GELDZORGEN Groote keuze - Nieuwste modellei DE ADMINISTRATIS Advertentlën. en- Fa. HËRM. PLAS, Alkmaar, BURGERLIJKE STAND. ALKMAAR. FINANCIëELE RUBRIEK. Ufflcleele Mededeelingen. TELEGRAMMEN. Het auto-ongeluk nabij Burger vlotbrug. zulk a U niet kwellen als U een-ongeluk overkoint en geabonneerd zijt op dit blad dat U gratis op aanvraag een polis, die U verzekert tegen- ongevallen tot zeer hoögc bedragen, verstrekt. Uitkeeringen van f 25.- tot f 3000.-. Abonneert U op dit blad en vergeet geen verzekerings polis aan te vragen. Abonné’s, die nog geen verzekeringspolis hebbef. aange vraagd, wacht er geen minuut mee. Stel het niet langer uit Als U een ongeluk overkomt, kunt gij niet in het bezit zijnde van een polis geen aanspraak op uitkeering doen gelden. PROVINCIAAL' NIEUWS. I? gen van het onderwijzend perso- I 4 1593 Kaper De en 2.49 4. a •h 23, P. C. Humberts 16, Albert Keppel Wilem Keppel 25, J. Leijnse 6, J. H. Li omgekomen officier, eerste klasse Ij. W. ■id dat ook Jaejjdienst geen heden ook bij lijken prijs hou- 97 190 in een Berlijn Londen Parijs Brusi#l Kopenhagen Stockholm Oslo Weenen .Bazel Rome New York Praag 682 624 Bijkantoor Alkmaar. 59.46 3/4 12.10% 9.74% 34.69 66.57% 66.77% 66.57% 34.17 48.04 13.05 2.49 7/16 7.39 rit de Vries 13, L. Wiggers 1, S. Wilms 31. Grsvssrsn gratis- tegenover de Breedstraat. hoofdartikel. Het zal dan ook Bestuur op'den duur te dat iedere aanvoerder merva op de veiling komt en er rekening houdt, dat het opgeg< Vooral aanvoerders, die nooit op de veiling komen 1148—18 11—50—47 11—52—16 11—51—21 11—52—38 11—54—14 11—51 1 11—54—1 11—54—44 11—55—45 11—55—51 11—56—59 11—68—39 11—57—34 11—58—39 11—5810 11— 58—34 12— 01—08 12—01—55 12—01—48 12—02—54 12—03—59 12—03—15 12—04—35 12—04—11 12—01—11 12—04—04 12—06—26 BERICHT. Voor»verder stadsnieuws zie men pagina 2 van het hoofdblad. Cabaret „Centra?’ Ook de heer Berk houwer heeft voor deze kermisweek een aantal goede artisten ge ëngageerd. Onder leiding van den heer Die- derichs een oud-Alkmaarder, treden in „Cen tral” o.m. op de populaire buikspreker Ba- randini met zijn exentrieken August, en het duo Orvan, welke artisten er ten volle in slagen het publiek te amuseeren. Niet het minst werkt hiertoe mede, do heer Barand- ini. Ook Herman Diederichs, de excentrieke humorist weet door zijn aardige witzen en kostelijke mimiek het-jaibliek te pakken. Den Jjverigen pianist hier mogen we niet vergeten. Zij die van hun wandeling over de kermis wat willen rusten en tekens nóg iets extra's willen hooren bevelen wfj gaarne een beioek aan „Central’s” bovenzaal aan. 11—49—27 11—52—12 11—57—36 11— 59—35 12 12— 1— 5 TE WATER. Zaterdagavond werd een bezoeker uit het café van H. v. O. aan den Kooltuin ver wijderd. De uitzetting geschiedde echter zoo GEMEENTELIJKE DIENST J1F.R WERK LOOSHEIDSVERZEKERING EN ARBEIDS BEMIDDELING. DISTRICTSARBEIDSBEURS. Kostelooze bemiddeling voor werkgevers en werknemers. Geopend van 91 en van 25 uur. Des Zaterdags van 91 uur. Voor werknemers uitsluitend van 912 uur en Maandag- en Donderdagavond van 78 uur. Mannen. Aangeboden: 1 bakker, 2 chauf feurs, 1 drukker-zetter, 6 grondwerkers. 1 kantoorbediende, 1 kellner, 1 kleermaker. 2 maerazjjnbedienden, 8 metselaars. 2 meubel makers, 1 machinale houtbewerker, 5 opper lieden. 1 pakhuisknecht. 1 scheepstimmerman, 2 schilders. 41 sigarenmakers. 3 smeden. 1 stoffeerder. 4 stucadoors. 1 suikerwerker, 12 timmerlieden, 2 tuinlieden. 3 voegers, 36 losse arbeiders. Geplaatst: 1 bankwerker. 3 grondwerkers, 1 monteur, 2 opperlieden. 2 steenbikkers, 1 timmerman, 7 losse arbeiders. Vrouwen. Aangeboden: 1 dagmeisje. Geplaatst: 1 verkoopster, 2 werksters. KONINGINNEDAG. Men verzoekt ons er de aandacht van de ingezetenen op te vestigen, dat de gemeente lijke bureaux op Vrijdag 31 Augustus a.8. voor zooveel de dienst het toelaat gesloten ■uilen zijn. In verband met de omstandigtei het personeel van Reiniging dan g zal doen, wordt verzocht op dien .vuilnisbakken e. d. buiten te zetten. OVERLEDEN: Elisabeth Maria Mente, wed. v. Jurrianus Hazes, 78 jaar. Antje Bol, wed. v. Izadk Alme Kinders, 90 jaar. Simon Johannes Bijl. 74 jaar. PARIJS, 27 Augustus. Tengevolge van het breken van het stuur stortte bij St. Etienne een auto 60 M. diep in den afgrond. De vier inzittenden werden zoo ernstig gewond, dat geen hoop op hun behoud meer bestaat. DRIEMOTORIG VLIEGTUIG VERONGELUKT. LONDEN, 27 Augustus. Het driemotorige metalen vliegtuig, at Zaterdagochtend van Victoria naar Seattle vertrok, is niet op de plaats van bestemming aangekomen. Men vreest, dat het vliegtuig met de beide piloten en vier passagiers ver ongelukt is. Aan de kust voor Washington zjjn olievlekken ontdekt, waarvan men aan neemt, dat zij veroorzaakt zijn door het ver gaan van een driemotorige machine. DOODELIJK MOJT. ONGEVAL. Twee bree.. gedood. t STEEN WIJK, 27 Augustus. Op den Rijksstraatweg van Steenwyk naar Willemsoord is gisteren een doou. motor ongeval gebeurd. De gebr. H. en B. de Leeuw uit Wolvega resp. 26 en 24 jaar oud, reden met een motorrijwiel tegen den achterkant van een melkwagen. Beiden werden van den motor afgeslingerd en werden met een ernstige hersenschudding opgenomen. Zij overleden spoedig daarop. BARSINGERHORN. P. Blom l'J, J. Bouma 13, A. T. Bruin 18. J Bruin 10, J Faber 6, J C- Herman 3, Nan Nap 15, Nicolaas Nap 4, Jan Pascha 16, A. Schenk 7, R. Slik 9, P. N. Spaans 2, J. R. v. Stipriaan 5, R.Veen- stra 14, J. Visser 8, J. C. Vries 12, W. Watertor 11, J. L. Wissekerke 1. CALLANTSOOG. Arie Bakker 3, Jacob Bakker 1, Lau rens Bakker 8, J. de Haan 7, A. Hoorns- ma 9, J. J. Jimmink 6, A. S Keet 5, Jb. Mooij 2, K Rietvink 4, W. Zwaan 10. HARENKARSPEL N. J Baas, 13, G. Bleeker 6, P. Boer- dijk 15, J. P. Broersen 25, C. Bruin 2, A. G. Dekker 3,3 Gerardus Dekker 4, Pie ter Dekker 1, J van Dompselaar 23, J. A. van Duin 12, W Francis 28. K- de Groot 19, J Th. van der Guük 22. W. J. Keppel 5, G. A. Klaver 27, H. Leeuw 20, N. Th. Mooij 7, P. A. Nolten 11, Jb. Pan kras 21, N. J. Schuijt 14, C. Strijder 9, Joh. Spaansen 24, Jac. Stoop 26, R. Strijd bis 10, J. A. Veldman 8, P. de Vries 18, Jac. Zutt 16, Johannes Zutt 17. ST. MAARTEN. E. Barten 7, W. Barten 3, D. van der Bel 1, F. van Breugel 6, N. de Geus 11, G. Keetman 9, P van der Molen 8, P. Schermerhorn 2. Th. J. Tesselaar 10, P. de Vet 4, C. Zuidscherwoude 5. VIERINGEN. Jan Bakker 28, J S. Bakker 29, T. Ba- relds 18, J. P. Bugel 19, J. Everta 8, S. Gorter 24, S. de Haan 16, S. P. Halfweeg 17, J. Hegerman 6.' J. Hermans 12, S. Heijblok 30, H. Hoving 5, W. de Jongh 25, R. van Kalsbeek 31, J. Keijzer 22, J. C. Koorn 13, H. Koster 23, J. S. P. Kroon 26, P. Kruit 15, Cor Lont 3, Jan Lont 4, Simon Lont 20, J van Mook 7, Meijert Mulder 21, Nan Mulder 32, K. A. Neve 2, L. Nieuwenberg 14, P. A. Steigstra 9, Jan Tijsen 1, Simon Cornells Tijsen 10, Wigert Tijsen 27, A. van der Welle 11. WIERINGER WAARD. C. Bakker 3, G Bosscha 5, C. H. Lim- pers 7, J. Los 2, J. F. Truijman 1, C. P. Visser 4, J. Z. Zander 6. ZUPE. J. C. van Beusekom 14, M P. Blaauw 19, Jan Blom 3, G. de Boer 28, B. H. A.* Buter 10, P. Hoek 31, P. S. Janssen 26, A Kindt 5, E. N Klaver 2, C. Koenis 7, D. Kok 1, A. van Kooten 32, A. C. Kos 30, J. G Kuit 25. G. Molenaar 9, W. Ra ven 24, C. A. Rens 4, K. Rezelman 12, J. Seidenstiker 22, C. J Sneekes 27, J. Stammes 8, M. F. Tolsma 11, A. Vader 23, P. A. Vader 21, G. B'Veltman 13, H. Veuger 29, J. Veul 6, S. Vogelzang 15, J. de Waard 33, J Weij 16, Aft, W. de Wit 18, Jan de Wit 17, J. Zwart 20. Totaal Hoogste temperatuur 68 graden. WEEKBERICHT VAN DE N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. Ofschoon het aafltal aanvoerders bijna iedfcren dag grooter wordt, is er op het moment een stilstand met de aangevoer. dZproducten waar te nemen. Dit zal we! in hoofdzaak komen, doordat de boonen- teelt over het algemeen beneden het normale blijft. De prijzen zijn daardoor dan ook betrekkelijk hoog te noemen en nu de z.g. zouters inzien, dat vermoede lijk de prijzen niet lager zullen worden, zijn zij toch ook- begonnen met hun in- koopen te doen. Dit was dan ook Vrij dag direct te merken in den prijs, toen eenige fabrieken voor de zouterijen de boonen uit de markt namen. Met tomaten gaat het tot op hpden minder goed. Dacht men, dat de laagste prijzen de vorige week wel behaald zou den zijn, deze week is er geleidelijk lede ren veilingdag wat afgegaan, zoodat dit artikel op heden voor veel te weinig van de hand moet gaan, ofschoon er op onze veiling, vergeleken bij de groote toma tencentra, nog goede prijzen worden gemaakt. Fruitaanvoer wordt steeds beter fen neemt dan ook heden een plaats in waar mee rekening moet worden gehouden, vooral meloenen worden in groote kwan turns aangevoerd. Komkommers zijn bij grooten aanvoer heden laag in prijs, terwijl tweede en derde soort bijna onverkoopbaar zijn. Andijvie blijft tot op heden ook bij meerderen aanvoer redelijken prijs hou den, terwijl kropsla deze week duur ge noemd mag worden. Verder zij vermeld, dat er deze week met het Bestuur en eenige kooplieden meermalen is geepnfereerd naar aanlei ding van gewichtsverschil der produc ten; vooral boonen zijn hiervan het -ü voor het nschen zijn, ast gewicht J mee [even gewicht er is. zelden of hun pro ducten met anderen medegeven, moeten met het gewicht rekening houden, daar deze personen, hetzij morgens vroeg of „STEEDS IN SPANNING Postduivenvereeniging „Steeds Spanning” hield op Zondag 26 Aug. wedvlucht vanuit Luxemburg, afstand 350 K.M. Gelost om 7 uur met Zuidenwind heldere lueht. Aankomst als volgt: 1. M. Boekel 2. S. Dingerdis 3. M. Kroeze 8. Dingerdis 5. C. J. Pijper 6. M. Boekel een dag te voren hun producten wegen en er dan geen rekening mee houden, dat er altijd door uitdroging en uitzwee- ting gewicht verloren gaat. De koopman krijgt hierdoor zijn gewicht niet. Dit brengt allerlei moeilijkheden voor de veiling op, zoodat het Bestuur vanaf he den iedereen, wiens adres bekend is, be richt zendt aangaande ondergewicht, kwaliteitsverschil enz. enz. '‘vJ'naf Luxemburg? afstand 850 K.. gelost 7 uur, wind Zuid. Aankomst: 1. B. Termaat 2. C. Korver 3. H. J. Caarls 4. J. Kaper 5. II. J. Caarls 6. Theo v. Gijzen 7. VV. Godschalk 8. C. Korver 9. R. Thie 10. C. H. Noonie 11. C. J. de Moei 12. H. J. Caarls 15. D. Haasbroek 16. R. Thie 17. H. J. Caarls 18. D. Haasbroek 19. R. Thie 20. B. Tcrmaat 21. C. H. Noome 22. C.'Korver 23. H. J. Caarls 24. Idem 25. C. Korver 26. II. .1. Caarls 27. C. H. Noomen 28. Idem 29. J. Kaper 30. R. Thie WISSELKOERSEN. (Opgave van de Nederl. Landbouwbank). -o 59.47% 12.10% 9.74% 34.69 66.57 66.80 66.57% 35.20 48.04 POSTDUIVENVEREENIGING „ALCMARIA VICTRIX”. Bovengenoemde vereeniging hield op Z >n- dag 26_Aug. een wedvlucht met jonge duiven 350 K.M.. Duiven Burgemeester en Wethouders van Alkmaér brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar, Nr. 1107, is opgenomen het besluit van den Raad dier gemeente van 12 Juli 1928, waarbij is vastgc teld eene verorde -g tot wijziging der Ver ordening tot regeling der beloonin- De chauffeur schijnt met te groote snel heid te hebben^ereden. waardoor de auto sltpte en de bestuurder de macht over zijn stuur kwijt raakte. De auto reed in het Noord-Hollandsch ka naal. Behalve de chauffeur, bevond zich nog een begeleider in den auto. Deze wist uit den wagen te komen. De chauffeur is een 30-jarige man uit Amsterdam. Jlet lijk van v. d. Veen is met een uit Amsterdam geko men auto naar het Marine Hospitaal te Den Helder vervoerd. Het lijk van den chauffeur is later met denzelfden auto naar Amsterdam vervoerd. Deze man laat vrouw e^ kind achter. AUTO IN DEN AFGROND. Vier dooden. neel aan de Handelsavondschool j vo»r handels- en kantoorbedien- den te Alkmaar. Deze verordening is heden afgekon- digd en gedurende drie maanden ter se cretarie ter lezing gelegd, waar zij te vens, in afdruk, tegen betaling der kos ten, verkrijgbaar is. 'Alkmaar, 27 Aug. 1928 Burg, en ,Weth. voornoemd, A. F. THOMSEN, 1oco-Burgem. A. KOELMA, Secretaris. DEN JiELDEft, 27 Augustus. Omtrent het Zaterdag nabij Burgervlotbnig gebeurde auto-ongeluk met doodelijken af loop, meldt Vaz Dias ons nog. De auto vervoerde het stoffelijk overschot V ^'ran2er 22, K. i PaunlQn 1517 van een bij een vliegongeval in Nederl. Indië G. Pijnacker 7, S. Schabbing 34, J. de K j rt omgekomen officier, eerste klasse H-W. v. d. <’*'•- Veen, naar het Marine Hospitaal te Den Helder. hardhandig, dat de man rechtstreeks in het water terecht kwam en met vereende krach ten op het droge getrokken moest worden. CURSUS IN HOEFBESLAG TE ALKMAAR. Men verzoekt ons opname van het vol gende: Zooals uit een in ons blad geplaatste ad vertentie bleek, bestaat thans de gelegen- heid zich op te geven, niet alleen voor een cursus in hoefbeslag, ter verkrijging van een wetteljjk Rijksdiplonia als Hoefsmid, doch tevens voor de vóór-opleiding van Hoefbe- siag-cursisten. Wat de vooropleiding van Hoefbet-iag- cursisten ^treft. werd ons het volgend» hieromtrent medegedeeld. Door samenwerking van Rjjks-onderwijzers in practiseh-hoefbeslag, den Bond van Sme- den-patroons, den Nederlandschen R. K. Sinedenpatroonsbond en de Vereeniging van Directies van Nijverheidsscholen, is men-ge- komen tot het instellen van een voor-oplei- ding van Hoefbeslag-cursisten. De organisaties, .welke zich tot heden be last hebben met het organiseeren van tweö- jaarljjksche cursussen, zijn voldoende bekend met het feit, dat de voor-opleiding vau de jonge smeden, welke rich voor deze cursus sen aanmelden, onvoldoende geacht moet worden, om met succes dat ouderwijs te kunnen volgen. Deze onvoldoende vooropleiding van dj jonge smeden is hoofdzakelijk gelegeg in dén verkorten arbeidsduur, waartroor de band tusschen patroon en personeel als het ware is verbroken. Voorheen leerde men des avonds het hoofjjzers maken en de patroon gaf zich dan geheel en al, doch thans niets van dat alles, ten koste van de opleiding tot goede vaklieden. Door den verkorten arbeidsduur is tevens menig patroon tot aankoop van machinaal- vervaardjgde hoefijzers overgegaan, zoodat in zeer vele smederijen in het geheel geen hoefijzers meer worden gemaakt en dus voor de jonge smeden geen of weinig gelegenheid meer bestaat, om een goed hoefijzer te leeren maken. De bovenvermelde voor-opleiding van Hoefbeslag-cursisten, zal echter voor deze beoefening volop de gi-legenheid geven, daar het doel is iedëlen cjirsus- te doen bestaan uit 12 lessen, ied^* van 3 uur, waar uitslui tend en alleen hoefijzers voor normaal beslag zullen worden vervaardigd. Na afloop van den voorbereidenden cursus wordt aan de leerlingen, die alle lessen met ambitie en ijver gevolgd hebben, door de Commissie van Toezicht een bewijs van deel name afgegèven. Zij die dezen cursus gevolgd zullen hebben zullen begrijpelijkerwijze bij een eventueel af te leggen vóór-examen tot toelating r.an den cursus tot verkrijgiAg van een wettelijk Rijksdiploma als Hoefsmid zeer zeker een voorsprong hebben op hen. die daar niet aan hebben deelgenomen, zoodat het een ieder ten zeerste aan te bevelen is deze vooropleiding te volgen. Ten slotte zij nog vermeld, dat ook leer lingen van het derde leerjaar van de Am bachtsschool op den voorbereidenden cursus worden toegelaten en dat de lessen op de Zaterdagmiddagen worden gegeven. ALKM. BAD EN ZWEMINRICHTING. Genomen baden van 19 Augustus tot en met 26^Aug. Heeren Dames Kosteloos Meisjes Jongens O Zekerl Het lijkt (en het te inderdaad ook) heel pretentieloos; zooals we reeds zei den: Botiber geeft ons geen drama, geen tooneelspel, geen blijspel, geen klucht, neen hü zoekten vindt zijn kracht in de aan eenschakeling van een aantal fijne volks tafereeltje®, fijner vaak, naarmate het ver toonde grover en brutaler schijnt. Zooals het volkWNven jich afspeelt in Jor- daansche buurten, zoo g«^t Bouber ‘t weer en hjj slaagt er uitstekendin, de vtdksyoho te pakken door dan de toeschouwers te doen scimdden van gulleu lach, dan weer in vjjf woorden, vijf snikken en vyf zuchten in do gauwte een heel levensdrama te laten ge beuren. „Daar breekt reëel je hart van”.... In zijn geure achten wij „Oranje-Hein” ook al omdat het een sterke anti-genever- tendenz bevat èn omdat het vaak harde waarheden xegt over de ellende, welke licht zinnige meisjes meestal te wachten staat een heel gelukkig stuk Hier valt voor den kermisvierder weel te genieten. Vooral dank zij het onverbeterlijke speL. vau Johan Elsensohn als Oranje-Hein en van Mevrouw HesseSlauderof als Aal de Mop: die beiden geven allervermakelijkste acenes 1 Emil Timrot speelt als drinkebroer heel sterk spel. Vermelden we verder Jan 1^- maire als den ouden vader van Kees, en Anna Sluyters als zijn vrouw. Ook Aaf Bouber Ten Hoope wel bekend was weer best op dreef. We zullen het stuk dat deze artisten hier spelen, niet nA vertellen: laat dAt maar gerust een verrassing blijven. Alleen dit: het is om enkele uitdrukkingen alleen aan te bevelen voor volwassenen. Het tooneel-decor een aehterbuurt- pleintje, waar vele .antieke slopjes op uit- loopen, is uitstekend geslaagd, en do, muziek illustreert heel keurig stuk en spel, niet het minst dank zij de waarlijk alleraar digste muzikale praestaties van de 15-jarige jongedame. Ada Dassy, een piano-vituoosje, dat naar we vernamen zich zelfs al aan compositie durft wagen! Patronaatsvoorstelling in de Muloschool. Gisteravond om 8 uur had de eerste pa tronaatsvoorstelling plaats. Onder de aanwe zigen merkten we op: Pater Lejjgraaff, Pa ter Oonk. terwjjl Pastoor Baetsen later op den avond nog even blijk gaf van zijn be langstelling. De zaal was geheel gevuld met druk babbelende jongens en meisjes en rustig toeziende ouders, leiders en leidsters. a Om ongeveer kwart over 8 wenl begon nen met een dol-komische film, welke een daverend gelach uitlokte. Eenige andere ver makelijke en dikwijls spannende films war ren: Een Amerikaanseh journalist; hij. zij en hun taxie en vooral Tom gaat uit.varen. Bij dit laatste stukje daverde het in de zaal van het lachen. Ook andere films, zooals: per bergspoor naar een gletcher; de vleesch- etende Zeeplant; de Actrice, werden door de aanwezigen met belangstelling gevolgd. Vóór de laatste film, richtte Pater Lejj- graaff een woord van dank tot de ouders en patronaatsleden voor de opkomst. Tevens dankte spr. de dames v. d. Griendt en Wa- genaar, die met keurige mnziek den avond opluisterden. Vervolgens wekte spr. de ouders op om hun kinderen toch vooral trouw naar de patronaten te sturen fappl.) Na afloop werd voor den uitgang door eenige jongens gecollecteerd. Hedenavond om acht uur heeft weer een voorstelling plaats. Wjj hopen en vertrouwen, dat de zaal weer geheel gevuld zal zijn en het bestuur op twee wel-geslaagde avonden met dank kan terugzien. Wq willen er nog op wijzen, dat de voor stelling niet alleen toegankelijk is voor pa tronaatsleden, maar dat iedereen welkom is. Cabarët Nico Kerssen». Het was er gisteren en eergisteren weer verbazend gezellig in het cabaret van den heer Nico Kerssens, NieuweslooL Daarvoor zorgt allereerst het strijkje, on der leiding van den heer Jos. de Winter, dio er slag vau heeft, het publiek in de ge- wenschte kermisstemming te brengen. Men geniet er van opgewekte muziek en de meest bekende „Schlagers” worden gespeeld. Het gaat er dan ook zoo vroolijk naar toe, dat het een aard heeft. Eu als de violist wat minder met zich zelf ingenomen zou zyn, ontbrak er niets aan. Het Vlaamsche duo Possemiers heeft een uitgebreid en varieerend repertoire, dat het publiek buitengewoon op prijs stelt. Ook tre den de heer en Mevr. Possemiers elk afzon derlijk op, met niet minder succes. Een cabaret, dat wij gaarne voor een be zoek aanbevelen. NATIONALE MILITIE. SCHAGEN. Uitslag der loting voor Nationale Mi litie, gehouden te Schagen 22 Augustus; lichting 1929. P. Balk 1, J. S. Band 16, J. J. Brammer 13, Chr. Broekhuizen 17, A. C. Dekker 10, A. Deutekom 12, P. Houtlosser 4, W. A. Kemp 8, J. C. Mulder 3, A. Plakman 6, A. Posker 18, P. d. Pruik 2, P. W. Quax 5, S. Rempt 7, D. P. Rezelman 21, R. van Rooi; 20, Joh. Schaaf 11, C. Stam, mes 9, J. P- Weeland 14, F. D. Wismeijer 15, D. Zeeman 19. ANNA PAUtOWNA. P. J. Alkemade 2, Cornells Bakker 10, Pieter Bakker 3, C- J. H. van den Berg 11, Joh. Corn, van den Berg 19, Nikolaas Blok 8, P. de Boer 18, A. Boon 17, G. Boontjes 35, J. P. Borgel 33, A. Conijn 14, Jan van Dompselaar 26, A. Harder 23, P. C. Huiberts 16, Albert Keppel 5, Wilem Keppel 25, J. Leijnse 6, J. H. Lips 9, W. Oele 20, R. Oltmanns 4, G. P. Phi- lipsen 24, D. Pool 27, T. Pranger 22, P. Smit 21, S. Spigt 32, J. A. van Steijn 30, D. Stins 36, M. Swierts 29, G- Timmer 12, C. N. P. Vader 28. B. S. de Vries 15, Ger-

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 7