van het „Noord-Hollandsch Dagblad” BERN. PELS ZONEN. j. a.'Botman, 1 Alkmaar. CJKBR. SPA*JAAKD Kerkorgel fabriek. Verdronkenoord 39 Wo 17 I WEEKKALENDER. Vrijdag *7 April ff r 'i 1 Lanqestraat QJB Tel. 533 Alkmaar The All Tone Radio Installaties Piano- en Orgelhandel, en andere Muziekinstrumenten. ADRES VAN VERTROUWEN. Fnldien G109 Tele.wn Ho. 41, Alkmaar. KERKLIJSTEN, ALKMAAR. MISKALENDER. L KBERICHT velen;. ’a Avonds 0 Lof en feestpredikatie. t Bitetto. 2e geb. H. Catharina gelegenheid 6—7 te Goddelijk Hart van toegewijd do voor kwart 6 1 der maand, bijzonder Vader Dominicds, RINNEGOM. Zondag 7 uur uit dankbaarheid; half 10 voor de parochie. Collecte voor de Commu- niekinderen; 2 uur Vespers. Maandag voor Wilhelmus Dekker en Si mon Klaver. Dinsdag Petrus Valkering. 7 uur Lof als opening v. d. Meimaand. Woensdag Jansje v. d. Mejj. Donderdag Gerardus Apeldoorn; 57 n. biechthooren. Vrijdag le Vrijdag v. d. maand. 7 uur gez. H. Mis voor levende en overlevende leden van het genootschap v. h. H. Hart. 7 uur Lof met preek. Zaterdag Reinier Groot. 45 uur biecht hooren der kinderen; 58 uur biechthooren van de overigen. OFFICIEEL KE HEILOO. Zo. 29 April. Half 7 uitr. H. Communie, half 8 vroegmis. 10 uur Hoogmis, half 3 con gregatie v. d. H. Fam. afd. vrouwen. 6 uur Mariacongregtie voor de jongens. 7 uur Ma rialof. waarna rozenhoedje voor-Petrus Duin- meijer als lid v. d. Lev. Rozenkrans. Mx H. H. Missen te 1 en kwart over 8. DL te 7 en 9 uur gez. H. Mis bij gelegen heid van een 25-jarig huwelijksfeest. Kwart over 8 uitr. H. Comm. 7 uur Marialof met rozenh. als opening Meimaand. Wo. te 7 en half 10 gez. huw. Mis, te kwart over 8 uitr. H. Comm. 7 uur Marialof met ro zenhoedje. Do. de H. H. Missen te 7 en kwart over 8. Van 5 tot 7 uur biechthooren. 7 uur Maria lof met Rozenhoedje. 5 Vr. te 7 uur gez. H. Mis en te kwart over 8, 7 uur Lof ter eere v. h. H. Hart met Rozen hoedje, Litanie H. Hart en Akte van toewij ding. Za. te 7 uur in de kerk en bij de Zusters, kwart over 8 uitr. H. Comm. Van 4 tot 8 uur biechthooren. 7 uur Marialof met Rozen hoedje. i IJoofdvert. Grotrian-Steinweg, Baldur, Feurich e.a. Piano’s. Occasion Piano’s tegen zeer billijke prijzen. Gemakkelijke betalings voorwaarden. Grootste Selectiviteit. Gratis demonstratie. V. 12 Des avonds om 7 uur Lof ter eere van de Aller heiligste Maagd en Moeder Gods Maria. St. Catharina-Vereeniging. A.s. Maandag 30 April na de gezongen H. Mis, waasouder de Dames tot de H. Tafel nederen, vergadering aan de pastorie. Wjj herinneren de geloovigen er aan, dat de Dames zullen rondgaan voor de half-jaar- Ijjksche collecte. Het het oog op het groote ,’CASTR1CLM. Zo. 7 uur vroegmis, 10 uur Hoogmis. 2 uur lof. daarua Maria Congregatie. Ma. de H. H. Missen te 7, 8 en kwart over 8. Half 7 lof tot opening van de Meimaand. Di. de H. H. Missen te 7 en 8 uur, 9 uur gez. H. Mis uit dankbaarheid voor een 25-ja rig huwelijk. Wo. de H. H. Missen te 7, 8 en over 8. Do. de H. H. Missen te 7, 8 en kwart over 8. Van 5 tot 6 uur Biechthooren. Vr. 6 uur bij de Eerw. Zustere, 7 uur gez. voor de leden van het H. Hart en te 8 uur. Half 7 lof met eerherstel. Za. de H. H. Missen te 7 en 8 uur. 9 uui gezongen H. Mis uit dankbaarheid voor 1 gouden huwelijksfeesten. Van 4 tot 8 uug biechthooren. Half 7 lof ter eere van Maria, SCHOOR L. Zo. half 8 Vroegmis voor de overleden Weduwe Brammer en familie; 10 uur voor de Parochie; ’s nam. 2 uur Dr. Schaepmam- herdenking. Spreker de Weleerw. Heer J. Bonman, Kapelaan te Uitgeest. Ma. voor Wilhelmina Polle, als lid van Kevelaar; ’s avonds 7 uur vergadering van de Derde Orde. Di. voor Cornelia, Anna en Jacob Zwager man. Wo. half 10 gezongen Hjiwelijksmis met Veni Creator voor Bruidegoln en B*iid. Do. half 10 gez. Huwelijksmis met Veni Creator voor Bruidegom en Bruid; ’s nam. 35 uur biechthooren. Vr. 8 uur gez. H. Mis voor Joannes van Assem; ’s avonds 7 uur Lof ter eere van het Hart. Za. voor Hubertus Balvers en Margaretha Polle; ’s nam. 3—7 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Catha rina DekkerIJpelaan, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voor zien. In den ondertrouw zijn opgenomen: Theo doras Zut en Adriana Roozendaal. Gerardus Veldman en Henrica Maria Kazenbroot. Joannes Stam en Margaretha Roozendaal. 2 uur Congr. voor de mannen. WOGNUM. Zondag te half 8 de H. Mis tot zekere intentie; te half 10 voor de parochie, .elders voor Marfa Christina Spjjkhoven. Maandag gezongen requiem als maand stond voor Joannes Lrsem. Dinsdag voor Jacobus Stam. Woensdag voor de Weleerw. Heer Petrus Hub. Ant. Starmans. Donderdag uit dankbaarheid. Vrijdag voor Trijntje van Berker. Zaterdag in het St. Aguesgesticlit voor de overledenen van het St. Agues-gesticht. Zondag te half 8 voor de lev. en overl. leden van de Broederschap van den H. Geest, te half 10 voor de parochie. Heden Beschermfeest van den H. Joseph. Namiddag te 2 uur Vespers, waarna lied No. 44. Daarna catechismus voor de kinde ren, die hun pl. H. Communie hebben ge daan. Maandag te half 10 gezongen Requiem als maandstond voor Joannes Ursem. Dinsdag en Woensd. te 9 uur voorbe reiding voor de kinderen, die a.s. Donder dag hun eerste H. Communie zullen doen. Donderdag biechthooren van 5 tot 7 uur. Vrjjdag eerste Vrjjdag van de maand. Des morgens te half 8 gezongen H. Mis en des avonds te 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, lied 75. Zaterdag biechthooren van 3 tot 5 en van half 6 tot 7 uur. A.s. Zondag collecte voor het seminarie te Warmond. In den loop der maand Mei zullen de heeren Kerkmeesters het kerkgeld en bet lammerengeld komen ophalon, benevens een bijdrage voor het R. K. Bijzonder On derwijs in het Bisdom Haar!«Jö. De zelatricen van den Levenden Rozen krans zullen een offertje ophalen voor de versiering van het Mariabeeld in de Mei maand. voor de leden van den Vriendenkring van het Allerheiligste Sacrament Tevens eerste dag der Meimaand, bijzonder toegewjjd aan de vereering der H. Maagd. Den geheelen dag blijft de Relikwie van het H. Bloed ter vereering uitgesteld. Te 7 uur plechtig Lof met feestpredikatie, te houden door den Wel Eerw. Heer-J.FiUiry, Moderator van het R. K. Lycoum, proca.sR> ên lofzang Te Deoni. Onder hht Lof schaal collecte voor de bloe men, waslicht en verdere onkoswny-vwelke coleete de Heeren Collectanten gelieven in te zamelen. Na het Lof het lied van Lof en Dank. Dinsdagavond geen Congregatie. In de Meimaand glken avond 7, uur Mei maand oefening. Woensdagavond na de Meimaandoefening Mariacongregatie voor de vrouwen. Do. Feestdag van Kruisvinding, le Don derdag der Maand, van 7 uur tot half 10 blijft het Allerheiligste ter aanbidding uitgesteld. De leden der Mariacongregatie^ worden vriendelijk uitgenoodigd op de hun aangege ven uren te komen bidden. To 7 uur do ge zongen H. Mie voor de'lev. en overleden le den van de Broederschap van den 11. Geest, te half 10 gezongen H. Mie met Veni Creator, en huwelijksplechtigheid. Des avonds na de Meimaandoefening en na de H. Mis van 9 uur vereering van de Relikwie van het li. B’oed. 's Avonds van 6 tot half 8 biechtgelegenheid. Vr. le Vrjjdag der maand, feestdag v. d. H. Monica, te 6 uur de H. Mis, te 7 uur ge zongen H. Mie ter eere van het H. Hart voor de leden van het Genootschap van het H. Hart. Te 8 uur gelezen maandstond voor Thcodorus Huibers. ’s Nam. 4 uur moeten al le schoolmeisjes komen biechten. De oudere worden vriendelijk verzocht te willen me dewerken, dat de kinderen op den aange geven tjjd komen biechten, 's Avonds Lof ter eere van het Goddelijk Hart met Rozen hoedje. Za. te 9 uur Broeders^bapstnis ter eere van het H. en Onbevlekt Hart van Maria tot be- keering der zondaren, ’e Nam. van 4 tot 6 uur en van half 7 tot 9 uur biechtgelegenheid, 7 uur Meimaandoefening. Zondagmorgen 6 Mei zal de gewone jaar- Ijjksche omgang geschieden ter eere van het Mirakel van het H. Bloed. Aanvang te 3 uur. Bij die gelegenheid zal door alle deelne mers de Relikwie van het H. Bloed worden vereerd. Wjj sporen de mannen en jongelin gen aan, om in groote getale aan den omgang deel te nomen. Na den omgang ongeveer kwart voor 5 in alle kerken H. Mis met pre dikatie en algemeene H. Communie. Huwelijksmis, Biechten. Vrjjdag, le Vrijdag der maand, bijzonder toegewijd aan het Goddelijk Hart van Jezus, 9 uur gez. H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste. Zaterdag feest van den H. Pius V., Paus en Belijder van onze H. Orde, volle aflaat. In de Meimaand eiken avond in de week te 7 uur Lof, rozenhoedje en gez. A.s. Zondag Stille Omgang, ter eere van het H. Bloed van Mirakel te Alkmaar, de geheele dag uitstelling van het Allerheiligste volle aflaat, na den Omgang FT. Mis voor de deelnemers van den Stillen Omgang met preek en algemeene H. Communie, half 7 Lof en Processie ter eere der Koningin van den Allerh. Rozenkrans. EGMQND AAN DEN HOEF. Zondag wordt voor deze parochie gevierd ’t Beschermfeest van den H. Jozef. Om 7 uur H. Mis voor Joan. Klooster en overl. fam. Onder de H. Mis alg. H. Communie voor de leden der congregatie,'mannen en vrouwen. Om half 10 Hoogmis.. '^Middags om ST. JOZEF. Zondag plechtige viering yau het Hoog feest van den H. Jozef, tevens feest van den H. Petrus, Mart., van onze H .Orde, Patroon dre zieken, volle aflaat. Collecte voor het Seminarie Warmond, half 8 en 9 uur stille H. Missen, half 11 plechtige Hoog mis, half 7 plechtig Lof en feestpredikatie. Maandag feest van de H. Catharina van Senen, Maagd van fnze H. Orde, volle af- iaat, 7 uur Lof ter «ere van den H. Petrus, Mart. Patroon der gieken. Specialiteit in fijne Vleesch waren. Leverancier van uitsluitend 1ste Kwaliteit Rund-, Kalle- en Varkensvleesch. kast tekort kunnen wij deze collecte niet genoeg aanbevelen. Kindsheid. Donderdag 3 Mei om 9 uur gezongen H. Mis voor de Kindsheid, waarbij alle meis jes tegenwoordig>moeten zjjn. Nk de H. Mis toespraak, zegening der kinderen er; ]»ro- cessie. Daarna Tamtuin ergo en zegen met het Allerheiligste. Meimaand. Wjj sporen de paroheiauen «bijzonder aan om de oefeningen van de Meimaand bij te wonen, lederen avond om 7 uur Lof, waarbij de geloovigen verzocht worden alle gezan gen, ook de Latjjnsehe, mee te zingen. De Derde Orde en de Congregaties voor vrouwen en meisjes beginnen om half 7, zoodat het Lof hierbjj kan aansluiten. De versiering van het Mariabeeld met kaars licht worden den geloovigen met vertrou wen aanbevolen. Onder het Zondagavondlof collecte voor de versiering. Vastendispensatie. Wjj brengen nog eens de verplichting in herinnering der Vasten-dispensatie. De bus- sen zijn geplaatst achter in de kerk. Dinsdag, le Dinsdag toegewijd aan den H. volle aflaat, tevens eerste dag der Mei maand, bijzonder toegewjjd aan de Moeder Gods, 7 uur Lof met Veni Creator tot ope ning der Meimaand. Woensdag 9 uur Veni Creator en gez. H. Mis, ter gelegenheid van een 40-jarig Huwe lijksfeest. Donderdag half 10 Veni Creator en gez. Huwelijksmis, 67 gelegenheid om tc EGMOND AAN ZEE. Zo. 3e Zondag na Paschen, herdenking van het Beschermfeest van den H. Joseph; half 7 en kwart voor 8 uitreiking van de H. Communie; 9 uur de Vroegmis met gene rale H. Communie van de leden van de H. Familie; 10 uur do Hoogmis; half 2 Cate chismus; half 3 H. Familie, opdracht van de nieuwe leden en Hernieuwing der op dracht; 7 uur Lof ter cere van den H. Jo seph. Di. hedenavond en verder iederen avond in dé Meimaand; 7 uur Oefening en Lof ter eere van Maria. Wo. half 10 H. Mis voor Bruidegom en Bruid, voor Cornells Lute en Agnes Slijkcr- man. Do. nam. van 5—8 uur gelegenheid om te biechten. Vr. eerst© Vrjjdag van de maand; half 8 gezongen H. Mis met akte van toewijding; 's avonds 7 uur Lof met akte van eereboete ter eere van het Goddelijk Hart van Jezus. Za. Js nam. van 38 uur gelegenheid om te biechten. 5 Zo. a.s. Eucharistische dag. ST. LAURENT1US. X. Zo. 3e Zondag na jtaschen. Heden plechti- herdenking van hef feest van den H. Jo- '“zef. De H. H. Missen te 6, half 8, 9 uur en half 11 de Hoogmis. Onder de H. H. Missen collecte voor de noodzakelijke onkosten der kerk, met heel bizondere aanbeveling. Van 2 tot 5 uur is de kerk geopend voor een be zoek aan het Allerheiligste en het bidden van den Kruisweg. 6 uur Broederschapslof ter eere v. h. H. Onbevlekt Hart van Maria met predikatie. Daarna Maria Congregatie voor de jongens. Ma. feestdag v. d. H. Catharina v. Siena, te 9 uur de H. Mis veor de leden en weldoe ners der St. Catharina^vereeniging. In de Meimaand komen de dames der St. Catharina Vereeniging U een aalmoes vragen voor dat nuttigë en schoone liefdewerk. Des avonds 7 uur Maria Congregatie voor de Meisjes. Dinsdag Hoogfeest van bet Mirakel van bet H. Bloed, te 8 uur de gezongen H. Mis ST. DOMI NICUS. Heden, derde Zondag na Paschen, feest dag van den H. Petrus van Verona, pa troon der zieken, voDe aflaat. De H.H. Missen om 6 uur, half 8, 9 uur en om half elf de Hoogmis. Onder alle H.H. Missen collecte voor het Groot Seminarie Warmond, welke wjj bijzonder aanbevelen. Om 6 uur Congregatie voor de jongens om 7 uur Lof, aflezing van hen, die op het zieleboek zjjn ingeschreven voor wie daarna het Rozenhoedje zal gebeden worden. Vóór de H Mis Van 9 uur gezongen Veni Creator bij gelegenheid van een 40-jarig hu welijksfeest. Maandag feestdag van Je H. Catharina van Senen, Maagd onzer II. Orde. Om 8 u. gezongen H. Mis, welke zal worden opge dragen tot intentie voor de dames en de talrjjke zieken der vereeniging van de H. Catharina, s Avonds om 7 uur Veni Creator en Lof tot opening van de- Meimaand. Om 8 uur Congregatie voor de mannen. Dinsdag om 7 uur uitstelling van het Al lerheiligste. Om 9 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius van Padua. Woensdagavond om half 7 Congregatie voor de Vrouwen. Donderdagavond om half 7 Congregatie voor de meisjes. ’s Morgens te 10 uur en ’s Avonds van 6—half 8 gelegenheid om te biechten. ’s Morgens om 9 uur Kindsheid voor de mc:sjcs. Vrjjdag eerste Vrijdag der maand, bijzon der toegewjjd aan de vereering van het Al lerheiligst Hart van Jezus, ’s Morgens om 9 nur gezongen H. Mis en ’s avonds om 7 u. Lof en Eereboete. Volle aflaat. ’s Middags 4 uur biechthooren kinderen. Zaterdag feestdag van den H. Pius Volle aflaat, ’s Morgens om kwart over Catechismus voor de groote leering. I Zond. 3e na Paschen. Ged. H. Petrus v. Verona, uit kettersche ouders geboren door zjjn Kath. onderwijzer liekeerd. Later Do minicaan geworderf; bekeerde hij door de ketters gedood in 1251. Ma. H. Catharina van Siëna, Maagd, Zus ter Dominicanes. Muntte uit bij verpleging van pestlijders in Siëna. Door haar be werkte God de terugkeer der Pausen van Avignon naar Rome. Zij droeg ook de H._ Wondeteekenen, leefde langen tjjd alleen op de H. Communie, stierf 33 jaar oud in 1380 te Rome. Di. H.H. AposL Philippus en Jacobus (de Mindere). Jac. bloedverwant des Heeren, werd eerste bisg. v. Jerusalem. Hjj werd van de tinne des tempels geworpen. Is ook Schrijver van één der brieven van^iet Nieuwe Testament. - Wo. Feest van de consecratie der Ki the- 1 draa| te Haarlem. Feest met octaaf. Ged. H. Athanasius, lóss. v. Alexandrië, Bel. en Kerkt, overl. 873. Do. Vinding van het H. Kruis door de H. Helena, moeder van Keizer Constantijn in 320. God. H.H. Alexander I, "Paus, Eventius en Theodolus, Martelaren in 117 en Javenal- lis, Biss. en Bel., oyerl. 377. Vr. H. Mi'nica, moeder v. d. H. Augus tinus, Kerkt; overl. 387. Heden fe Vrjjdag der maand, bjjz. toege wijd aan het Goddelijk Hart. Za. H. Pius V, Paus en Bel., uif de orde der Dominicanen, overl. 1572. Onder hem werd op Maria's voorspraak do overwin ning op de Turken behaald in den slag van Leponto in 1571. Uit dankbaarheid voegde hjj in de Litanie van Lorette de ^aanroeping ,Hulp der ChristenenVt (29 April—5 Mei.) Zondag 29 April. 3e Zond. nafTaschen, Tjjdeigen, Mis Jubilate, 2e geb. H. Petrus 29 April., 5e geb. Oct. H. Jozef, Pref, v. Paschen. Of: Mis van den H. Jozef Adjutor (zie verle den Woensdag), 2e geb. en laatste Evang. v. d. Zondag, (in stille Missen) 3e geb. H. Petrus. Maandag 30 April. 11. Catharina v. Siena, 2e geb. Oct. H. Jozef, Credo, Pref. H. Jozef. Fr. Z.Z. Benedictiis en Jozef Benedictus en Jacobus v. Bitetto. 2e geb. H. Catharina ▼an Siena. Dinsdag 1 Mei. H.H. Philippus en Jacobus, Credo, Pref. v. d. Apostelen. Woensdag 2 Mei. Octaafdag der Plechtigh. v. d. H. Jozef. Mis als op het feest, 2e geb. H. Athanasius. Credo, Pref. v. d. H. Jozef. Haart en Fr. in dat Bisdom: Kerkwjjdings- feest der Kathedraal. Mis Terribilis (Gemeen schappelijke), 2e geb. Octaafdag H. Jozef. - Credo, Pref. v. Paschen. Donderdag 3 Mei. H. Kruisvinding, 2e geb. (alleen in stille Missen) H.H. Alexander 1, ®nz. Credo, Pref. H. Kruis. Vrijdag 4 Mei. H. Monica. Pref. v. Paschen. Haarlem: 2e geb. v. Kerkwijd., Credo. Of: Mis v. h. H. Hart Miserebitur (Feesteigen •achter Mei) met Pref. H. Kruis. Fr. Mis Egre- dimini, Pref. v. Kerstmis. Zaterdag 5 Mei. H. Pius V, Pref. v. Pa- SChen. Haarl.: 2e geb. v. Kerkwjjd. Credo DOMINICAANSCHE KALENDER. Zondag 29 April. Tweede Zondag na Oc taaf v. Paschen. H. Petrus. 2e gebed en laat ste Evang. v. d. Zondag. Maandag 30 April. IICatharina. Dinsdag 1 Mei. H.H. Philippus en Jacobus. Woensdag 2 Mei. Octaaf v. St. Joseph; 2e geb. v. d. H. Athanasius. GeenjCredo. Kerk wijding. j Donderdag 3 Mei. Kruisvinding. 2e geb. d. H.H. Alexander en gezellen Vrijdag 4 Mei. H. Monica. Zaterdag 5 Mei. H. Vius V. o* w» vAvy auauuvu. .l.iruiim om 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Maandag om half 8 voor de geioovige zielen tot zekere intentie. Maandag om 12 uur en verder alle vol gende dagen der week, ook Zaterdag, oefe ning voor de kinderen, die op 9 Mei a.s. hun Eerste H. Communie zullen doen, ’s Avonds om 7 uur gelegenheid tot sparen, ten huize van het Hoofd der school. Dinsdag om half 8 H. Mis voor den Edel- achtb. Heer Gerardus Bos. Vandaag begint de Meimaand, bjjzonder toegewijd aan de vereering der Allerheiligste Maagd. Dins dagavond om 7 uur en verder alle avonden dezer week om 7 uur Maria-lof. Woensdag om 7 en 8 uur uitreiken der H. Communie. Om half 10 gezongen H. Mis met Veni Creator voor Bruidegom en Bruid. Donderdag om half 8 ter eere van ’t H. Hart. Des middags na schooltijd komen de kinderen biechten der 6e en 7e klas. Van 68 uur gelegenheid om te biechten voor der anderen. Vrijdag. Eerste Vrijdag. Om 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt, om 7 uur gez. H. Mis voor de levende en afgestorven le den van ’t genootschap van ’t H. Hart. Zaterdag om half 8 voor den Z.Eerw. Heer Joh. Herm. Henr. Sauleenn. ’s Middags van 35 en van 68 uur gelegenheid om te biechten. Zondag a.s. om 7 uur Maanddienst voor Johanna Catli. Beliën, huisvrouw van 3. Warmendam. N.B. Donderdagmiddag den 3en Mei, zal der jaarlfjksche bollenvmlipg plaats hebben ten voordeele v. d. Kerk. LANGENDIJK. Zo. 7 uur voor Cornells Kraakman. El ders: voor Joanna MoojjGieling; 10 uur voor de Parochie, met preek van Pastoor v. Noord. Onderwerp: Ons korte leven, lang genoeg; 6 uur Lof met preek door Pastoor v. Noord. Onderwerp: De kenbaarheid der Kerk van Christus; schaalcollecte voor het Gesticht „De Goede Herder"’. Ma. 7 uur voor overleden fam. Mul en Dirk Kos; Zusterhuis: 7 uur voor Anna Vre©- ker. Di. 7 uur voor Pieter Bakker en Maartje Pater; half 8 voor Engelina Prins Berkhout, als lid der Brielsche Broederschap; 7 uur Mariacongregatie. Do. 7 uur voor Piet Dignum. Ijklerg: voor Bartholomeus Zuiddam. Half 8 voor overl. Ouders Berkhout—Zijp; 67 uur biechthoo ren. Vr. le Vrjjdag der maand; 7 uur gezongen H. Mis voor overl. Ouders Zjjp en Schipper; 2e H. Mis voor Gerbrand Duyves. Elders: voor Anna Bet. B.B. 7 uur Lof. Za. 7 uur vóór Dirk Prins en Efrw. I ter Petrus Prins; 9 uur gezongen H. Mis, bjj ge< legenheid van twee zilveren huwelijksfees ten; 68 uur biechthooren; 7 uur Lof. Zo. 7 uur voor de Parochie; 10 uur bjj gelegenheid van een 40-jarig huwelijksfeest. Sieradencollecte. De gebeden worden verzocht voor Anna GoedhartZuurbier, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en v;oor Cornells Duys, die in den Heer over leden is. In den ondertrouw zjjn opgenomen: Adrla. nus Bakker en Jacoba Commandeur, 3o b Simon Smid en Joanna H«s, 2e r. Worst- en

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 10