Wij brengen RevolutleindeHaasprijzen ondanks de steeds oploopende marktprijzen. van het „Noord-Hollandsch Dagblad” BERN. PELS ZONEN. 1 -r J. A. BOTMAN, Fnidsen C109 Telcioon No. 49, Alkmaar. Alkmaar. '1 1 Kerkorgelfabriek. Verdronkenoord 39 NO 13 Vrijd»c 30 Maart 1938. I 5Ö Fnidscn 78 ZESTIG CENT per pond blijft gehandhaafd alleen 40 en de allerbeste soorten. De Waal’s Kaashandel Telef. 332. V Piano» en Orgelhandel, en andere Muziekinstrumenten. "ERKLIJSTEN. ALKMAAR. CHT Pi<l voor Woensdag onder de H. Mis van half 8 congre- ivt ii uur ning van de H. Kruisweg. voor de parochie; om ■voor Jan Ursum en wijding 4 KM Eenigste speciaalzaak ter stede. J 1 HE1L00. Zo. 7 on half 9 vroegmissen. 10 uur plech tige Hoogmis met Passie. Vóór de Hoogmis >'S OFFICIEEL KERKSE ■■■■■■■WBBMBBMHHaHMaBIMBMHMMMMMMHBMMBiMHI WARMENHUIZEN. i Zondag te .7 uur de Vroegmis, half 10 wij ding en uitdeeling der palmen. Te 10 uur de Hoogmis. Te half 7 Lijdensmeditatie. Te 5 uur en half 8 Patronaat. idag de H. Mis in de Kapel, ’s Mor- ihthooren voor de meisjes van 9 tot 309" Specialiteit in fijne Vleeschwaren. Leverancier van uitsluitend 1ste Kwaliteit Rund-, Kalfs- en Varkens vleesch. Geen filialen/I Eerste 11. Communie. De eerste H. Communie der kinderen zal plaats hebben Donderdag 12 April. De kin deren, die voor de eerste H. Communie zijn aangewezen moeten Maandag. Dinsdag en Woensdag om 12 uur in de kerk aanwezig zijn voor de voorbereiding. Ouders van kin deren. niet in deze kerk gedoopt, worden verzocht tijdig een doopbewijs van hun kind aan te vragen. t d. dag. 7 uur voor Pieter Groem» Kruisweg. Zaterdag. Paaschzaterdag, te half 7 begin der plechtigheden, wijding van Paaschkaars en Doopvondt: 8 uur gezongen H. Paasch- mis, onder de H. Mis uitreiking van de H. Comunie; na de H. Mis zoolang er achter eenvolgens biechtelingen zijn, en in den na middag van 3—8 uur gelegenheid om te biechten. Te 7 uur Lof ter eere van de Al lerheiligste Maagd. De gebeden worden verzocht voor Enge- lina DekkerPrins en Petronella Henneman, die met de laatste H.H. Sacramenten -der Stervenden zijn voorzien. EGMOND AAN ZEE. Zondag. Palmzondag en Eucharistische dag. Te half 7 en kwRrt na 8, uitreiking van de H. Communie. 7 uur de Vroegmis, half 10 wijding en uitreiking der palmen, palmpro- cessie, Hoogmis. Half 2 Catechismus en aan bidding voor de kinderen; half 3 aanbidding voor de leden van den Eucharistischen Bond; 7 uur Lof ter eere van ht Allerheiligste Sa crament en Lijdensmeditatie. Maandag. Dinsdag en Woensdag te 12 uur in de kerk onderrichting voor d<; kin deren ter voorbereiding van de Paasehcom- munie. Woensdagnamidag van 58 uur gelegen heid om te biechten; te 4 uur voor de kin deren; 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag, Witte Donderdag, te half 7 en 7 uur uitreiking van dt> H. Communie, half 8 gezonggn II. Mis; onder deze H. Mis generale H. Paaschcommunie der kinderen; na de H. Mis processie: den geheelen dag aanbidding; ADRES VAN VERTROUWEN. H. Antonins van Padua. Om 11 uur morgens biechthooren voor de meisjes en ’s middags om 4 uur voor de jongens. Om 12 uur voorbereiding voor de eerste H. Communie. Woensdag en Donderdag geen gatlc. Woensdagmorgen gedurende de kindermis algemeene paaschcommunie der kinderen, om 12 uur voorbereiding voor de eerste II. Communie, ’s Morgens tót 10 uur en om- TtntiiUgs van 49 uur gelegenheil om te biechten. Maandag gens bièah half 12. 1 Dinsdag ’s morgens biechthooren voor de jongens, van 9 tot half 12. Woensdag biechthooren van 58 uur. Donderdag te 6 uur uitreiken der H. Com munie. De II. Mis te 8 uur, ’s avonds te half 8 luide aanbidding. Vrijdag. Het Allerheiligste wordt te half 7 naar het rustaltaar gebracht. Te half 8 de plechtigheden. Te 7 uur de Kruisweg. Zaterdag te half 7 beginnen de plechtig heden; te ongeveer 8 uur de Paaschmis. Geen Lof. Biechthooren na de Paaschmis tot 10 uur en ’s avonds van 4—8 uur, in 2 biechtstoelen. A.s. Zondag Hoogfeest van Paschen wordt de H. Communie uitgereikt, te fi uur. ST. LAURENTIUS. Palmzondag (1 April 1928) de H.H. Missen te 6, half 8, 9 uur en half 11 dc Hoogmis. De H. Mis van half 8 is voor Joannes Molenaar als lid van de R. K. Rjjwielclub Maria Kevelaar; 9 uur voor het geestelijk en tijdelijk welzjjn der parochie. Te kwart over 10 wijding der palmen, daarna uitdeeling der gewijde palmen De geloovigen, die de gewijde palmen ko men halen, geheven langs het middenpad achter elkaar (niet naast elkaar) naar het altaar te komen, ontvangen daar knielend uit de hand van den priester den gewijden palm en kussen den palm en gaan langs de zijpaden naar bun plaats terug. Aan kinde ren wordt geen palm uitgedeeld. Beleefd verzoeken wjj dus, geen kinderen naar 't al taar te laten gaan. De gewijde palm wordt onder het lezen van de Passie en het zingen van het Evangelie in de rechterhand ge houden. De leden van Eerbied in Gods Huis, zul len hierbij hun dienst verleehen, opdat bet ordelijk geschiedde. Onder de H collecte voor het H. Land, welke collecte de heeren Broeder- meesters van het H.0Sacrament gelieven in tc zamelen. Van 25 uur is de kerk open voor een bezoek aan het Allerheiligste en het bidden van den I^jaisweg. Een bizonder gebed wordt in den Paasch- tijd gevraagd, voor de bekeering der zon daren. Te 6 uur Lijdensmeditatie, waarbij de jongens der Mdria-Congregatie behooren aanwezig te zjjn. Maandag- en Dinsdagavond van 67 uur biechtgelegenheid. Maandag te half 12 moe ten de meisjes, die Donderdag na Paschen de eerste H. Communie doen in de school aan de Paul Krugerstraat zjjn. Te 4 uur moeten alle schoolkinderen, die reeds hun eerste H. Communie hebben gedaan in de kerk komen voor de voorbereiding der H. Paasch Communie; te 4 uur moeten dc jon gens, die Donderdag na Pasehcn worden aangenomen in deschool aan de Nieuw- straat komen voor de voorbereiding. Maandagavond 7 voor de meisjes Dinsdag 11 uur schoolmeisjes en ’s middags te 4 uur de jongens. Dinsdagavond half 8 Mariacongregatie voor de mannen. Dinsdag te 7 uur H. Mis voor Wilhelmina Schosse als lid van het Genootschap van het H. Hart. - Woensdag 7.40 algemeene H. Paasch- Communie voor de kinderen. Wo. Biechtgelegenheid 's morgens tot 11 uur, ’s nam. 46 en van' half 7 tot half 9. Om 11 uur moeten alle kinderen dio zich voorbereiden voor de le II. Communie in de kerk zjjn. 8 uur H. Mis voor Gerarda Terberg als lid van het Genootschap van het H. Hart. Geen Maria-congregatie voor de vrouwen. Witte Donderdag en Goede Vrijdag geen biechthooren. Do. Witte Donderdag. Te half 7, 7 uur, kwart voor 8 en onder de plechtige H. Mis welke te half negen begint, uitreiking der H. Communie. Te 3 uur luide aanbidding door de schoolkinderen, ’s Avonds 8 uur gemeen schappelijke aanbidding. Vrij. Goede Vrjjdag. Te 7 «ur uitstelling van het Allerheiligste. Half 9 de plechtighe- de‘n. 7 uui»oefening van den H. Kruisweg. Te 11 uur moeten de kleintjes, jongens en meis jes in de kerk zjjn voor de voorbereiding der r Eerste Communie. Van 12 tot 5 u. is de kerk geopend. Za. Te half 8 wjjding van Paaschkaars en Doopvont. Te 9 uur gedongen H. Mis, waaronder de H. Communie wordt uitgereikt. Biechtgelegenheid ’s morgens tot 11 uur en nam. van 46 en van half 7 tot 9 uur. Geen lof. Paasch-Zaterdag te 11 uur moeten de kleintjes (jongens en meisjes) in de kerk zjjn voor de voorbereiding der te H. Communie. Deze week is vleesch en jus uit vleesch verboden op Goeden Vrjjdag. Op Paasch-Zaterdag tot 12 uur, dan is de Vasten geëindigd. Generale Absolutie voor de leden der Derde Orde van den H. Franciscus: Maandag, Dinsdag en Woensdag na de H. Mis van half 8, Donderdag, Vrjjdag en Za terdag.na de ochtendplechtigheden. SINT DOMINIOUS. Heden palmzondag. De H. H. Missen om 6 uur, half 8, 9 uur en om half. 11 do Hoogmis. Ondef alle H. H. Missen schaalcollecte voor het Heilig Land. Vóór de Hoogmis wjjding van den palm, die daarna zal worden uit- gedeeld. Des avonds om 6 uur Congregatie voor de jongens, om 7 uur Lof en meditatie over het bitter lijden onzes Heeren Jesus Christus. Heden begin van den paaschtijd. Maandagavond om 7 uur vergadering voor de Derde Orde, om 8 uur Congregatie voor de mannen, ’s Morgens om 12 uur voorberei ding voor de eerste H. Communie, ’s Mid dags om 4 uur algemeene voorbereiding voor de paaschcommunie der kinderen. Dinsdagmorgen om 7 uur uitstelling van het Allerheiligste, om 9 uur gezongen H. Mis •a ’s avonds om 7 uur lof ter eere van den EGMOND A- HOEF. Zo. Palmzondag. Eerste Zondag, Eucharis tische dag. Om half 8 voor Reinier Groot, 10 uur de Hoogmis. Vóór de Hoogmis de wjj ding en uitdeeling dor ges jjde Palm. Aan de kinderen wordt geen palm uitgedeeld. Om 2 uur lof met lijdensmeditatie. Ma. om half 8 voor do Geloovi'ge zielen tot zekere intentie. Des avonds om 7 uur ge legenheid om te sparen ten huize van het hoofd der school. Di. om half 8 voor de Edelachtb. heer Ge rardus Boe. Wo. om 7 uur voor Joannes Glorie en overleden ouders. Onder de H. Mis de plech tige algemeene Paaschcommunie der kinde ren. Van 3 tot 5 en van 6 tot 8 uur gelegen heid om te biechten. Do Witte Donderdag, om 7 uur uitdee ling der II. Communie, om 8 uur gezongen H. Mis voor Simon Kabel. Den geheelen dag is het Allerheiligste ter aanbidding uitge steld. Ds avonds 7 uur gezameljjke aanbid ding. Vr Goede Vrijdag. Om 7 uur uitstelling van het Allerheiligste. Om 8 uur begin dor Plechtigheden, ’s Middags om 3 uur oefe ning van de H. Kruisweg. Za. Paaschzaterdag. Om 7 uur begin der Plechtigheden, om kwart over 8 de gezongen Paaschmis voor levende en overleden wel doeners van dit Heiligdom van eerherstel. Des middags van 3 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. Zo. Hoogfeest van Paschen. De II. Missen zijn Zondags weer om 7 uur en half 10. maar in de week om half 8. De vroegmis voor overleden familie Groot- Groot. BERGEN. Zo. Palmzondag, begin Paaschtijd. half 8 vroegmis, 10 uur Hoogmis, vóór Hoogmis en uitreiking der palmen. 2 uur H. Familie afd. vrouwen. 5 uur Meisjescongre gatie. 7 uur Lof en lijdensmeditatie. Ma. Biechthooren voor de schoolkinderen. Di. 8 uur H. Mis met algemeene H. Coifi- munie der kinderen. W«. gelegenheid om to biechten den ge- hcelen dag, behalve van 12 tot 4. Do. Witte Donderdag Gedenkdag van de instelling v. h. Allerheiligst Sacrament. 9 uur plechtige H. Mis Uitreiking der H- Com munie. 6 uur en verder ieder half uur tot do Hoogmis.-Na de H. Mis processie-naar het altaar van aanbidding, geheel 'den dag aan bidding.’ voor allen gezamenlijk te half 8. Vr. goede Vrjjdag, gedenkdag van het lij den en sterven O. H. Jesus Christus. 7 uur uitstelling. 9 uur de plechtigheden. Half 12 Kruisweg. 3 uur lijdensmeditatie. Za. Vigilie van Paschen. Vasten met ont houding tot den middag. 7 uur wjjding van ’t.vuur, licht, water en doopvont. Half 9 ge zongen H. Mis. Gelegenheid om te biechten geheel den dag, behalve van 12 tot 4 uur. N. B. Van heden tot beloken Paschen da gelijks de Generale Absolutie voor de 3e Orde na de le H. Mis. te 3 uur aanbidding voor de school- en kolo- niekinderen, te 7 uur gezamenlijke aanbid ding. •Vrijdag. Goede Vrijdag, half 7 uitstelling* van het Allerheiligste, 8 uur begin [der plechtigheid, te 3 uur oefening van den*H. ueii.-Miug ouuer ue n. mis van nan o I algemeene H. Paaschcommunie voor de jon- i gens en meisjes. Donderdag, Witte Donderdag, volle aflaat, van 79 uur en ook onder de H. Mis gelegen heid om te communiceeren. 9 uur plechtige II. Mis, waarna Processie, den geheelen dag is het Allerheiligste ter aanbidding uitgesteld. 7 uur Lofgezangen en eereboete. Vrijdag, Goede Vrijdag-, half 8 uitstelling van het Allerheiligste. 9 tfbr de nlechU^ng^o^ és pTOcésMi’, 7 uur Aruisweg. Zaterdag, Paasch Zaterdag. half 9 wijding der Paaschltaars en vair het Doopvont, 9 uur gez. H. MIs. Gelegenheid om te Biechten gedurende den Paaschtjjd: eiken morgen van 710 uur en na den middag van 4—half 8 en aanstaande Woensdag en Zaterdag den geheelen dag, uitgenomen van 123 uur. LANGENDIJK. Zondag 7 uur voor de Parochie, 10 uur voor Cornells Koomen. Maandag 7 uur voor Engelina Prins-Berk- hout als lid van de Brielsche Broederschap. Zusterhuis 7 uur voor Cornells Dujjves. Dinsdag 7 uur voor Gerbrand Dujjves. half 8 ter eere van St. Antonins. Woensdag 7 uur voor Piet Dignum, half 8 voor Laurent ius Walen. Donderdag 8 uur voor Bartholomeus Zuid- dam en overleden- kinderen. Vrijdag Goede Vrijdag. Plechtigheden 7 uur, 3 uur en ’s avonds 7 uur. Zaterdag 8 uur voor den Z.Eerw. Heer Franciscus Willenborg. Zondag 7 uur voor de levende en overle den leden van Naastenliefde te N. S-, 10 uur voor de parochie. De gebeden worden verzocht voor Anna Goedhart-Zuurbier, die^met de H.H. Sacra menten der Stervenden is voorzien en voor Engelina Prins-Berkhout en Johannes Koop- man, die in den Heer is overleden. wijding en uitreiking der palm. Half 3 Con gregatie v. d. H. Fam. afd. vrouwen. 7 uur lof en lijdensmeditatie. Ma. onder de H. Mis van kwart voor 8 gezam. Paaschcommunie der schoolmeisjes. De H. H. Missen te 7, kwart voor 8 en kwart over 8. Di. onder de H. Mie van kwart voor 8 gezam. Paaschcommunie der schooljongens. De H. H. Missie te 7, kwart voor 8 en kwart over 8. Wo. biechthooren -- Sn vér der van 5 tot 8 uur. Witte Donderdag. Te 7 uur uitreiking der Hf Communie. Te 8 uur de plechtige H. lifis. Onder de H Mis uitreiking der H. Commu nie. Te half 7 gemeenschapp. aanbidding. Goede Vrijdag. Te 7 uur uitstelling v. h. H. Sacrament. Te 8uur de plechtigheden. Te half 3 Kruiswegoefening. Za. té kwart over 7 de plechtigheden, Om streeks te half 9 de gezongen Paaschmis. Biechthooren ’s morgens tot 12 uur en ver der van 4 tot 9 uur. Witte Donderdag. Volle aflaat van den Rozenkrans-broedcr- schap. Van 7 uur af wordt ieder half uur de H. Communie uitgereikt, ook -óór <n onder de Hoogmis, 9 uur solemncelo Hoogmis, waarna plechtige processie. Den geheelen dag tot ’s avonds elf uur aanbidding van het Allerheiligste. Des avonds om 10 uur plech tige aanbidding, waarbij geheel de parochie wordt verzocht tegenwoordig te zijn. Collec te voor den St. Pieterspenning. Biduren voor de led*'n der Vrouwen- Congregatie. Van 1 uur tot 1.30, le en 2e afd. Van 1.30 tot 2 uur, 3e en 4c afd. Van 2 uur tot 2.30, 5o cn 6c afd. Van 2.30 tot 3 uu-, 7e en 8e afd. van 3 JUT tot 3.30, 9e en IQc afd. Van 3.30 tot 4 uur, 11e en 12e afd. Van 4 uur tot 4.30, 13e en 14e afd. Van 4.90-tot 5 uur, ttkr en 16e afd. Van 5 uur tot 5.30, 17e en 18o afd. Van 5.30 tot 6 uur, zangeressen afd. zang koor. Aan dc godsvrucht der parochianen wordt de versiering met kaarslicht en bloemen roet vertrouwen aanbevolen. Ieder huisgezin regel de dagelijk.-chc be zigheden op die wjjzo, dat van tijd tot tijd één der leden het H. Sacrament kan bezoe ken vóór en na den middag. Goede Vrijdag. Om 7 uur voortzetting der aanbidding. Om acht uur de plechtigheden, ’s Middags om 3 uur Kruisweg, ’s Avonds om 7 uur lof en meditatie over het bitter sterven van onzen Heer Jesus Christus. Op Witte Donderdag en Goeden Vrjjdag 1 wordt geen biecht gehoord. Op Goeden Vrjj dag is het geoorloofd eieren, melk en boter te gebruiken. Paaschzaterdag. Om 8 uur wjjding van het vuur, de paasch kaars en de Doopvont,” om 9 uur de Solem- neele Hoogmis, de H. Communie wordt na do Hoogmis uitgereikt. Om elf uur wordt het wijwater uifgcdeeld. Om 12 uur eindigt dc vasten en onthoudingswet. Geen katechis- mus, «geen lof. ’s Morgens tot 11 uur, ’s middags van 4 tot 9 uirfcgelegenheid om te biechten. Paaschtijd. De paaschtijd duurt van Palmzondag tot Beloken paschen. In dien tijd mpet ieder waardig de H. Communie ontvangen, liefst in de eigen parochiekerk. lederen morgen tot 10 uur en des avonds van 6 tot half 8, gelegenheid om te biechten. Wanneer langer wordt biecht gehoord, wordt dit afzonderlijk vermeld. HEER HUGOWAARD. (H. Hart.) Zondag om 7 uur voor de parochie; om 10 uur vpor de leden van Euch. Bond en Edelwacht. Maandag om 7 uur voor overleden fam. Jonker en Kwant. Dinsdag om 7 v Maria Schouten. Woensdag om 7 uur voor Emerentiana Groenland, geb. Beentjes. Donderdag om 7 uur voor overleden fam. Ursem en Groot. Zaterdag om 7 uur voor Maria de Haan, -huisvrouw van Thed, Stet. Zondag collecte voor het II. Land; om 2 uur Lijdensineilidatie. Vrijdag om half 3 Kruisweg. HEER-HUGOWAARD. (H. Familie). Zondag half 8 uit dankbaarheid ter eere van de IL Theresia. 10 uur voor de paro chie. Maandag 8 uur voor Elisabeth Poland en Margaretha Bot Dinsdag 8 uur voor een overleden moeder. Woensdag 8 «ur voor Ptrus Brujjns. Donderdag half 8 voor den Weleerw. heer Franc. Kimman. Zaterdag 8 uur voor Dirk Bruijns en overl. familie. biechthooren voor de voor H. H. WAARD.. H. Dion. Zo. Palmzondag. 7 uur voor Simon en Anna Entius, half 10 Hoogmis voor de par. --- met wijding, uitdeeling der palmen en pro- van het vuur der Paaschkaars, net water en cessie. - w- Ma. off. v. d. dag. 7 uur voor Frans Dek ker. 8 uur voor overl. priesters van ons bis dom. Di. off. ANNA PAULOWNA. Palmzondag. De IIR- Missen te half 8 en 10 uur. Vóór de Hoogmis wordt de palm gewijd. Na de Hoogmis uitgedeeld. Geen aa- leering. Heden collecte voor het H. Land. 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Dinsdag na schooltijd komen de kinderen De kinderen móeten half 8 in ST. JOZEF. x Zondag, Palmzondag, le Z. der maand-, volle aflaat, de Eucharistische dag in onze kerk, den geheelen dag uitstelling van het AHerheilgste, collecte voor het H. Land, half 7 en 9 uur stille IF. Missen, half 11 Hoogmis tot int. der leden van den Euch. Bond, voor de Hoogmis Palmwjjding, na de Hoogmis het Euch. Bondslied door allen mee te zingen, half 1 gezamenlijke aanbidding en gezangen der kinderen. Half 7 Lijdensme ditatie. Maandag 4 uur voorbereiding voor de H. Paaschcommunie voor alle schoolkinderen, 7 uur Lof ter eere van den H. Petrus Mart., Patroon der zieken. Dinsdag le D. der maand, bijzonder toe- gewjjd aan den H. Vader Dominicua, volle aflaat. Om 11 uur komen alle meisjes Biech ten, om 4 uur de jongens, 7 uur Lóf met «rez. ter eere van den H. Vader Dominicus. biechten. Woensdag. de kerk ^jjn Witte Donderdag 8 uur gezongen II. Mis niet processie naar het H. Graf, waar het H. Sacrament heel den dag ter aanbidding blijft, ’s Avonds te half 8 viering van het H. Uur der instelling van het H. sacrament. Goede Vrijdag 7 uur uitstelling va»i het H. Sacrament, 8 uur de plechtigheden, Pro- cessie en Kruisvereering en H. Mis 3 uur Kruisweg ter gedachtenis aan het H. Ster vensuur van onzen Zaligmaker. Daarna ver- eering der relikwie van het H. Kruis. *- Zaterdag 7 uur beginnen de H. Wijdingen doopvont. 8 uur de Paaschmis. De H. Com munie wordt alleen onder de H. ^lis uitge reikt.' 12 uur eindigt de vasten. Biechtoorea tot 12 uur en van 49 uur. Worst- en veld en Geertje Hoebe. 8 uur Groenveld en Neeltje Quant. Wo. off. v. d. dag. Gev. H. Isidorus. Biss. v. Sevilla. Bel. en kerkl. Heden gelegenheid tof biechten, uitgezonderd van 12 tot 5 uur. 8 uur voor Jan Bruin Dz. Witte Donderdag. Plechtige viering v. h. Laatstd Avondmaal waaronder O. H. -het Allerh. Sacr. des Altaars en het Priester schap instelde. 8 uur pl. gez. H. Mis voor 7-uster v—ja. Hj-jj-ana. fn de frereid Joanna K-onqn. Hedon zal heel den dag het H. Sacr. I 'ter aanbidding zjjn uitgesteld en hedenavond van 7 tot 8 uur H. Uur met V.A. en open bare aanbidding. Goede Vrijdag. Gedachtenis v. h. H. Lij den en Sterven O. II. 7 uur uitstelling v. h. Allerh. Sacr. 8 uur Plechtighêden. Het Kruis 1 zal heel den dag ter vereering op het altaar blijven Hedenavond 7 uur H. Kruisweg. Paaschzaterdag. 7 uur Begin der plechtig heden. De pl. gez. H. Mie voor Gerrit Ros en Anna Bibo. Heden don geheelen dag gele genheid tot biechten, uitgezonderd van 12 tot 5 uren. Zondag. Hoogfeest van Paschen. 7 uur voor Paschen. 10 uur voor de parochie. aangenomen in de .school aan unr Maria-Congregatie

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 12