The Perfect foto. I 1 het „Noord-Hollandsch Dagblad wan 1 Eerste klas Foto's voor ongekend lagen grijs. Kient 2 (hoek Weagplein). RLKMRRR J; I *4 1- I 4 i .4- 1 4 .4] Zondagsroep. BURGERBRUO. KERKLIJSTEN. OOK VERGROOTINGEN OKU FOTO'S VEBKUUBE1 WOOIT OFFICIEEL KERKBERICHT Aanbiddingsfeest. en Schouten overleden een ov< om I Kraakman en d. H. Joseph iiui-ro. Hart van I Zond; voor uur biechten te 4 h Vr^ het H. oin om v. d. H. Bonif cius, 1 H. Missen te half 7, van het H. Hart, te half uitreiken van de H. Com- OBDAM. Zondag 8 uur gelezen H. Mis, 1 WARMENHUIZEN. Zondag laatste dag der Eucharistische week, te 0 uur uitreiken van de H. Commu nie, te half 7 de Vroegmis, 8 uur Kindermis, igmis. Te 3 uur luide Lof met preek en pro- SCHOORL. Zondag 7 uur Vroegmis voor Adrianus Bakker en Catharina Timmer; de Hoogmis om half 10 voor de parochie, ’s namiddags 2 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Maandag tot zekere intentie. Dinsdag voor Wilhelmina PoUe. Woensdag voor een overledene moeder. Donderdag voor Nicolaas Spaansen (als trus Groen, Anna M»Sn« De gebeden worden verzocht voor Joanna Orjj. die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. i e* van L Mb gezamenlijke Communie der schoolkinderen, na de volwassenen. Donderdag biechthooren voor votwaea*- nen van 4 tot half 5 en van 7 tot half 8. gavond om 7 uur Lof ter eere van [art met nieuwe acte van toewijding «n eerherstel en opdracht der zelatrieen. ZAANDAM. Zondag de H.H. Missen te 6, half 8, 9 uur en half 11. 's Avonds 7 uur Lof. Maandag de H. H. Missen te half 7, 7 uur en 7.30 uur. Te 9 uur zal door Z. D. H. den Bisschop het H. Sacrament des Vormsels worden toegediend, ’s Avonds half 7 Lof voor de Voimelingen met preek. Dinsdag de H. H. Missen te half 7, 7, 8 en 9 uur. Na den middag van half 7—8 uur gelegenheid om te biechten. Woensdag feestdi Patroon onzer kerk. 7 en 8 uur gelezen. 9 uur pl. gez. Hoogmis; •s avonds 7 uur plechtig Lof met preek. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag de H. H. Missen te half 7, 7 8 en 9 uur. Donderdag van -68 WAARLAND. Zondag half 8 Eucharistische Bond. 10 uur voor de parochie. Maandag half 8 voor overleden ouders en Grietje Kraakman. Dinsdag half 8 voor Johannes en Gerrit Stoop. Woensdag 9 uur gezongen Huwelijksmis (Kamer-Bruin). Donderdag half 8 voor Cornelia Zutt hvr. W. Dekker. Vrjjdag half 8 gezongen voor de leden van de Broederschap van het H. Hart Van Jezus. Zaterdag half 8 voor Aldert Moras en Maartje Zutt. Zondag half 8 voor Catharina Wit, hvr. van Petrus Veldman. De gebeden worden verzocht voor Anna Groen en Wilhelmina Jonker die met de laatste H. H. Sacramenten oer Stervenden zijn voorzien. nie. Van Maandag tot Zaterdag iederen avond te 8 uur Lof, Vrijdag gezongen H. Mis. Zaterdag van 4half 6 en van half 7 tot half 9 biechthooren. *T ZAND. Zondag feestdag van het H. Sacrament, de H.H. Missen te 8 uur en te half 11, na de Hoogmis Catechismus, te 3 uur oefening voor de kinderen der Edelwacht, ’s avonds te 8 uur Lof met preek en den Lofzang „Te Deum” Donderdag ’s middags van 5 tot 6 uur biechthooren Vrijdag le Vrijdag, feestdag van het H. Hart, de H. Mis van half 9 zal gezongen worden, 's avonds te 8 uur Lof ter eere van het H Hart Zaterdag ’s middags van 6 biechthooren. SCHADEN. Zondag 7 uur voor Cor Wester, 10 uur voor de parochie. Maandag 7 uur voor Petronella Garsta- veld. Dinsdag 8 uur voor Dorothea M. C. Bra- gemann-König. Woensdag half 10 voor Bruid en Bruide gom. Donderdag 8 uur voor C. Eken en C. Over man en overleden familie. Vrijdag 8 uur voor Jacob Dekker, lid van den levenden Rozenkrans. Zaterdag 8 uur voor Henr. Meijer en over leden familie. ANNA PAULOWNA Zondag onder het Octaaf van H. Sacra mentsdag. Generale H. Communie. De H. Communie wordt het eerst om 7 uur 'uitge reikt. De H.H. Missen te 8 uur en half 11. Collecte voor de schulddelging der Kerk. Na de H. H. Missen gelegenheid tot betalen van het kneppeugeld en der plaatsengelden, 7 uur Lof met predikatie over het H. Sa crament en acte van eerherstel. Donderdag na schooltijd komen de kinde ren biechten, ’s avonds biechthooren van 78 uur. Vrijdag feestdag’ van het H. Hart van Je ws. De kinderen moeten te half 8 in de kerk zijn. Zaterdag feestdag van den H. Bonffacius. ^Biechthooren van 58 uur. In den ondertronw zijn opgenomen: Ma rius Angevaare en Catharina Maria Molen kamp. I Zondag 8 uur gelezen H. Mis, half 11 Hoogmis, te 3 uur voorgeschreven oefening ter bevordering der veelvuldige H. Commu- half 10 plechtige Hooi aanbidding, te half 7 I cessie. Maandag de H.H. Missen te 7 uur en half 8. Dinsdag de H. Mis te half 6 in de kapel te 7 uur in de Kerk. Donderdag biechthooren van half 6 tot 7 uur. Geen Lof. Vrijdag feestdag 6 en kwart voor 7 munie, te 7 uur gezongen H. Mis, ’s avonds te 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, Zaterdagmorgen tot half 10 en van 58 uur biechthooren, te 7 uur Lof. AKERSLOOT. Heden de Eucharistische Zondag met Al gemeens H. Communie, half 2 Catechismus, I uur H. Familie voor de jongelingen. 7 uur Lof met preek. 4 -j UIT DEN DOOD IN HET LEVEhj DOOR DE LIEFDE. Het Epistel leert ons deze twee dingen vooral: dat de Christen bjj allen baat der wereld zich gelukkig kan voelen in de vergevende en zaligmakende liefde van Hem, die meer is, dan heel de wereld; dat de thermometer onzer liefde voor God, onze naastenliefde is. Joannes spreekt al zeer sterk. Uit het feit, dat Christenen elkaar en zelfs hunne vijan den liefhebben, redeneert hij tot hunne recht vaardigheid. Die zijn naaste waarachtig liefheeft, toont daardoor, dat hij door God is ■ergebracht uit den dood in het leven. Wanneer men zijn ziel zou willen liefhebben met de daad en zonder daad is de liefde geen liefde meer is het volgens den Apostel ook ónmogelijk uit den doodstaat der sonde te worden gered. Wanneer iemand Gods liefde, Gods genade heeft, wordt die liefde bewaard, bevestfgd. vermeerderd, be stendigd door de werken der naastenliefde. Zondag de H.H. Missen om 7 uur en half 10, om 2 uur Lof met predicate, gebed van Pius X en Te Deum Donderdag gelegenheid om bruid. Donderdag om 7 uur voor Petrus Doode- man en ecLtgen. Vrijdag om 6 u. voor overl. fam. de Goede en Brujjn; om 7 nur voor overl. familie Groot en Ursem. Zaterdag om 6 uur voor Jan Ursein en Maria Schouten; om 7 nur voor overl. familie de Nijs en Pronk. voor bet feest van het Allerh. Hart, ook na de H. Mis van 8 uur. De kinderen kunnen biechten tusschen en na de schooltijden. Vrjjdag feest van het Allerh. Hart van Jezus; de H. Communie wordt uitgereikt om 7 uur, half 8 en 8 uur. Om 8 uur. het gebed van toewijding, waarna de gezongen H. Mis met uitstelling, ’s avonds om half 8 lef met litanie. Zaterdag gelegenheid om te biechten van 34 uur en van 7 tot half 8. Zondag 7 u. voor Wilhelmus en Cornelis Oojjevaar, half 10 voor de parochie. In de week om 8 uur. Maandag voor Tjerk Arie overleden familie. Dinsdag voor Gerardus Blaauw en Jaco ba Koelman. Woensdag voor Pastoor Boonekamp. Donderdag voor overleden familie Krujjer en Stujjt. Vrijdag voor de leyende leden van hei Apostolaat des Gebeds en Broederschap van het H. Hart. Zaterdag voor Tjerk Arie Schouten en overleden familie. avonds om 8 nur Lof met de litanie van het H. Hart. Zaterdag om 8 uur H. Mis tot zekere in tentie, om half 5 catechismus voor de kin deren, half 7half 9 gelegenheid om te biechten. Zondag om half 8 H. Mis voor Christianus v. d. MeerCornelia Sonneveld. TUIT JENHOR N. Zondag 2e Zondag na Pinksteren, tevens le Zondag van de maand Juni, welke bij zonder is toegewijd aan het Goddeljjk Hart van Jezus; volle aflaat. Kerkeljjke viering van H Sacramentsdag. 7 uur H. Mis tot zekere intentie. Half 19 de Hoogmis voor de parochie. Collecte voor de Junimaand. 2 uur H. Sacramcntslof met bjjzonder gebed, lofzang Te Deum. Maandag 7 uur voor Ida Strooper. Dinsdag 7 uur voor Jacobus Molenaar. Woensdag 7 uur voor Mattheus Tesselaar. Donderdag 7 uur H. Communie uitreiken, 9 uur gez. Huwelijksmis voor Korver-Stoop. Half 4 tot half 5 biechthooren’ voor de kin deren. van half 5 tot 8 uur voor de groeten. Vrijdag le Vrijdag v. d. maand en tevens feestdag v. h. Goddelijk van Jezus. Vanaf 4 uur wordt, elk half uur de H. Communie uitgereikt. Om 5 uur uitstelling van 't Aller heiligste en stille H. Mis voor Eerw. Zuster Afra. 7 uur gez. H. Mis voor leden van de broederschap van het H. Hart. 7 uur Lof en ■feestpredikatie en toewijding aan het H. Hart. Zaterdag 7 uur voor Theodorus Stoop als lid van de broederschap van 0. L. Vr. van Lourdes. Half 8 ter eere van het H. Hart tot zekere intentie. -Zondag a.s. 7 uur voor overl. ouders en grootouders. Half 10 de Hoogmis voor de parochie. De gebeden worden verzocht voor Petrus Boekel, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Theo doras Stoop, die in den Heer is overleden. In den ondertrouw zijn opgenomen: J. Korver en M. C. v. d. Stoop. J. Koo- men en A. H. Hof.J. Schotten en M. v. Kleef. RINNEGOM. Zondag 7 uur voo^ overleden familie Orij en de Ruiter, half 10 voor de parochie, col lecte voor de armen, 1 uur catechismus. 2 uur Vespers, daarna vergadering der Derde Orde. Maandag voor Adrianus Joanna Pronk Dinsdag, half 9 gezongen. Huwelijksmis voor Simon Bakker en Elisabeth Schuit en Antonius Smit met Adriana Schuit. Woensdag half 10 gezongen H'iwelüksmis voor Simon Schilder en Petronella Nijman en Jacobus Nijman en Catharina v. Mo len. Donderdag voor de Wed. TolDuin, van 5 tot half 8 gelegenheid om te biechten. Vriidag feest van het Allerheiligst Hart van Jezus, gezongen H. Mis voor levende en overleden leden van het Genootschap van het H. Hart, half 8 lof. Zaterdag voor overl. familie Deen en Schuit, van 45 uur biechten voor de kin deren, van 58 uur biechten voor de overi gen. Elders wordt gelezen: Dinsdag voyr Pft*. tins Groen, AiUJl ~ar£ Zonne- LIMMEN Zo. Half 8 StiUe H. Mie, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lof, preek en processie, geen H. Fa milie. Di. om 9 uur Veni Creator en gez. H. Mis met. trouwplechtigheid. Vr. half 8 gez. H. Mie, om 9 uur Stille H. Mis, half 8 Lof tei eere van het B. Hart met Litanie. HEER HUGOWAARD. H. Hart. Zondag om 7 uur voor de parochie; om 10 uur voor.de leden TUn Euchar. Bond en Edelwacht. Maandag om 7 uur voor Wilhelmus Ursem. DinSdag om 8 uur jaargetijde voor Marg. Borst, huisvr. van Gerardus Veldman. Woensdag om 9 uur voor bruidegom en WIERINGEN. Zondag le Zondag van de maand, te ver dienen een volle aflaat voor de verschillende broederschappen, tevens de plechtige viering van het H. Sacramentsfeest en groot pro- pagandadag voor de veelvuldige H. Comm., half 8 de Stille H. Mis voor de gel. zielen, half 10 de Hoogmis voor de parochie. 12 uur Catechismus. Geen Vespers, maar dezen avond half 8 plechtig Lof met predi katie, daarna processie en de lofzang Te Deum. Maandag 8 uur de H. Mis voor overl. fam. Tieleman. Dinsdag 8 uur de H. Mis voor den Zeer Eerw. Heer Joannes Gerardus van Kelck- hoven, des avonds 8 uur St.- Antoniuslof met Rozenh. Woensdag 8 uur de H, Jjja tot zSiêfê Donderdag 8 uur de H. Mis voor Theodorus Gerardus Boersen, overl. ouders en fam. Des avonds van 7 tot half 8 gelegenheid om te biechten. - Vrjjdag 1ste Vrjjdag fan de maand, tevens feestdag van het H. Hart van Jezus, half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur gez. H Mis voor overl. fam. v. d. Heuvel, waatna de opdracht. Des avonds 8 uur plechtig Lof met predikatie en acte van eejjierstel aan het H. Hart. Zaterdag 8 uur de H. Mis voor een overl. moeder. lies avonds van 68 nur gel. om to biechten. Deze week Catechismus volgens gewoonte. EGMOND AAN ZEE. Zondag 2de Zondag na Pinksteren. Sacra- ments-Zondag. Algemeene H. Cpunuunie voor de geheele parochie. Aanbiddingsdag. Vroeg mis om 7 uur. De H. Communie wordt vitg« reikt om half 7 en kwart over 8. De Hoogmis om 10 uur. Aanbidding van kinderen half 2. Aanbidding van de parochie half 3. Lof om 7 uur. Woensdag Lof ter eere om 7 uur. Donderdag oefening van ’t H. Uur. van half 7 tot half 8. Vrjjdag feestdan Snu. Half 8 gez. H. Mis met akte van eere- boete. Om 7 uur Lof met toewijding aan het Godd. Hart. Zaterdag feest van O. L. Vr. Zetel der Wijsheid. I^of om 7 uur ter eere van O. L. Vrouw. Gelegenheid om te biechten van 38 uur. uur biechthooren. 7 uur Lof met preek ter voorbereiding van ons Aanbiddingsfeest. Van 1011 uur Heilig uur. Vrjjdag feest van het Allerh. Hart van Jezus. Te 8 uur gezongen H. Mis; ’s avonds CASTRÏCUM. Zo. om 7 uur, en half 9 de H. Mis, 10 uur Hoogmis, 2 uur H. Familie. Ma. om 7 uur, 8 en kwart over 8 de H.H. Missen. Di. de H.H. Missen om 7 uur, 8 uur en kwart over 8. Wo. de H.H. Missen om 7 en 8 uur, half 10 gee. Huweljjkemie met Veni Creator. Do. de H.H. Missen om uur, 8 uur en kwart over 8, van 6^-0 Biechthooren. Vr. Feestdag van het H. Hart, om 0 uur - bjj de Eerw. Zustere, om 7 uur gez. H. Mia voor de leden van het H. Hart, om 8 uur de H. Mis, half 7 Lof met eerherstel. Za. Om 0 uur Mj de Eerw. Zusters, «a 7 en 8 uur de H. Mis, van 4—8 Btechtbuureu. Half 7 Lof ter eere vaa Maria. LANGENDIJK. Zondag 2e Zondag na Pinksteren. 7 uur voor Jantje Kos en Elisabeth Kramer en overl. familie. 10 uur voor de parochie. Maandag 7 uur voor Joannes de Groot. 9 uur Gezongen Maandstond voor Gertrudis Beemsterboer. Dinsdag 7 uur voor overl. ouders Kaag en Anna Kraakman-Hes. 9 uur gez. Trouwmis. Elders voor Pieter Schuitemaker. Woensdag 7 uur voor Anton van Kleef en overl. fam. 9 uur gezongen Trouwmis. Elders voor overl. fam. Bos-Briefjes. Donderdag 7 uur voor Cornelis Trompet ter. 9 uur gez. Jaargetij v«or Joanna Duyves Breedveld. Elders voor Z.Eerw. Heer Fran. ciscus Willenborg. Vrijdag 7 uur voor Cornelis Komen. Zusterhuis: voor Dirk Prins en den Eerw. Frater Petrus Prins. Elders voor Nicoinas Komen. B. M. Zaterdag om 7 uur voor Arie Komen van Alkmaar. Half 8 voor Egidius Dudok. Zondag 7 uur voor de parochie. 10 uur voor Gertrudis Beemsterboer, als lid van St. Cecilia. De gebeden worden verzocht voor Sjjtje Grootjes Potter, Joannes Verwer, Arnoldus Henzelmans, Elisabeth Bommer-Smit, die met de H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Mattheus Goedhart en Anna Goedhart-Zuurbier. die in den Hees zjjn overleden. In den ondertrouw zijn opgenomen: Jacobus Kramer en Catharina Jonker. -* Joannes Korver en Anna van der Stoop. Willem Kaandorp en Joanna Blokker. At»- tonius Kraakman en Catharina Kaag. Jo annes Scholten en Maria van Kleef. AUea derde roeo. Die tweeërlei liefde verschilt van elkaar in den .grond niet. Want wien beminnen wfj in den naaste? Den naaste zelf? Zoo beminnen de heidenen ook. Wien dan? God hebben wij in den naaste lief. Omdat in den naaste ons iets geopenbaard wordt van Gods grootheid, goedheid, schoonheid. Wanneer wij in den naaste God niet ontmoe ten. omdat Gods beeld in hem onkenbaar be dorven is, laten wjj dan aan ons hart het zwijgen opleggen of hem liefhebben met de neerbuigende liefde van het medelijden en ons Samaritanenwerk doen Want ziet er zjjn ook redenen te over om eiken vijand en eiken gevallene met heiligt liefde Hef te hebben. Immers dezelfde Al macht, die óns schiep, schiep ook hen. ook hen verloste hetzelfde Bloed: dezelfde Geest heflfgt hen en ons. ons en hen wacht dezelfde taak en dezelfde kroon. Dien het moeilijk valt, zoo altjjd ieder lief te hebben, bedenke, dat onze Heer ook voor hem of voor baar, van wie wjj een af keer gevoelen, zjjn disclt der liefde in de heilige Communie heeft bereid. Het brood der en gelen heeft ook de kracht om meuseben aan elkaar te binden in eene eenheid als van de tarwekorrels in het voedzame brood Langendjjk. TH. J. VAN NOORD, pr. Het H Sacrament blijft den geheelen dag ter aanbidding uitgesteld. Woensdag biechthooren van 47 uur. Vrjjdag feestdag van het H. Hart van Je zus, tevens eerste Vrjjdag "s avonds om 7 uur Lof met predikatie en lied no. 43. Zondag 8 uur voor Cornelis Kaandorp, 10 uur voor de parochie, elders voor Piet Schut en Naatje Rjjs. Maandag 8 uur voor overleden familie Theodorus Kraakman. Dinsdag 8 uur voor Petrus Zwemmer en overleden familie. Woensdag 8 uur voor de meest verlaten ziel in het vagevuur. Donderdag 8 uur voor bloedverwant. Vrjjdag 9 uur voor de leden van het Gen nootschap van het H. Hart. Zaterdag 8 uur voor Joanna Duin, BREEZAND. Parochie St. Jan de Evangelist. Heden Zondag onder het Octaaf.van sa cramentsdag. De H. Communie zal uitgereikt worden om half 7. kwart over 7 en onder de H. Mis van half 8. welke zal worden opge dragen voor Cornelis Zwanenburg. Om half 10 de gezongen H. Mis voor aller geestelijk en tjjdeljjk welzijn. Heden eerste collecte voor de armen, welke U met warmte wordt aanbevolen. Des avonds om 7 uur Sacramentslof met feestre de, processie en gebed voor zegen over de vruchten der aarde. Na het lof door allen te zingen: O Hart voor ons gebroken. Maandag om zeven uur de H. Mis Maartje Konjjn. Dinsdag 10 uur plechtige gezongen H. Mis met Veni Creator voor het zilveren Bruids— ‘paar Hendricus BrouwerAnna Alkemade. Des morgens om half 8 uitreiking der H. Communie. Des avonds om 0 uur repetitie voor het jongenskoor en om half 8 voor het dameskoor. Woensdag om 8 uur H. Mis voor een over ledene. Donderdag om 8 uur voor zekere intentie. Vrjjdag feest van Jezus’ Heilig Hart, om 7 uur uitreiking der H. Communie. Om half 8 gezongen H. Mis voor de levende en over leden familie v. d. Pol. Ook om 5 uur uit reiking der H. Communie, mits het vooraf aan de pastorie wordt aangevraagd. Des URSEM. Za. 1 Kni Biechthooren van 8 tot half 5 en van half 7 tot half 9. Zo. Op verlangen van Z. H. den Pans ba den gezamenlijke H. Communie der geloovi- gen. Vandaag ook Each. dag. Het H. Sa crament zal ten half 8 worden uitgesteld tot aan het Lof ten 7 ut#, waaronder preek over het Allerh. Sacrament en Te Deum- Vandaag ook lete Zondag der maand, collecte voor de kerk en altaarsieraden. Ten half 2 Catechismus. In de week uitreiken H. Communie ten kwart over 7, behalve Donderdag en Vrjj- dag. Vrijdag feeet van het Allerh. Hart van Je zus, tgn half 7 uitreiken H. Comm. Ten half 8 gezongen H. Mis tot eerherstel de bele digingen het Goddel. Hart aangedaan voor de levendè leden dezer afdeeling het Apostolaat des Gebede. Vóór de H. BERGEN. Zo. half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur H. Familie afd. vrouwen, 7 uur Jon- genecongregatie, half 8 lof met preek en Te Deum. DagelQke half 8 Lof behalve Zaterdag. Do. Van 57 ge), om te biechten. Vr. Feestdag van het Goddeljjk Hart, om 7 uur gezongen H. Mis -en acte van eerher- atel, half 8 Lof met preek, acte van toewij ding en bloemenhulde der kinderen. Za. Van 40 en van 79 gel. om te biechten. lid van de begrafenisvereeniging), ’s namid dags van 35 uur biechthooren. Vrjjdag half 8 gesongen H. Mie voor Ca tharina IJpelaan. ’s avonds 7 uur Lof ter eere van bet H. Hart. Zaterdag voor Henricus Groot, ’s namid dags van 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Helena Hoogland Rijk. Wilhelmina Zwagerman Rit. Catharina StamRoobeek, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zjjn voorzien HEILOO. Zondag half 7 uitr. H. Comm. Half 8 de Vroegmis; 10 uur de Hoogmis. Half 3 Con gregatie H. Familie, afd. vrouwen. Half 7 Jongenscongregatie. Half 8 Lof ter eere van het H. Hart met Litanie en akte van toe wjjding. Maandag H. Mis te 7 uur; 9 nur gez. ”uwe- Ijjksmis. Dinsdag, Woensdag en Donderdag de H.H. Missen te 7 uur en kw. over 8. Donderdag van 0half 8 biechthooren. Vrjjdag feest van het H. Hart, te 7 uur gez. H. Mis, te kw. over 8 gelezen H. Mis;,; 's avonds te half 8 Lof ter eere van '.et H. Bart met Litanie en Akte van toewijding. Zaterdag te 7 uur in de kerk en hij de Zusters. Kw. over 8 Uitr. H. Comm.. Van 4—8.30 uur biechthooren. Half acht Marialof. A.s. Zondag Aanbiddingsfeest. tot 9 7 uur Lof met preek. Zaterdagmorgen tot 12 uur en na den middag van 4 uur af biechthooren. 7 u. Lof. Zondag 9 Juni plechtige viering van het ZWAAG. Zondag onder het Octaaf van Sacraments dag. Eucharistische dag, de H.H. Missen om half 8 en 10 uur. s Half 2 gezamenlijk*- aanbidding, 7 uur Lof. 7 uur Lof. Donderdag 9 uur H. Mis, waarna het H. Sacrament oee Vormsels wordt toegediend. Vrjjdag feest van het Allerheiligst Hart v. Jezus, 8 nur gezongen H. MIs.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1929 | | pagina 17