Drukkerij ONS BLAD” - Hof 6 ALKMAAR - Laat Uw drukwerk maken op onze, naar de eischen des tijds ingerichte drukkerij. Kitte afwerking. Billijke prils Sproeten komen vroeg in het (voorjaar, koop tijdig na pat Sprutol. Bij alle Drogisten. SPANBROEK. BEVERWIJK. o I en i f 50 Bill'wd séance. Zaterdagavond «peelde Prof. Soliën een party van 500 carambole* cadre tegen den heer Jac. Ploeger. V Corgi ft 400 punten. Pref. Soliën beëindigde de wed- etrjjd in 8 beurten met een schitterende serie ▼an 190. In de Se en 5e beurt maakte hfl reap van 137 en 112. Gemiddeld 64. Ofschoon de eerste twee beurten voor den heer Ploeger op een poedel uitliepen, wiet hij toch nog tof 64 punten te komen. AIzoo een gemiddelde van A Prof. Roliën gaf prachtig spel te zien. Den geheelen wedstrijd speelde hij. bijna zonder- uitzondering, op het midden-blllard. zonder itiageetichtt ir Haarlem, naar Bennebroek. St. Lu<1 Winters, dienstbode, naar ook voor de dwalenden Priester, opdht het licht zij deu moed tot van «•- aan zeer bloembollenland. Men wist ons Donderdag op de markt te ver» tellen, dat de heer D. B. aldaar 4 H.A. land verkocht had voor f 20.000. En dat voor land, dat voor 25 jaar nog voor een appel en een ei was te krijgen. Het bouwvak aldaar heeft het druk met bollenschuren. Aan den bouw daar-* van koènt geen einde. Thans weer zijn er zeven aanbesteed, die voor den bollen- oogst gereed moeten zijn. ST. PANCRAS. SCHAGEN. Concours. De Noordhollandache bond van Christelijke Harnroniegezelscbappen en Fanfarecorpsen zal haar jaarlijks concours dit jaar houden op Hemel vaartsdag in den muziektuin te Schagen. Naar bet concours. De Schager Har- moniekapel zal dezen zomer aan het concours te Koog aan de Zaan deelne men. ‘T ZAND. Liturgische lezing. Woensdag werd in café de Wit door den Weleerw, heer J. Kooij, de laatste liturgische avond ge- SCHERMERHORN. itille Omgang. Woensdag 7 Maart, des avonds half 8 na het Lof zal in ’s Lands Welvaren een algemeen* ver gadering worde 1 gehouden, bespreking Stille Omgang Amsterdam. Wij vertrouwen dat velen aanwezig zullen zijn. Bevolking. Vertrokken personen: A. C. Vendel, naar Alkmaar. S. C- Modder, naar Beemster. G. Jonk, naar Alkmaar. W. "N. Knijper, naar de Rijp. Ingekomen personen: W- Stansen van Heiloo. G. de Groot en gezin, van Heen. Hugowaard. A. Pronger, van Amster dam. De Schapenfokkerij. De alom beken de en zeer hoogstaande schapenfokkerij deed den eigenaar, de heer Arie Bijman, alhier in het vorig jaar 7 eerste prijzen behalen met wolveeschapen, schapen met lammeren en jonge rammen. In dat jaar behaalde hij me» zijn beroemde ram de F 7, in Amsterdam, voor de zesde maal den eersten prijs. Met dit dier won hij reeds eerder in Amsterdam den kam- pioenprijs, terwijl hem er verscheidene malen f 200 voor werd geboden- Op de wolveetentoonstelling te Alk maar, kreeg de fokker voor pen collec tie wol, van oude schapen, de zilveren medaille. Als vooraanstaand en kundig fokker werd hij benoemd tot bestuurslid van „Het Texelsch Schapenstamboek in Noord-Holland." Ook zijn rundveestapel staat op hoog peil. Als aangeslotene bij „de Gezond heidsdienst voor vee in Noord-Holland” werd dit vee onderzocht op T. B. C. Ge heel den stapel bleek gezond te zijn. Voorwaar bij een eerste onderzoek zeld zaam. Voor eenige weken terug werd de heer B. benoemd tot Voorzitter van den L- T. B. Moge hpt den nieuwen voorzit ter gegeven zijn met volle medewerking der leden dezen Bond tot groei en bloei te brengen. nade hen treffe, en kracht moge vinden terugkeer. Z.Eerw. sloot met dit maar, in te trekken, wordt naar B. en W- verwezen om praeadvfes. 'Wordt vervolgd). BREEZAND. Aanbouw bollenschuren. Men deelde ons mede, dat alhier door den heer D. B. 4 H.A. bollenland verkocht zijn voor f 20.000. Het aantal bollenschuren zal aldaar met 7 vermeerderd worden. Als bouwprijzen wordén besteed van f 20.000 tot f 60.000 per inrichting. Tot de meest bloeiende .deelen Noordholland behoort Breezand, meente Anna Saulowna, sedert den dag is gekomen, dat dit land geschikt is voor Donderdag op de markt te De rekening van den penningmeester gaf een batig saldo van f 111.25- De be scheiden werden door 2 leden nagezien en accoord bevonden en de rekening yastgesteld en de penningmeester on der dankzegging gedechargeerd. Vervolgens jaarverslag van den se cretaris, waarin wij vooral opmerkzaam werden gemaakt, dat de verkiezing voor den gemeenteraad heeft geleerd, dat alle Roomsche kiezers in deze ge meente paraat moeten zijn. De beschrijvingsbrief voor de verga dering van den Statenkieskring „Zaan dam” gaf niet veel stof tot bespreking, terwijl besloten werd voor het bestuur van genoemd lichaam 5 candidaten te •tellen eri wel de navolgende heeren: E. Boon, Assendelft, H. Hemmer. Castri- cum, Mr. Kusters, Alkmaar, C. Pepping, Limmen en Jb. Sengers, Heiloo. Boomplantdag. Woensdag werd voor de leerlingen der hoogste klassen van de beide scholen alhier een boomplantdag gehouden. Om 2 uur werden de kinderen en hun geleiders in café „Zomervreugd" ont vangen door Burgemeester en Wethou ders en door Burgemeester een korte uiteenzetting gegeven van dit werk. Hierna begaf men zich naar het ter rein der werkzaamheden n.l. het ge deelte naast den Molenweg voor dén ing.ng van den Kerkweg, wat onlangs door aankoop, eigendom der gemeente is geworden. Hier werd onder deskun dige leiding een aantal boomen geplant in aansluiting met dien fraaie boomenrij welke de Kerkweg sieren- Het een en ander gaf natuurlijk een gezellige druk te, en het was een leuk gezicht die jeug dige werkers te zien graven en spitten. Naafloop werden de kinderen in „Zo mervreugd" getracteerd en door meester Boschman in duidelijke woorden gewe zen op de beteekenis voor dit werk. Meester vroeg de jongens er toch voor al voor te waken, dat deze mooie boo men, welke een sieraad voor ons dorp zullen worden, en dien zij zelf hebben geplant, niet door anderen worden be schadigd. Gij moet ze beschermen zoo veel gij kunt. Natuurlijk beloofden de jongens dat, vervolgens werden eenige liederen gezongen en een woord van dank gebracht aan Burgemeester en Wethouders, welke dezen heerlijken middag hebben bereid, want het was fijn geweestl Verlaat weg. Dit zou voordeel voor de ge meente beteekenen, als die gin* verdwijnen. De voorzitter had verwacht, dat Weth. Wit deze uitlatingen niet in het openhaar bad gedaan. Spr. wil voorstellen aan het gem. bestuur van Obdam een brief te schrijven en te vragen of zij medewerking verieenen. Weth. Wit zegt, misschien even te ver vooruit te loopen en piogelijk iets te hebben gezegd, wat hjj niet had moeten zeggen, maar hij vindt het wel* heel goed, deze zaak hier onder oogen te zien. De voorzitter ziet zich genoopt in het ver volg dergelijke besprekingen niet, meer te doen. Spr. voelt zich ten zeerste gekrenkt door de uitlatingen van den heer de Wit. De heer Visser verklaart zich eveneens voor het terrein ..de Strook”. Met 4 tegen 3 stemmen wordt besloten 2000 M2 grond aan te koopen van ..De Strook”, eigendom van oud-Notaris Stammis te den Haag, tegen een prijs van ten hoogste f 2.per M2. Teg-u de heeren Kamp Oudejans Smal. Voor de heeren Wit, Schooder, Viseer en v. d. Gragt. Op een vraag van den heer Schrooder of er een 2 of 3 man-echool zal gebouwd wor den. antwoord de voorz. dat eerst m*de- werking aan Obdam zal worden gevraagd en dat mocht die medewerking niet verleend wonlen. dat dan B. en W. zoo spoedig met voorstellen zullen komen. De voorziter gelooft, dat een gewichtig besluit is gevallen, dat in de toekmoet van groot belang is en dat men steeds met wel gevallen on dit besluit mag terugzien. Na de rondvraag, welke geen bijzondere bracht volgde sluiting der vergadering. In 't veilinglokaal ’t Centrum, werd Donderdag ten overstaan van Notaris Donker de navolgende onroerende goederen verko.Ut. No. 1. Woonhuis met erf en poort te Wijk aan zee en duin, aan den Hemkerkerweg 19. groot 1.39 Are, eigenaar de heer A. Pb. de Bode, kooper voor f 3500.— de heer D. Peer No. 2. Idem aan de Duin wjjk laan 21 ter gróótte van 1.69 Are. koonpr voor f7000. de heer D. Peer. No. 3. Woon- en Winkelhuis n erf en gro* aan den rijksweg te Noorddorp, gem. Heemskerk. hoek Knikenwer No. 120 B. groot 82 C.A. eig. de heer A. Speelman Opbrengst f 2.600 LIMMEN. R. K. Kiesvereeniging. De jaarverga dering onzer R. K. Kiesvereeniging op Woensdagavond gehouden, was zeer matig bezocht. De Voorzitter opent op de gebruike lijke wijze, en releveert in enkele woor den de resultaten in het afgeloopen jaar behaald, en brengt een woord van dank aan allen, die tot het welslagen der ver kiezingen hebben medegewerkt. De notulen werden onveranderd vast gesteld. De rekening een Deo Gratias, woord uitwerkend tot eene heer lijke meditatie, en tot een schoon dank gebed aan den Goddelijken Zaligmaker voor Zijne instelling van het H. Misoffer •n van het Allerheigst Sacrament des Altaars. Een langdurig applaus vertolk te den dank der cursisten- Die dank zij den WelEerw. Kapelaan nogmaals van deze plaats gebracht uit naar van allen die mochten profiteeren van dezen cursus. Dank voor al de moeite zich daarvoor getroost, voor de vele uren aan hen gegeven, voor de les sen en onderrichtingen in den cursus vervat, voor dit alles een oprecht ge meend: Vergalde U God! Ingekomen is een dankbetuiging van de Noord Holl. Vereen. Het Witje Kruis voor de toegezegde sub«idie van 1 cent per inwo ner. Idem van Alb. van Scht ijeu tnor toege zegde salarisverlxx'ging? Een schrijven van de heeren Settel», Stam mes, Deenink en Schoorl, waarin zij hunne benoeming als lid van de commissie, tot we ring van schoolverzuim aannemen. Een en ander wordt wor kennisgeving aangenomen. Volgt mededeeling van het bestuur der polder Schagen dat de toestand van het vaarwater in orde is. Uit de verschillende be sprekingen echter blijkt dat de toestand al lertreurigst Is, zoo zelfs, dat als er geen ver betering komt de houthandel Krimp haar be drijf zal verplaatsen naar Schagerbrug. De voorzitter zal een conferentie met het polderbestuur aanvragen teneinde deze raak nog eens te bespreken. Van de tnuziektuincommissie is de exploi tatierekening over 1927 ingokomen. waaruit blijkt, dat de reserve met f 13.88 is over schreden. waarvan f 10.41 in de gemeente kas zal worden gestort. Van den directeur der eierveiiing is de ba lans met verlies- en winstrekening 1927 in gekomen. De heer Gorter zegt nog, dat de zaken hier heel goed gaan. Volgt behandeling verzoek bewonérs Noor- dersteeg om bestrating. B. en W. stellen voor onder overlegging van een begroeting van koeten, tot bestrating van Nnorder- eteeg te besluiten, mede wordt bijgevoegd de verklaringen van de heeren M. van Tbtjn en D. Keet Sz.. waaruit blijkt dat zij in de kos ten willen bijdragen respectievelijk f 20 en f 50. De bestrating zal grechi" v- met de uit de Gedempte Gracht komende bruikbare klinkers. De heer Gorter bepleit het doen o vergaan van de Noordersteeg in eigendom bij de ge meente. hiertoe zal de voorzitter pogingen aanwenden. B. en W. «tellen den raad toor aan R. Kok eervol ontslag te verieenen als terreinwer- ker-hulpstoker en hem levenslang een grati ficatie toe te kennen van f 18 per week ten laste van het gasbedrijf De thans in functie zjjnde leerling-fitter heeft zich bereid ver klaart. de functie van terreinwerker-hulpsto- ker te vervullen op een weekloon van f 15 met jaarlijk sche verhoogingen van f 200 tot een maximum van f 80 per week, de 'aan stelling voorloopig voor een jaar tljdelijk te doen geschieden. De heer Willemse brengt dank aan B. en W. voor de wjjze. waarop ztj deze zaak heb ben aangepakt- Vastgeateld wondt hierna de instructie van, den directeur der Hchtbedrijven nadat art. 10, waarin aan den directeur wordt verbo den alcoholhoudende dranken te gebruiken in en buiten dienet is geschrapt. Art. 21 heeft betrekking op den tegenwoordigen titu laris, tegen dit art. stemden de heeren Over toom, van Nuland, Gorter en van Eerp. De instructie wordt vaatgeeteld. de heer van Nuland wil geacht worden tegen de geheele Instructie te hebben gestemd. Met 't afbreken van den luifel voor het ge meentehuis zal tot een volgend jaar worden gewacht, als wanneer bet geheele politie bureau zal worden verbouwd. Ten behoeve der uitbreiding van de eier veiiing zal een geldleening worden aange gaan groot f 1800, ook de botermarkt zal op voorstel van den heer Kooy daar onderdak krijgen. Voor een schoolreisje wordt voor de open bare f 50, voor de Katholieke school f 20 vaatgesteld, dit op voorstel van den heer de Vries. Aangevraagd en toegeetaan wordt voor een kaart van Nederland. Naar aanleiding van een ingekomen aan bieding van den heer A. Jimmink. waarbij deze aan de gemeente in koop aanbiedt een strook grond, gelegen voor zijn perceel in de Hoep, ter lengte van 15.60 M. en ter diepte van ongeveer 1 M. voor den prjjs van f 1 per vierkante meter hebben B. sn W. de eer den raad voor te stellen, bedoelden strook grond, behouden goedkeuring van Ged. Star ten, aan te koopen en daarmede den openbar ren weg ter plaatse te verbroeden. Hiertoe wordt besloten, benevens tot de aankoop van een strook van den beer Kra mer op voorstel evan den heer Leguit. Volgt mededeeMng naar aanleiding van de aansluiting van Bchiagerbrug aan het gaebui- aennet. Uit het ingeefteld hernieuwd ondersoek is aoo weinig belangstelling bfl de bewoners van Schagerbrug voor de aanshdting geble ken, dat het college zich niet gerechtigd acht een voorstel tot aansluMng aan den raad te doen. Het voorstel van de heeren Wffiemee en Bakker om de toegezegde subsidie van f 150 oer leerling swi bet R. K. Lvoeum te AJk- Aan mej. Schrooder v. <1. Sluis wordt op haar verzoek, met ingang van heden eervol ontslag verleend als lid van de Commissie van toezicht, op het L. O. Bespreking schoolbouw. De voorzitter deelt mede, dat over dit zeer belangrijke punt eenige besprekingen in geheime zitting moesten plaats hebben. Naar aanleiding hiervan zal worden voor gesteld onder bepaalde voorwaarden een terrein aan te koopen. Mogelijk zal men van de gem. Obdam medewerking kunnen krijgen, wanneer daar de openbare school zou worden ongeheven, zouden die kinderen naar Hensbroek kunnen komen. De gemeente Ob iain zal wel eenige voor waarden stellen, als zij haar medewerking zal verieenen. Wanneer wordt overgegaan tot schoolbouw is in de eerste plaats grond noodig. P aromtrent zijn twee terreinen in ge sprek. Het eerste op .,Dé Strook”, naast de woning van den g< mcente-veldwachter. Namens de meerderheid van den raad, in geheime zitting besproken, stelt spr. voor van di-n grond ongev. 20(0 M2 te koopen, te— n bedrag van ten hoogste f2.per M2. Het tweede terrein, groot 55 A, in eigendom van D.. Schaak en W. Ploeger, is gelegen .'00 meter verder in de richting Óbdam. Dit zou moeten kosten f 2760. De voorzitter gelooft wel voldoende te hebben toegelicht, de plannen, welke be staan. Aan Ob lam zal medewerking gevraagd worden, geen samenwerking. Hensbroek bouw t de «chool. Spr. zou zeer redelijke voor waarden met <le gem. Obdam willen treffen en vraagt of de raad er zich mee kan ver- eenigen, om van oud-Notaris Stam te den Haag te koopen 20< 0 M2 van ..De Strook”, tc^en f2.per M2. Weth. Smal wil zeggen, dat _het tweede terrein voor de gemeente voordeeliger uit zal komen .Het kost minder is er Is ruim schoots terrein voor speelplaatsen bij ge legen. Het ko..it even (lichter bij Obdam. De voorzitter wil nog mededeelen. dat de Inspecteur van het L. O. de voorkeur geeft aan het terrein van Schrooder e.a. De heer Schrooder merkt op, dat op de agenda staat, bespreking schoolbouw en vraagt den voorz. betere toelichting. De voorzitter zegt dan. dat de bestaande school niet voldoet aa.ii de i»ehen van het bouw-besluit, gesteld voor scholen in Eet algemeen. Daar komt bjj. dat bij de bestaan de school vrijwel geen terrein voor speel plaats is. Wanneer men die zou willen maken, zou dit een belangrijk bedrag kosten. Advies is gevraagd aan den beer Saai te Alkmaar. Deze heeft medegedeeld, dat er naar zjjn meening niet van te maken is wat het bouw-beeluit - vraagt. Zoo men er toe over zou willen gaan, zou een groot bedrag noodig zijn. Juist uit die overwegingen kan niet beter worden ge daan dan nieuw bouwen. De bedoeling zou dan zijn, de openbare school in Obdam op te heffen en dan de mogelijkheid te scheppen, dat die kinderen de school in Hensbroek kunnen bezoeken. Weth. Smal wil er nog aan toevoegen, dat bij eventueele verbouwing de gang aan de andere zjjde zou moeten komen efi de ramen, waar thans de gang is Verbouwing zou 13.000 moeten kosten en dan nog.zou niet aan de eischen voldaan ktuinen worden. Wet Wit vindt nieuwbouw het bestem Maar nu het groote vraagstuk, waar zal hij komen? Spr. verklaart zich als groote voorstander van „De° Strook” en is overtuigd, dat dit in het belang is van de geheele gemeente, •eker van 99 pCt. Het is slechte een verschil van f1300. De heer kamp is het met Weth. Wit niet eens en vindt het andere terrein veel beter en ruimer. De koopprijs ie veel minder en wanneer medewerking van Obdam verhoopt wordt, moet in die richting worden gegaan. De heer Oudejans merkt op, dat de in specteur van het L.O. het tweede terrein veel geschikter acht. Ook spr. acht het ter rein van Schaak beter. De som, door weth. Wit genoemd, noemt spr. een luttel verschil, maar het terrein is veel grooter. Misschien zal een drie-mans school gebouwd kunnen worden en dit acht spr. veel meer gewenscht als een twee-mans- scbool. De heer Schrooder kan zich niet indenken, dat die 500 meter invloed kunnen hebben op een twee of een drie lokaals-school. Weth. Smal zegt, dat een speelplaats 75 X 45 meter, welke in de toekomst er wezen moet, op de strook niet gemaakt kan worden. Weth. Wit wil zeggen dat het hier gaat om het financieele, daarom wil spr. nog graag in het openbaar spreken. Hij gelooft, dat de voorstanders van terrein Schaak op het oog hebben wat spr. op het oog heeft n.1. dat meteen 3-mans-school het onderwijs beslist beter moet zjjn. Dan doet spr. eenige mededeelingen be treffende B. en W. van Obdam. Deze zouden hun medewerking al hebben toegezegd. De voorziter: Officieus? Misschien zouden een paar openbare scho- Raad»vergaderinf. De raad dezer ge meente kwam Vrijdagmiddag in openbare vergadering bijeen Voorzitter burgemeester J. Cornelissen, secretaris de heer A. C. Rog geveen. Alle leden aanwexig. De notulen der vorige vergadering worden na een kleine opmerking van den heer Van Erp goedgekeurd. Ujt de mededeelingen van den voorzitter blijkt dat de werklieden der gasfabriek In caeu de le en 2e fitter wel eens een fooitje van ingezetenen hebben aangenomen, echter nooit iets waardoor de gemeente zou rijn be nadeeld. De noodzakelijkheid van de verlichting van Toüre is aan B. en W. niet gebleken. Naar aanleiding van de le mededeeling merkt de heer Bakker op dat de heer Gor ter hem in de vorige vergadering had toege voegd: Ook uw partfjgenooten zjjn aan de corruptie debet. De heer Bakker had van B. en W. een uit voerig rapport verwacht, nu het evenwel twee arbeiders betreft volstaan B. en W. met een kleine mededeeMng. De heer Bakker vraagt of de heeren van het vorig college some hebben geprofiteerd van de veel te goedkoop verkochte 6 i 7000 H. L. ookes. Het is hem bekend dat de gaa- (Mrecteur zjjn motor met zjjspan heeft ver kocht aan de koopers der cokes voor f 1000. De heer Gorter zegt, dat het verwjjt van defa beer Bakker zjjn beschuldigingen te be- hJJ heeft niemand beschuldigd doch alleen een onderzoek gevraagd. De heer Gorter tart de heer Bakker zijn beschuldigingen te be wezen. De heer Van Erp ale ex-Hd van het college ▼an B. en W. had gehoopt dat de voorzitter den heer Bakker tot de orde had geroepen bfl het uiten van «flne beschuldigingen. Spr. zegt dat de arbeiders maar kleinigheden heb ben aangenomen, maar 1000 maal f 1 is een groot bedrag. 8pr. vraagt of hun voor het vervolg het aannemei. van fooien is verboden. De voorzitter sluit hierover bet debat. Omtrent de veriichting van Tolke zal nog een nader onderzoek {Haats hebben evenals van Lagedtyk, dit ep voorstel wm den heer Z-Eerw. begon mét eenige mededee lingen omtrent het verloop van den cur sus. Van de 57 deelnemers(sters) waren er gemiddeld per avond 41 opgekomen. Dit was zeer gunstig te noemen aange zien er minstens 5 personen zeer spoe dig door ziekte verhinderd waren, en in aanmerking genomen de somstijds felle koude en meermalen haast onbegaan bare wegen. Als curiositeit vermeldde Z.Eerw. dat van de 7 of 8 personen welke indertijd om eene cursus als deze hadden gevraagd, en op wier verzoek er j feitelijk toe besloten was, er niemand' van aan had deelgenomen. Vervolgens gaf Z.Eerw. een beknopt overzicht van den nu bijna afgewerkte cursus, en zeide hedenavond nog te zullen behandelen de~ Memento's voor de levenden en overledenen, met in 't koot eene vermelding van de H. Con secratie- Z.Eerw. stelt eerst de vraag: Wat is een offer? Duizenden boeken zijn hier over geschreven. Dezer dagen ver scheen nog hierover een nieuw werk van 1000 bladz. Ondoenlijk dus alles te bespreken. Z. Eerw. geeft twee meest aanneembare begrippen weer van het woord „Offer", om vervolgens te komen tot de juiste definitie van het H. Mis offer: Het Eucharistisch Offer is het eenigste Offer der nieuwe Wet, waar on der de gedaante van Brood en Wijn het Lichaam en Bloed van ChristJI wordt geofferd door de j^oorden der Conse cratie. De gedachte er van is, Eene Me- moriare Passvonis Christe- Z.Eerw. vraagt na de behandeling der consecratie een gebed voor den Priester onder het H. Misoffer. Uit het voorbeeld van Judas blijkt, dat uit ver kiezing tot het hoogste nog geen waar borg biedt voor een val naar het laag ste. Bidden daarom voor den Priester dat hij staande blijft, waardig de roe ping waartoe hij geroepen is, bidden en afvalligen van Gods ge en berouwvolle HEEMSKERK. Bevolking. In gekomen: Hendr. H. NfJ- kaan, (Menstbode, Molensteeg E 82, van Oorrsel; Job. M. Zegwaard, huishoudster, Kerkweg F 86a van Wjjk aan Zee en Duin. Vertrokken: Corn. Alb. Njjman, EL Havenplein 16. HENSBROEK. Gemeenteraad. De raad dezer meente vergaderde Donderdag 1 Maart morgens te 10.30 uur. Allen waren aanwezig. Voorzitter tevens secretaris is burgemees ter Kooiman. D* ze opent de vergadering met den wensch, dat de besprekingen zullen r*’’i in h t welbegrepen belang der ïenjeentA De notulen worden onveranderd vastge steld. waarna enkele ingekomen stukken voor kennisgeving worden aangenomen.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 6