7665. Gevonden. Als gevonden is aange- geven: 1 Rjjwielbelastiuginerk 1928 (inl. politiepost Zuidoosterbeemstor) en een por- temonnaie met eeng gekl«(nl. gemeente-se- cretarie). Verbaliseerd. Tegen M- H. alhier, en A. K. te Stompetoren is proces-verbaal op gemaakt wegens het rjjden met een motor rijtuig zonder spiegel; tegen C. H. alhier, wegens ebt rijden met een auto zonder rij bewijs; tegen C. v. d. O. te Westgraftdijk, wegene het rijden met een auto zonder nummerbewijs. Herkozen. De H.H. J. Th. Droog, K. Bakker en P. Jongens Dz.. allen periodiek aftreden als hoofdingeland van het Water schap ..De Beemster”, werden als zoodanig herkozen. 18 BT.l half 2 Catechismus, half 8 tierde Orde. I uur Lof. Woensdag. Aschwoensdag, ontlmudings- dag en liegin van de Veertigdaagsche Vas ten. Om half 8 wijding van de asch en ge zongen H. Mis, 'g avonds 7 nnr Ix>f ter eere van den H. Joseph. Donderdagavond van half 7 tot half oefening van het H. Uur. Zaterdag namiddags van 88 uur gele genheid om te biechten, 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd. De gebeden worden verzocht voor Chris tina Evers-Rax. die met de laatste H.II. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Oprichting „Zoetfabriëk”’ Ingevolge .-eu oproep tot vergaderen, teneinde te komen tot de oprichting eener ..Zoutfabriek” te ’t Zand, waren een 50-tal personen hedenmor gen bijeen in het lokaal vaji den heer G. A. de Wit, alhier. De vergadering werd geleid door den heer Jb. Groot, voorzitter der thans bestaande ..Dagkkaas)fabriek”. van welke fa briek de oproep was uitgegaan. Nadat de heer W. Jhnmink Hz., uiteenge- ret had 1 oe_ en waarom de aandeelhouders •Ier Dagfabnok niet algemeene stemmen be sloten hadden tot grootsche plannen over te ga.' werden verschillende vragen vanuit de vergadering gedaan De voorloopige plannen konden wel uit eengezet worden, maar enkele vragen kon den niet juist beantwoord worden, zoodat er nader onderzoek wordt ingesteld. De Voorzitter stelde voor, indien er in be ginsel op voldoenden steun gerekend kar. worden, een commissie van voorbereiding te benoemen, teneinde onder deskundige voor lichting, die ons reeds was aangeboden door den heer G. Nobel, secretaris van den Bond van Zuivelfabrieken in N.-H.. die ons van na dere gegevens kan voorzien. De vergadering ging hiermede accoord er aclitte het goed om zoo mogelijk over veer tien dagen wederom bijeen te komen en tot dien dag do gelegenheid nog open te stellen yoor meerdere aansluiting. Dan moet echter teder definitief besluiten tot aansluiten. Ja dan noen. De nadruk word r op gelegd, (lat allen aandeelhouders moeten worden on er geen gelegenheid is om als leverancier toe te tre den on dat wanneer de zaak eenmaal is op gezet. er in den naasten toekomst geen gele genheid tot aansluiting zal zijn voor ..de kat uit den l»oom kijkers Van de aanwezigen verklaarden zich thans in beginsel vóór een Zoetfabriek V> perso nen. met te verwerken melk van 178 koeien. De overigen wilden het nog oven in beraad houden. De stemming in de vergadering was thans van dien aard, dat men het goed vond met dc voorbereidende werkzaamheden verder ts gaan en werden hiervoor in de commissie benoemd bjj eerste stemming de hoeren Jb. Groot. W. Jimmink Hz. te 't Zaïul. Linden- berg te Anna Paulowna en Bosman te Scha- gerbntg. Do heer Lindenberg meende door drukke werkzaamheden te moe’en bedanken, waarna als 4e en 5e lid dor commissie wer den gekozen de hoeren P. M. de Wit te t Zand en F. Veul te Callantsoog. ITojiende op oen aangename samenwer king niet als resultaat een Hinke Zoetfabriek in het belang dor boormi-ta >1. sloot de Voor zitter onder oen woord van dank do bijeen komst. Zondag 7 echtgenoote parochie. Maandag 7 uur in de kapel, 9 uur maand stond voor Henr. Joannes Heemskerk. Dinsdag 7 uur in*de Kapel, 8 uur in de ,Kerk. Woensdag 7 uur voor Piet Koemeester, 8 uur H. Mis. Donderdag 7 uur H. Mis, 8 uur voor Jo annes Boots. Zaterdag 7 uur voor Cornells Bakker, 8 uur voor de leden der 8t. Vincenthis- rereeniging. EGMOND AAN ZEE. Zondag Quinquagesima. Om half' 7 _en kwart na 8 uitreiking vaa de H. Communie, 7 uur de Vroegmis, 10 uur de Hoogmis. Woensdag Grooteman. i Donderdag half 8 voor Antje Keizar fMol. Vrijdag half 8 voor Petrus Smit. ,r Zataraag half 8 voor de moest verla tten Zielen in het vagevuur. Zondag half 8 voor Jan Swart en Ni- polaac Bakker, half 10 voor de parochie. Quinquagesima. Half 2 vergadering Iran de jeugdafdeelmg van jongens en Bneisjes van de Derde Orde. Half 3 Lof met rozenhoedje, lied no 11. Maandag 7 uur Lof ter eere van den H. Gerardus Majella. Vereering der ze- latricen en leden- Woensdag Aschdag. Kwart na 7 uur Communie-uitreiking en onder de H. Mis. Voor de H. Mis aschwijding en uft- deeling. Half 8 gez. H. Mis waarna wederom aechkruisjes. Vrijdag 7 uur oefening van den H. Aschwoensdag, vierde eere van den H. Joseph, 's Avonds Mariacongregatie voor de St. Joseph-Gezellen. Woensdag en houdingsdag. Zaterdag half 12 geelgenheid om te biechten voor de kinderen- Zaterdagmiddag van 35 uur en van half 6 tot half 8 voor de andere pa rochianen. Catechismus voor de meisjes in 'Zusterschool bij den Pastoor, chümus voor de jongens school bij den Kapelaan. De gebeden worden verzocht voor .Catharina van Kleef en Vincentius fCrijnsen, die met de laatste H. H. Sa- cramenten der Stervenden zijn voorzien «n voor Geertje van den Berg die in den Heer is overleden. ENKHUIZEN. Zondaf half 8 Vroegmis, 10 nnr Hoog mis, 6 uur Lof met predikatie. LANGEN DIJK. Zondag Quinquagecima. 7 uur Vroegmis voor de Parochie. 8.90 Communiceeren. 10 uur Hoogmis voor An toon van Kleef. Patro naat van 25 voor de meisjes 2 uur en 2.45 voor de jongens. 3.45 Conferentie. 5 uur Lof met preek door pastoor van Noord over: de stichting eener zichtbare Kerk. Ma 7.90 voor ouders Bekker en Duijvee. 8 u. voor Nicolaas Bruin. Di. 7.30 voor Gerbrand Dujjves. 8 u. voor Cornells Kos te MedembHk. 7 u. Maria Con gregatie. Wo. 7.30 ComtJis Duijvee. 8 u. Afra Kra mer. Aschwoensdag na de H. Missen het aseh- kruis. Do. 7.30 voor Cornelia Duijs Bet. 8 u. voor Joarmee Biersteker. Vr. 7.30 voor Overl. Ouders Zijp en Bak- Ker. 8 u. voor Afra SnijdersDekker. 7 uur 8acrtnentelof me^ preek ter opening van het Veertiguren gebed. Za. 7.30 voor Gertrudfe BommerDeven- berg B. M- 8 u. voor Cornel» Koe te Me- demblik. Biechthooren van 7.9010, 34, 69, ook bjj een Eerw Pater. Zo. voor Louise BodaarsDekkers, 8.30 tot zekere intentie. Begin van het Veertig- uren gebed. De gebeden worden verzocht voor Anna GoedhartZuurbier, die met de H.H. Sacra menten der stervenden is voorzien. HEILOO. Zondag 19 Febr. 7 en 8.30 Vroege Mfesen, 10 u. Hoogmis, kwart over 1 Maria Congr. voor de Jongens, 2.30 Congr. v. d. H. Fam. afd mannen. 6.30 Marialof. Ma. en Di. zjjn de H. Missen te 7, 7%, sn 8M. Wo. Aschwoensdag. Te 7 uur gez. H. Mis; voor de H. Mis wijding en uitdeeling der gewijde aech, ook wordt het aschkruisje gegeven voor de H- Mis van kwart over 8. De tweede H. Mis is te kwart voor 8. Do. en Vr. zjjn de H. Missen te 7, 7.45 en 8.15. Vr. ’s avonds te 7 u. Knriewegoefe- ■ing. Za. De H. Maeen te 7 en 8.15. Bij de Zus ter» te 7 uur. 4—8 BiecMiooren. Te 7 uur SCHAGEN. uur voor G. Wilhelmus en G. Mathoat, 10 uur voor de Woensdagmorgen om hall 9 gecom bineerde vergadering van Kerk- en 'Armbestuur. Donderdag om half 8 voor Frans van Straten en Vrijdag sering der Relikwie van het Heilig Kruis. Woensdag - Feest van S Woensdag en Vrijdag is het gebruik van vieesctispijzen verboden. Zo. half 7 voor de arochie, 10 uur voor Laurentiue Bijl en Catharina Boe. Ma. alhf 8 voor Peter Verdttfn en Muurtje Bruin. 8 uur voor de leden van het Genoot schap der Eeuwigdurende aanbidding. Di. 8 uur voor Tbeodorus Schoon. 9 uur ▼oor Hendrik Peekei. Wo. half 8 voor Trijntje Ttebie, weduwe van Corneils van der Linden, half 9 voor Klaas Wester. Do. tot zekere intentie. Vr. tot zekere intentie. Za. 8 uur voor overledene familie en The- odorus Kraakman. De gebeden worden verzocht voor Weleerw. Pater Hieronynius O. P. die de laatete H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Maandag 8 uur Lof. Dinsdag 8 uur gez. H. Mis, om 7 uur Lof met processie. Woensdag half 8 H- Mis, waarna uit deeling der H. Asch. Donderdag en Vrijdag de H- Mis half 8. Donderdag om 7 uur Lof. Zaterdag vanaf 5 uur gelegenheid om te biechten. EGMOND AAN DEN HOEF. Zondag, Quinquagesima, om half 8 de Vroegmis voor de leden van de R K. Tuinbouwvereeniging, waaronder da. al gemeene H. Communie der leden. Om 10 uur de Hoogmis, om 2 uur Congre gatie voor de vrouwen, om 3 uur Ves pers met Rozenhoedje. Maandag om 7 en 8 uur wordt de H- Communie uitgereikt, om half 10 gez. H. Mis met Veni Creator voor Bruide gom en Bruid, 's avonds om 7 uur ge legenheid om te sparen ten huize van het Hoofd der School. Dinsdag om half 8 H. Mis voor Pieter Straat en Catharina Melten. Woensdag, Aschdag, begin van de 40- daagsche Vasten, om half 8 gez. H. Mis voor Petrus de Waard, Eduarda Noort en overl. kinderen, vóór de H Mis de wijding en uitreiking der gewijde asch, om 12 uur catechismus in de kerk, 's avonds om 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag Ouders avonds Uur. Vrijdag om half 8 voor Aafje Insing, 's avonds om 7 uur de oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag om half 8 voor overl- Ouders 's middags van 35 en van 68 uur gelegenheid om te biechten. Zondag ie Zondag van de Vasten, om half 8 H. Mis voor Nicolaas Blom. T VELD. Zondag 7 uur Communie uitreiken, half 8 Vroeg-, 10 uur Hoogmis Half 3 vergadering 3e Orde. Maandag 7 uur H. Mis, 8 uur Com munie uitreiken, waarna Communie aan de zieken. Verder in de week, zoo niet anders staat aangegeven, 7 uur Communie uit reiken, 8 uur H- is. In deze week is het gebruik vleesch verboden op Woensdag en dag Woensdag 8 uur wijding en uitreiking van de asch; daarna gez. H. Mis. Half 10 vereenigde vergadering van Kerk- en Armbestuur aan de pastorie. Vrijdag 7 en 8 uur Communie uitrei ken; 9 uur gez. maandstond voor Ca tharina Slijkerman huisvr. van Gerrit Ligthart, 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg-. Zaterdag biechthooren van 8 uur; 7 uur Marialof. OBDAM. Zondag half 8 gelezen H. Mis, 10 uur Hoogmis, 2 uur catechimus, half 3 Ves pers. Woensdag half 8 wijding en uitdeeling van de asch, daarna gez. H. Mis. Vrijdag te 7 uur Kruisweg. Zaterdag van 3 tot half 5 en van half 6 tot half 8 biechthooren. URSEM. Zaterdag, 18 Febr., de H. Missen te kwart na 7 en 8 uur. Biechthooreji bij de Z.E. Pater den geheelen dag; behalve van 12 tot 3 uur, bij de Z-E. Pastoor naar gewoonte; na de H. Mis en 's mid dags van 3 tot half 5 en van half 7 tot 8 uur. Zondag te 7 uur uitstelling van het Allerh, Sacrcament, waarna uitreiken der H. Communie, te half 8 de H. Mis ook daarna uitreiken der H. Communie en te 9 uur. 10 uur Hoogmis. Biecht hooren van 1 tot 4 uur bij den Z-E. Pater. Half 2 gezamelijke aanbidding der kin deren, 7 uur Lof met predikatie. Maandag en Dinsdag 7 uur uitstelling daarna uitreiken der H. Communie, daarna de H. Mis. Ook om kwart over 8 en voor de gez- Hoogmis van 9 uur uitreiken der H. Communie. Beide dagen kwart over 12 gezamelijke aanbidding der kinderen en 7 uur Lof met predi katie. Bovendien Dinsdag processie en Te Deum. Maandag biechthooren van 9 tot 11 en 3 tot 4 uur. Asch.woensdag te 7 uur Vroegmis, 9 uur gez. Hoogmis. Voor beide H. Missen wijding en uitdeéling der asch, daarna uitreiken der H. Communie, alsmede on der de H- Missen. Schoolkinderen worden kwart voor 12 met aschkruisje geteekend. Vrijdag gezamelijke H. Communie voo de 2 laagste schoolklassen. Voor hen biechthooren Donderdag na de H. Mis en middags van 12 tot 1. De gebeden worden verzocht Antonius Spil die in den Heer ia leden, oud 24 jaar. ’^ZWAAG. Zondag Judt Jl eerste H- Mie, 9 uur - - - - - 10 uur de Goede te 10 uur voor de parochie. 1 mus. 2 uur Vespers. Maandag voor Petrns Valkering. Dinsdag voor Joannes de Wit, als van den Stillen Omgang. Woensdag. Aschwoensdag, Dam. -

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 12