wan i het „Noord-Hollandsch Dagblad” BERN. PELS ZONEN J. A. BOTMAN, Fnldsen 6109 Tele m Ro. 49. Alkmaar. PIANO’S BN ORC1ELN (4EBR. M1»ANJAAK» No. 38. Vrijdag 28 Septemoer 1928. S 4 1 KERKLIJSTEN. ALKMAAR. Verdronkenoord 39 Alkmaar. MISKALENDER. Lanaestraat 88 Tel. 533 Alkmaar The All Tone Radio Installatie* OFFICIEEL KERKEERICHT 1 VrMgt prijs stille b. Dominicus, de belli des te biechten I H. LAURENTIUS. 7a. (29 Sept.) ’s morgens tot half 11 LTMMEN. Zo. half 8 stille H. Mis; 10 uur Hoogmis; 2de H. Veertig-uren-gebed. Zondag 30 September: 121 uur Sectie 1; 1— 2 uur Sectie 2; 23 uur Sectie 3; 45 uur Sectie 4; 56 uur Sectie 5. Maandag 1 October: 1011 uur Sectie 6; 1112 uur Sectie 7; 12 uur Sectie 8; 23 uur Sectie 9; -45 uur Sectie 10; 5,-6 uur Sectie 11. Dinsdag 2 October: 1011 uur Sectie 12; 1112 uur Sectie 13; 12 uur Sectie M; 23 uur Sectie 16; 45 uur Sectie 16; 66 uur Sectie 17; 67 uur Sectie la. s nam. van 4—6 uur en van half 79 uur gelegenheid om te biechten. llcttl Q DllllV JUL. ill aww A V uua Al”' l B kwart over 1 Cat.; 2 uur Verspers met Ros.; daarna H. Familie afd. vrouwen. Wo. half 7 stille H. Mis met alg. H. Oom N.B. 8 uur. van de nieuwste Wisselstroom apparaten, Aetborola. Luidsprekers, Plaat* stroom apparaten, Accu’s, Gelijkrichfer», Lampen en andere doelen. ZIET DE ETALAGE. Do. 5—7 gelegenheid om te biechten. Vr. Ie Vrijdag, 7 uur gez. H. Mis. Za. 46 en van 79 uur gelegenheid om te biechten. In de week de H. Missen te 7 en Af laten te verdienen in de Octobermaand: Een volle aflaat te verdienen op het feest van den Alierheiligsten Rozenkrans, of op een der zeven daarop volgende dagen, mits zq op al die dagen “het Rozenkransgebed in de kerk of tehuis hebben gebeden. Een vollen aflaat te verdienen als men na bet octaaf van het Rozenkransfeest minstens 10 maal in de Octobermaand bet Rozen hoedje in de kerk of thuis zal hebben ge beden. Een af laat van 7 jaren en 7 qu^dr. iederen dag der Octobermaand waarop men het Ro zenhoedje in de kerk of thuis bidt; overige voorwaarden zjjn: Biecht en H. Communie volgens de bekende regels. In de maanden October en November zul len de heeren leden van bet St. Radboud- comrté de jaarlqksche bijdragen komen innen voor onze R. K. Universiteit. T ZAND. Zo. de H.H. Missen te 8 uur en te half 11; te 3 uur maandvergadering voor de leden der 3e Orde. Aanstaande Zondag oefening voor de kinderen der EdelwachL Do. ’s middags jm 6—6 uur biecbtbooren. Vr. Ie Vrijdag; de H. Mis van half 9 zal gezongen worden; 's avonds te 8 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Za. ’s middags van 69 uur biechthooren. RINNEGOM. Zondag 8 uur voor Gerardus Gaarthuia, half 11 voor de parochie, te half 3 worden in de kerk redevoeringen gehouden ten gun ste van het Schaepmanfonds. Maandag voor Nicolaas Zuurbier en Wil helmina de Waard. Dinsdag voor Joannes de Wit en Geer- truida Zuurbier. z Woensdag feest van de H. Theresia, de H. Mis voor zekere intentie, vasten- en ont- hondingsdag voor de leden van de Derde Orde. Donderdag gezongen H. Mis ter eere van den H. Franciscus, voor de levende leden van de Derde Orde, van 58 uur biecht- hooren. Vrijdag gezongen H. Mis voor levende en ov/rleden leden van het Genootschap van het H. Hart, 8 uur Lof en preek. Zaterdag voor Maria Apeldoorn-Zuurbier, van 56 uur biecbtbooren der kinderen, van 69 uur biechthooren der overigen ZONDAG, 30 Sept. 16e Zondag na Pink- steren; Mis: Da pacem; 2de geb. H. Hiero-, nymus; Praef. H. Drievuldigheid. MAANDAG 1 October. H. Bavo. - Franciscanen: 2de geb. (alleen in H.H. Missen). Zal. Joannes en gez. DINSDAG, 2 October. H.H. Engelbewaar ders; Credo; 2de geb. H. Bavo. WOENSDAG, 3 October. H. Theresia Kindje Jezus; 2de geb. H. Bavo. Franciscanen: Zal. Felix Meda; 2de geb. en laatste Evangelie. Vigilie H. Franciscus; 3de gei DON BERGEN. Zo. de H-H. Missen te half 8 en 10 uur; I 2 uur H. Familie afd. vrouwen; half 7 jon- I genscongregatie; half 8 Lof. Ma. Begin der Octobermaand; geheel de maand dagelijks 7 uur Lof en Üctober-gebe- den. XJ. Hoofdvert. Grotrian-Steinweg, Baldur, Fetirich e.a. Piano’s. Occasion Piano's tegen zeer billijke prijzen. Gemakkelijke betalings voorwaarden. Grootste Selectiviteit. Gratis demonstratie. HEEMSKERK. Heden de H.H. 'lissen te 7 uur, half 9 en 10 uur Hoogmis,'te half 2 catechismus, half 3 Vespers met rozenhoedje, half 5 congrega tie voor het patronaat, half 7 H. Familie. Maandag half 7 H. Mis bij de zusters. Maandag en Woensdag ’s avonds 7 uur oefeningen voor de vormelingen, die niet meer de scholen bezoeken. Woensdagavond 7 uur Mariacongregatie. Donderdag 8 uur gezongen jaargetij, ten 9 uur gezongen huwelijksmis met Veni Crea tor, *s avonds ten 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament. Gelegenheid om te biechten van 6 tot 7 uur. Vrijdag le Vrijdag der maand, ten 7 uur de H. Mis voor het Genootschap .doch geen gezongen H. Mis. Ten 9 uur plechtige toe diening van het H. Vormsel; voorzoover er plaatsruimte is, mogen belangstellenden die plechtigheid meemaken; ze moeten echter weten, dat de kerk tijdens de plechtigheid gesloten wordt en zq dus de kerk niet tus- schentqds kunnen verlaten, 's Avonds ten 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, waar de vormelingen, voor zoover bun leeftijd dat toelaat, verwacht worden om God te danken der vormelingen; lialf 8 de tweede H. Mis; 9 uur H'. Mis dor Z.D.H. den Itsschop, daar na toediening van het H. Vormsel. Do. 7 en 8 uur de H.H. Missen. Vr. half 8 oef. v. Eerherstel en gez. H. Mis; 7 uur Lof te eere van *>et H. Hart met gebéden. ▼por de hun geschonken genade van het H. Vormsel. Zaterdag van 4 tot half 9 gelegenheid om te biechten, ten 7 uur Lof ter eere van O. L. Vr. ter Nood met rozenhoedje voor de be- keering van ons vaderland. Kinderbiecht- hqoren voor 3de en 4de klas. Zondag, le Zondag der maand, eucharisti sche dag: tevens plechtige viering van Ro- zenkransfeest, ten 10 uur plechtige Hoogmis. Algemeene Communie voor Volksbond en Hanze. Collecte voor den 8t. Pieterspenning. Bloemen ter versiering bq het Allerheiligst* worden gaarne verwacht tot Zaterdagmid dag. Zo. 18e Zondag na Pinksteren. Heden be gint voor deze parochie het Hoogfeest van Vecrtig-uren-gebed. De H.H. Missen te 6 uur; te 7 uur uitstelling van het Allerheiligste Sa crament; de H. Mis te half 8, 9 uur en te half 11 de Solemneele Hoogmis. Onder de H.H. Missen collecte voor de school; half 2 gezamenlijke aanbidding voor de schoolkin deren; half 3 luide aanbidding voor de'leden der Mannen- en-Jongelingscongregatie (s.v.p Congregatieboekjes medebrengen). Van 67 uur gelegenheid om te biechten; 7 uur Lof en Rozenhoedje. Ma. 2e dag van bet Veertig-ureu-gebed; feestdag van den H. Bavo, eerste dag der Rozenkransmaand: half 7 uitstelling van het Allerheiligste Sacrament; 9 uur gezongen H. Mis voor de levende en overleden leden van de Broederschap van den Levenden Rozen krans; te 8 uur luide aanbidding voor de meisjes der Maria-Congregatie; 4 uur voor de schoolkinderen; ’s avonds van 67 uur ge legenheid om te biechten; 7 uur Lof en ge beden van de Octobermaand. Di. laatste dag van het Veertig-uren-gebed; te lialf 7 uitstelling van het Allerheiligste; te uur gezongen H. Mis; ’s nam. te 3 uur luide aanbidding voor de leden der Vrouwencon gregatie; 7 uur Solemneel Lof tot sluiting van het Veertig-uren-gebed, feestpredikatie te- houden door den Weleerw. Pater Bona- ventura, Processie, Te Deum; na den preek eden der Octobermaand. feestdag van de H. Theresia; te 7 uur de gezongen H. Mis ter eere van de H. The resia tot zekere intentie; te 7.40 uur ter eere van de H. Theresia voor den bloei van het St. Petrus-Liefdewerk en het welzqn van zijne beschermelingen; ’s avonds 7 uur oefe ningen van de Octobermaand en te half 8 Maria-Congregatie voor de vrouwen. Do. eerste Donderdag der maand, feestdag ▼an den H. Vader Franciscus; 7 uur de ge- aongen H. Mis met uitstelling van het Aller- (te, dat ter aanbidding blijft uitgesteld tot na de H. Mis van 9 uur. De geloovigen, bijzonder de Maria-Congre- ganisSen, worden verzocht een bezoek bij het Allerheiligste te brengen; ’s nam. van 6—7K uur gelegenheid om te biechten; 's avonds 7 uur Lof ter eere van bet Allerheiligste Sa crament en oefeningen van de Octobermaand. Ha de H. Mis van 9 uur en na het Lof ver- eering van de Relikwie van bet H. Bloed; na bet Lof Generale Absolutie voor de leden van de Derde Orde van den H. Franciscus. Vr. eerste Vrijdag der maand; te 6 uur de H. MIs voor Ardianus Groen, als lid van den R. K. Volksbond; te 7 uur de gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart; 's middags te 8.40 uur biechthooren voor de schoolmeisjes; *B avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart en oefeningen van de Octobermaand. Za. 9 uur Broederschaps-Mis ter eere van bet H. en Onbevlekt Hart van Maria voor de hekeering der zondaren; 's nam. van 4—6 uur en van half 79 uur gelegenheid om te biechten; 7 uur Maria-Lof met October-oefe- ningen. Zo. (7 Oct.) eindigt de Zomertijd. De leden der Maria-Congregatie, afdeeling vrouwen, Mlinven de bier volgende biduren te houden: EGMOND AAN DEN HOEF. Zondag om half 8 voor Adrianus en Jo annes Belleman, om 10 uur de Hoogmis, om 2 uur Congregatie voor mannen en vrouwen, ’s avonds om 7 uur Kruisweg voor de over ledenen. Maandag begint de Octobermaand, toe^e- wqd aan de Koningin van den - Allerheihg- sten Rozenkrans, om half 8 tot zekere in tentie voor een zaligen dood, ’s avonds om 7 uur Lof met Octobergebeden, daarna ge legenheid om te sparen ten huize van het hoofd der school. Dinsdag feestdag van de H. H. Engelbe waarders, om half 8 voor de overleden fam. Ruiter en Bakker, ’s avonds om 7 uur Lof met Octobergebeden. Woensdag feestdag van de H. Theresia van het Kindje Jezus, om 7 en 8 uur wordt de H. Communie uitgereikt, om half 10, gez. H. Mis met Veni Creator voor Bruidegom en Bruid, om 12 uur catechismus in de kerk, ’s avonds om 7 uur Lof met Octobergebeden. Donerdag feestdag van den H. Francis cus van Assisië, om half 8 voor Joës Balvers, ecl'tgenoote en kinderen, ’s middags na schooltijd komen de kinderen biechten van de 6e en 7e klas, van 68 uur biechthooren voor de volwassenen, om 7 uur Lof met Oc tobergebeden. Vrqdag le Vrqdag om 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt, om 7 uur de gezon gen H. Mis, ’s avonds om 7 uur Lof met Oc tobergebeden. Zaterdag om half 8 voor den heer Herma nns van Niekerk en Ecbtgenoote,, daarna de Octobergebeden, ’s middags van 38 uur gelegenheid om te biechten, maar niet voor kinderen Zondag feestdag van den Allerh. Rozen krans, om half 8 voor de parochie, om 10 uur voor de levende leden van de Vereeni- ging van den Levenden Rozenkrans. Rozenhoedje. 6. Lied. 6. Salve Regina, en Tantum Ergo. Deze Congregatie» zijn voor iedereen toegankelijk. Het Hoogfeest van Maria, de Koningin van den Allerheiligsten Rozenkrans is op Zondag 7 October. Wjj vertrouwen, dat de parochianen zooveel mogelqk tot de H. Tafel zullen naderen. Daarom zal het biechthooren Vrijdagavond om 6 uur beginnen. .4/fafen op het Rozenkransfeest. Volle aflaat voor allen die gebiecht en ge communiceerd hebben, zoo dikwijls zq op nieuw de-kerk bezoeken en bidden tot inten tie voor Z.H. den Paus. Deze aflaten zqn te verdienen van Zaterdagmiddag twaalf uur tot en met Zons-ondergang voor Zondag avond. Gedurende de maand October: Een volle aflaat te verdienen op het feest van den Rozenkrans of op een der zeven d.a.v. dagen, mits men op ai die dagen bet Rozenkrans gebed in de kerk of tehuis heeft gebeden. Een vollen aflaat te verdienen al» men na dit Octaaf minstens 10 maal in de October maand het Rozenhoedje tehuis of in de kerk beeft gebeden. Een aflaat voor zeven jaar en zeven quadragenen iederen dag der Octobermaand, waarop men bet Rozenhoedje in de kerk of tehuis bidt. Bqzonderen vollen aflaat verdient men, zoo‘dikwqls men een Rozenhoedje bidt bij het Sacrament, uitgesteld ter aanbid ring of in de Tabernakel verborgen. Voor de volle aflaten is de voorwaarde, dat men gebiecht en gecommuniceerd heeft. Wat de biecht betreft het volgende: le. Zq, die dagelijks of minstens 5 maal per week communiceeren, behoeven niet op den voor de aflaat bepaalde tqd te gaan biechten. s 2e. Zq. die gewoon zijn dm de twee we ken te biechten, kunnen met dezen biecht volstaan. 3e. De biecht van de laatste 8 dagen is voor alle geloovigen voldoende. De H. Communie kan men daags te voren ontvangen, vóór of op de zeven dagen na den aflaatsdag. Liederen gedurende deze week. Maandag No. 2627. Dinsdag No. 6—10. Woendsag No. 1617. Donderdag No. 2530. Vrqdag No. 57. HEILOO. Zo. half 7 uitr. H. Comm., half 8 Vroeg mis, 10 uur Hoogmis, half 3 Congr. H. Fam. afd. vrouwen, half 8 Jongens Congregatie, half 8 Lof ter eere v. d. H. Willibrordus. In deze week de H. H. Missen te 7 uur en kwart voor 8 in de kerk, om 7 uur bij de Zusters. Op de overige dagen te 7 uur, half 8 en kwart over 8. Ma. begin der Oct. maand te half 8 Ma- rialof met October gebeden. Do. Van 57 Biechthooren. Vr. le Vrqdag der maand, half 8 Lof ter eere van "het H. Hart met Litanie, Akte van toewijding en October gebeden. Za. Biechthooren van 912 en van 49 Te half 8 Maria Lof met October gebeden. A.s Zondag de bedevaart naar O. L. Vr. ter Nood. Van 1221 Oct. wordt door de Eerw. Pa ters Redemptoristen een hernieuwing der Missie gegeven. EGMOND AAN ZEE. Zo. 18e Zondag na Pinksteren, om half 7 en kwart na acht uitreiking der H. Commu nie, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis. In de week Communie uitreiking om 6 uur, half 7 en 7 uur. De H. Mis om 8 uur. Di. Feeet van de H. Engelbewaarders. Wo. om 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Do. Oefening van het H. Uur van half 7 tot half 8. Zx om 7 uur Lof ter eere van 0. L. Vrouw Van 38 uur gelegenheid om te biech ten. In den ondertrouw zqu opgenomen: Pe trus Cornells Snoeks, geb. te Egmond aan Zee, won. te Hoorn en Alberta Henrica Ma ria Kramer, geb. en won. te Rosmalen. 81^“ Specialiteit in fijne Vleesch waren. Leverancier van uitsluitend 1ste Kwaliteit Rund-, Kalle- eu Varkensvleesah. SCHOORL. Zondag 7 uur Vroegmis tot zekere in tentie, half 10 Hoogmis voor de parochie, ’s namiddags 2 uur Vespers. Maandag voor Henricus Groot Dinsdag voor Wilhelmina Polle. Woensdag voor Jansje Veldboer. Donderdag voor Nicolaas Praat en Maria Dekker. Namiddags van 35 uur biccht- hooren. 1 Vrqdag half 8 gezongen H. Mis voor Ca-, tharina IJpelaan, 's avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag voor Gertrudis Schut-van Dijk, 's namiddags van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Hen drik Polle, die met de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden is voorzien. Z.AANDAM. v t Kalf. Zo. half 8 Vroegmis; 10 uur Hoogmis; 3 uur Vespers. lederen dag Rozenhoedje na de H. Mis. Do. 7 uur Lof met preek tot voorbereiding van het 4O-urengebed dat Vrqdag, Zaterdag en Zondag gehouden wordt. Den geheelei^ dag gelegenheid om te biechten betalva van 124 uur. Vr. half 7 de eerste H. Mis; 8 uur ges. H< Mis. Za. 7 uur Lof met Rotenhoedje. Den gw heelen dag gelegenheid om te biechten bw halve van 1M--8 uur. 4 ST. DOM1NICUS. Heden 18e Zondag na Pinksteren, de H.H. Missen om 6 uur, half 8, 9 uur en om half I elf de Hoogmis. Onder alle H.H. Missen col lecte voor het Piusgestidit Des avonds om 6 uur Congregatie voor de jongens. Om 7 uur plechtig Lof, feestpredikatie door den Weleerw. Pater W. Jonckbloedt, Redempto rist, opdracht voor de nieuwe leden der Mannencongregatie. Pauselijke Zegen en Te Deum tot sluiting van het Triduum. De con- greganisten nemen de plaatsen in, welke zq in de Congregatie bezetten. Alio overige plaatsen, ook op de Tribunes zqn vrq voor geloovigen. Maandagavond van 67 uur gelegenheid om te biechten. Om 7 uur Veni Creator en opening van de October maand, bqzonder toegewqd aan Maria, de Koningin van den Allerti. Rozenkrans. Om 8 uur Congregatie voor de mannen. Dinsdag om 7 uur uitstelling van het Ai lerheiligste. Volle aflaat, 's Morgens om 9 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius. Tevens 4e Dinsdag ter eere van den H. Vader Dominicus. Woensdagavond om 7 uur Lof voor de October maand en tevens Congregatie voor de vrouwen. Des morgens om 9 uur H. Mis op bet Kerkhof. Donderdagmorgen om kwart over 8 gez. H. Mis van Requiem voor Mei. Christine Jonkers, lid van de Vrouwen-Cöngregatie. Dés morgens tot 10 uur en 's avonds van 6half 8 gelegenheid om te biechten. Vrqdag, eerste Vrijdag der maand, bqzon der toegewqd aan het Allerheiligst Hart van Jesus. Volle aflaat. Des morgens om 9 uur gezongen H. Mis. 's Middags om 4 uur biecht hooren voor de kinderen en Eereboete voor het Allerheiligst Hart, van 6half 8 gelegen heid om te biechten. Zaterdagmorgen kwart over 12 Catechis mus voor de groote leering. Van 49 uur gelegenheid om te biechten. A.s Zondag Hoogfeest van den H. Rozenkrans, ’s Mor gens solemneele H. Mis, ’s avonds plechtig Lof en groote processie. Dinsdagen ter eere van den H. Vader Dominicus. Maandagavond van 67 uur gelegenheid om te biechten. Alle parochianen en in het bqzonder de leden der Derde Orde en der Congregaties worden verzocht aan deze Dinsdagen deel te nemen. Onder het Lof ’s avonds zuilen de gebeden gezegd worden ter eere van den H. Vader. Sinf Catharina-Vereeniging. Doze week zullen de Dames der St. Catha rina-Vereeniging rond gaan voor de halfjaar- Iqksche collecte. De collectevoor deze sym pathieke vereeniging wordt door ons warm aanbevolen. Betaling der plaatsengelden. Het Kerkbestuur zal zitting houden voor het betalen der plaatsen gelden: Maandag 8, Dinsdag 9 en Woensdag 10 Oct, des avonds om 8 uur in de spreekkamer der Pastorie. Octobermaand. De plechtige opening der Octobermaand is op Maandag 1 October des avonds om 7 uur met Veni Creator en plechtig Lof. Gedurende deze maand iederen avond om 7 uur Lof. Op veelvuldig verzoek zullen de Congregaties voor meisjes en vrouwen om 7 uur beginnen, waarbq tevens het October- Lof aansluit. Bq deze Congregaties zullen de oefeningen als volgt geschieden: L Adoro Te. 2. Lied. 3. Gebeden ter eere vanf de H. Familie. Korte toespraak en b. H. Clara (23 Sept.) ÏNDERDAG, 4 October. H. Franciscus ▼an Assisie; 2de geb. H. Bavo. Franciscanen: eigen Mis en Praef., Credo. VRIJDAG, 5 October. Mis II. Bgvo; 2de geb. H.H. Placides en £ez., 3de geb. IT. Maagd: Concede. Of Mis van den eersten Vrjjdag ter eere van het H. Hart: Mieerebi- tar; Credo; Praefatie van het H. Kruis. Franciscanen: Eigen Mi». H. Franciscus als 4 October; 2de geb. H.H. Placides en gez. 3de geb. H. Maagd. Concede; Credo. Of: Mis van bet H. Hart; Egredimini mbt Praef. van Kerstmis. ZATERDAG, 6 October. H. Bruno. 2de geb. H. Bavo; 3de v. d. Paus. Franciscanen: II; Maria l'rancisca. geb. H. Bruno. 3de geb. Octaaf v. d. Franciscus; Credo; Praef. v. 4 October. DOM1NICAANSCHE KALENDER. ZONDAG, 30 Sept. 16de Zondag N.O.D. 2de geb. H. Hieronymus. MAANDAG, 1 October. H. Bavo. DINSDAG, 2 October. H.H. Engelbewaar ders; 2de geb. H. Leodegardius. WOENSDAG, 3 October. Z. 2de en 3de geb. bl 392. DONDERDAG, 4 October. H. Vader Fran ciscus. VRIJDAG, 6 October. Z. Raymundus. ZATERDAG, 6 October. H. Bruno. Van 1 October «af is het Lof avonds te 7 uur. Di. half 10 H. Mis met huwelqks-inzege- ning. SINT JOSEPH. Zondag collecte voor den St. Pieters penning. Om half 8 en 9 uur Stille H. H. Missen, half 11 de Hoogmis, half 7 Lof met Veni Creator tot opening van de October maand. Dinsdag le Dinsdag der maand en 4e der 15 Dinsdagen ter eere van den H. Vader Dominicus, volle aflaat. Woensdag feest van den H. Vader Fran ciscus. Donderdag van 67 uur gelegenheid om te biechten. Vrqdag le Vrqdag der maand, bqzonder toegewijd aan het Goddelijk Hart tan Jezus, 9 uur gez. H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste. Om 4 uur moetep alle school meisjes komen biechten. Zaterdag le Saterdag der maand, volle aflaat. In de Octobermaand eiken avond in de week te 7 uur Lof met Rozenhoedje en gez. Wq verzoeken de geloovigen dringend deze oefeningen zoo trouw mogelqk bq te wonen en kaarsen te offeren voor den Maria-troon. As. Zondag Hoogfeest der Koningin van den Allerh. Rozenkrans, volle aflaat, de Euch. dag in onze kerk, den geheelen dag uitstelling van het Allerheiligste, half 11 PI. Hoogmis, half 7 plechtig Lof en Processie ter eere der Koningin van den Allerh. Rozen krans. Worst- en

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1928 | | pagina 9