Laat Uw drukwerk de eischen des tijds ingerichte drukkerij. Itette afwerking. Billijke prils Drukkerij ,ONS BLAD - Hof 6 ALKMAAR - KERK EN SCHOOL. LUCHTVAART. Nobile gered. SPORT EN SPEL. GEMENGD NIEUWS. Korte Berichten T VELD. CASTRICUM. PROVINCIAAL NIEUWS. BOVENKARSPEL. VIER GESLACHTEN. WARMENHUIZEN. I Zij v. d. het spel om- Boer te Hoogwoud, P. Kluitman en Pater onge- het volgende bestem- f 6.50, de in A X w showde en iémptorist enveloppe diensten EXAMENS. Eindexamens gymnasium Wethouders die bedrijven worden In de buurt van Guadalajara hebben rebellen twee Amerikanen ontvoerd, eischen ee(j losprjjs van 8000 pesos. Zjj die van den trein gebruik maken, rei zen *t meest geschikt over Alkmaar naar Bergen (halte Oostdorp). Het meest aan te bevelen is gebruik te maken van de Auto bus die 17.40 van voor bet station vertrekt, direct naar tiet Retraitenbuis. De Retraiten worden 14.30 gesloten. Men wordt in bet Retraitenbuis verwacht te half 7 avonds. Voor aanvragen en inlichtingen zich te wenden tot Rector Fr. J. W. Hansen, Telef. 148, Postcheque en Giro 130562, Bergen (N.-H.) ziehtigheid. om plotseling den weg over te steken Achter hem reed de auto van Spaans uit Dirkshorn, op zeer korten afstand. Door krachtig remmen gelukt het den chauffeur zijn auto tot staan te brengen, waardoor het ongeval zeer goed afliep. Het rijwiel van den jongen was totaal vernield. De knaap kwam er verder meteen wondje, aan zjjn hand en met den schrik vanaf Volgens te Oslo ontvangen berichten is Majoor Maddalena eri n geslaagd Nobile te redden en worden d,e reddingspogingen voor de andere leden van de bemanning van de .Jtalia voortgezet. Officieele bevestiging uit Rome hebben wij van dit bericht nog niet ontvangen. Verdere bijzonderheden trent de redding van Nobile. De ..Montag’’ weet nog omtrent de redding van Nobile te meiden, dat hij opnieuw om hulp had geroepen, omdat het ijs, waarop hij zich met zijn mannen bevond in noorde lijke richting begon weg te drijven; boven dien kwam het in malende beweging. De ijsmassa’s schoven over elkaar en hierdoor kwam het ook, dat Nobile zelf bekneld ge raakte, waarbij zjjn been werd gebroken. Hij werd als eerste gehaald en aan boord van het s.s. Quest” gebracht. De landing van het Zweedsche vlietuig was een meesterstuk van vliegkunst, daar de startplaats ieder oogenblik van positie dreigde te veranderen. Na de start van de „Uppland” is het Zweedsche sebip „Quest” verder naar het Oosten doorgedrongen en in de Hinlopen- Straat voor anker gegaan, waar Nobile ge neeskundig behandeld wordt. Zijn toestand is verre van gunstig. Nobile zwaar gewond. Nader wordt uit Spitsbergen gemeld, dat Nobile zwaar gewond is en zich aan boord van het expeditie-schip „Quest” bevindt. Morgen worden zijn metgezellen door de Zweedsche vliegers afgehaald. Een bericht van Tornberg. Ook bij het Zweedsche ministerie van Defensie te Stockholm is van den leider der Zweedsche expeditie. Tornberg een bericht binnengekomen, dat Nobile is gered en dat i het reddingswerk wordt voortgezet. Nu ook de andere leden van de bemanning gered? Draadloos wordt gemeld, dat te Berlijn berichten zijn ontvangen (welke tot dusver evenwel nog niet zijn bevestigd), dat een Canadeesch schip tegelijkertijd met het om hulsel van de ballon van de ..Italia” ook het afgedreven gedeelte van de bemanning heeft gevonden en aan boord genomen. (Zoolang bevestiging van dit bericht uit blijft, puhliceeren wij het met alle voorbe houd. Red.) Op zoek naar Amundsen. Het Noorsche ministerie van Defensie heeft een telegram van Rijser Larsen ont vangen. waarin deze mededeeling doet, dat hij in de nabijheid van het Beren-eiland het verblijf van Amundsen zal trachten op te sporen. De draadlooze seinen, welke de „Maliguin” heeft opgevangen zijn zoo meent men ook thana afkomstig van Amundsen. De ..Maliguin” kan voorloopig niet verder komen, daar het schip in de na bijheid van het Hope-eiland is ingesloten in het ijs. Getracht wordt om een weg te banen in de richting van het Frans-Jozefland. 4. Kilp. 4X100 M. est.: 1. 42 2/5 sec. 2. Holland. Hoogspringen: 1. Kamstra. 1 M. 81.5; 2. Thesing, 1 M. 76.5; 3. Slechemesser 1 M. 71.5; 4. Schmelter. Verspringen: 1. De Boer. 7 M. 19.5. 2. Möl- ler, 7 M. 11; 3. Peters 7 M. 0.5; 4. Dreiholz, 68 M. 78. Speerwerken: 1. Schnackers 58 M. 65; 2. Metzdorf. 55 M. 24; 3. Knol 52 M. 55. 4. v. d. Ley, 49 M 84. ilO M. horden: 1. Stöckmann. 16.1 sec. 2. Kaan. 16.2 sec. 3. Brit«ma, 4. Stechemesser.. Polstok hoogspr. 1. Baltes. 3'M. 60; 2 v. d. Zee 3 M. 50: 3. Pasma 3 M. 50; 4. Born, 3 M. 40. Discuswerpen: 1. Paulus 45 M. 0.8; 2. Hoff- meister, 44 M. 25: 3. Postnia. 39 M. 45; 4. Eysker. 37 M. 29. Eindexamens gymnasium te Alkmaar. Eerste groep. Afgewezen 2 candidaten. Ge slaagd voor diploma B: de heeren N. R. de Boer te Hoogwoud, P. Kluitman en J. D. Roos beiden te Alkmaar; voor diploma A: de dames D. Haremaker, W. Du Saar, A. de Lange te Alkmaar, S. Blaauw, Bergen; en J. Staal te Noordscharwonde. Rijkskweekschool Alkmaar, examen han denarbeid. Geslaagd de heer J. Eden te Den Helder en de dames A. Steilberg, T. Nauta, G. de la Court, C. Heijboer, J. die Snaayer, allen te Helder, A. Zijp te Hoorn, A. Dik, C. Walter en C. Helleman, allen te Alkmaar, M. Meijer te Limmen, F. de Raadt te Heiloo. IN HET „ST. PETRUS CANISIUS” RETRAITENHUIS TE BERGEN (N.-H.) VOETBAL. ALC. VICTRÏX-DE SPARTAAN 2—2. Qndanks de verminderde toegangsprijzen vermocht de vriendschappelijke ontmoeting tegen De Spartaan weinig belangstelling te trekken. Meermalen kon beweerd worden, dat de wegblijvers ongelijk hadden. Nn echter kan gerust gezegd worden, dat men niets gemist heeft. Het is moeilijk in dezen tijd eert geheel volledig elftal in het veld te brengen, toen echter begonnen zou worden, bleek dat slechts negen Alcmaria-spelers aanwezig waren. Gelukkig had De Spartaan eenige reserve- spelers medegenomen en kwamen twee van ben ’t Alcmariadftal completeeren. De spilplaats en de linksbackplaats werden door Spartaan-spelers bezet. Grobbe speelde, vooral voor de rust een uitstekende partij, ftnjr de linksback was een orima kracht TWEE JONGEMANNEN VERDRONKEN. Te Bergentheim onder Ambt-Hardenberg is Zaterdagavond een ernstig ongeluk ge beurd. De ongeveer 20-jarige gebroeders Huiskens, waren bezig per schuit gereed schappen uit de veenderij van de Erven van 'Rooyen te Haarlem te vervoeren, waarbij zij op onverklaarbare wijze te water raakten en verdronken. De lijken der beide jongens zijn later door de politie naar de ouderlijke woning vervoerd. v WAARSCHUWING. De Commissaris van Politie te Haarlem, geeft ieder in overweging, alvorens in za kenrelatie te treden met BERNARDUS FER DINAND FORTGENS, geboren te Haarlem 18 Januari 1897, rijwiel- en motorhersteller, gedomicilieerd te Haarlem, nader adres on bekend,, inlichtingen in te winnen aan zijn bureau, afdeeling Justitieele Dienst. VOETBAL TE ENKHUIZEN. West-Frisia IHollandia 18 0. Bearunstigd door prachtig voetbalweer werd Zondag op het Westfriezen-terrein ge speeld de eerste der j’aarlijksche ontmoetin gen tusschen beide bovengenoemde clubs, om het wapen van West-Friesland. Scheidsrechter Ilakhof laat erica kwart over drie tossen. De eerste 15 minuten gaat het spel vrij wel gelijk op, doch daarna komt West-Frisia los en neemt gedurende het verdere gedeelte van den wedstrijd geheel het spel in handen. Ondanks den tegenwind en met de zon in het gezicht wordt het Hollandia-doel voort durend bestookt. Peereboom ‘opent met een onhoudbaar schot de puntenreeks. Dadelijk daarna maakt Bos uit een voorzet van Ram- kema er 20 van. Wanneer weder is afge trapt ziet de scheidsrechter zich genood zaakt een Hollandia-speler wegens wange drag naar de kleedkamer te verwijzen. West-Frisia blijft steeds sterk in de meer derheid en heriiaaldelijk moet de Hollandia- keeper ingrijpen, wat hem echten goed afgaat. i Even voor de rust weet Bos no. 3 in de touwen te jagen. De tweede helft is Hol landia weer volledig. Dadelijk neemt W. het spel in handen en lang duurt het niet of het staat 50. Hollandia blijkt geheel uitge speeld. Enkele spelers en ook een grens rechter zijn zoo onsportief het veld te ver laten. De anderen daarentegen blijven niet ontmoedigd doorspelen, doch missen na tuurlijk den noodigen steun, zoodat W. weinig moeite heeft om het gevaar te keeren. Met weinig inspanning wordt tenslotte de stand opgevoerd tot 80. Veel aantrekkelijks krijgen ^ve niet meer te zien. Het Hollandia-elftal zal, wil het in het komende seizoen meer succes boeken, zich heel wat moeten herzien. ATHLETIEK. WEST-DUITSCHLAND—NEDERLAND. 'De zesde ontmoeting tusschen de ver tegenwoordigende athletiek teams van West- Duitschland en Holland te Dortmund gehou den, is voot de .Hollandsche athleten een eenigszins teleurstellende nederlaag met 8 punten geworden.^ Bij de Hollanden?) aldus berichte „De Crt.” ontbrak de noodige wedstrijd-routine, die onontbeerlijk is ni een kamp met gelijkwaar dige tegenstanders. En een ontbreken van deze routine staat in het nauwste verband met het ontbreken van goede sintelbanen. De gedetailleerde uitslagen luiden: 100 M.: 1. Jonath 10.8 sec.; 2. Houben, 10.9; 3. v. d. Berge; 4. Broos. 400 M.: 1. Kisters, 50.6 sec., 2. v. d. Berge, 51.2 min. Ie sec.; 3. Zeegers, 4. Kohlert. 1500 M.: 1. Walpret, 4 min. 10 sec.; 2. Kilp 4 mni. 13 sec.; 3. du Hen 4 min. 14 sec.; 4. Effern. 5000 M.: 1. Gerbrands, 15 min. 39 2/5 sec.; 2. Klaasse, 15 min 40 2/5 sec. 3. Obleode; West-Duitschland.^ De winst van de beide bedrijven, Gas Electriciteit, bedragende respectievelijk zal na ming van 875.'van de winst van het gasbedrijf voor extra afschrijving onderhoudsrekening geheel volgens voorstel van Burgemeester en reservefondsen van gestort. 2. Het voorstel tot het aanschaffen van een nieuwen cokesbreker, den ombouw van de laadmachine voor de vulling van de gas retorten in een laad-stoot machine met ver groot ing van de laadruimte, het plaatsen van een transportbaan met takel, loop- cokesmand en bluschinrichting en. het ma ken van een laad-inrichting van teervaten heeft een geheel andere werkwijze tenge volge dan tot heden het geval was. Boven dien wordt een voordeel verkregen niet al leen in geld van ongeveer 500.per jaat tegen aanschaffingskostetf van 2500. maar ook dat de stdkers niet meer aan zooveel ziektekansen blootstaan, terwjjt de werkzaamheden van dat personeel ook beter verdeeld kunnen worden en daardoor minder nacht- en overwerk zal behoeven te worden verricht. Bovendien wordt de capa citeit van de ovens grooter, terwijl de gas kwaliteit beter en constanter kan worden gemaakt. Waar bovendien de afschrijving in 5 jaren wordt voo^esteld, zonder dat daarvoor een leening moet borden aange gaan. Ijjkt het ons van economische waarde dat de Raad daartoe besluit. 3. Inbouw van oven 1 met nieuwe re torten niet meer zooals vroeger van cha motte doch van silicamateriaal, hetgeen de laatste jaren wordt toegepast, geeft een verhooging van de gaskwaliteit, terwijl de retorten niet zoo scheuren en derhalve geen lekken meer onstaan, waardoor du» de gas opbrengst wordt vergroot. De duur van de zen oven is ook heoger in tegenstelling met vroeger, n.l. 1300 in plaats van 1000 vuur- dagen. 'Aan «e »p(t» «mm ee VM-eenigde aaien Bn Amerika met 22 milliard postzegels ter Waarde van 2.7 milliadr. Zwitsersche goüd- ■ranken. Onmiddelljjk daraop volgt Groot- KrittainQ met een gebruik van 840 millioen Koud-franken en Duitschland met een ver- •mik van 762 millioen góudfranken. Dan velgen Frankrijk, Italic, Japan, Oostenrijk, Zwitserland, Nederland, en Spanje. Turkije had voor een 1925 slechts 4.105.000 Zwitser- tehe góudfranken aan postzegelinkomsten te boeken, hetgeen nog een geringer bedrag I» dan de republiek Danzig over datzelfde Bar; het postzegelverbruik leverde Danzig toen 4.215.000 góudfranken op. UH 6m Salvador wordt gemeld, dat een trein van Gnatamala uit de rails is ge- loopen en in een ravijn is gevallen. Er zijn Pegen dooden en verscheidene gewonden. De overheid heeft een onderzoek gelast daar men vermoedt dat sabotage in het spel is geweest. SERIEW^pSTRIJDEN TE HEILOO. Zondagtzijn de seriewedstrjjden uitgeschre ven door* de voetbalvereeniging ..Heiloo” Voortgezet, met de navolgende uitslagen. Voor afd. C 2 werd om den len en 2en prijs, onder leiding van scheidsrechter Hoek te Alkmaar, gedpceld door O. V. V. O III, Amsterdam— Fred. Hendrik I Amsterdam en gewonnen dpor Fred. Hendrik I met 2—4. Voor afd. C 4 werd om den len en 2en prijs onder leiding van scheidsrechter Kor- stanje te Alkmaar gespeeld door Swastika I, AmsterdamFred. Hendrik II Amsterdam en gewonnen door Swastika I. oor afd. A is oin den len en 2en prijs onder leiding van scheidsrechter Meerman te Alkmaar gesjreeld door# Alcin. Victrix II. AlkmaarT. H. B. I, Amsterdam en gewon nen door Alcm. Victrix II met 83. Voor afd. B 1 werd om den len en 2en prijs onder leiding van scheidsrechter Har- tog te Alkmaar de laatste match van de se- riewedstrijdeir gespeeld door O. V. V. O. II, AmsterdamSport I, Amsterdam en gewon nen door O. V. V. O. II met 41. Deze laatste wedstrijden worden opgeluis terd met muziek van het Fanfare corps „Eensgezindheid." Na afloop der wedstrijden trokken spelers en supporters op naar het clublokaal van V. V. H., waar ’s avonds ten 8 uur de uitrei king der prijzen plaats vond. Ten ongeveer half negen nam de heer v.- d. Vall het woord en heette alle aanwezigen welkom. Spr. brengt woorden van dank aan al de genen, die mede gewerkt hebben om deze seriewedstrijden, welke zoo uitstekend ge slaagd zijn, tot stand te krijgen. De overleden voorzitter, de heer S. Bak- kr .die zoo onverwachts van ons is wegge haald werd door spr. herdacht en aan de club Fred. Hend. werd naihens de familie van den overleden voorzitter nog een woord van dank gebracht voor de belang stelling. Verder deelde spr. nog mede dat door den overleden voorzitter met nog een ander ingezetene uit deze gemeente, voor de seriewedstrijden een cadeau is aangeboden bestaande uit een voetbal op voetstuk. Op een algemeene vergadering van de vér- eeniging is besloten om dit cadeau, hetwelk voor de wedstrijden bestemd was, niet te la ten verspelen, maar het als een blijvende herinnering te behouden en het een eere- plaats in de medaillekast van „V. V. H.”-te geven. Vervolgens zegt spr. een kort woord van dank te moeten spreken tot den secr. der ver- eeniging. voor het vele zware werk, dat deze voor de vereeniging heeft gedaan. Spr. biedt hem namens V. V. H. een vulpen aan, met de woorden, ontvang deze vulpen van de voet- balvereeniging V. V. H. uit de handen van je vader. (Applaus). Vervolgens werd door spr. de muziek ver- ^eeniging „Eensgezindheid” een met inhoud aangeboden, voor de aan V. V. H. bewezen. Tenslotte een hartelijk woord van dank aan de heeren Meerman, Korstanje, Hoek en Hartog, de scheidsrechters van de seriewed strijden, die op zulk een onpartijdige en uit nemende wjjze de wedstrijden geleid heb'?en. Ook hun werd namens V. V. H. een blijvend aandenken overhandigd. Hierna ging men over tot het uitreiken der prijzen, welke als volgt gewonnen, zijn. Afd. A. Ie prijs zilveren Beker, gewonnen door Alc. Victrix II. Alkmaar. 2e prijs verg, zilv. med. door T. H. B. I, Amsterdam. 3e pr. verg. zilv. med. door Volewijkers I, Am sterdam. Afd. B. 1. Ie prijs verguld, zilveren lau werkrans 0. V. V. O. II, Amsterdam. 2c pr. verg. zilv. med. Sport I, Amsterdam. 3c pr. zilv. med. T. I. W. I, Amsterdam. Afd. B. 2 le pr. verg. zilv. lauwerrkans, Volewijkers II, Amsterdam. 2e pr. verg zilv. med. K- V. V. II Krommenie. 3e prijs zilv. med. Z. S. G. O. I, Amsterdam. 4e pr. zilv. med. T. O. S. I, Amsterdam. Afd. C 1 le prijs zilv. lauwertak, Alcm. Victrix W alkmaar. 2e nr. verg. jilv. med- Landstorm. Vrijdagavond vergaderde de af deel ing Oude-N iedorpN ieu we-N iedorp van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm ten lokale vin J. I*. Pepping aan de WueL Wegens afwezigheid van den voorzitter werd de vergadering geleid door den secre taris F C. Jong. Besloten werd om schietoefeningen te boü- den op de Zondagen 15-22-29 Juli, 5-12 en 19 Augustus, telkens half vier oude tijd op het erf van G. de Boer en den eindwedstrijd op Maandag 10 September voormiddags 9 uur oude tijd bij J. P.'Pepping aan de Weel. Voor den te houden Nat. Landstorindag gaven zich aanvankelijk 14 personen op, en het laat zich aanzien, dat dit getal zal worden verdubbeld, zoodat zeker ongeveer 30 personen op 27 September a.s. zullen op trekken naar ’s-Gravenhage om te getuigen van hunne onverzwakte trouw voor koningin en vaderland en de onderlinge saamhoorig- heid te versterken, teneinde steeds paraat te blijven tegen het voortwoekerend revolu tion vaar. Na een gezellig samenzijn ver l de verga dering gesloten. Mond- en klauwzeer. De gevallen van tongblaar breiden zich meer en meer uit en al zijn sommige veestapels als weer genezen verklaard, toch is het aantal eerder toe- dan afnemend. Thans is wederom de ziekte geconstateerd in den veestapel van de landbouwers P. en G. Veldt met bijna 100 stuks hoornvee.*De ziekte blijkt van geen kwaada.trdigen aard. Begrafenisvereeniging. Door het be danken van een tw-eetal dragers zjjn door het bestuur tot vaste dragers aangesteld W. Breetveld en Jh. Stuifbergen zulks ter vervanging van P. Kok en J. Bakker, ter wijl tot reserve drager is benoemd T. de Vries. In de maand Augustus zal overeenkom stig het besluit van de algemeene vergade ring. in Februari gehouden, bij het innen van de contributie over het eerste halfjaar een extra-bijdrage worden geheven van f 1.09 per gezin. Uit de Raadsportefeuille. Wanneer men de agenda van de op 28 dezer te houden vergadering nagaat zijn er bijna geen stuk ken aan de orde, welke van bijzondere be langstelling zjjn. We kunnen daaromtrent mededeelen: 1. en 3283.34 en 1684.94 S Sloopwerk. Naar wjj vernemen is het sloopen van het voormalig Patronaat en Zus terhuis opgedragen aau den heer Lambert en zal daarna spoedig met den«bouw der nieuwe jongensschool kunnen worden be gonnen. Demonstiatiebedryf. Het provinciaal demonstratiebedrijf alhier levert door de be kwame leiding van den chef reeds het eerste jaar .een zeer bevredigend resultaat Alles ziet er Horissant uit en ’t bedrijf trekt dan ook op de daarvoor vastgestelde dagen veel hezockeis. die daar hun licht komen oostekeu De wedstrijd was vrjj spannend. In den aanvang wogen beide partijen te gen elkaar op. met De Spartaan iets meet in den aanval. Eerst na ruim een, half uur spelen» wyst Reitsma met een mooi schot Alcmaria de leiding te geven. Direct na de rust maakte De Spartaan gelijk en nam kort daarop de leiding. Tegen het einde bracht Homan de partijen op ge lijken voet. Scheidsrechter Meerman leidde goed. Van Alcmaria waren aanwezig: v d. Abeele, Janson, Rootring, J. Bos, Homan, Reitsma. Mulders en Schuijt. Van de twee jeugdige spelers, die Alc- maria in de middenlinie had, viel vooral op het spel van Rootring, Dit is een speler die wel iets belooft voor de toekomst. haven II, Amsterdam. 3e pr. zilv. med. D. A. K. I, Amsterdam. Afd. C. 4. le pr. zilv. lauwertak. Swasti ka I. Haarlem. 2e pr. verg. zilv. med. Fred. Hendrik II, Amsterdam. 3c pr. zilv. med. Vo- lewijckers III. Amsterdam, 4e pr. verg. zilv. med. T. I. W. III, Amsterdam. Onder genot van een gezellig strijkje bleef men nog geruimen tijd bijeen. 2427 Juni Heeren f 10.Pater ^an H. Hart. 2730 Juni Meisjes, gewone stand f 6.50, Pater Redemptorist. 30 Juni8 Juli Open voor aan te vragen Retraite. 3— 6 Juli Vrouwelijke leden H. Familie St. Maria Magdalena Amsterdam, f 6.50, Pater Capucijn. 69 Juli Open voor aan te vragen Re traite. 1114 Juli Dames Middenstand f 10. Pater Franciscaan. 14—-17 Juli Mannen, gel huwde f 6.50, Pater Reden 1720 Juli Patronaatsmeisjes, Haarlem, f 6.50, Pater Montfortaan. 21—24 Juli Mannelijke leden H. Familie SL Willibrordus buiten de Veste, Amster dam f 6.50, Pater H.H. Harten. 2427 Juli Open voor aan te vragen Re traite. 2831 Juli Gehuwde St Josephgezellen, Amsterdam, f 6.50, Pater Jezuïet I4 Augustus Onderwijzeressen Pater Jezniet 47 Augustus Bond van R. K. Patrona ten, Amsterdam f 6.50, Pater Capucijn. 710 Augustus Heeren f 10.Pater Dominicaan. II14 Aug. Retraitenclub St Maria Mag dalena, Amsterdam f 6.50, Pater Francis caan. 1417 Aug.zOpen voor aan te vragen Re traite. 1821 Aug. St Ignatiusclub, Amsterdam, f 6.50. Pater Redemptorist 21—-24 Aug. Dames Congreganisten (Bloe- mendaal e.a.), f 6.50, Pater Augustijn. 2427 Aug. Mannen f 6.59, Pater van H. Hart 2831 Aug. Vrouwen, gewone stand, f 6.50, Pater CarmelieL I4 Sept St Ignatiusclub, Amsterdam, f 6.50. Pater Franciscaan. 58 Sept Meisjes Patronaten (Loosdui- nen e.a.) f 6.50, Pater Montfortaan. 811 Sept Bond van R. K. Patronaten, Amsterdam f 6.50. Pater Capucijn. II14 Sept. Vrouwen gewone stand f 6.50 Pater Redemptorist 1417 Sept Heeren Koorzangers Retr. Bond, afd. Bisdom Haarlem f 6.50, Pater Carmeliet 2023 Sept Meisjes Middenstand, f 10.— Pater Dominicaan. 94—27 Sept Dames Middenstand f 10. Pater Jezuïet 29 Sept2 Oct Meisjes, gewone stand, t 6.50, Pater H H. Harten. 25 October Meisjes Congreganisten, f 6.50, Pater Franciscaan. <J9 October Gezellen en andere jonge aannen f 6.50, Pater van H. Hart „8t Petrus Canisins” Retraitenbuis is in- •eriebt voor SI Retr»jtwnten van de Aalsmeer I, Aalsmeer. 3e pr. zilv. med. Z. S. G. 0. II, Amsterdam. 4e pr. zilv. med. f. O. S, II, Amsterdam. Aid. C 2. le pr. zilv. lauwertak, Fred. Hen drik I Amsterdam. 2e pr. verg. zilv. med. O. V. V. O. III, Amsterdam, 3e pr. zilv. med. 'Schinkelhaven III, Amsterdam. Af 1. C. 3. le pr. zilv. lauwertak T. I. W. II om hun eigen bedrijf zoo rendabel mogelijk te maken. Trouwens dit is in hoofdzaak ook het doel van het provinciaal bedrijf. Goed afgeloopen. Zaterdagmorgen had het zoentje van den vrachtrijder Dekker die per rywiel achter de auto reed, de onvoor-

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 2