wan het „Noord-Höllandsch Dagblad3’ r. 51 BERN. PELS ZONEN J. A. BOTMAN, Fnidsen Q109 Tsle.oon Ho. 49, Alkmaar. P1AWM JEA ORUELN 44EBR. SJPAN J A AKI» No. 36. Vrijdag 14 Sept 1928. j I nC °p- Korvet Verdronkenoord 39 Alkmaar. KERKLIJSTEL. ALKMAAR. Langesfraat 88 Tel. 533 Alkmaar The AH #Tone Radio Installaties MISKALENDER. I I 1 1 5 Vraagt prijs familie als I de tot half 9 biechthooren; e •n gebeden en gez. ter Dominions. Orpator en gez. Hu- L. te om de parochie, nam. van de nieuwste Wisselstroom-apparafen, Aetherola, Luidsprekers, PLaat» strooni apparaten, Accu’s, Gelijkrichters, Lampen en andere deelen. ZIET DE ETALAGE. Do. om 8 uur voor Margaretha Hoebe. Vr. om 8 uur tot zekere intentie, om 8 uur voor Familie Groot-Valkering. Za. Om 8 uur voor overledene Theod. Kraakman. ST. DOMINICUS. Heden, 16e Zondag na Pinksteren. De H.H. Missen om 6 uur, half 8, 9 uur en om half 11 de Hoogmis. Onder alle H.H. Missen collecte voor de R. K. Scholen. Des avonds om 6 uur Congregatie voor de jongens, om 7 uur Lof ter eere van den Zoeten Naam. Tevens Eucharistische dag, om half één luide aanbid ding. Maandagavond om 7 uur vergadering voor de Derde Orde; om 8 uur Congregatie voor de mannen. 67 uur biechthooren. Dinsdag om 7 uur uitstelling van het Aller heiligste; om 9 uur gez. H. Mis en ’s avonds om 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius van Padua. Tevens 2e Dinsdag ter eere van den H. Vader Dominicus. Woensdagavond om 7 uur Congregatie yoor de Vrouwen. OFFICIEEL KERKBERICHT Donderdagavond om 7 uur voor de meisjes. Vrijdagmiddag om 4 uur biechthooren voor de kinderen, ’s avonds om 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Hart. Zaterdagmorgen kwart over 12 Catechis mus voor de groote leerling, 's Avonds om 7 uur Lof ter eere van de Allerh. Maagd en Moeder' Gods Maria. N.B. A.s. Zondag 23 Sept, zal de Wel Eerw. Pater C. Siemes zijn 4O-jarig professie- feest vieren en daarom om half elf een plech tige H. Mis aan God opdragen. EUCHARISTISCHE DAG. Heden, 16 Sept. Eucharistische dag. Om half één luide aanbidding. De ouders worden dringend aangespoord te zorgen, dat hunne kinderen aanwezig zjjn. Het H. Sacrament zal zijn uitgesteld tot 6 uur. DINSDAGEN ter eere van den H. VADER DOMINICUS. Maandagavond van 67 uur gelegenheid om te biechten. AHe parochianen worden verzocht aan deze Dinsdagen deel te nemen, vooral de leden van de Derde Orde. 's Avonds onder het Lof zullen de gebeden ter eere van den H. Vader na het Rozen hoedje gezegd worden. Zo. half 8 voor Joannes Klooster en overl. familie. ENKHUIZEN. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; om 6 uur Lof. In de week de H. Mis om half 8. Di. 7 uur Meisjescongregatie. Do. 7 uur Sacraments-Lof. Za. vanaf 5 uur gelegenheid om te biech ten. r ASSENDELFT. Zo 7 uur H. Mis met predikatie; 10 uur Hoogmis; kwart voor 2 Catechismus; half 3 Vespers. Ma. half 7 H. Mis bij de Eerw. Zusters; om 8 uur in kerk. Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag en Zaterdag de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Do. 8 uur gez. H. Mis ter eere van het H. Sacrament. Ma. half 8 Godsdienstonderricht voor de jeugd in de kerk. Wo. half 8 St. Jozef-Lof. Za. 7 uur Maria-Ix>f. Biechthooren: Za. van 48 uur. Dagelijks om half 7 en half 8. Catechismus volgens gewoonte. OBDAM. Zo. om 8 uur gelezen H. Mis, half 11 Hoog mis, kwart over 2 Katechismus, 8 uur Ves pers. Do. gezongen H. Mis en te 8 uur Lof voor de broederschap der gedurige aanbidding. Za. van 4 tot half 6 en van half 7half 9 Biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Simon Tames die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden ie voorzien en voor Gerardus Tromp die in den Heer is overleden. ZAANDAM. Zo. de H.H. Missen te 6 uur, half 8, 9 uur en half 11; 12 uur Catechismus; 4 uur Ves pers; onder de H.H. Missen schaalcollecte voor den St. Pieterspenning. In de week de H.H. Missen te half 7, 7, 8 en 9 uur. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag: Quater temper, Vasten- en onthoudingsdagen. Do..7 uur Lof. Vr. feest van den H. Ap. en Ev. Mattbeus, dag van devotie. Za. 4 uur biechthooren; 7 uur Lof. URSEM. Za. (15 Sept.) biechthooren door den Z.E. Pater, van half 912 uur en van 3 uur tot half 9. Door den Z.E. Pastoor naar gewoonte. ’T KALF (ZAANDAM). Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 3 uur Vesper. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag: Quater temper, get>. Vasten- en onthoudingsdagen. Do. 7 uur Lof ter eere van de H. Maria Magdalena, met Rozenhoedje. Za. 38 uur biechthooren. •4 AKERSLOOT. Heden Aanbiddingsfeest Collecte voor het Genootschap der Eeuwigdurende Aanbidding, half 3 Vespers, 7 uur Plechtig Lof met Te Deum. Maandag Feest van de Wondeteekenen van den H. Franciscus. Vrijdag Feest van den H. Mattheus, Apos- teldag, Dag van devotie. Wo., Vr. en Za. Quatertemperdagen, gebo den Vasten- en Onthoudingsdagen. Zo. half 8 voor de parochie. 10 uur voor de leden van de Eeuwigdurende Aanbidding. Ma. om 8 uur voor Afra Heynie als lid der Kevelaereche processie, om 8 uur voor Afra Kager. Di. Om 8 uur Voor Nieolaae Velzeboer en Maria Cornebesen. Wo. om 8 uur voor Joannea Baltus Catharina Buur. TUITJENHORN. Zo. 16e Zondag na Pinksteren; 7 uur voor Mattheus Tesselaar; half 10 Hoogmis voor de parochie; 2 uur Veepers. Ma. feestdag van de H. Wondteekenen var» den H. Vader Franciscus: na de H. Mis ge nerale Absolutie voor de leden van de Derde Orde, met vollen aflaat; 7 uur voor Joannee Tesselaar en echtgenoote. Di. 7 uur voor Ida Strooper. Wo. 7 uur voor Joannes Molenaar en echt genoote. Heden Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag. Do. 7 uur voor Joannes Burger, als lid van de Broederschap van O. L. Vrouw van Lourdes. Vr. Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag; 7 uur voor Jan Kraakman en echtgenoote. Za. Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag; 7 uur voor Isidores Perrin. Van 47 uur biechthooren. Zo. a-s. 7 uur voor den Z.E. Heer Bernar dus Schrandt; half 10 Hoogmis voor de parochie. De gebeden worden verzocht voor Maria Pronk—Mul en Geertruida Kok—Winde», I die met de laatste H.H, Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor den Edel- 1 Achtb. beer Joannes Burger, die in den Bsq», ie overleden. tl t HEILOO. Zo. half 7 uitreiking H. Communie; half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; half 3 Congre gatie H. Familie, afd. vrouwen; half 7 Maria- Coögregatie voor de jongens; half 7 Lof ter eere van den II. WillibroduS. In deze week de H.H. Missen te 7 uur en kwart over 8, behalve Dinsdag, alsdan te 7 uur, kwart over 8 uitreiken H. Communie en 9 uur gez. Huwelijksmis. Za. te 7 uur H. Mis in de kerk en bij de Eerw. Zusters ei) te kwart over 8 uitreiking der H. Communie. Za. van 4 uur half 8 Maria-Lof. ST. LAURENTIUS. Zo. 16e Zondag na Pinksteren (16 Sept. 1928). De H.H. Missen te 6 uur, half 8, 9 uur I en half 11 Hoogmis. Onder alle H.H. Missen I collecte voor het mooie werk der R. K. I classeering. Onder de H.H. Missen van 9 uur 1 en half 11 Liefdadigheidspredikatie voor «wft doel, te houden door den ZeerEerw. Heer D. v. Noord. Van 2—5 uur is de kerk open voor een bezoek aan het Allerheiligste en het bid den van den Kruisweg; te 6 uur Broeder- schaps-Lof ter eere van het H. en Onbevlekt Hart van Maria, voor de bekeering der zon daren, met predikatie, daarna Mana-Congre- gatie voor de jongens en Patronaat. Ma. feestdag van de H.H. Wondteekenen van den H. Franciscus; na de H. Mis van 7 uur Generale Absolutie voor de leden van de Derde Orde van den H. Franciscus; 's av. half 8 begint het Triduum voor de jongens der Maria-Congregatie en wel in de Kapel der St. Jozef-Gezellen Ver. De ouders en overheden worden vriendelijk verzocht te willen medewerken ,dat de oefeningen trouw door de leden worden gevolgd; 's avonds 7 uur Maria-Congregatie voor de meisjes in Je kerk. Di. ’s avonds half 8 Maria-Congregatie voor fle mannen. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn Qua tertemper, geboden vasten- en onthoudings dagen. Op die dagen vraagt de H. Kerk Uw gebed, H. Communie en versterving voor de priesters en priesterroepingen. Wo. ’e avonds half 8 Maria-Congregatie voor de vrouwen. Do. 7 uur gez. H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste Sacrament; na de H. Mis en na het Lof vereering van de Relikwie van het H. Bloed, 's Avonds 7 uur plechtig Lof tot sluiting van het Triduum der Maria-Con- gregatie (afd. jongens), opdracht der nieuwe leden enz. Vr. feestdag van den H. Mattheus, Apostel en Evangelist, dag van devotie; 's nam. 3.40 uur biechthooren voor alle schoolmeisjes; ’s avonds 7 uur Lof en Litanie ter eere van het H. Hart. Za. 9 uur Broederschapsmis ter eere van het H. en Onbevlekt Hart van Maria, voor de bekeering der zondaren; ’s nam. van 46 uur en van half 79 uur gelegenheid om te biechten; ’s avonds 7 uur Maria-Lof en Ro zenhoedje. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. half 8 voor Jacobus Melker; 10 uur Hoogmis; 2 uur Vespers; 7 uur Lof ter eere van de H. Margaretha Maria. Ma. half 8 tot zokere intentie, voor een zaligen dood; 12 uur oefening voor de kin deren der Edelwaeht; 's avonds 7 uur gele genheid tot sparen ten huize van het Hoofd der school. Di. half 8 tot zekere intentie, voor volhar ding in het goede. Wo. Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag; half 8 voor Mej. Petronella Ignatia Maria BroersDoeswjjk; 12 uur Ca techismus in de kerk; ’s avonds 7 uur Lor ter eere van den H. Joseph. Do. half 8 voor overl. fam. Van Dam Houtenbos; ’s avonds van 78 uur de oefe ning van het H. Uur. Vr. Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag; half 8 voor Reinier Groot Za. Quatertemperdag, geboden Vasten- en Onthoudingsdag; half 8 voor den ZeerEerw. Heer Joannes Hermanns Henricus Saulen; ’s middags van 48 uur gelegenheid om te biechten; 4 uur moeten de kinderen komen biechten van de 2e klas. Do. Oefening van het H. Uur om half 7 tot half 8. Za. Lof om 7 uur ter eere van O. Vrouw, van 38 uur gelegenheid om biechten. ST. JOZEF. Zondag: Collecte voor de kerk, 7% en 9 stille H.H. Missen. 10% Hoogmis voor de lev. en overt leden der Broederschap van O.L. Vrouw ter Nood. 6% uur lof met gebe den en gezangen ter eere van O. L. Vrouw ter Nood. Maandag 9 uur gez. Uitvaart voor Jose phine van Vlijmen, 7 uur Lof ter eere van den H. Petrus, Mart. Patroon der zieken. Dinsdag: 2é der 15 Dinsdagen ter eere van den H. Vader Dominicus, volle aflaat. 9 uur gez. Jaarstond voor de Wed. Maria Smit- Koper, 7 uur Lof m eere van den H. Vad Donderdag: 9% V, weljjksmis, 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Vrjjdag 4 uur moeten alle schoolmeisjes komen biechten. 7 uur Lof en oefening voor de leden van „Voor Eer en Deugd” met toe spraak. Woensdag, Vrjjdag en Zaterdag zijn Qua tertemperdagen geboden Vasten- en Ont houdingsdagen. LANGENDIJK. Zo. Half 7 voor de Parochie, 10 uur voor Theodorus Rijper uit dankbaarheid. Ma. Om 7 uur voor overl. Ouders en fam. en Simon Stee. Zusterhuis voor Cornelia Duyves en Joanna Breedveld. Di. om 7 uur uit dankbaarheid, half 8 ter eere van St. Antonius. Wo. Om 1 uur voor overl. fam. Stoqp en Mul, half 8 voor Jacobus Tromp. Do. om 7 uur voor Cornells Trompetter, om half 8 voor Arie Koomen van Alkmaar. Vr. voor overl. fam. Deutekom en Pater, om half 8 voor Cornells Kos te Medemblik. Za. om 7 uur voor Nicolaas Appel en Eerw. Zuster Afra, half 8 uit dankbaarheid. Zo. 7 uur voor Christiaan Jansen Voorzitter van de Hanze, 10 uur voor de Parochie. H. H. WAARD. H. Hart. Zo. Om 7 uur voor Nicolaae Kieft, Neeltje Wever en overt familie, om 10 uur voor de Parochie. Ma. Om 7 uur voor Pieter Danenberg. Di. Om 7 uur voor Pieter Noordstrand en Janaje Morsoh. Wo. Om 7 uur voor Adrianus Overtoom en Elisabeth Bes. Do. om 7 uur voor Adrianus Stoop. Vr. om 7 uur voor overl. familie en Nanoes. Za. Om 7 uur voor overl. familie Koomen •n Tamis. BERGEN. Zo. de H.H. Missen te 6 uur, half 8 en 10 uur, 2 uur II. Familie afd. vrouwen, om half 7 Jongenscongregatie, half 8 Lof. Wo. Quatertemper, waarop geboden vas ten met onthouding. Do. Half 8 Lof met rozenhoedje voor de bekeering van ons vaderland. Vr. Quatertemper, vasten met onthouding. Za. Quatertemper, vasten met onthouding van 46 en van 79 gel. om te biechten. WARMENHUIZEN. Zo. te 7 uur de Vroegmis, te 10 uur de Hoogmis. Te 2 uur Vespers. Te 3 uur Derde Orde. Ma. te half 7 H. Mis in de Kapel. Om 7 uur Lof. Za. Van 4- -8 biechthooren, 7 uur Lol. De H. Mis is in de we“k te 7 uur. W1ERINGEN. Zo. 16e Zondag na Pinksteren, plechtige viering van het Aanbiddingsfeest; het Aller heiligste blijft den geheelen dag ter aanbid ding .uitgesteld: half 8 de H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; half 10 Hoogmis voor de levende en overle den leden van de Broederschap der Ged. Aanbidding; onder de H.H Missen schaalcol lecte voor de sieraden van kerk en altaar; half 3 de plechtige Vespers, waaronder luido aanbidding en hedenavond om uur plrrfc- tig Lof met feestpredikatie, processie en den Lofzang Te Deum, tot sluiting van het feest. Ma. 8 uur de H. Mis voor overl. fam. Tïe- leman. Di. 8 uur de H. Mis voor Jacobus Kaptein en Gerardina Mekken; ’s avonds 8 uus St. Antonius-Lof, met Rozenhoedje. Wo. 8 uur de H. Mis voor den ZeerEerw. Heer Joannes Gerardus van Kelckhcven. Do. 8 uur de H. Mis voor Maria Poppen Broersen; ’s avonds 8 uur H. Sacraments-Lof met Rozenhoedje. Vr. feestdag van den H. Mattheus, Apostel en Evangelist; 8 uur de H. Mis tot zekere in tentie. Za. feestdag van den H. Thomas van Villanova, Vader der armen; 8 uur de H. Mis voor Theodorus Ger. Broersen, overl. ouders en fam.; 's avonds van 68 uur gelegenheid om te biechten. Zo. a.s. de halfjaarljjksche schaalcoHecte voor de St. Pieterspenning. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag: Quater temperdagen of geboden vasten- en onthou dingsdagen. Deze week Catechismus volgens gewoonte, én hier én aan Den Oever. Zondag nelius, Paroon dezer kerk, half 8 stille H. Mis, 10 uur catie, geen din^, - EGMOND AAN ZEE. Zo. 16e Zondag na Pinksteren. Om half 7 en kwart na 8 uitreiking der H. Commu nie, om 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis. In de week Communieuitreiking om 6 uur, half 7 en 7 uur. De H. Mis om 8 uur. Wo. Om 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. SPANBROEK. Zondag half acht de stille H. Mis, 9 uur uitreiking van de H. Communie, 10 uur Hoogmis, kwart voor twee Cat., half 8 Lof met Rozenh. In de week de H. Mis te half acht. Woensdag, Vrjjdag en Zaterdag quater temperdagen, geboden vasten en-onthouding Vrijdagavond 7 uur Lof met preek tot opening van het 40 urengebed. Zaterdag de H. Mis in de kerk, des mor gens tot 12 uur en dee middags van 8 tot 5 en van 6 tot 8 uur biechthooren. Zondag a.s. begint voor onze parochie het 40 urengebed. Do. voor Petrus Kazenbroot en Gertrudis Bjjl, ’s avonds 7 uur Lof en predikatie, ale voorbereiding voor het Aanbiddingsfeest. Vr. half 7 voor Cornells Roozendaal en Margaretha van den Dam; half 8 voor Theo- dorue Stadegaard en echtgenoote. Heden quatertemper, geboden vasten- en onthou dingsdag. Biechthooren 's morgens van 812, nam. van 3half 7. Om 7 uur Lof en predikatie. Za. om half 7 voor. de meest verlatene zielen in het vagevuur, half 8 tot zekere in tentie, ter eere van het H. H. Sacrament. Heden quatertemper, geboden vasten- en onthoudingsdag. Biechthooren ’s morgens van 812; namiddags van 38 uur. SCHOORL. Zo. om 7 uur voor Cornells Rietveld, half 10 Hoogmis voor 2 uur Vespers. Ma. voor een overleden vader. Di. voor Wilhelmina Polle. Wo. voor Henricus Groot. Heden Quater temper, geboden vasten- en nthoudingsdag. Zo. heden Aanbiddingsdag. Het Allerh. Sacrament za] ten 7 uur worden uitgesteld, onmiddellijk daarna uitreiken der H. Com munie; half 8 Vroegmis; 10 uur Hoögmis; half 2 gezamenlijke aanbidding der school kinderen; 7 uur Lof met predikatie en pro cessie. Vooral op de moeiljjke uren kome men het H. Sacrament aanbidden. Ma. de H.H. Missen te kwart over 7 en te 8 uur. De overige dagen alleen te 8 uur; kw. over 7 uitreiken van de H. Communie, be halve Dinsdag, alsdan al lean de H. Mis te 8 uur. Vr. gezamenlijke H. Communie voor de schoolkinderen onder de H. Mis van 10 min. voor 8. Deze week Woensdag, Vrijdag en Zater dag: geboden Vasten- en Onthoudingsdagen. t LIMMEN. Euoh. dag. Feest van den H. Cor- --J o DW11Ü AA. plechtige H. Mis met feestpredi- CaL, 2 uur Vespers met aanbid- daarna H. Familie afd. mannen. ’oensdag 7 uur 'Lof ter eere van den H. Cornelius, patroon tegen alle zenuwlijders, gewjjd water en medailles met devotieboekje altijd aan de pastorie te bekomen. De gebeden worden verzocht voor An dreas Castricum, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. BURGERBRUG. Zo. collecte voor den St. Pieterspenning; 2 uur Lof met Rozenhoedje. Woensdag, Vrjjdag en Zaterdag zjjn Qua tertemperdagen, geboden Vasten- en Ontiiou- dingsdagen. Wo. geen H. Mis en geen uitreiken van de H. Communie. Zo. 7 uur voor Cornells Ooyevaar, als Md van de St- Jos. Begraf. Vereen.; half 10 voor de Parochie. In de week om 8 uur. Ma. voor Tjerk Arie Schouten en overt familie. Di. voor overt fam. Kraakman. Wo. Geen H.Mis, Do. voor Aldert en Barbara Nannfngs. Vr. voor den ZeerEerw. Pastoor Schrandt Za. voor Alida ZutStrooper, aks Md v. d. St. Jos. Begraf. Vereen. Hoofdvert. Grofrian-Steinwsg, Baldur, Feurich e.a. Piano's. Occasion Piano’s tegen zeer billijke prijzen. Gemakkehjke betalings voorwaarden. Grootste Selectiviteit. Gratis demonstratie. Specialiteit in fijne Worst- en Vleeschwaran. Leverancier van uitsluitend 1ste Kwaliteit Rund-, Kalis- en Varkensvleesch. Zondag 16 Sept. 16e Zondag na Pinksteren. Mis Miserere, 2e geb. H.H. Cornelius, enz., 3e geb. H.H. Euphemia enz. Pref. v. d. H. Drievuldigheid. Maandag 17 Sept. Wondeteekenen v. d. H. Franciscus. Franciscanen, eigen Mis, Credo en Pref, van 4 October. Dinsdag 18 Sept. H. Jozef van Cupertino. Woensdag 19 Sept. H.H. Januarius enz. 2e geb. en laatste Evangelie van dezen Quater- temper-Woensdag. Of in Paars, Mis van Quatertemper-Woens- dag met 2e geb. Tl H. Januarius enz. Donderdag 20 Sept. H. H. Eustachius, enz., 2e geb. en laatste Evang. van de vigilie H. Mattheus. Vrydag 21 Sept. H. Mattheus, 2e geb. en laatste Evang. van dezen Quatertemper-Vrij- dag Credo. Pref. v. d. Apostelen. Zaterdag 22 Sept. H. Thomas v. Villanova, 2e geb. en laatste Evang. van Quatertemper- Zaterdag. 3e geb. H.H. Mauritius, enz. Of in Paars. Mis van dezen Quaterteinper- Zaterdag met 2e geb. H. Thomas, 3e geb. H. Mauritius, enz. DOMINICA AN SCp E MISKALENDER. Zondag 16 Sept. 14e Zondag N. 0. D.; mem. H.H. Cornelius en Cyprianus, M. (18 Sept); H. Euphemia, Mgd. M. on or. Ill (biz. 392). Maandag 17 Sept. Wondeteekenen v. d. Franciscus, d. s'Cf- H. Lambertus, Biss., M. Dinsdag 18 Sept. Z. Joannes, Bel., d. (3 Oct). Woensdag 19 Sept. H.H. Januarius en Gez., M., d.; mem. en laatste Evang. van Quatert fblz. 440). Donderdag 20 Sept. Z. Franciscus, Bel. Vrijdag 21 Sept. Mattheus. Ap. en Evan gelist, t. d. mem. laatste Evang. van Quater temper. (blz. 441). Zaterdag 22 Sept. H.H. Mauritius en Gez. M.; mem. en laatste Evan, van Quatert. (blz. 443).

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 9