GELDZORGEN The Perfect Foto. van het „Noord-Hollandsch Dagblad” Eerste klas Foto's voor ongekend logen grijs. Miert 2 (boek Waagpiela), niKMHHR. Vrijdag IS April 1929. Hï OOK VERGROOTTNGEN n •ra roro*s vnnmn woon HENK BROUWER. KERKLIJSTEN. WIJ VERWERKEN uitsluitend le kwaliteit materialen in onze bekleede Meubelen, Bedden en Kapokmatrassen Zondagsroep. Uitkeeringen van f 29.- tot t 3000-. Abonneert op dit blad on vergoot geen veraekoringe- polis aan te vragen Abonné’s, die nog geen verzekoringv polia hebben aangevraagd, wacht er geen minuut mee. Stel hot niet tenger uit Ala U een ongeluk overkoott, kunt gij niet te het boeit zijnde ven oen polio geen aanspraak op uitkeering doen gelden. IFFICIEEL KERKBERICHT a overWen familie overleden jubilé. Collecte voor de stichting van voor een overleden Mis tij de Eerwaarde Seminarie het I 8 van Lannen- I Gerardus Majella, vereering der relikwie Dinsdag half 8 voor Jan Tensen en Di ve ra - WEST WOUD. Morgen (Zaterdag) gezamenlijke H. Com munie van de kinderen der St. Jozef-scho- len. Zondag 3e Zondag na Paschen, Wij werken goed en goedkoop. LET ÖP DEN WITTEN MF.UBET.WINKEL: LAAT 183, achates t/o de R. K. Kerk. ALKMAAR. HE1LOO. 7 uur en half 9 de Vroeg-Missen, a Hoogmis. Half 3 Congrgatie van EGMOND AAN ZEE. Zondag 3e Zondag na Paschen. Vroegmis om 7 uur. De H. Communie wordt uitgereikt oogmis om 10 Derde Orde Sacrament. 7 uur Lof met preek? In de week de H.H Missen te half 7, 7, 8 en 9 uur. Donderdag feestdag van den H. Evana Marcus, vóór de H. Mis van 8 uur zei de Litanie van Alle Heiligen gebedel worden, 7 uur Lof. Zaterdag 4 uur biechthooren, 7 uil bet Lof. ZAANDAM. Zondag Euch. dag. Dé H.H. Missen te 8 uur, half 8, 9 en half 11 uur, 12 uur Cat Na den middag van 3—8 uur uit stelling en aanbidding van het Allerb. LIMMEN. Zondag Euch. dag. Half 8 stille H Mis, 10 uur Hoogmis, 2 uur gemeenschappe lijke H. Familie voor mannen en vrou wen met aanbidding. Woensdag 9 uur Venl Creator en gez. H. Mis met trouwplechtigheid, 7 uur Broederschapslof ter eere van de H.H. Mart, vgn Gorcum met Roz. Geen fabriekswerk, maar wordt uitsluitend op eigen werkplaats vervaardigd. Wjj re pa ree ren ook alle soorten Meubelen, Bedden en Kapok matrassen. Denkt om üw eigen voordeel. Wij werken goed en ASSENDELFT. Zondag 7 uur H. Mis met onderrichting, 10 uur Hoogmis met preek, kwart voor 2 Catechismus, half 3 Vespers. Maandag half 7 H. Mis bjj de Eerw, Zus ters, om half 8 in de Kerk. DL. Wo., Do., Vrij, en Za. de H.H. Mis- sén om half 8 en kwart over 8. Donderdag kwart over 8 gezongen H. Mis ter eere van het H. Sacrament. Maandag half 8 godsd. onderricht in de kerk voor de jongens. Dinsdag half 8 Congregatie voor Eer en Deugd'. ENKHUIZEN. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoog mis, 5 uur Lof. In de week de H. Mis om half 8. Maandag de H. Mis in de kapel. Dinsdagavond 7 uur Meisjescongre gatie. Donderdag 7 uur Lof. Zaterdag vanaf 5 uur gelegenheid om te biechten. Zn moesten geestelijke men door Jezus heengaan en de komst van den Trooster. Geen zinnelijke ban den mogen ons hechten aan Hem, die geest en waaifceid is. op en liefde bloeien alleen in zich van een zinnenwereld heeft ZWAAG. Zondag half 8 Vroegmis, 9 uur uitrei king van de H. Communie, 10 uur de Hoogmis, kwart over 2 Vespers. T KALF ZAANDAM. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hooi mis, 3 uur Vespers. Donderdag 7 uur Lof met^tozenhoed voor de Gel. Zielen. Zaterdag van 38 uur biechthooren om half 7 en kwart over 8. H< •ur. Catechismus om half 2. om half 3. Lof ter eere van H.H. Martela ren van Gorcum om 7 uur. Woensdag om 7 uur 's avonds Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag van half 7 tot half 8 oefening van het H. Uur. Zaterdag om 7 uur ’a avonds Lof ter eere van O. L. Vrótiw Gelegenheid om te biech ten van 38 uuiT CASTRICUM. Zondag 7 uur en half 9 stille H.H. Missen, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lof en daarna Ma- riacongrega tie. Maandag 7 uur gezongen 11. Mis voor de 3e klas en 's middags om 4 uur van de 2de klas. Van 5—8 uur biechthooren voor de vol wassenen. Zondag aa. om 7 uur voor Jacobus Schuit en Maria Bruin. Geloof, hoo] een ziel, die i loagemaakt. In verstofte geesten glinstert Gods Woord niet, gloeit Jezus' hart niet. Waartieen gaan onze gedachten. onze ver- langehs. onze werken? Tb. J. VAN NOORD pr. IK GA HEEN. Jo*a.—1816. kfet ie den leerlingen nuttig dat Jezus heengaat, ofschoon zijn heengaan ook heer- hjk was voor Hemzelf, maar over zichzelf spreekt Hij niet ,Jk ga been”, beteekende immers: „Ik ga zetten aan de rechterhand Gods”. Ook onder en na Zijn heengaan arbeidt Jezus aan ons heil, aan den opbouw Zijner Kerk. Hq troost en sterkt de Zijnen nog ter- wjjl Hjj de muren van Jerusalem blinken ziet Hjj bidt om den Heiligen Geest, terwijl al de vreugde en al de eere geniet van Zijn Kroningsdag. Dien geest behoefden de leerlingen omdat al te zinnelijk over Jezus en Zijn ar- >chten. schen worden. vergadering Woensdag Waard, middags om 12 nur oefening <■- Donderdag feestdag dag van devotie. Vóói van j voor de overt, fam. Brouwers de Waard, 's Avonds van 78 oefening van het H. Uur. sullen U niet kwellen als U een ongeluk overkom» en geabonneerd lijt op dl» blad, dat gratis op san vraag oen polio, die U vsrzeksrt tegen ongevallen tot seer hoogs bedragen, verstrekt DE ADMINISTRATIS Zater 'ag, gelegen!.-,id om te biechten van 4 tot ha'.f 3: half 7 I of ter eere van O. L. Vr. ter No->1 met R;-tenhoedje voor de bekeering van ons vaderland. Kinderbiechthooren voor 5de, 6de en 7e klas. Zondag collecte voor Warmond. Woensdag half 8 St Jozeflof. Zaterdag 7 uur Marialof. Biechthooren Zaterdag van 48 uur. Da gelijks voor en na de H.H. Missen. Catechis mus volgens gewoonte. Dagelijks van 45 uur is de kerk ge opend voor een bezoek aan het H. Sacra ment half 8 de Ves- >?£ers, voor en na de H. Mis te half 8 uitrei king van de H. Communie, 5 u. Maria-Con- grcgatie voor de leden van het groot en klein Patronaat in de Hulpkerk te Hoog- in het Patro- te half 8 ver- ANNA-PAULOWNA. Zondag 3de Zondag na Paschen. Plechtige vernieuwing der Doopbeloften. De gezongen H. Mis te half 8. Te 10 uur de stille H. Mis. Bijzondere collecte voor de kerk. 3 uur Lof met uitreiking der getuig schriften. Dinsdag na schooltijd komen de kinderen biechten. Woensdag de kinderen moeten half 8 in de kerk zijn. Donderdag feestdag van den H. Marcus. Vóór de H. Mis wordt de Litanie van Alle- heiligen gebeden voor de vruchten der aarde. Zaterdag biechthooren van 5 tot 8 uur. In den ondertrouw tijn opgenomen: Comelis Petrus Wejjers en Petronella Spreeuw, (uit Hillegom). karspel, waarna ontspanning naatsgebouw te Hoogkarspel, plichte bijeenkomst voor de St. Jozefge- zellen, eveneens in het Patronaat. In de week de H. Mis te 8 uur, tevens Kindermis. Voor en onder de H. Mis uitreiking van de H. Communie zoojnede te half 8. Voor en na de H .Mis gelegenheid om te biechten. Dinsda Woens de St. Josei Hoogkarspel Zaterdag van 35 uur en van half 6 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag half 12 gelegenheid om te biech ten voor de kinderen. Zondagmorgen bij hooge uitzondering, zoo mede voor diegenen, die verafgelegen hun woonplaats hebben, biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Maria SchaperSchipper en Jan Visser, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervende* zjjn voorzien en voor Arte Wagenaar en Catharina Out,, wed. van B. Doodeman, dia i* den Heer is or er lede*. AKERSLOOT. Zondag half 8 voor een overledene, uur voor de parochie. Maandag 8 uur voor Cornelia Waal dijk Dinsdag 8 uur voor Catharina Kal tein. I Woensdag 9 uur gez Jaargetijde vo<| Dirk Sinnige. Donderdag 9 uur Venl Creator en gez. H. Mis voor Bruidegom en Bruid. Vrijdag 9 uur gez Jaargetijde van Paulus Kerssens. Zaterdag 8 uur vader. TUTTJENHORN. Zondag 3e Zondag na Paschen. Be scherm feest van den H. Joseph. 7 uur voor overt, fam. Denneman, half 10 voor de parochie. Collecte voor het Seminarie Warmond, 2 uur Derde Orde met lof door den visitator van de Derde Orde, Pater Methodius Mulder, daarna verga dering van alle leden der Derde Orde in het Patronaatsgebouw, ingang zuidzijde Hedenavond en Maandagavond -om half 8 bioscoopvoorstelling in het Pa- tronaatsgebbuw. Maandag 7 uur voor overleden familie Duijves-de Jong, half 8 voor Elisabeth Glas-Kramer, als lid van de Broeder schap der Mart, van Gorcum Dinsdag 7 uur voor de EdelAchtb. heer Joannes Burger. Woensdag 7 uur voor Joannes Spaans. Donderdag 7 uur voor Joannes, Filmer. Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur t,-oL. Woen-nlag 6 uur Maria-Congregatie. Donderdag feestdag van St. Marcus: kw. na 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt: onmid. elljjk daarna pr-cessie dcor den tuin, waaronder <te Litanie var alk- Heiligen wordt gezongen, in aansluiting daaiop de gezongen H. Mis voor de vruchten der aarde. Laten we „den Heer van den oogst” ge- zameljjk Zjjn onmisharen komen af- ameeken voor ons en onze gezinnen. Ten 9 ure gez. H. Mis met Veni Creator bjj een huwelijksvoltrekking, 's Av 'tids half 7 Lof ter eere van het Allerb. Sacrament. Vrydag 9 uur gezongen Maandstond. Zater’ag, gelegenheid om te biechten Zond 10 uur de H. Familie, afd. vrouwen .6 uur Jongens Congregatie. Lat ter eere van het H. Sacra ment, waarna Rozenh. voor Everardus Zee man, ala lid van den Lev. Rozenkrans Maandag te 7 uur en kw. oyer 8 de H.H. Missen en te 7 uur bjj de Zusten. Dinsdag te 7 uur half 8 en kw. over 8 de H. H. Missen. Woensdag te 7 uur en kw. over 8 de H.H. Mu«en en te 9 uur gez. Huw.-Mis. Donderdag te 7 uur en kw. over 8 de H.H. Missen en te half 10 gez. Huw.-Mis. Feest v. d. H. Marcus, vóór de 2 eerste H R Missen. Litanie van Allerb. voor de vruchten der aarde. Vrjjdag te 7 uur, half 8 en kw. over 8 de H H. Missen. Zaterdag te 7 uur en kw. over 8 de H.H. Missen. Van 48 uur bichthooreu. Om 7 uur Marialof. wordt gehoui kerk om kwart voor tien. geloovige zielen, verder H.H. Missen om 8 uur en kwart over 8. Di.,’ Wo., Do., Vrjj. de H.H. Missen om 7 uur, 8 uur en kwart over 8. Zaterdag 6 uur bjj de Eerw. Zusters, 7 en 8 uur in de Kerk. Van 48 uur biechthooren, half 7 Lof ter eere van Maria." n in J1EER-HUGOWAARD H. Hart Zondag om 7 uur voor Maria Jongkind, wed. van Joannes Beers; om 10 uur voor de parochie. Maandag om 7 uur voor Adrianus Over toom, Elia. Bes en overi. familie. Dinsdag om 7 uur voor Jan Ursem en Maria Schouten. Woensdag om 9 uur tot zekere intentie, uit dankbaarheid. Donderdag om 7 uur voor Joanna Morsch, huisvr. van Nicolaas Duqn Vrjjdag om 7 uur voor overi. familie Filmer en Praat. Zaterdag om 7 uur voor Mej. Egbert do Graaf. EGMOND AAN DEN HOEF. Zondag wordt het Beschermfeest van den H. Jozef plechtig gevierd. Onder de Vioeg- mis algemeene H. Communie voor de leden der Congregatie, om 7 uur de maanddienst voor Comelis Burger, om half 10 de Hoogmis, om 2 uur Congregatie voor Mannen en Vrouwen, om 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Maandag om half 8 voor Petrus de Waard, s Avonds om 7 uur gelegenheid om te sparen ten huize van het hoofd der school. Dinsdag om half 8 voor de overi. ouders Straathof en Valkering. 's Avonds om 7 uur Lof ter eere vaxuden H. Autonius, daarna vergadering der Zelatricen van het H Hart. Woensdag om half 8 voor Nicolaas de Waard, middags om 12 uur oefening voor dojeden der Edel wacht van den H. Marcus, *r de H. Mis wordt de Allerheiligen gebeden. Om half 8 de Waard, 's Avonds van 78 uur de oefening van het H. Uur. Vrjjdag om half 8 voor Joës Balvers en overi. kinderen, 's Middags na schooitjjd komen de kinderen biechten van de 4e klas. Zaterdag om half 8 voor den beer Francis- c.us Antonius Franse als lid van den Raad van Toezicht op de Parochiale Spaarkas, om i AM komen de kinderen biechten van de Vrjjdag 8 uur voor Does-Groot. Zaterdag 8 uur voor Cornelia Rond-Dek ker. HEER-HUGOWAARD (H. FanÉHe). Zondag half 8 voor overleden familie de Wild-Dekker, 10 uur voor de parochie. Maandag 8 uur voor Wed. Brigitta Punt Dinsdag 8 uur voor Petrus Brujjns en overleden familie. Woensdag half 10 Huweljjl Donderdag 8 uur voor Man Wjjnker. 2e Dinsdag van den H. Antonius. agavond Mariacongregatie voor in de hulpkerk te ONDERDIJK. Zondag half 8 ter eere van den H. Jo zef, half 10 voor de parochie, half 2 voor bereiding voor de 1ste H. Communie, te half 3 Lof met hernieuwing der profes sies voor de Tertiarissen, lied no. 4. Vie ring van het Beschermfeest van den H. Jozef. Maandag half 8 voor overledene ouders, half 8 Lof ter eere van den H. BERGEN. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur H. Familie afd. vrouwen, "half 7 jon- genscongregatie, 7 uur Lof. Donderdag feestdag van den H. Marcus, vóór de H.H. Missen de groote litanie voor de vruchten der aarde, half 7 Meisjescongre gatie, 7 uur Lof en rozenhoedje voor de bekeering van ons vaderland. Vrjjdag 7 uur oefening van den Kruisweg. Zaterdag van 46 uur en van 79 uur gelegenheid om te biechten. Zondag onder de H. Mis van half 8 Eer ste H. Communie der kinderen. De kinderen met familie nemen plaats in de 8 eerste banken. BREEZAND. Parochie St. Jan de Evangelist Heden derde Zondag na Paschen. Uitreiking der H. Communie om half 7, kwart over 7 en onder de H. Mis van half 8, «velke zal worden opgedragen voor de over ledenen. die door St. Barbara vereeniging begraven zjjn. De Hoogmis voor ons aller geesteljjk en tjjdeljjk welzijn. Heden collecte voor de schulddelging onzer nieuwe parochie, welhe met warmte in uw aller milddadigheid wordt aanbevolen. Des avonds om 7 uur Lof met Rozenhoedje voor de vruchten der aarde. Na de H. Mis en na het Lof het lied: O reinste der schepselen. Maandag om 8 uur H. Mis voor Christianus v. d. Meer. Dinsdag om 8 uur H. Mis voor Maaltje Konjjn. Woensdag H. Mis voor een overledene. Des avonds repetitie voor het toekomstig mannenkoor. Uitsluitend voor heeren, des avonds om 8 uur. Donderdag om 8 uur ter sere van Bint Joseph, uit dankbaarheid. Vrjjdag om 8 uur voor een overledene. Zaterdag om 8 uur voor een overledene. Des avonds van 68 uur biechthooren. Geen biechthooren voor de kinderen, maar wel zangrepetitie om 6 uur. Zondag nog geen intentie. WIER1NGEN. Zondag Eucharistische dag voor de pa rochie, het Allerheiligste bljjft ter aanbid ding uitgesteld tot na de Hoogmis, tevens plechtige viering van het Beschermfeest van den H. Jozef, half acht de H. Mis voor Jo annes Poppen, half 10 de Hoogmis voor de parochie, 12 uur catechismus, half drie de Vespers, waarna „de Profundis”. Maandag 8 nur de H. Mis voor overleden familie Tieleman Dinsdag 8 uur de H. Mis voor den Z-Eerw. •Heer Joannes Gerardus van Kelckhoven, des avonds half 8 St. Antonina-Lof met rozen- hoedj. Woensdag 8 uur maanddienst familie Boersen-Koendrink. Donderdag feestdag van den H. Marcus, Evangelist, vóór de H Wis wordt de litanie van alle Heiligen gebeden voor de vruchten der aarde, 8 uur de H. Mis tot zekere inten tie, des avonds half 8 H. Sacramentslof met rozenhoedje. Vrjjdag 8 uur de H. Mis voer Anna Jan sen-Sc hagen. Zaterdag 8 uur de H. Mis voor Theodonis Gerardus Boersen, overi. ouders en fam., van 68 nur gelegenheid om te biechten. Zondag aa. laatste Zondag van de maand alsdan schaalcoDeete voor de kerk. Deze week catechismus volgens gewoon te èn hier èn aan den Oever. Des avonds 7 uur vergadering van de R K. Begrafenisonderneming Vrijdag 7 uur voor Simon Kuilboer en echtgenoote. Zaterdag 7 uur voor Comelis Jonker en Maria de Lange. Van 4 tot 7 uur bipchthooren. Zondag a.s. 7 uur voor de parochie, half 10 voor Petrus Pronk en Veronica Tak De gebeden worden verzocht voor Petrus Boekel. die met de laatste II H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Elisabeth Glas-Kramer, die In den Heer is overleden. In den ondertrouw zijn' opgeuomenr Wilhelmus Dekker en Agnes Maria Roo- zendaal Joannes Martinus Dekkers en Agnes Tesselaar HEEMSKERK. Domonica III Post Pascha, 21 tot 28 April. Heden de H.H. Missen ten 7 ure. half 9 en 10 uur de Hoogmis. Plechtige viering van het beschermfeest van den H. Joseph. Voor de Hoogmis Veni Creator, bjj een zilveren .__Z: - „De Goede Herder" en de Meisje, bescherming in ons bisdom. Half 3 vergadering van de Derde Crrde. 5 uur Congregatie voor het Patronaat. Geen H. Familie Maandae half 7 H Zusters Woen-«iag 6

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1929 | | pagina 9