motorrennen am - St. Jansprocessie te Laren - Int. Roeiwedstrijden te Amsterde k. Uai 7 ’vs?-X. 2,- 23 Juni is met goed gevolg het stelen motorschip „Finnanger" van de werf Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij te Amsterdam te water gelaten. Zaterdag 23 Juni JJ. had de officieele opening plaats van de nieuwe Zwem inrichting aan de Twee Molentjeskade te Delft. Een foto van bet fraaie tsilta. De roeiwedstrüden op den Amstel te Amsterdam werden bijgewoond door (1) Minister Lambooy, (2) Burgemeester de Vlugt. Int. Motorrennen op 23 Juni op het bekende circuit van Drenthe. De drie winnen van de le etappe gelauwerd vJ.nj. L. C. Crabtee Warrington (Engeland), 8. Woods. Birmingham, (Engeland) en 8. A. Crabtee, Warrington, (Engeland). De reeiwedstrjjden van de Koninklijke Nederlandsche Zeil- en Boeivereeniging op de Amstel Oude acht. Spannende race gewonnen door Laga. Het grooste dok ter wereld maakt een reis van 8600 Mijlen naar Singapore. Onse foto toont het eerste stuk van het enorme dok, dat 50000 ton meet, hetwelk gebouwd is voor de British Admiralty, en dat dezer dagen in de Tyne vanaf de Wallsend Scheepswerf te water werd gelaten. Concours d’Elegance, behendigheidswedstrjjden voor automobielen op het gemeente-sportterrein te ’s-Hertogenbosoh. Een aardige groep op het concooars d'elegance. Te Kerkrade zijn Int. Atletiekwedstrijden gehouden op het K. V. C.-terrein. Start M M. nleuw»itmmn de 15 jaar. De jaarifjksche St. Jan Processie te Laren heeft onder groote belangstelling en begunstigd door fraai weer plaats gehad. De aankomst van het Allerheiligste op het St. Janskerkhof.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 5