ï(5 I BURGERBRUG. Vrfrtag 7 uur uitstelling van het H. Sa crament. 8 uur de plechtigheden. 3 uur de Kruisweg. Beatrix Heer lid Barbara Heer Zo. Nicolaas Verduin en Mar- luide Algemeene H. de over!- Communie be- d. gezamelijke Vrijdag, Goede Vrijcfag, ’s morgens te 7 uur aanbidding: te half 9 de plechtig* Catechismus voor de jongens in de jon gensschool bij den Pater. De gebeden worden verzocht voor Catha rina van Kleef, die met de laatste H.H. Sa cramenten is voorzien en voor Bernardus Doodeman en Aafje Hooiveld, die in den Heer zijn overleden. HELDER. Parochie O. L. Vrouwe Onb. Ont. Zo. Heden Palmzondag u half acht H. en BEEMSTER. en le Zondag" der voor kerk en pasto- t Zondag half 8 H. Mis voor Anna van Beusekom; 10 uur voor ONDERDIJK. Palmzondag. De wjjding der paknen voor 'de Hoogmis. De palm zal in het begin der II. Mis door misdienaars worden rondge deeld. In de H.H. Missen schaalcollecte voor het H. Land en de H. Plaatsen te Bethle hem. Half 2 Catechismus, half 3 Lof met Ijj- uur oef. v. ZWAAG. Zo. Pahwscedag. Half 8 eerste H. Mis. 9 utrr uitreiken H. Communie. Half 10 Hoog mis. Kwart over 2 lof en lijdensoverweging. Do. Witte Donderdag. H. Mis te 8 uur. Iy>f om half Vr. Begin dier plechtigheden 8 uur. Kruis weg om half 3. Za. Begin der plechtigheden te 7 uur. NIEUWE NIEDORP. Kloosterkerk. Zo. half 8 de vroegmis voor de weldoe-* ners. Kwart vóór 10 de palmwjjding. 10 uur Hoogmis met laatste lijdensmeditatie. Col lecte voor de H. H. Plaatsen. Half 3 Lof en H. Kruisweg. Di. kwart voor 6 lof ter eere van den H. Antonius van Padua. Do. Witte Donderdag. Vanaf 6 uur uitrei king der H. Communie. Om half 8 de pl. Hoogmis, waarna processie naar het zijal taar. 's Avonds om 7 uur gezamenlijke aan bidding. Vr. Goede Vrijdag. Om 8 uur de plechtig heden. ’s Avonds om 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. Paaechzaterdag. Oin 7 uur wijding van het vuur en de Paaschkaars. 8 uur de Hoog mis. Onder de Hoogmis uitreiking der Communie. Zaterdag om 12 uur eindigt de Vasten. Deze week iederen dag gen. abs. voor leden der 3e Orde. en uitde’eling Zondag Palmzondag maand. Schaalcollecte rie. Te half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis, voorafgegaan door de wjjding en uitdceling der (talmen. Te 2 uur vergadering der H. Familie afd. vrouwen, 6 en 7 uur patronaat. Heden begint voor onze parochie de Paasch- tjjd- Maandag. Heden biechten voor de jon gens en meisjes, die Dinsdag voor de 2e H. Mis gezamenlijk hunne Paaschcommunie zul len doen. Maandag, Dinsdag en Woensdag de le Ht Mis ten 7.1S uur. zongen l: Den geheelen dag aanbidding. 7 aanbidding. Vrjjdag. Goede Vrjjdag, half 7 uitstelling van 1 7 uur. Half 3 Kruisweg. Zaterdag. Paaschzaterf tigheden, 8 uur gezongen Apeldoorn-Zuurbier en overleden kinderen. Den geheelen dag biechthooren behalve van 12—9 uur. uur en na uur af biechthooren. Witte Donderdag, Dien L Communie worden uitge- reikt te 5 en 7 uur en onder de plech tige H. Mis van half 9. Den geheelen dag aanbidding en *s avonds te half 8 en „Heilig Uur”. half 10 voor de parochie Maandag half 8 voor de levende leden der Derde Orde Dinsdag half 8 voor Antje Bakker. Woensdag half 8 ter cere van den H. Jo zef. Donderdag half 8 voor Jan Tense en over leden familie. Zaterdag kwart over 8 voor een overlede ne Zondag half 8 voor Johannes Grooteman, half 10 voor de parochie. Gedoopt: Wilhelmus Josephus Koomen. Jacobus Gerardus Grootdman. van kerk en altaar. Deze week alleen Maandag Catechis mus. In deze week :s het gebruik» van vleesch en jus uit vleesch verboden op Goeden Vrijdag en op Paasch-Zaterdag tot 12 uur *s middags, dan'eindigt de 40- daagsche vasten- URSEM. Za. Alleen onder de H. Mis van 8 uur uit reiken der H. Comm. Biechthooren na de H. Mfe tot half 10 en ’s middags van 3 tot 5 en van 6 tot half 9. Ten half 7 plechtig lof ter eere van den H. Jozef met Te Deum. Zo. 10 minuten voor 10 uur palmwjjding en processie. Na vroegmis en na het lof gen. abs. Ten half 2 catechismus, half 3 lof met lijdensmeditatie. Vandaag collecte voor het H. Land en het H. Graf, alsook gelegenheid tot betaling van planteen geld. Geheel deze week vóór de H. Missen geen gelegenheid tot biechten, en ook geen uit reiken van de H. Communie ten kw„<t over 7. Na de H. Missen gelegenheid tot biech ten. Deze week Dinsdag. Donderdag en le Paasebdag gen. absolutie na de H. Missen. Wo. biechthooren van 3 tot 4 en van 6 tot 8 uur. Witte Donderdag uitreiken H. Communie ten 7 en ten 8 uur en onder gezongen H. Mis van 9 uur. Ten 1 uur gezamel. aanbiddong der schoolkinderen en ten 7 uur voor de volwassenen. Goede Vrjjdag ten 7 uur fiitstelling, ten 9 uur de plechtigheden. Geheel den dag zal de kerk open zjjn voor den kruieweg te bid den. Ten 7 uur gezameliike kruiswegoefening, waarna vereering relikwie. Daarna biecht hooren zoolang er achtereen komen. Paaschzatcrdag ten 7 uur de plechtighe den en omstreeks half 9 do gezongen Paasch- mls. De H. Osjntn. zal alsdan alleen onder de H. Mis worden nltgereikt. Deze week vleeachspjjzen alleen verboden op Goeden Vrijdag en op Paaschzatcrdag tot ’s middags 12 uur. voor Beatrix Theodora v- d. Veldt als lid van de j. h. H. Hart. Woensdag oefeningen in de kerk voor de kinderen, die hun le en plechtige H. Communie doen, om 12 uur. Donderdag, Witte Donderdag, herden king v. d. instelling v. h. H. Sacrament; jdm 8 uur gez. H. Mis met processie- De H. Commlmie wordt uitgereikt om 7 uur, half 8 en 8 uur en onder de H. Mis. Des avonds om 7 uur gezamelijke aanbid ding. Vrijdag, Goed Vrijdag, gedenkdag van eht sterven van O. H. J. Chr- Om 7 uur 's morgens uitstelling v, h. H. Sacrament, om 8 uur de plechtigheden met proces sie; om 2 uur oefening v. d. H. Kruisweg, waarna oefening voor de Communie- kinderen- Zaterdag, Paasch-Zaterdag, om 7 uur begin v. d. plechtigheden; onder de Paaschmis gelegenheid om te Commu- niceeren. Gelegenheid om te biechten: Woensdag vóór en na de H. Mis van 8 uur en van 34 en van half 7 tot 8 uur; Donderdag vóór de H. Mis van 3 uur; Zaterdag van 34 en van 58 uur. Voqr hen, die vasten moeten, is het geoorloofd eenmaal daags, bij den hoofdmaaltijd vleesch te gebruiken, alle dagen, behalve Vrijdag en Zaterdagmor gen tot 12 uur. Om 12 uur houdt alle vasten - en onthouding op. Deze week iedere dag Gen. Absolutie voor de 3e Orde. de H. en van LIMMEN. Zo. half 8 stille II. Mis. 10 uur Wjjding der palmen eh gez. H. Mis. Kwart over 1 cat., 2 uur lof met Lijdensmeditatie, daarna H. Fam., afd. mannen. Wo 8 uur algemeene Communie def schoolkinderen. Do. 8 uur gez. H. Mis en processie, 7 utu openbare aanbidding. Vr. 8 uur de plechtigheden, 3 d. H. Kruisweg. Za. 7 uur de plechtigheden, daarna gez. H. Mis. De gebeden worden verzocht voor Corne lia v. Boven, wed. Schujjt, Anna Wessels, wed. Rölien. Wilhelmina Pater, wed. Bruin, die-met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. ZAANDAM. 't Kalf. Zo. half 8 vroegmis, 10 uur Hoogmis, 3 uur lof met Ijjdeneoverweging. Voor de Hoog- mis wjjding en uitdeeling der palmen. Wo. Den geheelen dag gelegenheid om te biechten, behalve van 12 tot 4 uur. Do. Witte Donderdag. Half 9 gez. H. Mis. 7 uur gez. aanbidding. Vr. Goede Vrjjdag. 7 uur uitstelling van liet H. Sacrament. Half 9 plechtigheden. 7 uur Kruisweg, waarna verg. v. d. 3e Orde. Za. Paascbzaterdag. 7 uur plechtigheden. Half 9 H. Mis. Geheel den dag biechthooren, behalve van 12 tot 4 uur, vasten en onth. tot 12 uur. AKERSLOOT. Zo. half g voor de Parochie. 10 uur voor Joannes Theodorus de Lange. Ma. 8 uur voor garetha Gjjzen. Dl. 8 uur voor Anna Bakkum, huisvrouw van Bernardus Buter. Wo. 8 uur voor Adrianus Balvers. Do. 9 uur voor den Weleerw. Pater Hie ronymus. Za. half 9 voor Guurtje Groot. Heden Palmzondag. Collecte voor het H. Land. Geen katechismus. 2 uur H. Familie voor de jongelingen. Kwart voor 3 lof en me ditatie waarna lied no. 46. Woensdag algemeene H. Communie „der kinderen, ’s Middags biechthooren van 3 tot 7 uur. Donderdagavond om 7 uur Aanbidding. Vrjjdag om half drie Kruisweg. Kager en Anna van Assem-Bijl, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Nicolaas Louter, die in den Heer is overleden. Kruisw*eg, waarna de vereering van de reli kwie van het II. Kruis. Zaterdag half 12 gelegenheid om te biech ten voor de kinderen, 's nam. van 35 en van half 6—8 uur gelegenheid om te biech ten. Catechismus voor de meisjes in de Zus- dc Vroegmis, tc 9 uur de militairen en te half 11 de Hoogmis. Voor de Hoogmis de wij ding e» de «itreiking der Palmen en daarna de proeescie. Heden onder de H. Missen de collecte voor het H. Land en. het Weeshuis te Bethlehem. Te 1 uur de groot e leering, van 25 uur gelegenheid voor de geloovigen, om in stil te den B. Kmfsweg te verrichten, te 7 uur lof met De schoolkinderen zullen gezantelijk hun Paschen houden op Witten Donderdag en daartoe worde» voorbereid op onze scholen. Woensdagmorgen te half 9 biechthooren voor de meisjes en te elf uur voor de jon gens en van 4 tot 9 uur voor de oudere ge- loovigee. Des avonds geen lof en geen Con gregatie. Do. Witte Donderdag, de gedenkdag der instelling zaa het H. Sacrament. De H. Com munie wordt uitgereikt te half 7, 7 uur en te half 8 Te 8 uur dep luchtige H- Mis, waar na processie. Daamat den geheelen dag aan bidding. Teder huisgezin stelle er eene eer in er toe mede te werken, dat het H. Sacrament ook op de stille uren tusschen 10 en 12 uur geregrfd aanbeden worde. Des avonds te 7 uur gezameljjk en aanbidding. Voor het doen branden van waslicht bij het H- Sacrament vervoege men zich bjj den koster. Vr. Goede Vrjjdag. de sterfdag des Hoe ren. Te 7 uur uitstelling van het H. Sacra ment. Te 8 wwr de plechtigheden, waaronder de Kruisw egi ereei ing en de processie. Des middags te 3 uur de Kruisweg en voor, dit j»ar des avonds geen meditatie. Paaschsatadag. Te 7 aur de wjjding van het va«r de paaschkaars en den doopvont. Tte kwart over 8 de Paaschmis. Na de H. Miso urtdeelmg van wijwater. Gedegenheid tot biechten van 11 tot 12 en van 4 tot 9 uur. A. s. Zondag bet Hoogfeest van Paschen of de verrjjwni* des Heeren. Het gébruik vaa vleeachepgzen is deze week verboden al- leen op Goeden Vrjjdag. ook voor de mili tairen, alsmede op Paaschzatcrdag tot 12 uur. De bepaling van den tijd der eerste H. Communie der kleine kinderen zal op een nader dour den nieuwen pastoor aan te ge ven lijd geschieden. ZAANDAM. Zondag, Palm-Zondag, le Zondag der maand. Onder de H.H. Missen schaal collecte voor het H. Land- De H.H. Mis sen te 6, half 8, 9 uur en half 11. Vóór de gez. H. Mis kwart over 10 palmwij- ding; 12 uur Catechismus, 4 uur Vespers, *7 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag, Dinsdag en Woensdag de H.H. Missen te half 7, 7, 8 en 9 uur. Maandag kwart over 8 oefening H. Familie. Woensdagmorgen tot 12 den middag van 4 Donderd dag zal de Woensdag biechten vóór cn na Missen en des middags van 3—4 uur 68 uur. Donderdag Witte Donderdag, miechthoo- ren van half 7 tot de Hoogmis van 9 uur. Dc H. Communie zal van half 7 of elk half uur worden uitgereikt. Te 9 uur de gezongen II. Mis, waarna processie. Den geheelen dag aanbidding, des avonds lofgezangen en luids aanbidding. Vrjjdag.- Goede Vrjjdag, te half 8 aanbid ding in de kerk, te half 9 de plechtigheden, waaronder processie. Te half 3 kruisweg oefening. Zaterdag. Paaschzatcrdag, te 7 uur de plechtigheden, te kwart over 8 de gezongen H. Mis, biechthooren van 34 uur en van 58 uur. De gebeden worden verzocht voor Wij- nanda Dekker en Ante Konjjn-Tambach, die met de laatste H.H. Sacramenten der Ster venden zjjn voorzien. Bergen geb. v. de Parochie. In de week om 8 uur. Maandag voor Tjerk Arie Schouten en overl. familie. Dinsdag Blaauw geb. Broedersch. Woendag voor den Weleerw. Petrus van Driest. Donderdag voor Aldert en Nunnings. Vrijdag de plechtigheden- Zaterdag voor de ZeerEerw. Deken Joannes Höppener. Zondag vóór en na de Hoogmis ge legenheid om plaatsengelden te betalen. Om 2 uur oefening v. d. Kruisweg, waar na vereering v- d. relikwie van het H. Kruis. Dinsdag en CASTRICUM zx>noag <u. voor de Parochie. 10 u. Hoog mis. Voor de Hoogmis wjjding gewijde palm. u 2e meditatie over het R. Lijden, daarna kort Ix>f. Maandag 1 8 en kwart over 8. Dinsdag idem. WoCM&g Heat-, 56 gelegenheid om tc Biechtea, Donderdag. Witte Donderdag. 8 uur ge zongen H. Mis. 's Avonds half 8 Lof met aanbiddteg. Zaterdag half 6 wijding van de Paasch kaars, doopvont etc., daarna de Plechtige Paaschmis. 9—12, 4—8 gelegenheid tot Biechten. densmeditatie, lied 16. Generale Absolutie der maand, des'*» namiddags oefening der H. en volle aflaat voor de Tertiarissen. Deze week eiken dag na de H. Mis en in het Lof Generale Absolutie met vollen aflaat voor de Tertiarissen. Maandag 7 uur Lof ter eere van den H. Gerardus Majella, vereering der reliw’kie, lied. Dinsdagmorgen komen alle kinderen, die terschool bjj den Pastoor. de plechtige H. Communie nog niet gedaan 1 hebben, biechten. Woensdag in de H. Mis algemeene H. Communie der kinderen, biechthooren ’s mor gens tot 10 uur, 's middags van 58 uur. Witte Donderdag half 7 communieuitrei- ken, half 8 gezongen H. Mis met processie, ook voor eh onder de H. Mis communie- uitreiken, en daarna den geheelen dag aan bidding. ’s Avonds half 8 de plechtigheden met luide aanbidding. Goede Vrjjdag 7 uur uitstelling en plech tigheden. Den geheelen lag kruisvereering. 's Avonds half 8 gezamenlijke Kruisweg oefening. Paascbzaterdag 7 uur de wjjding van vuur, Paaschkaars en doopvont, daarna de gezon gen Paaschmis voor een overledene. Na de H. Mis communieuitreiken. Vasten en ont houding tot ’s middags 12 uur. Biechthooren ’s mprgens zoolang er zjjn en ’s middags van 48 uur. Zondag half 8 voor Simon Pennekamp, WIERINGEN. Zondae, Palrtl-Zondag, begin van den Paaschtijd, le Zondag van de maand, te verdienen volle aflaat voor de verschil lende broederschappen- Om half 8 de H. Mis voor Nicolaas Boersen en Jo^ anna Wilhelmina Vroone; om half 10 dc Hoogmis voor het geestel. en tijdel. wel zijn van de parochie; onder de H.H Mis sen schaalcolecte voor het H. Land; vóór de Hoogmis palmwijding; van 12 tot 1 terugbezorgen van de boeken, daar de bibliotheek heden gesloten wordt; half 1 Catechismus; heden middag geen Ves pers, maar vanavond half 8 Lof met Lijdensmeditatie. Na het Lof „de Pro- fundis”. Maandag 8 uur H. Mis voor Ouders. Dinsdag 8 uur H. Mis voor ZeerEerw. Heer Joannes Gerardus van Kéick- hoven; des avonds half 8 St. Antonius- Lof met Rozenhoedje. Woensdag 8 uur H. Mis voor Theo dorus GeTardus Boersen, overl. Quders en fam.; des avonds van 78 uur ge legenheid om te biechten. Donderdag, Witte Donderdag, ge denkdag van de instelling van het Aller heiligste Sacrament; om half 8 wordt de H. Communie uitgereikt; om 8 uur de plechtige Hoogmis, waaronder ook de H. Commnie wordt uitgereikt; de Mis voor Carel van Kelckhoven Engelina Lohmeijer; na de Hoogmis wordt in de processie het Allerheiligste naar het rust-altaar gebracht, waar Het den geheelen dag ter aanbidding uitge steld is; des avonds te 8 uur luide aan bidding. Vrijdag, Goede Vrijdag, sterfdag van onzen Goddelijken Verlosser, om 7 uur uitstelling van het Allerheigiste; om 8 uur de plechtigheden, waarna de pro cessie; behalve ais Teerspijze is het ont vangen der H. Conjmunie op Goeden Vrijdag niet geoorloofd;des middags om half 3 oefening van den H. Kruisweg, om het stervensuur van onzen Godde lijken verlosser in alle godsvrucht te herdenken. Zaterdqg, Paasch-Zaterdag, om 7 uur beginnen de plechtigheden: wijding van vuur, paarschkaars en doopwater; te kwart over 8 begint de plechtige Paaschmis; de H- Communie wordt al leen na de H. Mis uitgereikt; des avonds van 69 gelegenheid om te biechten. Zondag a.s. Hoogfeest van Paschen, alsdan onder de H.H. Missen de gebrui kelijke schaalcollecte voor de sieraden T ZAND. Zondag de H H. Missen te half 8 en, 10 uur; vandaag Palmzondag, vóór de Hoogmis wijding en uitreiking der ge wijde pahn; na de Hoogmis Catechismus; te haH 3 Lijdensmeditatie. Woensdag *s middags van 5 tot 8 uur biechthooren. Donderdag Witte Donderdag; te 7 uur te 8 uur en onder de H. Mis wordt de H. Communie uitgereikt; de H. Mis be gint te 9 uur, waaronder de Processie met het Allerheiligste; den geheelen dag is het H. Sacrament ter aanbidding uit gesteld; 's avonds te half 7 wordt het feest gesloten met een luide aanbidding. Vrijdag, Goede Vrijdag; te 8 uur wordt het H. Sacrament ter aanbidding o uitgesteld; te 9 uur beginnen de plecht igheden; 's middags te half 3 oefening van den H. Kruisweg- Zaterdag, Paasch-Zatérdag; te 7 uur half 9 de Paaschmis, waaronder de H. Communie wordt uitgereikt; 's middags biechthooren van 2 tot half 4 en van 5 uur. RINNEGOM. Zondag. Palmzondag. 7 uur voor Clasina van Weeueu—Hollander, half 10 voor de parochie, collecte voor de armen, 1 uur cat., 2 uur Lof en Lijdensmeditatie, half 6 be stuursvergadering der Derde Orde aan de Pastorie, 7 uur vergadering der Derde Orde. Maandga voor Johannes de Wit als dona teur en voor Wilhelmus Swart als lid vaa de Volksbond. Dinsdag voor de leden van het Liefdewerk der Retraiten. Woensdag voor Clasina Kaptein-Groen. Onder de H. Mis Paaschcommunie der kin deren. Den geheelen dag, behalve van 12— 3 uur biechten. Donderdag, Witte Donderdag, 7 uur ge zongen H. Mis voor levende en overledene leden van het Genootschap van het H. Hart. Den geheelen dag aanbidding. 7 uur Lof en aanbidding. het Allerheiligste. De plechtigheden om dag, half 7 de plech :n H. Mis voor Maria WOGNUM. half 8 de H. Mis voor Jan Kamper, Dirkje Appel en overl. kinderen, half 10 voor do parochie. Elders voor Jan en Catha rina Bleeker. Ma. voor Wilhelmina Bot. Elders voor de verlaten zielen des Vage- vutifs. Di. voor Petrus ü'SSJn. Eblers voor Ge zusters Aaltje en Adriana Op den Kelder. Wo. voor Joannes Ursem. Elders voor Arie vSn Diepen. Do. voor Jacob Groot Zzn. als jaargetijde. Elders voor Geertje Groot. Za. voor Trijntje van Berkel. Elders voor Laurentius van Dam. Zo. te half 8 voor Mevr. Wilhelmina Com- inandeur-Schaper. Te half 10 voor de pa rochie. Heden Palmzondag. Vóór de Hoogmis de wijding en uitdeeling van de palm. Onder de II. Missen schaalcollecte voor het H. Land. Eucharistische dag. Van half 2 tot 2 uur aanbidding. Te 2 uur lof met lijdensmedi tatie. Woensdag biechthooren van 3 tot 5 en van half 6 tot 7 uur. Donderdag, Wtite Donderdag. De H. Com munie wopit uitgereikt te 7 uur en vóór en onder de gezongen H. Mis te 8 uur. Na de H. Msi de processie. Hef’H. Sacrament Wijlt den geheelen dag ter aanbidding uitgesteld. ’s Avonds te 7uur lof met gemeenschappe lijke aanbidding. Offers voor waslicht en de versiering kan men storten in de bus op de Communiebank en in de bus achter in de kerk. Vrijdag, goede Vrjjdag. Te 7 uur wordt het H. Sacrament ter aanbidding uitgesteld, waarna onmiddelljjk de plechtigheden. Des middags te 3 uur oefening van den H. Kruis weg waarna vereering der relikwie van het H. Kruis. Zaterdag Paaschjaterdag. Des morgens te 7 uur beginnen de plechtigheden, waam» de gezongen Paaschmis. Biechthooren des morgens van half 11 tot 12 uur en des mid dags van 3 tot 5 en van half 6 tot 7 unr. Te 12 uur eindigt de vasten. A. s. Zondag collecte voor de kerksiera den. ENKHUÏZEN. Zo. half 8 vroegmis, 10 uur hoogmis. 6 uuf lof. Voor <lc Hoogmis wijding en uitdeeling der palm. Ma. de H. Mis om half 8. Di. half 8 H. Mis, om 7 uur Lof met lij densmeditatie. Wo. om half 8 H. Mis. Donderdag om 8 uur gezongen H. Mis met professie, om 7 uur lof. Den geheelen dag is het Allerheiligste ter aanbidding uitgesteld. Vrijdag geen H. Mis, om 7 uur beginnen de plechtigheden, om 3 uur Kruisweg. Za. beginnen de plechtigheden om 7 uur waarna gezongen Paaschmis. Vanaf 10 tot 12 en vanaf 4 uur gelegen heid om te biechten. Om 7 uur lof met Tc Deum ter cere van yen H. Jozef. OBDAM. Zo. te half 8 gelezen Mis, te 10 uur wjjding en uitdeeling der palmen, processie, daarna Hoogmis, te 2 uur Ipf met lijdensmeditatie. Wo. biechthooren Mes morgens tot 10 uur, ’s namiddags van 3 tot half 8. Do. te 7 uur uitreiking van de H. Comm., half 9 gezongen Mis. waarna processie. Des avonds te 7 uur gemeenschappelijke aanbid ding. Vr. te 7 uur uitstelling van het Allerh. Sa crament, half 9 plechtigheden. Te half 3 Kruisweg. Za. te 7 uur de verschillende wjjdingen, half 9 Paaschmis. Van 4? tot 8 ijur biecht hooren. WESTWOUD. Zondag. Palmzondag, 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogihis, om 7 uur Miserere Lijdens meditatie en kort lof. Voor de Hoogmis uit reiking van de gewijde palm. Zondag ’s mor gens bjj hooge uitzondering, zoomede voor diegenen, die verafgelegen hunne woon plaats hebben, biechthooren. Maandag 11 uur Mariacongregatie voor de kinderen der St. Jozefscholen. In de week de H.H. Missen te half 8 en 8 uur kindermis. Voor en onder de H.H. Missen bestaat ge legenheid om te biechten. Voor en onder de H.H. Missen uitreiking der H. Communie. Woensdagavond half 8 Mariacongregatie voor de St Jozefgezellen. Donderdag Witte Donderdag instelling van het H. Sacrament de Altaars. Vrjjdag. Goede Vrjjdag. Eerste Vrjjdag VENHUIZEN. Zo. 7 uur voor Corn. Meilink. Cornelia Tól en overleden kinderen, half 9 voor de parochie. 10 uur voor Joannes Bakker. lid Broed. Mart. v. Gorktim. Ma. 7 uur voor Antje Rood, 8 uur voor overl. fam. Bot-Laan. Di. 7 uur voor Cornells de Groot. 8 uur voor Jan Bregman. Wo. 7 uur voor Jac. Vriend en Regje El ders, 8 uur voor Marijtje Elders, huisvr. v. Dirk de Jong. Do. 8 uur voor Petrus Moo en Cath. Neef jes. Zn. half 9 voor Corn. Wijnker en Overl. familie. heden en na den middag te 3 uur oefe ning van den H. Kruisweg- Zaterdagmorgen te 7 uur begin der plechtigheden en wijding v. h. doopvont. Daarna gea, H. Mis en biechthooren tot 12 uur. Na den middag biechthooren te 4 uur. Geen Lol. 's Middags te 12 uur eindigt de vasten- en onthoudingswet- SCHOORL. Zondag Palmzondag, half 8 Vroegmis voor Gjjsbertus Krimp en Barbara Samson. 10 uur de Hoogmis, vóór de Hoogmis de wijding cn uitdeeling der palm. Om 2 uur Lijdensmedi tatie cn kort lof Maaudag 7 uur voor Johannes de Njjs, 8 uur voor Nicolaas Bijl en Maria Hoek. Dinsdag voor Wilhelmina Polle (als van de Broederschap van Kevelaar). Woensdag voor Nicolaas Louter als lid van de begrafenisvereeniging St. Barbara, ’s namidags van 35 uur biechten. Donderdag Witte Donderdag. De plechtig heden om half 9. De II. Mis voor Theodorus Schavenmaker en Catharina Deker. Het Al lerheiligste blijft den geheelen dag uitge steld, ’s avonds 7 uur openljjke aanbidding. Vrijdag Goede Vrjjdag, om half 8 uitstel ling van Ons Heer, om half 9 de plechtighe den, ’s namiddags om 2 uur Kruisweg. Zaterdag Paaschzatcrdag, de plechtighe den beginnen om half 7, omstreeks half 9 de gezongen Paaschmis voor Hubertus bS1- vers en Margaret ha Polle. 's namiddags van 38 biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Joannes Stervenden

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 13